www.warhouse.pl

Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

glwtrcd
Posty: 736
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: glwtrcd » 08.02.2017, 22:06

wentix pisze:
glwtrcd pisze:
komornikdluznik pisze:800 kibiców Jagi zapisanych na specjal do Gdańska.
No fajny wyjazd Jagi ie szykuje.
Piasta jak tam na Pogon slyszalem ze lipa narazie
Zmień informatora pajacu.
Niemusze nic zmieniac pizdo.
Cos sie tam chwaliles ze pobiliscie kogos tam odnas.
To teraz sie pochwal co zrobili wasi wielcy kibice z waszej najlepszej dzielnicy pare dni temu.
Jak donich podjechalismy



kitakabana
Posty: 130
Rejestracja: 21.09.2013, 20:55

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: kitakabana » 08.02.2017, 22:22

Ale napina idzie, a to dopiero środa ☺

Rejon Śląsk 84r
Posty: 15
Rejestracja: 23.10.2016, 17:13

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: Rejon Śląsk 84r » 08.02.2017, 23:03

Mentol niewiem z kim jezdzisz na wyjazdy,ale to musi byc dziwny klub ze tak grzezcznie siedzicie na pizdach.

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: JP90% » 08.02.2017, 23:14

nikodem pisze:Kepi.
Dokładnie,weług mnie był pewnie zastój okilicach tego pieprzonego euro(2012)i po nim,a teraz nie co się ,,zaostrzyło'',a od euro (2016)zrobiło sie o wiele ciekawiej,co chyba tylko ślepy nie zauważy ze tak jest,nie jestem jakims wielich optymistom,a patrze obektywnie,od euro we francji było naprawde suzo zasadzek i to keip z tzw.czołowki,teraz mamy początek orku,gdzie jescze nie ruszyła chcby ekstrakalsa,aj uz Raków traci flagi,nowi koalicjanci zbierają się w sosnowcu,Lechia chciala ulepić bałwana z Arką,na Widzew,ustawila sie legia ze zgodami,ŁKS z Zawiszą...a to przeciez nie wszystko...;)moim zdaniem naprawde est ciekawie i zapowiada sie niezła runda,pozdro!
Co jest fajnego w tym, że na trasie sporo ekip czekało na inne skoro do niczego w 99% nie dochodzi?

Po Euro w Marsylii, każdy pisał, że ta runda jesienna to będzie rzeź itd. A akacji na których do czegoś DOSZŁO można policzyć na palcach jednej góra dwóch rąk.... Więcej pokazówek i celebrytów w tym jest

DlugiPDW
Posty: 58
Rejestracja: 09.01.2017, 16:51

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: DlugiPDW » 08.02.2017, 23:32

Pozamykajcie zupy pajace , zaliczył się gdzie indziej gadacie o starych czasach to pisz gdzie indziej bo to nie ten temat , a o WRWE juz piszecie wszędzie tak jak o Marsyli , naprawdę juz jest to nudne

myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: myjster » 08.02.2017, 23:33

JP90% pisze:
Co jest fajnego w tym, że na trasie sporo ekip czekało na inne skoro do niczego w 99% nie dochodzi?

Po Euro w Marsylii, każdy pisał, że ta runda jesienna to będzie rzeź itd. A akacji na których do czegoś DOSZŁO można policzyć na palcach jednej góra dwóch rąk.... Więcej pokazówek i celebrytów w tym jest[/quote]

To u was na komendzie tak bardzo czekają na jakiś dym?

Hutnik220
Posty: 42
Rejestracja: 03.04.2012, 14:19

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: Hutnik220 » 09.02.2017, 12:55

Do malkontentow i nie tylko.

Czy wy tu wpisujacy sie macie jakiekolwiek pojecie o srodowisku kibicowskim w Polsce?!
Rozumie ze mozna sie tu wypowiedziec bo to jest forum itd... ale no bez jaj Panie i Panowie.
Jak by nie bylo to w nazwie jest forum kibicowskie.
Pojmijcie ludzie z za monitora ze zycie toczy sie na ulicy, zdala od bezpiecznej strefy cieplego wypierdzianego stolka i klawiatury.
Zel bo to, zle bo tamto. PARANOJA.
Co Ty robisz dla ruchu kibicowskiego jesli uwazasz ze taki slaby,przekalkulowany i na koncu zesrany.
Malo Ci zadym i rozpierdalania co popadnie na ekranie(bo napewno nie w zyciu)?

