Honorowe ekipy w naszym kraju.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
1.3.1.2. 100%
Posty: 116
Rejestracja: 17.11.2016, 22:41

Honorowe ekipy w naszym kraju.

Post autor: 1.3.1.2. 100% » 01.03.2017, 10:16

Witam.W związku z występem Marka Nogi na IWT nastąpiła fala obrzucania się gównem.Przytaczane są co jakiś czas te same argumenty,czytając to aż rzygać się już chce.W kółko to samo.Jedni cisną na Górnik Zabrze,drudzy na Ruch Chorzów.Moje zdanie jest następujące...Honorowych i sztywniutkich ekip w naszym kraju jest znikoma ilość.Moim faworytem jest Ruch Radzionków,ekipa mała,doskonale znająca swoje miejsce w szeregu,ale działająca w miarę swoich możliwości.O ile mnie pamięć nie myli nie mieli na swoim koncie krzywych akcji.Jeżeli istnieją jeszcze jakieś inne honorowe/sztywniutkie ekipy to wypisujcie.Jeżeli już taki temat był a przeoczyłem to sorry.Pozdrawiam normalnych.



Kuzyn Burmistrza
Posty: 221
Rejestracja: 26.04.2016, 19:51

Re: Honorowe ekipy w naszym kraju.

Post autor: Kuzyn Burmistrza » 01.03.2017, 10:31

Napisze tak, moim osobistym zdaniem nie ma krystalicznie czystych ekip, sa poprostu sprawy, ktore nie wyszly na swiatlo dzienne.
Nastał czas kalkulacji i czas gdzie ekipy staraja sie nie o to zeby wygrac, ale o to by nie dostac wpierdolu.

siedze cicho
Posty: 30
Rejestracja: 08.05.2013, 13:55

Re: Honorowe ekipy w naszym kraju.

Post autor: siedze cicho » 01.03.2017, 11:29

Ten Radzionków to po czym wnosisz? Po ich jeżdżeniu swego czasu z kolegą psem po dyskotekach?
Nie ma sensu takiego wątku prowadzić.

Polska24
Posty: 147
Rejestracja: 07.05.2011, 22:40

Re: Honorowe ekipy w naszym kraju.

Post autor: Polska24 » 01.03.2017, 12:12

Mój faworyt to Arystkokraci z Myszkowa.

Rzezimieszek
Posty: 16
Rejestracja: 22.06.2016, 16:57

Re: Honorowe ekipy w naszym kraju.

Post autor: Rzezimieszek » 01.03.2017, 13:09

Prawdopodobnie jedynymi ekipami w kraju które nie maja na swoim koncie żadnych krzywych akcji to ekipy nowe/nic lub niewiele znaczace.
Dlatego moim typem na najbardziej honorową ekipę jest Teramlica ;)

holendrowie i beldzy
Posty: 248
Rejestracja: 03.12.2012, 16:37

Re: Honorowe ekipy w naszym kraju.

Post autor: holendrowie i beldzy » 01.03.2017, 15:10

Radzionków tak honorowy, że został odpulony przez Szombierki.
Nie ważne ile masz wyjazdów,ważna jest ilość postów!

szlachta gliwic
Posty: 28
Rejestracja: 28.02.2017, 20:05

Re: Honorowe ekipy w naszym kraju.

Post autor: szlachta gliwic » 01.03.2017, 15:41

FC Knorr.

KrucholKN
Posty: 2
Rejestracja: 02.03.2017, 08:21

Re: Honorowe ekipy w naszym kraju.

Post autor: KrucholKN » 02.03.2017, 08:38

Cracovia Kurdwanów

bednar
Posty: 645
Rejestracja: 12.09.2009, 18:04
Lokalizacja: Kozienice

Re: Honorowe ekipy w naszym kraju.

Post autor: bednar » 02.03.2017, 09:56

Fuks Garki

Fc. Leszczyny
Posty: 97
Rejestracja: 26.02.2007, 21:33

Re: Honorowe ekipy w naszym kraju.

Post autor: Fc. Leszczyny » 06.03.2017, 18:15

Raków Częstochowa! Wychodzi do walki z każdym, nie patrząc na liczby. Bez sprzętu. Flagi zawsze na zewnątrz. Dobre "wizualnie" wyjazdy. Do porażki potrafią się przyznać! Osobiste zdanie.

