Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
power ranger
Posty: 155
Rejestracja: 30.01.2009, 15:26

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: power ranger » 13.01.2010, 09:47

Mógłby ktoś opisać Ełk?
Jaga, Mazur Ełk to ich FC.
BANDYCKI KLUB SPORTOWY



WISLA(Z)
Posty: 195
Rejestracja: 10.03.2007, 08:40

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: WISLA(Z) » 13.01.2010, 10:19

halodrol pisze: Zabierzów - ta aktywność Cracovii na murach o której pisał Torca1950 to pewnie napisy na dworcu PKP widoczne dla każdego a zrobione przez lekko upośledzonych braci, któzy mieszkają właśnie w tych budynkach i któzy swego czasu dostali w******* po czym polecieli na psy, w związku z czym teraz nikt ich nie rusza a oni czują się bezkarni. Irytująca sytuacja,ale cóż...
Ściślej- starszy jest mocno upośledzony, u młodszego to nie stwierdzone, podobno przez chwilę bujał się jako młody JG, nie wiem czy mu przeszło ale raczej tak, skoro już tyle razy dawał na psy... Co nie przeszkadza z resztą jego kolegom w Zabierzowie, dalej jest mega-jp-chwdp-ziomkiem hooliganem. Młodszy chyba nigdy nie dostał po głowie, bo 100 m przebiega w 7 sekund, a starszy nie raz dostał, ale zawsze się kończyło psami. Jest jeszcze paru Pasiaków, lubią się opić i zjarać na przystanku z inną młodzieżą, nawet sympatyzującą z Wisłą. W lecie chcieli się bardzo zorganizować, jednak w ciągu tygodnia po paru wydarzeniach im się odwidziało. Teraz jest spokojnie, w końcu każdy tu się zna, dość mała miejscowość to jest, normalne że się widzi kogoś innego jednak gdy nie ma barw jest spokój. TYle

kibolek1983
Posty: 257
Rejestracja: 13.09.2009, 18:20

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kibolek1983 » 13.01.2010, 11:24

Hanson pisze:Zapytam jeszcze raz bo często jeżdżę w tamte strony i interesuje mnie jaka tam jest sytuacja.
" A jak wygląda sytuacja w Książu Wielkim ( niewielka mieścina koło Miechowa w woj. Małopolskim ) Są tam w ogóle kibice ? Wiem ze w Miechowie jest zarówno Wisła jak i Cracovia bo widziałem vlepy ale jak jest z sąsiadującym z nimi Książem Wielkim ?"
W Książu Wielkim jest na pewno Wisła Kraków. O Cracovii nic nie słyszałem.
.

Tylko Widzew RTS
Posty: 39
Rejestracja: 15.12.2008, 21:12
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Tylko Widzew RTS » 13.01.2010, 12:12

1979! pisze:W takim mieście jak Grudziądz nie idzie zrobić podziału procentowego jak chcesz to pododawaj sobie procenty i wysnuj jakąś hipotezę ale jest to zupełnie nie logiczne.Widzew to fan club który zrzesza w okół siebie konkretnych ludzi w konkretnym celu a GKM i Olimpia to kluby miasta Grudziądz z którymi utożsamiają się nie tylko hooligani i ultrasi ale też zwykłe pikniki.

Co do Legii owszem istnieje parę osób,mają nawet swoją flagę i gadżety ale nie są oni zorganizowani pod żadnym względem.Ot tak jeżdżą sobie na mecze w charakterze ultras utrzymują kontakty z chłopakami ze Sparty Brodnicy,Legii Chełmża czy Rodła Kwidzyn które są fan clubami Legii.Dawniej w Grudziądzu podział Legia/Widzew był praktycznie 50/50 dzisiejsze rewiry Widzewa to dawna Legia i osoby które dzisiaj są "trzonem" w ekipie WFCG dawniej śmigały jako Legia.Na tym właśnie polega specyfika tego miasta wiele osób się przerzuca na Widzew z różnych względów.Warto dodać że kupę lat temu istniały również osoby jeżdżące na Lechię i Zawiszę ale to już umarło bardzo dawno temu.
Weź sie pierdolnij w łeb z tym przeżucaniem z Legii na Widzew...

Wydawało mi się jak czytałem poprzednią Twoją wypowiedź że jesteś w miarę ogarnięty ... ale powyższe stwierdzenia jednak utwierdziły mnie w tym z kim mam do czynienia...

"Trzon ekipy WFCG to dawna Legia" - weź no chłopie odpocznij sobie od internetu !

tomi1910
Posty: 6
Rejestracja: 13.01.2010, 12:01

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: tomi1910 » 13.01.2010, 12:24

1979! pisze:
Troublemaker pisze:
Pęku pisze:Jak wygląda sytuacja w Grójcu?

