www.warhouse.pl

Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ax88
Posty: 855
Rejestracja: 11.01.2009, 23:35

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: ax88 » 22.06.2017, 17:59

Były śmiechy sie z angielskiego casuals, a teraz mamy temat o torebkach... casuals to pedalstwo, ale Weekend Offender, Fred Perry i czapka w kratke do zwęzanych dresów Nike, New Balance i skarpetek stópek z odkrytymi kostkami jest całkiem spoko. Wspomniałem w innym temacie, że koszulki nakładane na kurtke wyglądają chujowo to był hejt, ze poruszanie kwestii modowych jest dla pedałów, ale jestem pewien, ze wielu z tych, którzy mają w d**** mode równocześnie przywdziewa te torebeczki będąc jednak modnymi. Taki paradoks ... nie mówie już o tym, że kasa na tej całej modzie na barwy idzie do ludzi pod krawatami lub w czarnych obcisłych koszuleczkach Armaniego czy Guess. Prezydent tez pewnie na swoj garnitur nakłada koszulke reprezentacji Polski, zeby wiedzieli za granicą skąd przyjechał.

Wielu z was oglądało Ojca Chrzestnego, powstała nawet gdzies piekna oprawa. Polecam też serial Peaky Blinders o latach 20 ... zobaczcie tamtych mezczyzn, tamte ciuchy. Zadbani dobrze wyglądający faceci, których moda nie gryzła, a jednak cięzko nazwać ich pedałami.

Nie jestem za tym, ani za tamtym. Wszędzie są skrajnosci... lubie casual, ale tak jak wszędzie znajdują sie na Wyspach typy, którzy przesadzają nakładając legginsy i różowe polóweczki, tak również są faceci, którzy naprawde są dobrze ubrani, zadbani, ale z klasą i cięzko nazwac ich pedałami.

Szkoda, że dzisiaj koszulka czy szal świadczy o tym kim jesteś, a nie to co masz w głowie i w sercu.... ze nie spotyka sie na meczu 1000 różnych męzczyzn o róznych gustach, ale jednej miłości do swojego klubu, tylko 1000 klonów w takich samych koszulkach z torebeczkami sterowanych jak samochodzik na pilota.



rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: rzutkarny » 22.06.2017, 18:19

ax88 pisze:
22.06.2017, 17:59
Polecam też serial Peaky Blinders o latach 20 ... zobaczcie tamtych mezczyzn, tamte ciuchy. Zadbani dobrze wyglądający faceci, których moda nie gryzła, a jednak cięzko nazwać ich pedałami.
https://www.youtube.com/watch?v=3K2StVcV1Yo

_S_
Posty: 47
Rejestracja: 29.06.2007, 15:53

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: _S_ » 22.06.2017, 18:40

fog pisze:
19.06.2017, 22:56
Ale jest jeszcze drugi problem... pedałki zawsze będą pedałkami, i mogą sobie najebać i całe forum to i tak będą pedałkami ;)
Idealna riposta :)

Te torebki przypominają torby listonoszy. Więc tak ubranym kibolom radze uważać gdy bedą przejeżdżać przez Górny Śląsk ;)

myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: myjster » 22.06.2017, 18:48

_S_ pisze:
22.06.2017, 18:40


Te torebki przypominają torby listonoszy. Więc tak ubranym kibolom radze uważać gdy bedą przejeżdżać przez Górny Śląsk ;)
Czy mógłbyś to rozwinąć, co chodzi z tymi listonoszami? Czyżby ta nieszkodliwa grupa zawodowa podpadła Ślązokom?? Ciekawe czym.

Łagodny
Posty: 398
Rejestracja: 08.04.2013, 21:06
Lokalizacja: Żółto-Czarna Ojczyzna

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Łagodny » 22.06.2017, 20:20

Nurni F. pisze:
22.06.2017, 13:59
Argument o tym, że nie wszystko co istotne zmieści się do kieszeni od spodni spokojnie można obalić: no do kieszenie może i nie, ale za to zmieści się do akceptowalnej chyba przez wszystkich nerki. Fajne nerki robi od lat Manto, są nerki Pit Bulla, kiedyś nawet Lacoste robiło. Nerka to rozsądna alternatywa dla torebek.

PS: co nie zmienia faktu, że mnie osobiście ani ziębi ani grzeje czy ktoś ma na meczu torebkę.
Dobrze napisane. Przecież można nosić nerkę, która o wiele bardziej pasuje do facetów.
Torebki dla kobiet - nerki dla facetów.

