GDZIE KUPOWAĆ PIRO

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Nordfront
Posty: 366
Rejestracja: 26.02.2007, 19:24
Lokalizacja: Zadupie/Zabrze/Warszawa

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Nordfront » 02.01.2013, 17:26

Ludzie stosujcie stara zasade - NIE WIEM NIE PISZE
Swiece dymnne wojskowe normalneie dostaniecie w sklepiach z militariami ale ceny sa z kosmosu
FP3 ceny napisałem a jak ktos zna 2 sklepy na krzyż to po c*** sie wogole wypowiada?
Rac morskich wyprzedazy nie bedzie nigdzie wiec nie rozumiem.
Cena morskiej jaka maks w Polsce dostaniecie to 15zł przy większym zamowieniu, niższa cena sie nie OPLACA bo sciagane sa z Włoch.
Opłaćcie transport i sprzedawajcie po kosztach - powodzenia.



Nordfront
Posty: 366
Rejestracja: 26.02.2007, 19:24
Lokalizacja: Zadupie/Zabrze/Warszawa

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Nordfront » 02.01.2013, 18:52

Napi pisze:No tak, w sumie racja. Dostaniesz w Polsce a wybór kolorów bardzo "bogaty".
Zagraniczne sklepy z mega pirotechniką.
[link]
[link]
[link]
Polski:
[link]
Uwierz mi, że znam więcej sklepów niż "2 na krzyż". Masz tańsze? Wstaw link.
To poszukaj, najlepiej wszystko podać na tacy.
Wysyłka zza granicy będzie monitorowana, poczytaj fora o piro.
Po rodzimym Breiviku moga Ci zatrzymac przesyłke "z materiałami potencjalnie nebezpiecznymi" - chcecie ryzykujcie.
Jedyny pewny to rodzimy sklep który podano wyżej.
PS obczaj sobie ceny wojskowych swiec dymnych :D powodzenia, wyłożysz koło tysiąca na towar a Ci to abw zajmie jako nielegal :D

domin839
Posty: 73
Rejestracja: 06.10.2012, 17:28

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: domin839 » 02.01.2013, 18:52

Jujo pisze:
domin839 pisze:Można już składać zamówienia ! Przypomnę, kilka cen, strobo 60s 5zł paczka, strobo 90s 7zł paczka FP3 8.90zł paczka !
daj wiecej info. Fp3 20 sztuk Jorge?
Tak 20 sztuk, Jorge

750ml
Posty: 275
Rejestracja: 18.06.2010, 21:55

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: 750ml » 02.01.2013, 18:58

Nordfront pisze:Ludzie stosujcie stara zasade - NIE WIEM NIE PISZE
Swiece dymnne wojskowe normalneie dostaniecie w sklepiach z militariami ale ceny sa z kosmosu
FP3 ceny napisałem a jak ktos zna 2 sklepy na krzyż to po c*** sie wogole wypowiada?
Rac morskich wyprzedazy nie bedzie nigdzie wiec nie rozumiem.
Cena morskiej jaka maks w Polsce dostaniecie to 15zł przy większym zamowieniu, niższa cena sie nie OPLACA bo sciagane sa z Włoch.
Opłaćcie transport i sprzedawajcie po kosztach - powodzenia.
a czy można gdzieś wyłapać namiar lub dostęp do producenta bo jakby nie patrzeć US ma w Polsce chyba monopol na te race a nie powiem że przy nie małych możliwościach z kilkoma znajomymi dałbym rade ogarnąć hurtową ilość rac

