www.warhouse.pl

Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
Kerko
Posty: 41
Rejestracja: 16.12.2016, 14:02

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: Kerko » 18.02.2017, 22:00

cobytu pisze:
TenTypZDaleka pisze:
.ZIWPJB. pisze:31 Października w Lubinie (w poniedziałęk) Wisły było ok 300 osób, niech będzie 250, teraz sobota, wyjazd na Śląsk i jedzie tyle samo. Można się czepiać, ale chociaż u nich teraz jeździ jakość a nie ilość...
Nie chcę się czepiać, jakość nie powinna być mierzona po cykanych fotkach, bo często ten "dzik" na fotkach jest zwykłym obsrańcem który bastuje po 2-3 strzale, ale jeśli już przytaczasz efekty wizualne i słabe liczby, to Wisła w Białymstoku, Gdyni, Sosnowcu w pucharze itd, nie dość że liczby słabe to efekty wizualne powalające nie są, więc nie przekonuje mnie tłumaczenie że jeżdżą teraz samą bandą dlatego takie liczby, bo po zdjęciach to nie ma czasami ani ilości ani jakości, Wisła obniżyła zdecydowanie loty wyjazdowe, jak się potocznie mówi łatwiej spaść niż utrzymać się na szczycie, Wisła była solidną firmą wyjazdową, sporo fan clubów a taka kapa, ale to problem Wisły ich liczby wyjazdowe, my możemy tylko je oceniać na takim forum.
Ile to juz razy "dzików" weryfikowało życie.Tak że sporo masz racji.
Tak, tylko że w derbowych miastach takich jak Łódź, Górny Śląsk czy Kraków osoby są weryfikowane na bieżąco, więc jeżeli ktoś jest cipą to prędzej czy później (raczej prędzej) wyjdzie i wtedy raczej takie osoby kariery nie zrobią w ekipe, nie potrzeba do tego wyjazdów c*** wie dokąd.



vixer
Posty: 78
Rejestracja: 09.12.2011, 21:57

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: vixer » 18.02.2017, 22:05

Kerko pisze: wtedy raczej takie osoby kariery nie zrobią w ekipe, nie potrzeba do tego wyjazdów c*** wie dokąd.
Pewnie,że wyjazdów dużo nie trzeba. Wystarcza poza a'la kozaczek, do tego tasaczek. Nowoczesna selekcja.

Bieda w c*** i tyle na ten temat.

Jacoby331
Posty: 27
Rejestracja: 29.11.2016, 20:55

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: Jacoby331 » 18.02.2017, 22:21

nikodem pisze:
vixer pisze:
Kerko pisze: wtedy raczej takie osoby kariery nie zrobią w ekipe, nie potrzeba do tego wyjazdów c*** wie dokąd.
Pewnie,że wyjazdów dużo nie trzeba. Wystarcza poza a'la kozaczek, do tego tasaczek. Nowoczesna selekcja.

Bieda w c*** i tyle na ten temat.
Wyciąłeś kawałek jego wpisu,ten cytat,nie oddaje pełnej myśli piszącego.
Generalnie tą Wisłą,chce mi się już zygać,wyjazdy najlepiej obrazują obecną sytuacje na Wiśle,ja nie wiem jak tak można sie sku*wić,mająć takie zgody jak Slask i Lechia,no Wisla jeszcze odczuje te decyzje.
Co wyjazdy obrazowują paziu ? W każdym temacie zgrywasz kozaka. Z jakiej ekipy jestes ? Chce Ci się Wisłą rzygać, a wszędzie o niej najwięcej p*********. Tak trudno Ci zrozumieć, że kiedyś zgody sie kończą ? Przecież to normalne, ale Wam kumaczom trudno to zaakceptować. Zaraz mój post zostanie wyjebany, a Twoja napinka zostanie. Ot co napinko trwaj.

-E4-
Posty: 245
Rejestracja: 20.08.2015, 10:32
Lokalizacja: Odra Opole

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: -E4- » 18.02.2017, 22:22

Śląsk młyn ma uważam na swoim poziomie tylko po prostu ten stadion jest tak dupny że 1000 osób wygląda na nim jak garstka ludzi...
Obrazek

.ZIWPJB.
Posty: 374
Rejestracja: 23.09.2016, 19:39

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: .ZIWPJB. » 18.02.2017, 22:27

Hola, hola, na oporowskiej chodziło 8-10 tyś ludzi co mecz, teraz 6-7 więc nie pierdolcie że to wina stadionu. To jest ewenement, tak wielkie miasto, nie biedne (nie ma co się tłumaczyć że ktoś woli sobie piwko wypić niż iść na mecz), w c*** fan klubów, oprócz paru miast cały Dolny Śląsk jest Śląska, więc coś z tą frekwencją nie hula i to od bardzo dawna. I tu mowa o meczu z taką Wisłą, a przychodzi rywal typu Kielce czy Łęczna (nie obrażając tu wymienionych daję przykład względem frekwencji na Śląsku) i ludzi garstka, w TV to żenująco to wygląda, weźcie wy wróćcie na tą starą oporowską, tam efekt był o wiele lepszy, j**** te duże stadiony, to nie na naszą ligę.
ukrainiec nie byl nie jest i nie bedzie moim bratem.

