www.warhouse.pl

Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
bez-napinki
Posty: 1574
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage

Post autor: bez-napinki » 09.02.2017, 20:24

Śląskie trybuny - odnośnie meczu Trenczyn vs. Slovan, wrzucając zdjęcie kibiców Slovana w barwach Ruchu z podpisem "Ruch obecny na meczu Trenczyn vs. Slovan" - po mojej prywatnej wiadomości (naprostowałem ich, że na tym meczu było 5 osób z Ruchu - żadnej nie było na zdjęciu i piszą/pokazują farmazony). Odpisali, że c**** się znam i śpię w nogach, niestety na obalenie ich tezy miałem dowód, gdyż akurat na tym meczu wspieraliśmy Slovan (w tym ja). Oczywiście później był już zakaz komentowania ichniejszego śmiesznego fp.
- było jeszcze kilka przykładów, niestety ciężko spamiętać wszystkie.

Stadionowi popaprańcy - milion pińcet wpadek na czele z ŚP. Bambrem? z Polonii Bytom, wrzucili zdjęcie z podpisem "Górnik Zabrze". Ogólnie było tego milion.

Tak naprawdę 95% tych wszystkich fp. to gimbaza i naciąganie 15-letnich hoolsów na wszelkiej maści konkursiki itp.

Całkiem przyjemnym fp. są "Podkarpaccy Kibice" i jest to naprawdę jeden z nielicznych, który obserwuję i akurat mam polubione.



JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage

Post autor: JP90% » 09.02.2017, 21:23

Farmazony czy nie, polubień mają od kilku do 210 tys. (SO). Z reklamy czy ze sprzedaży "patriotycznych" rzeczy mają kilka tys. miesięcznie zarobku :) Nie zdziwiłbym się, że niektóre obsługują poważni ludzie z ekip.

Kruszon
Posty: 94
Rejestracja: 30.09.2011, 23:11

Re: Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage

Post autor: Kruszon » 11.02.2017, 07:43

Obrazek

.ZIWPJB.
Posty: 374
Rejestracja: 23.09.2016, 19:39

Re: Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage

Post autor: .ZIWPJB. » 11.02.2017, 09:43

Oprawcy to farmazon, wiadomo, kiedyś słuchy chodziły że to gość z żużla proadził/prowadzi. Ja mam gdzieś te fb, ale czasem zerknę, to ''Dolnośląscy Kibice'' też raczej gówien nie udostępniają, nie pamietam jakieś wpadki z ich strony. Ogólnie te fan page są zrobione by kase bić, niby info wstawiają, a każdy z nich co chwila coś sprzedaje, reklamuje sklepy itp, no a te lajki im pomagają, oni wiedzą że te ich farmazony to tylko nażelowana gimbaza łyknie, gimbus pójdzie 1-2 do roku na stadion, czyta te stronki na fb i potem chwali się ze ma info z pierwszej ręki haha.

Mnie osobiście wkurwiają ci niby ''kumaci'' którzy im wysyłają jakieś fotki/relacje, ile razy czytam np ''Ruch obecny w...." i foto pleców jakiegoś typa z wyjazdu, albo chwalenie się zdobyczami przez mnóstwo ekip w postaci jednej koszulki czy szala. Czasem mam wrażenie że ludzie już nie wytrzymują żeby się czymś nie pochwalić, większość ludzi się spuszcza jak im ktoś lajka kliknie pod fotką lub komentarz da, popierdolona moda.
ukrainiec nie byl nie jest i nie bedzie moim bratem.

BucziOSW
Posty: 11
Rejestracja: 31.07.2015, 11:56

Re: Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage

Post autor: BucziOSW » 11.02.2017, 10:51

.ZIWPJB. pisze:Oprawcy to farmazon, wiadomo, kiedyś słuchy chodziły że to gość z żużla proadził/prowadzi. Ja mam gdzieś te fb, ale czasem zerknę, to ''Dolnośląscy Kibice'' też raczej gówien nie udostępniają, nie pamietam jakieś wpadki z ich strony. Ogólnie te fan page są zrobione by kase bić, niby info wstawiają, a każdy z nich co chwila coś sprzedaje, reklamuje sklepy itp, no a te lajki im pomagają, oni wiedzą że te ich farmazony to tylko nażelowana gimbaza łyknie, gimbus pójdzie 1-2 do roku na stadion, czyta te stronki na fb i potem chwali się ze ma info z pierwszej ręki haha.

