www.warhouse.pl

Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
SeniorSiarra
Posty: 61
Rejestracja: 22.06.2016, 18:47

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: SeniorSiarra » 09.01.2017, 18:51

Obrazek



Sebastian75
Posty: 382
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: Sebastian75 » 10.01.2017, 12:15

SeniorSiarra pisze:Obrazek

Nikt nie rozumie tych słów i dalej tak będą głupoty pisac.
Śmierc Wrogą Ojczyzny to słowa dla tych którzy atakowali nasze ziemie żeby je zniszczyc i zabijac Polaków.
Są one wykorzystywane dla atakującego wroga.
To nie są słowa żeby zabijac dla zabawy ale media i debile zawsze sie znajdą i będa tak o tym pisac.

AMF
Posty: 61
Rejestracja: 13.09.2012, 21:58

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: AMF » 10.01.2017, 12:23

Sebastian75 pisze:
SeniorSiarra pisze:Obrazek

Nikt nie rozumie tych słów i dalej tak będą głupoty pisac.
Śmierc Wrogą Ojczyzny to słowa dla tych którzy atakowali nasze ziemie żeby je zniszczyc i zabijac Polaków.
Są one wykorzystywane dla atakującego wroga.
To nie są słowa żeby zabijac dla zabawy ale media i debile zawsze sie znajdą i będa tak o tym pisac.

wygrałeś internet ziomuś...

Aci
Posty: 59
Rejestracja: 19.11.2016, 19:26

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: Aci » 11.01.2017, 15:07

Sebastian75 pisze:
SeniorSiarra pisze:Obrazek

Nikt nie rozumie tych słów i dalej tak będą głupoty pisac.
Śmierc Wrogą Ojczyzny to słowa dla tych którzy atakowali nasze ziemie żeby je zniszczyc i zabijac Polaków.
Są one wykorzystywane dla atakującego wroga.
To nie są słowa żeby zabijac dla zabawy ale media i debile zawsze sie znajdą i będa tak o tym pisac.
Ile ty masz lat, sądzę że niewiele. Obróć się 2 razy wokół klawiatury, siądź i poczytaj troszeczkę historii. A tak na marginesie, księża też błogosławią takie szaliki. Nie odbiegają od naszych poglądów.
LEPIEJ BYĆ MARTWYM NIŻ CZERWONYM

ApokaLipsa
Posty: 77
Rejestracja: 17.12.2016, 21:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: ApokaLipsa » 12.01.2017, 06:38

Sebudawie75
Czy polskich Tatarów, którzy są muzułmanami i walczyli z bolszewikami w 1919-1920 tez uważasz za kozojebców?

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: MISTRZ1908 » 16.01.2017, 15:53

Odnośnie Wisłoki i Ahmeda to raczej chodziło o gościa z taką ksywką,nie imieniem. Coś mi się tak kojarzy,niech ktoś sprostuje w razie czego.

bez-napinki
Posty: 1575
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: bez-napinki » 16.01.2017, 17:05

IgloopolU, jak już.

sabudaw75
Posty: 12
Rejestracja: 16.11.2016, 20:08

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: sabudaw75 » 23.01.2017, 20:52

Dalszy ciag historii warszawskiego pedalstwa. Po tym jak ciapak wynajal sobie ludzi z ekipy legii do swoich filmikow:
Obrazek
Tak teraz jego kolega ktory wabi sie Sebastian Enrique Alvarez napisał do goscia ktory regularnie chodzi na MN i wspiera walke z islamem cos takiego:
"Pseudopatrioto z Polonii co rodzice sie zrzekli z obywatelstwa, tu miasto Warszawa ktore sie kieruje własnymi zasadami i układami w którym łyse k**** jak ty pseudo skinheadzie w poszukiwaniu wsparcia nie znajdziesz miejsca. Tu siedzimy za głowy a nie oczami w komputerze. Walcz sobie z swoimi imbecylami ty żółwiu j*****".
Ten obok wielbiciela koz z elka (specyficzne):
Obrazek
Tu tez to cos, kolejny przedstawiciel warszawskiej ulicy:
Obrazek
Tak skundlonego miasta gdzie byle pedal moze obrazac prawdziwych patriotow i poniekad kibicow legii nie widzialem nawet na zachodzie.
A tu ta "lysa ku***" na marszu, gratuluje warszawo:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=zgmVw5Sv_iw[/youtube]

