www.warhouse.pl

Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Warzka
Posty: 28
Rejestracja: 22.07.2010, 23:41

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Warzka » 20.06.2017, 22:22

Panowie, widzimy sie w Danii :) Ps. jade z torebka(konserwa itp)



Grokas
Posty: 50
Rejestracja: 24.08.2016, 21:50

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Grokas » 20.06.2017, 22:27

Oj tam ..ja tych "torebkowiczów" po części rozumiem.
Sovia i Wisła lada chwila pewnie jakiś oficjalny "układ" zrobią.

Kiedyś się wymieniało szalami a teraz będą się "torebkami" z Wisłą wymieniać i każdy który będzie chciał należeć do bandy to obowiązkowo musi mieć torebkę.

kibolek1983
Posty: 257
Rejestracja: 13.09.2009, 18:20

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: kibolek1983 » 20.06.2017, 22:54

Najlepsze sa te wyliczanki w innym temacie "czego to ja tam nie mam" . Rozumiem ze zanim weszła moda na ten pedalski gadżet chuligani smigali z plecakami albo torbami turystycznymi na mlyn :-) Moze jestem stary, ale na prawde ciezko ogarnac tok myslenia niektórych malolatow. Kiedys typ w czerwonych adidasach był obiektem beki, pokazywano go palcami ze pedał itp. Dzisiaj goscie ktorzy gardza pedalstwem nosza torebki... Moda? Gdyby okazalo sie ze są meskie sukienki " bo wygodne, przewiewne" to obroncy torebek tez by je zakladali? Wczoraj widze na ulicy typa wyglądającego dosyc konkretnie gabarytowo, chlop okolo 30 lat dziecko w wozku, na rece wielka dziara z Powstania Warszawskiego, koszulka NSZ i... rozowe trampki za kostki jakies takie wysokie plus rozowy zegarek taki gumowy wielki. Wyglądał jak przyslowiowa swinia w siodle. Na prawdę chujowe i dziwne czasy nastały.
.

Egon1983
Posty: 350
Rejestracja: 17.07.2016, 11:59

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Egon1983 » 20.06.2017, 23:36

Hiacynt pisze:
20.06.2017, 11:08
Do swojej kobiety,partnerki,żony jeżeli taką posiadacie mówicie, że jest transem , bo chodzi w spodniach?
A jak ćwiczycie na salce i widzicie chłopaka w leginsach, podchodzicie i mówicie zdejmij to pedale? A sorry wy nigdzie nie ćwiczycie.
Jedni ludzie lubią luźne ciuchy, inni latają w pittbulach , inni wolą wyslimowane t-shirty. Jedni chodzą ścięci na krótko, inni uczesani na Hitler Jugenda, a kolejni w jeszcze dłuższych włosach. Oczywiście jest granica. Nikt nie lata w kolczykach czy innych tunelach itp ale przypierdalanie się o styl ubierania jest żałosny.
Nie szata zdobi człowieka i nie ubiór świadczy o jego wartościach czy charakterze. Nie mniej jednak we własnym odczuciu to właśnie nie typ z listonoszką jest śmieszny,ale 70 kg szczur w bluzie Pittbula czy innego Extreme Hobby. Bo to właśnie wywołuje u mnie uśmiech i politowanie.
A i jeszcze jedno pytanie do komentujących tu. Skoro praktycznie w każdej ekipie listonoszki to chleb powszedni to kim wy jesteście ,że wasze pierdzenie ogranicza się do internetu?
O widać , że koleg po wypłacie kupił " torebkę" jara się nią dopiero 10 dni a tu takie pociski na necie. Przykre to ku*** :( Znam ten ból, kiedyś kupiłem koszulkę Erica Cantony a ten po 3 dniach mojego noszenia zakończył karierę :(

Bażant
Posty: 189
Rejestracja: 20.08.2015, 16:43

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Bażant » 21.06.2017, 07:08

A może kibice Resovii mieli gadżetowy-torebkowy wyjazd? I teraz do dobrego tonu należy pokazać się u nich w młynie z damską torebką.

