Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
Mariensztat
Posty: 7
Rejestracja: 13.01.2010, 18:21

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Mariensztat » 22.01.2010, 11:46

miejski patriota pisze:
Mariensztat pisze:
miejski patriota pisze:hehehe moze ktoś mi coś wytłumaczyć, ewentualnie wyprowadzić z błędu?
Otóż w Małopolsce doszło do tego, że:

FC Cracovii z Zakopanego trzyma się z Ruchem FC Zakopane ( razem atakują Wisłę, razem malują grafy tzn. jedni eRkę drudzy KSC ale obok siebie)

FC Cracovii Trzebinia trzyma się z GKSem KAtowice FCM ( razem jadą na Wisłę)

FC Cracovii z Olkusza wspiera FC Zagłębia Sosnowiec także z Olkusza.[/b]

Co na to wszystko szefowie Pasów w Krakowie i kolejnych Śląskich i Zagłębiowskich klubów. BA czy istnieje w Polsce gdzieś podobna sytuacja?
Nie wiem czy piszesz to po to żeby podgrzać temperaturę na forum, czy może po to żeby pokazać że jesteś przechuj kumaczem. Zagłębie Sosnowiec z Olkusza działa na własną rękę. Olkusz jest na tyle małym miastem, że zapewne mogłeś widzieć(ale pewnie nie widziałeś tylko ci koledzy przechuj-kumacze powiedzieli) ludzi z dwóch wrogich ekip gdyż mogli się razem wychować. Na pewno osoby które mają pewne zasady i stanowią coś w swojej ekipie nigdy nie dopuszczą do sytuacji w której będą całusy z nożownikami. Radzę skorygować ci wiedzę bo przykurwiłeś faramzonem.

Jeśli już coś czytasz, staraj się robić to ze zrozumieniem danego tekstu. NIe mieszkam w żadnym z tych miast więc info jest dla mnie trudniej sprawdzalne. NIe mniej, nie od dziś wiadomo że w Olkuszu Cracovia i Sosnowiec nie działają przeciw sobie, a fotki i adresy Wisły śmiało wędrują pomiędzy zainteresowanymi stronami. Co chciałem wyrazić używając niefortunnego słowa "wspiera". Pysk
Wyprowadziłem cię z błędu w bardzo szybki sposób. Nie bój się ja na pewno czytam ze zrozumieniem, a to już twoje <hehehe> na początku pokazało, że w głowie masz siano. Bez odbioru karpiu.

Żeby nie rozpierdalać tematu dyskusją z przechuj kumaczem zapytam o Koluszki. Tylko Widzew???



Knoppers
Posty: 58
Rejestracja: 17.09.2009, 18:36

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Knoppers » 22.01.2010, 12:35

Cijoe 1906 pisze:
vme pisze:niech trwa niebieska napina . szkoda słow .....
Dokładnie! tak jak jeden chłopak tu napisał że w Zawierciu Ruch i same jednostki Zagłębia,haha gościu koledzy cię oszukali bo się wstydzili że znowu tam rośnie nasza siła,zagłębiowska ziemia.
Ogarnij się pajacu, gówno wiesz a wypisujesz jakieś brednie na necie.

Co do Koluszek, ktoś pytał - 100% Widzew.
Obrazek

Knoppers e-hools '09 :)

Cijoe 1906
Posty: 120
Rejestracja: 15.01.2010, 13:52
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Cijoe 1906 » 22.01.2010, 12:59

Knoppers pisze:
Cijoe 1906 pisze:
vme pisze:niech trwa niebieska napina . szkoda słow .....
Dokładnie! tak jak jeden chłopak tu napisał że w Zawierciu Ruch i same jednostki Zagłębia,haha gościu koledzy cię oszukali bo się wstydzili że znowu tam rośnie nasza siła,zagłębiowska ziemia.
Ogarnij się pajacu, gówno wiesz a wypisujesz jakieś brednie na necie.

