www.warhouse.pl

Derby Łodzi -17.05.2017 !

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Narodowi
Posty: 35
Rejestracja: 13.08.2016, 22:39

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: Narodowi » 18.05.2017, 02:21

Panowie z Widzewa zdaje się naprawdę są zadufani w sobie albo próbują oszukać samych siebie. Dwa razy górą w bezpośrednich starciach (Potok, Poddębice) był ŁKS, do tego strata 4 ważnych flag na rzecz lokalnego rywala, a niektórzy cały czas twierdzą że ŁKS się nie liczy, że jest słaby i przypominają ŁKSowi porażkę w centrum miasta... Poza tym nie wpuszczacie ŁKSu na derby bo nie będzie co zrobić z rzeczą swoich kibiców którzy mają bilety na bufory przy nowiutkiej klatce, brak świeczek na meczu z lokalnym rywalem pokazuje że jednak pieniążki są bardzo ważne i lepiej mieć dobre relację z zarządem.



wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: wid08 » 18.05.2017, 05:52

ŁKS więcej rac odpala na mieście niż Widzew na stadionie :D
Ale szacunek że gościa z wuwuzela ogarneliscie na derby i pierwszy raz w nią nie trąbił
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie

swój
Posty: 43
Rejestracja: 30.08.2012, 19:50

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: swój » 18.05.2017, 07:56

Was to już kompletnie poje**ło. Jaracie się jedni i drudzy pedalskimi wpisami tych co stadion przez szybę w aucie lub w wagonie PKP widzieli a najwięcej mają do powiedzenia. Gówno się dziś działo. Derby bez historii czy to na stadionie czy na mieście i taka jest prawda. A przeglądając tu wpisy początkowe, to masa tych samych nicków od rana udzielała się wszędzie. Znaczy co, szukanie sensacji czy strach u d*** by w miasto wyjść? wyłączyć wam neta na tydzień i to globalnie, i już po was, zatrzepiecie się na śmierć. Banda zjebów gimnazjalnych.

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: Jatoja49 » 18.05.2017, 08:03

whitepride08 pisze:
Jatoja49 pisze:Widze ze Łks jest teraz pierwszą siłą świata...w internecie... Wstydu nie macie piszac takie bzdury, wolałbym 15 tysiecy jankoe z dobrym dopingiem niz trybune 3 tysiecy kibicow mialczacych do nudnych piesni.
Pomijajac fakt ze wy obecnie macie jedna kose a Rts ma kose raczej z wiekszoscia ekip
Wy mozecie sie skupic tylko na nich a Rts oczy musi miec dookola glowy.
Poza tym te pizdy co sie tu wpisuja pewnie nawet dzis z domu nie wyszly a pierdola najwiecej
P.s derby tragiczne jesli chodzi o emocje
Weź ty się chłopie zajmij swoim Stilonem a nie tu cały czas się wpierdalasz w nie swoje klimaty.Wstydu nie masz ? Jeszcze zrozumie jak ktoś z Legii,Wisły czy tam innych poważnych klubów może krytykować i oceniać,ale jak czytam jakiegoś krytykanta stefana ze Stilonu to ręce opadają.Masz tupet,nie ma co....Nie masz pojęcia o łódzkich klimatach,to stul dziób,proste.
A co do derbów,to szkoda,że nas nie było...Klubem Łodzi jest ŁKS !
Po pierwsze ruro mieszkam w Łodzi i widze że wasza internetowa propaganda to zwykła sciema, obraliscie droge hejtu w necie a na miescie wczoraj czerwono poza piotrkowską na ktorej wiecej bylo psow niz was
Po drugie sciero bylem na obu Łodzkich stadionach i przepasc miedzy wami jest ogromna
Jak kiedys Widzewiakoe mialem za farmazoniarzy tak teraz od pewnego czasu widze ze to wy jestescie zaklamanymi pizdami, oczywiscie w necie bo znam sporo osob z kadry ełkaesiakow i tak najebane we lbach jak te wasze pizdy co tu pisza to nie maja
Ktos kto nie byl na obu stadionach badz tu nie mieszka moze lykac te wasze farmazony ale prawda jest zupelnie inna wielki net Łksie

internet
Posty: 481
Rejestracja: 02.01.2012, 10:30

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: internet » 18.05.2017, 08:04

Słychać wycie? Znakomicie.
Dajcie sie wyszumieć Widzewowi w necie. Chłopaki sa niebywale agresywni, ale tak to jest jak balonik pęka.