Mnie osobiście wkurwiają ci niby ''kumaci'' którzy im wysyłają jakieś fotki/relacje, ile razy czytam np ''Ruch obecny w...." i foto pleców jakiegoś typa z wyjazdu, albo chwalenie się zdobyczami przez mnóstwo ekip w postaci jednej koszulki czy szala. Czasem mam wrażenie że ludzie już nie wytrzymują żeby się czymś nie pochwalić, większość ludzi się spuszcza jak im ktoś lajka kliknie pod fotką lub komentarz da, popierdolona moda.
Nie, nie z żużla. Kiedyś wygrałem u nich koszulke to odezwał się do mnie admin z Szczecina ;)

PiSi_Zel
Posty: 68
Rejestracja: 30.09.2011, 23:15

Re: Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage

Post autor: PiSi_Zel » 11.02.2017, 10:52

a możecie wymienić kibicowskie fanpage, które nie spamują reklamami?

Kruszon
Posty: 94
Rejestracja: 30.09.2011, 23:11

Re: Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage

Post autor: Kruszon » 11.02.2017, 13:05

bawią się
Obrazek

Kruszon
Posty: 94
Rejestracja: 30.09.2011, 23:11

Re: Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage

Post autor: Kruszon » 11.02.2017, 14:15

a inni łykają
Obrazek

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage

Post autor: obiektywnyFAN » 11.02.2017, 16:49

jak SO rozkręcali forum to był konkurs i wygrałem u nich smycz, której nie wysłali nawet... odlajkowane dawno

Podkarpaccy Kibice
Posty: 46
Rejestracja: 06.04.2015, 18:45

Re: Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage

Post autor: Podkarpaccy Kibice » 12.02.2017, 11:52

PiSi_Zel pisze:a możecie wymienić kibicowskie fanpage, które nie spamują reklamami?
Zapraszamy ;-)
Fanpage Podkarpaccy Kibice:
https://www.facebook.com/PodkarpaccyKibice

Wolwes
Posty: 132
Rejestracja: 12.01.2012, 13:24

Re: Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage

Post autor: Wolwes » 12.02.2017, 16:29

PiSi_Zel pisze:a możecie wymienić kibicowskie fanpage, które nie spamują reklamami?
Śmiało mogę polecić fanpage Dolnośląskich Kibiców oraz Lubuskich Kibiców. Zero reklam i do tego nie zauważyłem nigdy jakiś farmazonów u jednych czy drugich.
Linki:
- https://www.facebook.com/Dolnoslascy.Kibice/
- https://www.facebook.com/LubuscyKibicePL/
CHROBRY GŁOGÓW (h) STILON GORZÓW

wen33
Posty: 182
Rejestracja: 30.08.2016, 10:06

Re: Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage

Post autor: wen33 » 12.02.2017, 18:21

PiSi_Zel pisze:a możecie wymienić kibicowskie fanpage, które nie spamują reklamami?
Zero reklam https://www.facebook.com/StylKibica.net

nikt ważny
Posty: 38
Rejestracja: 21.01.2017, 22:39

Re: Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage

Post autor: nikt ważny » 12.02.2017, 19:15

Do czego tutaj ku*** doszło, że poleca się fanpage kibicowskie które prowadzą gówniarze, żaden z tych fanpage nie jest oficjalnie prowadzony przez jakąś ekipę czy tez kumatego gościa, więc takie fanpage najczęściej biorą info od innego kretyna lub debila ze strefy co powie piąte przez dziesiąte. Wyjdź z internetu będziesz wiedział mniej niż dotychczas, ale za to samą prawdę. ;)