Noga z Familoka
Posty: 181
Rejestracja: 24.08.2014, 15:51
Lokalizacja: Bytom

Re: Honorowe ekipy w naszym kraju.

Post autor: Noga z Familoka » 06.03.2017, 22:10

holendrowie i beldzy pisze:Radzionków tak honorowy, że został odpulony przez Szombierki.
Odpulony bo Szombierki mialy dobra okazje by przypodbac sie Polonii Bytom i dobrze to wykorzystali poza tym wystarczy spojrzec co prezentuja teraz Szombierki a co Radzionkow.
Nie ma w Polsce honorowej ekipy jedni jezdza na dyskoteki, inni jezdza z psami na akcje np w Chorzowie.
W Bytomiu tez tzw dobry pies dzialal z Polonia tylko na Slasku wszystko wychodzi bo rywal czeka az kosie sie podwinie noga i wtedy jest szansa to wykorzystac w aferze a w innych ekipach w innych rejonach w Polsce takich przypadkow jest pewnie mnostwo a nawet tego nie wiemy.

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Honorowe ekipy w naszym kraju.

Post autor: plemplem81 » 10.03.2017, 15:45

Noga z Familoka pisze:Odpulony bo Szombierki mialy dobra okazje by przypodbac sie Polonii Bytom i dobrze to wykorzystali
Cidry zostały odpulone, bo taka była decyzja chłopaków z naszej ekipki po minie, na jaką Cidry wpuściły chłopaków z DPB po akcji z powrotu z turnieju w Wodzisławiu Śląskim. Rozstaliśmy się w normalnych relacjach, potem były bluzgi na naszych derbach w sezonie 2013/14, ale nie mnie już to oceniać. Z Cidrami mieliśmy dwukrotnie bliższe kontakty (zapewne wspólny wróg), po prostu nie wyszło. Tyle. A dorabianie sobie do tego takiej teorii, jak ta twoja, trąci teorią spiskową na miarę smoleńskiej brzozy.
Obrazek

siwy_rr
Posty: 160
Rejestracja: 17.02.2014, 12:33

Re: Honorowe ekipy w naszym kraju.

Post autor: siwy_rr » 10.03.2017, 18:49

Trzeba też zaznaczyć jak pojęcie niehonorowego zachowania zmieniło się na przestrzeni lat.

Kiedyś za wielce niehonorowe uważano spuszczenie wpierdolu w 5 na 1 dziś na porządku dziennym np. na Śląsku jest niszczenie aut, krojenie sprzętem pojedyńcze osoby itd.

Często jest też tak że to co niehonorowe jest u przeciwnika w swojej ekipie już jest akceptowane.

stopislamizacjieurop
Posty: 66
Rejestracja: 11.03.2017, 15:18

Re: Honorowe ekipy w naszym kraju.

Post autor: stopislamizacjieurop » 15.03.2017, 15:53

W naszym kraju ekipy są mniej honorowe i bardziej honorowe ,100%honorowych niema bo np.Lechia jadąc w Polskę walczy bez sprzętu ale z lokalnym rywalem jest inaczej bo się on pojawia ,Łódzkie Bandy też z innymi potrafią i wolą gołe łapy ale w Łodzi sprzęt niestety i chęć dojechania rywala za wszelką cenę ,na Sląsku ogólnie nie było sprzętu na taką skale ale jak się już zaczęło to sprzęt obecny ,Kraków to tragedia maczety itp oni nieznają pojęcia honor,bo gdyby go znali to decyzyjni z obu klubów by sie dogadali od dziś niema sprzetu i c*** trzeba tylko chcieć, szkoda dwie mocne bandy niejedni by się chcieli z nimi sprawdzić ale przez sprzet odpuszczają . ta ich Swięta Wojna tu sprzęt będzie wiecznie być może zbyt silna jest nienawiść do siebie , (pamiętam jak kumpel mnie rozjebał jak był w Krakowie a ma koszulke Cracovii pytam go założysz ją przejdziesz sie? a on gada do mnie p******* tu konczyny obcinają myslałem że pierdolne heheh smutne ale prawdziwe koszulke to se możesz na ścianie jedynie powiesić ) jak ten Hutnik na tak ciężkim terenie daje rade to sie dziwie oni w miare honorowi,ogólnie to bym Lecha Legie i Ruch zaliczył do wmiare honorowych myślę że w niższych ligach jest więcej honorowych ekip .