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: Bączyński » 18.02.2017, 22:31

Ja tylko przypomnę,że trybuna B na której jest młyn Śląska ma 12 tys. pojemności.Tyle ludzi co dzisiaj było na innych stadionach byłoby solidnym wynikiem.
Hola, hola, na oporowskiej chodziło 8-10 tyś
Nie pisz bzdur bo Oporowska mieściła 8 tys ludzi z lekkim hakiem,a tych kompletów też wiele nie mieliśmy.

TenTypZDaleka
Posty: 48
Rejestracja: 21.06.2016, 13:46

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: TenTypZDaleka » 18.02.2017, 22:33

Nie chcę się czepiać, jakość nie powinna być mierzona po cykanych fotkach, bo często ten "dzik" na fotkach jest zwykłym obsrańcem który bastuje po 2-3 strzale, ale jeśli już przytaczasz efekty wizualne i słabe liczby, to Wisła w Białymstoku, Gdyni, Sosnowcu w pucharze itd, nie dość że liczby słabe to efekty wizualne powalające nie są, więc nie przekonuje mnie tłumaczenie że jeżdżą teraz samą bandą dlatego takie liczby, bo po zdjęciach to nie ma czasami ani ilości ani jakości, Wisła obniżyła zdecydowanie loty wyjazdowe, jak się potocznie mówi łatwiej spaść niż utrzymać się na szczycie, Wisła była solidną firmą wyjazdową, sporo fan clubów a taka kapa, ale to problem Wisły ich liczby wyjazdowe, my możemy tylko je oceniać na takim forum.[/quote]

Ile to juz razy "dzików" weryfikowało życie.Tak że sporo masz racji.[/quote]

Tak, tylko że w derbowych miastach takich jak Łódź, Górny Śląsk czy Kraków osoby są weryfikowane na bieżąco, więc jeżeli ktoś jest cipą to prędzej czy później (raczej prędzej) wyjdzie i wtedy raczej takie osoby kariery nie zrobią w ekipe, nie potrzeba do tego wyjazdów c*** wie dokąd.[/quote]
Główne ekipy się bardzo dobrze znają, i wiedzą gdzie przebywają, więc walki na ulicach głównych ekip są rzadkie tak naprawdę na takich teranach jak Górny Śląsk, częściej dochodzi po prostu do osiedlowych akcji, mniej lub bardziej kumatych osób zaangażowanych w życie kibicowskie gdy tereny wpływów graniczą z sobą. Ten kto jest fanatykiem trenuje, jezdzi za swoim klubem, nie jak to ująłeś "c*** wie dokąd", ale są ekipy które sobie wezmą chłopaków z dużymi bickami, którzy mają czasami bardzo mało wspólnego z wyjazdami i klubem, ale są blisko ekipy, napną go i jest ekipa "nie do wyjebania" uwieczniona na zdjęciu. Dlatego napisałem że te skoksowane "dziki" ważące po 120 kg na fotkach często są obsrańcami na 2-3 strzały,gdy napotkają może nie dzików takich jak oni, ale wariatów, są sprowadzani na ziemię, dla mnie osobiście takim bardzo dobrym chuligańskim przykładem są chłopaki z ŁKS.

vixer
Posty: 78
Rejestracja: 09.12.2011, 21:57

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: vixer » 18.02.2017, 22:38

nikodem pisze: Wyciąłeś kawałek jego wpisu,ten cytat,nie oddaje pełnej myśli piszącego.
Twój też wyciąłem i co to oddaje?

Kerko
Posty: 41
Rejestracja: 16.12.2016, 14:02

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: Kerko » 18.02.2017, 22:40

nikodem pisze:
vixer pisze:
Kerko pisze: wtedy raczej takie osoby kariery nie zrobią w ekipe, nie potrzeba do tego wyjazdów c*** wie dokąd.
Pewnie,że wyjazdów dużo nie trzeba. Wystarcza poza a'la kozaczek, do tego tasaczek. Nowoczesna selekcja.