Co do Grudziadza. Jaki jest okolo podzial %owy nie na poszczegolne dzielnice ale na cale miasto? I jaki udzial ma w tym Grudziadzka Legia?
W takim mieście jak Grudziądz nie idzie zrobić podziału procentowego jak chcesz to pododawaj sobie procenty i wysnuj jakąś hipotezę ale jest to zupełnie nie logiczne.Widzew to fan club który zrzesza w okół siebie konkretnych ludzi w konkretnym celu a GKM i Olimpia to kluby miasta Grudziądz z którymi utożsamiają się nie tylko hooligani i ultrasi ale też zwykłe pikniki.

Co do Legii owszem istnieje parę osób,mają nawet swoją flagę i gadżety ale nie są oni zorganizowani pod żadnym względem.Ot tak jeżdżą sobie na mecze w charakterze ultras utrzymują kontakty z chłopakami ze Sparty Brodnicy,Legii Chełmża czy Rodła Kwidzyn które są fan clubami Legii.Dawniej w Grudziądzu podział Legia/Widzew był praktycznie 50/50 dzisiejsze rewiry Widzewa to dawna Legia i osoby które dzisiaj są "trzonem" w ekipie WFCG dawniej śmigały jako Legia.Na tym właśnie polega specyfika tego miasta wiele osób się przerzuca na Widzew z różnych względów.Warto dodać że kupę lat temu istniały również osoby jeżdżące na Lechię i Zawiszę ale to już umarło bardzo dawno temu.
To co pisze kolega na temat Grudziądza to kompletna bzdura.
Prawda jest taka, że kiedyś kibice GKM-u byli fc Widzewa, około 2002-2003 roku dokładnie nie pamiętam nastapił podział kibice Widzewa przestali się utożsamiać z GKM-em. Legia oczywiście kiedyś była ale nie ma w trzonie żadnego przeżuta.
Co do sytuacji w mieście to jeżeli robisz podział procentowo To osób sympatyzujących Olimpii Jest znacznie więcej niż GKM-u stosunek około 70-30%
i jeżeli piszesz że obecnie WFCG ma najsilniejszą ekipę w mieście to masz rację, a to że u was starsi odpuścili to tylko dzięki nagonce starszych WFCG na waszych "liderów" wystarczył rok aby odpuścili. I nie pisz o żadnych zakazach bo zakazy to wasi"liderzy" mieli na piłkę nożna i woj. kuj-pom. a nie na żużel po prostu sytuacja dla nich zrobiła się mało komfortowa to odpuścili. i przeżuty to sie u was porobili bo osoby które dostawały oklep twierdzą że już sobie odpuścili kibicowanie a prawda jest taka że po cichu jeżdżą na Stomil Olsztyn.
Jakoś Olimpia nie przejmuje się zakazami i tam gdzie mają być to są i działają a dla czego bo charakter którego nie stet brakuje chłopakom z GKM-u. Każda złapana osoba twierdzi że nie lata czyli wypiera się swojego klubu.

W Sercu tylko Widzew.

sysysy
Posty: 79
Rejestracja: 13.01.2010, 17:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: sysysy » 13.01.2010, 17:20

witam
czy jest ktos w stanie stworzyc mapki kibicowskie takich miast jak;Tarnów,BBiała,Łódź(kiedyś była),Toruń,Grudziądz,Gorzów,Bydgoszcz,Piotrków(Widzew-ŁKS) Chełm(Widzew-Chełmianka),Bełchatów,Słupsk
podkreślam-mapki,chociaż opisy też

i pyt do Grudziądza-ta cała Stal-są kibice?działają?

szkoda że nie ma tematu miast derbowych...również europejskich...

sysysy
Posty: 79
Rejestracja: 13.01.2010, 17:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: sysysy » 13.01.2010, 17:51

sory za post pod postem...

Jeśli chodzi o mapki to zobaczyłbym jeszcze:Żywiec(Góral-Koszarawa),Przemyśl,Tczew,Koszalin(Gwardia-Bałtyk)Włocławek(Kujawiak-Włocławia),Inowrocław(Goplania-słyszałem że jest trochę Cuiawii),Kutno(podobno jest ŁKS)

Troublemaker
Posty: 1521
Rejestracja: 27.02.2007, 17:37
Lokalizacja: Małopolska

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Troublemaker » 13.01.2010, 18:13

sysysy pisze:sory za post pod postem...

Jeśli chodzi o mapki to zobaczyłbym jeszcze:[link] (Góral-Koszarawa),Przemyśl,Tczew,Koszalin(Gwardia-Bałtyk)Włocławek(Kujawiak-Włocławia),Inowrocław(Goplania-słyszałem że jest trochę Cuiawii),Kutno(podobno jest ŁKS)
Ach te debiuty...trzeba było w Hyde Parku rozpocząć....