Odnośnie porównywania obecnej stadionowej mody do lat 90 to jeden z naszych kibicowskich profili zamieścił taką stara fotkę.
Kiedyś tak było.

Obrazek

Śmiałojestnasmało
Posty: 202
Rejestracja: 05.03.2010, 12:45

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Śmiałojestnasmało » 23.06.2017, 16:55

Przeoczyłem, że tutaj jest odpowiedni wątek i niepotrzebnie podłączyłem się do rozjebania komentarzy...
Trochę mnie dziwi czemu ten temat wypływa akurat teraz bo torebki są obecne od jakichś 5 lat.
Kiedyś na takim pasku nosiło się futerał z aparatem, a do trzymania hajsu i gadżetów typu klucze używało się nerek.Nerka to saszetka noszona na wysokości pasa, a nie kołczan prawilności, który wygląda jak mala damska torebka.
Pierwsi zaczęli ja nosić, w uproszczeniu cwaniaki, żeby nie napisać dealerzy, ale żeby brać z kogoś przykład bo robi interesy to jest po prostu bieda umysłowa.
Tak jak noszenie różowego polo z czasem stało się pedalskie,chociaż takie było od początku, ale niektórzy lansowali inny sposób myślenia. Tak tez prawdopodobnie będzie i z tymi torebkami.
Czy użytkownikom tego przedmiotu nazwa nie wydaje się podejrzana i nie kojarzy się jednoznacznie?W ogóle czy to ma jakąś nazwę czy po prostu mówi się na to torebka?

Obrazek



Obrazek

osfp_
Posty: 1710
Rejestracja: 28.02.2010, 15:42

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: osfp_ » 23.06.2017, 17:03

Czasem mam wrażenie, że nie którzy na siłe szukają czegoś, żeby się dojebać. c*** wam do tego czy ktoś założy nerkę czy saszetkę.
Nie stać was to nie noście ;) ktos ma portfel, telefon, klucze do auta i mieszkania i szczęke. W dupe to ma sobie włożyć? To by było pedalskie :)

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: kivloff » 23.06.2017, 17:11

[link]

pierwsze listonoszki nosili mężczyźni

Sztygar
Posty: 1308
Rejestracja: 27.02.2007, 07:45

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Sztygar » 24.06.2017, 08:47

Skoro torebka jest męska i ch ... reszcie do tego co nosicie to co kolejnym atrybutem będą szpilki zamiast adidasow? Taaaaaakie praktyczne, można kogoś nadepnac wbić przysłowiową szpile w oko podczas zasadzki.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: nisc » 24.06.2017, 09:20

osfp_ pisze:
23.06.2017, 17:03
Czasem mam wrażenie, że nie którzy na siłe szukają czegoś, żeby się dojebać. c*** wam do tego czy ktoś założy nerkę czy saszetkę.
Nie stać was to nie noście ;) ktos ma portfel, telefon, klucze do auta i mieszkania i szczęke. W dupe to ma sobie włożyć? To by było pedalskie :)
O kur...miszcz , szczeka auto hajs ..nic tylko mafia
TYBET JEST SERBSKI

osfp_
Posty: 1710
Rejestracja: 28.02.2010, 15:42

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: osfp_ » 24.06.2017, 09:50

Faktycznie mafia. Portfel, kluczyki i szczeka to dzisiaj ekstrawagancja :)

Jaśnie Pan
Posty: 171
Rejestracja: 15.11.2016, 22:44

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Jaśnie Pan » 24.06.2017, 10:03

Jeszcze trochę i w szpilkach się będą bujać,dla mnie osobiście jest to "gejowate" i ja bym takiej torebki nie ubrał.
Ktoś wyżej pisał że moda się zmienia,ok jestem w stanie to zaakceptować,ale robić z siebie geja na siłę tego już nie toleruję.
Nikt z nas tu piszących i tak tego trendu nie zmieni,ale pośmiać się można.

