Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
wyjazdowicz
Posty: 256
Rejestracja: 09.02.2010, 21:57

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: wyjazdowicz » 30.03.2010, 18:45

prażanin pisze:Foxx - Wiesz ja tam mogę napisać, bo jakby nie było skrojona w walce, a nie wyniesiona z magazynu. A kto u Was nosi flagi wieszane na Żylecie to już nie moja brocha :)

-J- spokojnie, tu się życie ani nie zaczyna ani nie kończy...
Zresztą od tego jest forum, żeby dyskutować ;)

over.
ja słyszałem, że flaga Elegant Boys skrojona jakimś lamusom co wyrywali w knajpie d*** na nią. KSP wykorzystała okazję i wyhaczyła podczas owej imprezy



Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: Martini Player » 30.03.2010, 19:19

wyjazdowicz pisze:
prażanin pisze:Foxx - Wiesz ja tam mogę napisać, bo jakby nie było skrojona w walce, a nie wyniesiona z magazynu. A kto u Was nosi flagi wieszane na Żylecie to już nie moja brocha :)

-J- spokojnie, tu się życie ani nie zaczyna ani nie kończy...
Zresztą od tego jest forum, żeby dyskutować ;)

over.
ja słyszałem, że flaga Elegant Boys skrojona jakimś lamusom co wyrywali w knajpie d*** na nią. KSP wykorzystała okazję i wyhaczyła podczas owej imprezy
O kurde. Myślę,że w takim razie można o tym pogadać w temacie "Największe świństwa wyrządzone przez kobietę".

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: hdg » 30.03.2010, 20:09

Nie no raczej w temacie Podrywacze

"..czesc bejbe zobacz jaka mamy fajna flage Eleganccy chlopcy mmm !!" dupom w tej knajpie pewnie sie zrobilo mokro na widok ze w koncu podbil do nich ktos Elegancki Potem jebly focha jak sie okazalo ze chłopcy z TB wcale nie sa tacy Eleganccy jak na fladze i zadzwonily po"Czarne koszule" bo stwierdzily ze w czarnych jest bardziej elegancko.

No Kurwuś Maciuś niektorzy to granice zdrowego rozsadku zostawili chyba we żłobku

wyjazdowicz
Posty: 256
Rejestracja: 09.02.2010, 21:57

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: wyjazdowicz » 30.03.2010, 21:21

nie wiem o co Ci stary chodzi. Może źle to zostało ujęte przeze mnie w poprzednim poście ale tak słyszałem od jednego Legionisty, że właśnie flaga stracona nie w okolicznościach meczowych a na/po jakimś melanżu, na którym ta flaga była eksponowana. Nie spinam, nie pucuję. Po prostu pytam z ciekawości skoro taki temat został tu poruszony. A o mój rozsądek nie musisz się martwić kolego

pgn
Posty: 148
Rejestracja: 21.01.2009, 14:42

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: pgn » 30.03.2010, 22:19

to właśnie przykład, jak silna ekipa tłumaczy wtopę ze słabszą. po ustawce na Wolskiej w 2002 Legia też w dziwny sposób zaniżała swoją liczbę, były problemy ze zdjęciami itp. no bo przecież super Legia wsparta zgodami nie mogła od Lecha dostać oklepu w Warszawie. to chyba już dawno zauważono, że stosowane są podwójne standardy. inaczej ocenia się silne a inaczej słabe ekipy. Lech oficjalnie mówi, że jest Amicą, ale to Polonii wypomina się lewy awans itd. jak dla mnie akcja Korony super, bo jak teraz skroić fane, skoro każda ekipa kitra je w klubie? brać przykład z Legii albo Arki?
political correct polskich stadionów- wszyscy kochamy Legię

W.F.H.
Posty: 70
Rejestracja: 08.03.2010, 17:28

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: W.F.H. » 30.03.2010, 22:29