Gwoli ścisłości wróce do tematu:

Mam pytanko do Wielkopolan o Pleszew. Wiem, że jast tam miejscowa Stal ale chciałbym się zorientować jak dokładnie wygląda sytacja w tym mieście?
Precz z antypolonizmem w polskim środowisku kibicowskim!!

Pango
Posty: 78
Rejestracja: 27.02.2007, 15:05

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Pango » 13.01.2010, 18:18

sysysy pisze:witam
czy jest ktos w stanie stworzyc mapki kibicowskie takich miast jak;Tarnów,
proszę bardzo Tarnów

Obrazek
"My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Mariensztat
Posty: 7
Rejestracja: 13.01.2010, 18:21

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Mariensztat » 13.01.2010, 18:27

A ja się chciałem zapytać o Mińśk Maz. Chodzi mi o to na jakich dzielnicach występuje Legia, Polonia, Widzew i jak wygląda ogólnie sytuacja w mieście. Czy Mazovia była kiedyś FC któregoś z wyżej wymienionych klubów???

dmn
Posty: 226
Rejestracja: 29.09.2009, 06:29

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: dmn » 13.01.2010, 18:34

Mariensztat pisze:A ja się chciałem zapytać o Mińśk Maz. Chodzi mi o to na jakich dzielnicach występuje Legia, Polonia, Widzew i jak wygląda ogólnie sytuacja w mieście. Czy Mazovia była kiedyś FC któregoś z wyżej wymienionych klubów???
Byłem kilka razy gościnnie w Mińsku. Moje piękne oczy nie uświadczyły żadnych emblematów, żadnych grafów, żadnych napisów na murach, zupełnie jakby miasto kompletnie wymarłe z kibiców. Po za tym z tego co zauważyłem to niewielkie miasto z kilkoma komisariatami, więc podejrzewam, że się nie wychylają, żeby nie narobić sobie przypału, lub po prostu kibicują na "odwal się". Za mówienie gwarą Śląską nikt się nie czepiał nikt nie miał problemu, co w stolicy zdarzało się nie raz. Aż się zdziwiłem. Raz tylko na jednej z wsi nieopodal Mińska widziałem ziomka w koszulce z herbem Legii.
Żaba pisze:
Chuliganzr pisze:Czy to prawda, że wśród ekip w Warszawie, był Ruch Chorzów, który ogólnie jak wszyscy wiemy na reprze się nie udziela?
Tak byli, grali w makao z Niemcami.

Mariensztat
Posty: 7
Rejestracja: 13.01.2010, 18:21

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Mariensztat » 13.01.2010, 18:46

Ja też często bywam w Mińsku i na samym wjeździe do miasta(PKP) rzucają się prace Polonii i Widzewa. Ponadto dużo vlep i wrzutów na całym mieście, ja jednak chciałbym wiedzieć kto ma przewagę w mieście i jak sytuacja wygląda na osiedlach.

HC
Posty: 3698
Rejestracja: 25.07.2007, 12:17
Lokalizacja: monopolowy

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: HC » 13.01.2010, 18:46

to ja kolego nie wiem gdzie Ty bywałeś, bo w kilku miejscach można uświadczyć grafy i to całkiem ładne...obecnie na Mazovii nie jest prowadzony doping (działalność zawieszona, dokładnych przyczyn nie znam jednak miało to związek z ,,chłopakami z miasta,,...Najwięcej kibiców ma tam (L)-maja flagę, jeżdżą na wyjazdy, kilku Widzewiaków, o KSP nie słyszałem, przypadki kibiców innych drużyn poza na prawdę 2-3 sztukami nie zdarzają się...z tego co mi wiadomo Mazovia nigdy nie była żadnym FC...
HUTNIK&MAZOVIA

HC
Posty: 3698
Rejestracja: 25.07.2007, 12:17
Lokalizacja: monopolowy

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: HC » 13.01.2010, 18:49

sory za jedne pod drugim...

procentowo na pewno lepiej dla Legii...Widzew chociaż jest tam mało to dosyć prężnie działają jednak z tego co pamiętam nie mają miejsca tam podjazdy jedni pod drugich...
HUTNIK&MAZOVIA

Troublemaker
Posty: 1521
Rejestracja: 27.02.2007, 17:37
Lokalizacja: Małopolska

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Troublemaker » 13.01.2010, 18:55

W okresie naszej zgody z radomska Bronią Mazovia kilka razy pojawiała się na Narutowicza w kilkuosoobowych grupach jako...fan-club Broniarzy ( m.in. na barażu z Legionovią). Miało to miejsce dokładnie w 2001 roku, jednak te kontakty najprawdopodobniej szybko ustały.
Precz z antypolonizmem w polskim środowisku kibicowskim!!

typer
Posty: 27
Rejestracja: 13.01.2010, 19:01

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: typer » 13.01.2010, 19:04

Czy kibice Hutnika występują gdzieś poza Nową Hutą?

