Kary, zakazy...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
januszzwasem
Posty: 147
Rejestracja: 14.07.2009, 10:00

Re: Kary, zakazy...

Post autor: januszzwasem » 20.08.2009, 23:59

HC pisze:rozkminiam to już od dłuższego czasu i za h*** nie mogę rozkminić...mianowicie:

-po czym poznać kibica danego klubu???nikt przecież nie ma w dowodzie wpisane Legia Warszawa, Lech Poznań czy Wisła Kraków...więc skąd pewne organy widzą,że są to kibice tego klubu???miejsce meldunku wcale nie oznacza,że kibicuję klubowi z mojego miasta...
-przykładowo jest mecz zgody, ale klatka jest zamknięta,oficjalnie nie mi przyjezdnych i kibice gospodarzy śpiewają piosenki sławiące klub gości to wtedy klub który jest gospodarzem też [link], bo być może pieśni te śpiewali kibice przyjezdni???i co ku*** będą wyłapywać wtedy z tłumu potencjalnych przyjezdnych???kabaret...
-jakie jest uzasadnienie zakazu odpalania pirotechniki???przykładowo jest Sylwester kupie sobie fajerwerki, i odpalam na ulicy (czyni to duża liczba ludzi), dlaczego potem nie dostanę kary od h** wie kogo???(jeśli się jednak mylę i jest to nielegalne to proszę mnie poprawić,po prostu nie spotkałem się jeszcze z sytuacją kiedy ktoś dostaje mandat za fajerwerki)...
PZPN uzasadnia to jakimiś incydentalnymi przypadkami poparzeń,rzucania rac w stronę przeciwnych kibiców oraz ogólnym zagrożeniem dla osób które przebywają na meczu.Nie da się ukryć takie pierdoły to oni mogą sobie wsadzić w d*** i popić mlekiem ale kary egzekwują jak zresztą widać.Póki co kluby piłkarskie mają fundusze żeby spłacać kary ale pewnego dnia się wkurwią i zaczną się nagonki.Reasumując mamy przejebane i jeśli nikt z tym nic nie zrobi to czeka nas los anglików.Z tego co mi wiadomo to kibiców oraz osób przeciwnych obecnej ustawie są miliony dlatego też zastanawia mnie czy nie należałoby wkroczyć na drogę polityczną w celu zmiany tej bezsensownej ustawy.Tylko że w sumie nie mamy jak -ani PiS ani tym bardziej PO nie będą trzymać z kibicami żeby nie stracić poparcia.
yeyo pisze:
jego twarz kojarzy mi sie z psychopatą, zbokiem, potencjalnym pedofilem



BobSwagger
Posty: 857
Rejestracja: 03.01.2009, 17:04

Re: Kary, zakazy...

Post autor: BobSwagger » 21.08.2009, 11:08

HC pisze:rozkminiam to już od dłuższego czasu i za h*** nie mogę rozkminić...mianowicie:

-po czym poznać kibica danego klubu???nikt przecież nie ma w dowodzie wpisane Legia Warszawa, Lech Poznań czy Wisła Kraków...więc skąd pewne organy widzą,że są to kibice tego klubu???miejsce meldunku wcale nie oznacza,że kibicuję klubowi z mojego miasta...
-przykładowo jest mecz zgody, ale klatka jest zamknięta,oficjalnie nie mi przyjezdnych i kibice gospodarzy śpiewają piosenki sławiące klub gości to wtedy klub który jest gospodarzem też dostanie karę, bo być może pieśni te śpiewali kibice przyjezdni???i co ku*** będą wyłapywać wtedy z tłumu potencjalnych przyjezdnych???kabaret...
-jakie jest uzasadnienie zakazu odpalania pirotechniki???przykładowo jest Sylwester kupie sobie fajerwerki, i odpalam na ulicy (czyni to duża liczba ludzi), dlaczego potem nie dostanę kary od h** wie kogo???(jeśli się jednak mylę i jest to nielegalne to proszę mnie poprawić,po prostu nie spotkałem się jeszcze z sytuacją kiedy ktoś dostaje mandat za fajerwerki)...
Też się zastanawiałem nad tymi 2 pierwszymi punktami. To jest absurd totalny. A co do 3 to pirotechnikę można odpalać, tylko na terenach prywatnych, ale w sylwestra chyba nie ma zakazów i można normalnie odpalać. Najlepsze, że w każdego sylwestra kilkaset osób jest poparzonych i kilkadziesiąt zabitych, a na meczach się zabrania chociaż ani razu nie słyszałem o poparzonej osobie przez racę (nie licząc jakiegoś "Tomka" czy innego c**** w GW).
Internet Hooligans Group '09