nieproszeni goście
Posty: 57
Rejestracja: 27.11.2016, 14:15

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: nieproszeni goście » 21.06.2017, 07:54

Nie bronię tych torebek, ale kojarzą mi się z latami 80-90 - przecież każdy miał chyba ojca z szaszetką albo widział cinkciarza:) Oby nie nastały czasy, że na stadion będą wpuszczać tylko pod krawatem:)

Klopss
Posty: 21
Rejestracja: 03.05.2016, 19:31

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Klopss » 21.06.2017, 07:59

fog pisze:
20.06.2017, 15:16
Klopss pisze:
20.06.2017, 11:29
Wy jesteście chorzy na umyśle, teraz znów kumaczom z k. Net nie pasują torebki, tutaj że Szwedzi chodzą po polskich miastach i nie są bici. Jakie to jest smutne, i
Trzeba mieć nudne zycie żeby ciągle płakać o wszystko na forum, co wejdę i czytam to nie wierzę co czytam, zrozumcie że wasze kumate wpisy na tym forum nie przekładają się na rzeczywistość
A co się kur.wa ma przekładać na rzeczywistość? Ludzie się śmieją z tego i tyle. Co tu ma do rzeczy jakieś przekładanie się na rzeczywistość? Czasy są takie że banda pedałów siedzi na trybunach i tyle heh. Trzeba mieć nudne życie żeby ciągle płakać na forum. hahaha A kto tu płacze? To jest śmieszne i żałosne że na trybunie stoi kilkaset osób i każdy ma przewieszoną przez ramie jakąś pedalska torebkę, i tyle. Czaisz to w ogóle? Oczywiście że nie :) Gdzie tu płacz? Kolejna pedalska moda na trybunach i tyle. A ostatnie zdanie jest mistrzowskie - zrozumcie że wasze kumate wpisy na tym forum nie przekładają się na rzeczywistość.
Kur.wa śmiać, się czy płakać? Napisał kumaty jegomość. Tak tak, wiemy, my możemy sobie popisać TYLKO na forum heh Zrozum, że kibole w tych smutnych czasach to jest już takie dno moralne, że to już przekroczyło wszelkie dopuszczalne granice. W każdym aspekcie.
Chłopie jak Ty nawet obiektywny nie jesteś to jak z Tobą rzetelnie dyskutować? Czy dla was nie pedalska moda to dresy i bluzy pitbulla? Mnie tam zawsze śmieszy te groźne koszulki/bluzy pitbull a później pierwsi zgonuja, czy się nie biją :). Pitbull ładnie, groźnie wygląda to fajny? A ogólnie wasze rozkminy są mistrzowskie ostatnio tutaj czytalem, że jeżeli ktoś nie jest duży to już nie może się dobrze napierdalac bo jak chudy bo najebac byczka, w takim świecie żyje część osób z tego forum..

__________
Posty: 53
Rejestracja: 29.08.2011, 14:00

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: __________ » 21.06.2017, 09:02

Dajcie już spokój, c****** moda, która prędzej, czy później przeminie, tak jak np. w latach 90-tych- połowa stadionu w szalikach zagranicznych klubów i reprezentacji (Boże, jak to mnie wtedy wkurwiało)

jarohools
Posty: 164
Rejestracja: 27.06.2010, 21:12

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: jarohools » 21.06.2017, 09:54

Torby, torebki - temat naprawde bardzo interesujący. Nie jest to kwestia mody tylko wygody i praktyczności szczególnie w lecie gdy nie chodzimy w kurtkach a każdy kto uważa inaczej niech spróbuje pochodzić z taką torbą - nagle okazuje się że nie musisz mieć wszystkich kieszeni w spodniach wypchanych na maksa(a co jeśli spodenki wogóle nie mają kieszeni?) - no chyba że masz tylko 10 złotych od mamy i klucze na szyi to rzeczywiście torba nie jest ci do niczego potrzebna bo wystarczą spodnie.