priMo
Posty: 22
Rejestracja: 14.09.2009, 23:47

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: priMo » 24.01.2017, 01:05

Gościu na górze subudaw czy jak ci tam zachowaj chociaż troche obiektywizmu w swoich wypocinach bo jestes gorszy niz tvn, wyborcza, gazeta polska i tygodnik NIE razem wzieci. Tak się składa ze interesuje sie poniekąd rapem i kojarze ta historie z malikiem, sentino i toonym. Po pierwsze po c*** w ogóle wrzucasz tutaj postac sentino? co to ma wspólnego z tym tematem? Po drugie, jak już to robisz to rób to rzetelnie.
Tu tez to cos, kolejny przedstawiciel warszawskiej ulicy:
Obrazek
To zdjęcie to przeciez przeróbka photshop wykonana skądinąd przez jakiegoś gimba twojego pokroju, gdzie zamienione są twarze sentina i jego dziewczyny. Nie chce mi sie szukac oryginalu, pewnie jest gdzies w necie.

Nie bronie jakos specjalnie sentina, bo smieszy mnie ta postac, jego przewózka i kreowanie się na gangstera, który trzęsie Warszawą, ale gościu jak chcesz być obiektywny to wrzuc foty najwiekszego patrioty toonego, które z patriotyzmem za wiele wspólnego nie mają:

Obrazek

Też robisz sobie foty z kutangą w łapie?

BANita31
Posty: 98
Rejestracja: 18.02.2013, 21:56

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: BANita31 » 24.01.2017, 11:21

ja p*******, co tam się w tej stolicy wyprawia?? Przepraszam za offtop ale nie da się wobec tego przejść obojętnie

sabudaw75
Posty: 12
Rejestracja: 16.11.2016, 20:08

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: sabudaw75 » 24.01.2017, 20:31

W stolicy pedaly juz dawno temu przejely schede i fakt ze ktos posiada zdjecia facetow z kutasem w lapie tylko to potwierdza.
To tez fotomontaz i pomalowano mu spodnie na rozowo czy taka nowa stoleczna moda?
Obrazek
Poznan zaczepiacie ze niby nic nie robi z lewakami co jest klamstwem ale najpierw warto oczyscic swoje podworko no chyba ze "na reke" sa wam te wszystkie pedaly i ciapaki ktore kupily sobie TB95 i patriotow nazywaja lysymi k******.

pijany powietrzem
Posty: 544
Rejestracja: 02.03.2010, 23:58

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: pijany powietrzem » 24.01.2017, 23:17

priMo pisze:Nie bronie jakos specjalnie sentina, bo smieszy mnie ta postac, jego przewózka i kreowanie się na gangstera, który trzęsie Warszawą, ale gościu jak chcesz być obiektywny to wrzuc foty najwiekszego patrioty toonego, które z patriotyzmem za wiele wspólnego nie mają:

[link]

Też robisz sobie foty z kutangą w łapie?
śmieszna ta ich internetowa wojna, zastrzegam że nie słucham ani jednego ani drugiego, ale Tonny chociaż coś działa, stara się uświadamiać małolatów w tematach patriotyzmu, czy podejścia do islamu:
https://www.youtube.com/watch?v=9E6llzSGsyU
ogólnie mądrze mówi:
https://www.youtube.com/watch?v=-MUQ0Fn3Xac
codo tego zdjęcia, to ciekawe skąd niby tamten gangster ma takie zdjęcie, wysyłali sobie nawzajem? to po pierwsze bo to zastanawiające, a po drugie - w dobie programów graficznych takie zdjęcie mozna zrobić w 5 minut (zwłaszcza w takiej jakości), więc podchodziłbym z dystansem do tego co wkleja ten cały sentino