Torfiorz
Posty: 506
Rejestracja: 28.02.2007, 17:34
Lokalizacja: Polska

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Torfiorz » 21.08.2009, 13:17

Ciekawie na temat kary dla Arki napisane zostało w jednym z serwisów:
[link]
[link]
Szycie flag na płot, sektorówek, machajek ...
Hafty, naszywki, poduszki, rękawiczki, bluzy, spodnie dresowe, czapki polarowe i rybaczki ...

JSC
Posty: 2481
Rejestracja: 22.03.2007, 23:11

Re: Kary, zakazy...

Post autor: JSC » 02.09.2009, 05:13

Ta flaga nie powinna powstać. Jestem przeciwny jej wywieszaniu na meczach Ruchu. Komu to jest potrzebne? To nie służy klubowi, nie służy Śląskowi! Nie wiem, skąd to do nas przyszło, żeby tak chętnie spoglądać w stronę Niemiec. Może to z biedy, frustracji? Niemiecki napis na stadionie w Chorzowie poruszył mnie do żywego. Ruch był zawsze śląski, a Śląsk był zawsze polski! Znałem ludzi, którzy tworzyli ten klub, to byli powstańcy i patrioci. Uszanujmy ich pamięć - apelował wtedy na łamach "Gazety" Gerard Cieślik, legendarny piłkarz Ruchu.[...]

Transparent Oberschlesien nie został zaakceptowany, ponieważ jest napisany po niemiecku. Dlaczego kibice Ruchu nie mogą wziąć przykładu z fanów Odry Opole i napisać "Kibice Górnego Śląska". Trybuny nie są miejscem do manifestowania swoich sympatii ani politykowania. Na flagach powinny być tylko treści sportowe dotyczące rywalizacji i fair play - mówi Waldemar Podsiadło, szef zespołu ds. widowni przy PZPN.

[[link]]
Zabawy z flagami ciąg dalszy?
Obrazek

Dugi1920
Posty: 8
Rejestracja: 06.06.2007, 01:55

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Dugi1920 » 02.09.2009, 18:19

Ruch Autonomii Śląska zamierza donieść do prokuratury na PZPN. Poszło o flagę z niemieckojęzycznym napisem "Oberschlesien" (w jęz. polskim: Górny Śląsk ). PZPN zabronił kibicom jego wywieszania na stadionie Ruchu Chorzów. - PZPN takich zastrzeżeń nie zgłasza do hasła: Górny Śląsk, a więc problemem jest tutaj język niemiecki. Język, który jest w Polsce oficjalnym językiem mniejszościowym - tłumaczy Jerzy Gorzelik przewodniczący RAŚ .

Zdaniem RAŚ decyzja PZPN narusza normy prawne: konstytucję RP oraz ustawę o mniejszościach narodowych. - Nie jest to hasło obraźliwe, to po prostu nazwa regionu w języku niemieckim - dodaje Gorzelik .

PZPN tłumaczy, że przepisy dotyczące wywieszania flag na stadionach są narzucone przez FIFA i UEFA. - Te organizacje zakazują na stadionach wywieszania haseł, które mogą mieć podłoże polityczne, religijne, narodowościowe. W tym przypadku działa właśnie ten paragraf, jest też przecież ustawa o języku polskim - mówi Jakub Kwiatkowski , rzecznik PZPN.

Podczas ostatniego, sobotniego meczu chorzowskiego Ruchu z Polonią Warszawa kibice "Niebieskich" wywiesili na trybunach transparent o treści: "Art. 35 Konstytucji RP: Rzeczpospolita Polska zapewnia obywatelom polskim należącym do mniejszości narodowych i etnicznych wolność zachowania i rozwoju własnego języka, zachowania obyczajów i tradycji oraz rozwoju własnej kultury". Na płocie otaczającym płytę boiska pojawiły się też liczne flagi Górnego Śląska.