Co do Koluszek, ktoś pytał - 100% Widzew.
I oczywiście mnie nie poprawisz, przechuj kumaczu.
Obrazek

kokodzambo
Posty: 3
Rejestracja: 25.09.2009, 17:04

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kokodzambo » 22.01.2010, 13:13

interesuje mnie sytuacja w dwoch slaskich miescinach a mianowicie, Świerklany grn i Jankowice Rybnickie.
istnieja tam jakies aktywne grupy czy raczej dziura ?

krzysiek
Posty: 419
Rejestracja: 06.03.2007, 21:21

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: krzysiek » 22.01.2010, 13:15

Frodo pisze:Jak wygląda sytuacja w takich miejscach jak:
1.Niegowonice
2. Odległe dzielnice Dąbrowy Górniczej: Błędów, Okradzionów, Strzemieszyce
Jestem co tydzien w Błedowie ale szczerze mówiąc olewałem mecze miejscowej Tęczy. Jak tylko zacznie się sezon sprawdze czy chlopaki mają tam inne poglady niz pro-Zagłebiowskie.

Na 100% moge jednak potwierdzic ze parę osób jeździ stamtad na ZAGŁĘBIE.
DWA KLUBY-DWA MIASTA-JEDNA PRZYJAŹŃ
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC & BKS BIELSKO

jms
Posty: 930
Rejestracja: 12.01.2010, 19:34

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: jms » 22.01.2010, 13:39

W Błędowie też potwierdze że jest Zagłębie. Aczkolwiek dużo osób odcina się tam od kibicowania wolą pić itp. Info otrzymane 2 tygodnie temu
BĘDZIEMY Z TOBĄ AŻ DO ŚMIERCI

Knoppers
Posty: 58
Rejestracja: 17.09.2009, 18:36

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Knoppers » 22.01.2010, 13:46

Cijoe 1906 pisze:
I oczywiście mnie nie poprawisz, przechuj kumaczu.
Bo sam chyba nie wierzysz w bajki, jakie piszesz. W Zawierciu rządzi Ruch Chorzów, Zagłębie nie ma w tym mieście nic do powiedzenia.
Obrazek

Knoppers e-hools '09 :)

Frodo
Posty: 53
Rejestracja: 22.09.2009, 15:44

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Frodo » 22.01.2010, 13:47

a w tych Niegowonicach jak wyglada sytuacja?
Zresztą dziwna sytuacja w tej Dąbrowie Górniczej, miejscowości oddalone o kilkanaście (?) kilometrów stały się dzielnicami DG. Zresztą ludzie z Błędowa, Strzemieszyc itd. bardziej utożsamiają się z swoimi miejscowościami(dzielnicami) niż z miastem DG.

Wilther
Posty: 115
Rejestracja: 26.11.2009, 19:10
Lokalizacja: GŮRNY ŚLŮNSK

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Wilther » 22.01.2010, 13:50

Śwerklany.

Opisze ze strony Górnika.
Swierklany to kiedys była Odra głownie teraz coś się zaczyna dziać na Górniku i to w bardzo dobrym kierunku są gadzety sporo młodych. Średnio na mecze do Zabrza jeździ po 15-20 osób.

Jankowice.
Nie wiem za wiele.
Znam jedynie paru żaboli co jeźdzą na Roosevelta.
[link]

staramysz
Posty: 21
Rejestracja: 23.09.2009, 07:28

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: staramysz » 22.01.2010, 14:31

Świerklany kiedyś 100% Odra teraz trochę się to zmieniło, a mianowice są tu kibice Górnika Zabrze nie wiem w jkaich oni liczbach jeżdża niech się ktoś od nich wypowie. Odra w Świerklanach ma się dobrze większość to młodzi którzy trenują średnio na mecz około 30 osób na wyjazdach też dobre liczby np.Wisła Krk 30 osób. Mają własne szale, koszulki. Działają też na miejscowej Fortecy, żaboli nie stwierdzono, owszem kiedyś udzielali się ale od kiedy na Fortece jeżdża chłopaki z RYdułtów,Wodzisławia czy Radlina nie ujawniają się już [link]. W Świerklanach spotkamy tylko barwy niebiesko-czerwone jeśli z Górnika ktoś się wychyli wiadomo czym się to kończy.
Co do Jankowic wiem że pare osób jeździ na Odre i na Górnik.