Nie zauważyłem, żeby ktoś się tłumaczył z utraty "Elegant Boysów". W czasie gdy do tego doszło też raczej tak nie było.
Głupia strata za którą osoby odpowiedzialne poniosły konsekwencje. I tyle.
Co do Wolskiej to z byt dużo materiałów z walki nie było i bardzo dobrze. Nie wiem też gdzie spotkałeś się z tłumaczeniami ze strony Legii, bo nikt tego oficjalnie nie komentował.
A ogólnie to zauważyłem, że jesteś trochę do Legii uprzedzony.
Żeby nie było, że zupełnie nie na temat - akcja Korony ok, trzeba pilnować swoich flag.

pgn
Posty: 148
Rejestracja: 21.01.2009, 14:42

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: pgn » 30.03.2010, 23:12

ja słyszałem, że flaga Elegant Boys skrojona jakimś lamusom co wyrywali w knajpie d*** na nią. KSP wykorzystała okazję i wyhaczyła podczas owej imprezy


to napisał jakiś koleś.
co do Wolskiej to info miałem od chłopaków z Lecha.
co do uprzedzenia. trochę to mało powiedziane, zresztą mało znam osób co uprzedzone nie są.
a co do pilnowania masz racje. bo te tłumaczenia osób z boku (bo jakoś osoby mające coś do powiedzenia potrafią zaakceptować wtopę) że dzieci, że nieuczciwie itp są po prostu śmieszne. od kiedy dzieci, jakieś szczurki i emeryci robią flagi takiej wielkości?
political correct polskich stadionów- wszyscy kochamy Legię

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: hdg » 31.03.2010, 04:22

wyjazdowicz pisze:nie wiem o co Ci stary chodzi.
O nic ,poprostu rozbawilo mnie strasznie zdanie o wyrywaniu d*** na flage :D chyba sam se jakas kozacka uszyje .

Pozdrawiam

TroublemakerS
Posty: 49
Rejestracja: 30.03.2010, 20:13

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: TroublemakerS » 31.03.2010, 13:55

pgn pisze:to właśnie przykład, jak silna ekipa tłumaczy wtopę ze słabszą. po ustawce na Wolskiej w 2002 Legia też w dziwny sposób zaniżała swoją liczbę, były problemy ze zdjęciami itp. no bo przecież super Legia wsparta zgodami nie mogła od Lecha dostać oklepu w Warszawie. to chyba już dawno zauważono, że stosowane są podwójne standardy. inaczej ocenia się silne a inaczej słabe ekipy. Lech oficjalnie mówi, że jest Amicą, ale to Polonii wypomina się lewy awans itd. jak dla mnie akcja Korony super, bo jak teraz skroić fane, skoro każda ekipa kitra je w klubie? brać przykład z Legii albo Arki?
Poznaniakom także wypomina się to, że są Amicą. Popatrz np na mecze z Wisłą.

Nr GG
Posty: 81
Rejestracja: 05.10.2009, 18:01
Lokalizacja: WMG

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: Nr GG » 31.03.2010, 14:04

W.F.H. pisze:Nie zauważyłem, żeby ktoś się tłumaczył z utraty "Elegant Boysów".
Bo internet nie był tak popularny hehe ;)
d**** koks, tajski boks!!!

czoko
Posty: 9
Rejestracja: 01.04.2010, 16:06

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: czoko » 01.04.2010, 16:08

W jakich okolicznościach Zawisza kroi Polonie?

tu maciek
Posty: 409
Rejestracja: 22.02.2010, 14:48

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: tu maciek » 01.04.2010, 16:17

W okolicznościach obchodów prima aprilis. Od razu widać kumatość kolegi, który wrzuca od razu takie info na ogólnopolskie forum ; ) pewnie zaraz będzie się tłumaczył, że chciał wkrecic kibiców.net
KONGRES NOWEJ PRAWICY