Bieda w c*** i tyle na ten temat.
Wyciąłeś kawałek jego wpisu,ten cytat,nie oddaje pełnej myśli piszącego.
Generalnie tą Wisłą,chce mi się już zygać,wyjazdy najlepiej obrazują obecną sytuacje na Wiśle,ja nie wiem jak tak można sie sku*wić,mająć takie zgody jak Slask i Lechia,no Wisla jeszcze odczuje te decyzje.
Dla jednych sie liczą wyjazdy bo owszem jest to bardzo ważny element kibicowskiego rzemiosła dla innych mniej, albo w ogóle. Zresztą kiedyś tu gość o nicku "abg" mocno kumate konto Wisły napisał jasno ze dla Wisły liczy się MIASTO, MIASTO jeszcze raz MIASTO a wyjazdów mogłoby nie być. Wyjazdy nie obrazują w ogóle sytuacji na Wiśle, czy Ci się to podoba czy nie. Swoją drogą niektórzy p******* tak jakby Wisła za czasów zgody z Lechią i Śląskiem była ELITĄ WYJAZDOWĄ, wy się jebnijcie w łeb, bo owszem zdarzało się jeździć w wysokich liczbach, ale zdarzały się też liczby małe.

Popeyee
Posty: 362
Rejestracja: 10.09.2012, 08:37
Lokalizacja: Anglia

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: Popeyee » 18.02.2017, 22:42

-E4- pisze:Śląsk młyn ma uważam na swoim poziomie tylko po prostu ten stadion jest tak dupny że 1000 osób wygląda na nim jak garstka ludzi...
Tylko ta trybuna ma chyba 10tyś z tego co pamietam a dzisiaj była prawie pełna.Masz reacje że 1tyś osob wyglada jak garstka wogole mogli rozbudować oporowska w cetrum miasta niż ten moloch postawić.
Good Night Left Side

bez-napinki
Posty: 1578
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: bez-napinki » 18.02.2017, 22:42

TenTypZDaleka pisze:Patrząc ostatnio na to że Wisła wraz z Ruchem polowała na Śląsk w Sosnowcu, ostatnie napięte relacje na linii Kraków-Wrocław to liczba słaba, bo ani Widzew się zbytnio nie zmobilizował, ani Ruch z Elana, Wisła sama w sobie też przeciętnie, Śląsk również bez szaleństw, ale jak by nie patrzeć to potrafi na wyjazd się zmobilizować, a Sharksi z przyjaciółmi słabo, przyjechać do swojej największej kosy jak na obecną chwilę po Cracovii w takiej liczbie hmmm... widocznie stać ich na tyle na ten moment, tyle. Po stronie Śląska bardzo mocne wsparcie Motoru i to chyba największy plus tego meczu jeśli chodzi o liczby ekip, spodziewałem się trochę więcej po tym meczu, ale ostatnio Wisłę w wyjazdach przebija nawet lokalny rywal więc nie ma co oczekiwać w tym momencie od Wiślaków poziomu którego nie zdołają przeskoczyć, za jakiś czas może się to zmienić, ale teraz jest teraz i liczba Wisły z przyjaciółmi słaba.
Robiłeś wywiad z Wisłą, że stwierdzasz, że Śląsk to druga kosa po Cracovii? Ja p******* co za pajac...

TenTypZDaleka
Posty: 48
Rejestracja: 21.06.2016, 13:46

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: TenTypZDaleka » 18.02.2017, 22:47

bez-napinki pisze:Robiłeś wywiad z Wisłą, że stwierdzasz, że Śląsk to druga kosa po Cracovii? Ja p******* co za pajac...
Twój nick wskazywał że nie będzie napinki, a jednak. Nie trzeba robić żadnych wywiadów żeby to stwierdzić, na ten moment to jedna z głównych kos, więc nie wiem na c*** teraz drążysz i obrażasz.

bez-napinki
Posty: 1578
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: bez-napinki » 18.02.2017, 22:56

No to w końcu druga po Cracovii czy jedna z głównych?

Pająk Spajder
Posty: 116
Rejestracja: 27.05.2015, 14:53

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: Pająk Spajder » 18.02.2017, 22:58

Hehe zaraz się okaże, że Motoru i Lechii było w sumie więcej niż wisły z całym wrwe na swoim wyjezdzie sezonu. O, przepraszam przecież Śląsk to żadna kosa, a na ten mecz nie było mobilizacji i w ogóle na wrocławian nie ma żadnego ciśnienia...

damarus
Posty: 77
Rejestracja: 28.11.2012, 15:10

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: damarus » 18.02.2017, 22:59

Obrazek
Wy powaznie uwazacie, ze mlyn z tego meczu slabo sie prezentowal? Jeszcze jak sie zwroci uwage ile moze pomiescic osob. Te osoby komentujacy frekwencje przed meczem, albo do 10 minuty to wiecej nie powinny sie tutaj wypowiadac.

Kerko
Posty: 41
Rejestracja: 16.12.2016, 14:02

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: Kerko » 18.02.2017, 23:03

Pająk Spajder pisze:Hehe zaraz się okaże, że Motoru i Lechii było w sumie więcej niż wisły z całym wrwe na swoim wyjezdzie sezonu. O, przepraszam przecież Śląsk to żadna kosa, a na ten mecz nie było mobilizacji i w ogóle na wrocławian nie ma żadnego ciśnienia...
Skąd ty wiesz kto był na sektorze gości kumaczu? Widzew z tego co wiem miał jakiś turniej kibicowski dzisiaj. Parchu, wy się skupcie lepiej na tym żeby nie gubić dowodów/paszportów przy spierdalaniu w popłochu a nie po raz kolejny zresztą, wpierdalasz się między wódke a zakąske.