AMF
Posty: 61
Rejestracja: 13.09.2012, 21:58

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: AMF » 25.01.2017, 09:32

kamil1p pisze: a laski tam to dopiero kurwiszony(kto byl w Warszawie ten wie jak to wyglada).
Problem w tym, ze teraz spotkać warszawiankę w Warszawie to nie lada wyczyn, za to w każdym klubie od c**** napływowych dziewuszek, które chętnie opierdolą gałę bo zachłysnęły się stolicą (kto zna Warszawę to wie jak to wygląda). ;)

emigrantPB
Posty: 115
Rejestracja: 25.04.2014, 13:15

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: emigrantPB » 25.01.2017, 15:27

pijany powietrzem pisze:
priMo pisze:Nie bronie jakos specjalnie sentina, bo smieszy mnie ta postac, jego przewózka i kreowanie się na gangstera, który trzęsie Warszawą, ale gościu jak chcesz być obiektywny to wrzuc foty najwiekszego patrioty toonego, które z patriotyzmem za wiele wspólnego nie mają:

[link]

Też robisz sobie foty z kutangą w łapie?
śmieszna ta ich internetowa wojna, zastrzegam że nie słucham ani jednego ani drugiego, ale Tonny chociaż coś działa, stara się uświadamiać małolatów w tematach patriotyzmu, czy podejścia do islamu:
https://www.youtube.com/watch?v=9E6llzSGsyU
ogólnie mądrze mówi:
https://www.youtube.com/watch?v=-MUQ0Fn3Xac
codo tego zdjęcia, to ciekawe skąd niby tamten gangster ma takie zdjęcie, wysyłali sobie nawzajem? to po pierwsze bo to zastanawiające, a po drugie - w dobie programów graficznych takie zdjęcie mozna zrobić w 5 minut (zwłaszcza w takiej jakości), więc podchodziłbym z dystansem do tego co wkleja ten cały sentino
koncząc temat (bo nie ma co pisac o tym tęczowym sentino, patrzcie co napisal dzis:
Witam ciebie Tuńczyku, z tej strony Tatuażyk, Sebek, osoba kolorowa, znana na mieście. Na mieście Warszawa, nie Bytom, nie Zabrze, nie Katowice. Bardzo jestem dumny z tego, że znalazłeś czas, żeby mnie krytykować. Bardzo mi się podoba twoja polszczyzna w twoich dziwnych faszystkowskich wywiadach. Bardzo mi się podoba to, że nie sklejając dwóch poprawnych zdań po polsku udaje ci się sprzedawać przez swój "Polska Shop" t-shirty z białym orłem i dziwnymi faszystowskymi treśćmi "Bóg, honor, ojczyzna". Dla mnie jesteś zwykłym c*****, nygusem, frajerem do szczania, chujem jebanym i mam nadzieję, że dzisiaj przyjedziesz z okazji koncertu Malika Montany w klubie Bal i zobaczymy co to jest Legia Warszawa i co to jest warszawska ulica misiaczku, buziaczki
on chyba myśli że kibice Legii za nim stoją, ładnie typ ma najebane we łbie

popopopopo
Posty: 144
Rejestracja: 22.11.2016, 14:26

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: popopopopo » 25.01.2017, 17:39

No i mogłaby wpaść go odwiedzić Legia na tym koncercie i wytłumaczyć żeby sobie gęby nimi nie wycierał i nie podpinał pod Legie

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: Entlicheck » 25.01.2017, 17:50

Wracając do tematu .

swieżynka.