KermiT143
Posty: 522
Rejestracja: 10.07.2007, 09:55
Lokalizacja: Lesko/Londyn

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: KermiT143 » 01.04.2010, 16:28

tu maciek pisze:W okolicznościach obchodów prima aprilis. Od razu widać kumatość kolegi, który wrzuca od razu takie info na ogólnopolskie forum ; ) pewnie zaraz będzie się tłumaczył, że chciał wkrecic kibiców.net
chyba chodziło mu o to ;)
[link]
We must secure the existence of our people and a future for White Children
Obrazek

chalski_UJ_
Posty: 56
Rejestracja: 01.03.2007, 21:09
Lokalizacja: ZFCJ BANDA

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: chalski_UJ_ » 01.04.2010, 17:11

jak już jesteśmy przy krojeniu Polonii, to ma ktoś fotke zdobytych barw Polonii (pokaźna ilość szali, sektorówka, flagi), które jechały z Nami do Płocka??
ZAWISZA FC JANIKOWO

Yoreciv
Posty: 2
Rejestracja: 01.04.2010, 18:02

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: Yoreciv » 01.04.2010, 18:03

w jakich okolicznosciach Stal Rzeszów traci flage na rzecz Resovii ?
[link]

KermiT143
Posty: 522
Rejestracja: 10.07.2007, 09:55
Lokalizacja: Lesko/Londyn

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: KermiT143 » 01.04.2010, 18:07

Yoreciv pisze:w jakich okolicznosciach Stal Rzeszów traci flage na rzecz Resovii ?
[link]
buhahah ;) żartowniś ;]
We must secure the existence of our people and a future for White Children
Obrazek

ZETKA
Posty: 945
Rejestracja: 31.01.2009, 22:37

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: ZETKA » 01.04.2010, 18:52

Yoreciv pisze:w jakich okolicznosciach Stal Rzeszów traci flage na rzecz Resovii ?
[link]

Prima aprilisow sie zachciewa , wezcie odpuscie takie akcje bo slabe to jest.
Obrazek

ACM_1899
Posty: 45
Rejestracja: 14.01.2010, 19:55

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: ACM_1899 » 01.04.2010, 18:56

Yoreciv pisze:w jakich okolicznosciach Stal Rzeszów traci flage na rzecz Resovii ?
[link]
Ciekawe na czym ta flaga wisi jak płot jest niższy od flagi ;)

portfel
Posty: 36
Rejestracja: 14.01.2010, 11:55

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: portfel » 01.04.2010, 19:17

Warto pomarzyć :D

ziomekdobry
Posty: 21
Rejestracja: 11.01.2010, 20:37

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: ziomekdobry » 01.04.2010, 19:54

KermiT143 pisze:
tu maciek pisze:W okolicznościach obchodów prima aprilis. Od razu widać kumatość kolegi, który wrzuca od razu takie info na ogólnopolskie forum ; ) pewnie zaraz będzie się tłumaczył, że chciał wkrecic kibiców.net
chyba chodziło mu o to ;)
[link]

Kolego to kibice POLONII, którzy ubrali skrojone barwy Zawiszy i odwrócili własną flagę w ramach prima aprilisowego żartu :)

I tak przy okazji. Ma ktoś fotkę tych pokaźnych barw Polonii zdobytych przez Zawiszę?

miejski patriota
Posty: 78
Rejestracja: 21.11.2009, 13:18

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: miejski patriota » 01.04.2010, 20:12

to wy macie śnieg w Bydgoszczy? :d

VIFON
Posty: 103
Rejestracja: 01.03.2010, 20:56

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: VIFON » 01.04.2010, 20:32

ziomekdobry pisze:
Kolego to kibice POLONII, którzy ubrali skrojone barwy Zawiszy i odwrócili własną flagę w ramach prima aprilisowego żartu :)
Prima aprylis, prima aprylisem ale dla mnie robienie takich fotek (nawet dla jaj) jest niesmaczne bo dla mnie własne barwy to swietość
Obrazek

nosnaw
Posty: 49
Rejestracja: 26.02.2007, 22:00

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: nosnaw » 01.04.2010, 20:37

Proszę przypomnieć okoliczności zdjęcia flagi poznaniakom w Łęcznej(z tego co pamiętam flaga Gniezno?) oraz dalsze losy utraconej fany. Mam nadzieję, że nic nie pokręciłem, za błędy z góry przepraszam.
fafarafa

