Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Fan_Gwardii
Posty: 334
Rejestracja: 26.02.2007, 23:26
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Fan_Gwardii » 25.06.2008, 16:00

ujiko pisze:a ja mam takie pytanie:
1. kibice Naprzodu Janów dobrze żyją z GKS Katowice czy z Ruchem?
2. hokejowi kibice Torunia, to Elana? Apator?
3. Tarnovia, czy oni jeszcze istnieją? jak jest w Tarnowie?
4. a Poznań, istnieje tylko Lech, co z Wartą?
5. czy Gwardia Warszawa posiada jeszcze kibiców?
6. i jeszcze jedno tak z ciekawości, jak jest [link]? jest tam ruch kibicowski?
wiekszosc odpowiedzi znajdziesz w dzialach : euroinfo, fancluby, zgody/kosy/uklady, wymarle ekipy. nie ma sensu pisac po raz 50 tego samego.
Obrazek



Stopa Mnie Boli
Posty: 502
Rejestracja: 28.06.2007, 12:44

Post autor: Stopa Mnie Boli » 25.06.2008, 20:03

No to ja zapytam o Mławę jak tam jest ilosciowo z Legia i Lechia ?? i jakie osiedla :wink:
weselny klimat, tak się zaczyna, jest biały welon a w nim dziewczyna.... strumienie wódki i trochę wina.Zarżnięta świnia...i ten tłusty bit


Zarżnięta Świnia!!! :D

Aldaris
Posty: 18
Rejestracja: 27.06.2007, 15:07

Post autor: Aldaris » 27.06.2008, 10:33

Borby Bytom
Pogoń Ruda Śląska
Alba Chorzów
Linodrut Zabrze
Mickiewicz Katowice

Czy istnieli lub istnieją zorganizowani kibice tych drużyn koszykarskich? Jakieś flagi, szaliki? Ewentualnie jacy piłkarsy kibice bywają na koszu tych klubów?

Zupełnie Zielony
Posty: 53
Rejestracja: 09.05.2007, 10:50
Lokalizacja: OI

Post autor: Zupełnie Zielony » 05.07.2008, 14:35

IGLOOPOL DĘBICA pisze:
Hans Kloss pisze:Debica:
os.Sobieskiego,ul.Batorego
WISłOKA
na Batorego na 100% nie ma kibiców Wisłoki.
Na Sobieskiego Ci powyżej 30stki to Igloopol i nadal pojawiają się na meczach LKSu. Młodzi to już fakt tylko KSW.
O czym Ty piszesz? Ile Batorego ma bloków? 2, 3? Ta ulica wogóle nie powinna być wymieniona bo jest zbyt mała.
Jaki Sobieski? jaki Igloopol? Tam jest sama Wisłoka nie licząc paru konfidentów/ przerzutów którzy nie ujawniają się z tym za kim są, a obicie ich to 100% sprawa!

Oto opis (przekrojowo) Dębicy:

Podział jest bardzo prosty:
Wszystko na pólnoc od strony ulicy Rzeszowskiej tj. ul. Rzeszowska - ul. Kościuszki - tory kolejowe jest za Igloo. Wszystko na południe to Wisłoka. Jedyny wyjątek to tzw. "Leśniczówka" (obrzeża Dębicy od strony Rzeszowa) gdzie jest malutnki terenik Igloo. Oczywiście nie piszę tu o małych (niemal pojedyńczych przypadkach z innych terenów zarówno po jednej jak i drugiej stronie).
Osiedlowo / dzielnicowo można określić tereny wpływów na-
Igloo:
Kędzierz, Zatorze (os. Słoneczne) oraz os. Świetosława, os. Rzeszowska PN (Tuwima, Cmentarna, Rzeszowska Osiedle), Leśniczówka
Wisłoka:
Kępa, Wolica I, II, III, Kawęczyn, Gawrzyłowa (chodzi o terney przyległe ul. Gawrzyłowskiej), Budzisz, os. Matejki, os. Leśna, os. Łysogórska, os. Metalowców, os. Fredry, os. Głowckiego/Kolejowa, centrum (Rynek),- os Sobieskiego, os. Strumskiego, os. Poddęby, os. Mickiewcza (tzw. "Pana Tadka"), os. Rzeszowska PD (Sienkiewicza Robotnicza).
Wyszczególniłem dokładnie tereny osiedlowo pomijając te mniejsze! Warto zaznaczyć że tzw. "Zatorze" to nie tylko os. "Słoneczne" ale nieco wiekszy teren (inne bloki nie wchodzące w skłąd w/w osiedla + domki.) Z drugiej strony duża dzielnica Kędzierz to w rzeczywistości same pola lub obiekty fabryczne. Jedynie niewilka ilość domostw prywatnych.