TenTypZDaleka
Posty: 48
Rejestracja: 21.06.2016, 13:46

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: TenTypZDaleka » 18.02.2017, 23:09

bez-napinki pisze:No to w końcu druga po Cracovii czy jedna z głównych?
A jakieś znaczenie ma i różnicę czy kawę zalejesz najpierw mlekiem a potem wodą lub najpierw wodą potem mlekiem? Nie, jest ostatnio duża kosa i napięcie, chęć konfrontacji, jeśli robisz ranking to sobie wstaw na jakie miejsce chcesz ich relacje, napisałem że po Cracovii mają na Śląsk duże ciśnienie więc ci odpowiadam że nie wiem po co drążysz i co to zmienia, nic nie zmienia, kosa jest duża już z jednej jak i z drugiej strony, w dzisiejszym meczu WKS z przyjaciółmi podsumował jak wyglądają ich relację z Wisłą.

Michu_Łódź
Posty: 181
Rejestracja: 23.05.2016, 12:26

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: Michu_Łódź » 18.02.2017, 23:21

Popeyee pisze:
-E4- pisze:Śląsk młyn ma uważam na swoim poziomie tylko po prostu ten stadion jest tak dupny że 1000 osób wygląda na nim jak garstka ludzi...
Tylko ta trybuna ma chyba 10tyś z tego co pamietam a dzisiaj była prawie pełna.Masz reacje że 1tyś osob wyglada jak garstka wogole mogli rozbudować oporowska w cetrum miasta niż ten moloch postawić.
Czy ty tak na poważnie? Ta trybuna ma 11 984 miejsca, a dzis na całym stadionie było 9667 widzów. A ty probujesz nam wmówić,że była prawie pełna.

Speedy
Posty: 49
Rejestracja: 28.01.2017, 15:55

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: Speedy » 18.02.2017, 23:22

nikodem pisze:
Pająk Spajder pisze:Hehe zaraz się okaże, że Motoru i Lechii było w sumie więcej niż wisły z całym wrwe na swoim wyjezdzie sezonu. O, przepraszam przecież Śląsk to żadna kosa, a na ten mecz nie było mobilizacji i w ogóle na wrocławian nie ma żadnego ciśnienia...
Nie,że sie okaze,tylko to już fakt,skoro Motoru nie było mniej niz 250 głów,Lechii pewnie podobnie,trzeba poczekać na oficjalnie info,wrócą to się określą.
Echo meczu: Śląsk Wrocław - Wisła Kraków (18.02.17)
Władcy Wschodu z Lublina wsparli dzisiaj braci z Wrocławia w bardzo dobrej liczbie (220+/- głów)

Ponoć Motor najliczniejszą ekipą wspierającą WKS.

ka..
Posty: 46
Rejestracja: 09.07.2011, 11:17

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: ka.. » 18.02.2017, 23:23

Trybuna B (młyn) we Wrocławiu ma 12tyś pojemności. To więcej lub prawie tyle co jeszcze niektóre stadiony w ekstraklasie, nie wspominając o niższych ligach. Dzis spiker podał frekwencje 10tyś z czego 3/4 na B, więc jest to liczba imponująca. Z nami około 200 lubelskiego Motoru, do tego wszystkie pozostałe prawdziwe zgody oraz Ferencvaros.

Popeyee
Posty: 362
Rejestracja: 10.09.2012, 08:37
Lokalizacja: Anglia

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: Popeyee » 18.02.2017, 23:36

Michu_Łódź pisze:
Popeyee pisze:
-E4- pisze:Śląsk młyn ma uważam na swoim poziomie tylko po prostu ten stadion jest tak dupny że 1000 osób wygląda na nim jak garstka ludzi...
Tylko ta trybuna ma chyba 10tyś z tego co pamietam a dzisiaj była prawie pełna.Masz reacje że 1tyś osob wyglada jak garstka wogole mogli rozbudować oporowska w cetrum miasta niż ten moloch postawić.
Czy ty tak na poważnie? Ta trybuna ma 11 984 miejsca, a dzis na całym stadionie było 9667 widzów. A ty probujesz nam wmówić,że była prawie pełna.

To jak ty to widzisz.?
Good Night Left Side

Michu_Łódź
Posty: 181
Rejestracja: 23.05.2016, 12:26

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: Michu_Łódź » 18.02.2017, 23:45

No widzę tam sporo wolnego,a szczególnie po lewej stronie. Do pełnej trybuny to daleko. Oczywiście liczba bardzo dobra,bo nikt w Polsce nie zapełniałby takiego młyna co mecz. Nawet połowę tego regularnie to chyba tylko Legia.