JSC
Posty: 2481
Rejestracja: 22.03.2007, 23:11

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: JSC » 13.01.2010, 19:05

Występują. Jest (lub była) flaga Izdebnik na przykład.
Obrazek

sysysy
Posty: 79
Rejestracja: 13.01.2010, 17:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: sysysy » 13.01.2010, 19:18

Troublemaker nie wyzłośliwiaj się-Koszarawa zalicza jakieś wyjazdy,co prawda pikniki, zdjęcia kibiców Bałtyku widziałem,po sieci hula teledysk ŁKS fc.Kutno-wiem że ich wszystkich jest w c*** mało ale o nich pytam bo interesują mnie miasta derbowe,druga-trzecia siła itp...

WFCG97
Posty: 7
Rejestracja: 28.04.2007, 00:16

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: WFCG97 » 13.01.2010, 19:19

TAK JAK KOLEGA MÓJ JUŻ PISAŁ GOŚCIU O NICKU 1979 KTÓRY SIĘ WZIĄŁ ZA OPISANIE SYTUACJI W GRUDZIĄDZU NIE MA POJĘCIA O RUCHU KIBICOWSKIM W NASZYM MIEŚCIE I PUSZCZA TAKIE GNIOTY W OBIEG POTEM KTOŚ TO CZYTA I WYRABIA SOBIE KŁAMLIWĄ OPINIE.JUŻ NIEDŁUGO TO NIE TRZEBA BĘDZIE JEŻDZIĆ NA MECZE I NA AWANTURY TYLKO KLAWIATURE DO ŁÓŻKA I CAŁA NOC PISAĆ GDZIE SIĘ NIE BYŁO I CO NIE ROBIŁO. ŻENADA TOTALNA

CO DO TWOJEGO OPISU PANIE 1979 TO CO NAPISAŁEŚ W PROCENTACH TO BZDURA TOTALNA JESZCZE NIKT NIE PODJĄŁ SIE TAKIEGO OFICIALNEGO OPISU. NIGDZIE JESZCZE NIE WIDZIAŁEM ABY OLIMPIA PODAWAŁA COŚ W % I OPISYWAŁA POSZCZEGÓLNE DZIELNICE MY TEŻ TEGO NIE CHCEMY ROBIĆ.PRAWDĄ JEST ŻE WAS W GRUDZIĄDZU NIE MOŻNA NIKOGO OD WAS SPOTKAĆ NA MIEŚCIE TAK SAMO NA DYSKOTEKACH CZY NA DZIELNICACH NIE MÓWIĄC JUŻ CHODZENIU W BARWACH GKMU.W EKIPIE HEHEHE JAK MOŻNA NAZWAĆ ICH EKIPĄ HEHEH STAŁO SIĘ MODNE WYPIERANIE SIĘ SWOJEGO KLUBU I STRASZENIE POLICJA (OSTATNI PRZYPADEK KOLEGI S. KTÓRY CHODZI W CZAPCE Z LITERKĄ H I STRASZY POLICJĄ PO CZYM MÓWI ŻE ODDA WSZYSTKIE SWOJE GADŻETY I ODBIJA OD EKIPY HEHE I TAKICH W GTŻCIE JEST DUŻO WIĘCEJ) BOLI CIE PEWNIE TO KOLEGO 1979 ŻE BARDZO SZYBKO ZOSTALIŚCIE WYTĘPIENI PRZEZ NAS( JESTEŚMY W POSIADANIU FILMIKÓW JAK ODDAJECIE SZALE I INNE GADŻETY TYLKO ABY DAĆ WAM SPOKÓJ) CO DO OLIMPI TO W PORE SIĘ ZORIENTOWALI ŻE GKM TO KONFIDENCI I ODBILI OD NICH I JAK WIDAĆ WYSZŁO IM TO NA DOBRE.W TĄ ZIME SPORO LUDZI CHODZI W SZALACH ORAZ CZAPKACH GKSU.CO DO BZDURY NASTĘPNEJ ŻE MIANOWICIE LEGIONIŚCI SIĘ PRZERZUCILI NA WIDZEW I SĄ W WFCG TO TO JUŻ MNIE CHŁOPAKU ROZWALIŁES TOTALNIE.I PO CO TY TO PISZESZ ?????NIE MASZ KOLEGÓW CZY CO???? SZUKASZ ICH NA NECIE????? TO ZMIEŃ FORUM.
JAK KTOŚ COŚ MA PISAĆ TO PROSZE O RZETELNOŚĆ LUB NAJPIERW SPRAWDZIĆ INFO