Generalnie duża przewaga obszarowa kibiców KSW z zaznaczeniem że Cetrum miasta to Wisłoka.

Okoliczne miejscowości podczas przejazdu przez Dębicę - )główne trasy) to: jadąc od strony Mielca do Dębicy: Pustków Osiedle (duży {nowy} ośrodek KSW) z małą domieszką Igloo, Pustków Wieś: Wisłoka z małą ilością Igloo, Brzeźnica KSW, Kozłów, Pustynia- Igloo. Od strony Rzeszowa: Ropczyce (duży ośrodek KSW), Lubzina, Zawada, Nagawczyna -KSW. Od strony Tarnowa: Pilzno, Parkosz, Podgordzie, Latoszyn KSW.

ps. Co do mapki którą ktoś wcześniej wrzucił to zasadniczo jest ok- ale pokazuje tereny na których są działki itp. Granica jak juz pisałem jest na lini: (od strony Rzeszowa)-> ul. Rzeszowska -> ul. Kościuszki -> tory kolejowe (dworzec pkp jest na granicy :p)
LucassNH
pogrubiłeś mi 2 rzeczy o 300 osobach wbiegających na murawę i tutaj sam nie liczyłem ich ale w gazecie tak pisało, a jeśli chcesz screena ci wyśle co do klatki to kolega, który w tym uczestniczył tak mi powiedział
ADMIN: Spokojniej w podpisie prosimy!

slepy1929
Posty: 107
Rejestracja: 27.02.2007, 16:50

Post autor: slepy1929 » 05.07.2008, 19:20

A w Tczewie jak to wyglada??

Tylko prosze o cos dokladniejszego, nie w stylu, ze Wisła to Arka Unia to Lechia. Wmiescie lekka przewaga Wisły. Moze jakas mapke ktos sporzadzi.

Jarząbek
Posty: 64
Rejestracja: 27.02.2007, 22:03

Post autor: Jarząbek » 06.07.2008, 12:24

ffp pisze:
Siera pisze:Mam dość czytania juz o Krakowie.
Chyba jak wiekszość z nas tutaj :)

Podbijam Gorzów , oraz Radom
W Radomiu sytuacja niby jest jasna. Broń panuje tylko na osiedlu Planty (stare i nowe),. Na reszcie osiedli kibicuje się w większości Radomiakowi. A ilu fanatyków maja oba kluby to przekonamy się dziś. Broń jedzie do Nadarzyna walczyć o nowa 3 ligę.
Radomiak jedzie do Piotrkowa walczyć o ligowy byt w nowej 2 lidze. Więcej nie piszę, każdy samodzielnie myślący wyciągnie wnioski po liczbach wyjazdowych.


ps. jestem Broniarzem, ocenę pozostawiam Wam drodzy forumowicze...
każdy samodzielnie myślący będzie miał okazję wyciągnąć wnioski już niedługo przy okazji derbów Radomia. Scenariusz nie jest trudny do przewidzenia i pewnie niewiele będzie się różnił od ostatniego pojedynku Radomiaka z Bronią..... :D
Ogólnie na moje oko sytuacja w Radomiu podobna jest do klimatu w Warszawie, oczywiście przy zachowaniu odpowiednich proporcji. Jedna dzielnica - Planty to " rezerwat" kibiców Broni. Pozostałe rejony miasta są zielone , nie licząc pojedynczych jednostek, które pochodzą z broniarskiego osiedla, ale życie rzuciło ich w inne części grodu nad mleczną.
To tylko i wyłącznie moja prywatna opinia.

IGLOOPOL DĘBICA
Posty: 81
Rejestracja: 15.06.2007, 13:53

Post autor: IGLOOPOL DĘBICA » 06.07.2008, 12:32

Zupełnie Zielony pisze:Tam jest sama Wisłoka nie licząc paru konfidentów/ przerzutów którzy nie ujawniają się z tym za kim są, a obicie ich to 100% sprawa!