FOSHAN
Posty: 36
Rejestracja: 17.12.2016, 18:03

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: FOSHAN » 21.06.2017, 10:13

o ile fleki to byla moda ktora przyszla do nas z USA (top gun), to zarowno brody jak i torebki sa modą zapoczatkowana przez arabów. O czym tu gadac, nie lubimy tych arabow ale chlopaki chca sie na nich wzorowac, przypuszczam ze dlatego bo araby podobaja sie kobietom.

popielek
Posty: 11
Rejestracja: 16.06.2016, 15:29

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: popielek » 21.06.2017, 11:13

Ogólnie temat miał z początku charakter ironiczny, tak dalsze rozkminy i dojście z tym do arabów, islamizacji, jedynie wskazuje, że niektórzy już mózg mają sprany konkretnie.
A propos brody to dla niektórych Sobieski, Czarniecki i większość szlachty, magnaterii z wieków XIV-XVII to pewnie pedały wzorujący się na arabach.
Dzizas.

niewinny
Posty: 129
Rejestracja: 10.05.2010, 20:00

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: niewinny » 21.06.2017, 12:25

Gdyby mi ktoś kiedyś powiedział , że na stadion wejdźcie koleś z torebką to bym go wyśmiał.
Jednak po latach się okazało , że leginsy i torebki to części męskiej garderoby.
Ja pinkole jeszcze trochę i w młynach będzie gender na całego.

Hiacynt
Posty: 81
Rejestracja: 20.04.2016, 09:03

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Hiacynt » 21.06.2017, 12:29

Kretyn kretyna kretynem pogania.
Weźcie się za książki zamiast "chuligań" w internecie.
Osoby metroseksualne : unikają zarostu, unikają przyrostu masy, są wrażliwe i emocjonalne.
Licząc , że przypierdalając się do chłopaków z zarostem czy brodą sami go nie macie, jesteście 70 kg szczurami wam bliżej do metroseksulaności niż nim.
Mistrzem jest kolega wyżej twierdzący, że brody wzięły się od Arabów... o ja p*******.

fanatyczny_jędrzej
Posty: 13
Rejestracja: 31.08.2015, 22:52

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: fanatyczny_jędrzej » 21.06.2017, 12:42

imperium311 pisze:
19.06.2017, 21:58
Akurat czasy fleków to wróciły, noszą je pedałki w joggerach z odkrytymi kostkami.
a co to są joggery?
świętokrzyska siła

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Averno » 21.06.2017, 12:49

Już widzę jak Ci wszyscy "obrońcy" modern style, nigdy się z nikogo nie naśmiewali że względu na ubiór. Jasne, nie raz każdy z was coś komuś wytykał a teraz nagle tolerancja, bo jak ich wytykają to źle, to muszą być szczurki. ku*** żałosna Banda hipokrytów tutaj płacze jak to źle wytykać dla niektórych c****** mode. Moda i trendy są po to żeby też krytykować i obśmiewać. Pewnie że nic nie poradzi się na narastajaca modę, będzie tak i tyle, ale wytknąć i obśmiać jak coś wygląda jak u ciot a nie normalnych gosci. A co do toreb to inaczej mimo wszystko wygląda torba na laptopa, czy teczka na dokumenty, torba listonoszka czy wojskowa na wodę a innaczej torebeczka malutka na cienkim paseczku :)

albtraum
Posty: 104
Rejestracja: 22.06.2016, 14:43

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: albtraum » 21.06.2017, 13:02

A c***...dam się wkręcić. Nawet merytorycznie. Moda na brody wyewoluowała kilka lat temu z brodozarostu modnego w Hollywood, jeszcze przed wojną w Syrii. Filuję na tą fotkę Resovi. I co? Pierwsze co się rzuca w oczy to biel, drugie czerwień, a więc barwy klubowe. Gdyby nie "afera" to bym więcej nawet nic nie zauważył.