Wczoraj wieczorem po meczu na mieście była ciiiszaaaa :)

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: szwadron97 » 18.05.2017, 08:31

cos widzewowi nie wyszedl plan nie wpuscili kibicow na mecz a i tak nie wygrali hahaha

whitepride08
Posty: 143
Rejestracja: 17.12.2012, 19:06
Lokalizacja: Bałuty

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: whitepride08 » 18.05.2017, 09:12

Jatoja49 pisze:
whitepride08 pisze:
Jatoja49 pisze:Widze ze Łks jest teraz pierwszą siłą świata...w internecie... Wstydu nie macie piszac takie bzdury, wolałbym 15 tysiecy jankoe z dobrym dopingiem niz trybune 3 tysiecy kibicow mialczacych do nudnych piesni.
Pomijajac fakt ze wy obecnie macie jedna kose a Rts ma kose raczej z wiekszoscia ekip
Wy mozecie sie skupic tylko na nich a Rts oczy musi miec dookola glowy.
Poza tym te pizdy co sie tu wpisuja pewnie nawet dzis z domu nie wyszly a pierdola najwiecej
P.s derby tragiczne jesli chodzi o emocje
Weź ty się chłopie zajmij swoim Stilonem a nie tu cały czas się wpierdalasz w nie swoje klimaty.Wstydu nie masz ? Jeszcze zrozumie jak ktoś z Legii,Wisły czy tam innych poważnych klubów może krytykować i oceniać,ale jak czytam jakiegoś krytykanta stefana ze Stilonu to ręce opadają.Masz tupet,nie ma co....Nie masz pojęcia o łódzkich klimatach,to stul dziób,proste.
A co do derbów,to szkoda,że nas nie było...Klubem Łodzi jest ŁKS !
Po pierwsze ruro mieszkam w Łodzi i widze że wasza internetowa propaganda to zwykła sciema, obraliscie droge hejtu w necie a na miescie wczoraj czerwono poza piotrkowską na ktorej wiecej bylo psow niz was
Po drugie sciero bylem na obu Łodzkich stadionach i przepasc miedzy wami jest ogromna
Jak kiedys Widzewiakoe mialem za farmazoniarzy tak teraz od pewnego czasu widze ze to wy jestescie zaklamanymi pizdami, oczywiscie w necie bo znam sporo osob z kadry ełkaesiakow i tak najebane we lbach jak te wasze pizdy co tu pisza to nie maja
Ktos kto nie byl na obu stadionach badz tu nie mieszka moze lykac te wasze farmazony ale prawda jest zupelnie inna wielki net Łksie
Weź pan daj już spokój i wstydu sobie oszczędź.Szkoda na Ciebie czasu obiektywny znawco Łodzi.
W naszym mieście Łodzi gdzie łódeczka w herbie jest...

dintre
Posty: 312
Rejestracja: 13.12.2012, 12:10

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: dintre » 18.05.2017, 09:28

Ty widzewiak ze Stilonu, daj juz spokoj.. :) wracaj lansować się po Skierniewicach albo innych Brzezinach ze swoimi mądrościami
Tbm

linead
Posty: 28
Rejestracja: 28.08.2016, 01:03

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: linead » 18.05.2017, 09:50

Boli żydków, że ich taktyka zostaje coraz częściej rozpoznawana.
Więcej ich w necie niż na ulicach. W momencie kiedy tu pojawił się wpis, ze "łks dalej baluje na Piotrkowskiej" akurat nią szedłem i widać było tylko ludzi w czerwonych koszulkach.
Może gimbaza łyka tą waszą propagandę, ale każdy w miarę zorientowanu widzi, że przepaść między Widzewm a łks się pogłębia. Jedno pokolenie i w Łodzi będzie jak w Warszawie. Łks będzie Polonią. Juz to zaczyna się dziac na naszych oczach.

