GDZIE KUPOWAĆ PIRO

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
ARK0
Posty: 33
Rejestracja: 02.03.2012, 10:08

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: ARK0 » 18.03.2013, 08:16

Zott 1945 pisze:to Najlepsze "OW" to te 1 klasyki ....a nie jak teraz obecne.BEZ REKLAMY ! pokazuje i objasniam [link]
Kopia OW ma identyczne wymiary, mieści w sobie niemal taką samą ilość mieszanki pirotechnicznej. Sumaryczną ilość światła określa ilość użytego proszku Mg, natężenie oświetlenia zależy także od czasu palenia. Dam porównanie. Niech ilość światła będzie tym samym co ilość wody w szklance. Mamy dwie identyczne szklanki (kopia i oryginał) i każda ma taką samą ilość wody. Ze szklanki nr 1 wodę wylewamy w ciągu 23 s, ze szklanki nr 2 w ciągu 26 - 30 s. Jak się słusznie domyślamy , natężenie strumienia wylewanej wody ze szklanki nr 2 będzie nieco mniejsze niż ze szklanki nr 1 ale w obu wypadkach ilość wylanej wody będzie taka sama.

Zrobić kopię OW z czasem palenia 23 s to nie jest problem. Cena się nie zmieni, koszta takie same. Pytanie tylko czy tego potencjalni odbiorcy chcą.

No i jeszcze prawo. Oryginał OW to część wyrobu militarnego, kopia OW to tzw. bengalos (ogień bengalski) dopuszczone do użycia przez prawo, jako wyrób NWP.

Niech będzie, że oryginał ow jest minimalnie lepszy oceniając całość. Damy jemu ocenę 6 a kopi - 6 :]. Ale zrobić czas 23 s to nie jest problem i te oceny wtedy wyrównamy. Problemem są gigantyczne koszta i nieprawdopodobna biurokracja, też kosztowna. Oryginały są z utylizacji i pewno się szybko skończą albo już się skończyły.


Miłego dnia A



Zott 1945
Posty: 135
Rejestracja: 27.08.2011, 23:28

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Zott 1945 » 18.03.2013, 16:14

ARK0 pisze:
Zott 1945 pisze:to Najlepsze "OW" to te 1 klasyki ....a nie jak teraz obecne.BEZ REKLAMY ! pokazuje i objasniam [link]
Kopia OW ma identyczne wymiary, mieści w sobie niemal taką samą ilość mieszanki pirotechnicznej. Sumaryczną ilość światła określa ilość użytego proszku Mg, natężenie oświetlenia zależy także od czasu palenia. Dam porównanie. Niech ilość światła będzie tym samym co ilość wody w szklance. Mamy dwie identyczne szklanki (kopia i oryginał) i każda ma taką samą ilość wody. Ze szklanki nr 1 wodę wylewamy w ciągu 23 s, ze szklanki nr 2 w ciągu 26 - 30 s. Jak się słusznie domyślamy , natężenie strumienia wylewanej wody ze szklanki nr 2 będzie nieco mniejsze niż ze szklanki nr 1 ale w obu wypadkach ilość wylanej wody będzie taka sama.

Zrobić kopię OW z czasem palenia 23 s to nie jest problem. Cena się nie zmieni, koszta takie same. Pytanie tylko czy tego potencjalni odbiorcy chcą.

No i jeszcze prawo. Oryginał OW to część wyrobu militarnego, kopia OW to tzw. bengalos (ogień bengalski) dopuszczone do użycia przez prawo, jako wyrób NWP.

Niech będzie, że oryginał ow jest minimalnie lepszy oceniając całość. Damy jemu ocenę 6 a kopi - 6 :]. Ale zrobić czas 23 s to nie jest problem i te oceny wtedy wyrównamy. Problemem są gigantyczne koszta i nieprawdopodobna biurokracja, też kosztowna. Oryginały są z utylizacji i pewno się szybko skończą albo już się skończyły.