Nr GG
Posty: 81
Rejestracja: 05.10.2009, 18:01
Lokalizacja: WMG

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: Nr GG » 01.04.2010, 21:14

nosnaw pisze:Proszę przypomnieć okoliczności zdjęcia flagi poznaniakom w Łęcznej(z tego co pamiętam flaga Gniezno?) oraz dalsze losy utraconej fany. Mam nadzieję, że nic nie pokręciłem, za błędy z góry przepraszam.
To byli arkowcy :)
d**** koks, tajski boks!!!

mentalita
Posty: 40
Rejestracja: 01.04.2010, 17:08

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: mentalita » 02.04.2010, 12:20

miejski patriota pisze:to wy macie śnieg w Bydgoszczy? :d
Śniegu nie ma. Jak widać Polonia chyba wcześniej zaplanowała żart. Jak ktoś ma fotkę tych szalików Polonii (ok.130szt.?) i sektorówki to niech wrzuci.

GliwiceOpeRetka
Posty: 3
Rejestracja: 12.03.2007, 21:51
Lokalizacja: Cicha 6

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: GliwiceOpeRetka » 03.04.2010, 22:32

obiło mi się o uszy skrojenie przez Piasta fany żaboli <Sośnica> prawda czy farmazon?
Nasze życie jest Niebieskie!

przekumaty.piknik

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: przekumaty.piknik » 04.04.2010, 01:20

GliwiceOpeRetka pisze:obiło mi się o uszy skrojenie przez Piasta fany żaboli <Sośnica> prawda czy farmazon?
nie ma nawet takiej fany...

BKL
Posty: 30
Rejestracja: 27.02.2007, 21:01
Lokalizacja: AG

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: BKL » 04.04.2010, 09:06

nosnaw pisze:Proszę przypomnieć okoliczności zdjęcia flagi poznaniakom w Łęcznej(z tego co pamiętam flaga Gniezno?) oraz dalsze losy utraconej fany. Mam nadzieję, że nic nie pokręciłem, za błędy z góry przepraszam.
jakichs 3 łepków w przerwie meczu korzystajac z tego, ze wiekszosc z nas poszła pod trybune do kibla odlac sie i na zarcie- podbiła pod płot i sciagneła flage FC Gniezno. Za nim zorientowalismy sie ze cos sie stało i wrocilismy na trybune to byli juz w polowie drogi na trybune Górnika. Głupia strata w c***. Flaga została spalona na nastepnym meczu Górnik- Arka, szkoda, ze Górnik wyjał ja dopiero w 2 polowie meczu, bo przez pierwsze 45 min byli pod stala obserwacja na swojej trybunie. Poza tym ochrona cos ta sapala nie pozwalajac im spalic tej flagi na plocie, ale w koncu im sie to udalo na trybunie- jak cos pokrecilem z tym paleniem flagi to niech mnie poprawi ktos z Górnika.
ARKA GDYNIA

GliwiceOpeRetka
Posty: 3
Rejestracja: 12.03.2007, 21:51
Lokalizacja: Cicha 6

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: GliwiceOpeRetka » 04.04.2010, 10:06

czyli jednym słowem farmazon. Sory nie jestem biegły w Waszych fanach choć wydawało mi się, że takowa faktycznie wisiała, dzieki za odpowiedź, pozdRo bez napinki:)
Nasze życie jest Niebieskie!