Jaśnie Pan
Posty: 171
Rejestracja: 15.11.2016, 22:44

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Jaśnie Pan » 24.06.2017, 11:13

osfp_ pisze:
24.06.2017, 09:50
Faktycznie mafia. Portfel, kluczyki i szczeka to dzisiaj ekstrawagancja :)
Ciekawe czy miejsce na szminkę się znajdzie,jeszcze trochę będą produkować coraz to większe torebki.
Trzeba będzie na wyjazd zabierać strój sportowy,buty na zmianę i c*** wie co jeszcze :)

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: nisc » 24.06.2017, 13:41

W sumie osfp slusznie gada, zadna ekstrawagancja, do listy dorzuccie talk na silke zamiast pudru .....
TYBET JEST SERBSKI

Rozkminiający
Posty: 30
Rejestracja: 29.08.2011, 22:36

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Rozkminiający » 25.06.2017, 08:49

Nie róbcie z siebie większych cip niż nimi jesteście.
Chyba ,że torebka jest przykrywką do relacji z wyjazdu .
Jedziemy w 100 typa torebkowego składu , wjeżdża 20 kolesi i ze względu na pomalowane pazurki nie podejmujemy walki.

osfp_
Posty: 1710
Rejestracja: 28.02.2010, 15:42

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: osfp_ » 25.06.2017, 09:14

Czy choć raz zwróciłeś się w realnym świecie do takiej "cipy"? I nazwałeś ją cipą?

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: nisc » 25.06.2017, 09:37

ofsp to nie jest pytanie bez spiny, w tym jak to określiłeś realnym świecie nie wiem czy pamiętasz (wątpie) jednym z powodów że nosiło się krótkie włosy był fakt, że często w awanturach gości z piórami ściągano do parteru błyskawicznie...to teraz mi wyjaśnij znawco walk ulicznych, jak wystartuje na mnie taka "cipa" z torebką, to chyba jasne że zamiast go nokautować wystarczy złapać za pasek w biegu i gość robi salto a'la Jackie Chan w sekundę....no chyba że jak biegną na kogoś to następuje masowe odrzucanie torebek hahaha, k...podoba mi się ten temat, poprawia humor z rana
TYBET JEST SERBSKI

osfp_
Posty: 1710
Rejestracja: 28.02.2010, 15:42

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: osfp_ » 25.06.2017, 09:48

No nie odpowiedziałeś na pytanie. A to co napisałes to mnie rozjebało :) Taktyka walk ulicznych - za pasek i do parteru, i to jeszcze w biegu :D :D Nie spodziewałem się tak absurdalnej odpowiedzi :)

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: sir. » 25.06.2017, 09:54

Podobno w kolejnej edycji IWT jedna osoba z pary będzie wchodziła w torebce, wprowadzono także innowacyjny chwyt!duszenie torebką.

Nurni F.
Posty: 182
Rejestracja: 08.05.2013, 07:57

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Nurni F. » 25.06.2017, 10:00

Nie żebym bronił torebek (w życiu przez myśl by mi nie przeszło, żeby takie coś zakładać na siebie), ale jakoś te torebki nie przeszkodziły Ruskim w sianiu terroru na Mistrzostwach we Francji. I nie pamiętam pod ich adresem lawiny komentarzy w kwestii tego jak chujową rzeczą są torebki.

:)
Wartości to podstawa

Tel
Posty: 532
Rejestracja: 09.01.2009, 13:02

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Tel » 25.06.2017, 10:19

Jaki terror? Ubicie angielskich fanów piłki nożnej to terror?
Torebki są dla kobiet. Wczoraj widziałem takiego delikwenta, który szedł z kobietą. On z torebką, ona bez. Ciekawe czy miał tam jej błyszczyk, tusze i lusterko ...
Obrazek

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: nisc » 25.06.2017, 10:43

Tel pisze:
25.06.2017, 10:19
Jaki terror? Ubicie angielskich fanów piłki nożnej to terror?
Torebki są dla kobiet. Wczoraj widziałem takiego delikwenta, który szedł z kobietą. On z torebką, ona bez. Ciekawe czy miał tam jej błyszczyk, tusze i lusterko ...
dokładnie z tym terrorem, terroryzowali ojców rodzin i nafaszerowanych koką małolatów, którzy ubrali na siebie ich codzienne ciuchy jak lacoste czy stone island...

no i od kiedy to znienawidzeni moskale mają być wzorem dla nas Polaków! ;-) dobra szydzę, ale zbyt wiele tych torebek w Marsylii nie widziałem...ale ale, jakby tak nosić w nich kamienie, można by użyć ich jak starożytnej procy haha
TYBET JEST SERBSKI

Nurni F.
Posty: 182
Rejestracja: 08.05.2013, 07:57

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Nurni F. » 25.06.2017, 11:33

Terror może złe słowo, ale raczej od złej strony się na tamtych Mistrzostwach nie pokazali, a co drugi w torebeczce ;-)

Oczywiście klikam z przymrożeniem oka, bo cały ten "torebkowy problem" należy traktować pół żartem pół serio.
Wartości to podstawa

Bażant
Posty: 189
Rejestracja: 20.08.2015, 16:43

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Bażant » 25.06.2017, 12:59

Ciekawe która ekipa zrobi jako pierwsza gadżetowy wyjazd gdzie gadżetem będzie ta torebka damska 👜.

