www.warhouse.pl

Moda stadionowa - casual

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: nisc » 24.03.2017, 17:32

localfan pisze:na runcolors.pl promka Adidas Samoa w mega opłacalnej cenie 211 zł, duże rozmiary, może akurat ktoś :)

wszystko git, tylko co ma model Samoa wspólnego z casuals? chyba że coś mnie ominęło....
TYBET JEST SERBSKI



Diamentowy
Posty: 178
Rejestracja: 21.02.2017, 21:13

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: Diamentowy » 24.03.2017, 21:07

nisc pisze:
localfan pisze:na runcolors.pl promka Adidas Samoa w mega opłacalnej cenie 211 zł, duże rozmiary, może akurat ktoś :)

wszystko git, tylko co ma model Samoa wspólnego z casuals? chyba że coś mnie ominęło....
Co ma wspólnego?? Moze to, ze niczym szczególnym ten model sie nie wyróżnia. Sprawdziłem w googlach co to za model i normalne obuwie. Chyba, ze mamy inne definicje pojęcia casual. Czarny obuw samoa, jakieś dżinsy i choćby ta wyżej wymieniana kurtka diverse i to jest porządny polski casual. Idziesz i nie zwracasz na siebie uwagi.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: nisc » 25.03.2017, 13:56

To jak porządny polski kaszual jak piszesz to chyba nie adidasy tylko sofixy czy junopole?, gra gitara z diverse itp :-) idziesz i nie zwracasz na siebie uwagi....
TYBET JEST SERBSKI

ax88
Posty: 855
Rejestracja: 11.01.2009, 23:35

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: ax88 » 25.03.2017, 16:17

Casual to casual co tu rozkminiac. Jest pewien kanon i napewno nie jest nim Diverse, co nie znaczy, że Wyspiarze przestrzegają tego od A do Z i każdy chodzi tylko w kumatych markach. Ogólna tendencja jest taka, że na mecze większość chodzi bez barw, im mniej komercyjny klub tym więcej osób kuma klimat i mówie tutaj o zwykłych kibicach, a nie przekumatych chuliganach. Najwiekszą rewia mody jest na wyjazdowych meczach Anglików, gdzie jeździ dużo małych ekip będących w klimacie, co nie oznacza, że każdy pogania w Stone Island, Ma.Strum i tego typu rzeczach. Ważne, żeby czysto schludnie i bez pajacowania. Moim zdaniem ta stylówa w wydaniu wyspiarskim nigdy poza wyspami sie nie przyjmie. Jest pare krajów, które próbują to naśladować, ale od razu po zdjeciu rozpoznam czy to ruska, niemiecka, belgijska, holenderska czy włoska ekipa, nawet jak wszyscy ubrani są w casual. Angielski styl jest po prostu inny. Zreszą rosjanie swego czasu byli tym mocno zajarani, a patrząc na ich trybuny wyglądają podobnie jak nasze, więc poza ekipami raczej to sie nie przyjeło. Po prostu wyspiarskie postrzeganie kibicowania jest kompletnie inne niż na całym świecie. Dla większośći Ultras, a nawet meksykanska fala to niepotrzebne pajacowanie :)

West Ham w Southampton. Polecam inne filmiki tego goscia. Swietnie widac tamtejszy klimat, ciuchy itd.
https://www.youtube.com/watch?v=DRCbdU0kPVU&t=1

Manchester United w St. Etienne. Podczas filmiku widać pare razy jak wyśmiewany jest styl Ultras 1:40, 4:07.
https://www.youtube.com/watch?v=6sB5-XBLcco&t

Meksykanska fala
https://www.youtube.com/watch?v=ACyGQtyg7PY

Może sie nie znam i nie wiem czy wyspiarze mają do tego podobne podejście, ale dla mnie casual to cała subkultura obejmująca mode, imprezy, muzyka ( Stone Roses itd ) i ogolne podejscie do kibicowania, a nie jakieś widzimisie, jak to jest traktowane w innych krajach. Dzisiaj bede casualem, ale jutro wezme szaliczek, załoze peleryne, bo robimy okolicznosciową oprawe i musimy ładnie kolorowo wygladac. Dla mnie casual wyklucza sie z ultra i nigdy nie uważałem takich tworów ultracasual w Holandii czy Włoszech, ale może sie nie znam. Pozdro keżułale :)

