Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Zablokowany
Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: Polish Power » 17.12.2016, 23:00

Bo co, bo do lasu nie są w czołówce ?? weź pod uwagę że o to o co chodzi w całym ruchu kibicowskim - czyli awantury stadionowe plus około stadionowe plus cała otoczka ultras, Legia jest przez te ~ 25 lat niekwestionowanym NR 1. Stwierdzam to obiektywnie jako osoba Legii nie lubiąca.



varen
Posty: 40
Rejestracja: 14.12.2016, 19:54

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: varen » 17.12.2016, 23:03

c****** kolejka nic się nie dzieje ciekawego jak to miało miejsce pare kolejek wcześniej.

Jak WRWE dzisiaj nie obije Lecha na powrocie to nie mam pytań co do ich chciwości, mimo że im w c*** kibicuje żeby wyjebali takie pewne siebie ekipy jak KSGKS, Lech, ŁKS.

Syndykat
Posty: 10
Rejestracja: 21.11.2016, 08:56

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: Syndykat » 17.12.2016, 23:09

ZwykłyKibic pisze:To ostatnia kolejka bardzo ciekawej rundy pod względem kibicowskim.
Po pewnych przetasowaniach na scenie narodziły się nowe układy i układziki.
Pada TKWM,pada zgoda ŁKS-u z Resovią,ta układa się z WSH.
Zawirowania pełną gębom,zobaczymy jeszcze jak się to wszystko potoczy.
Legia coraz lepiej zaczyna działać z Radomiakiem który też zwąchuje się z Olimpią i Zagłębiem S i tak oto BKS Stal zostaje z boku.
CHCIWOŚĆ WRWE
- Odmowa Lechii Gdańsk&Stomil grilla
- Odmowa honorowej walki Śląskowi
- Elana ucieka przed Zawiszą lasami.
- WRWE nie wysiada z autokarów przed Lechia&Śląsk&Stomil
- Odpuszczają reprezentacje w Rumunii.
- Widzew traci 4 flagi na rzecz ŁKS
- FC Widzew Wladcy Wszechswiata traci flagę emigracyjna na rzecz Legii.
W internecie o tym czytales ostatnio Widzew i Elana czekaja na Stomil Zawisza ucieka inna trasa przed koalicja na mecz GKS Tychy Śląsk odmawia Widzewowi zebranemu pod ich miastem Petra łomot od Elany i Widzewa zapomniales o tym?

varen
Posty: 40
Rejestracja: 14.12.2016, 19:54

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: varen » 17.12.2016, 23:15

halabardy_pilniczki pisze:Śpiewać całym młynem, co mecz do kibiców gości z Krakowa - nożownicy c*** wam w d***, latać u siebie ze sprzętem jak gdyby nigdy nic = to Legia Warszawa.
Złodzieje i pijacy i sprzętowcy, czas zmodyfikować historyczną przyśpiewkę.
Z perspektywy czasu bojkot wyjazdów do pewnego małopolskiego miasta też miał sens jak skurwysyn...
Nie rozumiem skąd u Ciebie jest takie zaskoczenie, przecież sam sobie odpowiedziałeś, że to Legia Warszawa.

Taka sama draka, jak rzucali się do Ruchu że są złodziejami a sami się tymi złymi złodziejami nazywają.

Gold
Posty: 19
Rejestracja: 09.03.2012, 20:39

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: Gold » 17.12.2016, 23:30

Gdyby ekipy z tego niby waszego topu ostatnimi czasy nie odmawiali Legii spotkania to, może dzisiaj pisali byście inaczej o jej słabości.

klubkibica111
Posty: 2
Rejestracja: 13.12.2016, 23:42

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: klubkibica111 » 17.12.2016, 23:32

Cracovia - Lech Poznań 17.12.2016
[link]


czewarszolis
Posty: 17
Rejestracja: 17.12.2016, 23:24

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: czewarszolis » 17.12.2016, 23:44

Siemano ludzie!

Jakby to krzyknął Maciek w polsacie... :)

To jak to w końcu jest? Ta Polonia istnieje czy nie istnieje? Już nie chodzi o sprzęt ale zajmowanie się kimś, kogo podobno nie ma, wychodzi trochę na zjebanie genetyczne albo hipokryzję.

Kiedy rejestracja jest wyłączana? Kiedy dotyczy spraw warszawskich...

Migiem jeden konkret usunął post:
Nie wiedziałem gdzie napisać ale ten temat jest chyba najlepszy. Z jednej strony poważnie, z drugiej strony wyszło śmiesznie, a zarazem jest to też skierowane do "ostatniego ostrzeżenia", bo podobno w pewnych kwestiach tylko on jest od tego i "za chwilę 99% kolegów po szalu wyleci".

Mogło zostać przemilczane ale...

Mianowicie, dzisiejszej nocy, jeden z legionistów natchniony wpisem "wawe3" zaproponował mojej skromnej osobie spotkanie w celu oceny temperatury powietrza. :) Był na tyle grzeczny i kulturalny, że pozwolił wybrać mi miejsce spotkania i po chwilowych nieścisłościach dotyczących miejsca i obecności rękawiczek, doszliśmy do porozumienia. Również wykazałem się kulturą i dałem przedstawicielowi Legii więcej czasu niż sam chciał.
Teraz przydałby się jakiś link, gdzie ktoś na filmie śmieje się tak bardzo, że rozrywa go od środka. :)
Wszystko udokumentowane i muszę przyznać, fajnych macie przedstawicieli, odważnych. Pozdrawiam serdecznie!

