Legendarni kibole

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
WWW1910
Posty: 56
Rejestracja: 29.05.2016, 03:31

Re: Legendarni kibole

Post autor: WWW1910 » 04.02.2017, 20:35

JP90% pisze:Legenda Trójmiasta. Na równi z Wolfem z Lechii. Nie jeden Arkowiec zaliczył KO i nie jedną flagę Arka straciła na jego rzecz.
Dokładnie tak jak piszesz, Wolf=Lechia, Łysy=Bałtyk, miałem to szczęście, że poznałem ich obu, fakt, że Wolfa w latach 80-tych, a Łysego początkiem 90-tych,więc trochę w czasie minęło, aczkolwiek to były prawdziwe wariaty którzy za swój klub pójdą w ogień, a nie te naćpane wynalazki co gonią z maczetami po Łodzi i nie tylko. Szkoda tych czasów, Łysy spoczywaj w pokoju.



FORZA ZKS
Posty: 134
Rejestracja: 16.11.2014, 09:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: FORZA ZKS » 04.02.2017, 20:40

Również miałem okazję poznać,czy legenda nie mi oceniać to już musieliby pisać ludzie z Bałtyku lub Pogoni Lębork. Pewne jest, że takich świrów nie doczekamy się już w przyszłych pokoleniach i spedalonych czasach...

Dobrze określił aktualny stan kibiców Bałtyku we wpisie zamieszczonym w 2016 roku
"Lubię wielu moich koleżków z Bałtyku, wielokrotnie pisałem, jak jestem wdzięczny za pomoc, gdy było bardzo cienko ze mną. Ale jako ekipa jesteście kompletnie do bani… przesadziłem. Po prostu was nie ma. Bo trzymacie w grupie czarne owce, bo zamiatacie gówna pod dywan, zamiast się ich pozbyć, bo NIE MACIE POJĘCIA O REALIACH KIBICOWSKICH DZISIEJSZEGO ŚWIATA. Zatrzymaliście się mniej więcej w połowie lat 90-tych. Na wszelkich forach kibicowskich i stronach BAŁTYK JEST POŚMIEWISKIEM. Nie wierzycie? To zacznijcie je czytać. Wszystkie ekipy, które ostatnimi laty były przy nas, po bliższym poznaniu sp…ły od nas. Stomil, Elana, Drwęca, Kotwica, Pogoń, Cartusia… Nic a nic nie daje to do myślenia… no nie? Winny jest Goły, Łysy, i Kategoria „C”. No bo przeciez nie Wy :-) . Tak między nami to widzę w sobie sporo winy. Dziś widzę jak bardzo byłem głupi, naiwny i jak wiele spraw spieprzyłem. 24 lata jeżdżenia i zostawiłem po sobie zgliszcza i ruiny… Wiecie, trochę próbowałem podliczyć na podstawie starych „Zadym” i innych dostępnych materiałów, jak i własnych wspomnień, ilu „kumatych” ludzi odbiło od Bałtyku w ciągu ostatnich 6-7 lat. Wyszło mi 80-100 osób. Mało kto został. Zróbcie ze mnie idiotę. Zdrajcę :-) . Kogo tam chcecie… No i koniecznie usuwajcie z forum wszystkie posty „nie po myśli”. To działa. Niesamowicie działa :-) . Życzę Wam wszystkiego najlepszego, chłopaki :-) "

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Legendarni kibole

Post autor: PCHLG » 04.02.2017, 20:48

schwere krawalle pisze:
JP90% pisze:Legenda Trójmiasta. Na równi z Wolfem z Lechii. Nie jeden Arkowiec zaliczył KO i nie jedną flagę Arka straciła na jego rzecz.
Jak nie jesteś z trójmiasta to lepiej zamilcz i nie błaźnij się dalej. Legenda trójmiasta? Bo wydawał zina i pisał do nich? czy za to że za swoje farmazony został ubrany przez wrogów w kobiecą spódniczkę? Widać po jego blogu, że z banią miewał problemy w ostatnim czasie -> [link] Znaleźli go w domu na razie nie wiadomo co i jak. Zresztą od paru już lat nie udzielał się na Bałtyku.
Sam durniu w końcu zamilcz. Łysy był fanatykiem z krwi i kości, może nie najlepszym zawodnikiem ale po tylu wpierdolach i różnych przygodach jakiś szacunek za trwanie w kibolce mu się należy.