Pustków Wieś: Wisłoka z małą ilością Igloo, B
Za kim było Sobieskiego jeszcze 10 lat temu?
Sam jesteś konfidentem...
A przerzucać to sobie możesz worki z cementem.
A jeśli chodzi o Pustków Wieś o akurat masz blade pojęcie...
Ostatnio zmieniony 07.07.2008, 21:42 przez IGLOOPOL DĘBICA, łącznie zmieniany 1 raz.
LUDOWY KLUB SPORTOWY IGLOOPOL DĘBICA

RKS1910RKS
Posty: 82
Rejestracja: 08.05.2007, 14:22

Post autor: RKS1910RKS » 06.07.2008, 13:23

Jarząbek pisze:
ffp pisze:
Siera pisze:Mam dość czytania juz o Krakowie.
Chyba jak wiekszość z nas tutaj :)

Podbijam Gorzów , oraz Radom
W Radomiu sytuacja niby jest jasna. Broń panuje tylko na osiedlu Planty (stare i nowe),. Na reszcie osiedli kibicuje się w większości Radomiakowi. A ilu fanatyków maja oba kluby to przekonamy się dziś. Broń jedzie do Nadarzyna walczyć o nowa 3 ligę.
Radomiak jedzie do Piotrkowa walczyć o ligowy byt w nowej 2 lidze. Więcej nie piszę, każdy samodzielnie myślący wyciągnie wnioski po liczbach wyjazdowych.


ps. jestem Broniarzem, ocenę pozostawiam Wam drodzy forumowicze...
każdy samodzielnie myślący będzie miał okazję wyciągnąć wnioski już niedługo przy okazji derbów Radomia. Scenariusz nie jest trudny do przewidzenia i pewnie niewiele będzie się różnił od ostatniego pojedynku Radomiaka z Bronią..... :D
Ogólnie na moje oko sytuacja w Radomiu podobna jest do klimatu w Warszawie, oczywiście przy zachowaniu odpowiednich proporcji. Jedna dzielnica - Planty to " rezerwat" kibiców Broni. Pozostałe rejony miasta są zielone , nie licząc pojedynczych jednostek, które pochodzą z broniarskiego osiedla, ale życie rzuciło ich w inne części grodu nad mleczną.
To tylko i wyłącznie moja prywatna opinia.
derbow raczej nie bedzie

Fighting Dragon Tokyo
Posty: 605
Rejestracja: 05.05.2007, 17:08

Post autor: Fighting Dragon Tokyo » 17.07.2008, 22:00

Może ktoś opisać Grudziądz?

Fighting Dragon Tokyo
Posty: 605
Rejestracja: 05.05.2007, 17:08

Post autor: Fighting Dragon Tokyo » 18.07.2008, 09:38

stradivarius pisze:W dokonaniach "sportowych" bezapelacyjnie WFCG(Widzewa fan club) a jak wygląda ilościowo sytuacja między Olimpią,GKM i WFCG to ktoś miejscowy niech napisze :wink:
Właśnie o to mi się rozchodzi, czyli fajny opis jak Dębica, Toruń czy Kraków (przynajmniej próbowali obiektywnie opisać).

Biały__
Posty: 189
Rejestracja: 26.02.2007, 18:36
Lokalizacja: Inąd

Post autor: Biały__ » 18.07.2008, 14:18

Fighting Dragon Tokyo pisze: Właśnie o to mi się rozchodzi, czyli fajny opis jak Dębica, Toruń czy Kraków (przynajmniej próbowali obiektywnie opisać).
Gdzie jest niby ten opis, bo moze ślepy jestem?! :roll:
Cichociemny

Alfonso_O
Posty: 24
Rejestracja: 11.04.2008, 22:30
Lokalizacja: z BKS'u

Post autor: Alfonso_O » 18.07.2008, 14:18

galant pisze:
cobalt pisze:Prosiłbym o info na temat sytuacji w Bielsku-Białej(BKS vs. Podbeskidzie)
Tarnowie(Tarnovia vs. Unia)
podbijam

Sytuacja u Nas jest bardzo prosta i klarowna 90 % "Sportowej" części miasta to BKS,oczywiście są jednostki TSP ale są one tępione na każdym kroku...,jeżeli chodzi o frekwencje na meczach to więcej osób chodzi na Podbeskidzie lecz przeważają tam pikniki! na BKS chodzi mniej osób spowodowane to jest między innymi poziomem ligi w której gramy, jednak na Nasze mecze chodzi rzecz jasna konkretniejsza ekipa...
Jedyny poważny bastion Podbeskidzia to dzielnica- "Komorowice" reszta to Bielska Stal!!