Oj zapowiada się dzisiaj ciekawy wieczór w Warszawie. :)
Oczywiście "ukarany" został jeden osobnik, a delegat Legii, który się wystraszył nadal dzielnie działa na forum. :)
Owego dnia wieczór w Warszawie zapowiadał się wyjątkowo ciekawie ale legiunia nie była chętna na rozmowy, kiedy miała świadomość, że przeciwnik jest przygotowany. Na dzień dzisiejszy na Legii jest bardziej tęczowo, pedalsko, niż u kolegów w Holandii. Takie ciśnienie, a nadal rozłożone ręce...ze sprzętem. :) Choćbyście biegali z siekierami, nożami, kijami od golfa...to nie unikniecie faktu, że kolejny raz wyłapaliście od tych, których nie ma. Święta się zbliżają dopiero...:)

.:.
Posty: 161
Rejestracja: 10.08.2014, 21:21

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: .:. » 17.12.2016, 23:48

Obrazek

Deja vu
Posty: 5
Rejestracja: 24.04.2016, 21:40

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: Deja vu » 17.12.2016, 23:53

Gold pisze:Gdyby ekipy z tego niby waszego topu ostatnimi czasy nie odmawiali Legii spotkania to, może dzisiaj pisali byście inaczej o jej słabości.
Teraz to dojebałeś tekstem roku.... Za każdym razem to inni odmawiają a Legia wcale, masakra co Wy tam bierzecie ale czas przestać a nie ciągle tylko patrzeć na wszystkich z góry bo jesteście Legią Warszawa..... Jak prędzej napisałem ze Spartakiem pokazaliście jak szybko uciekać do lasu!!

ZWNW
Posty: 14
Rejestracja: 22.11.2016, 23:32

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: ZWNW » 18.12.2016, 00:06

Deja vu pisze:
Gold pisze:Gdyby ekipy z tego niby waszego topu ostatnimi czasy nie odmawiali Legii spotkania to, może dzisiaj pisali byście inaczej o jej słabości.
Teraz to dojebałeś tekstem roku.... Za każdym razem to inni odmawiają a Legia wcale, masakra co Wy tam bierzecie ale czas przestać a nie ciągle tylko patrzeć na wszystkich z góry bo jesteście Legią Warszawa..... Jak prędzej napisałem ze Spartakiem pokazaliście jak szybko uciekać do lasu!!
No niestety, na FB się nigdzie nie przewinęło do kogo Legia ostatnia dzwoniła, to co ty możesz wiedziec ;)

czewarszolis
Posty: 17
Rejestracja: 17.12.2016, 23:24

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: czewarszolis » 18.12.2016, 00:10

Deja vu pisze:
Gold pisze:Gdyby ekipy z tego niby waszego topu ostatnimi czasy nie odmawiali Legii spotkania to, może dzisiaj pisali byście inaczej o jej słabości.
Teraz to dojebałeś tekstem roku.... Za każdym razem to inni odmawiają a Legia wcale, masakra co Wy tam bierzecie ale czas przestać a nie ciągle tylko patrzeć na wszystkich z góry bo jesteście Legią Warszawa..... Jak prędzej napisałem ze Spartakiem pokazaliście jak szybko uciekać do lasu!!
Dostaniesz bana czy nie dostaniesz? :)

To nie Legia uciekała do lasu, to las przybiegł do Legii. :) Cała Polska odmawia Legii, cały świat odmawia Legii, wiadomo od dawien dawna, że Legia jest niepokonana...co prawda dlatego, że każdemu odmawia ale c*** z tym, nikt nie zwraca uwagi na szczegóły. Na dzień dzisiejszy mogą tylko wyręczać radomiaka i biegać z breszkami, na nic więcej nie stać hoolsów nad hoolsami. Zapomniałbym, jeszcze prężenie muskułów na yt też należy do bandy Legii. :) Legia do wszystkich dzwoni, tylko konta nie doładowała. :)

ProudOfPoland
Posty: 202
Rejestracja: 29.08.2016, 01:29

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: ProudOfPoland » 18.12.2016, 00:30

No, pisałem, ta Polonia to co chwilę kogoś obija, ba - w prawie dwukrotnej przewadze przeciwnika!!! Niesamowita banda, ta Legia to chyba faktycznie nie ten garnitur.
W takim razie niedługo czekam z kim poważnym ta super wielka ekipa się niedługo zmierzy i z jakim wynikiem.
Normalnie Spartanie ku***. ;)

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: rzutkarny » 18.12.2016, 00:35

czewarszolis pisze:wiadomo od dawien dawna, że Legia jest niepokonana...
Wczoraj kiedy walczyłeś na forum z Wisłą, twoi niepokonani koledzy pokonywali Legię. Twoi niepokonani koledzy zawsze pokonują Legię, chyba, że jest ten jeden jedyny listopadowy dzień w roku, kiedy przez tych zakichanych świadków z całej Polski, o pokonaniu nie decyduje relacja na Stadionowych Oprawcach.