POZDRAWIAM

HC
Posty: 3698
Rejestracja: 25.07.2007, 12:17
Lokalizacja: monopolowy

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: HC » 13.01.2010, 19:28

istnieje taki klawisz na klawiaturze Caps Lock...zapewne nie wesz o jego istnieniu i przez przypadek kliknąłeś w niego czym spierdoliłeś swoją wypowiedź...

nie spamuj - w
HUTNIK&MAZOVIA

dmn
Posty: 226
Rejestracja: 29.09.2009, 06:29

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: dmn » 13.01.2010, 19:30

HC pisze:to ja kolego nie wiem gdzie Ty bywałeś, bo w kilku miejscach można uświadczyć grafy i to całkiem ładne...obecnie na Mazovii nie jest prowadzony doping (działalność zawieszona, dokładnych przyczyn nie znam jednak miało to związek z ,,chłopakami z miasta,,...Najwięcej kibiców ma tam (L)-maja flagę, jeżdżą na wyjazdy, kilku Widzewiaków, o KSP nie słyszałem, przypadki kibiców innych drużyn poza na prawdę 2-3 sztukami nie zdarzają się...z tego co mi wiadomo Mazovia nigdy nie była żadnym FC...
Nie mówię, że nie ma, a że nie widziałem. Byłem w okolicy kościoła, jest tam z tego co pamiętam osiedle domków jednorodzinnych. Byłem w okolicy jakiejś rzeczki, z tego co pamiętam z pod mostu wpadała do jeziorka w parku. Byłem w okolicach dworca, w okolicy takiego dość ruchliwego skrzyżowania (pełno sklepów i aptek), obejrzałem też okolice drogi wylotowej z miasta na autostradę, czy drogę szybkiego ruchu. Szukałem wtedy sklepu z konkretnym towarem i zwiedziłem tyle ile mogłem. W każdym razie nikogo w barwach nie widziałem.
Żaba pisze:
Chuliganzr pisze:Czy to prawda, że wśród ekip w Warszawie, był Ruch Chorzów, który ogólnie jak wszyscy wiemy na reprze się nie udziela?
Tak byli, grali w makao z Niemcami.

mzs1904
Posty: 10
Rejestracja: 27.09.2009, 09:39

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: mzs1904 » 13.01.2010, 20:02

Kolego chujawii w Inowrocławiu nigdy nie było , nie ma i nie będzie!!!!!!!!!

ban za napinke w

sysysy
Posty: 79
Rejestracja: 13.01.2010, 17:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: sysysy » 13.01.2010, 20:15

mzs1904 pisze:Kolego chujawii w Inowrocławiu nigdy nie było , nie ma i nie będzie!!!!!!!!!
...po prostu był kiedyś opis derbów...że zostali wyzajeni jacyś poj. kujawiści...dlatego pytalem

mzs1904
Posty: 10
Rejestracja: 27.09.2009, 09:39

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: mzs1904 » 13.01.2010, 20:21

było to paru małolatów, którzy grali w jakis juniorach czy młodzikach ,a jednemu z nich ,tata- były sponsor chujawi zribił flage....

adrian_gkm
Posty: 180
Rejestracja: 26.02.2007, 20:13

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: adrian_gkm » 13.01.2010, 20:36

Co do osobnika o nicku 1979! . Jego "procentowy opis" proszę nie traktować zbyt poważnie. My cały czas nie wiemy kim jest ten osobnik. Cóż, anonimowość - takie prawa internetu. Nie wdajemy się w takie polemiki ani żadne napinki w necie. Na tym forum z osób kompetentnych z GKM-u jest uzytkownik Giekaemowiec oraz ja, ale obaj zaglądamy tu sporadycznie.

Wracając do Grudziądza. Jak w każdym mieście, gdzie jest miejska rywalizacja, sytuacja często się zmienia. Ludzie przychodzą, ludzie odchodzą; zdarzają sie przerzuty. Pomimo, że każda z 3 grup w mieście to "inny świat". Zarówno Olimpia jak i GKM zajmują się całokształtem kibicowskiego rzemiosła - progres w oprawach, dopingu, liczbach wyjazdowych jest w obu przypadkach spory, a to przecież rózne dyscypliny sportu. WFCG jako fan club jest nastawione gównie na jeden aspekt kibicowania.

sysysy
Posty: 79
Rejestracja: 13.01.2010, 17:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: sysysy » 13.01.2010, 23:41

A Żyrardów?