Transparent z napisem "Oberschlesien" po raz pierwszy pojawił się na stadionie Ruchu sześć lat temu. Wtedy też wzbudził kontrowersje. Przeciwny wywieszaniu go na meczach był wtedy np. Gerard Cieślik, legendarny piłkarz Ruchu. Kibice "Niebieskich" jednak nie chcą dać za wygraną. - Dotychczasowe doświadczenia z PZPN-em wskazują, że trzeba postępować z nimi stanowczo. Dlatego kierujemy sprawę do prokuratury - mówi Gorzelik.

źródło: TOK FM / Gazeta.pl / Niebiescy.pl

;)
Posty: 420
Rejestracja: 17.06.2007, 10:34

Re: Kary, zakazy...

Post autor: ;) » 18.09.2009, 13:30

Trzy kluby ekstraklasy muszą zapłacić kary za zachowanie swoich kibiców w czasie spotkań 6. kolejki ekstraklasy. Najwięcej zapłaci Cracovia - 7 tysięcy złotych. W czasie jej meczu z Arką, jeden z kibiców "naruszył strefę bezpieczeństwa, przedostając się na płytę boiska". Ponadto kibice wznosili okrzyki antysemickie oraz wywiesili "transparenty nie związane z meczem piłkarskim". Najbardziej absurdalna wydaje się kara nałożona na Lechię Gdańsk.

Klub z Trójmiasta musi zapłacić 5 tysiący złotych za wywieszenie transparentu odnoszącego się do historii naszego kraju!

Komisja Ligi uzasadniła grzywnę w wysokości 5 tysięcy zł w następujący sposób: "wywieszenie transparentów bez zatwierdzenia i nie związanych z meczem oraz wniesienie i odpalenie racy świetlnej". Przypomnijmy, że lechiści wywiesili transparent "17.09.1939 - Czwarty rozbiór Polski", który oczywiście nawiązywał do rocznicy napaści zbrojnej ZSRR na Polskę.

Tymczasem Odra zapłaci 2 tysiące złotych za "za wywieszenie transparentu niosącego treści obraźliwe". Wspomnianym transparentem była... flaga kibiców Korony "ACAB".

Kary nałożone na kluby w 6. kolejce:
1. Cracovia Kraków - 7000 złotych
2. Lechia Gdańsk - 5000
3. Odra Wodzisław - 2000

Kluby ukarane w sezonie 2009/10 za zachowanie kibiców:
1. Lechia Gdańsk - 25 000 złotych
2. Arka Gdynia - 18 000
3. Zagłębie Lubin - 7 000
Cracovia Kraków - 7 000
4. Korona Kielce - 5 000
5. Ruch Chorzów - 4 000
6. Odra Wodzisław - 2 000
Paranoja, za patriotyczny transparent Lechia dostała karę, bo niby nie był zgłoszony. A pewnie tak naprawdę nie podobał się komunistom z Ekstraklasy i PZPN. :roll:

Popek_
Posty: 37
Rejestracja: 13.09.2009, 19:09
Lokalizacja: Płock

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Popek_ » 18.09.2009, 13:51

Na niedzielny mecz piłkarskiej I ligi Wisła Płock – Motor Lublin,zamknięte zostaną sektory A, B i C na trybunie wschodniej stadionu przy ul. Łukasiewicza. Jest to kara nałożona przez Wydział Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej za odpalenie w tych sektorach petard i rac podczas spotkania Wisła – Stal Stalowa Wola, które odbyło się 22 sierpnia.Kara nałożona przez PZPN obowiązuje na jeden mecz. Przedstawiciele Wydziału Dyscypliny, w przesłanym do klubu piśmie, zastrzegli jednak, że jeżeli podobne incydenty będą miały miejsce w przyszłości, to może zostać nałożona jeszcze surowsza kara.
WYCHOWANY NA BŁĘDACH

FCZ
Posty: 46
Rejestracja: 15.09.2009, 20:44
Lokalizacja: Zarzew

Re: Kary, zakazy...

Post autor: FCZ » 18.09.2009, 15:19

[link]

Lechia dostała kare za ten trans? Czy o jakiś inny chodzi?

Nowy-Młynowy
Posty: 30
Rejestracja: 18.09.2009, 12:20
Lokalizacja: Duża i ładna

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Nowy-Młynowy » 18.09.2009, 15:27

Tak dokładnie ten.. poj**ało komuchów pzpn
kumate wypowiedzi bez napinki za free

obywatel_1984
Posty: 87
Rejestracja: 17.09.2009, 12:05
Lokalizacja: Europa

Re: Kary, zakazy...