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: szwadron97 » 18.05.2017, 09:56

linead pisze:Boli żydków, że ich taktyka zostaje coraz częściej rozpoznawana.
Więcej ich w necie niż na ulicach. W momencie kiedy tu pojawił się wpis, ze "łks dalej baluje na Piotrkowskiej" akurat nią szedłem i widać było tylko ludzi w czerwonych koszulkach.
Może gimbaza łyka tą waszą propagandę, ale każdy w miarę zorientowanu widzi, że przepaść między Widzewm a łks się pogłębia. Jedno pokolenie i w Łodzi będzie jak w Warszawie. Łks będzie Polonią. Juz to zaczyna się dziac na naszych oczach.

taka przepasc ze widzew musi z maczetami sie ustawiac hahah

opel
Posty: 237
Rejestracja: 12.09.2012, 12:52

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: opel » 18.05.2017, 10:00

linead pisze:Boli żydków, że ich taktyka zostaje coraz częściej rozpoznawana.
Więcej ich w necie niż na ulicach. W momencie kiedy tu pojawił się wpis, ze "łks dalej baluje na Piotrkowskiej" akurat nią szedłem i widać było tylko ludzi w czerwonych koszulkach.
Może gimbaza łyka tą waszą propagandę, ale każdy w miarę zorientowanu widzi, że przepaść między Widzewm a łks się pogłębia. Jedno pokolenie i w Łodzi będzie jak w Warszawie. Łks będzie Polonią. Juz to zaczyna się dziac na naszych oczach.
Na Piotrkowskiej w czerwonych koszulkach :-) :-) :-). Czerwone koszulki i czerwone szaliki kończyły się przy skrzyżowaniu Marszałków. Jechałem z Janowa do knajpy na Karolewie. Aż do Śmigłego Rydza morze czerwieni. A potem ktoś zakręcił kurek :-). Zero, Zero kogo kolwiek w barwach. Więc nie p****** o czerwonych koszulkach na Pietrynie.....
Łódzki Klub Sportowy

ImperatorMistrz
Posty: 284
Rejestracja: 28.08.2011, 12:54

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: ImperatorMistrz » 18.05.2017, 10:05

Derby gdzie nikt nie jest wygrany pod żadnym względem. Cel to dalej awans i w najgorszym wypadku podłożyć się Drwęcy aby Łks nie awansował. Jeżeli chodzi o sprawy zarzad-kibice to wiadomo że ociemnialej stronie na rękę sa konflikty w naszym klubie ale na wasze nieszczęście u nas są rozumni ludzie którzy potrafią prowadzić dorosłą rozmowę i trafiają do nas argumenty o perspektywie rozwoju.

linead
Posty: 28
Rejestracja: 28.08.2016, 01:03

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: linead » 18.05.2017, 10:06

Byłem, widziałem, wiem co mówię.
Morze czerwieni powiadasz ze widziałes. Pewnie jechałeś i marzyłeś żeby zobaczyć kiedys takie morze bieli idące przez miasto. Ale nie zobaczysz. Jedyne na co was stac to zebrac sie zaledwie w pare setek na pożegnanie piłkarzy.

Miasto nasze
Posty: 38
Rejestracja: 09.05.2017, 14:07

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: Miasto nasze » 18.05.2017, 10:11

Doping u nas konkretny,ale jakies chujowe te derby bez wyrazu.Widzew i spolka baluja po meczu na Pietrynie,a wasze odwiedizny podczas meczu Pietryny ,no coz przy psach itd ale mnie osobiscie zabolalo,chyba zaden kibol nie lubi ogladac swojej straconej fany do góry kołami. Jeszcze bedzie ciekawie w tej rundzie :)

Marcel1908
Posty: 54
Rejestracja: 23.04.2017, 20:32

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: Marcel1908 » 18.05.2017, 10:17

linead pisze:Byłem, widziałem, wiem co mówię.
Morze czerwieni powiadasz ze widziałes. Pewnie jechałeś i marzyłeś żeby zobaczyć kiedys takie morze bieli idące przez miasto. Ale nie zobaczysz. Jedyne na co was stac to zebrac sie zaledwie w pare setek na pożegnanie piłkarzy.
Też widziałem kilka osób na piotrkowskiej w czerwonych t-shirtach , tyle tylko że nie były to koszulki Widzewa. Nie spotkałem Ciebie bo domyślam się , że skoro byłeś na Pietrynie to oczywiście w koszulce Widzewa.