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Honorowe ekipy w naszym kraju.

Post autor: whiskey » 15.03.2017, 16:09

do której dzisiaj lekcje miałeś ?

modelo
Posty: 27
Rejestracja: 15.08.2016, 22:44

Re: Honorowe ekipy w naszym kraju.

Post autor: modelo » 15.03.2017, 16:49

Bez wątpienie Wisła Sharks

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Honorowe ekipy w naszym kraju.

Post autor: Khan » 15.03.2017, 19:32

stopislamizacjieurop pisze:W naszym kraju ekipy są mniej honorowe i bardziej honorowe ,100%honorowych niema bo np.Lechia jadąc w Polskę walczy bez sprzętu ale z lokalnym rywalem jest inaczej bo się on pojawia ,Łódzkie Bandy też z innymi potrafią i wolą gołe łapy ale w Łodzi sprzęt niestety i chęć dojechania rywala za wszelką cenę ,na Sląsku ogólnie nie było sprzętu na taką skale ale jak się już zaczęło to sprzęt obecny ,Kraków to tragedia maczety itp oni nieznają pojęcia honor,bo gdyby go znali to decyzyjni z obu klubów by sie dogadali od dziś niema sprzetu i c*** trzeba tylko chcieć, szkoda dwie mocne bandy niejedni by się chcieli z nimi sprawdzić ale przez sprzet odpuszczają . ta ich Swięta Wojna tu sprzęt będzie wiecznie być może zbyt silna jest nienawiść do siebie , (pamiętam jak kumpel mnie rozjebał jak był w Krakowie a ma koszulke Cracovii pytam go założysz ją przejdziesz sie? a on gada do mnie p******* tu konczyny obcinają myslałem że pierdolne heheh smutne ale prawdziwe koszulke to se możesz na ścianie jedynie powiesić ) jak ten Hutnik na tak ciężkim terenie daje rade to sie dziwie oni w miare honorowi,ogólnie to bym Lecha Legie i Ruch zaliczył do wmiare honorowych myślę że w niższych ligach jest więcej honorowych ekip .
chyba Ci sie klub pomylił albo inny Ruch np Radzionków bo na pewno nie Chorzów...

rozpuszczalnik1906
Posty: 74
Rejestracja: 20.02.2017, 19:33

Re: Honorowe ekipy w naszym kraju.

Post autor: rozpuszczalnik1906 » 16.03.2017, 00:11

stopislamizacjieurop pisze:W naszym kraju ekipy są mniej honorowe i bardziej honorowe ,100%honorowych niema bo np.Lechia jadąc w Polskę walczy bez sprzętu ale z lokalnym rywalem jest inaczej bo się on pojawia ,Łódzkie Bandy też z innymi potrafią i wolą gołe łapy ale w Łodzi sprzęt niestety i chęć dojechania rywala za wszelką cenę ,na Sląsku ogólnie nie było sprzętu na taką skale ale jak się już zaczęło to sprzęt obecny ,Kraków to tragedia maczety itp oni nieznają pojęcia honor,bo gdyby go znali to decyzyjni z obu klubów by sie dogadali od dziś niema sprzetu i c*** trzeba tylko chcieć, szkoda dwie mocne bandy niejedni by się chcieli z nimi sprawdzić ale przez sprzet odpuszczają . ta ich Swięta Wojna tu sprzęt będzie wiecznie być może zbyt silna jest nienawiść do siebie , (pamiętam jak kumpel mnie rozjebał jak był w Krakowie a ma koszulke Cracovii pytam go założysz ją przejdziesz sie? a on gada do mnie p******* tu konczyny obcinają myslałem że pierdolne heheh smutne ale prawdziwe koszulke to se możesz na ścianie jedynie powiesić ) jak ten Hutnik na tak ciężkim terenie daje rade to sie dziwie oni w miare honorowi,ogólnie to bym Lecha Legie i Ruch zaliczył do wmiare honorowych myślę że w niższych ligach jest więcej honorowych ekip .
Ty z tym Hutnikiem poważnie? Jeżeli mówimy o sprzęcie to z Krakowa.. Może Garbarnia? Czekaj.. Tam nikogo nie ma.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fajnie_jest, fans74, karol_gryf, kumitsu i 190 gości