Post autor: obywatel_1984 » 18.09.2009, 15:53

5 tysiaków. To już jest szczyt absurdu.
Support your local football team

chenio_czmiel
Posty: 6
Rejestracja: 13.09.2009, 00:27

Re: Kary, zakazy...

Post autor: chenio_czmiel » 18.09.2009, 17:36

Kibice Cracovii wznosili okrzyki antysemickie :D padłem.

zarzut ten oczywiście jest totalną brednią, nie wiem skąd to obserwator wymyślił, STC będzie domagać się kopi sprawozdania
Łowcy Kebabów !!

Jackdaniels
Posty: 157
Rejestracja: 02.03.2007, 12:06

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Jackdaniels » 18.09.2009, 18:36

[link]

Hasło niewygodne dla komuchów, ale zbieraja tez kase na odszkodowanie dla Leo

FCZ
Posty: 46
Rejestracja: 15.09.2009, 20:44
Lokalizacja: Zarzew

Re: Kary, zakazy...

Post autor: FCZ » 19.09.2009, 14:46

Swoją drogą można gdzieś dostać listę wszystkich członków PZPN związanych kiedyś z PZPR, czy tak jak Grzesiu działaczy lewicy? Jeśli jest to wysoki procent to w sumie nie ma się czemu dziwić, dlaczego im nie pasują patriotyczne działania Lechii...

Boo-Lee
Posty: 16
Rejestracja: 06.03.2007, 08:55
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Boo-Lee » 22.09.2009, 12:42

[link]
(...)

milan club polonia
Posty: 151
Rejestracja: 25.07.2007, 09:48

Re: Kary, zakazy...

Post autor: milan club polonia » 22.09.2009, 17:58

Sześciu nietrzeźwym osobom zatrzymano karty kibica a jedną osobę przekazano Policji za nielegalne przemieszczanie się między sektorami
W zeszłym tygodniu Zarząd nałożył 5 zakazów stadionowych za skandowanie wulgaryzmów co dało efekt tylko częściowy, nadal konsekwentnie będziemy usuwać osoby zachowujące się w ten sposób i/lub nawołujące do tego rodzaju zachowań.
z oświadczenia KP Legia, po meczu Legia-Lechia
molti ci hanno visto nascere, nessuno ci vedra morire!!!
Liberta' per gli Ultras!!!

LukaszGDZ
Posty: 270
Rejestracja: 11.05.2007, 18:21

Re: Kary, zakazy...

Post autor: LukaszGDZ » 12.10.2009, 22:50

Olimpia Grudziądz otrzymała 5000 zł kary za obecność na płocie flagi "ChzM" na meczu z GKS Tychy. ([link])
[link]

Pablo_LG
Posty: 781
Rejestracja: 24.09.2009, 15:35
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Pablo_LG » 20.10.2009, 17:48

Zawisza Bydgoszcz został ukarany karą pieniężną w wysokości 3 tys. zł za chuligańskie zachowanie kibiców podczas spotkania z Olimpią Grudziądz.

Kibice drugoligowca palili materiał powieszony na ogrodzeniu oraz rzucali w sędziego niebezpiecznymi przedmiotami.
Obrazek

Torfiorz
Posty: 506
Rejestracja: 28.02.2007, 17:34
Lokalizacja: Polska

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Torfiorz » 22.10.2009, 19:48

Komisja Ligi ukarała dziś dwa klub grające w Ekstraklasie, a także jednego z trenerów, który pracuje w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Trener Wisły Kraków Maciej Skorża za swoje niewłaściwe zachowanie podczas meczu z Lechem Poznań zapłaci dwa tysiące złotych. Ponadto został zawieszony na dwa mecze w zawieszeniu na sześć miesięcy.

Śląsk Wrocław za wniesienie i odpalenie przez kibiców środków pirotechnicznych podczas spotkania z GKS-em Bełchatów w ramach 10. kolejki zapłaci dwa tysiące złotych.

Najwięcej zapłaci Piast Gliwice. Śląski klub stanie się uboższy o pięć tysięcy złotych, ponieważ złamał zasady przyjmowania kibiców w meczu 10. serii spotkań z Legią Warszawa.
[link]
[link]
Szycie flag na płot, sektorówek, machajek ...
Hafty, naszywki, poduszki, rękawiczki, bluzy, spodnie dresowe, czapki polarowe i rybaczki ...