FOSHAN
Posty: 36
Rejestracja: 17.12.2016, 18:03

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: FOSHAN » 21.06.2017, 14:19

Hiacynt pisze:
21.06.2017, 12:29
Kretyn kretyna kretynem pogania.
Weźcie się za książki zamiast "chuligań" w internecie.
Osoby metroseksualne : unikają zarostu, unikają przyrostu masy, są wrażliwe i emocjonalne.
Licząc , że przypierdalając się do chłopaków z zarostem czy brodą sami go nie macie, jesteście 70 kg szczurami wam bliżej do metroseksulaności niż nim.
Mistrzem jest kolega wyżej twierdzący, że brody wzięły się od Arabów... o ja p*******.
Przeciez ty nie wiesz o czym mowisz. tak, moda na brody wziela sie od sobioeskiego hahahah a moda na torebki pewnie od kowbojów na dzikim zachodzie.
jesli masz za malo lat to ci przypomne, pierwsze brodacze w polsce to te ekszluzywne menele czy jak tam oni sie nazywali, osiedlowe chlopaki ich wysmiewaly i czesto prały po ryjach, bo uznawaly za lamusow i pedziow, a ich styl - tych ekskluzywnych meneli nie wzial sie od sobieskiego ale byl wzrowany na slamsach z zachodniej europy: czytaj najczesciej turasach i arabach. oni - tzn te polskie eksluzywne menele -tez chcialy sie poczuc złymi chlopcami a ze nie mieli wstepu na osiedla to zaczeli sie modelowac w wygladzie na zlych chlopcow (broda, zarost - zly chlopiec ktory nie spi po nocach). potem juz ci prawdziwi zli chlopcy tez stali sie eksluzywnymi menelami dlatego ze taki styl spodobal sie kobietom. a nikt nie chcial tu zostac z tyłu, tymbardziej gangusi i soiedlowe cwaniaki.

natomiast historia torebek to dla mnie calkowita zagadka nie wiem skad sie to wzielo i dlaczego.

Edward1488
Posty: 215
Rejestracja: 22.01.2013, 14:04

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Edward1488 » 21.06.2017, 17:12

ku*** nazwa tematu brzmi jak tytuł pracy magisterskiej, może ktoś wykorzysta? :)
Swoją droga Foshan masz nieźle najebane we łbie sądząc po tym fragmencie: "jesli masz za malo lat to ci przypomne, pierwsze brodacze w polsce to te ekszluzywne menele czy jak tam oni sie nazywali, osiedlowe chlopaki ich wysmiewaly i czesto prały po ryjach, bo uznawaly za lamusow i pedziow, a ich styl - tych ekskluzywnych meneli nie wzial sie od sobieskiego ale byl wzrowany na slamsach z zachodniej europy: czytaj najczesciej turasach i arabach. oni - tzn te polskie eksluzywne menele -tez chcialy sie poczuc złymi chlopcami a ze nie mieli wstepu na osiedla to zaczeli sie modelowac w wygladzie na zlych chlopcow (broda, zarost - zly chlopiec ktory nie spi po nocach). potem juz ci prawdziwi zli chlopcy tez stali sie eksluzywnymi menelami dlatego ze taki styl spodobal sie kobietom. a nikt nie chcial tu zostac z tyłu, tymbardziej gangusi i soiedlowe cwaniaki."

Aha, moda na "torebki" przyszła z Bałkanów, z tego co z resztą widze to są one noszone tylko latem.

Tel
Posty: 535
Rejestracja: 09.01.2009, 13:02

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Tel » 21.06.2017, 19:56

Broda od arabów? Broda od ekskluzywnych meneli? Mój ojciec wyprzedził mode o 30 lat. Ja p*******, co za banda idiotów. Brody w Polsce mężczyźni nosza od wielu wieków. I również brodaci Polscy mężczyźni, r******** arabusow pod Wiedniem.