[link]

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: Gary widz » 25.01.2017, 21:21

ten napis jest trochę czasu ale czy to specyficzne?

sabudaw75
Posty: 12
Rejestracja: 16.11.2016, 20:08

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: sabudaw75 » 26.01.2017, 01:10

dziwnymi faszystowskymi treśćmi "Bóg, honor, ojczyzna". Dla mnie jesteś zwykłym c*****, nygusem, frajerem do szczania, chujem jebanym i mam nadzieję, że dzisiaj przyjedziesz z okazji koncertu Malika Montany w klubie Bal i zobaczymy co to jest Legia Warszawa i co to jest warszawska ulica misiaczku, buziaczki
kurwysyn w jednym zdaniu pisze ze Bog, Honor, Ojczyzna to faszystowskie tresci i ciagle dopierdala sie do jego patriotyzmu dla niego faszyzmu po czym w kolejnym zdaniu dodaje ze zobaczy co to jest Legia.
To jest osoba publiczna i wy pozwalacie na to, zeby byle pedal w rozowych spodniach jechal od c**** ludzi z Marszu Narodowego ktore wspieraja walke z islamem i zaslanial sie Legia? najpierw afganczyk z teddy boysami ktory lansuje sie na czlonka ekipy lazac do fight clubu Legii, teraz jakis pedal jadacy patriotow od faszystow i zaslaniajacy sie kibicami
a zeby was c*** strzelil sprzedajne kondomy, jeszcze wezcie sobie do ekipy urbana, biedronia i jacykowa, grunt zeby wam posmarowali, no i koncowka w postaci buziaczkow i misiaczkow, wizytowka jakze patriotycznej i prawicowej Legii, tak trzymac

blakuś
Posty: 222
Rejestracja: 11.11.2013, 22:16

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: blakuś » 26.01.2017, 01:18

Panowie szukam zdjęcia tatuażu: Facet zdejmujący swoją twarz która jest maską, pod maską ma ubraną kominiarkę.
Kojarzy ktoś? Bo szukałem dosyć sporo i nie umiem znaleźć.

sabudaw75
Posty: 12
Rejestracja: 16.11.2016, 20:08

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: sabudaw75 » 26.01.2017, 23:37

pewnie chodzilo Ci o ten wzor:
Obrazek
ale tatuaz ciezko znalezc

a wracajac do tematu specyfiki klimatu kibicow legii, czy to jakas nowa seria ubran przedstawiajacy ich poziom: cipy cipy cipy? no i te kly obklejone sreberkiem, to ten sam co z ciapatym teddy boysem uginal sie pod ciezarem karabinow
Obrazek
i wymachiwał w bluzie legii oraz z kupa w majtach pistolecikami
Obrazek
ostro, ciapaty kupuje ekipe legii i jako muzulmanin robi z nimi kariere, kolejny pedal nazywa patriotow cwelami i hasla Bog,Honor,Ojczyzna faszystowskimi, po czym daje do zrozumienia ze legia za nim stoi i kolejny gamon z aluminium na zebach ktory dumnie z elka nosi koszulke cipy i obok ciapatego dumnie sie buja w bluzie legii, nie ma takiego drugiego miasta, miasteczka, wsi, w ktorym dochodziloby do takich kurewskich akcji, zbieranina sprzedajnych pedalow

Ineder56
Posty: 256
Rejestracja: 25.09.2016, 10:32

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: Ineder56 » 26.01.2017, 23:42

Zbyt bystry to ty nie jesteś jak nie zauważyłeś, że to fotomontaż. A jak zauważyłeś to się tym bardziej pierdolnij w dekiel, bo ewidentnie ci się w domu nudzi, internetowy pogromco islamistów.