Myślę że bardzo obrazowo wyjaśniłem sytuację w Bielsku...
BIELSCY FANI CHULIGANI

Fighting Dragon Tokyo
Posty: 605
Rejestracja: 05.05.2007, 17:08

Post autor: Fighting Dragon Tokyo » 18.07.2008, 15:52

Biały__ pisze:
Fighting Dragon Tokyo pisze: Właśnie o to mi się rozchodzi, czyli fajny opis jak Dębica, Toruń czy Kraków (przynajmniej próbowali obiektywnie opisać).
Gdzie jest niby ten opis, bo moze ślepy jestem?! :roll:
Sory Biały miałem na myśli Bydgoszcz a napisałem Toruń :oops:

Inter
Posty: 255
Rejestracja: 26.02.2007, 20:35
Lokalizacja: Polska

Post autor: Inter » 19.07.2008, 13:14

Mój kumpel grał w Bobrach (wczesne lata 90-te) i mówil, ze tak zajebistych kibiców basketa nie ma na calym swiecie :)
http://slowfoot.pl/

GoroL
Posty: 119
Rejestracja: 26.02.2007, 20:32

Post autor: GoroL » 19.07.2008, 14:20

Chrzanów/Libiąż/Trzebinia ?

Q

Post autor: Q » 19.07.2008, 15:58

jak to wygląda w Tuszynie pod Łodzią?

Hubson_
Posty: 16
Rejestracja: 01.03.2007, 14:11
Lokalizacja: Fanaticoss'03

Post autor: Hubson_ » 19.07.2008, 16:07

Q pisze:jak to wygląda w Tuszynie pod Łodzią?
Widzew?
fanatyczny życia sty(L)!

Matpaw
Posty: 403
Rejestracja: 27.02.2007, 00:06
Lokalizacja: Łodz

Post autor: Matpaw » 19.07.2008, 16:11

Hubson_ pisze:
Q pisze:jak to wygląda w Tuszynie pod Łodzią?
Widzew?
Tuszyn dzieli sie na Tuszyn i Tuszyn Las w Tuszynie przewaga Widzewa a Tuszyn Lesie ŁKSu

KYLIMANDŻARO
Posty: 666
Rejestracja: 28.02.2007, 14:27

Post autor: KYLIMANDŻARO » 19.07.2008, 19:57

jak mozna opisywac jakies ogolne proporcje w miescie poprzez pryzmat vlepek tam naklejonych - przeciez to normalnie komedia,
nic nie znaczy.
j****

torca1950
Posty: 76
Rejestracja: 22.06.2007, 21:27

Post autor: torca1950 » 19.07.2008, 21:34

Fan widzę, że dysponujesz ogromną wiedzą na temat Chrzanowa :lol:

Chrzanów - Wisła, jednostki za Pasami

Trzebinia - Wisła, Cracovia, GKS

Libiąż - Górnik, Wisła

Są też kibice miejscowego Górnika Libiąż, utożsamiają się również z tym z Zabrza.

WidzeW_1910
Posty: 52
Rejestracja: 18.03.2007, 19:12
Lokalizacja: Łódź- Sródmieście

Post autor: WidzeW_1910 » 21.07.2008, 18:21

Matpaw pisze:
Hubson_ pisze:
Q pisze:jak to wygląda w Tuszynie pod Łodzią?
Widzew?
Tuszyn dzieli sie na Tuszyn i Tuszyn Las w Tuszynie przewaga Widzewa a Tuszyn Lesie ŁKSu
heh na prosbe kolegi z Tuszyna wkleje jego wypowiedz na poruszany temat :

"W Tuszynie jest Widzew i to w znacznej wiekszosci nawet na Tuszyn Lesie, sa osoby ktore zapytane opowiadaja sie za elksa ale nie sa zwiazane z ruchem kibicowskim nie maja szali nie organizuja sie ani nawet nie byli nigdy na galerze. Jedzi na elkse pare piknikow, moze z 2 mlodych?
Na lesie jest mnostwo widzewskich napisow i sporo aktywnych od nas osob. Mowienie o tym terenie jako terenach elksy nie ma wogole pokrycia w rzeczywistosci.
Co do nas wypuscilismy serie vlepek jedzimy na mecze u siebie a nawet w zeszly sezonie udalo sie zorganizowac dwa autokarowe wyjazdy. Nasza flaga wisiala ostatnio w ChoRzowie.
[link]
W najblizszym czasie planujemy kolejne akcje.
Chetnie poslucham o liczbach pojawiajacych sie z Tuszyna elkaesiakow na galerze.
Z Pozdrowieniami z Czerwonego Tuszyna "
Wole byc Podmiejskim z Srodmiescia niz Rodowitym z Włocławka