Cijoe 1906
Posty: 120
Rejestracja: 15.01.2010, 13:52
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Cijoe 1906 » 22.01.2010, 14:36

Knoppers pisze:
Cijoe 1906 pisze:
I oczywiście mnie nie poprawisz, przechuj kumaczu.
Bo sam chyba nie wierzysz w bajki, jakie piszesz. W Zawierciu rządzi Ruch Chorzów, Zagłębie nie ma w tym mieście nic do powiedzenia.
Masz złe info,może i Ruch ma tam przewage jakościową ale ilościowo jest około pół na pół i mi tu nie p******.
Obrazek

Knoppers
Posty: 58
Rejestracja: 17.09.2009, 18:36

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Knoppers » 22.01.2010, 14:43

Cijoe 1906 pisze:
Knoppers pisze:
Cijoe 1906 pisze:
I oczywiście mnie nie poprawisz, przechuj kumaczu.
Bo sam chyba nie wierzysz w bajki, jakie piszesz. W Zawierciu rządzi Ruch Chorzów, Zagłębie nie ma w tym mieście nic do powiedzenia.
Masz złe info,może i Ruch ma tam przewage jakościową ale ilościowo jest około pół na pół i mi tu nie p******.
Gościu, może zamiast pierdolic farmazony na necie, lepiej wziąłbyś się za naukę? Rodzice byliby zadowoleni, jakbyś skonczył gimnazjum z dobrym świadectwem...

Zagłębie w Zawierciu to fan-club widmo, nigdzie ich nie widac, nie mają żadnych dzielnic.
Obrazek

Knoppers e-hools '09 :)

zbyszek_r79
Posty: 219
Rejestracja: 29.09.2009, 21:36

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: zbyszek_r79 » 22.01.2010, 14:51

Jak w Lutomiersku?

sysysy
Posty: 79
Rejestracja: 13.01.2010, 17:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: sysysy » 22.01.2010, 14:53

Opisze ktoś to Radomsko i Bełchatów?

Jeszcze pytanie do Łodzian-zauważyłem na jakiejś widzewskiej fladze(chyba dotyczącej Bałut) wymienione Koziny-czyżby pojawili się tam jacyś Widzewiacy?

Zawsze Wierny
Posty: 42
Rejestracja: 15.01.2010, 15:28

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Zawsze Wierny » 22.01.2010, 14:55

DiglettOi pisze:
Zawsze Wierny pisze:
jżs pisze:Za dużo stron do przegladania wiec pytam:

- Jak wygląda sytuacja w Sędziszowie? ( woj. świetokrzyskie) blisko Jędrzejowa.

Czasem tam bywam, widzialem graf Wisły na garażach, napisy Legii, oraz okazały malunek Korony Kielce pod Tunelem chyba. Czy jest tam jakies oficjalne FC jakiegos z tych klubów lub innego?
Zadnego oficjalenego FC tam nie ma,tylko są jednostki Legii,Korony,Wisły i Widzewa.Najwiecej o ile sie nie myle jest Korony,a z reszta to nie wiem jak jest ;)
Jednostki...:> Korona ma tam swój nieoficjalny Fan Club... Pozdro.
Napisz jeszcze jakie nieoficjalne Fan Cluby ma Korona...

Zawsze Wierny
Posty: 42
Rejestracja: 15.01.2010, 15:28

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Zawsze Wierny » 22.01.2010, 14:59

zbyszek_r79 pisze:Jak w Lutomiersku?
Widzew i Łks.W mieście siły raczej wyrównane.

Cijoe 1906
Posty: 120
Rejestracja: 15.01.2010, 13:52
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Cijoe 1906 » 22.01.2010, 15:19

Masz złe info,może i Ruch ma tam przewage jakościową ale ilościowo jest około pół na pół i mi tu nie p******.[/quote]

Gościu, może zamiast pierdolic farmazony na necie, lepiej wziąłbyś się za naukę? Rodzice byliby zadowoleni, jakbyś skonczył gimnazjum z dobrym świadectwem...