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: JP90% » 18.02.2017, 23:54

JP90% pisze:
nikodem pisze:Co by nie mówić,mecz we Wrocławiu zapowiada się elektryzująco,po oby dwu stronach mocne kosy,pierwsza wizyta Wisły po zerwaniu zgody(nie licze kilkunastu osób co byli z Ruchem),oby było dobre widowisko,zobaczymy.
Zapewne jak w 99,9% ciekawych meczów będzie z dużej chmury mały deszcz.

Będzie tak:

Wisła: słaba liczba, ekipa "napięta", kilka flag , słaby doping, głownie bluzgi.
Śląsk: Po mobilizacji liczba średnia ze wsparciem zgód, doping średni przerywany rymowankami w kierunku WSH, transparent,i może jakaś oprawa.

p.s A tak na marginesie stary mi do wanny wchodził jak się kąpałem.

Tyle.
Mój wpis o 11 rano.


Nawet ja się przeliczyłem. Gorzej niż średnio.

RSD
Posty: 215
Rejestracja: 25.11.2009, 23:28
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: RSD » 18.02.2017, 23:58

Jacoby331 pisze:Co wyjazdy obrazowują paziu ? W każdym temacie zgrywasz kozaka. Z jakiej ekipy jestes ? Chce Ci się Wisłą rzygać, a wszędzie o niej najwięcej p*********. Tak trudno Ci zrozumieć, że kiedyś zgody sie kończą ? Przecież to normalne, ale Wam kumaczom trudno to zaakceptować. Zaraz mój post zostanie wyjebany, a Twoja napinka zostanie. Ot co napinko trwaj.
Tak, zgody się czasami kończą i to nikogo nie dziwi. Dziwi natomiast fakt, że ekipa decyzyjna Wisły w czasach zgody ze Śląskiem jest obecna co jest zupełnie naturalne na pogrzebie Rolika zabitego przez Widzew, a parę lat później te same osoby stoją na sektorze w koszulkach... Widzewa i wyzywają Śląsk (mecz Wisła - Śląsk z jesieni). Później robią sobie z Widzewem układ...
Chodzi o fakt totalnego skurwienia się i totalnego upadku zasad. Co do pierwszej części Twojej wypowiedzi to Wasze wyjazdy obrazują to, że kibicowsko jesteście w czarnej d****. Ktoś poniżej napisał, że dla Wisły najważniejsza jest ulica i walka z Cracovią o wpływy. Ok, ale w takim razie nie jesteście chuliganami ani fanatykami tylko... tutaj już niech każdy sobie sam dopisze co uzna za słuszne.

vorenus
Posty: 85
Rejestracja: 24.04.2016, 13:28

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: vorenus » 19.02.2017, 00:05


sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: sir. » 19.02.2017, 00:09

skurwienie to jest wycieranie sobie ryja zmarłymi żeby dojebać Wiśle.jak się mizialiście do Ruchu to było spoko, nie przeszkadzało że mają zgodę z Widzewem:)

Kerko
Posty: 41
Rejestracja: 16.12.2016, 14:02

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: Kerko » 19.02.2017, 00:12

RSD pisze:
Jacoby331 pisze: Co do pierwszej części Twojej wypowiedzi to Wasze wyjazdy obrazują to, że kibicowsko jesteście w czarnej d****. Ktoś poniżej napisał, że dla Wisły najważniejsza jest ulica i walka z Cracovią o wpływy. Ok, ale w takim razie nie jesteście chuliganami ani fanatykami tylko... tutaj już niech każdy sobie sam dopisze co uzna za słuszne.
W d**** żeś był i gówno żeś widział, W Krakowie oraz małopolsce Wisła ma się dobrze, tak w czarnej d**** jest. Bo ty jesteś wyrocznią i będziesz tutaj pisał kto jest chuliganem i fanatykiem a kto nie jest, jebnij się w łeb.

andrzej47
Posty: 14
Rejestracja: 05.07.2016, 02:17
Lokalizacja: Strzegom

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: andrzej47 » 19.02.2017, 00:16

Nie rozumiem tego-Jak np : Górnik Łęczna ma protest to wszyscy się solidaryzują,Zawisza z Osuchem nikt nie jeździł do Bydgoszczy.A do Kielc mimo kosy kibiców Korony z prezesem klubu to większość ekip organizuje wyjazdy .Naprawdę tego nie rozumiem.