Torebka jest atrybutem kobiety i noszenie jej, jest kulawe.
Obrazek

Znawca GŚ
Posty: 1918
Rejestracja: 28.01.2009, 12:43

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Znawca GŚ » 21.06.2017, 21:23

Tel pisze:
21.06.2017, 19:56
Broda od arabów? Broda od ekskluzywnych meneli? Mój ojciec wyprzedził mode o 30 lat. Ja p*******, co za banda idiotów. Brody w Polsce mężczyźni nosza od wielu wieków. I również brodaci Polscy mężczyźni, r******** arabusow pod Wiedniem.

Torebka jest atrybutem kobiety i noszenie jej, jest kulawe.
Zgadzam się w 100%.
Kaj stary stoi szyb
Kaj łojców stoi dom
Kaj richtig wonio chlyb
Tam jo swój hajmat mom
Kaj huty wonio dym
Kaj fury pchajom zaś
Kaj czorno hołda jest
Tam hajmat świynty nasz

Łagodny
Posty: 399
Rejestracja: 08.04.2013, 21:06
Lokalizacja: Żółto-Czarna Ojczyzna

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Łagodny » 22.06.2017, 06:39

FOSHAN pisze:
21.06.2017, 14:19
natomiast historia torebek to dla mnie calkowita zagadka nie wiem skad sie to wzielo i dlaczego.
https://www.youtube.com/watch?v=MK2i8aVF_4Q

A tak na poważnie to torebki wzięły się ze sklepu damskiego i w zasadzie nadal te torebki są damskie tylko część wiary po prostu o tym zapomniała.

monterinio
Posty: 186
Rejestracja: 04.01.2012, 20:00

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: monterinio » 22.06.2017, 08:10

Przecież z tymi torebkami to jakiś wysyp i nie tylko na stadionie Resovii, ale w całej Polsce. wstyd jak c*** nosić coś takiego.

???
Posty: 557
Rejestracja: 23.04.2011, 14:24

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: ??? » 22.06.2017, 08:22

Jak już macie torebki ,to sobie jeszcze biustonosze załóżcie:)
Jedyną nadzieją na powrót do normalności jest wprowadzenie obowiązkowej służby wojskowej , bo coraz słabiej to wygląda.
Kibice.net -siedlisko wszelakiego zła.

myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: myjster » 22.06.2017, 08:32

Jedno w tym wszystkim jest pewne.Nikomu normalnemu przez myśl by nie przeszło założyć tą pedalską rzecz.Drugie,że granica tolerancji się coraz bardziej przesuwa,oczywiście pod naporem przemysłu propagandy w mediach i 'salonu', co 'elastyczniejsi' ulegają jej.Zaciera się granica tego co jeszcze dotychczas było ewidentnie związane z wszelkiej maści ciotami a zdrową tkanką' ten kraju' :) Coraz mniej osób widzi jakikolwiek problem. Jak to śpiewał Kazik "Te widoki nienormalne dla nas przecież są normalne" :) Tak w rzeczywistości jest. I nie ma się czemu dziwić,że coraz więcej jest tych popierdoleńców lgbtów. Jest klimat to wyłazi robactwo. Wojna cywilizacji wciąż trwa :) I od Ciebie zależy, po której staniesz stronie.

ImperatorMistrz
Posty: 284
Rejestracja: 28.08.2011, 12:54

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: ImperatorMistrz » 22.06.2017, 08:58

Ja p******* znawcy mody się ku*** znaleźli, podciagnijcie dresy i wystawcie białe skarpetki. Gdyby nie to z Legii co się skompromitował pewnie nie byłoby tematu. Ja sam czasem odczuwam brak miejsca w kieszeniach (klucze od domu, klucze od auta, portfel i dwa telefony) i chyba kupię sobie taka torebkę aby pedały wam dupska w Internecie.

Rozkminiający
Posty: 30
Rejestracja: 29.08.2011, 22:36

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Rozkminiający » 22.06.2017, 09:06

Sobie kup jeansy zamiast leginsów ,to nie będziesz musiał dodatkowo w torebce popierdalać .