seen
Posty: 100
Rejestracja: 07.03.2007, 14:27

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: seen » 02.01.2013, 23:57

750ml pisze:
Nordfront pisze:Ludzie stosujcie stara zasade - NIE WIEM NIE PISZE
Swiece dymnne wojskowe normalneie dostaniecie w sklepiach z militariami ale ceny sa z kosmosu
FP3 ceny napisałem a jak ktos zna 2 sklepy na krzyż to po c*** sie wogole wypowiada?
Rac morskich wyprzedazy nie bedzie nigdzie wiec nie rozumiem.
Cena morskiej jaka maks w Polsce dostaniecie to 15zł przy większym zamowieniu, niższa cena sie nie OPLACA bo sciagane sa z Włoch.
Opłaćcie transport i sprzedawajcie po kosztach - powodzenia.
a czy można gdzieś wyłapać namiar lub dostęp do producenta bo jakby nie patrzeć US ma w Polsce chyba monopol na te race a nie powiem że przy nie małych możliwościach z kilkoma znajomymi dałbym rade ogarnąć hurtową ilość rac
Nie sądzę aby US chciało do tego dopuścić, to byłby dla nich jak strzał we własne plecy.
Piłka nożna bez milicji.

MAF
Posty: 309
Rejestracja: 27.02.2007, 14:23
Lokalizacja: ŁKS Łódź

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: MAF » 03.01.2013, 00:11

Postaw się w sytuacji producenta- po co ma się męczyć z Tobą (mimo że masz niemałe możliwości) jak może to sprzedać jednemu, konkretnemu, klientowi, od któego i tak kupisz, bo nie możesz gdzie indziej.
To się w biznesie nazywa "wyłączność"
k1 pisze:
Dodam tylko dla koelgi MAF, że w "dywanie" część szali była rozpruta na pół, bynajmniej nie po to, żeby zyskać optycznie. Maszyna do szycia nie radziłą sobie ze zszywaniem grubych szali, bo łamały się igły. Te, które nie były zszyte nie były rozpruwane! A jak Cię tak to boli to sobie podziel liczbę, która się paliła na dwa, a nie rzucasz jakieś gorzkie żale.

kropek1
Posty: 59
Rejestracja: 12.12.2012, 18:45

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: kropek1 » 03.01.2013, 00:14

Dostęp do producenta to żaden problem. A wyłączność US to druga sprawa :)
Jedząc kebaba, osiedlasz araba!

MAF
Posty: 309
Rejestracja: 27.02.2007, 14:23
Lokalizacja: ŁKS Łódź

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: MAF » 03.01.2013, 00:17

Czy znacie jakieś sklepy z piro kibicowskim do których można wejść i kupić za gotówkę? Jeśli tak to podajcie adresy
k1 pisze:
Dodam tylko dla koelgi MAF, że w "dywanie" część szali była rozpruta na pół, bynajmniej nie po to, żeby zyskać optycznie. Maszyna do szycia nie radziłą sobie ze zszywaniem grubych szali, bo łamały się igły. Te, które nie były zszyte nie były rozpruwane! A jak Cię tak to boli to sobie podziel liczbę, która się paliła na dwa, a nie rzucasz jakieś gorzkie żale.

Nordfront
Posty: 366
Rejestracja: 26.02.2007, 19:24
Lokalizacja: Zadupie/Zabrze/Warszawa

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Nordfront » 03.01.2013, 01:53

MAF macie wyłączność na Polskę?
Nie żartuj.
Rozumiem, że chcesz mnie przekonać,że macię wyłączność na sprzęt ratowniczy jakiim jakim jest pochodnia ratownicza ?
Jeśli mi to potwierdzisz i dasz słowo, że nikt inny nie handluuje w ilościach hurtowych to się przyznam do błędu - jeśli nie wycofaj swoje słowa.
Co do kolegi wyżej została mi 1 raca włoska, ta żółta, te naklejki które tak uparcie obecnie zrywają ludzie ściągający race z Włoch/Grecji jutro mogę wrzucić co tam jest.
Jednak jak ogarniecie to info proszę na pw :D

MAF
Posty: 309
Rejestracja: 27.02.2007, 14:23
Lokalizacja: ŁKS Łódź

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: MAF » 03.01.2013, 08:13

Jesteś chyba takim lekkim debilem, nie? Gdzie ja napisałem rzeczy które piszesz?