ZW1957
Posty: 225
Rejestracja: 05.06.2016, 23:05

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: ZW1957 » 19.02.2017, 00:21

Kerko pisze:
RSD pisze:
Jacoby331 pisze: Co do pierwszej części Twojej wypowiedzi to Wasze wyjazdy obrazują to, że kibicowsko jesteście w czarnej d****. Ktoś poniżej napisał, że dla Wisły najważniejsza jest ulica i walka z Cracovią o wpływy. Ok, ale w takim razie nie jesteście chuliganami ani fanatykami tylko... tutaj już niech każdy sobie sam dopisze co uzna za słuszne.
W d**** żeś był i gówno żeś widział, W Krakowie oraz małopolsce Wisła ma się dobrze, tak w czarnej d**** jest. Bo ty jesteś wyrocznią i będziesz tutaj pisał kto jest chuliganem i fanatykiem a kto nie jest, jebnij się w łeb.
Dobra chłopaki, koniec spiny bo Wisła ma się dobrze w KRK i Małopolsce. Czy ty ku*** czytasz co piszesz? Wisła kibicowsko to obecnie dno. W chuju mam to czy rządzą na mieście czy w regionie. Chcą się z miśkiem bawić w gangsterke i burdele niech się bawią, ale nie wmawiaj nam że to ma coś związanego z kibcowaniem. Poziom chuliganki? Słaby, zero akcji czysto chuligańskich, porażka z Legią. Poziom ultras? A no tak, zrobili oprawe na derby i tyle o UW słychać. Poziom wyjazdowy? Jeździ sama banda, bez przypadkowych osób. Tylko szkoda że tej bandy w Gdyni, Białymstoku, Sosnowcu było tylko 1 auto a reszta to dziewczyny i normalni wyjazdowicze.
Obrazek

nikt ważny
Posty: 38
Rejestracja: 21.01.2017, 22:39

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: nikt ważny » 19.02.2017, 00:28

andrzej47 pisze:
Nie rozumiem tego-Jak np : Górnik Łęczna ma protest to wszyscy się solidaryzują,Zawisza z Osuchem nikt nie jeździł do Bydgoszczy.A do Kielc mimo kosy kibiców Korony z prezesem klubu to większość ekip organizuje wyjazdy .Naprawdę tego nie rozumiem.
Każdy klub co tam przyjedzie solidaryzuje się z Koroną, "piłka nożna dla kibiców" Piast nawet jak przyjechał wyzywał Paprockiego prezesa Korony. I troche jest to inna bajka bo Łęcznie zależy na spadku frekwencji by nie zarabial klub grajac w Lublinie a Koronie zalezy na wznowieniu dopingu i nic nie ma mowy o frekwencji.

ZW1957
Posty: 225
Rejestracja: 05.06.2016, 23:05

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: ZW1957 » 19.02.2017, 00:29

andrzej47 pisze:
Nie rozumiem tego-Jak np : Górnik Łęczna ma protest to wszyscy się solidaryzują,Zawisza z Osuchem nikt nie jeździł do Bydgoszczy.A do Kielc mimo kosy kibiców Korony z prezesem klubu to większość ekip organizuje wyjazdy .Naprawdę tego nie rozumiem.

Może dlatego że Korona jako jedyna ma przemyślany protest? Co z tego że do Bydgoszczy i Lublina nie będą przyjeżdżały ekipy, jak na tym korzysta klub i nie musi wynajmować dodatkowej ochrony? Nawet przy 100 osobach, dodatkowa ochrona musi być wynajęta. A kasy z biletów nie jest za dużo.
Obrazek

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: sir. » 19.02.2017, 00:42

Dobra chłopaki, koniec spiny bo Wisła ma się dobrze w KRK i Małopolsce. Czy ty ku*** czytasz co piszesz? Wisła kibicowsko to obecnie dno. W chuju mam to czy rządzą na mieście czy w regionie. Chcą się z miśkiem bawić w gangsterke i burdele niech się bawią, ale nie wmawiaj nam że to ma coś związanego z kibcowaniem. Poziom chuliganki? Słaby, zero akcji czysto chuligańskich, porażka z Legią. Poziom ultras? A no tak, zrobili oprawe na derby i tyle o UW słychać. Poziom wyjazdowy? Jeździ sama banda, bez przypadkowych osób. Tylko szkoda że tej bandy w Gdyni, Białymstoku, Sosnowcu było tylko 1 auto a reszta to dziewczyny i normalni wyjazdowicze.
to się powinieneś cieszyć, a kwiczysz jak ruchana świnia widocznie wciąż cie ta słaba Wisełka boli i żyć bez niej nie możesz i o to w tym chodzi.porażka z Legią haha no bo pierdolnę :) czekam aż te mocarne wasze prężące muskuły na forum ekipy wyskoczą do kogoś w takich proporcjach, no ale do czegoś takiego trzeba mieć jaja, lepiej pierdolnąć kogoś w takiej przewadze że wszystko jasne a potem pisać o honorze i zasadah heh.
Ostatnio zmieniony 19.02.2017, 00:45 przez sir., łącznie zmieniany 1 raz.

Speedy
Posty: 49
Rejestracja: 28.01.2017, 15:55

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: Speedy » 19.02.2017, 00:44

Jest i Brodaty nad literą S żyje i ma się dobrze, a pisano tutaj i na facebooku że skatowany w szpitalu leży.