Stary14
Posty: 1208
Rejestracja: 04.01.2009, 12:34

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: Stary14 » 04.04.2010, 11:46

BKL pisze:
nosnaw pisze:Proszę przypomnieć okoliczności zdjęcia flagi poznaniakom w Łęcznej(z tego co pamiętam flaga Gniezno?) oraz dalsze losy utraconej fany. Mam nadzieję, że nic nie pokręciłem, za błędy z góry przepraszam.
jakichs 3 łepków w przerwie meczu korzystajac z tego, ze wiekszosc z nas poszła pod trybune do kibla odlac sie i na zarcie- podbiła pod płot i sciagneła flage FC Gniezno. Za nim zorientowalismy sie ze cos sie stało i wrocilismy na trybune to byli juz w polowie drogi na trybune Górnika. Głupia strata w c***. Flaga została spalona na nastepnym meczu Górnik- Arka, szkoda, ze Górnik wyjał ja dopiero w 2 polowie meczu, bo przez pierwsze 45 min byli pod stala obserwacja na swojej trybunie. Poza tym ochrona cos ta sapala nie pozwalajac im spalic tej flagi na plocie, ale w koncu im sie to udalo na trybunie- jak cos pokrecilem z tym paleniem flagi to niech mnie poprawi ktos z Górnika.
To nie była fana FC!
GOOD NIGHT left SIDE!

sloneczny
Posty: 35
Rejestracja: 13.03.2010, 10:56
Lokalizacja: Miasto z Morza i Marzeń

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: sloneczny » 04.04.2010, 11:54

Byla to flaga z napisem Lech Poznan, ale fan clubu Gniezno.

1920RaciboRz
Posty: 80
Rejestracja: 10.01.2010, 20:08

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: 1920RaciboRz » 04.04.2010, 17:26

Oświadczenie z oficjalnej strony RAŚ
Zaginęła flaga "Gůrny Ślůnsk"
04.04.2010.
W sobotę 3 kwietnia, w godzinach wieczornych z zajazdu "Batory" w Chorzowie zniknęła żółto-niebieska flaga z napisem "Górny Śląsk", która eksponowana była na elewacji od strony stadionu KS Ruch Chorzów. W budynku zajazdu mieści się od wielu lat siedziba Koła Wielkie Hajduki Ruchu Autonomii Śląska. Zaginiona flaga należała do właściciela zajazdu i członka RAŚ. Nie miała nic wspólnego z ruchem kibicowskim czy z KS Ruch Chorzów. Na elewacji zajazdu, dobrze widocznej podczas transmisji telewizyjnych, wisiała od trzech tygodni.
myślę że na tym możemy zakończyć polemikę na temat fany GŚ skrojonej przez Śląsk dziękuję dobranoc
Niebieski Racibórz, Niebieskie ulice,
Niebieskie osiedla, Niebieskie życie
Niebieskie seRca a środku bije Niebieska eRka

Dąbrowa
Posty: 59
Rejestracja: 28.10.2009, 16:00

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: Dąbrowa » 04.04.2010, 17:32

Tutaj chyba mozna sie wypowiedziec bez cenzury-Jak na moje to "ktos" ładnie postraszyl goscia i wymusil takie oswiadczenie. Nie pierdolcie ze gosciu nie wie kto ja skroil i dlaczego.

otak
Posty: 30
Rejestracja: 19.07.2007, 18:15

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: otak » 04.04.2010, 18:39

1920RaciboRz pisze:Oświadczenie z oficjalnej strony RAŚ
Zaginęła flaga "Gůrny Ślůnsk"
04.04.2010.
W sobotę 3 kwietnia, w godzinach wieczornych z zajazdu "Batory" w Chorzowie zniknęła żółto-niebieska flaga z napisem "Górny Śląsk", która eksponowana była na elewacji od strony stadionu KS Ruch Chorzów. W budynku zajazdu mieści się od wielu lat siedziba Koła Wielkie Hajduki Ruchu Autonomii Śląska. Zaginiona flaga należała do właściciela zajazdu i członka RAŚ. Nie miała nic wspólnego z ruchem kibicowskim czy z KS Ruch Chorzów. Na elewacji zajazdu, dobrze widocznej podczas transmisji telewizyjnych, wisiała od trzech tygodni.
myślę że na tym możemy zakończyć polemikę na temat fany GŚ skrojonej przez Śląsk dziękuję dobranoc
Jak nie miała nic wspólnego z ruchem kibicowskim to po co zrobił identyczną flagę jak Ruch i wywieszał ją przy okazji meczu Niebieskich? To było oczywiste że jakaś ekipa pokusi się o zdobycie tej barwy, większość była przekonana że jest tylko jedna taka fana.