WF.
Posty: 465
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: WF. » 25.06.2017, 13:33

A jak forumowi chuligani/znawcy mody/prawdziwi mężczyźni ocenią rashguardy, w których trenuje obecnie chyba cała kibicowska Polska? Przecież te obcisłe spodenki i koszulki to szczyt pedalstwa ;) !!!

Tel
Posty: 532
Rejestracja: 09.01.2009, 13:02

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Tel » 25.06.2017, 13:45

To zapaśnicy też pedały? Startują od lat w obcisłych strojach. Lecz się człowieku. Jest to odzież do treningu. Gdybyś chodził w tym po ulicy to znaczy, że masz coś z głową.
Obrazek

WF.
Posty: 465
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: WF. » 25.06.2017, 14:10

To był post z ironią geniuszu. Śmiech mnie ogarnia jak czytam te rozkminy tutaj, to postanowiłem wrzucić swoje trzy grosze, żebyście się mieli o co ponapinać :) Bez pozdrowień prawilniacy.

kierowca_pks
Posty: 99
Rejestracja: 29.05.2016, 13:23

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: kierowca_pks » 25.06.2017, 15:41

Nurni F. pisze:
25.06.2017, 10:00
Nie żebym bronił torebek (w życiu przez myśl by mi nie przeszło, żeby takie coś zakładać na siebie), ale jakoś te torebki nie przeszkodziły Ruskim w sianiu terroru na Mistrzostwach we Francji. I nie pamiętam pod ich adresem lawiny komentarzy w kwestii tego jak chujową rzeczą są torebki.

:)
I w dodatku rozkminiono ich jak urlopowiczów z Donbasu po wojskowych fryzurach,kurtkach,spodniach i tatuażach rodzajów sił zbrojnych którzy ganiają brzuchatych,spokojnych turystów z Anglii.
Tak więc trzeba obalić tezę że torebki są pedalskie :)
Ja osobiście wolę kołczan (ale na pasie)

myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: myjster » 25.06.2017, 17:20

Trzeba być zupełnie ślepym żeby nie zauważyć o co z tymi torebkami na prawdę chodzi.Te idiotyczne argumenty,że są niezbędne, bo można schować do nich błyszczyk,klucze,fajki itp. a w kieszeniach się nie mieszczą to mydlenie oczu.Prawda jest taka,że oswaja się ludzi z dotychczasowymi torebusiami by wreszcie wyskoczyć z czymś takim Obrazek
Gdyby od razu pojawiliby się na trybunach byłby śmiech a tak ludzie przyzwyczaili się do tamtych to i oburzenie będzie mniejsze.

Szarlej
Posty: 94
Rejestracja: 08.03.2007, 22:12

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Szarlej » 25.06.2017, 22:37

kierowca_pks pisze:
25.06.2017, 15:41
Nurni F. pisze:
25.06.2017, 10:00
Nie żebym bronił torebek (w życiu przez myśl by mi nie przeszło, żeby takie coś zakładać na siebie), ale jakoś te torebki nie przeszkodziły Ruskim w sianiu terroru na Mistrzostwach we Francji. I nie pamiętam pod ich adresem lawiny komentarzy w kwestii tego jak chujową rzeczą są torebki.

:)
I w dodatku rozkminiono ich jak urlopowiczów z Donbasu po wojskowych fryzurach,kurtkach,spodniach i tatuażach rodzajów sił zbrojnych którzy ganiają brzuchatych,spokojnych turystów z Anglii.
Tak więc trzeba obalić tezę że torebki są pedalskie :)
Ja osobiście wolę kołczan (ale na pasie)
I tym cytatem (a w zasadzie dwoma) proponuję zakończyć ten tak trapiący Nas temat. Trenujcie i napierdalajcie się bo mundial u Ruskich tuż, tuż a jak się po nich przebiegniecie, to nikomu nie będzie to przeszkadzało, czy w torebkach czy bez. Mogę Wam to zagwarantować.