Diamentowy
Posty: 178
Rejestracja: 21.02.2017, 21:13

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: Diamentowy » 25.03.2017, 17:57

Ale przecież w każdym kraju casual będzie inaczej wyglądał. W Polsce jak najbardziej buty sportowe w jakimś jednolitym kolorze bez żadnych pierdolnikow. Obwieszane sue markowymi ciuchami to nie casual tylko pozerstwo. Jeden nie chce sue wyróżniać w tłumie, aby nie byc łatwo zidentyfikowanym, inny chce byc bardziej brytyjski i "kumaty" niż wyspiarze :)

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: nisc » 25.03.2017, 18:18

My mieliśmy swój casual połowy lat 90-tych czyli skóra i dresy a tak poważnie Cracovia miała M65 i bulgary/maratony to był 100% rodzimy polski kaszual.najbardziej mnie śmieszy jednak to parcie na wmawianie zwolennikom tego stylu że chcą być bardziej wyspiarscy niż wyspiarze. Czyli co jeśli ja w 95 zamiast martensow do harringtonki ubralem samby to kopiowalem Wyspiarzy? Albo jak kupiłem w sklepie zeglarskim płaszcz henry lloyda z megaprzeceny w tym samym czasie to tak samo? Nie popadajmy w paranoje...
TYBET JEST SERBSKI

ax88
Posty: 855
Rejestracja: 11.01.2009, 23:35

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: ax88 » 25.03.2017, 19:55

Do tego bomberki, flyersy, brytyjskie flagi i szale zagranicznych czesto angielskich klubow. Polscy kibice mieli styl :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

cheerio
Posty: 105
Rejestracja: 08.01.2013, 12:53

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: cheerio » 25.03.2017, 20:07

ax88 pisze:Do tego bomberki, flyersy, brytyjskie flagi i szale zagranicznych czesto angielskich klubow. Polscy kibice mieli styl :)
Obrazek
Ale oldschool. Cos pieknego. Teraz nastała nowa moda

Obrazek

Sylwester89
Posty: 380
Rejestracja: 11.11.2010, 17:18

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: Sylwester89 » 25.03.2017, 21:28

cheerio pisze:
ax88 pisze:Do tego bomberki, flyersy, brytyjskie flagi i szale zagranicznych czesto angielskich klubow. Polscy kibice mieli styl :)
Obrazek
Ale oldschool. Cos pieknego. Teraz nastała nowa moda

Obrazek
Delikatnie odbijąc od tematu wiecej ekip powinno w takich okazjonalnych oprawach wracac do tamtych pieknych czasów gdy wszystko sie rodziło, a wiec najprostsze fany na płotach, celty, flayersy jakies konfetti ostanio Orleta Radzyn własnie cos w tym klimacie zaprezentowały u siebie na meczu, wiem że wczesniej ŁKS, Wisła i Gryf tez wrócili na jednen mecz do tamtych odległych czasów

Diamentowy
Posty: 178
Rejestracja: 21.02.2017, 21:13

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: Diamentowy » 25.03.2017, 23:56

nisc pisze:My mieliśmy swój casual połowy lat 90-tych czyli skóra i dresy a tak poważnie Cracovia miała M65 i bulgary/maratony to był 100% rodzimy polski kaszual.najbardziej mnie śmieszy jednak to parcie na wmawianie zwolennikom tego stylu że chcą być bardziej wyspiarscy niż wyspiarze. Czyli co jeśli ja w 95 zamiast martensow do harringtonki ubralem samby to kopiowalem Wyspiarzy? Albo jak kupiłem w sklepie zeglarskim płaszcz henry lloyda z megaprzeceny w tym samym czasie to tak samo? Nie popadajmy w paranoje...
Nisc ale ja nie mówię o latach 90tych tylko obecnych. Dla mnie to pozerstwo jak ktos sie stronie ciuszki i ubiera w to samo, bo tak sie ubierają kolesie w innym kraju. Tak samo jak słucham rapu ale nie bujam sie w ciuchach jak murzyny w stanach. Kiedyś tutaj w jakimś temacie ktos pytał sie czy dany model kurtki jest casual czy nie. Jak sie kurtka podoba to niech kupi, a nie głupie pytanie czy kurtka czy sweter zaliczają sie do casual. W sumie c*** mnie obchodzi co kto nosi, śmieszy mnie tylko ślepe podążanie za moda. Jak w uk zaczną chodzić w różowych sweterkach, to tez modniś jeden z drugim nieśmiało założy takie wdzianko. Ok, stary jesteś chłop i nie ma co nad tym debatować. Masz swoje zdanie, swoje ulubione marki i niech tak zostanie. Pozdro.