Pablo_LG
Posty: 781
Rejestracja: 24.09.2009, 15:35
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Pablo_LG » 22.10.2009, 20:29

złamał zasady przyjmowania kibiców w meczu 10. serii spotkań z Legią Warszawa.
ke ?
Obrazek

Torfiorz
Posty: 506
Rejestracja: 28.02.2007, 17:34
Lokalizacja: Polska

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Torfiorz » 22.10.2009, 21:11

Pablo_LG pisze:
złamał zasady przyjmowania kibiców w meczu 10. serii spotkań z Legią Warszawa.
ke ?
O ile się nie mylę chodzi o to, że na sektory gości według wymysłu betonu z centrali mogą wchodzić tylko kibice, którzy zakupili bilety po przez macierzysty klub.
A jak wiemy chłopaki z Legii nie wykupują biletów od iti, więc Piast sprzedał je bezpośrednią kibicom ...
[link]
Szycie flag na płot, sektorówek, machajek ...
Hafty, naszywki, poduszki, rękawiczki, bluzy, spodnie dresowe, czapki polarowe i rybaczki ...

Sztygar
Posty: 1308
Rejestracja: 27.02.2007, 07:45

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Sztygar » 23.10.2009, 15:06

[link]
Dokładnie , kara jest za przekazanie biletów na mecz kibicom Legii a nie walterowi i jego bandzie.
:roll:

Eryer
Posty: 281
Rejestracja: 03.10.2009, 11:15

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Eryer » 23.10.2009, 21:54

milan club polonia pisze:
Sześciu nietrzeźwym osobom zatrzymano karty kibica a jedną osobę przekazano Policji za nielegalne przemieszczanie się między sektorami
W zeszłym tygodniu Zarząd nałożył 5 zakazów stadionowych za skandowanie wulgaryzmów co dało efekt tylko częściowy, nadal konsekwentnie będziemy usuwać osoby zachowujące się w ten sposób i/lub nawołujące do tego rodzaju zachowań.
z oświadczenia KP Legia, po meczu Legia-Lechia
Nie wiem o co chodzi z tym NIELEGALNYM przemieszczaniem sie miedzy sektorami. Ale ja jestem jednym z tych 5-ciu osob hahah. Pamietajcie ze nie usuwali przypadkowych osob.... tylko tych ktorych maja usunac.
Ketor pisze:Mam kilka pytań
Legia wchodzi na stadion Lecha? Znowu jest układ? Będzie zgoda?
Czy Widzew ma coś do powiedzenia na temat liczby ŁKSu w Gorzowie?
Czy Raków organizuje jakąś mszę na Jasnej Górze?
Co za ekipa dwa tygodnie temu była widoczna w 4 busy i 2 auta na 45 kilometrze A4 od Katowic w stronę Wrocławia?
Co jadła ekipa w Zajezdni u Bogdana i czy jest prawdopodobne, że to Stomil Olsztyn?
Czy zapowiadają deszcz w Świętokrzyskim na weekend, a jeśli tak to czy KSZO może coś z tym zrobić?

Eryer
Posty: 281
Rejestracja: 03.10.2009, 11:15

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Eryer » 23.10.2009, 21:55

I jak zauwazyliscie.... wszysktie najbardziej pokurwione akcje serwuje.... kp Legia Warszawa ala miklas ostrowski bledowski cwele.
Ketor pisze:Mam kilka pytań
Legia wchodzi na stadion Lecha? Znowu jest układ? Będzie zgoda?
Czy Widzew ma coś do powiedzenia na temat liczby ŁKSu w Gorzowie?
Czy Raków organizuje jakąś mszę na Jasnej Górze?
Co za ekipa dwa tygodnie temu była widoczna w 4 busy i 2 auta na 45 kilometrze A4 od Katowic w stronę Wrocławia?
Co jadła ekipa w Zajezdni u Bogdana i czy jest prawdopodobne, że to Stomil Olsztyn?
Czy zapowiadają deszcz w Świętokrzyskim na weekend, a jeśli tak to czy KSZO może coś z tym zrobić?

Torfiorz
Posty: 506
Rejestracja: 28.02.2007, 17:34
Lokalizacja: Polska

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Torfiorz » 29.10.2009, 23:30

Komisja Ligi zadecydowała o karach dla Ruchu Chorzów, Polonii Bytom i GKS-u Bełchatów za zajścia z meczów 11. kolejki Ekstraklasy.