I tak jak ktoś wyżej napisał przez wiele lat Jak słyszało się ksywę ŁYSY to od razu myślało się Bałtyk...

WWW1910
Posty: 56
Rejestracja: 29.05.2016, 03:31

Re: Legendarni kibole

Post autor: WWW1910 » 04.02.2017, 20:50

schwere krawalle pisze:
JP90% pisze:Legenda Trójmiasta. Na równi z Wolfem z Lechii. Nie jeden Arkowiec zaliczył KO i nie jedną flagę Arka straciła na jego rzecz.
Jak nie jesteś z trójmiasta to lepiej zamilcz i nie błaźnij się dalej. Legenda trójmiasta? Bo wydawał zina i pisał do nich? czy za to że za swoje farmazony został ubrany przez wrogów w kobiecą spódniczkę? Widać po jego blogu, że z banią miewał problemy w ostatnim czasie -> [link] Znaleźli go w domu na razie nie wiadomo co i jak. Zresztą od paru już lat nie udzielał się na Bałtyku.
Gościu, nikt tu nie pisze, że był krystaliczny, po prostu każdy kto jeżdził na mecze w latach 90-tych, czy to na lidze,czy szczególnie na kadrze, znał tego typa i tyle. Nie zaprzeczysz ze to byłą postać. Za kogo był przebierany i czy miał problemy z głową, to nie mam pojęcia, wiem tylko, że coraz mniej takich ludzi jak Łysy, co by nie napisało młode pokolenie Bałtyku. Bo jak mówię, kojarzę go z początku lat 90-tych,a potem nie wiem jak się potoczyłą jego "kariera"

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Legendarni kibole

Post autor: nisc » 04.02.2017, 20:57

schwere krawalle pisze:
JP90% pisze:Legenda Trójmiasta. Na równi z Wolfem z Lechii. Nie jeden Arkowiec zaliczył KO i nie jedną flagę Arka straciła na jego rzecz.
Jak nie jesteś z trójmiasta to lepiej zamilcz i nie błaźnij się dalej. Legenda trójmiasta? Bo wydawał zina i pisał do nich? czy za to że za swoje farmazony został ubrany przez wrogów w kobiecą spódniczkę? Widać po jego blogu, że z banią miewał problemy w ostatnim czasie -> [link] Znaleźli go w domu na razie nie wiadomo co i jak. Zresztą od paru już lat nie udzielał się na Bałtyku.
spódniczka to było frajerstwo Lechii na dużym poziomie czyli ustawienie się Bałtyku z Wybrzeżem zamiast którego wpadły betony, które zresztą na co dzień zostawiały go w spokoju mimo że mieszkał na Przymorzu czy Zaspie całe lata i włos mu z głowy nie spadł
PCHLG pisze:
schwere krawalle pisze:
JP90% pisze:Legenda Trójmiasta. Na równi z Wolfem z Lechii. Nie jeden Arkowiec zaliczył KO i nie jedną flagę Arka straciła na jego rzecz.
Jak nie jesteś z trójmiasta to lepiej zamilcz i nie błaźnij się dalej. Legenda trójmiasta? Bo wydawał zina i pisał do nich? czy za to że za swoje farmazony został ubrany przez wrogów w kobiecą spódniczkę? Widać po jego blogu, że z banią miewał problemy w ostatnim czasie -> [link] Znaleźli go w domu na razie nie wiadomo co i jak. Zresztą od paru już lat nie udzielał się na Bałtyku.
Sam durniu w końcu zamilcz. Łysy był fanatykiem z krwi i kości, może nie najlepszym zawodnikiem ale po tylu wpierdolach i różnych przygodach jakiś szacunek za trwanie w kibolce mu się należy.