Miłego dnia A
dobrze rozumiem.ale odpalalem te Czeskie z tej strony i troszke inaczej sie je odpalal i widac jaka ma ja moc Cd i sa troszke LEPIEJ WYGLADAJACE I FACHOWE.te czeskie z tej strony to sa jakies od chyba rakiet spadachronowych.tam samemu montujesz system zapalny.a ta zawleczka na gorze to jak zawieszka do spadachronu.a obczaj nasze OW odpalane na lont.sama jego budowe i ta "tekture".Pozdrawiam /a repliki RDG-2 new odpalane na lont???/to samo...

ARK0
Posty: 33
Rejestracja: 02.03.2012, 10:08

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: ARK0 » 20.03.2013, 07:49

Zott 1945 pisze:...dobrze rozumiem.ale odpalalem te Czeskie z tej strony i troszke inaczej sie je odpalal i widac jaka ma ja moc Cd i sa troszke LEPIEJ WYGLADAJACE I FACHOWE.te czeskie z tej strony to sa jakies od chyba rakiet spadachronowych..........a repliki RDG-2 new odpalane na lont???/to samo...

Oryginały OW są profi bo są do profi rakiet :]. Z wydłubanym demobilem nie można konkurować, trzeba jedynie liczyć na to, że się skończy. Oryginał świeżo wypuszczony na rynek kosztował by pewno 15 zł. i to od producenta.

Można zrobić kopię OW o porównywalnych parametrach. Klient kupujący kopię nie jest robiony w balona bo kupuję taką samą ilość światła, które fakt, nieco wolniej się "wydobywa" po to aby równie minimalnie wydłużyć czas palenia bo wadą oryginalnych OW jest nieco za krótki czas palenia. Jak to w życiu bywa i tu mamy coś za coś. Nie można zechcieć mieć dziecko i jednocześnie spokój w domu :]

Biały oryginał rdg-2, dymi na salmiaku. Dym to w istocie mix trującego salmiaku, kwasu solnego i wodorotlenku amonu. Nie zalecam sztachnięcia. Dymek jest dobry na wojnę i to prawdziwą.

Dymki białe czeskie a przynajmniej jednak jaki rozkroiłem bazują na naftalenie. Śmierdzą ale nie podrażniają tak płuc jak rdg-2 białe. Rynek na białe świece nie jest duży i sami to wiecie.

Miłego dnia A

Zott 1945
Posty: 135
Rejestracja: 27.08.2011, 23:28

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Zott 1945 » 21.03.2013, 00:17

ARK0 pisze:
Zott 1945 pisze:...dobrze rozumiem.ale odpalalem te Czeskie z tej strony i troszke inaczej sie je odpalal i widac jaka ma ja moc Cd i sa troszke LEPIEJ WYGLADAJACE I FACHOWE.te czeskie z tej strony to sa jakies od chyba rakiet spadachronowych..........a repliki RDG-2 new odpalane na lont???/to samo...

Oryginały OW są profi bo są do profi rakiet :]. Z wydłubanym demobilem nie można konkurować, trzeba jedynie liczyć na to, że się skończy. Oryginał świeżo wypuszczony na rynek kosztował by pewno 15 zł. i to od producenta.

Można zrobić kopię OW o porównywalnych parametrach. Klient kupujący kopię nie jest robiony w balona bo kupuję taką samą ilość światła, które fakt, nieco wolniej się "wydobywa" po to aby równie minimalnie wydłużyć czas palenia bo wadą oryginalnych OW jest nieco za krótki czas palenia. Jak to w życiu bywa i tu mamy coś za coś. Nie można zechcieć mieć dziecko i jednocześnie spokój w domu :]

Biały oryginał rdg-2, dymi na salmiaku. Dym to w istocie mix trującego salmiaku, kwasu solnego i wodorotlenku amonu. Nie zalecam sztachnięcia. Dymek jest dobry na wojnę i to prawdziwą.

Dymki białe czeskie a przynajmniej jednak jaki rozkroiłem bazują na naftalenie. Śmierdzą ale nie podrażniają tak płuc jak rdg-2 białe. Rynek na białe świece nie jest duży i sami to wiecie.

Miłego dnia A
Wielkie dzieki za opis.Pozdrawiam

ARK0
Posty: 33
Rejestracja: 02.03.2012, 10:08

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: ARK0 » 21.03.2013, 08:01

Temat jak wyżej więc napiszę jeszcze tak.