Maumarikus
Posty: 161
Rejestracja: 02.05.2016, 11:40

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: Maumarikus » 18.12.2016, 00:36


alica
Posty: 31
Rejestracja: 19.09.2014, 23:52

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: alica » 18.12.2016, 00:51

Deja vu pisze:
Gold pisze:Gdyby ekipy z tego niby waszego topu ostatnimi czasy nie odmawiali Legii spotkania to, może dzisiaj pisali byście inaczej o jej słabości.
Teraz to dojebałeś tekstem roku.... Za każdym razem to inni odmawiają a Legia wcale, masakra co Wy tam bierzecie ale czas przestać a nie ciągle tylko patrzeć na wszystkich z góry bo jesteście Legią Warszawa..... Jak prędzej napisałem ze Spartakiem pokazaliście jak szybko uciekać do lasu!!
Akurat leszczu kolega ma rację bo ta cisnieta od trudnych spraw Legia była gotowa na na liczby z tymi co sapią od miesięcy i na tydzień przed zmieniają plany... Ale co ty gimbusie możesz wiedzieć jak na władcy trybun i So nie piszą.

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: hWŁ » 18.12.2016, 01:04

Jak tam na gali Spartan Fight? :)

czewarszolis
Posty: 17
Rejestracja: 17.12.2016, 23:24

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: czewarszolis » 18.12.2016, 01:07

No, pisałem, że wystarczy napisać słowo Legia i chuligani z ostatnim ostrzeżeniem pojawiają się na pstryknięcie palcami. :)
Ta Legia to na marszach narodowych co roku pokazuje swoją siłę, ciągle chce kogoś bić ale cała Polska się boi.
Raju, dziwi mnie jednak fakt, że ciągle mają ciśnienie na kogoś kogo nie ma, przy świętowaniu 105-lecia klubu, to zwykłe słoiki nie związane z Legią dostały w*******. Przy okazji meczu z Petrą Legia była chętna do bicia ale rejestracji konta nie przedłużyli i głupio wyszło. Jestem pełen szacunku dla Legii, bo ustawianie się na kogoś kto istnieje, to banał! Trzeba być prawdziwym chuliganem, żeby ustawić się na kogoś, kto nie istnieje. :)
Tak się zastanawiam czy wrzucić "sytuację", kiedy to legionista chciał się zmierzyć i coś mu (w życiu) nie wyszło. :)

rzucie karny, kolejny z ostatnim ostrzeżeniem, mocno zabawne jest wasze rozkminianie nicków, co prawda jebnąłem sobie konto dzisiaj, kiedy zobaczyłem, że rejestracja (zamknięta po moim wpisie) możliwa ale dalej się zastanawiaj ile to nicków mam. Co prawda mógłbym oczywiście "rypać" konta pod innymi nazwami ale jak widzisz, nazwa trzyma się jednego schematu. :) Rzecz jasna nikt nie odniesie się do waszego przedstawiciela chętnego do sprawdzenia swoich sił ani do tego samego dnia, kiedy to legioniści mieli inne plany, typu granie w bilard i picie piwa niż rozmowy na szczeblu chuligańskim. :)

Będzie ubliżanie czy się pośmiejemy jak kumple?:)

ApokaLipsa
Posty: 77
Rejestracja: 17.12.2016, 21:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: ApokaLipsa » 18.12.2016, 01:46

czewarszolis pisze:No, pisałem, że wystarczy napisać słowo Legia i chuligani z ostatnim ostrzeżeniem pojawiają się na pstryknięcie palcami. :)
Ta Legia to na marszach narodowych co roku pokazuje swoją siłę, ciągle chce kogoś bić ale cała Polska się boi.
Raju, dziwi mnie jednak fakt, że ciągle mają ciśnienie na kogoś kogo nie ma, przy świętowaniu 105-lecia klubu, to zwykłe słoiki nie związane z Legią dostały w*******. Przy okazji meczu z Petrą Legia była chętna do bicia ale rejestracji konta nie przedłużyli i głupio wyszło. Jestem pełen szacunku dla Legii, bo ustawianie się na kogoś kto istnieje, to banał! Trzeba być prawdziwym chuliganem, żeby ustawić się na kogoś, kto nie istnieje. :)
Tak się zastanawiam czy wrzucić "sytuację", kiedy to legionista chciał się zmierzyć i coś mu (w życiu) nie wyszło. :)

rzucie karny, kolejny z ostatnim ostrzeżeniem, mocno zabawne jest wasze rozkminianie nicków, co prawda jebnąłem sobie konto dzisiaj, kiedy zobaczyłem, że rejestracja (zamknięta po moim wpisie) możliwa ale dalej się zastanawiaj ile to nicków mam. Co prawda mógłbym oczywiście "rypać" konta pod innymi nazwami ale jak widzisz, nazwa trzyma się jednego schematu. :) Rzecz jasna nikt nie odniesie się do waszego przedstawiciela chętnego do sprawdzenia swoich sił ani do tego samego dnia, kiedy to legioniści mieli inne plany, typu granie w bilard i picie piwa niż rozmowy na szczeblu chuligańskim. :)

Będzie ubliżanie czy się pośmiejemy jak kumple?:)
Oby nie był to śmiech poprzez łzy :)
Z tych emocji wynikających z Twojego wpisu widać że Legia wzbudza w Tobie bardzo duże emocje. Pamiętaj, że z nerwicy w dzisiejszych czasach mozna sie wyleczyć :)
[link]

Arthuro
Posty: 8
Rejestracja: 25.07.2011, 21:39

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: Arthuro » 18.12.2016, 02:03