B'n'B
Posty: 50
Rejestracja: 19.07.2016, 11:05

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: B'n'B » 27.01.2017, 08:33

patrykwhite pisze:Czemu chlopa sie ciepiasz?? Dobra robote robi, niech pokazuje hipokryzje polskiej sceny kibicowskiej i ich uwielbanie sie rozna mascia ciapatych, wielkie transparenty na meczach przeciwko "uchodzca" a tu jednak im nie przeszkadzaja, hipokryzja pelna para
Resovia - Rami, Wisloka - Ahmed
Cracovia ich sweet fotki z ciapatymi jak ich fanatyczki z czarnymi.
Szczerze to ten kraj idzie na dno
wiesz ze ciapaki uczestniczyli na marsz niepodleglosci, chwalili sie zdjeciami na instagramie
murzyni uczestniczyli na marszu dla powstancow warszawskich
Autonomiczni bija Polakow na marszu by chronic swoich "braci" z ukrainy.
Od c**** ukrow w kraju ze czasami sie zastanawiam czy ja wogole w Polsce jestem plus polskie kobiety = masakra i nic wiecej
No i co z tego, wiesz że przynajmniej jeden murzyn uczestniczył w powstaniu warszawskim.

imperium311
Posty: 125
Rejestracja: 24.03.2011, 14:22

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: imperium311 » 27.01.2017, 18:17

Autonomiczni Nacjonaliści pobili szowinistów bo przez takich idiotów właśnie rodzą się konflikty i wojny, w których ZAWSZE największymi przegranymi są zwykli ludzie, rodacy i naród, którzy tracą dzielnych synów, ojców, dzieci zostają sierotami, żołnierze kalekami, a kobiety wdowami tylko przez głupią nienawiść, bo jednemu wmówiono, że ten drugi jest wrogiem. Świat nie jest taki prosty - Ukrainiec to nie banderowiec, który chce mordować Polaków, tak jak polski kibic to nie patriota i katolik.

Przestańcie żyć II wojną światową, chyba że chcecie powrotu tamtych czasów, może dla was to piękne umrzeć za ojczyznę, ale jeśli nie ma jej się niczego do zaoferowania, to zostaje tylko śmierć.
Powróci stare prawo - Narodowy Socjalizm odrodzi się...

Lonsdale_London
Posty: 77
Rejestracja: 07.05.2007, 11:25

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: Lonsdale_London » 27.01.2017, 21:43

patrykwhite pisze: Wisloka - Ahmed
Jebnij się w głowe ! to jest jego ksywa.

kmwtwpdk
Posty: 128
Rejestracja: 19.03.2012, 18:34

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: kmwtwpdk » 28.01.2017, 08:08

imperium311 pisze: Świat nie jest taki prosty - Ukrainiec to nie banderowiec, który chce mordować Polaków, tak jak polski kibic to nie patriota i katolik.
Napisał tak bo w jego ekipie - STOMILU OLSZTYN wielu jest pochodzenia ukraińskiego, nie jest żadną tajemnicą, że ziemie warmińsko-mazurskie były miejscem gdzie przesiedlono olbrzymią ilość tego bydła. Więc nie oczekujcie czegoś innego jak pisania takich właśnie kwiatków od pacjentów z tamtych stron...

imperium311
Posty: 125
Rejestracja: 24.03.2011, 14:22

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: imperium311 » 28.01.2017, 11:18

patrykwhite pisze:Ukrainiec to nie banderowiec?? Wlasnie widac, ostatnio fajny marsz organizowali w Kijowie dla tego c**** bandery, autonomicznii to take same przyglupy jak antifa i niech sie modla zeby ktos im nog niepolamal.