I tak jak ktoś wyżej napisał przez wiele lat Jak słyszało się ksywę ŁYSY to od razu myślało się Bałtyk...
na swoim blogu ostatnimi latami miał ciężkie problemy z psychiką więc może to powód zejścia

tak czy inaczej w przeciwieństwie do niektórych (prawie wszystkich?) tutaj, miałem okazję kilka razy zetknąć się z nim czy to przy wjazdach na mecze Bałtyku czy zasadzkach na nich i nigdy nie s*********, a duży nie był i w dodatku na bank kuśtykał lekko.

gdyby Bałtyk miał 100 Łysych w latach kiedy na derbach nas było u nich około 1000 a ich 600-700 osób te dwadzieścia lat temu to sytuacja mogła w Gdyni potoczyć się inaczej....

szkoda chłopa i tyle za lata 90-te...Kiedyś przegadałem z nim sporo godzin w pociągu w drodze na Polska-Izrael do Zabrza, razem z nami baną jechał Francuz z Lechii więc było surrealistycznie (potem F. wracał zresztą z nami autokarem do Trójmiast dzięki znajomości ze ś.p. Pawłowem). Łysy to był człowiek z innej epoki.....
TYBET JEST SERBSKI

schwere krawalle
Posty: 68
Rejestracja: 27.09.2016, 17:15

Re: Legendarni kibole

Post autor: schwere krawalle » 04.02.2017, 21:06

nisc poprzestawiałeś co nie co , frajerska akcja placków z Lechii vide ustawka z Wybrzeżem to jedno a spódniczka - to wydarzenie miało miejsce gdy pracował w empiku koło dworca GdańskGł i oni doskonale o tym wiedzieli

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Legendarni kibole

Post autor: nisc » 04.02.2017, 21:12

moim zdaniem w Sopocie właśnie po tej "ustawce" kiedy honorowa Lechia zjawiła się zamiast śmiesznego Wyżebrza kazali im się przebierać ale może się mylę..
TYBET JEST SERBSKI

tetteh
Posty: 149
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: Legendarni kibole

Post autor: tetteh » 04.02.2017, 21:15

Ja to pamietam tak jak nisc.
Ustawka byla zima, po 7 lub 9 osob.

Szkoda goscia, w sumie mlody typ.
Na jego nieszczescie wybral niszowy klub, w lepszych okolicznosciach pewnie lepiej ustawilby sie w zyciu.

Czarny1946
Posty: 42
Rejestracja: 15.03.2016, 11:58

Re: Legendarni kibole

Post autor: Czarny1946 » 04.02.2017, 21:30

tetteh pisze:Ja to pamietam tak jak nisc.
Ustawka byla zima, po 7 lub 9 osob.

Szkoda goscia, w sumie mlody typ.
Na jego nieszczescie wybral niszowy klub, w lepszych okolicznosciach pewnie lepiej ustawilby sie w zyciu.
Jak Łysy zaczynał na Bałtyku to nie było aż takiej padaczki. Na derby mieli kilka stówek w młynie i zgrabną paczkę.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Legendarni kibole

Post autor: nisc » 04.02.2017, 21:41

Mieli mieli, na słynnym już turnieju zimą 95 pojawili się naprawdę dobrą ekipą (wtedy jak Uszol poszedł do nich i zerwał zgodę), natomiast nie można porównywać Łysego z Wolfem itp, jako że nie wzbudzał kompletnie żadnego strachu a przez swój realny fanatyzm był nieustannym celem...
TYBET JEST SERBSKI

Kumaty_janusz
Posty: 19
Rejestracja: 05.10.2016, 21:06

Re: Legendarni kibole

Post autor: Kumaty_janusz » 04.02.2017, 22:25

JP90% pisze:Legenda Trójmiasta. Na równi z Wolfem z Lechii. Nie jeden Arkowiec zaliczył KO i nie jedną flagę Arka straciła na jego rzecz.

Jakie flagi Bałtyk wykroił Arce ? i w jakich latach ? są jakieś fotki owych fan ?

tetteh
Posty: 149
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: Legendarni kibole

Post autor: tetteh » 04.02.2017, 22:35

Nie ma fotek bo nic nie wykroil.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Legendarni kibole

Post autor: nisc » 04.02.2017, 22:37

Arkoholików z Działek Leśnych, spalona lub rozerwana na derbach Lechia-Bałtyk zdaje się
TYBET JEST SERBSKI

andgdynia
Posty: 9
Rejestracja: 07.05.2007, 13:08

Re: Legendarni kibole

Post autor: andgdynia » 04.02.2017, 22:41

To nie jest temat na tą chwilę. Priorytetem jest jego pogrzeb.
Uszanujcie to.
B.G.

wrobloszczak
Posty: 93
Rejestracja: 18.03.2007, 23:59
Lokalizacja: 3-miasto

Re: Legendarni kibole

Post autor: wrobloszczak » 04.02.2017, 22:50

No to ładnie się porobiło :( ......starej daty fanatyk,już coraz rzadziej takich uświadczysz na meczach !!!