Nie tylko we Włoszech produkuje się race, jest też choćby Cometa. Napisz do tej firmy czy sprzedadzą ci jakąkolwiek ilość rac. Podejrzewam, że od razu skierują do swojego przedstawiciela w Polsce.

2 posty wyżej zadałem pytanie gdzie są jakieś tego typu sklepy w Polsce, bo ten temat stał się słupem ogłoszeniowym dla drobnym cwaniaczków, którzy licytują się teraz kto ma taniej FP3
Ciekaw jestem dla ilu z nich jedynym zajęciem jest dorwanie się do kilku kartonów tego, kilku tamtego, zbieranie zamówień i wysyłanie paczek, a ilu z nich wystawia paragon, płaci podatki i, przede wszystkim, przechowuje fajerwerki w suchym, przepisowym miejscu (co akurat przy fajerwerkach ma kapitalne znaczenie).

Wrzuć to zdjęcie, które obiecałeś "jutro mogę wrzucić co tam jest."

kropek1
Posty: 59
Rejestracja: 12.12.2012, 18:45

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: kropek1 » 03.01.2013, 10:30

Nordfront inną rzeczą jest wyłączność na sprzedaż rac w Polsce (produkowanych przez różne firmy) a inną rzeczą wyłączność na kupno od firmy X i sprzedaż w Polsce. W tym wypadku mamy tą drugą sytuację.

Żeby nie było, że jestem gołosłowny. Pisałem do Włocha, który sprzedaje race US'owi i nawet nie otrzymałem odpowiedzi :)
Jedząc kebaba, osiedlasz araba!

Nordfront
Posty: 366
Rejestracja: 26.02.2007, 19:24
Lokalizacja: Zadupie/Zabrze/Warszawa

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Nordfront » 03.01.2013, 14:21

kropek1 pisze:Nordfront inną rzeczą jest wyłączność na sprzedaż rac w Polsce (produkowanych przez różne firmy) a inną rzeczą wyłączność na kupno od firmy X i sprzedaż w Polsce. W tym wypadku mamy tą drugą sytuację.

Żeby nie było, że jestem gołosłowny. Pisałem do Włocha, który sprzedaje race US'owi i nawet nie otrzymałem odpowiedzi :)
Ciekawe o jaka liczbe pisałes :)
Jak o 1-2 tys to na bank Ci nie odpiszą.
Ja moge powiedziec, że ultras-piro na pewno nie ma piro z us wiec juz obalamy mit wyłączności us.
Co do us - coraz więcej głosów pojawia się, że to już nie to co rok/dwa temu. Można smiało obejrzeć posty wstecz - poolewali mniejsze zamówienia i teraz sie to odbija co nie zmienia faktu, że nadal mają niesamowicie mocną pozycję w tym kraju
Kartkę z żółtej racy wrzuce wieczorem.

750ml
Posty: 275
Rejestracja: 18.06.2010, 21:55

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: 750ml » 03.01.2013, 15:07

ultras piro przynajmniej w tym roku mieli z ultras shopu.

co do rac to jeszcze 4 lata temu kupowałem race i rakietnice po 15 złotych te cometa a teraz cena wyższa o 10 zł a na rakietnicach chyba najtańsze znalazłem po 40 zł

Nordfront
Posty: 366
Rejestracja: 26.02.2007, 19:24
Lokalizacja: Zadupie/Zabrze/Warszawa

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Nordfront » 03.01.2013, 15:20

750ml pisze:ultras piro przynajmniej w tym roku mieli z ultras shopu.

co do rac to jeszcze 4 lata temu kupowałem race i rakietnice po 15 złotych te cometa a teraz cena wyższa o 10 zł a na rakietnicach chyba najtańsze znalazłem po 40 zł
Opierałem się na tym co miałem z ultras piro rok temu czy dwa.