Hutnicze
Posty: 368
Rejestracja: 04.07.2007, 12:42

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Hutnicze » 14.01.2010, 12:39

Kobierzyn pisze: Jednostki są wszędzie ale oficjalnego fan clubu Hutnik nie ma. Pewnie będą się spierać ale to nie ma sensu bo wiadomo jaka to zakłamana ekipa (Czyt. Walczymy tylko na pięści)
Proszę kibiców po szalu, żeby nie zaśmiecali wątku polemiką z powyższym przekumatym.
TYLKO HUTNIK
http://nh2010.pl

Troublemaker
Posty: 1521
Rejestracja: 27.02.2007, 17:37
Lokalizacja: Małopolska

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Troublemaker » 14.01.2010, 12:53

Kobierzyn pisze:
typer pisze:Czy kibice Hutnika występują gdzieś poza Nową Hutą?
Jednostki są wszędzie ale oficjalnego fan clubu Hutnik nie ma. Pewnie będą się spierać ale to nie ma sensu bo wiadomo jaka to zakłamana ekipa (Czyt. Walczymy tylko na pięści)
Któryś z uzytkowników wspominał o czasowej blokadzie rejestracji...jestem za...

Nikt sie Tobą nie bedzie spierał bo przeciez nas nie ma w Krakowie, nie wspominając juz o fan-clubach...
Piszącego te słowa również nie ma bądź jak to ująłeś "nie istnieje oficjalnie"...
..kończ waść wstydu oszczędź! Pogratulowac chciałem trafności w doborze nicku.

Zastanawiające skąd w Was tylke hipokryzji i dlaczego na niekrórych przedstawicieli "kwiatu inteligencji z Reymonta" Hutnik działa jak czerwona płachta?

Koniec tematu z mojej/naszej strony!
Precz z antypolonizmem w polskim środowisku kibicowskim!!

NNBB
Posty: 260
Rejestracja: 26.02.2007, 18:39
Lokalizacja: się biora sztruksowe marynarki?

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: NNBB » 14.01.2010, 13:41

Jednostki kibicowskie w każdym mieście sa innych klubów, więc nie ma sensu o tym pisac...
Wracając do tematu to jak sprawa się ma w Wąbrzeźnie, Rypinie, Łasinie? (kujawsko-pomorskie)
Ostatnio tam jechałem pare razy przejazdem i jestem ciekaw

Larkson1908
Posty: 128
Rejestracja: 14.01.2010, 14:17

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Larkson1908 » 14.01.2010, 14:35

torca1950 pisze: Zakopane - podczas mojego ostatniego pobytu kibice widziani tylko w barwach Wisły i jej zgód. Na pewno Wisła ma w tym mieście najwięcej kibiców, ale chyba nie wykorzystują swojego potencjału. Kiedyś prężnie działała też Cracovia, obecnie to już cień tamtej ekipy. Ruch posiada nieliczny FC, ale świetnie zorganizowany, wszędzie w mieście można spotkac ich napisy i szablony.
Może ktoś potwierdzić że to obiektywny opis?

baca_acab
Posty: 13
Rejestracja: 14.01.2010, 14:56

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: baca_acab » 14.01.2010, 15:07

Ja mam trochę nietypowe pytanie dotyczące Krakowa.
Wiadomo że Wisła w ostatnich latach była zdecydowanie najlepszą drużyną w Polsce a jej rywalka z drugiej strony Błoń dopiero 5 lat temu przebiła się do 1 ligi.
Miało to wpływ na obecną sytuacje? Dzieciaki które wychowywały się na pierwszych sukcesach Wisły mają pewnie teraz koło 17-19 lat i zastanawia mnie fakt czy w tym przedziale wiekowym i młodsi wybierają głównie Wisłę, przede wszystkim na osiedlach gdzie byli i są starsi kibice "Pasów". Wiadomo że na razie takie chłopaki nie mają wiele do powiedzenia ale już niedługo to oni zajmą miejsce starszego pokolenia.
Będąc od czasu do czasu w Krakowie zauważyłem że miasto jest coraz bardziej Trójkolorowe (grafy,napisy), i często widać kogoś w barwach Wisły, wiem że nie można sie tym kierować ale 8-10 lat temu w tym względzie było o wiele gorzej.

Kobierzyn
Posty: 48
Rejestracja: 13.01.2010, 18:46
Lokalizacja: Krk/Kbn

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Kobierzyn » 14.01.2010, 15:13

Tutaj klub wybiera się w zależności w jakim znajdzie się towarzystwie/osiedlu.

Jako że jestem z Wisły rywali nie będę oceniał i powiem szczerze że tzn. patologie,chuligani itd nie chodzą na mecze a jeśli chodzą to w zamierzonym celu. W Wiślackim młynie (bardziej na koszu) większosc osób to tzw. lamusy i dzieci które chcą sie przylansowac koledze czy dziewczynie. Wielu po paru latach odpuści.