Na Polonię Bytom nałożono karę finansową w wysokości 10 tys. złotych za wniesienie i odpalenie przez kibiców tego klubu środków pirotechnicznych i rzucenie dużej ilości serpentyn na płytę boiska, co doprowadziło do przerwania meczu.

Ruch Chorzów został ukarany zakazem udziału zorganizowanej grupy kibiców w dwóch meczach wyjazdowych Ekstraklasy oraz karą finansową w wysokości 5 tys. złotych za wniesienie i odpalenie przez kibiców tego klubu środków pirotechnicznych oraz rzucanie odpalonymi racami świetlnymi na płytę boiska.

Komisja Ligi postanowiła zamknąć sektor A stadionu GKS-u Bełchatów na jeden mecz Ekstraklasy i nałożyć na klub karę finansową w wysokości 5 tys. złotych w związku z wysoce nagannym zachowaniem kibiców tego klubu w stosunku do sędziego podczas meczu 11. kolejki Ekstraklasy przeciwko Polonii Warszawa.

źródło: Ekstraklasa SA
[link]
Szycie flag na płot, sektorówek, machajek ...
Hafty, naszywki, poduszki, rękawiczki, bluzy, spodnie dresowe, czapki polarowe i rybaczki ...

michal.silesia
Posty: 78
Rejestracja: 25.09.2009, 11:02

Re: Kary, zakazy...

Post autor: michal.silesia » 30.10.2009, 06:36

Na czym polegało to "wysoce naganne" zachowanie?

Jakub
Posty: 280
Rejestracja: 14.05.2007, 08:18
Lokalizacja: LEGIJNA BRODNICA obecnie Peterborough

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Jakub » 30.10.2009, 07:47

właśnie też to stwierdzenie "wysoko naganne" uderzyło ciekawe o co chodzi i jaka jest granica tej naganności :lol:
Brodnica FC Legia

no name
Posty: 27
Rejestracja: 01.03.2007, 12:54

Re: Kary, zakazy...

Post autor: no name » 30.10.2009, 11:24

"Wysoce naganne" zachowanie polegało na krzyknięciu kilku brzydkich słówek w kierunku sędziego $iejewicza który pokazał się w Bełchatowie pierwszy raz od odebrania przez niego mistrzostwa GKSowi. Źle się dzieje, jak już za takie coś nakładają kary zamknięcia trybuny :shock:

KhP
Posty: 32
Rejestracja: 29.06.2007, 20:36

Re: Kary, zakazy...

Post autor: KhP » 30.10.2009, 16:12

[link]

Sokół Karlino - WD w związku z nagannym zachowaniem się kibiców postanowił zakazać udziału w meczach wyjazdowych na okres 6 miesięcy zorganizowanej grupy kibiców drużyny Sokół Karlino (dot. meczu Rasel Dygowo - Sokół Karlino).

Torfiorz
Posty: 506
Rejestracja: 28.02.2007, 17:34
Lokalizacja: Polska

Re: Kary, zakazy...

Post autor: Torfiorz » 30.10.2009, 19:54

GKS będzie się odwoływać:
Komisja Ligi Ekstraklasy SA podczas czwartkowego posiedzenia podjęła decyzję o zamknięciu trybuny A (wschodniej) stadionu GKS Bełchatów na jeden mecz Ekstraklasy (z Arką Gdynia) i nałożyła na klub karę finansową w wysokości pięciu tysięcy złotych "w związku z wysoce nagannym zachowaniem kibiców tego klubu w stosunku do sędziego meczu 11. kolejki Ekstraklasy PGE GKS Bełchatów - Polonia Warszawa (Huberta Siejewicza - przyp. red.)”.

- Złożymy odwołanie od tej decyzji - zapowiada Prezes Zarządu Andrzej Zalejski. Oczywiście jesteśmy przeciwni obrażaniu kogokolwiek na naszym stadionie, przesłaliśmy nawet stosowne przeprosiny na ręce arbitra, ale dlaczego za okrzyki kibiców cierpieć ma Spółka - raz karą finansową a dwa stratami wynikającymi ze zmniejszeniem ilości miejsc? Praca spikera, który błyskawicznie reagował na niecenzuralne przyśpiewki, została pozytywnie oceniona w pomeczowym raporcie delegata. Poza tym jest jedna podstawowa kwestia - nikt nie może mieć wpływu na słowa innych osób. Nie ma możliwości cenzurowania werbalnych wypowiedzi kibiców - zakończył Andrzej Zalejski.