Posluchajcie bumy. Ruch kibicowski w Polsce na to wszystko co sie na niego ujebalo przez ostatnie 10 lat jest majstersztykiem.
Kazdej osobie dzialajacej badz probujacej dzialac klaniam sie w pas(dla idiotow to przenosnia).
Jakie trzeba miec jaja aby za kazdym razem wychodzac z domu i zostawiaja za drzwiami wszystko co sie osiagnelo miec na uwadze ze to ryzykowne hobby. Dla wielu bardzo ryzykowne.

Nie wchodze tu w zadne gadki typu bo tylko kalkulatory, zamkniete grupy itd.
Niewazne. Kazdy ryzykuje i to 1000% bardziej jak jeszcze kilka lat temu.
Tu zarty dawno sie skonczyly i konsekwencje dla wielu sa drakonskie.

Lajzy jednak z druga pojmijcie ze swiat sie zmienil niestety na wielka niekorzysc dla ruchu kibicowskiego i dalej sie zmienia.
Jestesmy jak dinozaury ktore w koncu wygina ale az sam sie dziwie ze tak dlugo sie trzymamy.
Mam nadzieje ze jeszcze nie padlo ostatnie slowo i jeszcze raz:
Ogromny szacunek dla kazdego dobrego chlopaka co biega i sie stara, probuje i nie odpuszcza mimo wszystko.
Korwy sa wszedzie ale co by nie powiedziec swiat kibicowski i tak broni sie przed nimi lepiej niz kazda inna grupa spoleczna w Polsce i Europie.
Pozdrawiam normalnych.

skoczow
Posty: 133
Rejestracja: 27.10.2014, 13:39

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: skoczow » 09.02.2017, 14:01

Hutnik220 pisze:Do malkontentow i nie tylko.

Czy wy tu wpisujacy sie macie jakiekolwiek pojecie o srodowisku kibicowskim w Polsce?!
Rozumie ze mozna sie tu wypowiedziec bo to jest forum itd... ale no bez jaj Panie i Panowie.
Jak by nie bylo to w nazwie jest forum kibicowskie.
Pojmijcie ludzie z za monitora ze zycie toczy sie na ulicy, zdala od bezpiecznej strefy cieplego wypierdzianego stolka i klawiatury.
Zel bo to, zle bo tamto. PARANOJA.
Co Ty robisz dla ruchu kibicowskiego jesli uwazasz ze taki slaby,przekalkulowany i na koncu zesrany.
Malo Ci zadym i rozpierdalania co popadnie na ekranie(bo napewno nie w zyciu)?

Posluchajcie bumy. Ruch kibicowski w Polsce na to wszystko co sie na niego ujebalo przez ostatnie 10 lat jest majstersztykiem.
Kazdej osobie dzialajacej badz probujacej dzialac klaniam sie w pas(dla idiotow to przenosnia).
Jakie trzeba miec jaja aby za kazdym razem wychodzac z domu i zostawiaja za drzwiami wszystko co sie osiagnelo miec na uwadze ze to ryzykowne hobby. Dla wielu bardzo ryzykowne.

Nie wchodze tu w zadne gadki typu bo tylko kalkulatory, zamkniete grupy itd.
Niewazne. Kazdy ryzykuje i to 1000% bardziej jak jeszcze kilka lat temu.
Tu zarty dawno sie skonczyly i konsekwencje dla wielu sa drakonskie.

Lajzy jednak z druga pojmijcie ze swiat sie zmienil niestety na wielka niekorzysc dla ruchu kibicowskiego i dalej sie zmienia.
Jestesmy jak dinozaury ktore w koncu wygina ale az sam sie dziwie ze tak dlugo sie trzymamy.
Mam nadzieje ze jeszcze nie padlo ostatnie slowo i jeszcze raz:
Ogromny szacunek dla kazdego dobrego chlopaka co biega i sie stara, probuje i nie odpuszcza mimo wszystko.
Korwy sa wszedzie ale co by nie powiedziec swiat kibicowski i tak broni sie przed nimi lepiej niz kazda inna grupa spoleczna w Polsce i Europie.
Pozdrawiam normalnych.
Piszesz ze jesteśmy jak dinozaury kiedyś też tak myśleli w Niemczech od okolo 2000r. wszystko idzie tam coraz lepiej tak samo jak i w innych krajach. W Polsce co roku jest coraz mniej walk na osiedlach,polu,stadionach.

wyto(J)ski
Posty: 170
Rejestracja: 07.04.2015, 19:04

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: wyto(J)ski » 09.02.2017, 15:24

Czy Wy serrio ku*** nie macie większych problemów?