Bałtyk Gdynia na zawsze

enrico palazzo
Posty: 8
Rejestracja: 03.01.2013, 18:45

Re: Legendarni kibole

Post autor: enrico palazzo » 04.02.2017, 22:51

tetteh pisze:Nie ma fotek bo nic nie wykroil.
https://lechia.net/multimedia/galerie-m ... 68#joomimg

tetteh
Posty: 149
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: Legendarni kibole

Post autor: tetteh » 04.02.2017, 22:57

enrico palazzo pisze:
tetteh pisze:Nie ma fotek bo nic nie wykroil.
https://lechia.net/multimedia/galerie-m ... 68#joomimg
I twierdzisz, ze on to wykroil?

enrico palazzo
Posty: 8
Rejestracja: 03.01.2013, 18:45

Re: Legendarni kibole

Post autor: enrico palazzo » 04.02.2017, 23:01

tetteh pisze:
enrico palazzo pisze:
tetteh pisze:Nie ma fotek bo nic nie wykroil.
https://lechia.net/multimedia/galerie-m ... 68#joomimg
I twierdzisz, ze on to wykroil?

Odpowiedziałeś "januszowi" ile Bałtyk fan wykroił

tetteh
Posty: 149
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: Legendarni kibole

Post autor: tetteh » 04.02.2017, 23:05

enrico palazzo pisze:
Odpowiedziałeś "januszowi" ile Bałtyk fan wykroił
Racja, sorry, zle przeczytalem.
PS.
W tamtym meczu to chyba Lechia skroila 2 fany Baltyku a Baltyk 1 flage Lechii.

hatecore
Posty: 22
Rejestracja: 03.08.2011, 00:12

Re: Legendarni kibole

Post autor: hatecore » 05.02.2017, 00:59

Pomimo kilku lat na karku, to nie przypominam sobie wykrojenia Lechii przez Bałtyk. Może jednak amnezja?
R.I.P. Łysy.

tetteh
Posty: 149
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: Legendarni kibole

Post autor: tetteh » 05.02.2017, 07:23

Tak napisal w swojej relacji z derbow s.p. Łysy.
Chyba nie odgrzebie tego z czelusci internetu.
Znalazlem tylko zdjecie 2 flag Baltyku/Pogoni wiec moze rzeczywiscie nic nie skroili Lechii.

[link]

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Legendarni kibole

Post autor: patriota85 » 05.02.2017, 10:22

nisc pisze:Arkoholików z Działek Leśnych, spalona lub rozerwana na derbach Lechia-Bałtyk zdaje się
A nie skroili Arce jeszcze jednej flagi gdzieś w latach 90-ych ?
tetteh pisze:
enrico palazzo pisze:
Odpowiedziałeś "januszowi" ile Bałtyk fan wykroił
Racja, sorry, zle przeczytalem.
PS.
W tamtym meczu to chyba Lechia skroila 2 fany Baltyku a Baltyk 1 flage Lechii.
Lechia skroiła 2 flagi Bałtyku po meczu.Bałtyk nie zdobył wtedy żadnej flagi Lechii.
tetteh pisze: Znalazlem tylko zdjecie 2 flag Baltyku/Pogoni wiec moze rzeczywiscie nic nie skroili Lechii.

[link]
To są flagi Pogoni Lębork zdobyte przez Pomezanię Malbork.

Bałtyk zdobył małą flagę z napisem "Lechia", ale czy była to flaga należąca do Lechii, czy jakiejś ekipy która fan-clubowała Lechii to nie pamiętam.

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Legendarni kibole

Post autor: patriota85 » 05.02.2017, 10:39

Fotka wspomnianej przeze mnie wyżej flagi Lechii zdobytej przez Bałtyk.
https://zapodaj.net/b5e6ca7c7b3d7.jpg.html

Iras88
Posty: 44
Rejestracja: 25.05.2013, 10:01

Re: Legendarni kibole

Post autor: Iras88 » 05.02.2017, 13:41

[link]

Tylko czekac az drugi bedzie chcial zejsc.
Widzicie co robi z bania za duzo riki-tiki...