intruz
Posty: 44
Rejestracja: 03.01.2013, 16:09

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: intruz » 03.01.2013, 16:22

proponowałbym zrobić jakieś podsumowanie tego co tu piszemy.
- najbardziej polecana (wiarygodna, nie lecąca w kulki z wysyłką) strona www - www.ultrasshop.com, [link], co jeszcze?
- najlepsze race to te [link] i jakie jeszcze?
- najlepsze hukowe to FP3, FP3 NEW, i co jeszcze?
- najlepsze dymne to [link], [link] , i co jeszcze?
- strobo raczej większość świeci i pali się podobnie. zawiodły mnie jedynie czerwone z callisto
- ow wszędzie to samo chyba

A GDZIE KUPOWAĆ NAJTANIEJ TE AKCESORIA KTÓRE WYMIENIŁEM? NA ULTRASSHOP.COM NP. NIE MA TAKICH DYMNYCH JAK TE KTÓRE TU WKLEIŁEM
NIECH WSZYSCY KTÓRZY MAJĄ POJĘCIE O PIROMANII NAPISZĄ PODOBNY PORADNIK

Sztygar
Posty: 1308
Rejestracja: 27.02.2007, 07:45

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Sztygar » 03.01.2013, 16:48

Hukowe:
P2000, ''859''.

MAF
Posty: 309
Rejestracja: 27.02.2007, 14:23
Lokalizacja: ŁKS Łódź

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: MAF » 03.01.2013, 18:56

Colour Salute
P2000 Maxem
FP3 NEW oraz JC05
La Bomba
Normalne P2000

859 już chyba nie będzie, ale można ja umieścić między 2 a 3 miejscem

Taka jest kolejność. Oczywiście nie piszę to o Cobrach, Atomyc itd

Teraz Wam podpowiem co do reszty:
Race- najlepsze te US oraz Comety
Flary- z Jorge, JF48 (ale mają tylko czerwone i zielone)
Świece dymne- najżywsze kolory mają te z Jorge, JFS, a najmocniejsze są puszki:
https://www.youtube.com/watch?v=GcHy-XKYrXU (ta pastylka którą wstawiłeś wcześniej jest wyjęta właśnie z tej puszki. W puszce są 4 takie. Jak jest zamknięte w metalowej, szczelnej puszce dymi zajebiście. Postawiona na wolnym powietrzu- kupa. Te świece są w różnych kolorach i kosztują 70-120zł. Jedna taka może robić za niezłą oprawę
oraz
https://www.youtube.com/watch?v=_tjCYX_vNsI (tylko wersja biała)
Strobo- najlepsze SM-17 ze Śmieszka

domin839
Posty: 73
Rejestracja: 06.10.2012, 17:28

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: domin839 » 03.01.2013, 18:58

FP3 lepsze od P2000, wiem bo robiłem porównanie.

Nordfront
Posty: 366
Rejestracja: 26.02.2007, 19:24
Lokalizacja: Zadupie/Zabrze/Warszawa

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Nordfront » 03.01.2013, 20:46

intruz pisze:proponowałbym zrobić jakieś podsumowanie tego co tu piszemy.
- najbardziej polecana (wiarygodna, nie lecąca w kulki z wysyłką) strona www - http://www.ultrasshop.com, [link], co jeszcze?
- najlepsze race to te [link] i jakie jeszcze?
- najlepsze hukowe to FP3, FP3 NEW, i co jeszcze?
- najlepsze dymne to [link], [link] , i co jeszcze?
- strobo raczej większość świeci i pali się podobnie. zawiodły mnie jedynie czerwone z callisto
- ow wszędzie to samo chyba

A GDZIE KUPOWAĆ NAJTANIEJ TE AKCESORIA KTÓRE WYMIENIŁEM? NA ULTRASSHOP.COM NP. NIE MA TAKICH DYMNYCH JAK TE KTÓRE TU WKLEIŁEM
NIECH WSZYSCY KTÓRZY MAJĄ POJĘCIE O PIROMANII NAPISZĄ PODOBNY PORADNIK
skonczyłemczytac jak doszedlem do momentu |callistoshop".
Typa co nie dba o zdrowie wklejasz jako dobry sklep ?
Wez nie zartuj.
MAF pisze:Strobo- najlepsze SM-17 ze Śmieszka
Srednie, za to cenowo najsłabsze.