Mnie ta sytuacja bardzo żenuje. Szczerze mówiąc Wiśle sprzydał by się upadek do 3 ligi minimum żeby kibice sukcesu odeszli i zostali tylko prawdziwi.
Wisła Kraków

gasior
Posty: 41
Rejestracja: 13.09.2009, 13:31

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: gasior » 14.01.2010, 15:20

W Łasinie - Olimpia Grudziądz
Wąbrzezno - Klub Unia, trzymają bodajże z Drwęcą Golub Dobrzyń . Jest FC Elany

info telefoniczne
Posty: 1215
Rejestracja: 30.04.2007, 15:16

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: info telefoniczne » 14.01.2010, 15:52

Sevi pisze:Mazovia Minsk Mazowiecki dzialala kilka sezonow okreslajac sie jako sympatycy Legii jednak w ich grupie byl jeden Widzewiak przez co Mazovia byla bardzo nielubiana przez inne prolegijne ekipy z ktorymi miala kontakt. Jednak Mazovia obecnie nie dziala z powodu problemow z "ludzmi z miasta" ktorzy robili im przypal (m.in. pojawienie sie na meczu Mazovia - Ursus, ostry sprzet "miastowych" uzyty na Ursus). Poza fanami Mazovii w Minsku byli, sa i pewnie beda fani tylko Legii. Widzew to raczej kilka, kilkanascie osob o Polonii tez cos slyszalem ale to pewnie jednostki. Jak cos nie tak to niech ktos mnie poprawi.
Dawniej Mińsk to był Widzew. Stara ekipa Mazovii to byli Widzewiacy (co niektórzy nawet po flagi ŁKSu na derbach latali). Z czasem przestawali chodzić na mecze, a młodzi byli za Legią. Głowna osoba (Widzewiak) odeszła z ekipy, by młodzi mogli działać, bo Mazovia była "nielubiana" przez wiele warszawskich i podwarszawskich ekip (między innymi Drukarz Warszawa, Hutnik Warszawa, OKS Otwock, Victoria Kałuszyn), lecz niewiele to dało i z tego co wiem, Maza zawiesiła działalność kibicowską.
[link] - Victoria Kałuszyn
[link] - Drukarz

Udało mi się znaleźć nawet ciekawe relacje:
Gibon/Mazovia Mińsk Maz. pisze: Mazovia - Mazowsze Grójec

Ok. 20 minut przed meczem jest nas na sektorze blisko 25 osób, w tym 8 z Pogoni. W tym momencie wjeżdża na nasz sektor ok. 35-40 osób (oni mówią 35, wydawało nam się więcej, ale nie kłócimy się) mocnego składu z koalicji OKS-Mazowsze-Warka. Nie widząc szans ratujemy się ucieczką..
Stawia się 3 chłopaków z Pogoni, tracą nasz szalik (podobno potem go wziął piłkarz).
Mazowsze zajmuje nasz sektor.
Być może 20 minut później wyglądałoby to trochę inaczej, ale nie ma co gdybać. Prawda jest taka, że oddajemy sektor praktycznie bez walki i jest to niewątpiliwie największa porażka w naszej historii..
Pogoń walczy później z OKS'em i Mazowszem młodzieżą po 4, wygrywa OKS/Mazowsze.
krzysztoff/OKS Otwock pisze: Mazovia - Mazowsze

Do Mińska docieramy w 35 osób (22 OKS, 10 Mazowsze, 2 Józefovia, 1 Warka). Wpadamy przed meczem na stadion i przeganiamy miejscowych. Niedługo później sami opuszamy stadion gdyż na miejsce już jechali mundurowi zawiadomieni przez klub. Z propozycją walki wychodzi Pogoń Grodzisk goszcząca na tym meczu. Ostatecznie walczymy po 4 osoby (2 OKS + 2 Mazowsze na 4 Pogoń Grodzisk) do 18 lat. Walka wygrana i zawijamy do Otwocka.
[link]
Później Maza była jeszcze przez kogoś atakowana, jak wracała z wyjazdu, jednak nie mogę znaleźć, ale wydaje mi się, że była to Victoria.

Miasto pojawiło się po zawieszeniu działalności przez Mazovię. "Ludzie z miasta" działalność swą prowadzi(li?) bardzo przypałowo- ostry sprzęt. ;)
INFO TELEFONICZNE - ZAWSZE PEWNE! Obrazek

indianadzon
Posty: 94
Rejestracja: 17.09.2009, 07:55

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: indianadzon » 14.01.2010, 17:49

Katowice - Załęże ??