Uliczny Komentator
Posty: 1
Rejestracja: 26.03.2017, 03:59

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: Uliczny Komentator » 26.03.2017, 04:13

Może nie do końca w temacie, ale zachęcam do odwiedzania mojego nowego fanpage... Komentuje, oceniam - jakość, projekty, kroje itp. odzież kibicowską, uliczną, fighterską i patriotyczną... Zachęcam również do ocenienia moich wypocin...

Pozdrawiam

https://www.facebook.com/ulicznykomentator/

localfan
Posty: 139
Rejestracja: 27.10.2013, 18:08
Lokalizacja: Polska Południowa

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: localfan » 26.03.2017, 09:49

Panowie wracając do tematu butów, bo od tego się zaczęło - tak, model adidas topanga to jak najbardziej casual ;) Jeśli ktoś uważa, że buty serii adidas originals nie należą do kanonu to ewidentnie coś go ominęło ;). I nie ma czegoś takiego jak polski keżual :) przecież to jest kanon, do którego należą pewne marki i basta. Fajnie, że powstaje dużo nowych, jest to w miarę dynamiczne więc nudno nie jest, ale dajcie spokój...diverse? ;) niedługo jak ktoś ubierze białe buty i czarną kurtkę to będzie casual ;) Oczywiście, zaraz ktoś mi napisze, że "tak, bo casual to styl, który się nie wyróżnia'. Owszem, ale czy nie ma kanonu ? Paul&Shark to casual, a Reserved nie, tak po prostu jest.
Zjednoczone, młode serca, pięści twarde tak jak stal. NIGDY nie stracimy wiary w to co siłę daje nam.

mancunian
Posty: 1012
Rejestracja: 20.11.2009, 21:12

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: mancunian » 26.03.2017, 12:23

Diamentowy, nie tlumacz sobie pojecia casual jako "zwyczajny". Oni nie nosza takich ciuchow, zeby wtopic sie w tlum. Skini sie wykruszyli, gdy bylem malolatem, wiec nie wiem czy porownanie bedzie adekwatne, ale zapewne tez chcac skinowac wybieralo sie konkretne ciuchy i konkretne marki. Ciezko casual nazwac subkultura, ale mysle ze jest to bardzo zblizone do niej. Casual to nie tylko ciuchy. To takze mecze, muzyka. I to nie tak, ze wszyscy sa zapatrzeni w brytoli i sie ubieraja jak oni. Jak ktos juz zalapie klimat, to nie nalozy rozowego sweterka, bo nagle angole zaczely ubierac...

Co do calego tego kanonu. To nie chodzi o marki, to chodzi o ciuchy. Roznica jest taka, ze stare marki uznawane za kanon, robily takie a nie inne ciuchy i ludzie to przejeli, podczas gdy te nowe staraja sie robic juz konkretne ciuchy pod dany klimat. Niektorym zreszta to bardzo fajnie wychodzi.

Kiedys ktos wrzucil tutaj link to firmy bytom. W kanonie na pewno nie sa ale ku***, prawie cala kolekcja moglaby pasowac do tematu, bo wygladala jak ciuchy z "kanonu".

ax88 - to nie jest wysmiewanie ultras tam na filmiku united.

Diamentowy
Posty: 178
Rejestracja: 21.02.2017, 21:13

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: Diamentowy » 26.03.2017, 12:35

mancunian pisze:Diamentowy, nie tlumacz sobie pojecia casual jako "zwyczajny". Oni nie nosza takich ciuchow, zeby wtopic sie w tlum. Skini sie wykruszyli, gdy bylem malolatem, wiec nie wiem czy porownanie bedzie adekwatne, ale zapewne tez chcac skinowac wybieralo sie konkretne ciuchy i konkretne marki. Ciezko casual nazwac subkultura, ale mysle ze jest to bardzo zblizone do niej. Casual to nie tylko ciuchy. To takze mecze, muzyka. I to nie tak, ze wszyscy sa zapatrzeni w brytoli i sie ubieraja jak oni. Jak ktos juz zalapie klimat, to nie nalozy rozowego sweterka, bo nagle angole zaczely ubierac...