intruz
Posty: 44
Rejestracja: 03.01.2013, 16:09

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: intruz » 03.01.2013, 23:24

"skonczyłemczytac jak doszedlem do momentu |callistoshop".
Typa co nie dba o zdrowie wklejasz jako dobry sklep ?
Wez nie zartuj." mówię na swoim przykładzie, nigdy się na nich nie zawiodłem.
MAF pisze:Colour Salute
P2000 Maxem
FP3 NEW oraz JC05
La Bomba
Normalne P2000

859 już chyba nie będzie, ale można ja umieścić między 2 a 3 miejscem

Taka jest kolejność. Oczywiście nie piszę to o Cobrach, Atomyc itd

Teraz Wam podpowiem co do reszty:
Race- najlepsze te US oraz Comety
Flary- z Jorge, JF48 (ale mają tylko czerwone i zielone)
Świece dymne- najżywsze kolory mają te z Jorge, JFS, a najmocniejsze są puszki:
https://www.youtube.com/watch?v=GcHy-XKYrXU (ta pastylka którą wstawiłeś wcześniej jest wyjęta właśnie z tej puszki. W puszce są 4 takie. Jak jest zamknięte w metalowej, szczelnej puszce dymi zajebiście. Postawiona na wolnym powietrzu- kupa. Te świece są w różnych kolorach i kosztują 70-120zł. Jedna taka może robić za niezłą oprawę
oraz
https://www.youtube.com/watch?v=_tjCYX_vNsI (tylko wersja biała)
Strobo- najlepsze SM-17 ze Śmieszka
jakbyś mógł napisz jeszcze gdzie najtaniej kupić to piro

Nordfront
Posty: 366
Rejestracja: 26.02.2007, 19:24
Lokalizacja: Zadupie/Zabrze/Warszawa

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Nordfront » 03.01.2013, 23:55

no to jak Ci lewe petardy sprzedadza albo cos wybuchającego to zmienisz zdanie.
Ew jak komuś innemu zamowieine na 5 rat będą wysyłać : )

MAF
Posty: 309
Rejestracja: 27.02.2007, 14:23
Lokalizacja: ŁKS Łódź

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: MAF » 04.01.2013, 07:49

intruz pisze:
MAF pisze:
jakbyś mógł napisz jeszcze gdzie najtaniej kupić to piro
Nie wiem gdzie najtaniej, piszę tylko co jakie jest

Co do P2000 to są produkowane przez Śmieszka i Maxem
k1 pisze:
Dodam tylko dla koelgi MAF, że w "dywanie" część szali była rozpruta na pół, bynajmniej nie po to, żeby zyskać optycznie. Maszyna do szycia nie radziłą sobie ze zszywaniem grubych szali, bo łamały się igły. Te, które nie były zszyte nie były rozpruwane! A jak Cię tak to boli to sobie podziel liczbę, która się paliła na dwa, a nie rzucasz jakieś gorzkie żale.

kropek1
Posty: 59
Rejestracja: 12.12.2012, 18:45

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: kropek1 » 04.01.2013, 08:40

Strobole czerwone od Triplexa są bardzo słabe.
Jedząc kebaba, osiedlasz araba!

.Oberschlesien.
Posty: 16
Rejestracja: 07.10.2012, 15:48

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: .Oberschlesien. » 04.01.2013, 19:35

Duża różnica pomiędzy Colour Salute a JC05 (FP3 Small)?