Zagłębie w Zawierciu to fan-club widmo, nigdzie ich nie widac, nie mają żadnych dzielnic.[/quote]

Nie zanosi się.
Obrazek

T.ZS
Posty: 12
Rejestracja: 26.09.2009, 10:38

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: T.ZS » 22.01.2010, 15:23

Knoppers pisze: Zagłębie w Zawierciu to fan-club widmo, nigdzie ich nie widac, nie mają żadnych dzielnic.
Nikt nie neguje przewagi Ruchu w tym mieście, natomiast to "widmo" stawiało się w zeszłym sezonie na Ludowym w ilości od kilkunastu do 50 osób, mają więc podobne liczby co FC Ruchu. Różnica jest jakościowa.

neRka
Posty: 213
Rejestracja: 26.02.2007, 17:45
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: neRka » 22.01.2010, 15:30

Czy Zagłebie "fc" Zawiercie dalej ma darmowe wejście na Ludowy? Bo z tego co pamiętam kiedyś tak było. Jak nie, to sorry za zamieszanie ale ogólnie interesuję się tematem fan clubów w Polsce i jako tako wiedze chce mieć.
Ruda Śląska Zawsze Z Ruchem!

ZS1906
Posty: 37
Rejestracja: 14.01.2010, 13:57

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ZS1906 » 22.01.2010, 15:54

neRka pisze:Czy Zagłebie "fc" Zawiercie dalej ma darmowe wejście na Ludowy? Bo z tego co pamiętam kiedyś tak było. Jak nie, to sorry za zamieszanie ale ogólnie interesuję się tematem fan clubów w Polsce i jako tako wiedze chce mieć.
na Ludowym jest prowadzona akcja bilety dla fan clubów. Co mecz inne FC mają wjazd za friko.
1906&1922

miejski patriota
Posty: 78
Rejestracja: 21.11.2009, 13:18

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: miejski patriota » 22.01.2010, 17:57

To prawda nie wchodzimy sobie w droge i nie ''wspieramy się''.Co do Trzebini ,że Cracovia trzyma z GKS i w Zakopanem Cracovia z Ruchem jest to ściemą.[/quote]

Fakty sa takie jak napisałem w poście.
We wszystkich miastach nie atakujecie się na wzajem. Wystarczy spojrzeć na tak popularne na waszym forum zdjęcia "pasiastych napisów" w Zakopanym.

art_
Posty: 263
Rejestracja: 21.12.2008, 01:08

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: art_ » 22.01.2010, 18:54

sysysy pisze:Jeszcze pytanie do Łodzian-zauważyłem na jakiejś widzewskiej fladze(chyba dotyczącej Bałut) wymienione Koziny-czyżby pojawili się tam jacyś Widzewiacy?
Na Kozinach jezeli ktos (jeszcz) jest za Widzewem to sie nie wychyla. Ci, ktorzy to zrobili dostali i zabrali ze soba. Widzewska propaganda. To samo po stronie ŁKS, gdzie na stadionie wywieszana czasami jest flaga Widzew Wschód.
Zawsze Wierny pisze:
zbyszek_r79 pisze:Jak w Lutomiersku?
Widzew i Łks.W mieście siły raczej wyrównane.
W Lutomiersku Rts nie ma nic do powiedzenia.

Matpaw
Posty: 403
Rejestracja: 27.02.2007, 00:06
Lokalizacja: Łodz

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Matpaw » 22.01.2010, 19:50

Zawsze Wierny pisze:
zbyszek_r79 pisze:Jak w Lutomiersku?
Widzew i Łks.W mieście siły raczej wyrównane.
no nie za bardzo te sily wyrownane. silą sportowa w Lutomiersku jest ŁKS

cwaniak z PKSu
Posty: 2138
Rejestracja: 31.12.2008, 15:59
Lokalizacja: POLSKA a nie ku*** jakaś zjednoczona Europa

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: cwaniak z PKSu » 22.01.2010, 20:55

Nie tak dawno Matpaw miał w podpisie "większość ich dojeżdża ze wsi" a dziś z dumą pisze o rzekomych chuliganach ŁKSu z malutkiego Lutomierska ;)
Obrazek

Zawsze Wierny
Posty: 42
Rejestracja: 15.01.2010, 15:28

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Zawsze Wierny » 22.01.2010, 21:04

cwaniak z PKSu pisze:Nie tak dawno Matpaw miał w podpisie "większość ich dojeżdża ze wsi" a dziś z dumą pisze o rzekomych chuliganach ŁKSu z malutkiego Lutomierska ;)
No wlasnie ta sprawa została poruszona w temacie "Fan Cluby" o tym jak nagle kibice Łksu zaczeli szanować miasta które wczesniej nazywali wioskami.