Obrazek

EMIGRANT_UK
Posty: 34
Rejestracja: 15.03.2014, 12:35

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: EMIGRANT_UK » 19.02.2017, 01:04

WKS-GTS , za 10 lat znow beda chlac razem, wspomnicie moje slowa

Maumarikus
Posty: 161
Rejestracja: 02.05.2016, 11:40

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: Maumarikus » 19.02.2017, 01:05


Czerwiec_76
Posty: 49
Rejestracja: 21.11.2016, 20:31

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: Czerwiec_76 » 19.02.2017, 01:08

Jesli by mierzyc sile ekipy po fotkach to widac ze Wisla pojechala konkretnym skladem do Wrocka...

Jacoby31
Posty: 115
Rejestracja: 26.06.2014, 19:46

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: Jacoby31 » 19.02.2017, 01:15

ZW1957 pisze:
Kerko pisze: Co do pierwszej części Twojej wypowiedzi to Wasze wyjazdy obrazują to, że kibicowsko jesteście w czarnej d****. Ktoś poniżej napisał, że dla Wisły najważniejsza jest ulica i walka z Cracovią o wpływy. Ok, ale w takim razie nie jesteście chuliganami ani fanatykami tylko... tutaj już niech każdy sobie sam dopisze co uzna za słuszne.
W d**** żeś był i gówno żeś widział, W Krakowie oraz małopolsce Wisła ma się dobrze, tak w czarnej d**** jest. Bo ty jesteś wyrocznią i będziesz tutaj pisał kto jest chuliganem i fanatykiem a kto nie jest, jebnij się w łeb.[/quote]

Dobra chłopaki, koniec spiny bo Wisła ma się dobrze w KRK i Małopolsce. Czy ty ku*** czytasz co piszesz? Wisła kibicowsko to obecnie dno. W chuju mam to czy rządzą na mieście czy w regionie. Chcą się z miśkiem bawić w gangsterke i burdele niech się bawią, ale nie wmawiaj nam że to ma coś związanego z kibcowaniem. Poziom chuliganki? Słaby, zero akcji czysto chuligańskich, porażka z Legią. Poziom ultras? A no tak, zrobili oprawe na derby i tyle o UW słychać. Poziom wyjazdowy? Jeździ sama banda, bez przypadkowych osób. Tylko szkoda że tej bandy w Gdyni, Białymstoku, Sosnowcu było tylko 1 auto a reszta to dziewczyny i normalni wyjazdowicze.[/quote]

A czy Ty widzisz co piszesz ? Każda lepsza "hooliganka" w naszej ekstraklapie to gangsterka lub pseudo gangsterka.
W ultrasce kiedyś było tak samo jakoś nie przypominam sobie żebyśmy robili oprawy co mecz.

heyzell
Posty: 32
Rejestracja: 16.07.2016, 15:41
Lokalizacja: W-w

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: heyzell » 19.02.2017, 07:08

mecz Śląsk-Wisła jak był wspomniane dosyć elektryzujące wszystkie zgody były obecne Lechia składem lepiej wyglądającym jakościowo przed meczem małe zamieszanie pod bramkami trochę ochronie sie oberwało co spowodowało podjazd radiolek z okolicy pod sektorem gości mała wymiana uprzejmości co skutkowało wyjściem gościa z sektora ale we wszystko wmieszali się ochroniarze powiększając sektor buforowy. Po obuch stronach słyszane bluzgi. Mogło się coś dziać przed meczem ale albo zabrakło jaj lub zdecydowania od strony gości.

Co do stadionu i jego pojemności to faktycznie moloch który nie służy do skupienia grup w jednym miejscu ale od następnego sezonu na sektorze B ma się to zmienić. A z perspektywy B sektor gości poniżej 1000 osób też nie wygląda kolorowo bo sprawia wrażenie pustego dla przypomnienia sektor gości to pojemność ok 3tys osób z czego do wykorzystania jest 2200 miejsc to grupa kibiców tej soboty na sektorze gości sektor był większości pusty do zobaczenia i krytykując Śląsk pod wzglendem pojemności zadajcie se pytanie czy twa ekipa zapełni sektor gości na naszym stadionie? może na palcach jednej ręki policzyć przy mega mobilizacji pt. Inwazja na Wrocław

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: JP90% » 19.02.2017, 08:05

Wiele się działo wokół tego meczu. Cztery szturmy na bramki wokół stadionu zakończone bijatyką z ochroniarzami. Jeden wołał „policja, policja ratunku” co wywołało oprócz zdumienia – salwy śmiechu.
Do tego mogło dojść do małego co – nieco z kibicami gości jeszcze przed meczem. Fani Ruchu wbiegli schodkami z parkingu na poziom 0. Szarpanina była blisko…

Coś działo się w 18 minucie meczu pomiędzy sektorem gości i „D”. Bluzgi wiślaków na Śląsk sprowokowały towarzystwo z sektora D na tyle, że postanowili podejść pod sektor gości. Krakusy zawisły na płocie, ale tylko jeden postanowił przeskoczyć przez płot. Po krótkiej wymianie słów wjeżdżają „żółwie” i gość zawija się do klatki. W drugiej połowie z sektora C jeden odważny chłop ze Śląska podbija pod sektor gości dążąc do konfrontacji. Zawijają go „żółwie” lecz po chwili w zamieszanie włączają się pozostali fani z tego sektora i gość odbity. Za kilka minut robi drugie podejście, ale tym razem ochrona już zawija go na dobre.