Darłoviak
Posty: 301
Rejestracja: 27.06.2010, 20:19

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Darłoviak » 04.01.2013, 21:12

W 100% popieram przedmówce.. Pomijam fakt że piro przyszło na drugi dzień po zamówieniu.. Jednak trafiło się tak że brakowało części..Wiadomo mnóstwo zamówień w tym okresie i każdemu może zdarzyć się pomyłka... Jeden mail i wszystko wyjaśnione.. Pieniądze za brakujące rzeczy zwrócone w ekspresowym tempie bez wykrecania się.. Jak dla mnie pełen profesjonalizm.. Pomijam ceny.. Bo tak jak wyżej napisane cena to nie wszystko.. oprócz obsługi dorzucam jeszcze pewność że dostaje dobry towar..

Zott 1945
Posty: 135
Rejestracja: 27.08.2011, 23:28

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Zott 1945 » 05.01.2013, 02:24

asdf550 pisze:Można w Polsce dostać takie świece? Chodzi mi o to, że są tak małe i raczej mocno dymią.
[link]
bardzo ciekawy sprzet....co to za ekipa z zagran..../?

Jurek_Killer
Posty: 196
Rejestracja: 29.07.2011, 13:35

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Jurek_Killer » 05.01.2013, 10:58

Zott 1945 pisze:
asdf550 pisze:Można w Polsce dostać takie świece? Chodzi mi o to, że są tak małe i raczej mocno dymią.
[link]
bardzo ciekawy sprzet....co to za ekipa z zagran..../?
Wydaje mi się że to Spartak Moskwa. A co do tych świec, to nie są przypadkiem jakieś domowe wyroby ?
Obrazek

melek
Posty: 10
Rejestracja: 29.07.2011, 20:29

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: melek » 05.01.2013, 15:01

Ultraspolska.pl - nie polecam. Z ich winy nie nadali paczki kurierem. Trzeba było odbierać osobiście na ostatnią chwilę i to przez trzecie osoby. Najlepsze, nie chcą zwrócić kasy za kuriera, który do skutku nie doszedł.

tMK.
Posty: 346
Rejestracja: 30.11.2012, 23:09

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: tMK. » 05.01.2013, 21:07

a co powiecie o Szokach ?

mnie nie zawiodły bo szczerze nigdy nie testowałem fp3
TVN - NIE OGLĄDAM!
GW - NIE CZYTAM!
PO - NIE GŁOSUJĘ!

UltrasPolskaPL
Posty: 10
Rejestracja: 06.12.2012, 11:04

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: UltrasPolskaPL » 05.01.2013, 23:06

melek pisze:Ultraspolska.pl - nie polecam. Z ich winy nie nadali paczki kurierem. Trzeba było odbierać osobiście na ostatnią chwilę i to przez trzecie osoby. Najlepsze, nie chcą zwrócić kasy za kuriera, który do skutku nie doszedł.
Dostałeś piro? Dostałeś.
W terminie? W terminie.

W czym więc problem?

Paczka została nadana w terminie tylko została przechwycona na sortowni pewnej firmy kurierskiej jako 'materiały wybuchowe'. Trzeba było po nią oraz kilkanaście innych jechać w wigilie 300km w jedną stronę.

Po czym szybko ogarnęliśmy temat z przekazaniem paczki ziomkowi, który dostarczył Ci ją praktycznie osobiście do ręki.

A na maila odpiszemy po weekendzie jak wrócimy z urlopu.
Obrazek

ULTRASPOLSKA - PIROTECHNIKA JEST BEZPIECZNA!
Strona: www.ultraspolska.pl
Email: [email protected]

OFERTA: Race Morskie, Strobo 90sek, PETARDY: FP3 Oryginal, FP3 Small, Colour Salute

melek
Posty: 10
Rejestracja: 29.07.2011, 20:29

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: melek » 06.01.2013, 12:53

Paczki nie dostałem w terminie. I nie praktycznie do ręki bo jednak 30km na mój kosz w jedną stronę było trzeba zrobić. Dobra, mieliście problemy ale dopiero rzetelną odpowiedź i wyjaśnienia dostaję teraz i to tu, na łamach forum. Pozdro.