KYLIMANDŻARO
Posty: 666
Rejestracja: 28.02.2007, 14:27

Post autor: KYLIMANDŻARO » 21.07.2008, 22:24

Czyżu TSW pisze:
KYLIMANDŻARO pisze:jak mozna opisywac jakies ogolne proporcje w miescie poprzez pryzmat vlepek tam naklejonych - przeciez to normalnie komedia,
nic nie znaczy.
Chyba do mnie uderzasz 8) Nie piszę o proporcjach. Wiem,że Cracovia ma kibiców w Trzebini, a ilu ich tam jest,szczerze nie wiem. No i skoro wydali vlepy z fc, to znaczy, że nie zrobili tego ot tak. Broń boże nie kierowałem się vlepami, tylko nadmieniłem,że takowe dostrzegłem. Pozdrawiam
no ja wiem, ze tak mogles rozumowac ale pisze do ogolu. wydac vlepki teraz moze kazdy, to nic nie znaczy. nie kazdy jednak dziala tak jak te wszystkie hasla na vlepkach. i o to tu chodzi.
j****

radogks
Posty: 335
Rejestracja: 04.07.2007, 21:29

Post autor: radogks » 24.07.2008, 20:40

Jak wygląda sytuacja w Puławach ? Wiadomo że jest Wisła P. ale kiedyś slyszałem coś o Legii , jakiś FC ?

Per
Posty: 100
Rejestracja: 30.04.2007, 11:15

Post autor: Per » 26.07.2008, 22:51

Wisła Puławy to fc Legii.

Jackdaniels
Posty: 157
Rejestracja: 02.03.2007, 12:06

Post autor: Jackdaniels » 27.07.2008, 15:42

Aldaris pisze:Borby Bytom
Pogoń Ruda Śląska
Alba Chorzów
Linodrut Zabrze
Mickiewicz Katowice

Czy istnieli lub istnieją zorganizowani kibice tych drużyn koszykarskich? Jakieś flagi, szaliki? Ewentualnie jacy piłkarsy kibice bywają na koszu tych klubów?
Inter, to Twoj kumpel widocznie nie widzial kibicow Nobilesu Włocławek.

Jezeli chodzi o Bobry Bytom to jeszcze pod koniec lat 90tych jak jeszcze wystepowali w Ekstraklasie to mieli zorganizownych kibicow. Jezdzili na kilka wazniejszych wyjazdow np. Ruda Slaska, Włocławek, Wrocław, Pruszków.
Mieli swoje szaliki i flagi. Głowna kosa to oczywiscie Pogon Ruda Slaska. Czesc z nich chodzilo na Polonie Bytom.

Co do Pogoni jest to bardziej konkretna ekipka, choc jest (byla) to mieszkanka kibicow z Górnego Sląska. Głónie Górnik, ale były tez pojedyncze osoby z GieKSy i Ruchu.
Najbardziej znana ich flaga to "Pogon Ruda Sląska"
Mieli takze swoje szale.

Co do pozostalych trzech, to chyba nic się nie dzieje.

Kosa
Posty: 785
Rejestracja: 27.02.2007, 00:00
Lokalizacja: Katowice-Panewniki

Post autor: Kosa » 27.07.2008, 17:36

Aldaris pisze:Borby Bytom
Pogoń Ruda Śląska
Alba Chorzów
Linodrut Zabrze
Mickiewicz Katowice

Czy istnieli lub istnieją zorganizowani kibice tych drużyn koszykarskich? Jakieś flagi, szaliki? Ewentualnie jacy piłkarsy kibice bywają na koszu tych klubów?
Powiązany z jednym z lepszych LO (III LO w Katowicach, im. Adama Mickiewicza).

Na meczach widać jedynie znajomych graczy + czasem uczniów.

Szkoła Mickiewicz ma też szal licealny z GKS Katowice. Szale te były czasami widziane w hali Spodka, gdzie swoje mecze rozgrywał Mickiewicz. Obecnie większośc posiadaczy tych szali (około 30 sztuk) jest absolwentami tegoż liceum i nie udzielają się już wcale na meczach Mickiewicza.

Fotki szala niestety nie mam...
Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964"

[link]

Marcel_91
Posty: 46
Rejestracja: 01.05.2007, 18:11

Post autor: Marcel_91 » 27.07.2008, 17:36

Per pisze:Wisła Puławy to fc Legii.
nie prawda....