Co za jebana dzieciarnia z was. Codzienne przypierdalanie się do Wisły i Ruchu, że się zbratali. Przy okazji każdego meczu Wisły wyciąganie i pierdolenie przez 10 stron, że Andrzej z Bogdanem gwizdali przy pozdrawianiu Niebieskich. Innym razem ktoś rzuci chujowe info, że "ekipa z czołówki" odmówiła "słabej" Legii spotkania w lesie - ubliżanie Legii, bo to pewnie farmazon. Ktoś rzuci chujowe info, że "słaba" Legia odmówiła - zaraz zbiorowa masturbacja tutejszych lamusów, bo Legia odmówiła. Ktoś z WRWE odmówi komuś - ale słabe to WRWE. Inny powie, że WRWE nie odmawia. Wy w ogóle wiecie co to jest odmowa? Wy serio myślicie o strach? Serio, nie ogarniacie, że istnieje ze sto czynników, które mogą przeszkodzić organizacji jakiejś leśnego spokania? Wczoraj się obudziliście? To Legia pierwsza w historii polskiego ruchu kibicowskiego przegrała wyraźnie walkę? NIE MA TAKIEJ EKIPY na naszym podwórku, która nie zrobiła odwrotu NIGDY. Chuje to są ci, którzy takie frajerskie ploty wrzucają do neta i dają pożywkę tutejszym platfusom. JAKAKOLWIEK aktywność którejś z ekip spotyka się z hejtem większym niż na onecie. Idźcie lamusy hejtować KODy i inne gówna, jeśli jesteście kibicami - w co jednak wątpię, bo jesteście policyjnym gównem, które w sprytny sposób wyciąga od innych debili informacje. Legia z Radomiakiem próbuje wpaść w sektor Borussii i okłada stewardów - przypał, lipa, wstyd na Europę (wielcy europejczycy ku*** się obudzili). Ruch wpada do pociągu Legii, w jej poszukiwaniu i kroi jakiś fajans - ale debile, śmiech i żenada. Legia wpada na spotkanie Polonii w ich knajpie - jak mogli, to wigilia przecież, Polonii podobno nie ma, wstyd, tylko stać ich na zniszczenie samochodów. Jak Zawisza ciśnie swoją Polonię, której też nie ma to luz. Ale jak Arka spali starą flagę Lechii to zaraz afera, bo jest stara, jakby to kogoś ku*** obchodził taki szczegół. To forum nie ma żadnej racji bytu, szczególnie jeśli nie jest wcale moderowane. Inne akcje Cracovii czy Lecha na przestrzeni lat, miesięcy też spotykały się z falą krytyki. Szczególnie Wisły. Pieprzeni ślepcy, którzy pewnie całe życie siedzą w lasach i notują kto z kim i kto uciekł po 33 sekundach nierównej walki, bo rywal był z "ludźmi z miasta". Koniec.

czewarszolis
Posty: 17
Rejestracja: 17.12.2016, 23:24

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: czewarszolis » 18.12.2016, 02:09

ApokaLipsa pisze:
czewarszolis pisze:No, pisałem, że wystarczy napisać słowo Legia i chuligani z ostatnim ostrzeżeniem pojawiają się na pstryknięcie palcami. :)
Ta Legia to na marszach narodowych co roku pokazuje swoją siłę, ciągle chce kogoś bić ale cała Polska się boi.
Raju, dziwi mnie jednak fakt, że ciągle mają ciśnienie na kogoś kogo nie ma, przy świętowaniu 105-lecia klubu, to zwykłe słoiki nie związane z Legią dostały w*******. Przy okazji meczu z Petrą Legia była chętna do bicia ale rejestracji konta nie przedłużyli i głupio wyszło. Jestem pełen szacunku dla Legii, bo ustawianie się na kogoś kto istnieje, to banał! Trzeba być prawdziwym chuliganem, żeby ustawić się na kogoś, kto nie istnieje. :)
Tak się zastanawiam czy wrzucić "sytuację", kiedy to legionista chciał się zmierzyć i coś mu (w życiu) nie wyszło. :)

rzucie karny, kolejny z ostatnim ostrzeżeniem, mocno zabawne jest wasze rozkminianie nicków, co prawda jebnąłem sobie konto dzisiaj, kiedy zobaczyłem, że rejestracja (zamknięta po moim wpisie) możliwa ale dalej się zastanawiaj ile to nicków mam. Co prawda mógłbym oczywiście "rypać" konta pod innymi nazwami ale jak widzisz, nazwa trzyma się jednego schematu. :) Rzecz jasna nikt nie odniesie się do waszego przedstawiciela chętnego do sprawdzenia swoich sił ani do tego samego dnia, kiedy to legioniści mieli inne plany, typu granie w bilard i picie piwa niż rozmowy na szczeblu chuligańskim. :)

Będzie ubliżanie czy się pośmiejemy jak kumple?:)
Oby nie był to śmiech poprzez łzy :)
Z tych emocji wynikających z Twojego wpisu widać że Legia wzbudza w Tobie bardzo duże emocje. Pamiętaj, że z nerwicy w dzisiejszych czasach mozna sie wyleczyć :)
[link]
Oby...oby...

Dziękuję za jakże przydatną radę i pomoc, doceniam. :) To chyba oczywiste, że emocjonuję się poczynaniami Teddy Bojsów, jak i reszta kumatej Polski, która jest wystraszona ich poczynaniami...na youtubie. Naprężony biceps przed kamerą robi swoje, nie w kij dmuchał, strach jest.

Nie piszmy już o głupotach i napiszmy coś oczywistego: Polonii nie ma.