Co do calego tego kanonu. To nie chodzi o marki, to chodzi o ciuchy. Roznica jest taka, ze stare marki uznawane za kanon, robily takie a nie inne ciuchy i ludzie to przejeli, podczas gdy te nowe staraja sie robic juz konkretne ciuchy pod dany klimat. Niektorym zreszta to bardzo fajnie wychodzi.

Kiedys ktos wrzucil tutaj link to firmy bytom. W kanonie na pewno nie sa ale ku***, prawie cala kolekcja moglaby pasowac do tematu, bo wygladala jak ciuchy z "kanonu".

ax88 - to nie jest wysmiewanie ultras tam na filmiku united.
Ja ciebie rozumiem ale z tego co tu czytam i zaobserwowałem m.in. u kibiców z innych krajów to oni jaraja sie markami, bo te marki sa casualowe a nie tym dlaczego akurat te marki sa uważane za to. Wystarczy sprawdzić cechy wspólne tych firm, kolorystyka czy krój odzieży i okaże sie, ze polowka nieznanej firmy za powiedzmy 40zl tez będzie casual. Nikt tego nie kupi jednak, bo nie jest fejmowa firma w przedziale 200 czy 300 za polowke.

mancunian
Posty: 1012
Rejestracja: 20.11.2009, 21:12

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: mancunian » 26.03.2017, 12:42

No nie dokonca. Ostatnie kilka kolekcji SI bylo niesamowicie krytykowane za chujnie, ktora zaczeli robic w projektach.

A z markami to jest tak, ze zaczniesz cos nosic, komus sie to spodoba, inny kupi podobne i po czasie masz marke casual;

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: nisc » 26.03.2017, 15:55

mancunian pisze:No nie dokonca. Ostatnie kilka kolekcji SI bylo niesamowicie krytykowane za chujnie, ktora zaczeli robic w projektach.

A z markami to jest tak, ze zaczniesz cos nosic, komus sie to spodoba, inny kupi podobne i po czasie masz marke casual;
najprawdziwsza prawda...natomiast mi ostatnio wpadły w oko nowe kolekcje 80casuals, Three Stroke, Peaceful Hooligan. To dobry "łącznik" moim zdaniem stylu wyspiarskiego, zachodnioeuropejskich z naszym i bałkańskimi.

co do mody jaka obecnie nastała w UK to jest to ch..z grzybnią, te wszystkie Mastrum itp to jakaś pomyłka nawet wobec nowych przej..wzorów SI.

A co do adidas original to jeśli już mamy zakończyć w jakiś sposób temat które TAK a które NIE, to wydaje mi się że serie Trimm Trab, Beckenbauer, Gazelle, Samba, Hamburg, Stan Smith, Spezial to główne trendy, reszta wedle uznania. Moim zdaniem najlepszym "wyznacznikiem" brytyjskiego kanonu casuals w kwestii obuwia jest size.co.uk.

A polskim skromnym wkładem do "casuals" zawsze pozostaną tropione w sklepach i na bazarach lat-90tych adidasy marathony ;-)
TYBET JEST SERBSKI

Kapitan Stopczyk
Posty: 94
Rejestracja: 25.10.2013, 23:48

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: Kapitan Stopczyk » 26.03.2017, 19:34

Co do wymienionych wyżej modeli adidasa, to mam alergię na nie wszystkie bo kojarzą mi się z trampkami, do tego jeszcze podeszwa kiepska. Dziwne, że taką karierę robią w naszym środowisku.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: nisc » 26.03.2017, 20:49

Co do tego racja, pare miechow na betonie I echo z podeszwy...tu raczej nie do pobicia sa buty Dasslera, nie mylic z regularna Puma...
TYBET JEST SERBSKI

zetka_kapy1948
Posty: 27
Rejestracja: 05.04.2016, 21:01

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: zetka_kapy1948 » 16.05.2017, 18:33

Wchodze sobie dzis na strone sklepu col.pl a tam naszywki SHARP.
Az mnie odrzucilo i trzeba zmienic sklep.

Znacie jakies internetowe sklepy, gdzie dostane odziez w stylu col?

stylkibolski
Posty: 17
Rejestracja: 05.04.2016, 17:25

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: stylkibolski » 16.05.2017, 20:06

Ma ktoś ciuchy z Lyle & scott ? Myślę nad zakupem polówki, ale nie wiem czy warto wybecelować za nią 200zł? I czy ktoś mógłby podrzucić link do fajnych koszulek polo, szczególnie żeby były z minimalistycznym wzorem- tylko logo na niej.

zetka_kapy1948
Posty: 27
Rejestracja: 05.04.2016, 21:01

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: zetka_kapy1948 » 17.05.2017, 20:04

Sklep Clothes of London kreowal sie caly czas na sklep o zdrowych pogladach.