GtWładzię
Posty: 2547
Rejestracja: 07.05.2011, 22:19

Re: Legendarni kibole

Post autor: GtWładzię » 05.02.2017, 15:17

wielu tym którzy byli swego czasu na świeczniku- w opinii innych - odbija na starość. może i tak było z Łysym, którego młodsi będą kojarzyć jako Malkontenta.

w każdym razie to był pasjonat. dużo razy na własne oczy widziałem Go na glebie. ale zawsze stawał do walki. pamiętam po jakimś tam starciu na ich meczu w Starogardzie Gdańskim jak - w pozytywnym tego słowa znaczeniu- podniecony pisał na forum, że ich banda zawsze będzie stawiać czoła jak wtedy tam.
nie minęło wiele czasu a znów na dworcu we Wrzeszczu leżał cały zakrwawiony.ale zawsze wstawał. za to szacunek mu się zawsze będzie należał. owszem były z Jego strony krzywe akcje ale z racji tego, że jest już po drugiej stronie nie warto do tego wracać...

wurda1ak
Posty: 182
Rejestracja: 26.11.2012, 22:16

Re: Legendarni kibole

Post autor: wurda1ak » 05.02.2017, 16:34

WWW1910 pisze:
JP90% pisze:Legenda Trójmiasta. Na równi z Wolfem z Lechii. Nie jeden Arkowiec zaliczył KO i nie jedną flagę Arka straciła na jego rzecz.
Dokładnie tak jak piszesz, Wolf=Lechia, Łysy=Bałtyk, miałem to szczęście, że poznałem ich obu, fakt, że Wolfa w latach 80-tych, a Łysego początkiem 90-tych,więc trochę w czasie minęło, aczkolwiek to były prawdziwe wariaty którzy za swój klub pójdą w ogień, a nie te naćpane wynalazki co gonią z maczetami po Łodzi i nie tylko. Szkoda tych czasów, Łysy spoczywaj w pokoju.
Na pewno jedna z barwniejszych i rozpoznawalnych swego czasu postaci na Bałtyku, prawdziwy fanatyk , ale obrażacie tu chłopaka stawiając go na równi z alfonsem-psychopatą z "wolnego miasta".
że poznałem ich obu, fakt, że Wolfa w latach 80-tych, (...), aczkolwiek to były prawdziwe wariaty którzy za swój klub pójdą w ogień, a nie te naćpane wynalazki co gonią z maczetami po Łodzi
WWW1910 - toś se ku*** honorowego idola znalazł
ARKA GDYNIA ᛉ WHITE BROTHERS

Egon1983
Posty: 349
Rejestracja: 17.07.2016, 11:59

Re: Legendarni kibole

Post autor: Egon1983 » 05.02.2017, 17:12

Chłopak jeszcze ciepły a wy się bawicie w rozkminy. Był czas gdy żył na to aby źle o nim mówić, teraz wypada albo dobrze albo wcale.
Temat przez kilka najbliższych dni toczył się będzie wokół śp. Łysego, ale może ktoś to przeczyta i odpowie. Swego czasu dość regularnie czytałem zina Fan Śląsk w papierowym wydaniu. Na ostatniej stronie zawsze były relacje od Łysego z Bałtyku oraz Bąbla ( wydaje mi się , że pisało Bombel ) i Białego z Górnika Wałbrzych ( określali się jako Hooligans Biały Kamień lub coś w ten deseń). To znane persony ? Aktywni jeszcze ?

gulik1977
Posty: 213
Rejestracja: 21.06.2016, 19:24

Re: Legendarni kibole

Post autor: gulik1977 » 05.02.2017, 18:09

w d*** teraz sobie wsadźcie wasze rozkminy na temat Ś.P. Łysego. Jedyna informacja, która teraz jest istotna to godzina/ data/ miejsce pogrzebu.
"padający deszcz, wiatr, całkowity zakaz picia alkoholu spowodował, że nasz doping w 2 poł. nie wyglądał najlepiej"

krokiet_z_grzybami
Posty: 758
Rejestracja: 18.01.2009, 13:46

Re: Legendarni kibole

Post autor: krokiet_z_grzybami » 05.02.2017, 19:13

wpisów na temat śmierci Łysego pełno, na fan pejdzach to samo.., a ja zapytam o to co juz wiele osób pytało i bez odpowiedzi, wie ktoś jaka przyczyna zgonu???