W przypadku niekorzystnego dla klubu rozstrzygnięcia, podczas najbliższego meczu z Arką Gdynia, kibice przeniosą się na oddaną po zakończeniu budowy zadaszenia trybunę południową B.
[link]
Szycie flag na płot, sektorówek, machajek ...
Hafty, naszywki, poduszki, rękawiczki, bluzy, spodnie dresowe, czapki polarowe i rybaczki ...

kosacki
Posty: 671
Rejestracja: 05.04.2007, 13:37

Re: Kary, zakazy...

Post autor: kosacki » 05.11.2009, 18:42


17:45
Posty: 17
Rejestracja: 28.10.2009, 12:06

Re: Kary, zakazy...

Post autor: 17:45 » 05.11.2009, 18:45

Za mała ta kara.
Bezgraniczną głupotę trzeba tępić wszelkimi sposobami.
Stadion Polonii Bytom nie zostanie zamknięty dla publiczności. Taka groźba pojawiła się po meczu z Ruchem Chorzów.

Przypomnijmy, że bytomska policja zgłosiła zastrzeżenia do organizatorów, że ci wpuścili na obiekt znacznie więcej kibiców, niż dopuszczają przepisy. Mecz mogło oglądać 5,5 tys. widzów, funkcjonariusze szacują tę liczbę na ok. 8 tysięcy.

Swoje uwagi policja zgłosiła do Urzędu Miasta i prokuratury okręgowej.

- Na dzień dzisiejszy żadnej decyzji o zamknięciu naszego stadionu nie ma. Na stadionie nic się nie stało, nie było żadnego wypadku, warunki bezpieczeństwa w najmniejszym stopniu się nie pogorszyły i prezydent przyznał, że nie ma argumentów, by podejmować tak drastyczną decyzję - powiedział prezes Polonii Damian Bartyla po spotkaniu z prezydentem miasta Piotrem Kojem. Słowa działacza cytuje dziennik "Sport".

Swoje kary za ten mecz bytomianom i chorzowianom wlepiła już wcześniej Ekstraklasa S.A. Bytomianie muszą zapłacić 10 tys. zł za wniesienie i odpalenie rac przez kibiców, a także za rzucenie na boisko serpentyn. Mecz musiał więc być przerwany, a to zawsze kosztuje więcej.

Większa kara spotkała jednak "Niebieskich" za wniesienie, odpalenie rac i wrzucenie ich za plac gry. Nie finansowa, bo klub musi wpłacić do kasy 5 tysięcy złotych. Fani Ruchu nie mogą jechać na dwa mecze wyjazdowe swojej drużyny.

teite
Posty: 41
Rejestracja: 05.04.2007, 13:54
Lokalizacja: Gliwice

Re: Kary, zakazy...

Post autor: teite » 05.11.2009, 19:50

Piast Gliwice został ukarany karą finansową w wysokości 1 tys. złotych za incydent z meczu 12. kolejki Ekstraklasy z Lechią Gdańsk. W uzasadnieniu Komisja Ligi podała, że fani niebiesko-czerwonych wrzucili na murawę dużą ilość serpentyn, a sędzia był przez to zmuszony to przerwania zawodów. źródło [link]

a to zdjęcie tej ogromnej ilości serpentyn [link]]

mds
Posty: 173
Rejestracja: 27.02.2007, 12:41
Lokalizacja: KrakóW

Re: Kary, zakazy...

Post autor: mds » 06.11.2009, 11:08

http://skwk.pl/news/show/4108

Wspaniala postawa Korony w tej sytuacji.Tylko pozazdroscic .Sami sie podpierdalamy do komsji ligi,pzpn itp, a potem placz ze sa zakazy.Im wlasnie o to chodzi.Jeszcze troche a obudzimy sie z reka w nocniku.A zapomnialbym "Pilka nozna dla kibicow".

jablerr
Posty: 115
Rejestracja: 28.02.2007, 16:07

Re: Kary, zakazy...

Post autor: jablerr » 06.11.2009, 11:24

Jednocześnie Zarząd Klubu Sportowego Korona S.A. Kielce wyraża głębokie oburzenie zachowaniem kibiców Wisły Kraków, które jawnie naruszało dobre imię tragicznie zmarłego Kibica naszego Klubu – Karola Piroga. Zarząd klubu informuje, iż wystąpi do Komisji Ligi Ekstraklasy S.A. o ukaranie kibiców krakowskiego klubu, ponieważ zachowanie na stadionie w Kielcach nie licowało z godnością kibica.

mds
Posty: 173
Rejestracja: 27.02.2007, 12:41
Lokalizacja: KrakóW

Re: Kary, zakazy...