A tu taki kwiatek:
Obrazek

Naszywka SHARP

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: nisc » 17.05.2017, 23:08

zetka_kapy1948 pisze:Sklep Clothes of London kreowal sie caly czas na sklep o zdrowych pogladach.

A tu taki kwiatek:
Obrazek

Naszywka SHARP
No i git, lepsze to niż prawilny sklep we Wrocku którego właściciel latami należał do czołowych fanów na koncertach Analogs ;-) Pzdr Kw.
TYBET JEST SERBSKI

vigo
Posty: 42
Rejestracja: 17.03.2007, 19:00
Lokalizacja: uk

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: vigo » 18.05.2017, 20:05

stylkibolski pisze:Ma ktoś ciuchy z Lyle & scott ? Myślę nad zakupem polówki, ale nie wiem czy warto wybecelować za nią 200zł? I czy ktoś mógłby podrzucić link do fajnych koszulek polo, szczególnie żeby były z minimalistycznym wzorem- tylko logo na niej.
Posiadam t-shirt. polowke i bluze. Jakosc bardzo dobra. Rozmiarowka normalna. Nie jest zanizona lub zawyzona.
Popatrz tutaj
[link]
[link]

Zamawialem z tych sklepow i nigdy nie bylo problemow.

stylkibolski
Posty: 17
Rejestracja: 05.04.2016, 17:25

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: stylkibolski » 19.05.2017, 15:17

vigo pisze:
stylkibolski pisze:Ma ktoś ciuchy z Lyle & scott ? Myślę nad zakupem polówki, ale nie wiem czy warto wybecelować za nią 200zł? I czy ktoś mógłby podrzucić link do fajnych koszulek polo, szczególnie żeby były z minimalistycznym wzorem- tylko logo na niej.

Posiadam t-shirt. polowke i bluze. Jakosc bardzo dobra. Rozmiarowka normalna. Nie jest zanizona lub zawyzona.
Popatrz tutaj
[link]
[link]

Zamawialem z tych sklepow i nigdy nie bylo problemow.
Dzięki bardzo :)

vigo
Posty: 42
Rejestracja: 17.03.2007, 19:00
Lokalizacja: uk

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: vigo » 19.05.2017, 23:58

stylkibolski pisze:
vigo pisze:
stylkibolski pisze:Ma ktoś ciuchy z Lyle & scott ? Myślę nad zakupem polówki, ale nie wiem czy warto wybecelować za nią 200zł? I czy ktoś mógłby podrzucić link do fajnych koszulek polo, szczególnie żeby były z minimalistycznym wzorem- tylko logo na niej.

Posiadam t-shirt. polowke i bluze. Jakosc bardzo dobra. Rozmiarowka normalna. Nie jest zanizona lub zawyzona.
Popatrz tutaj
[link]
[link]

Zamawialem z tych sklepow i nigdy nie bylo problemow.
Dzięki bardzo :)
Nie ma za co :)
Do scottmenswear lap kod na znizke 20 %. Wpisz FULL20. Nie dziala na rzeczy juz przecenione.

tu jeszcze jeden sklep z ciuchami.
[link]
Pozdro

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: whiskey » 20.05.2017, 08:35

Te sklepy co wklejacie wyżej to w jakim terminie robią wysyłkę ? Kupię dajmy na to w poniedziałek to do piątku dojdzie ?

vigo
Posty: 42
Rejestracja: 17.03.2007, 19:00
Lokalizacja: uk

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: vigo » 20.05.2017, 09:07

whiskey pisze:Te sklepy co wklejacie wyżej to w jakim terminie robią wysyłkę ? Kupię dajmy na to w poniedziałek to do piątku dojdzie ?
Ja mieszkam w UK wiec przesylke mam za 2 dni w domu. Jesli zamawiasz do PL to sprawdz w zakladkach delivery. Tam masz przewaznie napisane ile kosztuje wysylka i ile czasu idzie. Wszystko tez zalezy jaka opcje przesylki wybierzesz. Standard, express itd.