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: kivloff » 22.06.2017, 09:27

Jakim pedałem trzeba być, żeby pedalstwo rozpoznawać po ubraniach a nie po zamiłowaniu do wacków.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: sir. » 22.06.2017, 09:53

Zobaczy taki jeden kogoś z ekipy w torebce to sobie kupuje potem idzie wszystko lawinowo i robi się z tego pojebana wiocha, kiedyś tak było z flyersami, furorę robiły swego czasu ciuchy big stary, niedawno pitbulle, badboye, dziary/koszulki chwdp, teraz prawilniaki popierdalaja w torebkach trzymając tam portfel, telefon, zapalniczke i fajki żeby zadać skutecznego highkicka:-)

Egon1983
Posty: 350
Rejestracja: 17.07.2016, 11:59

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Egon1983 » 22.06.2017, 10:18

Skoro już jesteśmy przy torebkach ( ewolucja nerek przewieszonych przez bark) to może odnieśmy się teraz do skarpetek. Jak chcę zgrywać chuligana to muszę mieć skarpetki stopki czy jeszcze przystaje nosić takie do kostek ? Acha i oczywiście białe bo ku*** mać czarne tragicznie wyglądają zwłaszcza do czarnych butów ...

casuality
Posty: 14
Rejestracja: 08.01.2014, 00:21

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: casuality » 22.06.2017, 10:36

Naprawdę tak fajnie latem w krótkich spodenkach nosi się telefon, portfel, gumy do żucia, chusteczki, ćmiki i zapalare?

kibolek1983
Posty: 257
Rejestracja: 13.09.2009, 18:20

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: kibolek1983 » 22.06.2017, 11:13

casuality pisze:
22.06.2017, 10:36
Naprawdę tak fajnie latem w krótkich spodenkach nosi się telefon, portfel, gumy do żucia, chusteczki, ćmiki i zapalare?
Do tej pory nie miales z tym problemu ?
.

Egon1983
Posty: 350
Rejestracja: 17.07.2016, 11:59

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Egon1983 » 22.06.2017, 12:04

casuality pisze:
22.06.2017, 10:36
Naprawdę tak fajnie latem w krótkich spodenkach nosi się telefon, portfel, gumy do żucia, chusteczki, ćmiki i zapalare?
Tak samo jak wiosną w długich.

Gumis1312
Posty: 60
Rejestracja: 06.05.2015, 11:41

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Gumis1312 » 22.06.2017, 12:51

Ja p******* do czego to doszło że jakieś pazie na k.net będą mówili jak kto ma się ubierać.. ku*** jak komuś wygodnie w listonoszce (tak to się nazywa listonoszka a nie torebka) to niech sobie ku*** w niej chodzi , a wam c*** do tego. Zacznijcie od siebie , potem od innych ja p*******.. Sam osobiście posiadam taką listonoszkę i śmigam w niej na mecze bo nie wygodnie mi w jeansach czy krótkich spodenkach trzymać kluczy od samochodu , od domu , portfela , telefonu , chusteczek itp. Zresztą c*** wam do tego co w niej kto trzyma , niech nawet trzymają sobie w niej tylko zapalniczkę wygodnie im tak to sobie tak chodzą , jeszcze pewnie ku*** powinni się zapytać znawców mody z k.net. zdanie czy mogą założyć listonoszkę hehe. I tak na marginesie popatrzcie jak wygląda damska torebka a jak wyglądają listonoszki a potem porównujcie. Dla mnie temat do wyjebania.

Noga z Familoka
Posty: 181
Rejestracja: 24.08.2014, 15:51
Lokalizacja: Bytom

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Noga z Familoka » 22.06.2017, 13:03

Jak wam zależy na wygodzie to wkładajcie rzeczy do reklamówki z biedronki tez jest praktyczna a nie jakies damskie torebki. Temat dobry na okres wakacyjny bo tym wrwe juz sie rzygać chcialo.