Z fartem bracia i siostry. Pozdrowienia od rasowego piknika.
vivacee pisze: No nie chcę się czepiać, ale co było w tej gościnie takiego niezwykłego, że koleś miał łzy w oczach? Ktoś podkoloryzował, czy gazem napierdalali? :)
Choć może po długie podróży był zajebiście głodny i te kiełby, piwko czy szaszłyki tak go wzruszyły :D


eneduerabe10
Posty: 120
Rejestracja: 07.06.2014, 23:31

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: eneduerabe10 » 26.06.2017, 15:54

Chujowe czasy, c****** moda tyle w temacie :) a będzie jeszcze gorzej :)

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Averno » 26.06.2017, 19:58

eneduerabe10 pisze:
26.06.2017, 15:54
Chujowe czasy, c****** moda tyle w temacie :) a będzie jeszcze gorzej :)
Bo bedzie, coraz bardziej na wybiegach z męska moda lansowane są sukienki u facetów.

Obrazek

Jak wyjdą to będą teksty typu " Szkoci chodzą tak" , " c*** was to obchodzi" "sukienki mają głębokie kieszenie w normalnych spodniach gdzie ja schowam klucze, komórkę i papierosy"

myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: myjster » 26.06.2017, 20:33

Averno pisze:
26.06.2017, 19:58
eneduerabe10 pisze:
26.06.2017, 15:54
Chujowe czasy, c****** moda tyle w temacie :) a będzie jeszcze gorzej :)
Bo bedzie, coraz bardziej na wybiegach z męska moda lansowane są sukienki u facetów.

Obrazek

Jak wyjdą to będą teksty typu " Szkoci chodzą tak" , " c*** was to obchodzi" "sukienki mają głębokie kieszenie w normalnych spodniach gdzie ja schowam klucze, komórkę i papierosy"
exactly

A w razie wtopy taki strój może uratować dupe,właściciel tej kreacji rzeknie "nie uderzysz chyba faceta w spódnicy?" i morda cała. Wielu stało się ofiarami mody.Baranów nie brakuje.

bez-napinki
Posty: 1574
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: bez-napinki » 26.06.2017, 23:08

Niektórzy tutaj zajebiście popadają w skrajności, ale niech będzie. :)

fc internet
Posty: 79
Rejestracja: 23.05.2014, 10:18

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: fc internet » 27.06.2017, 06:51

nie wiem jak w innych miastach derbowych, ale w Krakowie duża część nosi w tych torebkach popularne narzędzie do samoobrony

na mecz nie potrafię sobie wyobrazić co noszą, bo np. ja na mecz zabieram szlugi, zapalniczkę i portfel, które mi się mieszczą do kieszeni

Doktor
Posty: 254
Rejestracja: 28.12.2014, 16:55

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Doktor » 27.06.2017, 09:27

jest mozliwosc zeby ktos tutaj rozkminil czy mozna sie frygac pod skrzydlem i golic graty?chodzi o to zeby buraka nie dojebac.
mahomet to pedofil. AVE BMH


myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: myjster » 27.06.2017, 11:34

Doktor pisze:
27.06.2017, 09:27
jest mozliwosc zeby ktos tutaj rozkminil czy mozna sie frygac pod skrzydlem i golic graty?chodzi o to zeby buraka nie dojebac.
Słuchaj no jajcarzu jak chcesz trolować to wypieprzaj do innych tematów.Tutaj tylko zamieszczane są jedynie merytoryczne opinie dotyczące tematu.Prośba do moderatora o ban dla tego dzbana. A co do tego śmieszka 'od Krakowa' to pokaż mi maczete, która mieści się w torebce?

Doktor
Posty: 254
Rejestracja: 28.12.2014, 16:55

Re: Pogłębiające się zjawisko zniewieścienia polskich kiboli na przykładzie Resovi jako zaprzeczenie idei ruchu ultras.

Post autor: Doktor » 27.06.2017, 11:46

sluchaj spruta ruro nie bedziesz ustalal gdzie mam pisac napisz donos do moderatora moze cie wyslucha.jak chcesz dalej gadac to zapraszam na priv a najlepiej real
mahomet to pedofil. AVE BMH

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Goral74, jestesmywaszastolica, strazaksam, Wiechu Koperytko i 297 gości