opel
Posty: 237
Rejestracja: 12.09.2012, 12:52

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: opel » 18.05.2017, 10:23

Miasto nasze pisze:Doping u nas konkretny,ale jakies chujowe te derby bez wyrazu.Widzew i spolka baluja po meczu na Pietrynie,a wasze odwiedizny podczas meczu Pietryny ,no coz przy psach itd ale mnie osobiscie zabolalo,chyba zaden kibol nie lubi ogladac swojej straconej fany do góry kołami. Jeszcze bedzie ciekawie w tej rundzie :)
Ja p******* ... dobra koniec z mojej strony. Widzę, że z Waszą fantazją się nie wygra. Trzeba było nie ''zasiadać'' na stadionie tylko przyjść po flagę i potem balować. Do tego wyżej też napiszę - tak bardzo chciałbym zobaczyć takie morze Bieli. Tylko Was od Marszałków już nie było. No chyba, że barwy w majtkach :-).
Łódzki Klub Sportowy

linead
Posty: 28
Rejestracja: 28.08.2016, 01:03

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: linead » 18.05.2017, 10:23

Marcel1908 pisze:
linead pisze:Byłem, widziałem, wiem co mówię.
Morze czerwieni powiadasz ze widziałes. Pewnie jechałeś i marzyłeś żeby zobaczyć kiedys takie morze bieli idące przez miasto. Ale nie zobaczysz. Jedyne na co was stac to zebrac sie zaledwie w pare setek na pożegnanie piłkarzy.
Też widziałem kilka osób na piotrkowskiej w czerwonych t-shirtach , tyle tylko że nie były to koszulki Widzewa. Nie spotkałem Ciebie bo domyślam się , że skoro byłeś na Pietrynie to oczywiście w koszulce Widzewa.
To trzeba było tam pójść po meczu, to byś zobaczył. Jak poszedłeś z kolegami w trakcie meczu i policji było więcej niż was, to my wtedy byliśmy na stadionie. zapewne dlatego nas tam nie widziałeś mózgu.

łodzianin98
Posty: 166
Rejestracja: 27.04.2017, 16:41

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: łodzianin98 » 18.05.2017, 10:33

Wy to macie jakiś ból d*** z tymi psami...
Uświadom sobie jeden z drugim, że tam gdzie są kibice jednych czy drugich od razu pojawia się policja.
Zrozum też że to jest miasto, a zadaniem policji bynajmniej z teorii jest chronienie obywateli.
Co by nie zrobiono to Widzew i tak sobie zawsze znajdzie wykrętkę i powód do tego żeby siebie wybielić, a innych oczernić.
Taka wielka zajebistość i poziom ego przekroczony parokrotnie od normy, że zaczynacie swój ogon zjadać.
Oczywiście na jesieni autokar z Waszymi piłkarzami żegnały tysiące i wcześniej też tak było. Pewnie zaraz ktoś napiszę, że pogoda była c******, bo święta, bo ciocia Jadzia miała urodziny.
Już na prawdę taką hipokryzją i zajebistością od Was bije, że się w końcu udławicie.

ImperatorMistrz
Posty: 284
Rejestracja: 28.08.2011, 12:54

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: ImperatorMistrz » 18.05.2017, 10:44

98 to twój rocznik? Takie dzieciaki co nie mają żadnego porównania do starych derbow będą teraz pouczać i stawiać do pionu ehh.

Marcel1908
Posty: 54
Rejestracja: 23.04.2017, 20:32

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: Marcel1908 » 18.05.2017, 10:49

linead pisze:
Marcel1908 pisze:
linead pisze:Byłem, widziałem, wiem co mówię.
Morze czerwieni powiadasz ze widziałes. Pewnie jechałeś i marzyłeś żeby zobaczyć kiedys takie morze bieli idące przez miasto. Ale nie zobaczysz. Jedyne na co was stac to zebrac sie zaledwie w pare setek na pożegnanie piłkarzy.
Też widziałem kilka osób na piotrkowskiej w czerwonych t-shirtach , tyle tylko że nie były to koszulki Widzewa. Nie spotkałem Ciebie bo domyślam się , że skoro byłeś na Pietrynie to oczywiście w koszulce Widzewa.
To trzeba było tam pójść po meczu, to byś zobaczył. Jak poszedłeś z kolegami w trakcie meczu i policji było więcej niż was, to my wtedy byliśmy na stadionie. zapewne dlatego nas tam nie widziałeś mózgu.
Rozumiem , że po meczu to już policji nie było nigdzie a zwłaszcza na Piotrkowskiej.
Daruj sobie ocenianie mojej osoby bo ja tego nie robię.Zdaję sobie sprawę , że Ty wiesz wszystko najlepiej i masz mózg Einsteina.

zgierska
Posty: 86
Rejestracja: 21.03.2015, 21:41

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: zgierska » 18.05.2017, 10:56