Bielsko pokazało wam w której gracie lidze. :)

ProudOfPoland
Posty: 202
Rejestracja: 29.08.2016, 01:29

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: ProudOfPoland » 18.12.2016, 02:17

Ok, Polonia rządzi w Warszawie. W takim razie od kiedy odbieracie telefony od czołówki Polski? :)

varen
Posty: 40
Rejestracja: 14.12.2016, 19:54

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: varen » 18.12.2016, 02:26

czewarszolis pisze:No, pisałem, że wystarczy napisać słowo Legia i chuligani z ostatnim ostrzeżeniem pojawiają się na pstryknięcie palcami. :)
Ta Legia to na marszach narodowych co roku pokazuje swoją siłę, ciągle chce kogoś bić ale cała Polska się boi.
Raju, dziwi mnie jednak fakt, że ciągle mają ciśnienie na kogoś kogo nie ma, przy świętowaniu 105-lecia klubu, to zwykłe słoiki nie związane z Legią dostały w*******. Przy okazji meczu z Petrą Legia była chętna do bicia ale rejestracji konta nie przedłużyli i głupio wyszło. Jestem pełen szacunku dla Legii, bo ustawianie się na kogoś kto istnieje, to banał! Trzeba być prawdziwym chuliganem, żeby ustawić się na kogoś, kto nie istnieje. :)
Tak się zastanawiam czy wrzucić "sytuację", kiedy to legionista chciał się zmierzyć i coś mu (w życiu) nie wyszło. :)

rzucie karny, kolejny z ostatnim ostrzeżeniem, mocno zabawne jest wasze rozkminianie nicków, co prawda jebnąłem sobie konto dzisiaj, kiedy zobaczyłem, że rejestracja (zamknięta po moim wpisie) możliwa ale dalej się zastanawiaj ile to nicków mam. Co prawda mógłbym oczywiście "rypać" konta pod innymi nazwami ale jak widzisz, nazwa trzyma się jednego schematu. :) Rzecz jasna nikt nie odniesie się do waszego przedstawiciela chętnego do sprawdzenia swoich sił ani do tego samego dnia, kiedy to legioniści mieli inne plany, typu granie w bilard i picie piwa niż rozmowy na szczeblu chuligańskim. :)

Będzie ubliżanie czy się pośmiejemy jak kumple?:)
Popłynąłeś w c***....
Daleko mi do Legii, i cieszy mnie fakt, że Polonia zaczyna coś działać ale nadal to nie ta liga, można powiedzieć że zerwali kajdany z rąk ale nadal są związani - taka prawda stety, niestety...
Legia chciała się bić z Ruchem na liczby, które wiedziała że dla Ruchu nie są do zaakceptowania bo walka nie przyniosła by oczekiwanych skutków a przy potknięciu się Ruchu mogła ich mocno skompromitować, więc połowa tą kpine wzięła za odmowę ze strony Legii co do Ruchu, i w sumie ma racje bo banda na bande nigdy nie wyjdą. To, że WRWE nie wyjebało się dziś na Lecha to jestem w c*** zdziwiony, mieć takie możliwości i tego nie wykorzystać to jedynie potwierdza, że szykuje się cisza przed burzą.

czewarszolis
Posty: 17
Rejestracja: 17.12.2016, 23:24

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: czewarszolis » 18.12.2016, 02:34

ProudOfPoland pisze:Ok, Polonia rządzi w Warszawie. W takim razie od kiedy odbieracie telefony od czołówki Polski? :)
Nie kpij kolego, Polonii nie ma w Warszawie. Całe to ciśnienie, które panuje wśród legionistów od jakiegoś czasu jest spowodowane atmosferą przedświąteczną, gdzie wszyscy są zdenerwowani. Przecena karpia, a tu te stare k**** się rzucają na nie jak po ostatni łyk powietrza i jak tu żyć? Nie przypierdolisz takiej, bo to niehonorowo.

Ps Polonia nawet telefonów nie ma, bo jak ktoś kogo nie ma, może mieć coś. :)

ApokaLipsa
Posty: 77
Rejestracja: 17.12.2016, 21:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: ApokaLipsa » 18.12.2016, 02:38

czewarszolis pisze:
ApokaLipsa pisze:
czewarszolis pisze:No, pisałem, że wystarczy napisać słowo Legia i chuligani z ostatnim ostrzeżeniem pojawiają się na pstryknięcie palcami. :)
Ta Legia to na marszach narodowych co roku pokazuje swoją siłę, ciągle chce kogoś bić ale cała Polska się boi.
Raju, dziwi mnie jednak fakt, że ciągle mają ciśnienie na kogoś kogo nie ma, przy świętowaniu 105-lecia klubu, to zwykłe słoiki nie związane z Legią dostały w*******. Przy okazji meczu z Petrą Legia była chętna do bicia ale rejestracji konta nie przedłużyli i głupio wyszło. Jestem pełen szacunku dla Legii, bo ustawianie się na kogoś kto istnieje, to banał! Trzeba być prawdziwym chuliganem, żeby ustawić się na kogoś, kto nie istnieje. :)
Tak się zastanawiam czy wrzucić "sytuację", kiedy to legionista chciał się zmierzyć i coś mu (w życiu) nie wyszło. :)

rzucie karny, kolejny z ostatnim ostrzeżeniem, mocno zabawne jest wasze rozkminianie nicków, co prawda jebnąłem sobie konto dzisiaj, kiedy zobaczyłem, że rejestracja (zamknięta po moim wpisie) możliwa ale dalej się zastanawiaj ile to nicków mam. Co prawda mógłbym oczywiście "rypać" konta pod innymi nazwami ale jak widzisz, nazwa trzyma się jednego schematu. :) Rzecz jasna nikt nie odniesie się do waszego przedstawiciela chętnego do sprawdzenia swoich sił ani do tego samego dnia, kiedy to legioniści mieli inne plany, typu granie w bilard i picie piwa niż rozmowy na szczeblu chuligańskim. :)