gulik1977
Posty: 213
Rejestracja: 21.06.2016, 19:24

Re: Legendarni kibole

Post autor: gulik1977 » 05.02.2017, 19:35

a jakie to ma teraz k... znaczenie. Nie żyje i tyle. Lepiej byście zapytali się o pogrzeb. Ruszyli d*** i godnie zachowali się na uroczystości.
"padający deszcz, wiatr, całkowity zakaz picia alkoholu spowodował, że nasz doping w 2 poł. nie wyglądał najlepiej"

haban
Posty: 21
Rejestracja: 16.04.2007, 19:09

Re: Legendarni kibole

Post autor: haban » 06.02.2017, 23:47

A ja pomyślałem że zrobię coś z czego Łysy pewnie by się ucieszył, pogrzebałem w szafie w starych numerach TMK i znalazłem kultowy (przynajmniej dla mnie) TOP 100, byłem w tamtych czasach nastolatkiem, kupowałem każdy numer TMK i zawsze czekałem na ten ranking, wzbudzał on wiele hejtu, ja nawet po latach uważam że był super, autorowi należy się szacunek za tyle włożonej pracy i ja osobiście rozumiem że nierealne jest napisanie tak żeby wszyscy byli zadowoleni, pamiętam że wiele kumatych osób brało naprawdę ten ranking do siebie choć twierdzili zupełnie co innego:)
https://zapodaj.net/1c51c8f49c8c4.jpg.html
https://zapodaj.net/ef97dcb9339cf.jpg.html
https://zapodaj.net/3706a6130cfbb.jpg.html
https://zapodaj.net/bb01f934ad622.jpg.html
https://zapodaj.net/9030c5cc7a2a1.jpg.html

Łysego znałem tylko jako czytelnik ale łączy mnie z nim to że ja również nie akceptuję tego w jakim kierunku poszedł ruch kibicowski w Polsce i głównie z tego powodu nie jestem już aktywnym kibicem i muszę przyznać że chyba niczego mi w życiu tak nie brakuje.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Legendarni kibole

Post autor: nisc » 07.02.2017, 00:01

A gdy przyjdzie po mnie ta sucha ku*** śmierć
wypiję jeszcze łyk i powiem wszystkim: Cześć
Bo wierzę, że tam gdzieś
daleko, hen w oddali
jest raj, do którego idą chuligani
Wszystkie przegrane bitwy pójdą w zapomnienie
przestaną boleć blizny, wyczyści się sumienie
Football, dziewczyny, alkohol i muzyka
będą mą nagrodą za życie na ulicach

Ooooooo...
Na wszystkich nas czeka raj dla chuliganów
Ooooooo...
Na wszystkich straconych i zapomnianych
Ooooooo ...
Dlatego szkoda łez gdy pożegnania czas
Ooooooo ...
Niedługo wszyscy razem spotkamy się i tak

Nie płaczcie braciszkowie moi i siostrzyczki
takie to już życie, że szybko jest po wszystkim
Widzę wczorajsze dzieci, dzisiejszych bezrobotnych
nikomu nie potrzebnych
wciąż pijanych i samotnych
Miotający przekleństwa przez bezzębne usta
którym serca płaczą, a oczy zioną pustką
ale jest takie miejsce, gdzie wszyscy się spotkamy
bo na wszystkich nas czeka raj dla chuliganów

Ooooooo...
Na wszystkich nas czeka raj dla chuliganów
Ooooooo...
Na wszystkich straconych i zapomnianych
Ooooooo ...
Dlatego szkoda łez gdy pożegnania czas
Ooooooo ...
Niedługo wszyscy razem spotkamy się i tak

Powiem: Żegnajcie bliscy, pierdolcie się wrogowie
im więcej było Was, tym lepsze miałem zdrowie
Idę tam gdzie zawsze chciałem bardzo iść
bez smutku świat opuszczę nie zabierając nic
Bo wszystko czego pragnę czeka na mnie tam
dziewczyny nie za chude i z wódka zimną kran
I wszyscy przyjaciele, którym się udało
trafić tam przede mną, których mi brakowało

Ooooooo...
Na wszystkich nas czeka raj dla chuliganów
Ooooooo...
Na wszystkich straconych i zapomnianych
Ooooooo ...
Dlatego szkoda łez gdy pożegnania czas
Ooooooo ...
Niedługo wszyscy razem spotkamy się i tak

tyle ode mnie, wiem wiem lewackie, wiem wiem, może by się Łysemu akurat nie podobało, ale ch....j z tym, szanowałem go jako upartego sk...wiela oddającego wszystko za swój klub, w przeciwieństwie do jego kolegów chowających szale w nogawkach...
TYBET JEST SERBSKI

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Legendarni kibole

Post autor: walka__o_przetrwanie » 07.02.2017, 01:32

tetteh pisze:Ja to pamietam tak jak nisc.
Ustawka byla zima, po 7 lub 9 osob.