Jaga jedzie w 800 - ŹLE - bo pewnie będzie duzo pikoli
Wisła jedzie w 50 - ŹLE - beka z WRWE i w ogóle co to ma być
Lech jedzie do warszawy np. w 800 - ŹLE - bo spadek ekipy


KURWAA! ogarnijcie się. Niech każsdy zamknie mordy i ocenia siebie a nie innych, fundament całej układanki. ELO. tylko wkurwiacie.

walkers
Posty: 118
Rejestracja: 29.08.2016, 14:23

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: walkers » 09.02.2017, 18:45

A ja uważam, że chłopak z Hutnika bardzo dobrze napisał
To, że w niektórych miastach macie spokój i tylko czekacie aż na necie pojawi się jakieś info odnośnie awantury to nie znaczy, że wszędzie tak jest. Kraków, Łódź, Śląsk to są tereny gdzie codziennie wychodząc z domu jesteś przygotowany na to ze ktoś ci zajebie pałka w łeb albo maczeta po nogach wiec skonczcie pierdolić ze nic się nie dzieje. Tak samo szacun dla wszystkich w tym trwających.

kitakabana
Posty: 130
Rejestracja: 21.09.2013, 20:55

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: kitakabana » 09.02.2017, 18:49

Dokładnie. Każdy ogarnięty bierze na to poprawkę. Runda się nie zaczęła ludzie już narzekają na liczby, zapowiedzi, nuta sentymentu za starymi czasami ☺ ku*** ale mieszanka. Poczekajcie na weekend. Ja w sumie na niedzielnym kacu lubię poczytać te pierdoly bo od razu się humor poprawia. Jest tu wielu użytkowników których posty są naprawdę rzeczowe, 80% popelina która po pierwszym zdaniu już można ominąć. Spokojnie chłopy, przebrniemy.

Proof
Posty: 612
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: Proof » 09.02.2017, 20:11

co wy tak wracacie cały czas do tych lat 90 , od tego czasu wszystko się zmieniło stadiony ,zabezpieczenia ,policja, kary. Nigdy już nie będzie jak wcześniej i przestańcie płakać. Naprawde tak trudno zrozumieć ? gdyby kibole dalej tak się zachowywali w tych czasach jak w latach 90 to jeszcze szybciej by scena kibicowska upadła bo każda główna ekipa już by siedziała w więzieniu. A jedynymi chuliganami zostaliby smarkacze który jeszcze gimnazjum nie skończyli . Takie czasy trzeba kalkulować czy to wam się podoba czy nie

walkers
Posty: 118
Rejestracja: 29.08.2016, 14:23

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: walkers » 09.02.2017, 22:14

PeRkun pisze:Walki na estakadzie w Katowicach były co kolejke. Kiedys wszyscy chodzili w szalach, ekipy szwendały sie wszędzie bez obstawy nikt nie kalkulowal ze jest mała czy nie sportowa ekipa bylo sie w 15 i czekało sie na przygody.
Szale wyciągać cykory i pazie w wąskich spodenkach chuligani co szala nigdy nie mieli na sobie a nie tylko siłownia i koazaczenie na fotkach.
przeczytaj mojego posta jeszcze raz i się zastanów dzbanie. Czy ja gdzieś napisałem ze nie było awantur w 90' czy podjalem całkiem inny temat? Czekał na Ciebie ktoś pod robota albo domem żeby Cie dojebac? Waliliscie się po lapach maczetami? Psy was tak rozkminialy? Nie i skończ pierdolić bo teraz jest inny świat. Śmiejesz się z niego i ok, zakładam ze nic już nie robisz i żyjesz wspomnieniami. Te czasy nie wrócą chociaż każdy z nas by tego chciał wierz mi. Żeby za przypał dostać w******* od psów i tyle i wiele wiele podobnych.