Pinhead
Posty: 6
Rejestracja: 02.04.2013, 20:56

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: Pinhead » 20.05.2017, 17:06

Na paczkę ze scottmenswear czekałem około 3 tygodni

kierowca_pks
Posty: 99
Rejestracja: 29.05.2016, 13:23

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: kierowca_pks » 20.05.2017, 22:41

Flyersy to były naprawdę praktyczne kurtki.Materiał porządny,zamek solidny,podszewka trzymała ciepło i nawet w lecie w niej chodziłem i nie było wcale w niej gorąco.Ciekawe czy ktoś jeszcze posiada flyersa z lat 90tych bo ja miałem czarnego (po 2 latach sprzedałem koledze z klasy) a potem kupiłem sobie zielonego którego mam do dziś.Matka wywaliła go kilkanaście lat temu do piwnicy i tam przeleżał.
Moja dziewczyna z lat 90tych śmigała w bordowym flyersie jak inne laski.

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: obiektywnyFAN » 20.05.2017, 23:01

Słyszał ktoś o marce "silver lions henlyes "?
Obrazek
w środku kraciak

sircharles
Posty: 314
Rejestracja: 24.01.2012, 08:36

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: sircharles » 15.06.2017, 03:03

Ruszył sezon wyprzedaży:

[link]
[link]

[link]

ax88
Posty: 855
Rejestracja: 11.01.2009, 23:35

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: ax88 » 15.06.2017, 11:29

Angielscy casuals na ostatnich wyjazdach. Groznych twarzy brak. Browar spiew dobra impreza. Jak widać casual to nie tylko ciuchy i metki :)

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=MUXppI7pvKo
https://www.youtube.com/watch?v=ljN-Qaw7ATo
https://www.youtube.com/watch?v=Q_SVUPXPPH8
https://www.youtube.com/watch?v=8yYONVMNZj0
https://www.youtube.com/watch?v=iQrLjl9hgE8

cheerio
Posty: 105
Rejestracja: 08.01.2013, 12:53

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: cheerio » 15.06.2017, 12:19

ax88 pisze:Jak widać casual to nie tylko ciuchy i metki :)
Dokładnie. Jest pare ujec na angielski sektor. Styl ubioru jak i kultura kibicowania zupełnie inna niz u Ultrasów. Szalików i zorganizowanego dopingu praktycznie brak

https://www.youtube.com/watch?v=qycwy3PTR5o

Więc panowie casual to nie tylko polóweczki i tshirty Weekend Offender do dresów :)

kierowca_pks
Posty: 99
Rejestracja: 29.05.2016, 13:23

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: kierowca_pks » 17.06.2017, 22:54

Angole to typowi modnisie i dresów już od dawna nie ubierają ale bardzo nie lubią np.militarnego stylu ubioru jak Rosjanie lubujący się w kurtkach czy wojskowych spodniach. No cóż co kraj to obyczaj.

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: whiskey » 18.06.2017, 10:00

Prawda jest taka, że w UK dresy noszą w 99% obcokrajowcy :)

Czasami na prawdę przykro się tam patrzyło na naszych rodaków...

Jedyn
Posty: 41
Rejestracja: 15.07.2014, 18:19

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: Jedyn » 23.06.2017, 18:26

[link] tutaj można coś znaleźć dobrego pozdroo

sircharles
Posty: 314
Rejestracja: 24.01.2012, 08:36

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: sircharles » 23.06.2017, 19:09

[link]

Stone Island - 30 %. Obnizki u nich zdarza się raz? dwa razy do roku.

osfp_
Posty: 1710
Rejestracja: 28.02.2010, 15:42

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: osfp_ » 23.06.2017, 19:18

whiskey pisze:
18.06.2017, 10:00
Prawda jest taka, że w UK dresy noszą w 99% obcokrajowcy :)

Czasami na prawdę przykro się tam patrzyło na naszych rodaków...
Czemu przykro? Bo nie papugują ich stylu?

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: nisc » 23.06.2017, 23:04

po co mi mózg jak mam dres...
TYBET JEST SERBSKI

sircharles
Posty: 314
Rejestracja: 24.01.2012, 08:36

Re: Moda stadionowa - casual

Post autor: sircharles » 24.06.2017, 10:03

[link]

Koszulki Farah , Luke1977 czy Weekend Offender po 10-15 funa. Teraz tani funt to dobry wybór.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: WS1906 i 381 gości