Szkoda goscia, w sumie mlody typ.
Na jego nieszczescie wybral niszowy klub, w lepszych okolicznosciach pewnie lepiej ustawilby sie w zyciu.
W czasach gdy Łysy został kibicem Bałtyku to nie był niszowy klub, pózniej nastąpiło masowe przeżucanie sie kadłubów na Arkę, jak np. Mariego który zaczynał swoją kibicowską przygode od Bałtyku. Multum starych śledzi ma w szafie jeszcze mocno przykurzony szalik Bałtyku.

potwierdzoneinfo
Posty: 113
Rejestracja: 25.02.2016, 10:44

Re: Legendarni kibole

Post autor: potwierdzoneinfo » 07.02.2017, 13:45

żeby nie było, w c*** mi daleko do Lechii i Arki, ale te zdjęcia tego typa powyżej, to tak na serio? nie chce oceniać, na kogo gość wygląda, ale przynajmniej po tych fotach nasuwa się pytanie: ten typ to jakiś kibol? fanatyk, ultras, zaangażowany działacz kibolski? chuligan? bo mi się wydaje, że nie, ale dla jasności wolę dopytać.
a jeśli jest tak jak mi się wydaje, że to zwykły wąsaty janek od musztardy, to co ma w ogóle na celu wrzucanie tutaj jego zdjęć? bo to jeden ananas np. w Gorzowie, raz sie ubiera w Stilon a zaraz potem przebiera się i idzie na Stal.

jeśli to był ktos z tzw. kumatych to zapaść, ale to był ktoś taki?
ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY ! ! !

kmwtwpdk
Posty: 128
Rejestracja: 19.03.2012, 18:34

Re: Legendarni kibole

Post autor: kmwtwpdk » 07.02.2017, 21:07

Troche odbicie z glownego tematu ale nie rozumiem jednego z powyzszych wpisow-co to ma do rzeczy czy kibol kibic fanatyk ultras czy chuligan? Przerzut przerzutowi nie rowny? Oceniac kogos po wygladzie? Szmaci barwy byc moze juz kolejne w swoim zyciu i to powinno byc priorytetem bo kto przygarnia takich smieci niczym sie od nich nie rozni. I nie wazne czy malolat,zgred, lysy w okularach czy piegowaty z tatuazami. Do wora i nara

kibic75
Posty: 185
Rejestracja: 28.04.2013, 16:27

Re: Legendarni kibole

Post autor: kibic75 » 07.02.2017, 21:34

Temat nazywa się Legendarni Kibole,a wklejane sa tu fotki jakiegoś debila w okularach.
Ostatni ciekawy temat na tym forum właśnie spadł na ryj.
Łysy R.I.P

Mojżesz
Posty: 59
Rejestracja: 01.12.2016, 22:26

Re: Legendarni kibole

Post autor: Mojżesz » 08.02.2017, 15:51

Kolega wyzej ma racje. Po cholere pisac o jakis tam szmaciarzach. Piszmy o legendach i ludziach zasluznych. Na pewno takich nie brakuje.

Wózek
Posty: 45
Rejestracja: 08.10.2016, 09:58

Re: Legendarni kibole

Post autor: Wózek » 08.02.2017, 19:47

Info od kibiców Pogoni Lebork

Pogrzeb Łysego odbędzie się w sobotę 11 lutego na cmentarzu w Lęborku, ostatnie pożegnanie i msza święta odbędzie się kościele pw. Kolbego na tym cmentarzu.