Tez wspierasz niemiecka NPD? Bo twoi koledzy z automa tak, ktorzy atakowali Polakow w Niemczech, pewnie tez wspieracie masowa migracje ukraincow do Polski zapewne. A wiesz co to wynaradawianie narodu ??
Jeszcze ten zabawny nardowy socjalizm.
I co, chciałbyś wyrżnąć wszystkich Ukraińców? Każdy naród ma takich bohaterów, na jakich zasługuje, każdy potrzebuje wzorów, nie zrozumiesz historii Ukrainy, jeśli będziesz patrzył zawsze ze strony Polaka, którego wszyscy mają przepraszać za krzywdy, które ich przodkowie wyrządzili twoim. Więc tak się nie unoś, bo nie każdy Polak jest lub był wzorem cnót i męstwa.
Co jest zabawnego w narodowym socjalizmie? Nie wiem, czym on ciebie bawi, ale może śmiejesz się z Marcina Dańca, każdy ma inne poczucie humoru. Narodowy socjalizm, narodowy socjalizm, narodowy socjalizm, narodowy socjalizm. Mam nadzieję, że się pośmiałeś.
kmwtwpdk pisze:Napisał tak bo w jego ekipie - STOMILU OLSZTYN wielu jest pochodzenia ukraińskiego, nie jest żadną tajemnicą, że ziemie warmińsko-mazurskie były miejscem gdzie przesiedlono olbrzymią ilość tego bydła. Więc nie oczekujcie czegoś innego jak pisania takich właśnie kwiatków od pacjentów z tamtych stron...
Dokładnie tak, dużo osób przesiedlono na tereny Prus Wschodnich z Kresów, Ukrainy i Wschodu, natomiast jeśli chodzi o Ukraińców, to akurat nie Olsztyn w tym przoduje tylko północna i wschodnia część województwa: Górowo Iławeckie, Giżycko, np. Jeśli zaś chodzi o sam Olsztyn, to znacznie większym problemem jest napływ Kurpi z Ostrołęki i Przasnysza i niestety to często widać po wsiowym zachowaniu wielu mieszkańców, że nie potrafią się przystosować do życia w mieście i ciągle mają wiejskie zwyczaje.

Natomiast czy w samej ekipie są jacyś Ukraińcy lub ludzie tamtego pochodzenia, to nie sprawdzałem ani nie prowadziłem badań, ale co do kwestii ukraińskiej to dominuje pogląd typowo kibicowsko-stadionowy, czyli taki jak tu prezentujecie - bez żadnej analizy sytuacji politycznej, tylko na zasadzie: przyjaciel albo wróg. Ale nic nie jest jednoznaczne, szczególnie relacje między narodami w Europie.
Powróci stare prawo - Narodowy Socjalizm odrodzi się...

Lonsdale_London
Posty: 77
Rejestracja: 07.05.2007, 11:25

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: Lonsdale_London » 28.01.2017, 14:59

patrykwhite pisze:
Lonsdale_London pisze:
patrykwhite pisze: Wisloka - Ahmed
Jebnij się w głowe ! to jest jego ksywa.
Popytaj ludzi z Iglooplu to ci powiedz
chlop pochedzenia tunezyjskiego
Znam go od 15 lat i nie muszę się nikogo pytać a tym bardziej ludzi z igloopolu.

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: tuwimianin. » 28.01.2017, 18:39

To jak go znasz, to chyba wiesz skąd jego stary przyjechał do Polski, prawda?
IGLOOPOL DĘBICA

Lonsdale_London
Posty: 77
Rejestracja: 07.05.2007, 11:25

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: Lonsdale_London » 28.01.2017, 18:44

Wiem skąd i napewno nie z tunezji tak jak to któryś debil napisał.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: nisc » 28.01.2017, 20:48

Weźcie co niektórzy przeprowadzcie analizę ile bialoglow pukneli na dworze Mieszka I kupcy z Bliskiego Wschodu może wam wyjdzie procent arabskiego DNA w narodzie....
TYBET JEST SERBSKI

Lonsdale_London
Posty: 77
Rejestracja: 07.05.2007, 11:25

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: Lonsdale_London » 29.01.2017, 19:34

patrykwhite pisze:Ahmed to smierdziel i tyle, a kolezka ktory go tak zna i broni powinien sie zglosic do ugrupowania Antifa
Kumatego chuligana z siebie zrobiłeś. Rozpowiadasz informację, że ma pochodzenia tunezyjskie które wziąłeś z transparentu igloopolu lub z tego forum i próbowałeś mi wmówić ze to prawda. Jak się okazało się to gówna prawda bo wiem skąd jego ojciec pochodzi to głupio piszesz ze "smierdziel i tyle"
Jesteś kolejnym przykładem że 95% osób bierze informację z tego gimbusowego forum i każdy debil może napisać co tylko chce a następny debil podchwyci i tak tworzą historie.