Mam nadzieję, że KUPIĆ PIRO będzie można na arko-pl. I obiecuję adminom, że zlecę reklamę na forum. Na razie nie ma z czym wychodzić :]

Smoke Grenade już są. Na razie puszki, odpalanie na zawleczkę

Tu się je znajdzie

http://www.youtube.com/user/abxydu

Cena max. Puszka White 18, Black 20 zł. brutto. Im więcej tym taniej.

Wkrótce kopie rdg-2. Tym razem kopia będzie lepsza od oryginału - w co bardzo wierzę. Też na zawleczkę.

Nie ma tego jeszcze na sklepie arko, jest w budowie. Sklep oficjalnie zaistnieje jak będzie rdg. Nie będzie tych produktów u hurtowników, co najwyżej u jednego.

Zaskoczę jeszcze później z racą.

Na prawo tzw. morska czyli w rurce metalowej.

http://www.youtube.com/watch?v=BHcgmfyM ... g&index=19

Mnie nie zaskoczyła niczym nadzwyczajnym, z wyjątkiem tego, że nie chciałbym dostać ogniem po kołnierzu (1 sekunda).

Miłego dnia A

ARK0
Posty: 33
Rejestracja: 02.03.2012, 10:08

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: ARK0 » 21.03.2013, 17:54

I jest już konstrukcja na rdg-2mini. Black oraz White. Wyjdzie to w kwietniu.

Film niepubliczny bo wrzucę lepszy

http://www.youtube.com/watch?v=cfXkx3ui ... e=youtu.be

Przy okazji. Przygotować partię seryjną to koszt 20-40 k (liczone metodą gospodarczą) a bywa, że sporo, sporo więcej.

Z tego względu, w okresie początkowym (partie testowe, próbne) unika się więcej jak jednego pośrednika a najlepiej jakby jego nie było w ogóle. To nie chciwość a pozbawiona skrupułów ekonomia. Pośrednik mile widziany od partii seryjnych.


Miłego dnia Arkadiusz

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: KOMENTARZE 15-18.03.13

Post autor: Wizard. » 21.03.2013, 21:00

Nadal w obiegu są race papierowe.
Komplenie bez naklejek itd.
Przykład firebis nic nikogo nie nauczył ?
Xp

ARK0
Posty: 33
Rejestracja: 02.03.2012, 10:08

Re: KOMENTARZE 15-18.03.13

Post autor: ARK0 » 23.03.2013, 07:33

Wizard. pisze:Nadal w obiegu są race papierowe.
Komplenie bez naklejek itd.
Przykład firebis nic nikogo nie nauczył ?
Są race tzw.

1. Morskie (drogie a te tańsze to wyrób wycofany po okresie eksploatacji i przeznaczony formalnie do utylizacji)

2. Metalowe czyli quasi-morskie czyli je udające. Sporo tańsze bo to wyrób pod stadiony. Bardzo ładnie wykonane, działają dobrze. Bywa, że plują ogniem w trakcie zapłonu.

3. Papierowe czyli w tulejkach papierowych grubych. Zwykle wadą ich jest zapłon, ale są lżejsze (np. na transport), nie nagrzewają się do czerwonego żaru i wbrew pozorom nie dlatego, że nie można wpakować w nie gorącego piro-mixu.

Większy potencjał tkwi w racach papierowych. Czasami są wykonywane przez amatorów - pirotechników w warunkach homemade. Efekty ich pracy czasami są na oko tak dobre, że i dobry sklep może się na nie nabrać. Czyli patrzeć na nalepki i na to co na nich jest napisane.


Miłego dnia A

kiedys_bezrobotny
Posty: 34
Rejestracja: 23.03.2013, 12:54

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: kiedys_bezrobotny » 23.03.2013, 13:01

Kolego ARKO

Z uwagą czytam Twoje posty w tym temacie. Sporo w moim odczuciu wnoszą pod kątem merytorycznym. Czy mógłbym Cię poprosić abyś napisał jeszcze kilka słów odnośnie papierowych rac? M.in. pod kątem bezpieczeństwa, wadliwego zapłonu (co ewentualnie można byłoby z tym zrobić, lub jak zastąpić?) i to co uważasz za słuszne w tym temacie.