Sorry za off top, zagalopowaliśmy sie

Jacoby331
Posty: 27
Rejestracja: 29.11.2016, 20:55

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: Jacoby331 » 09.02.2017, 22:59

Co wy ku*** porównujecie :D Lata 90 z dzisiejszymi ? Dzisiaj po wyjściu z bloku 20 kamer już was obczaja, zanim wyjedziecie z osiedla kolejnych 30. Kamery z rozpoznawaniem twarzy, rejestracji, podsłuchy. Jeszcze to konfidenckie społeczeństwo, które jak widzi jakąś grupkę lub większą ilość aut to odrazu na policje dzwoni. Lepiej już nie będzie, jedynie może być gorzej. Teraz skroisz kogoś z szalika to Ci wpierdolą 30 zarzutów, przetrzepią całą chatę.Przedtem dostałeś od psów po mordzie i było okej, a teraz Ci spierdolą całe życie w 5 minut.

mimi94xd
Posty: 12
Rejestracja: 07.10.2014, 09:51

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: mimi94xd » 10.02.2017, 01:36

Piast wybiera sie do Szczecina czy jakis zakaz ?

Franko87
Posty: 6
Rejestracja: 11.05.2014, 12:42

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: Franko87 » 10.02.2017, 10:50

Legia jedzie do Gdyni?

Slax
Posty: 25
Rejestracja: 29.01.2017, 16:39

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: Slax » 10.02.2017, 11:07

Franko87 pisze:Legia jedzie do Gdyni?
zamknięty przez wojewodę sektor gości po derbach

Franko87
Posty: 6
Rejestracja: 11.05.2014, 12:42

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: Franko87 » 10.02.2017, 12:10

No tak zapomnialem.., dzieki

WafenSS

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: WafenSS » 10.02.2017, 12:29

Jacoby331 pisze:Co wy ku*** porównujecie :D Lata 90 z dzisiejszymi ? Dzisiaj po wyjściu z bloku 20 kamer już was obczaja, zanim wyjedziecie z osiedla kolejnych 30. Kamery z rozpoznawaniem twarzy, rejestracji, podsłuchy. Jeszcze to konfidenckie społeczeństwo, które jak widzi jakąś grupkę lub większą ilość aut to odrazu na policje dzwoni. Lepiej już nie będzie, jedynie może być gorzej. Teraz skroisz kogoś z szalika to Ci wpierdolą 30 zarzutów, przetrzepią całą chatę.Przedtem dostałeś od psów po mordzie i było okej, a teraz Ci spierdolą całe życie w 5 minut.
Za szalik ? 30 zarzotów ? ku*** chłopie jesteś bardziej obsrany niż sraka na ziemi... Może czas wypiąć dupsko i płakać ,że ruchajom ?

Porównujemy to do starych czasów BO ku*** MODNY HOOLIGANKU MAMY TRADYCJE KTÓRA SIE PIELĘGNUJE TYM SIE RÓZNIMY OD INNYCH. Zrobiliscie z hooliganki mode wy nigdy nie byliscie hooliganami ,jesteście pierwsi lepsi z byle jakiej łapanki osiedlowej żeby liczby sie zgadzały. 1 akcja i wielcy znawcy na k.net "czemu wy ku*** porównujecie" no i nigdy sie ku*** nie dowiesz

Modne jest bycie pedłem a skoro czasy sie zmienily to może zmienicie orientacje bo przecież tak musi byc.

Ja wiem ,że kamery itp nie stać cie na kominiarke albo ciuchy robocze ? To nie jest ku*** praca ,że idziesz i wracasz a hajs sie nie zgadza .To ryzyko ,dołki, przesłuchania , więźienia ale skoro nie jesteś w stanie wytrzymac cisnienia to jesteś zwykłym kondomem kumasz ?

Czemu wszyscy sie smieja z WRWE ? jeżeli nie kumacie to musicie byc z WRWE .