Będzie ubliżanie czy się pośmiejemy jak kumple?:)
Oby nie był to śmiech poprzez łzy :)
Z tych emocji wynikających z Twojego wpisu widać że Legia wzbudza w Tobie bardzo duże emocje. Pamiętaj, że z nerwicy w dzisiejszych czasach mozna sie wyleczyć :)
[link]
Oby...oby...

Dziękuję za jakże przydatną radę i pomoc, doceniam. :) To chyba oczywiste, że emocjonuję się poczynaniami Teddy Bojsów, jak i reszta kumatej Polski, która jest wystraszona ich poczynaniami...na youtubie. Naprężony biceps przed kamerą robi swoje, nie w kij dmuchał, strach jest.

Nie piszmy już o głupotach i napiszmy coś oczywistego: Polonii nie ma.

Bielsko pokazało wam w której gracie lidze. :)
Cieszę się, że wiesz tak dużo o poczynaniach Teddy Boys. Niestety, zawiodę Cię, ale nie dyskutuję na temat czegoś o czym nie posiadam wiedzy. Niech będzie, że masz racje :)

stary zgred
Posty: 226
Rejestracja: 23.09.2016, 16:12

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: stary zgred » 18.12.2016, 02:43

W ciągu miesiąca to jest Twoja 4 twarz na forum . Jakbym był z Polonii to bym się za Ciebie wstydził.

ProudOfPoland
Posty: 202
Rejestracja: 29.08.2016, 01:29

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: ProudOfPoland » 18.12.2016, 02:53

czewarszolis pisze:
ProudOfPoland pisze:Ok, Polonia rządzi w Warszawie. W takim razie od kiedy odbieracie telefony od czołówki Polski? :)
Nie kpij kolego, Polonii nie ma w Warszawie. Całe to ciśnienie, które panuje wśród legionistów od jakiegoś czasu jest spowodowane atmosferą przedświąteczną, gdzie wszyscy są zdenerwowani. Przecena karpia, a tu te stare k**** się rzucają na nie jak po ostatni łyk powietrza i jak tu żyć? Nie przypierdolisz takiej, bo to niehonorowo.

Ps Polonia nawet telefonów nie ma, bo jak ktoś kogo nie ma, może mieć coś. :)
No z twoich postów wynika, że Polonia robi w Warszawie z Legią co chce. Dlatego się pytam, kiedy udowodni tę siłę przed resztą Polski? ;)

Deja vu
Posty: 5
Rejestracja: 24.04.2016, 21:40

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: Deja vu » 18.12.2016, 02:57

alica pisze:
Deja vu pisze:
Gold pisze:Gdyby ekipy z tego niby waszego topu ostatnimi czasy nie odmawiali Legii spotkania to, może dzisiaj pisali byście inaczej o jej słabości.
Teraz to dojebałeś tekstem roku.... Za każdym razem to inni odmawiają a Legia wcale, masakra co Wy tam bierzecie ale czas przestać a nie ciągle tylko patrzeć na wszystkich z góry bo jesteście Legią Warszawa..... Jak prędzej napisałem ze Spartakiem pokazaliście jak szybko uciekać do lasu!!
Akurat leszczu kolega ma rację bo ta cisnieta od trudnych spraw Legia była gotowa na na liczby z tymi co sapią od miesięcy i na tydzień przed zmieniają plany... Ale co ty gimbusie możesz wiedzieć jak na władcy trybun i So nie piszą.
Widzisz paziu,jestem bliżej tej Legii niż Ty byłeś łona matki podczas swojego porodu... Byłem w takich miejscach z Legią o których Ty możesz tylko poczytać z gazet lub na tym forum. Nie udawaj mądrego skoro nim nie jesteś:)

czewarszolis
Posty: 17
Rejestracja: 17.12.2016, 23:24

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: czewarszolis » 18.12.2016, 03:10

ProudOfPoland pisze:
czewarszolis pisze:
ProudOfPoland pisze:Ok, Polonia rządzi w Warszawie. W takim razie od kiedy odbieracie telefony od czołówki Polski? :)
Nie kpij kolego, Polonii nie ma w Warszawie. Całe to ciśnienie, które panuje wśród legionistów od jakiegoś czasu jest spowodowane atmosferą przedświąteczną, gdzie wszyscy są zdenerwowani. Przecena karpia, a tu te stare k**** się rzucają na nie jak po ostatni łyk powietrza i jak tu żyć? Nie przypierdolisz takiej, bo to niehonorowo.