CFCO
Posty: 13
Rejestracja: 21.01.2010, 15:57

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: CFCO » 22.01.2010, 21:48

miejski patriota pisze:Fakty sa takie jak napisałem w poście.
We wszystkich miastach nie atakujecie się na wzajem. Wystarczy spojrzeć na tak popularne na waszym forum zdjęcia "pasiastych napisów" w Zakopanym.
Może i nie ,ale nie trzymamy ze sobą,ani nie ''wspieramy''sie , Koniec tematu.

OACH
Posty: 27
Rejestracja: 22.01.2010, 22:16

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: OACH » 22.01.2010, 23:00

Zagłębie w Zawierciu to fan-club widmo, nigdzie ich nie widac, nie mają żadnych dzielnic.

Mistrzu ten fan-club widmo potrafił zebrać ok 50 osób i pojechać na mecz do Sosnowca.
GKS KATOWICE FROM ZAWIERCIE.

wjazd na chate
Posty: 41
Rejestracja: 22.01.2010, 22:32

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: wjazd na chate » 22.01.2010, 23:55

zgadza sie mamy swój fan club w Zawierciu,lecz w Zawierciu wiecej do powiedzenia ma Ruch.

i na tym konczymy rozkminki Zagłebie-Ruch w Zawierciu.

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

aqq08
Posty: 238
Rejestracja: 10.06.2007, 18:20
Lokalizacja: Stare C<h>ojny

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: aqq08 » 23.01.2010, 09:50

Zawsze Wierny pisze:
zbyszek_r79 pisze:Jak w Lutomiersku?
Widzew i Łks.W mieście siły raczej wyrównane.
hehehe sily wyrownane , szkoda tylko ze wasi kibice maja zakaz chodzenia w barwach tyle (jesli tak wyglada sytuacja gdzie sily sa wyrownane to ja nie wiem na jakiej podstawie tak piszesz chyba chodzi ci o liczebnosc)
ŚŻK! ANTY PARÓWY

HC
Posty: 3698
Rejestracja: 25.07.2007, 12:17
Lokalizacja: monopolowy

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: HC » 23.01.2010, 09:55

aqq08 pisze:
Zawsze Wierny pisze:
zbyszek_r79 pisze:Jak w Lutomiersku?
Widzew i Łks.W mieście siły raczej wyrównane.
hehehe sily wyrownane , szkoda tylko ze wasi kibice maja zakaz chodzenia w barwach tyle (jesli tak wyglada sytuacja gdzie sily sa wyrownane to ja nie wiem na jakiej podstawie tak piszesz chyba chodzi ci o liczebnosc)
dobrze wiedziałeś,że chodzi o stosunek liczbowy,ale musiałeś wtrącić swoje trzy grosze...czy przypadkiem nie ma oddzielnego tematu łódzkiego?chyba był...
HUTNIK&MAZOVIA

numero_uno
Posty: 127
Rejestracja: 22.01.2009, 14:33

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: numero_uno » 23.01.2010, 10:15

Cijoe 1906 pisze:
Knoppers pisze:
Cijoe 1906 pisze:
I oczywiście mnie nie poprawisz, przechuj kumaczu.
Bo sam chyba nie wierzysz w bajki, jakie piszesz. W Zawierciu rządzi Ruch Chorzów, Zagłębie nie ma w tym mieście nic do powiedzenia.
Masz złe info,może i Ruch ma tam przewage jakościową ale ilościowo jest około pół na pół i mi tu nie p******.

Nie wdawajcie się w dyskusje z tym 14letnim dzieciakiem.

Adminów proszę o jak najszybsze usunięcie tego użytkownika!

op3
Posty: 160
Rejestracja: 25.03.2007, 09:48

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: op3 » 23.01.2010, 10:58

miejski patriota pisze:hehehe moze ktoś mi coś wytłumaczyć, ewentualnie wyprowadzić z błędu?
Otóż w Małopolsce doszło do tego, że:

FC Cracovii z Zakopanego trzyma się z Ruchem FC Zakopane ( razem atakują Wisłę, razem malują grafy tzn. jedni eRkę drudzy KSC ale obok siebie)

FC Cracovii Trzebinia trzyma się z GKSem KAtowice FCM ( razem jadą na Wisłę)

FC Cracovii z Olkusza wspiera FC Zagłębia Sosnowiec także z Olkusza.