Teraz sie liczy filmik na mobilizacje a nie mobilizacja !! Widzieliście filmik Jagii ? Czy według Was chłop co waży 60 kilo ze sprzętem buja sie niczym najlepszy zawodnik mma po wygranej walce ? Co takiego pół człowieka może zdziałać ? no własnie może nagrać filmik Nie rozumiecie tego ? Nie razi to Was ? No ku*** który głowny chlop by nagrał siebie na filmiku i wrzucil na youtube ? mordy po zamazane i fama w miasto jestem na filmiku ale pytanie czy ten szczurek w ogóle pojedzie na mecz . Filmik filmikiem realia realiami.

Kamer sie boją ale filmiki i inne rzeczy to jak najberdziej !
Podrabiańce jebane
old[Z] pisze:Dużo już zostało powiedziane mądrych rzeczy,ale i sporo debilnych filozofii. Wtrące swoje trzy grosze.Mój pierwszy wyjazd w 92,jako 14-sto latek i pierwszy tatuaż...swastyka na barku.Wtedy myślałem,że to jest fajne.Szczególnie,że nasza banda 'Strzelecka',wzorowała się na HeadHunters.Jeździło się w kilkanaście osób i napierdalało się wszystkich i wszystkim co było pod ręką. Połowa dzieci stąd nie ma pojęcia,jakie to były czasy.Większość z nas miała swastyki przydziargane,mimo że nie byliśmy skinami.W 2,czy 3 klasie technikum,jak już liznąłem trochę historii,zacząłem tego żałować.Co raz częściej jeździłem do chorego dziadka,który był w obozie 4 lata.Dużo mi opowiadał o obozie i za każdym razem płakał.Wtedy znienawidziłem to ścierwo,które miałem na barku i zakryłem to. To mój jedyny tatuaż,którego żałuję,a obdziargany jestem od kostek po głowę.Ktoś wspomniał wcześniej,że takie były czasy i miał rację.Teraz modne są motywy patroityczne,wcześniej tribale,a jeszcze wcześniej swastyki.Teraz się tego wstydzę i oczywiście nie zrobiłbym już tego,ale 'takie były czasy'.Więc jeżeli ktoś teraz robi sobie takie wzorki,swasty itp....jest albo bardzo młody,jak ja wtedy,albo niedouczony,albo zdrowo jebnięty.Po tym wszystkim,co faszyści zrobili Polakom.Można by rasistą,jak ja na przykład,ale swasta to nic dobrego,ani fajnego wg. mnie.
O ja p******* wiekszego placzu o to ,że jest się chorągiewą to nie słyszałem. Czyli robiąc Swaste nie wiedziałeś co to (na wstepie jestes idiota...) Tak wlasnie wyglada konfidenctwo pierw mysli się,że jest sie kimś , później wydaje Ci sie ,żę wszyscy to frajerzy a na koncu siedzisz na komedzie mówiąc jacy to frajerzy ciebie zdenerwowali. Jestes PODRABIANCEM po c*** wchodzisz na to forum ? idz na jakąś strone z pedalami i sie tam oglaszaj ,nie wkurwiaj normalnych ludzi bo po łbie dostaniesz .Ten chłop myślał chyba ,że film o cienkim gangsterku chorągiewce beda krecic ale sie nie zalapal wiec musial swoja historie na k.net opowiedziec (może ktos sie odezwie z propzycja filmu).Widzicie co szkola robi z ludzi :D? Zakończenie wyjawia to ,że nigdy nie byłeś tą osobą o ktorej wspominasz a tatuaże zrobiłes sobie jak wchodziła moda na to. Kto w ekipie powie do siebie ,że jesteś zdrowo jebniety ? -chlopak co liznał kawałek jakiejs jednej ustawki , pajacu gorszym okresleniem bylo by nazwac kogos ZDROWO NORMALNYM w ekipie ale skad mial bys to wiedzieć skoro ruch hooliganski sledzisz od lat kiedy powstało to forum ? Mam jeszcze jedno pytanie , dziadka poznałeś w wieku liceum ? a Wczesniej był zdrowy i niemcy mu nic nie robiły?
Ostatnio zmieniony 10.02.2017, 14:32 przez WafenSS, łącznie zmieniany 5 razy.