Cmentarz znajduje się na ulicy Kaszubskiej (droga na Nawcz).
Jak wjeżdżacie do Lęborka drogą nr 6 na dużym rondzie skręcanie w lewo (wlot od Gdyni) bądź w prawo (wlot od Słupska). Jedziecie ok. 500 metrów prosto i na małym rondzie skręcacie w lewo (droga na Nawcz), na to małe rondo wlatuje droga z Bytowa, to na tym rondzie od razu w prawo. Jedziecie prosto ok. kilometra i jest cmentarz. Wzdłuż jego możecie parkować samochody po prawej stronie ulicy lub na małych parkingach. Kościół jest na początku cmentarza (I brama), natomiast jego grób będzie obok kapliczki w środku cmentarza (II brama). Bardzo łatwo tam trafić.
Osoby, które przyjadą do Lęborka pociągiem wychodząc z dworca idą od razu w prawo, po 300 metrach dochodzą do głównej drogi i cały czas prosto do cmentarza. Miną ronda o których piszę wyżej. Odległość to ok.2-2,5 km. Z chęcią pomożemy w transporcie na cmentarz, dajcie tylko nam znać.

Trumna będzie otwarta od 10.30 do 11.00, do rozpoczęcia mszy.
Mszę poprowadzi ks. Darek Leman, znany w kibolskim towarzystwie.
Po mszy udamy się w ostatnią drogę z Rafałem na miejsce jego spoczynku.

Przed pochowaniem Rafała będzie można powiedzieć coś od siebie, proszę tylko o wcześniejszą informację, że chcecie to zrobić.

Oczywistą sprawą jest, że Rafał będzie chowany w blasku setek rac, proszę jedynie o zabranie i wyrzucenie wypalonych rac.
Proszę też o pełną kulturę by jego najbliżsi i najważniejsi w życiu - mama, córka i kobieta mogły się z nim pożegnać w swój sposób.

Niestety pod cmentarzem zapewne będą też niechciani goście w mundurach. Znając ich sraczkę mogą być przygotowani jak na derby, już głowią się nad tą uroczystością i chcieli wymóc ode mnie pozwolenie na race ode mnie (tj. zgody z miasta i straży pożarnej). Mam nadzieję, że mają na tyle rozumu by nie próbować zakłócić tych uroczystości i skoro muszą być, by byli w cieniu.

Po pogrzebie jedziemy do restauracji Perła (ulica Kossaka, droga na Łebę).
Ludzie z Lęborka lub znający Lębork proszeni o parkowanie przy Remondisie (jeden wjazd wcześniej przed Perłą), tam jest duży parking. Natomiast przy Perle jest miejsce na około 30-40 aut. Drogę z cmentarza do Perły pokonamy w jednej kolumnie, więc bez problemu traficie. A policja zamiast prowokacjami może zająć się na tą chwilę blokadą rond, ułatwiło by to znacznie nasz przejazd, bo w tych godzinach Lębork jest strasznie zakorkowany.
Każdy kto przybędzie na jego pogrzeb jest na tą stypę zaproszony, dla każdego będzie miejsce. Restauracja jest w stanie przyjąć max. 350 osób, na razie mam zamówione 200 miejsc, ale nie ma problemu w powiększeniu tej liczby. Jeszcze raz powtarzam, proszę się nie zastanawiać, każdy kibic niezależnie od barw klubowych i różnych frakcji stadionowych jest mile widziany. ŁYSY NA PEWNO BY SOBIE TEGO ŻYCZYŁ.

Aci
Posty: 59
Rejestracja: 19.11.2016, 19:26

Re: Legendarni kibole

Post autor: Aci » 08.02.2017, 20:54

PERFECT. Szacun dla Ciebie i dla Łysego - kiedyś tam wszyscy się spotkamy, nie ważne skąd. Cudownie to opisałeś.
LEPIEJ BYĆ MARTWYM NIŻ CZERWONYM

noremorse
Posty: 48
Rejestracja: 27.08.2011, 23:34

Re: Legendarni kibole

Post autor: noremorse » 09.02.2017, 15:01

JP90% pisze:Legenda Trójmiasta. Na równi z Wolfem z Lechii. Nie jeden Arkowiec zaliczył KO i nie jedną flagę Arka straciła na jego rzecz.
Oj chyba słabo u co poniektórych z czytaniem ze zrozumieniem...a ten opis wyżej idealnie pasuje (nie opisuje) do osoby Łysego, prawie jakby sam to napisał ;)

Szkoda, że tak mało jest takich kadłubów. Gdyńska rzeczywistość byłaby ciekawsza. Świeć Panie nad jego duszą.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jabollo, mietek888 i 164 gości