Ps Polonia nawet telefonów nie ma, bo jak ktoś kogo nie ma, może mieć coś. :)
No z twoich postów wynika, że Polonia robi w Warszawie z Legią co chce. Dlatego się pytam, kiedy udowodni tę siłę przed resztą Polski? ;)
Jaka Polonia? Polonii nie ma.
Z okazji 105-lecia jakieś 105 przypadkowych osób (było więcej) odpaliło 105 rac, a potem dało w mordę grupie leszczy, które nie były z Legii, po prostu zwykła bójka. Jeden z przedstawicieli Legii umawia się na spotkanie twarzą w twarz, żeby porozmawiać, po czym ucieka się do tego, że nie było takiej rozmowy, że on nie z Legii, że rejestracja forum zamknięta i ban dla jednej strony. :) Za ile minut/godzin dostanę bana? :) Jeden wpis na temat Legii i ci co zwykle, czuwający, bronią dumnej postawy chłopców z youtube'a. :)
Jak myślisz, ten wpis przetrwa czy nie? :)

varen
Posty: 40
Rejestracja: 14.12.2016, 19:54

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: varen » 18.12.2016, 03:23

Dobra już zamknij mordę i W********** spać, wkurwia mnie takie pierdolenie i ta mentalność.
Polonia w Warszawie jest jebana przez Legie, media, pzpn, i inne gówna technologiczne.
Ktoś za każdym razem próbuje ujebać Polonie w samo dno, ostatnio im się udało odeprzeć atak na powstaniu, ale wtedy nie byli sami. (Cracovia między innymi obecna) Co do świezej akcji z wigilią, nie byłem tam, nie wierzę żadnym fanpage kibicowskim, więc nie mam pojęcia jak było, ale nie wydaje mi się żeby Polonia sobie poradziła z połączonymi siłami Legii z Radomiakiem, co nie zmienia faktu że mogli to jakoś "odeprzeć".
Legii brakuje do czołówki a Polonii brakuje do Legii, a teraz spać.

strona-praska
Posty: 248
Rejestracja: 31.03.2010, 21:57

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: strona-praska » 18.12.2016, 04:58

Parę lat temu na ulicach Krakowa mordowali ludzi w biały dzień i nie było tyle pierdolenia. Ludzie ucinali sobie łapy siekierami i maczetami. Stety albo niestety to pokolenie pojebów odpuściło albo siedzi. Teraz nastała era parówek, których oburza, że ktoś wybił szybę kijem w samochodzie. Popytajcie starszych kolegów co się działo te 10-15 lat temu i nie prujcie d*** bo w d**** byliście i gówno widzieliście

majki
Posty: 189
Rejestracja: 26.02.2007, 18:50
Lokalizacja: Łódź/ Nancy

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: majki » 18.12.2016, 05:42

czesc i czolem z lona matki sie wzialem czytam was od dawien dawna, ale ku*** nie rozumiem !
o co ku*** chodzi z ta mlodzieza !
mieszkam sobie na karaibach mam 30 stopni codzien i mam wyjebane...
Jestem zadeklarowanym kibicem Widzewa, od 10 lat mieszkam za granica! Przez ostatnie 10 miesiecy zylem w Polsce w mojej ojczystej Łodzi, ale ku*** nadal nie ogarniam o co sie rozchodzi ostatnimi czasy na tym forum. Osobiscie na WRWE to cała Polska kładzie lache, każdy ich bije itd,.itp,. c*** mi daleko do Wisły bo mam przyjaciół z Arki, ale nie jestem jakims super kumaczem co ma 1000 postow itd itp, ale nie o to chodziło. w Łodzi bywałem czesto i przez te pare miesiecy vlepki i grafy na terenach Łksu ze Lech Poznań H itd to juz na mnie nic nie robiło także to ze sie zmienilo od Euro we Francji to nie znaczy że kazdy gimbaz może sobie jechac po WRWE i po Legii po niesmacznej/ wypaczonej akcji na wigilijnym opłatku w klubie. To forum dawno już bylo martwe chyba w 2012 przestalem czytac ale powrocilem dla Smiechu ! WOW WRWE WOW Legia vs POLONIA WOW
wyjebane mam moze gadam przez pryzmat kolumbijskiego sniadania vel koks ale juz sie tego czytac nie da !
z kibicowskim pozdrowieniem z cieplego St Bartholemy !
Widzew Łódź Śródmieście !
BiałyTeofilów o widzewie pisze: Na powaznie zrobili zajebista akcje propagandowa i od jakiegos czasu pomimo ogromnej nienawisci musze przyznac ze sa w tym dobrzy

Porter12
Posty: 107
Rejestracja: 26.02.2016, 20:16

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: Porter12 » 18.12.2016, 08:09

Aj Waj :)

Wnuk Edwarda
Posty: 376
Rejestracja: 21.08.2013, 10:21
Lokalizacja: WSI

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: Wnuk Edwarda » 18.12.2016, 08:25

Bona.Tyara pisze:Powiedz, co tak dobrze klepie po wigilii? Czy był to karp po żydowsku? :)
Piszesz nieźle porobiony...
Przecież napisał...
Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.

Syndykat
Posty: 10
Rejestracja: 21.11.2016, 08:56

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: Syndykat » 18.12.2016, 08:29

A ptaszki ćwierkają że ta słaba koalicja wczoraj sobie hulała po płocku a wy i tak napiszecie ze to nic wy siedzieliście w domu przed komputerem i wciskaliście klawiature:-)

SaviAG
Posty: 33
Rejestracja: 29.11.2016, 11:06

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: SaviAG » 18.12.2016, 09:10

Czy jakiś Moderator nie mógł by wypierdolić tych postów??

Zostawić tylko 1 a resztę do kosza bo wszystko o WRWE albo o Legii i KSP.

Moderator, jebnij hurtem wszystkie posty o to proszę , to może się ogarną.
Piszę tu tylko w swoim imieniu.