Post autor: mds » 06.11.2009, 11:42

jablerr czy ten cytat jest odpowiedzia(kibica,kibicow Korony) na moj post powyzej,jesli tak to tylko rece zalamac.Nie takie rzeczy sie robilo na stadionach i nikt nikogo nie podpierdalal.Ale widac idzie nowe .

charles
Posty: 2
Rejestracja: 26.02.2007, 17:39

Re: Kary, zakazy...

Post autor: charles » 06.11.2009, 11:57

jablerr pisze:
Jednocześnie Zarząd Klubu Sportowego Korona S.A. Kielce wyraża głębokie oburzenie zachowaniem kibiców Wisły Kraków, które jawnie naruszało dobre imię tragicznie zmarłego Kibica naszego Klubu – Karola Piroga. Zarząd klubu informuje, iż wystąpi do Komisji Ligi Ekstraklasy S.A. o ukaranie kibiców krakowskiego klubu, ponieważ zachowanie na stadionie w Kielcach nie licowało z godnością kibica.
mds pisze:jablerr czy ten cytat jest odpowiedzia(kibica,kibicow Korony) na moj post powyzej,jesli tak to tylko rece zalamac.Nie takie rzeczy sie robilo na stadionach i nikt nikogo nie podpierdalal.Ale widac idzie nowe .
mds pisze:http://skwk.pl/news/show/4108
Wspaniala postawa Korony w tej sytuacji.Tylko pozazdroscic .Sami sie podpierdalamy do komsji ligi,pzpn itp, a potem placz ze sa zakazy.Im wlasnie o to chodzi.Jeszcze troche a obudzimy sie z reka w nocniku.A zapomnialbym "Pilka nozna dla kibicow".
Zacznijcie myśleć. A co ma zarząd do kibica??? do usunięcia

JSC
Posty: 2481
Rejestracja: 22.03.2007, 23:11

Re: Kary, zakazy...

Post autor: JSC » 06.11.2009, 11:59

Dokładnie, jak towarzysze z Wisły po derbach na Kałuży i akcji ze świńskim ryjem latali i podpierdalali nawet do Towarzystwa Ochrony Zwierząt to świat jakoś dziwnie milczał.
Obrazek

mds
Posty: 173
Rejestracja: 27.02.2007, 12:41
Lokalizacja: KrakóW

Re: Kary, zakazy...

Post autor: mds » 06.11.2009, 12:08

Panie JSC kibicu wiecznie gnebionego klubu .Pan i pana koledzy raczej nie powinniscie sie wypowiadac w tym temacie.Dla mnie koniec tematu jak wam pasuje taka zabawa to prosze bardzo.

abg
Posty: 178
Rejestracja: 10.11.2008, 11:12

Re: Kary, zakazy...

Post autor: abg » 06.11.2009, 12:44

JSC pisze:Dokładnie, jak towarzysze z Wisły po derbach na Kałuży i akcji ze świńskim ryjem latali i podpierdalali nawet do Towarzystwa Ochrony Zwierząt to świat jakoś dziwnie milczał.
Idź sprawdź czy twoi koledzy Kibice nie wysłali znów filmiku do TVNu, a później poszukaj czy Cie nie ma w Sosnowcu, gdy twoj klub gra.

jablerr
Posty: 115
Rejestracja: 28.02.2007, 16:07

Re: Kary, zakazy...

Post autor: jablerr » 06.11.2009, 12:51

No właśnie mds, kiedyś była taka dyskusja na linii Wisła - Cracovia, o konfidenctwie, listach o zamknięcie stadionu i innych akcjach. I różnica była taka, że DZIAŁACZE Wisły słali listy i dopominali się kary, w przypadku wiecznie gnębionej, niepokalanej Cracovii inicjatywę podjęli KIBICE. I jeśli kolega JSC ma jakieś zastrzeżenia to służę linkami (i bez tłumaczenia, że napisać to mógł każdy, bo wypowiadali się tak kibice Pasów z tzw. niepierwszej łapanki)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: banan92, buhu321 i 239 gości