Te niektóre wpisy to istna głupota która można zobaczyć w programach typu "zdrady ' i inne gówna.Fakt pojawienia się Łks-u na Pietrynie fajna inicjatywa jednak skoro jesteście taką siła dlaczego nie podeszliście pod stadion Widzewa w tysiąc osób .Derby derbami bez udziału gości pewien niedosyt. Atmosfera na meczach Widzewa z każdym meczem jest coraz lepsza szkoda że piłkarsko nie ten poziom

Marcel1908
Posty: 54
Rejestracja: 23.04.2017, 20:32

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: Marcel1908 » 18.05.2017, 11:22

zgierska pisze:Te niektóre wpisy to istna głupota która można zobaczyć w programach typu "zdrady ' i inne gówna.Fakt pojawienia się Łks-u na Pietrynie fajna inicjatywa jednak skoro jesteście taką siła dlaczego nie podeszliście pod stadion Widzewa w tysiąc osób .Derby derbami bez udziału gości pewien niedosyt. Atmosfera na meczach Widzewa z każdym meczem jest coraz lepsza szkoda że piłkarsko nie ten poziom
Dlaczego nie podeszliśmy pod stadion? Chcąc wywołać napinkę zadałbym pytanie dlaczego nie przybiegliście odbić flagi?Info o tym bardzo szybko się przecież rozeszło.Odpowiedź jest bardzo prosta:jakiekolwiek przemieszczanie dużych grup było niemożliwe.Więc po co takie pytania bez sensu......

linead
Posty: 28
Rejestracja: 28.08.2016, 01:03

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: linead » 18.05.2017, 11:39

Pytanie powinno być inne. Nie o to dlaczego nie podeszliście pod stadion, ale dlaczego nie zostaliście na Pietrynie z godzine dłużej? Skoro już się tam tak rozgościliście to czemu zaraz po ostatnim gwizdku w pośpiechu zaczęliście się zbierać?

gringocwel
Posty: 164
Rejestracja: 14.04.2017, 13:42

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: gringocwel » 18.05.2017, 11:40

Temat dobitnie pokazuje, ze odwrotne jest to co wasz guru z rtk probowal nieudolnie lansowac na tym forum przez dluzszy czas.... mianowicie to sami zaczeliscie traktowac to forum i inne fb za tube propagandowa... pozatym nic o was by nie bylo slychac...jakies farmazony o zabiencu...wielka napinka i szczycenie sie akcja pod kebabem.....robicie z siebie c*** wie jakich hoolsow i pierdolicie jak to nas jankow nie ganiacie po Lodzi haha no ku*** jaja....prujcie sie dalej ale jak na tacy widac, ze jedyna wasza aktywnosc to nienawisc do nas. My kochamy Widzew, wy jestescie tylko malym dodatkiem...wy troszke inaczej co prezentujecie non stop, tylko co moze sie podobac w LKSsie zeby przyciagnac tlumy? Wkrecacie sobie w glowy ze jestescie bardziej fanatyczni??? Bo co bo was mniej? A moze dlatego bo nas tak bardzo nienawidzicie?? Nie po prostu panuje u was od zawszs slabsza atmosfera ktora oprocz ekipy przyciagnie jeszcze garstke osob i wcale nie jestescie lepsi chuligansko... tylko po prostu jedynie w tej materii istnejecie...wiec tylko w tej materii z Widzewem walczycie. Doping, atmosfera, frekwencja, milosc do klubu - bagatelizujecie to bo tego nie macie proste..pierdolicie ze oprawa słaba ale jakby wasz lech albo inna lechia takie cos odjebala to byscie sikali pod siebie :) a co do piro to wasz skowyt utwierdza w tym ze dobrze ze go nie bylo, lamentujcie dalej, spinajcie sie jak macie taka potrzebe ;)

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: mądrala » 18.05.2017, 12:02

Hehe smutne k*******, jaki skowyt.
To, co wczoraj się działo się Piłsudskiego to dla was nieosiągalny poziom. Wiecie dobrze o tym. Was buduje jedynie nienawiść do RTSu, gdyby nie my, bylibyście drugim Gksem B.

ŁKS1908ŁKS
Posty: 227
Rejestracja: 16.02.2013, 09:49

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: ŁKS1908ŁKS » 18.05.2017, 12:02

linead pisze:Pytanie powinno być inne. Nie o to dlaczego nie podeszliście pod stadion, ale dlaczego nie zostaliście na Pietrynie z godzine dłużej? Skoro już się tam tak rozgościliście to czemu zaraz po ostatnim gwizdku w pośpiechu zaczęliście się zbierać?