Dziękuje, pozdrawiam.

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Wizard. » 23.03.2013, 13:43

kiedys_bezrobotny pisze:Kolego ARKO

Z uwagą czytam Twoje posty w tym temacie. Sporo w moim odczuciu wnoszą pod kątem merytorycznym. Czy mógłbym Cię poprosić abyś napisał jeszcze kilka słów odnośnie papierowych rac? M.in. pod kątem bezpieczeństwa, wadliwego zapłonu (co ewentualnie można byłoby z tym zrobić, lub jak zastąpić?) i to co uważasz za słuszne w tym temacie.

Dziękuje, pozdrawiam.
Rozróżnijmy race bez papierka które kiedys mnie iskrami mało nie zabiły od rac które ma obecnie us i są wysokiej jakości :))
Ja potem poszukam tych rac bez etykiet ale jakby ktoś miał niech wrzuci :)
Edit o takie mi chodzi:
[link]
małem kiedys mocno podobne do tych ale troche krótsze - były na sznurek i na lont, pluły iskrami, kilka niewypałów - NIE POLECAM

pare zmian na [link]
jak cos mozna podbic na pw :))
Xp

ARK0
Posty: 33
Rejestracja: 02.03.2012, 10:08

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: ARK0 » 23.03.2013, 15:13

Wizard. pisze:Rozróżnijmy race bez papierka które kiedys mnie iskrami mało nie zabiły
Są albo były jeszcze race

4. Plastikowe ( z pcv) ale Włosi też porzucili je i weszli także w grube tulejki papierowe. Te pcv niemiłosiernie pluły stopionym syfem.

Nie mogę zbyt wiele napisać o technice bo jak widać domorośli pirotechnicy nie marnują czasu :]. Nie zrobi się piro bez surowców. Obecnie ten rynek jest dokładnie monitorowany (walka z terroryzmem) i na miejscu tego gościa wybrałbym: spać spokojnie do 7 czy mieć pobudkę o 6 :] . Sporo o flarach się naczytałem na forach pirotechnicznych, także rosyjskich.

Tych papierków dziś jest o wiele za dużo. Biurokrację wynaleziono aby duże i bardzo duże firmy nie miały konkurencji, aby postawić znaczne przeszkody, w tym finansowe drobnym przedsiębiorcom. Sama idea była ok ale oprócz prawa jest jeszcze interpretacja, zależna od wielu czynników.

W mojej ocenie rynek rac ma ostro z górki. Walka z terroryzmem (flary jako koktajle Mołotowa) i zakazy stadionowe.

Miłego dnia A

Nordfront
Posty: 366
Rejestracja: 26.02.2007, 19:24
Lokalizacja: Zadupie/Zabrze/Warszawa

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Nordfront » 23.03.2013, 22:31

ktos ma jakies dobre swiece dymne?
w us albo chujowe albo drogie
callisto ma albo te z us albo jakies chujowe puchy

podbijam temat icarsów i comet bo wrocki chyba beda do wziecia ;)

Nordfront
Posty: 366
Rejestracja: 26.02.2007, 19:24
Lokalizacja: Zadupie/Zabrze/Warszawa

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Nordfront » 26.03.2013, 00:52

Heehehehe
Polecano tu gulitexa
Niestety po niecalych 2 dniach czekania na nr konta (mimo tego iz sie logowal ) nie chce mi sie wiecej czekac.
Smialo moge polecic piropolske i ultras-piro chyba najlepszy kontakt.
A czekanie po pare dni az ktos łaskawie odpisze - to nie dla mnie.

gulitexx
Posty: 15
Rejestracja: 02.10.2012, 23:27

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: gulitexx » 27.03.2013, 23:22

Najpierw trzeba odpisać na pytania, a potem domagać się odpowiedzi na swoje. Nie chce mi się wchodzić w zbędna polemikę.