Fani gości pojawili się we Wrocławiu w sile 400. Mieli nadzieję na więcej, dużo więcej, lecz zapisy nie szły po ich myśli i rozmowy o pociągu specjalnym trzeba było odłożyć na inną okazję. Część z tych, którzy przybyli niezbyt interesowali się wejściem na stadion, zatem pojawili się bardzo późno. Zdjęcie obok – z 30 minuty spotkania.
Na sektorze gości pojawiły się dwie flagi: „PF” oraz „Wisła Sharks”. Przy czym ta druga nie zmieściła się w całości, zatem pokazano tylko to, na czym jej opiekunom zależy, czyli samo „sharks”. PS. Czytelnicy dostrzegli jeszcze jedną, wiszącą na bocznym płocie flagę „Skawina”.

Frekwencja ostatecznie nie była z tych katastrofalnych. Wyszło oficjalne info, że 9 600 widzów. Nieco chyba zawyżone, ale nawet jeśli, to niewiele. Fotka – wyżej.
Na sektorze Śląska sporo zgód w sensownych liczbach. Konkretów nie będzie, przynajmniej na razie, bo towarzystwo jest sobie we Wrocławiu i się bawi, a ewentualnym rywalom naszych ziomków nie będziemy ułatwiać rozkminy.
Wrocław odwiedziła także delegacja Ferencvarosu. Mimo, że podczas tego łykendu mają mecz, na który wyjątkowo się udają w Zalaegerszag (na Węgrzech trwa strajk kiboli związany z wprowadzaniem ograniczeń dla kiboli na meczach).
Odnotowano również obserwatorów z Drezna i Chemnitz. Tych ostatnich przed meczem zaczęto poszukiwać, bo jeden z obserwatorów przyuważył ich spore zainteresowanie grafami Śląska…

Fanatycy z Lublina postanowili dotrzeć na stadion pociągiem i podjechali z Głównego na Wrocław Stadion kolejką. Przy okazji zrobiło to paru fanów Śląska, czym zrobili sobie frajdę pod tytułem „no to mamy zaliczony wyjazd”.
„Nie wiedziałem, że po Wrocławiu można się przemieszczać koleją” – stwierdził jeden z podróżnych.

Kibicowsko – rewelacji na tym meczu nie było. Śląsk z machajkami. Po raz pierwszy poleciały bluzgi na Wisłę. To jest, niestety nasza porażka, bo w ten sposób potwierdziliśmy, że ci, których teraz nie lubimy to też jest Wisła. Po dwóch bluzgach trzeci był znacznie celniejszy, dotyczył delfina co żydowi coś wypina.
Sektor Oporowska wreszcie wyglądał dość sensownie jeśli chodzi o frekwencję.
Sektor gości trochę pośpiewał w drugiej części pierwszej połowy (w tym bluzgi). Resztę meczu oglądano stamtąd w milczeniu.
Na sektorze „D” zawisł transparent upamiętniający rocznicą śmierci śp. Gomóły.
[link]

Aci
Posty: 59
Rejestracja: 19.11.2016, 19:26

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-17-20 lutego !

Post autor: Aci » 19.02.2017, 09:29

Michu_Łódź pisze:
Popeyee pisze:
-E4- pisze:Śląsk młyn ma uważam na swoim poziomie tylko po prostu ten stadion jest tak dupny że 1000 osób wygląda na nim jak garstka ludzi...
Tylko ta trybuna ma chyba 10tyś z tego co pamietam a dzisiaj była prawie pełna.Masz reacje że 1tyś osob wyglada jak garstka wogole mogli rozbudować oporowska w cetrum miasta niż ten moloch postawić.
Czy ty tak na poważnie? Ta trybuna ma 11 984 miejsca, a dzis na całym stadionie było 9667 widzów. A ty probujesz nam wmówić,że była prawie pełna.
Szacun, Sląska było prawie 10.000 a wy w tej brzydszej części Łodzi sprzedaliście 9.000 karnetów. Wiesz dlaczego ? Bo we Wrocławiu jest wiele więcej atrakcji w przeciwieństwie do waszego miasta i nie tylko piłką człowiek żyje. I mam nadzieję, że żyłka ci pękła.
LEPIEJ BYĆ MARTWYM NIŻ CZERWONYM

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: aureliusz1975, bez pośpiechu, Bzyku45, coglin, Diamentowy, DZnr1, Gerd323, hdg, krzysiek000, Mari80, Orzech, Winkler i 573 gości