Odpowiedź jest prosta - wróciliśmy na ŁKS podziękować piłkarzom

internet
Posty: 481
Rejestracja: 02.01.2012, 10:30

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: internet » 18.05.2017, 12:17

mądrala pisze:Hehe smutne k*******, jaki skowyt.
To, co wczoraj się działo się Piłsudskiego to dla was nieosiągalny poziom. Wiecie dobrze o tym. Was buduje jedynie nienawiść do RTSu, gdyby nie my, bylibyście drugim Gksem B.
słychac wycie? Znakomicie. Walczysz Widzew walczysz. Wczoraj wszystko poszlo nie tak ja kmiało c'nie? :)

serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: serce miasta » 18.05.2017, 12:21

osmieszacie sie sasiedzi,ujawniliscie sie na miescie w dzien derbowy w momencie kiedy rywal byl u siebie na stadionie.W towarzystwie umundorowanych kolegow ponapinaliscie sie na kamerach.Zbieracie sie na wyjazdy z policja,deby spedzacie w towarzystwie policji na bramkach stoicie z policjantami.Gdzie podzial sie ten stary charakterny Lks dla ktorego policja to wrog nr.1?Myslalem ze srodowisko kibicowskie stroni od towarzystwa mundurowych,spisywania,mandatow I ogolnie rozumianego przypalu...faktycznie roznimy sie diametralnie.
ps.ilu was bylo na Piotrkowskiej na tym telebimie?Wiecej niz naszego Srodmiescia I Balut godzinke przed meczem?

internet
Posty: 481
Rejestracja: 02.01.2012, 10:30

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: internet » 18.05.2017, 12:26

serce miasta pisze:osmieszacie sie sasiedzi,ujawniliscie sie na miescie w dzien derbowy w momencie kiedy rywal byl u siebie na stadionie.W towarzystwie umundorowanych kolegow ponapinaliscie sie na kamerach.Zbieracie sie na wyjazdy z policja,deby spedzacie w towarzystwie policji na bramkach stoicie z policjantami.Gdzie podzial sie ten stary charakterny Lks dla ktorego policja to wrog nr.1?Myslalem ze srodowisko kibicowskie stroni od towarzystwa mundurowych,spisywania,mandatow I ogolnie rozumianego przypalu...faktycznie roznimy sie diametralnie.
ps.ilu was bylo na Piotrkowskiej na tym telebimie?Wiecej niz naszego Srodmiescia I Balut godzinke przed meczem?
wyj mała wyj...

beke mam dzis z waszych smutnych mordek :)

linead
Posty: 28
Rejestracja: 28.08.2016, 01:03

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: linead » 18.05.2017, 12:27

Póki co to słychać wycie tej resztki Kibiców ŁKSu. Na Widzewie zajebista oprawa, kosmiczny doping, świetna atmosfera. Jedynie co poszło nie tak, to wynik meczu i oddalająca się wizja awansu w tym roku.
Dla odmiany na Łks wszystko się sypie, ludzi garstka, jest szansa na awans a jednej trybuny nie da się nawet raz w roku wypełnić. Łódź ewidentnie opowiedziała się za klubem z Piłsudskiego.
Stąd te wzmożone hejterskie wpisy w całej sieci. Ale szczekajcie sobie ratlerki. Rzeczywistości i tak nie zakrzyczycie.