Co na to wszystko szefowie Pasów w Krakowie i kolejnych Śląskich i Zagłębiowskich klubów. BA czy istnieje w Polsce gdzieś podobna sytuacja?
znam lepsza sytuacje

w Bukownie na GKS zebralo sie towarzystwo kibicujace Wisle,Cracovii i Zaglebiu. I razem poszli na zninawidzonego wroga :)

i co mi na to powiesz?? Nie ma to jak nienawisc do przeciwnika:)
GKS KATOWICE

neRka
Posty: 213
Rejestracja: 26.02.2007, 17:45
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: neRka » 23.01.2010, 11:07

ZS1906 pisze:
neRka pisze:Czy Zagłebie "fc" Zawiercie dalej ma darmowe wejście na Ludowy? Bo z tego co pamiętam kiedyś tak było. Jak nie, to sorry za zamieszanie ale ogólnie interesuję się tematem fan clubów w Polsce i jako tako wiedze chce mieć.
na Ludowym jest prowadzona akcja bilety dla fan clubów. Co mecz inne FC mają wjazd za friko.
Czy Będzin, Czeladź, Dąbrowa też się w to wliczają? Czy jest uznawana zasada że Zagłebie to klub reprezentujący całe Zagłebie i te miasta nie są wliczane jako fc? ( Obiło mi się o uszy że te miasta nie trektuje się u Was jako fc ).
Ruda Śląska Zawsze Z Ruchem!

CFCO
Posty: 13
Rejestracja: 21.01.2010, 15:57

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: CFCO » 23.01.2010, 11:32

op3 pisze:
miejski patriota pisze:hehehe moze ktoś mi coś wytłumaczyć, ewentualnie wyprowadzić z błędu?
Otóż w Małopolsce doszło do tego, że:

FC Cracovii z Zakopanego trzyma się z Ruchem FC Zakopane ( razem atakują Wisłę, razem malują grafy tzn. jedni eRkę drudzy KSC ale obok siebie)

FC Cracovii Trzebinia trzyma się z GKSem KAtowice FCM ( razem jadą na Wisłę)

FC Cracovii z Olkusza wspiera FC Zagłębia Sosnowiec także z Olkusza.

Co na to wszystko szefowie Pasów w Krakowie i kolejnych Śląskich i Zagłębiowskich klubów. BA czy istnieje w Polsce gdzieś podobna sytuacja?
znam lepsza sytuacje

w Bukownie na GKS zebralo sie towarzystwo kibicujace Wisle,Cracovii i Zaglebiu. I razem poszli na zninawidzonego wroga :)

i co mi na to powiesz?? Nie ma to jak nienawisc do przeciwnika:)
W Bukownie nie ma kibiców Cracovii ,więc nie pisz farmazonów.

op3
Posty: 160
Rejestracja: 25.03.2007, 09:48

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: op3 » 23.01.2010, 11:40

CFCO pisze:
W Bukownie nie ma kibiców Cracovii ,więc nie pisz farmazonów.
widzisz jak to malo wiesz o wlasnych FC

a typy z Boru Biskupiego?

a ja ci mowie ze jest kilka osob - przynajmniej tak o sobie mowia.
GKS KATOWICE

T.ZS
Posty: 12
Rejestracja: 26.09.2009, 10:38

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: T.ZS » 23.01.2010, 11:56

neRka pisze:
ZS1906 pisze:
neRka pisze:Czy Zagłebie "fc" Zawiercie dalej ma darmowe wejście na Ludowy? Bo z tego co pamiętam kiedyś tak było. Jak nie, to sorry za zamieszanie ale ogólnie interesuję się tematem fan clubów w Polsce i jako tako wiedze chce mieć.
na Ludowym jest prowadzona akcja bilety dla fan clubów. Co mecz inne FC mają wjazd za friko.
Czy Będzin, Czeladź, Dąbrowa też się w to wliczają? Czy jest uznawana zasada że Zagłebie to klub reprezentujący całe Zagłebie i te miasta nie są wliczane jako fc? ( Obiło mi się o uszy że te miasta nie trektuje się u Was jako fc ).
Nie są wliczane jako FC.