_JG_
Posty: 136
Rejestracja: 19.04.2012, 11:55

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: _JG_ » 10.02.2017, 13:11

Nie wiem czy jeszcze jest ale kiedys grono kibiców w Poznaniu( Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców)? powiedziało że ekipy nie jezdzą na reprezentacje i od tamtego czasu wszystko sie sypało. To był największy błąd kibicowski w Polsce.Może niech ustala teraz w tym Związku żeby wszyscy teraz wracali na repre i jezdzili ekipami.
Czasy sie zmieniły może to wszystko powrocic oczywiscie nie w takim stopniu jak kiedyś.Szalik kiedys był obowiązkowy a dziś coraz mniej bo moda jest a nikt nie będzie siary robił że z szalem idzie albo z ekipą w busie jedzie.
Na reprezentacji juz widac ekipy może bedzie coraz lepiej.
GKS Katowice 1911 Tak historia sie zaczeła STARY ŚLĄSKI KLUB .
http://pl.tinypic.com/r/2s5za6q/5

Proof
Posty: 612
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: Proof » 10.02.2017, 13:30

Co masz na myśli pisząc "jakieś Stilony czy inna garstka" to ze mniejsze ekipy to od razu trzeba o nich pisać bez szacunku? Po za tym nie trafiłeś akurat z tym meczem w Rumunii bo była tam duża ekipa z Lecha Łks i Cracovii ci ostatni nawet na swojej stronie o tym wyjeździe pisali , do tego Górnik Zabrze i jego zgody jechali w dużej grupie na ten mecz niestety przez psy jednak nie dojechali .

MR1
Posty: 52
Rejestracja: 15.01.2016, 13:10

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: MR1 » 10.02.2017, 13:49

To ja tak z innej beczki. Czy ktos znajdzie filmik promujacy nasz lige w ktorym sa napisy na koncu where amazing things happens? :)

hasztag
Posty: 24
Rejestracja: 17.10.2016, 15:17

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: hasztag » 10.02.2017, 13:50

mimi94xd pisze:Piast wybiera sie do Szczecina czy jakis zakaz ?
Prowadzą zapisy , więc jadą

WafenSS

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: WafenSS » 10.02.2017, 14:22

MR1 pisze:To ja tak z innej beczki. Czy ktos znajdzie filmik promujacy nasz lige w ktorym sa napisy na koncu where amazing things happens? :)
Tak znajdzie twoj stary murzyn.

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: JP90% » 10.02.2017, 15:35

_JG_ pisze:Nie wiem czy jeszcze jest ale kiedys grono kibiców w Poznaniu( Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców)? powiedziało że ekipy nie jezdzą na reprezentacje i od tamtego czasu wszystko sie sypało. To był największy błąd kibicowski w Polsce.Może niech ustala teraz w tym Związku żeby wszyscy teraz wracali na repre i jezdzili ekipami.
.
Po 1. OZSK i Stowarzyszenia które wchodzą w jego skład interesuje od dawna tylko dbanie o dobry pijar kibiców, czyli malowania szpitali, akcje charytatywne, zbieranie pokarmów dla psów itd. To są ich priorytety, a nie żadne sprawy kibicowskie. Dzięki temu, osoby działające w "Stowarzyszeniach" robią sobie "plecy" w różnych prywatnych interesach. Zaprzedaniem idei polskiego ruchu kibicowskiego była zgoda części polskich ekip na dołączenie do ... rządowego programu (!!!), czyli projektu KIBICE RAZEM, który w programie ma za cel wychowanie młodych kibiców w hasłach o tolerancji itd. Kiedyś nie do pomyślenia była taka współpraca (nie wspominając o wspólnej akcji Lecha ze Strażą Miejską), dziś ekipy się na to zgodziły w zamian za hajs z ministerstwa. (!)

Po 2. Po kilku latach nieobecności był ogólnopolski powrót ekip na kadre, gdzie pojawiło się sporo ekip.
http://legionisci.com/news/53688_Od_mec ... adrze.html
Na następnym meczu była już połowa, a potem garstka. Nie ma już tego klimatu co na starym Śląskim. Nowe stadiony skutecznie zabiły ten klimat co pokazało to , że po ponownym powrocie ekip nikt nie poczuł już "tego" klimatu i na następnym meczu się nie pojawił.