Uom
Posty: 96
Rejestracja: 17.09.2009, 09:26
Lokalizacja: z krzesła

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: Uom » 04.04.2010, 18:54

Dąbrowa pisze:Tutaj chyba mozna sie wypowiedziec bez cenzury-Jak na moje to "ktos" ładnie postraszyl goscia i wymusil takie oswiadczenie. Nie pierdolcie ze gosciu nie wie kto ja skroil i dlaczego.
Raczej, że tak było. Ruch pod wpływem wkurwienia zastraszył gościa i ten wydał oświadczenie. Głupie tłumaczenie Niebieskich moim zdaniem, fana była, nie ma i życie toczy się dalej.
Do zobaczenia u Ciebie w miescie.

Ajaciden
Posty: 46
Rejestracja: 29.09.2009, 08:47

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: Ajaciden » 04.04.2010, 19:01

akcja i fana na plus dla Śląska i żadne tłumaczenie tego nie zmieni.
GKS Katowice... wpisany w moje życie

FCP 1910
Posty: 13
Rejestracja: 01.04.2010, 23:51

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: FCP 1910 » 04.04.2010, 19:07

Już w którymś poście z kolei czytam, że ta flaga wisiała tam od 3 tygodni i nie była pilnowana. Ja osobiście w tą wersję wierzę, ale i tak Śląskowi należą się duże brawa za akcję, bo przecież oni raczej nie rozkminiali tego i byli przekonani, że kroją flagę Ruchu.

Ps. Mamy tu na forum tylu kibiców GieKSy, Górnika i innych klubów z tamtych rejonów, naprawdę nie ma nikogo, kto może zweryfikować takie informacje, czy ta flaga tam wisiała przez ten czas, czy nie? Nie łatwiej to rozwiązać w ten sposób, niż doczepiać się do kibiców Ruchu za niepilnowanie flagi?

pożeracz słonecznika
Posty: 179
Rejestracja: 28.01.2009, 23:58

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: pożeracz słonecznika » 04.04.2010, 19:43

No ale co to ma do rzeczy ile ona tam wisiała? W jednej z relacji relacji przyznali się do wspomnianej już flagi, że oprócz flag stadionowych była także ta na budynku, więc chyba logiczne, że ją uznawali, bo gdyby było inaczej, to by nie było słowa na jej temat. A teraz okazuje się, że to własność jakiegoś ziomka i nie ma on nic wspólnego z niebieskimi. Trochę konsekwencji by się przydało, bo sami sobie przeczą. Każdemu może się zdarzyć. Trzeba tylko umieć spojrzeć prawdzie w oczy. Te oświadczenie, to raczej wiadome w jakich okolicznościach powstało. Duży plus dla Śląska i tyle w temacie. Nie ma sensu dłużej drążyć temat. Życie toczy się dalej i będzie niejedna okazja do rewanżu

FCP 1910
Posty: 13
Rejestracja: 01.04.2010, 23:51

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: FCP 1910 » 04.04.2010, 20:51

To ma do rzeczy, że skoro rzeczywiście tam wisiała tyle czasu niepilnowana, to znaczy, że fani Ruchu mają na nią wyjebane. A sama akcja na duży plus jak najbardziej.

che fujara
Moderator
Posty: 497
Rejestracja: 08.07.2007, 13:47

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: che fujara » 05.04.2010, 00:10

akcja na plus dla Śląska. Wg mnie niedorzecznym jest zarzucanie iż flaga nie była własnością kibiców Ruchu, a jedynie jednostki nie związanej z kibicowaniem. Mieli sie dowiadywać czy flaga należy do kanonu flag zakazanych czy jak? była okazja, Ruch powinien wyciągnąć z tego wnioski i bardziej ogarniać sytuacje, by nikt przypadkowy nie miał dostępu do flag i tyle.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 141 gości