CzBCz
Posty: 33
Rejestracja: 01.05.2015, 11:27

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: CzBCz » 18.05.2017, 12:36

Podziękować za remis? Myślałem, że i my i oni walczą o wygraną, bo pogodzi nas Drwęca. Ale skoro Łks grał na czas to rozumiem, że remis był dla nich ok.
Ale co do tematu kibicowskiego czy to nie dziwne, że najwięcej do powiedzenia o atmosferze na stadionie, o dopingu, o oprawie itd mają do powiedzenia kibice Łksu, których na meczu... nie było? Powiedzcie szczerze czy to jest obiektywne? Przecież osoby postronne i tak to wiedzą, a zatem Wasze posty muszą budzić uśmiech, a nas nie przekonacie bo byliśmy i wiemy jak było. Więc po co to, bo nie kumam?
Ja byłem i według mnie doping kosmos. Studio komentatorskie znajduje się w okolicach klatki (jeśli dobrze pamiętam), jest też solidnie wyciszone i jeśli oceniacie doping na podstawie relacji w tv to jak tu traktować Wasze wpisy poważnie? Dodatkowo morze czerwieni, jakieś 95% ludzi ubrano na czerwono z szalikami robiło wrażenie, a zarazem była to dobra okazja do łowów dla Łksu.
Frekwencji nie ma co komentować, wiadomo było, że stadion będzie nabity. Oprawa z pelerynkami super wyszła, warto zwrócić uwagę na czcionkę, która wymagała dopracowania szczegółów i wyszło konkretnie, a napis "Derby są nasze" pulsujący przez całą pierwszą połowę robił wrażenie. Zdjęcia tego nie oddają, ale na pewno będą i filmiki. Rac nie było z wiadomych względów o których napomknąłem w temacie łódzkim i nie zamierzam się powtarzać. Na race też przyjdzie czas, a Łks musi się pogodzić, że to Widzew będzie decydował kiedy będą palone, a nie oni :)
A co do Łksu w centrum to cóż, jest takie powiedzenie - kota nie ma to myszy harcują. Chyba Łks nie myślał, że kilkaset osób z Widzewa opuści stadion niezauważony przez mundurowych, przejdzie jakieś 5 km również nie dostrzeżony przez służby i wpadnie w Łks, oczywiście wcześniej minąwszy policję, która przy tymże Łksie też była, pobije białych przy dziesiątkach miejskich kamer, a następnie z dumą zabierze flagę i wróci na mecz, również nie niepokojony przez służby mundurowe :) Dążę do tego, że owszem, Łks był w centrum, ale pisanie o jakiejkolwiek szansy konfrontacji w tych warunkach to czyste s-f i każdy nawet średnio rozgarnięty człowiek o tym wie. Myślę, że nawet ludzie z innych miast orientują się choć trochę gdzie jest Pietryna, a gdzie obiekt Widzewa toteż nie rozumiem jakim cudem chcecie przekonać ich, że Wasza wycieczka na Piotrkowską podczas meczu to wielkie osiągnięcie?

internet
Posty: 481
Rejestracja: 02.01.2012, 10:30

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: internet » 18.05.2017, 12:36

linead pisze:Póki co to słychać wycie tej resztki Kibiców ŁKSu. Na Widzewie zajebista oprawa, kosmiczny doping, świetna atmosfera. Jedynie co poszło nie tak, to wynik meczu i oddalająca się wizja awansu w tym roku.
Dla odmiany na Łks wszystko się sypie, ludzi garstka, jest szansa na awans a jednej trybuny nie da się nawet raz w roku wypełnić. Łódź ewidentnie opowiedziała się za klubem z Piłsudskiego.
Stąd te wzmożone hejterskie wpisy w całej sieci. Ale szczekajcie sobie ratlerki. Rzeczywistości i tak nie zakrzyczycie.
płacz, maleńka płacz...
:)

anty1908
Posty: 45
Rejestracja: 20.07.2016, 11:24

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: anty1908 » 18.05.2017, 12:42

linead pisze:Póki co to słychać wycie tej resztki Kibiców ŁKSu. Na Widzewie zajebista oprawa, kosmiczny doping, świetna atmosfera. Jedynie co poszło nie tak, to wynik meczu i oddalająca się wizja awansu w tym roku.
Dla odmiany na Łks wszystko się sypie, ludzi garstka, jest szansa na awans a jednej trybuny nie da się nawet raz w roku wypełnić. Łódź ewidentnie opowiedziała się za klubem z Piłsudskiego.
Stąd te wzmożone hejterskie wpisy w całej sieci. Ale szczekajcie sobie ratlerki. Rzeczywistości i tak nie zakrzyczycie.
Odnośnie "zakrzykiwania rzeczywistości" to w swoim pierwszym poście na forum udawałeś kibica Lecha i z tej pozycji chciałeś szydzić z ŁKSu. I kto tu robi tubę propagandową? Waszej ultrasce brakuje pomysłów i jedynie co potrafią zrobić to rozłożyc na krzeszełkach worki na śmieci na kilka godzin przed meczem - sektorówkę repliki robotniczego na trybunie C nawet nie potrafiliście w pełni rozwinąć tylko była pozwijana jak ta szmata którą spaliliśmy na derbach. Swoją ciekawę czy Ruch was klepie po plecach za to że robicie repliki straconych i spalonych flag skoro teraz śmieją się z Gieksy z tego samego powodu? Wasza frekwencja to jedyne co was ratuje - odnoszę wrażenie że to taka "małyszomania" w wersji letniej - na derbach część waszych kibiców chciała wywieszać swoje szmaty z nazwami miejscowości z których pochodzą jak to bywa na skoczniach narciarskich. Pytanie co na to wasz Zarząd któremu brakuje tylko żebyście laske zaczeli robić