Romano
Posty: 160
Rejestracja: 27.02.2007, 22:35

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Romano » 14.01.2010, 18:28

1979! pisze: Co do Legii owszem istnieje parę osób,mają nawet swoją flagę i gadżety ale nie są oni zorganizowani pod żadnym względem.Ot tak jeżdżą sobie na mecze w charakterze ultras utrzymują kontakty z chłopakami ze Sparty Brodnicy,Legii Chełmża czy Rodła Kwidzyn które są fan clubami Legii.Dawniej w Grudziądzu podział Legia/Widzew był praktycznie 50/50 dzisiejsze rewiry Widzewa to dawna Legia i osoby które dzisiaj są "trzonem" w ekipie WFCG dawniej śmigały jako Legia.Na tym właśnie polega specyfika tego miasta wiele osób się przerzuca na Widzew z różnych względów.Warto dodać że kupę lat temu istniały również osoby jeżdżące na Lechię i Zawiszę ale to już umarło bardzo dawno temu.
Na prawie każdym meczu Lechii są ludzie z Grudziądza więc nic nie umarło:)

BezimiennyCzłek
Posty: 469
Rejestracja: 12.01.2010, 19:42

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: BezimiennyCzłek » 14.01.2010, 18:38

Dzieje się coś w Żaganiu na tamtejszych Czarnych ?
c*** z podpisem

rowerzysta85
Posty: 146
Rejestracja: 22.10.2008, 13:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: rowerzysta85 » 14.01.2010, 18:39

baca_acab pisze:Ja mam trochę nietypowe pytanie dotyczące Krakowa.
Wiadomo że Wisła w ostatnich latach była zdecydowanie najlepszą drużyną w Polsce a jej rywalka z drugiej strony Błoń dopiero 5 lat temu przebiła się do 1 ligi.
Miało to wpływ na obecną sytuacje? Dzieciaki które wychowywały się na pierwszych sukcesach Wisły mają pewnie teraz koło 17-19 lat i zastanawia mnie fakt czy w tym przedziale wiekowym i młodsi wybierają głównie Wisłę, przede wszystkim na osiedlach gdzie byli i są starsi kibice "Pasów". Wiadomo że na razie takie chłopaki nie mają wiele do powiedzenia ale już niedługo to oni zajmą miejsce starszego pokolenia.
Będąc od czasu do czasu w Krakowie zauważyłem że miasto jest coraz bardziej Trójkolorowe (grafy,napisy), i często widać kogoś w barwach Wisły, wiem że nie można sie tym kierować ale 8-10 lat temu w tym względzie było o wiele gorzej.
Tak jak napisał Kobierzyn, największe znaczenie ma to na jakiej dzielnicy i w jakim towarzystwie się wychowujesz, a nie to jak grają piłkarze. Gdyby sukcesy piłkarzy miały tak duże znaczenie to Cracovii i Hutnika już dawno by nie było.
Co do grafów i napisów to Wisła jest bardzo dobrze zorganizowana pod tym względem stąd na prawdę mnóstwo ich prac można zobaczyć na krakowskich murach. Co do barw to mnie trochę zaskoczyłeś bo mieszkam tu od urodzenia i przez lata najczęściej widywałem barwy Cracovii i Hutnika.

dmn
Posty: 226
Rejestracja: 29.09.2009, 06:29

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: dmn » 14.01.2010, 18:56

indianadzon pisze:Katowice - Załęże ??
GKS Katowice / Ruch Chorzów

Nie rozpisuję się o procentach bo zacznie się niepotrzebna debata, której nikt tutaj nie chce czytać.

Obie grupy działają, widać to chociażby w okolicach drogi na giełdę (targ?) po wielokrotnie przekreślanych i zmienianych napisach zarówno propagujących jak i potępiających nazwy obu klubów. Na niewielkim osiedlu w okolicach Gliwickiej kilka razy (może 3, czy 4) chadzałem wieczorną porą w koszulce z herbem i losu nie skusiłem, mimo, że na każdym bloku widnieje napis propagujący nielubianą przeze mnie drużynę.
Żaba pisze:
Chuliganzr pisze:Czy to prawda, że wśród ekip w Warszawie, był Ruch Chorzów, który ogólnie jak wszyscy wiemy na reprze się nie udziela?
Tak byli, grali w makao z Niemcami.

BezimiennyCzłek
Posty: 469
Rejestracja: 12.01.2010, 19:42

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: BezimiennyCzłek » 14.01.2010, 19:02

stradivarius pisze:
BezimiennyCzłek pisze:Dzieje się coś w Żaganiu na tamtejszych Czarnych ?
Małolaci kręcą młynek.
Ale często czy tylko sporadycznie ? Nie wiesz ?
c*** z podpisem

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: arsi00, DZnr1, Fat, Gość123, hanysek6448, Mouz, qbasek, STALOWKA381, Yolokadia i 251 gości