Dlatego dziwie się, że co chwila jakaś ekipa domaga się nowego stadionu co równa się z zabiciem klimatu i większą inwigilacją.

troublemakeer
Posty: 104
Rejestracja: 01.11.2015, 10:34

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: troublemakeer » 10.02.2017, 16:16

chciałem poczytać coś na temat aktualnej kolejki, a tu znowu pierdolenie na dwie strony jaka jest lipa na stadionach, nikt się nie bije i w ogóle do d*** to wszystko:(

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: JP90% » 10.02.2017, 16:23

Nieciecza w ok.50 os. w drodze do Poznania

Obrazek

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: obiektywnyFAN » 10.02.2017, 16:30

Dlatego dziwie się, że co chwila jakaś ekipa domaga się nowego stadionu co równa się z zabiciem klimatu i większą inwigilacją.
A co sie dzieje na tych starych stadionach z klimatem typu Płock, Chorzów, Szczecin?

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: JP90% » 10.02.2017, 16:38

obiektywnyFAN pisze:
Dlatego dziwie się, że co chwila jakaś ekipa domaga się nowego stadionu co równa się z zabiciem klimatu i większą inwigilacją.
A co sie dzieje na tych starych stadionach z klimatem typu Płock, Chorzów, Szczecin?
To zależy od ekipy. Ale na swoich starych stadionach są warunki do wykręcenia czegoś itd., niż na nowym z większą inwigilacją. Patrz stary stadion Motoru, na którym sporo się działo, a nowy stadion Motoru gdzie nie ma już tego klimatu i wykręcić coś z przyjezdnymi jest mało prawdopodobne w porównaniu do starego

1.9.4.6
Posty: 151
Rejestracja: 28.09.2012, 13:34

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: 1.9.4.6 » 10.02.2017, 18:05

A ''chuligańska'' Nieciecza sobie jeździ po Polsce z litrami wódeczki :) Wcale bym się nie zdziwił jakby ktoś ich atakował i by się postawili ( a znając ludzi ze wsi po alko są bardzo chętni do bicia ) to by próbowali walczyć jak w latach 90-tych. Najebani ze sprzętem beż żadnych sportowców. Wiadomo w******* nie ziemski by dostali , że odechciało by się im jeździć po Polsce za Niecieczą nawet za 1000zł. :)
... Support Your Local Football Team ..

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: JP90% » 10.02.2017, 18:13

1.9.4.6 pisze:A ''chuligańska'' Nieciecza sobie jeździ po Polsce z litrami wódeczki :) Wcale bym się nie zdziwił jakby ktoś ich atakował i by się postawili ( a znając ludzi ze wsi po alko są bardzo chętni do bicia ) to by próbowali walczyć jak w latach 90-tych. Najebani ze sprzętem beż żadnych sportowców. Wiadomo w******* nie ziemski by dostali , że odechciało by się im jeździć po Polsce za Niecieczą nawet za 1000zł. :)
Widzew jakoś nie był chętny do bicia z Lechią&Śląskiem więc argument nie trafiony.

1.9.4.6
Posty: 151
Rejestracja: 28.09.2012, 13:34

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: 1.9.4.6 » 10.02.2017, 18:17

JP90% pisze:
1.9.4.6 pisze:A ''chuligańska'' Nieciecza sobie jeździ po Polsce z litrami wódeczki :) Wcale bym się nie zdziwił jakby ktoś ich atakował i by się postawili ( a znając ludzi ze wsi po alko są bardzo chętni do bicia ) to by próbowali walczyć jak w latach 90-tych. Najebani ze sprzętem beż żadnych sportowców. Wiadomo w******* nie ziemski by dostali , że odechciało by się im jeździć po Polsce za Niecieczą nawet za 1000zł. :)
Widzew jakoś nie był chętny do bicia z Lechią&Śląskiem więc argument nie trafiony.
Łódź to jednak nie wioska. A jak widzisz wypowiedziałem się o nich jak o typowych osobach z wiochy , które nie mają nic do stracenia do kalkulowania itd w razie jakiegoś ataku.
... Support Your Local Football Team ..