Philips4
Posty: 30
Rejestracja: 15.12.2016, 22:11

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: Philips4 » 18.12.2016, 10:35

strona-praska pisze:Parę lat temu na ulicach Krakowa mordowali ludzi w biały dzień i nie było tyle pierdolenia. Ludzie ucinali sobie łapy siekierami i maczetami.
Ahaha, ahahahaha!

Dokładnie, pamiętam te wigilie, kiedy po modlitwie cała rodzina zasiadała do stołu i zaczynały się rozmowy. Tradycyjnie babcia zaczynała, bo dziadkowi ucięli głowę na rynku i opuścił nas. Babcia opowiadała, jak to dźgała nożem kuchennym te wszystkie k****, które nie chciały jej ustąpić miejsca w komunikacji miejskiej. Jej roczna średnia pociętych osób oscylowała w okolicach 18-30 osób. Potem przemawiała moja mama, która w samym grudniu miała na koncie około 10 obciętych dłoni. W lipcu pobiła jednak rekord, bo dostała okresu, szef zabrał jej premię, wyszła "na Kraków" i upierdoliła 20 osobom po jednej nodze. Tata był jednak lepszy, w gronie rodzinnym zawsze opanowany, spokojny ale jak wsiadał za kółko, odpierdalała mu palma. Wkurwiali go przechodnie, więc wymyślił patent, że przez uchylona szybę wystawiał miecz samurajski, rozpędzał się do setki i jechał przy krawężniku, żeby ciąć kogo popadnie. Na jednej ulicy pociął grubo ponad 50 osób w ciągu kilku minut, niestety dostało się przez przypadek mojej ciotce. Mieliśmy z rodzeństwem ubaw po pachy. Później my opowiadaliśmy, jak w biały dzień przy policji obcinaliśmy praskim turystom wszystkie kończyny, oni wierzgali, wykrwawiali się a my ich uciętymi rękoma malowaliśmy na murach graffiti, ale było fajnie. Niestety, te czasy się skończyły i dzisiaj z byle gówna robią aferę...

Innowierca*
Posty: 21
Rejestracja: 03.04.2012, 16:40

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: Innowierca* » 18.12.2016, 10:46

varen pisze:Dobra już zamknij mordę i W********** spać, wkurwia mnie takie pierdolenie i ta mentalność.
Polonia w Warszawie jest jebana przez Legie, media, pzpn, i inne gówna technologiczne.
Ktoś za każdym razem próbuje ujebać Polonie w samo dno, ostatnio im się udało odeprzeć atak na powstaniu, ale wtedy nie byli sami. (Cracovia między innymi obecna) Co do świezej akcji z wigilią, nie byłem tam, nie wierzę żadnym fanpage kibicowskim, więc nie mam pojęcia jak było, ale nie wydaje mi się żeby Polonia sobie poradziła z połączonymi siłami Legii z Radomiakiem, co nie zmienia faktu że mogli to jakoś "odeprzeć".
Legii brakuje do czołówki a Polonii brakuje do Legii, a teraz spać.
Pisałem w temacie warszawskim. Poradziła sobie dzięki miejscu zdarzenia-wejście do klubu gdzie bylo wąsko i legioniści po prostu nie byli w stanie wykorzystać przewagi liczebnej. Potem w chwili załamania zaczęli uciekać, część stanęła dopiero przy rogu konwiktorska/międzyparkowa

Tego czerwa... To ignorujcie

bajko5
Posty: 17
Rejestracja: 20.11.2016, 01:41

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: bajko5 » 18.12.2016, 11:09

Kiedy ku*** pionki zrozumieją,że zebranie chłopaków z bramek do lasu nie świadczy wcale o sile danej ekipy. Chuliganka na tym nie polega i polegać nie będzie, Legia to nadal top w Polsce jak i Europe. Nie jestem z Legii.

PT.
Posty: 161
Rejestracja: 12.11.2010, 16:38

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 16-19 grudnia

Post autor: PT. » 18.12.2016, 11:12

Innowierca* pisze:
varen pisze:Dobra już zamknij mordę i W********** spać, wkurwia mnie takie pierdolenie i ta mentalność.
Polonia w Warszawie jest jebana przez Legie, media, pzpn, i inne gówna technologiczne.
Ktoś za każdym razem próbuje ujebać Polonie w samo dno, ostatnio im się udało odeprzeć atak na powstaniu, ale wtedy nie byli sami. (Cracovia między innymi obecna) Co do świezej akcji z wigilią, nie byłem tam, nie wierzę żadnym fanpage kibicowskim, więc nie mam pojęcia jak było, ale nie wydaje mi się żeby Polonia sobie poradziła z połączonymi siłami Legii z Radomiakiem, co nie zmienia faktu że mogli to jakoś "odeprzeć".
Legii brakuje do czołówki a Polonii brakuje do Legii, a teraz spać.
Pisałem w temacie warszawskim. Poradziła sobie dzięki miejscu zdarzenia-wejście do klubu gdzie bylo wąsko i legioniści po prostu nie byli w stanie wykorzystać przewagi liczebnej. Potem w chwili załamania zaczęli uciekać, część stanęła dopiero przy rogu konwiktorska/międzyparkowa

Tego czerwa... To ignorujcie

to w końcu spierdolili i część staneła przy Międzyparkowej czy pogoniliście do bramy i Legia w wyniku frustracji poniszczyła samochody i szyby w oknach klubowych?

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Cichol, cybertomanek, kswL, Mareczek86, sokoleoko i 132 gości