BiałyKibic
Posty: 14
Rejestracja: 01.10.2016, 14:22

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: BiałyKibic » 30.01.2017, 10:51

To co sie dzieje w tej Warszawie to jest dramat... Mam nadzieje, że to tylko podszywki i Legia sie tym szybko zajmie. Jesli to nie podszywki i ludzie z Legii bujają sie z ciapatymi, to...

modest
Posty: 87
Rejestracja: 12.02.2010, 14:38

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: modest » 01.02.2017, 18:17

Ineder56 pisze:Zbyt bystry to ty nie jesteś jak nie zauważyłeś, że to fotomontaż. A jak zauważyłeś to się tym bardziej pierdolnij w dekiel, bo ewidentnie ci się w domu nudzi, internetowy pogromco islamistów.
raczej to nie jest fotomontaż...

[link]

vendetta2016
Posty: 41
Rejestracja: 03.10.2016, 06:56

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: vendetta2016 » 02.02.2017, 19:45

Ciekawe ilu de bili kupi taka koszulkę....? tak na marginesie to ten gościu wygląda jak cipa.

schwere krawalle
Posty: 68
Rejestracja: 27.09.2016, 17:15

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: schwere krawalle » 03.02.2017, 20:37

Obrazek

Gonzales88
Posty: 30
Rejestracja: 16.11.2016, 14:51

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: Gonzales88 » 23.02.2017, 14:15

Odpalił RACĘ w AUTOBUSIE Pełnym LUDZI ! Ruda Śląska
https://www.youtube.com/watch?v=6Fjs4eBIC0I

mr_who
Posty: 245
Rejestracja: 27.02.2007, 21:19

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: mr_who » 28.02.2017, 01:47

[link]

Łódź-Andrzejów
Posty: 221
Rejestracja: 18.09.2013, 18:43

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: Łódź-Andrzejów » 28.03.2017, 17:47

Obrazek

zygzak
Posty: 158
Rejestracja: 10.12.2012, 22:45

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: zygzak » 31.03.2017, 22:06

Obrazek

Doniu
Kocham Polskę

Jednorazowy11
Posty: 124
Rejestracja: 11.09.2016, 02:44

Re: Specyficzne Fotki Kibicowskie ...

Post autor: Jednorazowy11 » 04.04.2017, 10:29

Nie chce wyjść na obrońcę stolecznego klubu, ale...
Moda/klimat na Legie panuje wszędzie na ich rewirach, każdy mniej lub bardziej utożsamia się z klubem
pokazywanie eLek do zdjecia wg mnie jest tym samym co kiedyś "dziubki" do fotek pstrykanych przez laski
w internetach pewnie znajdziemy milion zdjęć ludzi którzy pokazują gest a stadion widzieli co najwyzej w wiadomosciach sportowych.
nie każdy pokazujacy musi byc z TB

co do Malika, nie mi to oceniać ale nawet jeśli ktoś robi z nim interesy to na 100% nie ma to podłoża kibolskiego a widocznie "pieniądz nie smierdzi" :) Każdy ma swoje poglądy na ten temat. Czy dobrze robi, nie mi to oceniac :)

Zreszta w gwoli ścisłości na Lazienkowskiej na pewno można znalesc pewnie z 20 różnych nacji ale czy to, że erasmus przyszedł na mecz, baa nawet i na zyletę to z automatu legionisci lataja z nimi w ekipie ?
Wątpię

czytajac niektóre posty mam wrażenie że u nas wiecej radykałów niż w samym isis hehe

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: borsukkkkk, kejkejkej i 317 gości