Kilka osób z Wisły jeździ na Legię, ale o fc nie można mówić.

Back To The Oldskool
Posty: 116
Rejestracja: 02.07.2007, 23:50
Lokalizacja: Radom

Post autor: Back To The Oldskool » 27.07.2008, 18:04

Jeszcze parę lat temu Mickiewicz przyjechał na baraż do Radomia z AZSem. Nie pamiętam ilu ich było, ze 20 na pewno. W barwach i dopingowali, mieli nawet jakąś flagę.

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: 1925 » 27.07.2008, 20:42

a jak wygląda sytuacja w Kluczborku ??
Pytam bo zaciekawiła mnie pewna flaga. [link]
:arrow:

maciej!
Posty: 453
Rejestracja: 27.02.2007, 20:21

Post autor: maciej! » 28.07.2008, 19:29

stradivarius pisze:Podbijam pytanie o Grudziądz.
A w Grudziądzu tak - [link]

Grudziądzka ekipa H spod herbu GKMu zacieśnia sztame z policją. Dochodzić ma wkrótce do wspólnych patroli na mieście pomiędzy ekipami GKMu i Policji, ciekawe co na to zgodowicze GKMu czyli CKM i BKS, a może im to odpowiada i chcą aby ich ekipy śmiało włączyły sie również do działań w swoich miastach, nie jest to pierwsza tego typu wspólna akcja GKMu i policji lecz kolejna. Można śmiało rzec że jest to główna "broń" giekaemowców.
info z ostatniej chwili : w kolejną rocznice sztamy GKMu i Policji mają wyjść specjalne szale zgodowe GKM+Policja w barwach - wersja WfcG.
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

NoName88
Posty: 52
Rejestracja: 27.02.2007, 13:41

Post autor: NoName88 » 28.07.2008, 21:00

maciej! pisze: Grudziądzka ekipa H spod herbu GKMu zacieśnia sztame z policją. Dochodzić ma wkrótce do wspólnych patroli na mieście pomiędzy ekipami GKMu i Policji, ciekawe co na to zgodowicze GKMu czyli CKM i BKS, a może im to odpowiada i chcą aby ich ekipy śmiało włączyły sie również do działań w swoich miastach, nie jest to pierwsza tego typu wspólna akcja GKMu i policji lecz kolejna. Można śmiało rzec że jest to główna "broń" giekaemowców.
info z ostatniej chwili : w kolejną rocznice sztamy GKMu i Policji mają wyjść specjalne szale zgodowe GKM+Policja w barwach - wersja WfcG.
p********* jak potrzaskany. Przeczytałeś jakieś wypociny i sobie na siłę dopisujesz do nich jakąś ideologię. A o tym jakie mamy podejście (przynajmniej u nas w Cz-wie) co do niektórych zdarzeń w G-dziądzu wiedzą wszyscy doskonale. Ty może zasięgnij informacji u kolegów po szalu, tych którzy mają więcej do powiedzenia. A potem odstaw używki i przestań pisać głupoty bo Ci kiedyś odetną dostęp do neostrady.
Jak ktoś z WfcG chce wyjaśniać kwestie związane z Grudziądzem proszę na PW (zainteresowani mają też kontakt telefoniczny).

KermiT143
Posty: 522
Rejestracja: 10.07.2007, 09:55
Lokalizacja: Lesko/Londyn

Post autor: KermiT143 » 28.07.2008, 21:08

maciej! pisze:
stradivarius pisze:Podbijam pytanie o Grudziądz.
A w Grudziądzu tak - [link]

Grudziądzka ekipa H spod herbu GKMu zacieśnia sztame z policją. Dochodzić ma wkrótce do wspólnych patroli na mieście pomiędzy ekipami GKMu i Policji, ciekawe co na to zgodowicze GKMu czyli CKM i BKS, a może im to odpowiada i chcą aby ich ekipy śmiało włączyły sie również do działań w swoich miastach, nie jest to pierwsza tego typu wspólna akcja GKMu i policji lecz kolejna. Można śmiało rzec że jest to główna "broń" giekaemowców.
info z ostatniej chwili : w kolejną rocznice sztamy GKMu i Policji mają wyjść specjalne szale zgodowe GKM+Policja w barwach - wersja WfcG.
ale farmazon !!
We must secure the existence of our people and a future for White Children
Obrazek

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ardian, KamykOKS i 244 gości