Nordfront
Posty: 366
Rejestracja: 26.02.2007, 19:24
Lokalizacja: Zadupie/Zabrze/Warszawa

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Nordfront » 28.03.2013, 11:45

gulitexx pisze:Najpierw trzeba odpisać na pytania, a potem domagać się odpowiedzi na swoje. Nie chce mi się wchodzić w zbędna polemikę.
A mi sie chce.
Odpisałem na Twoje pytania i dzis dopiero otrzymałem odpowiedz w stylu "pewnie chciales piro dla wizarda który rozpierdala rynek paczkami na których zarabia 50 gr"
Brawo za podejscie.

Ja nie znam ani wizarda ani typa z ultras-piro, ale gullittex z k.net wie lepiej :D

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Wizard. » 28.03.2013, 11:51

Nordfront pisze:
gulitexx pisze:Najpierw trzeba odpisać na pytania, a potem domagać się odpowiedzi na swoje. Nie chce mi się wchodzić w zbędna polemikę.
A mi sie chce.
Odpisałem na Twoje pytania i dzis dopiero otrzymałem odpowiedz w stylu "pewnie chciales piro dla wizarda który rozpierdala rynek paczkami na których zarabia 50 gr"
Brawo za podejscie.


Ja nie znam ani wizarda ani typa z ultras-piro, ale gullittex z k.net wie lepiej :D
jak widać tu wszyscy wszystko wiedzą : )
skoro i tak przeciez "bijemy" biznes to odezwij sie jak znajdziesz te wrocki

teraz jednak to tłumaczy czemu i mi gullitex nie odpisał : )
Xp

Apennine
Posty: 327
Rejestracja: 08.10.2012, 03:41

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Apennine » 29.03.2013, 21:23

Wojna cenowa na rynku :)
Dla większości z nas to dobrze.
"...Kipiąca z nich nienawiść i pewność szybko zmieniły się w strach, gdy okazało się, że dzieląca kibiców bramka jednak jest otwarta. Kilkudziesięciu fanów szybko wykorzystało sytuację w celu wyjaśnienia męczących gospodarzy kwestii, jednak tym prawdopodobnie przypomniało się włączone żelazko w domu..."

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Wizard. » 29.03.2013, 23:00

Apennine pisze:Wojna cenowa na rynku :)
Dla większości z nas to dobrze.
Tu nie ma co wojować.
Podstawowy błąd na tym rynku polega na lenistwie iektórych (nie mówie tu o gulliteksie)
Ludzie biorą piro z hurtowin np najbliżej domu itd.
Ja dostałem chyba z 20 cenników z różnych hurtowni, w wiekszosci to scierwo typu paczka FP3 po 10 zł i "jak sie pan zobliguje damy10% rabatu".
Potem nie ma dziwne, ze ktos kupuj Fp3 po 9 zł i dla niego cena sprzedaży 9,5 zł to szok.
PS tak mam wszystko na faktury i nie ma wałku.
Xp

Zott 1945
Posty: 135
Rejestracja: 27.08.2011, 23:28

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Zott 1945 » 31.03.2013, 14:04


FanatyczneP.
Posty: 117
Rejestracja: 10.10.2010, 17:04

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: FanatyczneP. » 01.04.2013, 14:49

[link] - 10zł paczka

Apennine
Posty: 327
Rejestracja: 08.10.2012, 03:41

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Apennine » 01.04.2013, 15:45

Nie widać czy to jakiś zaufany dystrybutor, czy połowę słabsza podróba.
"...Kipiąca z nich nienawiść i pewność szybko zmieniły się w strach, gdy okazało się, że dzieląca kibiców bramka jednak jest otwarta. Kilkudziesięciu fanów szybko wykorzystało sytuację w celu wyjaśnienia męczących gospodarzy kwestii, jednak tym prawdopodobnie przypomniało się włączone żelazko w domu..."