Apennine
Posty: 327
Rejestracja: 08.10.2012, 03:41

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Apennine » 07.01.2013, 09:42

Powinni oddac roznice w cenie dostawy.
"...Kipiąca z nich nienawiść i pewność szybko zmieniły się w strach, gdy okazało się, że dzieląca kibiców bramka jednak jest otwarta. Kilkudziesięciu fanów szybko wykorzystało sytuację w celu wyjaśnienia męczących gospodarzy kwestii, jednak tym prawdopodobnie przypomniało się włączone żelazko w domu..."

KoleKib
Posty: 254
Rejestracja: 28.09.2012, 20:42
Lokalizacja: Poznań

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: KoleKib » 09.01.2013, 00:30

Dzisiaj skontaktowali się ze mną ultrasi z Ukrainy i mam takie pytanie,czy są jakieś firmy/sklepy,w Przemyślu? Mają zamiar kupić dość dużo towaru,ale na Ukrainę nie wolno wysyłać piro,a odbiór osobisty jest możliwy jedynie własnie w Przemyślu.

Apennine
Posty: 327
Rejestracja: 08.10.2012, 03:41

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Apennine » 09.01.2013, 18:39

Jakieś promocje panowie czy jest za wcześnie?
"...Kipiąca z nich nienawiść i pewność szybko zmieniły się w strach, gdy okazało się, że dzieląca kibiców bramka jednak jest otwarta. Kilkudziesięciu fanów szybko wykorzystało sytuację w celu wyjaśnienia męczących gospodarzy kwestii, jednak tym prawdopodobnie przypomniało się włączone żelazko w domu..."

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Viclav » 09.01.2013, 19:06

MAF pisze:Czy znacie jakieś sklepy z piro kibicowskim do których można wejść i kupić za gotówkę? Jeśli tak to podajcie adresy
Patoriots
Warszawa, ul. Chmielna 21
Raca morska czerwona /20zł
Raca morska biała lub zielona /22zł
Duży ognień wrocławski (czerwony, biały, zielony) /20zł
Paczka petard FP3 20szt. /20zł
Strobo duży /10zł
Strobo 90sek. 3szt. /15zł
Strobo 4szt. /20zł
Świeca dymna mała (żółta, czerwona, biała, zielona, niebieska, fioletowa) /20zł
Świeca dymna duża (żółta, czerwona, biała, zielona, niebieska, fioletowa) /30zł
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

domin839
Posty: 73
Rejestracja: 06.10.2012, 17:28

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: domin839 » 09.01.2013, 19:47

Apennine pisze:Jakieś promocje panowie czy jest za wcześnie?
Na TanieFajerwerki jest już promocja.

holenderJAN
Posty: 8
Rejestracja: 31.05.2011, 19:55

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: holenderJAN » 09.01.2013, 20:28

domin839 pisze:
Apennine pisze:Jakieś promocje panowie czy jest za wcześnie?
Na TanieFajerwerki jest już promocja.

Polecam


Ma ktoś dostep do Comet ?

Caliber64
Posty: 185
Rejestracja: 14.01.2010, 17:05

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Caliber64 » 10.01.2013, 15:07

comety są w ultrasshopie.
Honor, Ojczyzna... lecz kim jest wasz bóg?!
Semicki fundament dla słowiańskich dusz
Żydówka wam matką, Jehowa wasz bóg.
Żydowska książeczka symbolem tych cnót

FanatyczneP.
Posty: 117
Rejestracja: 10.10.2010, 17:04

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: FanatyczneP. » 12.01.2013, 17:41

Mam 10 paczek fp3 na sprzedaż - tanio.PW

domin839
Posty: 73
Rejestracja: 06.10.2012, 17:28

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: domin839 » 12.01.2013, 18:15

Podbijam !
strobo 60s - 6zł paczka !
strobo 90s 7zł
FP3 8.90zł paczka
FP3 Small 7.30zł paczka !

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bojowe papcie, dzekus, DZnr1, X i 188 gości