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: WidzewskaCharyzma » 10.02.2017, 18:29

Łódź to jednak nie wioska. A jak widzisz wypowiedziałem się o nich jak o typowych osobach z wiochy , które nie mają nic do stracenia do kalkulowania itd w razie jakiegoś ataku.
Myślę że ten co j**** policjie na 90% bo te 10% zostwia sobie na strzelanie z ucha, próbował być zabawny ot taki internetowy śmieszek.
https://t.me/pump_upp

WODA GAZOWANA2
Posty: 528
Rejestracja: 20.10.2016, 19:18

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: WODA GAZOWANA2 » 10.02.2017, 19:18

Ruch-Cracovia

Obrazek

Eh szkoda ,że Cracovii nie ma na stadionie ,pewnie mogli by też liczyć na spore wsparcie "Tyskich " i innych zgód ,a tak to mecz bez historii :/
Zawsze Wierni !

https://youtu.be/pV2ojAEPd1U

wentix
Posty: 26
Rejestracja: 29.01.2017, 17:06
Lokalizacja: Gliwice

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: wentix » 10.02.2017, 20:56

Co w Poznaniu krzyczą na Termalice Bruk Bet.?

"rolników pokonamy?"

Swoją drogą bardzo dobrze, "kibice" którzy szanują czy tez propsują ludzi którzy mają finansowane wyjazdy niech się jebną w głowę.

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: C1365O » 10.02.2017, 21:06

wentix pisze:Co w Poznaniu krzyczą na Termalice Bruk Bet.?

"rolników pokonamy?"

Swoją drogą bardzo dobrze, "kibice" którzy szanują czy tez propsują ludzi którzy mają finansowane wyjazdy niech się jebną w głowę.
A ziemniaki kto uprawia? Warta? :)

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: JP90% » 10.02.2017, 21:11

wentix pisze:Co w Poznaniu krzyczą na Termalice Bruk Bet.?

"rolników pokonamy?"

Swoją drogą bardzo dobrze, "kibice" którzy szanują czy tez propsują ludzi którzy mają finansowane wyjazdy niech się jebną w głowę.
Pewnie ekipa dostaje od klubu hajs za mecz bez bluzgów.

Chwilę potem fani Termaliki krzyczący "W**********" do schodzącego zawodnika Lecha :)))

wentix
Posty: 26
Rejestracja: 29.01.2017, 17:06
Lokalizacja: Gliwice

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: wentix » 10.02.2017, 21:18

JP90% pisze:
wentix pisze:Co w Poznaniu krzyczą na Termalice Bruk Bet.?

"rolników pokonamy?"

Swoją drogą bardzo dobrze, "kibice" którzy szanują czy tez propsują ludzi którzy mają finansowane wyjazdy niech się jebną w głowę.
Pewnie ekipa dostaje od klubu hajs za mecz bez bluzgów.

Chwilę potem fani Termaliki krzyczący "W**********" do schodzącego zawodnika Lecha :)))
Dla tych pijanych wieśniaków to by była pochwała, jak by Lech ich cisnął, więc dobrze że nie załapali prowokacji. Pewnie też nie słyszeli bo tam połowa już lezy najebana, a druga polowa nie wyszla z autokaru.

Proof
Posty: 612
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: Proof » 10.02.2017, 21:24

te wieśniaki z termalici juz nie pierwszy raz cisną na inne ekipy jak legia grała u nich to też tam po nich wsioki jeździły . Aż tak bardzo chcą żeby ktoś ich dojechał? . Mam nadzieję ze predzej czy pozniej znikną z tej ekstraklasy i jakaś porządna ekipa zajmie ich miejsce

lobik
Posty: 362
Rejestracja: 01.11.2014, 12:12

Re: Relacje/Komentarze/Foto-Video-10-13 lutego !

Post autor: lobik » 10.02.2017, 21:37

Proof pisze:te wieśniaki z termalici juz nie pierwszy raz cisną na inne ekipy jak legia grała u nich to też tam po nich wsioki jeździły . Aż tak bardzo chcą żeby ktoś ich dojechał? . Mam nadzieję ze predzej czy pozniej znikną z tej ekstraklasy i jakaś porządna ekipa zajmie ich miejsce
Dokładnie, tak jak piszesz. Ja aż dostaje białej gorączki, jak słyszę nazwę tego dożynkowego klubu. Nawet udało mi się w tamtym roku przekabacić znajomego, aby nie kupował kostki brukowej na podjazd
z "bruk-betu", tylko jakąkolwiek inną, no i się udało.
"...nie pozwól Matko, by szargał Cię semicki pies.."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bs, Dziejos, enrico palazzo, Mouz, Oloee, Pitfas, RedRum, Sensi_ i 537 gości