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Wizard. » 01.04.2013, 16:18

FanatyczneP. pisze:[link] - 10zł paczka
powodzenia :D
wysyłka listem, od stycznia sa przepisy które zabraniają wysyłki listem czegokolwiek poza korespondencją
z tego co mi mówił jeden z klientów poczta tego pilnuje więc wątpie by paczka dotarła
ps
cena normalna : ) i taka... psująca rynek :D
Xp

Apennine
Posty: 327
Rejestracja: 08.10.2012, 03:41

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Apennine » 01.04.2013, 16:38

Wszystkie ciuchy, swetry i nie wiadomo jaka jeszcze mniejsza elektronika nadal lata listem poleconym w bąbelkach, więc tu akurat nie masz racji. Trzeba to tylko spakować w domu żeby stara jędza w okienku nie widziała co tam idzie, prawnie zakazać nie mogą wysyłania, bo też nie mogą ingerować w zawartość.

Wkręta po to, żeby ludzie srali i z automatu wybierali droższe paczki.
"...Kipiąca z nich nienawiść i pewność szybko zmieniły się w strach, gdy okazało się, że dzieląca kibiców bramka jednak jest otwarta. Kilkudziesięciu fanów szybko wykorzystało sytuację w celu wyjaśnienia męczących gospodarzy kwestii, jednak tym prawdopodobnie przypomniało się włączone żelazko w domu..."

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Wizard. » 02.04.2013, 00:10

Apennine pisze:Wszystkie ciuchy, swetry i nie wiadomo jaka jeszcze mniejsza elektronika nadal lata listem poleconym w bąbelkach, więc tu akurat nie masz racji. Trzeba to tylko spakować w domu żeby stara jędza w okienku nie widziała co tam idzie, prawnie zakazać nie mogą wysyłania, bo też nie mogą ingerować w zawartość.

Wkręta po to, żeby ludzie srali i z automatu wybierali droższe paczki.
7
Nadal nie rozumiesz.
jak Cie upierdliwiec jebnie na sortowni odesle Ci paczke i zaplacisz podwojnie za koszt wysyłki.
Cisnienie na to jest uda sie 5 razy a potem 5 razy paczka Ci zawróci.
Xp

Apennine
Posty: 327
Rejestracja: 08.10.2012, 03:41

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Apennine » 02.04.2013, 03:14

Zdecydowanie więcej kupuję niż sprzedaję, w tym roku nie było do mnie żadnych opóźnień ani afer, a przychodziły już listem ciuchy, perfumy, elektronika i sporo innych rzeczy.
"...Kipiąca z nich nienawiść i pewność szybko zmieniły się w strach, gdy okazało się, że dzieląca kibiców bramka jednak jest otwarta. Kilkudziesięciu fanów szybko wykorzystało sytuację w celu wyjaśnienia męczących gospodarzy kwestii, jednak tym prawdopodobnie przypomniało się włączone żelazko w domu..."

Mazak88
Posty: 2
Rejestracja: 02.04.2013, 21:00

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Mazak88 » 02.04.2013, 21:05

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... USx_9okbp8 Testował ktoś już te dymy??? Z filmiku wynika że bardzo dobry stosunek jakość/cena.

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Wizard. » 03.04.2013, 19:56

Testował.
Wrzuciłem bezposrednio na fb a filmik przejbalem z karta.
jak sciagne wrzuce na jewtuba:
http://www.facebook.com/photo.php?v=463 ... 812&type=3
U mnie taka cena jak na us
Ps puchy zajebiste ;)
Ps ma ktoś foto rac od michała z łodzi ?
Xp

Caliber64
Posty: 185
Rejestracja: 14.01.2010, 17:05

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Caliber64 » 03.04.2013, 21:21

kiedyś zamawiałem, nie wiem czy ma jeszcze te same. wrzucałem nawet w tym temacie to foto. w każdym razie wyglądały tak.

http://www.ultras-tifo.net/images/stori ... yro_01.jpg
Honor, Ojczyzna... lecz kim jest wasz bóg?!
Semicki fundament dla słowiańskich dusz
Żydówka wam matką, Jehowa wasz bóg.
Żydowska książeczka symbolem tych cnót

normalny48
Posty: 191
Rejestracja: 08.11.2010, 15:03

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: normalny48 » 03.04.2013, 22:18

Nie będę przeglądał wszystkich stron, więc krótka piłka: gdzie obecnie najtaniej i w najlepszej jakości dostanę piro? Flary morskie, OW, stroboskopy.
www.startowcy1948.ubf.pl - Serwis Kibiców Startu Radziejów !!!