Jakop
Posty: 95
Rejestracja: 20.07.2011, 01:48

Re: Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage

Post autor: Jakop » 12.02.2017, 19:57

nikt ważny pisze:Do czego tutaj ku*** doszło, że poleca się fanpage kibicowskie które prowadzą gówniarze, żaden z tych fanpage nie jest oficjalnie prowadzony przez jakąś ekipę czy tez kumatego gościa, więc takie fanpage najczęściej biorą info od innego kretyna lub debila ze strefy co powie piąte przez dziesiąte. Wyjdź z internetu będziesz wiedział mniej niż dotychczas, ale za to samą prawdę. ;)

Lepiej zważaj na słowa. Bo jak widać masz dosyć płytką wiedzę na niektóre tematy. Ty przez jaką ekipę zostałeś oficjalnie potwierdzony? Założę się że sprawdziłeś kilka fanpage, a p********* o wszystkich. Gówniarze? No to byś się zdziwił i to grubo :) I to nie w jednym przypadku.

DlugiPDW
Posty: 58
Rejestracja: 09.01.2017, 16:51

Re: Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage

Post autor: DlugiPDW » 13.02.2017, 00:59

Wolwes pisze:
PiSi_Zel pisze:a możecie wymienić kibicowskie fanpage, które nie spamują reklamami?
Śmiało mogę polecić fanpage Dolnośląskich Kibiców oraz Lubuskich Kibiców. Zero reklam i do tego nie zauważyłem nigdy jakiś farmazonów u jednych czy drugich.
Linki:
- https://www.facebook.com/Dolnoslascy.Kibice/
- https://www.facebook.com/LubuscyKibicePL/
Do tego jeszcze mozna dodac Lubelska Scena i Podkarpaccy Kibice

PiSi_Zel
Posty: 68
Rejestracja: 30.09.2011, 23:15

Re: Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage

Post autor: PiSi_Zel » 13.02.2017, 07:25

ale to wszytko regionalne a jakiś ogólnopolski?

PiSi_Zel
Posty: 68
Rejestracja: 30.09.2011, 23:15

Re: Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage

Post autor: PiSi_Zel » 13.02.2017, 11:06

Ogolnopolskie znalazłem takie
Polish Hooligans
Władcy Trybun
Świat Kibiców
Polscy Kibice
Bandy Polskich Ekip


ale czy godne czytania nie wiadomo...

amf0508
Posty: 322
Rejestracja: 05.09.2012, 14:57

Re: Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage

Post autor: amf0508 » 14.02.2017, 17:32

Polecam fanpage Lubelska Scena, fp powstały w oparciu o dość popularne swego czasu forum internetowe kibiców z Lubelszczyzny, prowadzony przez zdecydowanie nieprzypadkowych kibiców. Dużo archiwalnych relacji, zdjęć itp, każda napinka od ręki kasowana. Zdecydowanie jedna z lepszych stronek tego typu na polskim facebooku.

Bączyński
Posty: 841
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage

Post autor: Bączyński » 19.03.2017, 11:22

ku***,ja nie wiem co za dzbany lajkują ten fanpejdż Świat Kibiców,co za bzdury tam piszą! Prawie 24 tys polubień.

Jakop
Posty: 95
Rejestracja: 20.07.2011, 01:48

Re: Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage.

Post autor: Jakop » 21.08.2017, 21:32

Dla mnie chujow** serwisem jest portal "Stadionowi Oprawcy". Nie wiem kto to prowadzi ani ilu ich tam jest. Ale od 2 lat im pisałem żeby w dziale "ekipy" na stronie uzupełnili informacje np. Że Unia Nowa Sarzyna ma układ z JKS Jarosław ale mają wyjebane. To samo z Resovią Rzeszów, Resovia ma układ od kilku dobrych lat ze Stalą Sanok ale tej informacji tam nie znajdziecie. Tak samo Karpaty Krosno i ich układ z Glinikiem Gorlice.. Rozumiem że można nie ogarniać wszystkich rejonów, ale ku*** w niektórych przypadkach które są od kilku lat mogli by się ogarnąć.. Zwłaszcza jak im ktoś uwagę zwraca. :) Posrany serwis informacyjny. Już o tym że jeszcze miesiąc temu na ich portalu Resovia miała zgodę z ŁKS nie będe wspomniał ;) I takich błędów znalazło by się znacznie więcej..