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Leon_88_OR » 22.06.2017, 13:17

Hiacynt pisze:
20.06.2017, 11:08
Do swojej kobiety,partnerki,żony jeżeli taką posiadacie mówicie, że jest transem , bo chodzi w spodniach?
A jak ćwiczycie na salce i widzicie chłopaka w leginsach, podchodzicie i mówicie zdejmij to pedale? A sorry wy nigdzie nie ćwiczycie.
Jedni ludzie lubią luźne ciuchy, inni latają w pittbulach , inni wolą wyslimowane t-shirty. Jedni chodzą ścięci na krótko, inni uczesani na Hitler Jugenda, a kolejni w jeszcze dłuższych włosach. Oczywiście jest granica. Nikt nie lata w kolczykach czy innych tunelach itp ale przypierdalanie się o styl ubierania jest żałosny.
Nie szata zdobi człowieka i nie ubiór świadczy o jego wartościach czy charakterze. Nie mniej jednak we własnym odczuciu to właśnie nie typ z listonoszką jest śmieszny,ale 70 kg szczur w bluzie Pittbula czy innego Extreme Hobby. Bo to właśnie wywołuje u mnie uśmiech i politowanie.
A i jeszcze jedno pytanie do komentujących tu. Skoro praktycznie w każdej ekipie listonoszki to chleb powszedni to kim wy jesteście ,że wasze pierdzenie ogranicza się do internetu?

Kolezko ,nie umniejszajac Tobie w niczym ale znam conajmniej kilku taki 70 kg. "Szczurow" w pittbulach po spotkaniu z ktorymi tez zmienilbys zdanie...
Co ma wisieć nie utonie...

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: sir. » 22.06.2017, 13:34

Większość typów w torebkach i tak się buja bez kobiet, ew koledzy również w torebce.

Nurni F.
Posty: 183
Rejestracja: 08.05.2013, 07:57

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Nurni F. » 22.06.2017, 13:59

Argument o tym, że nie wszystko co istotne zmieści się do kieszeni od spodni spokojnie można obalić: no do kieszenie może i nie, ale za to zmieści się do akceptowalnej chyba przez wszystkich nerki. Fajne nerki robi od lat Manto, są nerki Pit Bulla, kiedyś nawet Lacoste robiło. Nerka to rozsądna alternatywa dla torebek.

PS: co nie zmienia faktu, że mnie osobiście ani ziębi ani grzeje czy ktoś ma na meczu torebkę.
Wartości to podstawa

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: rozpierdol » 22.06.2017, 14:14

Teraz przypierdalanie się o torebki a w tych przez was wspominanych latach 90tych były długie włosy, ktoś se ryja pomalował, a niejaki Rafał Dąbrowski nawet kolczyki w obu uszach miał. Czy to go czyniło cipą lub pedałem? Bo zdaje się, że to był jeden z największych wariatów w historii polskiego ruchu kibicowskiego.
1910

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: sir. » 22.06.2017, 14:38

Może i nie czyniło ale za długie włosy łatwo było dostać w pape, tak samo za kolczyk nie w tym uchu co trzeba.Po prostu weszła kolejna wiejska moda i cisnieta jest beka, sam ubieram nerkę na rower bo tak wygodniej, w obawie ze cos wypadnie, ale różnica w czymś chodzić kiedy faktycznie jest to potrzebne, a co innego bijąc się w tym dla lansu pierdolic o jakiś chusteczkach czy gumach do zucia:-)

ImperatorMistrz
Posty: 284
Rejestracja: 28.08.2011, 12:54

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: ImperatorMistrz » 22.06.2017, 15:21

Nerki to w latach 90 nosili sprzedawcy warzyw na rynku przeiweszone przez pas aby rozmieniac i chowac pieniądze wygodnie:) ale chyba co poniektorzy za mlodzi aby takie rzeczy pamietac. Dla mnie większych obciachem jest ja przekładać przez ramię jak Robin hood:) niektórych to d*** bolą, że części osób wybiera szaszetke zamiast przywdziac kolczan prawilnosci przez ramię zamiast przez pas.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: andbtd, Czeresnia, GreenwichMeanTime, Meyer, modest, warczka, ZawieRcie i 335 gości