Mariensztat
Posty: 7
Rejestracja: 13.01.2010, 18:21

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Mariensztat » 23.01.2010, 13:24

Jeszcze mała dygresja co do Zawiercia. Sytuacja na mieście myślę 40/45% Zagłębia, reszta Ruchu. Diabeł tkwi w szczegółach, a mianowicie jakoś nikt z was nie wspomni o tym że to nie Ruch z Zawiercia jest taki mocny, tylko jest telefon po dwie fury z Myszkowa i już jest cichutko na mieście. W zeszłym sezonie się przejechaliście, a mianowicie chodzi o sytuację kiedy Zagłębia z tych rejonów tj. Zawiercie, Łazy... miało jechać 100 osób(mecz z Zawiszą). Jednak poszło info, że macie sie czaic, zrobiona selekcja i pojechało tam chyba ze 30/40 kumatych chłopaków. Jakże wielkim zonkiem było dla was to gdy w drodze powrotnej zamiast ów 30 chłopaków, przyjechała ekipa. Spierdalaliście dalej niż widzieliście, ale jak jesteście z Myszkowem to ku*** harpagany. Nie chcę nawet ciągnąć sytuacji jaka miała miejsce po ostatnim turnieju R, powodzenia chłopaki-zaganiaRy. Jak coś to PW. Nie rozpierdalajmy tematu

BAN :).

benek445
Posty: 4
Rejestracja: 23.01.2010, 14:03

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: benek445 » 23.01.2010, 14:26

Mam pytania odnośnie Kościana tzn jaka jest tam sytuacja,wiadomo - fc Lecha, ale także kibice miejscowej Obry, którzy mają zgodę z Wartą. Jaki jest stosunek tych ekip do siebie?Czy z Kościana wiara jeździ też na Unię?

tymczasowy
Posty: 1
Rejestracja: 23.01.2010, 15:11

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: tymczasowy » 23.01.2010, 15:19

troublemakers pisze:
zbyszek_r79 pisze:Jak w Lutomiersku?

Wiekszosc kibicow Widzewa w Lutomiersku to typu - jestem za widzewem ale niebylem na meczu nigdy czyli tacy sa bo sa, reszta kibcow - fanatykow(??) ma ciągotki do policji strasza nas jakimis dowodami,swiadkami nagrywanymi rozmowami, ostanio jeden nawet sie rozpruł na dobrego chlopaka. Ogolnie dzialaja wiecej na internecie niz w rzeczywistosci. Maja rowniez zakaz chodzenia w barwach po Lutomiersku niewiem czemu:) W Lutomiersku jest obecnie boom na ŁKS u malolatow widac duzo barw, zajawki na mecze itp. Regularnie jezdza na mecze i wyjazdy. Wiecej PW
Rozjebałeś mnie swojim postem osobiście znam kilku chłopaków z lutomierska i tam jest zupełnie inaczej!Może przytoczysz liczby ich wyjazdowe albo nawet na meczach u siebie jesli dla ciebie pojechanie na mecz w liczbie 7-8 osób jest dobra liczbą i to jest bum to powodzenia,a i niby powiedz mi po co chłopaki z lutomierska robia czapki bluzy żeby w domu w tym siedzieć??Skoro jesteś tak obeznany w lutomiersku to może powiesz ile ten niby fc lksu zrobił ostatnio czapek(jak sie nie wstydzisz).I żadnego zakazu chodzenia w barwach nie ma i na mieście widoczne tylko barwy Widzewa!gdy by nie pomoc z konstantanowa to w lutomiersku by nie było tych kilku jednostek z lks

Mariensztat`
Posty: 25
Rejestracja: 23.01.2010, 18:58

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Mariensztat` » 23.01.2010, 19:40

Jeżeli ktoś ma jakieś "ale" do mojej wcześniejszej wypowiedzi to piszcie teraz na PW.
ZETKA pisze:Nida Pinczow to Nida Pinczow czy kibice Nidy dzialaja w innych klubach a Nida to tylko dodatek?

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mietek888, ze stadionu i 221 gości