Sam Fisher
Posty: 217
Rejestracja: 17.11.2014, 17:59

Re: Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage.

Post autor: Sam Fisher » 21.08.2017, 23:07

Jakop pisze:
21.08.2017, 21:32
Dla mnie chujow** serwisem jest portal "Stadionowi Oprawcy". Nie wiem kto to prowadzi ani ilu ich tam jest. Ale od 2 lat im pisałem żeby w dziale "ekipy" na stronie uzupełnili informacje np. Że Unia Nowa Sarzyna ma układ z JKS Jarosław ale mają wyjebane. To samo z Resovią Rzeszów, Resovia ma układ od kilku dobrych lat ze Stalą Sanok ale tej informacji tam nie znajdziecie. Tak samo Karpaty Krosno i ich układ z Glinikiem Gorlice.. Rozumiem że można nie ogarniać wszystkich rejonów, ale ku*** w niektórych przypadkach które są od kilku lat mogli by się ogarnąć.. Zwłaszcza jak im ktoś uwagę zwraca. :) Posrany serwis informacyjny. Już o tym że jeszcze miesiąc temu na ich portalu Resovia miała zgodę z ŁKS nie będe wspomniał ;) I takich błędów znalazło by się znacznie więcej..
Już pomijając że wg info Wisła z Ruchem ma jednocześnie zgodę i kosę :)

19061920
Posty: 37
Rejestracja: 05.08.2017, 17:27

Re: Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage.

Post autor: 19061920 » 21.08.2017, 23:25

Sam Fisher pisze:
21.08.2017, 23:07
Jakop pisze:
21.08.2017, 21:32
Dla mnie chujow** serwisem jest portal "Stadionowi Oprawcy". Nie wiem kto to prowadzi ani ilu ich tam jest. Ale od 2 lat im pisałem żeby w dziale "ekipy" na stronie uzupełnili informacje np. Że Unia Nowa Sarzyna ma układ z JKS Jarosław ale mają wyjebane. To samo z Resovią Rzeszów, Resovia ma układ od kilku dobrych lat ze Stalą Sanok ale tej informacji tam nie znajdziecie. Tak samo Karpaty Krosno i ich układ z Glinikiem Gorlice.. Rozumiem że można nie ogarniać wszystkich rejonów, ale ku*** w niektórych przypadkach które są od kilku lat mogli by się ogarnąć.. Zwłaszcza jak im ktoś uwagę zwraca. :) Posrany serwis informacyjny. Już o tym że jeszcze miesiąc temu na ich portalu Resovia miała zgodę z ŁKS nie będe wspomniał ;) I takich błędów znalazło by się znacznie więcej..
Już pomijając że wg info Wisła z Ruchem ma jednocześnie zgodę i kosę :)
Ale po tym jak zmienili stronę już poprawili. Od 2 tygodni jakoś jest poprawione wszystko

Holtras
Posty: 100
Rejestracja: 10.08.2017, 14:47

Re: Internetowe farmazony - Weryfikacja kibicowskich fanpage.

Post autor: Holtras » 22.08.2017, 07:47

Kiedyś fajnie był prowadzony fanpejdz "Lubelscy Kibice" zawsze można było być na bieżąco o każdym wystepku w tym regionie, w aktualnym sezonie jakoś cisza.

"Podkarpaccy kibice" tutaj admin lekko nie poważny usuwa niewygodne dla swojej ekipy komentarze tłumacząc że robi porządki dwa posty później już nie pamięta o swoich deklaracjach


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19foRza20, Adacho1920, Andrzej Buła, fc cardiff, Jabollo, kirkonq, KSH, markusGieKSa i 163 gości