Biruang
Posty: 51
Rejestracja: 13.08.2016, 21:55

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: Biruang » 18.05.2017, 13:05

Ja to nie rozumiem tego przekrzykiwania w internecie "Derby dla Widzewa, Derby dla ŁKSu". Derby na remis bo taki wynik padł wczoraj w meczu. Jedni zaprezentowali się tak jak w tym momencie chcieli czyli ładna dla oka oprawa i dobry doping, drudzy nie mieli możliwości zaprezentowania się na stadionie, więc odbili to sobie paląc flagę co na pewno boli. Derby w sumie bez historii, a tutaj przekrzykiwanie jakby działo się nie wiadomo co. I druga sprawa docinki, że ŁKS z policją, a Widzew zamiast odbijać flagę siedzi na stadionie. Czy wy nie rozumiecie albo nie chcecie zrozumieć, że w dniu derbowym policji jest od cholery wszędzie i szansę na wykręcenie czegokolwiek są minimalne?

edit
anty1908 pisze:Waszej ultrasce brakuje pomysłów i jedynie co potrafią zrobić to rozłożyc na krzeszełkach worki na śmieci na kilka godzin przed meczem
A w takim razie czy oprawa, którą pokazała wczoraj Legia Ci się podobała? A no tak przepraszam oni zamiast "worków na śmieci" rozłożyli piękne, estetyczne kartony. A tak w ogóle to patrząc na Twój nick i na to co napisałeś to nie wiem czy zapomniałeś się przelogować na inne konto czy o co chodzi
Ostatnio zmieniony 18.05.2017, 13:18 przez Biruang, łącznie zmieniany 1 raz.

zgierska
Posty: 86
Rejestracja: 21.03.2015, 21:41

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: zgierska » 18.05.2017, 13:15

Kolejna sprawa ogladanie meczu na pietrynie w Kebabie....narodowy Lks

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: Entlicheck » 18.05.2017, 13:21

Kolejna sprawa .... mecz na ktory czekaliście pare dobrych lat, na nowym super stadionie, a wy nie odpaliliscie na nim nawet zapałki... Widzew the best ultras buahahaha .... Against Modern Football itp itd.

cacek jest z was dumny... jemu udało sie was gnoić przez pare lat i poniewierac wami jak szmatą , a teraz sami sie poniewieracie ''dla dobra reaktywacji '' hahahha

gringocwel
Posty: 164
Rejestracja: 14.04.2017, 13:42

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: gringocwel » 18.05.2017, 13:24

Ale elkaesiaczki placza po tym jak sie Widzew ich niedoscigniony rywal zaprezentowal. Pilkarze i dzialaczyki pochwalili sie goracym przywitaniem? Zaden slowkiem sie za waszym chujstwem nie wstawil. Hehe Slychac wycie? Znakomicie :)

Michu_Łódź
Posty: 181
Rejestracja: 23.05.2016, 12:26

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: Michu_Łódź » 18.05.2017, 13:25

Łks wypomina nam,że nic nie odpalone. Wy w tym sezonie na swoim stadionie odpaliliście raz. Potem mieliście zamkniętą trybunę i od tej pory nic nie było na meczach domowych.

zgierska
Posty: 86
Rejestracja: 21.03.2015, 21:41

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: zgierska » 18.05.2017, 13:30

Jeżeli ilosc odpalonych piro świadczy o ekipie to pobyl Lks-u w Kebabie świadczy iż sprzyjają ciapatym...bądźcie poważni oby następne derby byle wreszcie z obiema ekipami

internet
Posty: 481
Rejestracja: 02.01.2012, 10:30

Re: Derby Łodzi -17.05.2017 !

Post autor: internet » 18.05.2017, 13:32

gringocwel pisze:Ale elkaesiaczki placza po tym jak sie Widzew ich niedoscigniony rywal zaprezentowal. Pilkarze i dzialaczyki pochwalili sie goracym przywitaniem? Zaden slowkiem sie za waszym chujstwem nie wstawil. Hehe Slychac wycie? Znakomicie :)
rycz, mała rycz :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 129 gości