Caliber64
Posty: 185
Rejestracja: 14.01.2010, 17:05

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Caliber64 » 04.04.2013, 12:26

piropolska ;)
Honor, Ojczyzna... lecz kim jest wasz bóg?!
Semicki fundament dla słowiańskich dusz
Żydówka wam matką, Jehowa wasz bóg.
Żydowska książeczka symbolem tych cnót

Zott 1945
Posty: 135
Rejestracja: 27.08.2011, 23:28

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Zott 1945 » 08.04.2013, 02:05

Kupie 20 szt. [link]

jednasila88
Posty: 48
Rejestracja: 18.11.2011, 18:30

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: jednasila88 » 08.04.2013, 23:54

http://www.ultras-tifo.net/images/stori ... as_287.jpg
Jakieś info na temat gdzie można zakupić takie cudo

Wizard.
Posty: 625
Rejestracja: 22.10.2008, 11:11

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Wizard. » 09.04.2013, 00:23

jednasila88 pisze:http://www.ultras-tifo.net/images/stori ... as_287.jpg
Jakieś info na temat gdzie można zakupić takie cudo
u kazdego impotera i wiekszosci hurtowni
po okazaniu stosownego zezwolenia :D
Xp

Zott 1945
Posty: 135
Rejestracja: 27.08.2011, 23:28

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: Zott 1945 » 09.04.2013, 14:21

jednasila88 pisze:http://www.ultras-tifo.net/images/stori ... as_287.jpg
Jakieś info na temat gdzie można zakupić takie cudo
to sa kule mozdziezowe

jednasila88
Posty: 48
Rejestracja: 18.11.2011, 18:30

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: jednasila88 » 09.04.2013, 15:13

Dzięki panowie za info

KieGoWhoYa
Posty: 265
Rejestracja: 29.06.2010, 20:11

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: KieGoWhoYa » 12.04.2013, 10:51

gulitexxx
POLECAM
wszystkim ;)

wołodia
Posty: 1
Rejestracja: 04.04.2013, 20:05

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: wołodia » 13.04.2013, 00:11

KieGoWhoYa pisze:gulitexxx
POLECAM
wszystkim ;)
zwykły zarobas
Gosc pojechal po paru chłopakach ze niszcza rynek a sam opierdalał race po 14 zł
tak guli jestem znajomym wizarda, jego tesciem / zieciem czy co tam jeszcze se upierdolisz.
wkurwia mnie poprostu takie cos, ze gosc idzie innym na reke i daje cos taniej a Ty p********* ze to smiech itd
Smiechem to jest handlowanie rpzez takich frajerów jak Ty, którzy nawet na ziomkach po szalu zerżną ostatnie 5 zł.
(o tej znajomosci z wizardem to była ironia jakby których nie zrozumiał)
ps niszczą rynek inni kórzy te morskie puszczaja po 12-13 zł są tacy i takie ekipy, ale to poza zasięgiem ilosciowym ktoregokolwiekz uzytkownikow tego smiesznego forum.

rightside
Posty: 211
Rejestracja: 04.12.2012, 21:01

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: rightside » 14.04.2013, 13:04

Co to za petardy które Legia miała w Krakowie? Na tym filmie widać wyraźnie:
http://www.youtube.com/watch?v=3cg-MQjA-mM#t=08m05s
Petardy FP3 to chyba nie są bo one przed wybuchem świecą na zielono, a tutaj jest żółty kolor.


S(L)K
Posty: 60
Rejestracja: 21.09.2010, 14:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: GDZIE KUPOWAĆ PIRO

Post autor: S(L)K » 18.04.2013, 20:00

rightside pisze:Co to za petardy które Legia miała w Krakowie? Na tym filmie widać wyraźnie:
http://www.youtube.com/watch?v=3cg-MQjA-mM#t=08m05s
Petardy FP3 to chyba nie są bo one przed wybuchem świecą na zielono, a tutaj jest żółty kolor.
Colour Salute.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: jestesmywaszastolica, Oden2 i 225 gości