www.warhouse.pl

Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
hanys
Posty: 342
Rejestracja: 01.03.2007, 14:32
Lokalizacja: Sączersowo

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: hanys » 10.12.2016, 22:05

starysadeczanin pisze:
Laurent pisze:
mpolak1977 pisze:

Laurent jak on jest paziem to kim jesteś TY ?
Skoro mnie wywołujesz do tablicy, to Ci już odpowiem. Mnie może zweryfikować kilka osób z tego forum i to takich o których wiadomo,że urzędowały jeszcze na starym forum.A Ciebie? Chcesz więcej info,zapraszam na PW.

starysadeczanin jest zwykłym paziem,był tu nie raz i nie dwa kasowany,chcesz prześledź jego historię na forum. Wiele wskazuje jednak na to, że nie jest jedną z odsłon pacjenta,który terroryzuje to forum. Ja rozumiem,że ludzie robią błędy ort./literówki,każdemu się zdarza. Ale on kaleczy tak,że mi plomby z zębów wypadają.
Tyle z mojej strony.
Paziem to nazywaj sobie swoja rodzine,czlowiek pisze obiektywnie stara sie wyrazic swoje zdanie a ty oczywiscie masz najwiecej do powiedzenia. komu ty wogole kibicujesz zeby zabierac zdanie.czy ty wogole byles kiedys na meczu na zywo bo podejzewam ze nigdy. ja w preciwienstwie do ciebie zalicczylem wiele meczow reprezentacji i wyjazdow wiec cos wiem o tym ja to wyglada a ty co njawuzej zagrales w FIFe a mecz widziales w tv.
a wracajac do tematu i do rozmowy z inteligentnymi kibicami to jak ktos wczesniej stwierdzil ze najgorsze dla derbow jest ich czeste granie, patzr przyklad derbow Trojmiasta po wielu latach
chyba do szkoły autobusem...
Gia Ta Panta Mazi Sas - Pisti Mehri Tanato
[link]" target="_blank



PrimoVictoria
Posty: 10
Rejestracja: 26.06.2013, 15:04

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: PrimoVictoria » 10.12.2016, 22:06

Red power pisze:
wichrowe wzgorze pisze:Na sektorze Wisły zauważyłem flagę "PB". Co to za ekipa? Polonia Bytom?
Tak,Polonia Bytom mająca zgodę z Arką siedzi w młynie Wisły.Pierdolnij się w łeb.

Dla Wisły (ludzi z zasadami) to żaden problem... nikt pewnie by się nie zdziwił.
Wierność pojęciem względnym.
Ale fakt w tym przypadku to Polonia Przemyśl.

ZwykłyKibic
Posty: 167
Rejestracja: 06.11.2014, 20:36

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: ZwykłyKibic » 10.12.2016, 22:06

WSH robi oprawę na wzór tej Ruch z meczu z Lechem a na dole transparent:
,,Dziś tym miastem rządzą ludzie z zasadami''
Co znaczy słowo ,,zasady'' dla Rekinów?

berserkergang
Posty: 91
Rejestracja: 17.11.2016, 13:44

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: berserkergang » 10.12.2016, 22:10

Cracovia dobrze słyszalna, gwizdy na Ruch za każdym razem. Ładne oprawy Wisły, dużo rac.

wichrowe wzgorze
Posty: 266
Rejestracja: 20.05.2016, 15:15

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: wichrowe wzgorze » 10.12.2016, 22:10

Red power pisze:
wichrowe wzgorze pisze:Na sektorze Wisły zauważyłem flagę "PB". Co to za ekipa? Polonia Bytom?
Tak,Polonia Bytom mająca zgodę z Arką siedzi w młynie Wisły.Pierdolnij się w łeb.
Sam się pierdolnij w łeb.

Jedyną ekipę, która przyszła mi na myśl to Polonia Bytom.

Po Wiśle to już nie wiadomo czego się spodziewać. Jutro się może okażać, że układ z Polonią Bytom a po jutrze z Rakowem Częstochowa* :)

*w formie żartu oczywiście, bez spiny ;)

Z4T4N
Posty: 201
Rejestracja: 11.05.2010, 21:41

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: Z4T4N » 10.12.2016, 22:16

ZwykłyKibic pisze:WSH robi oprawę na wzór tej Ruch z meczu z Lechem a na dole transparent:
,,Dziś tym miastem rządzą ludzie z zasadami''
Co znaczy słowo ,,zasady'' dla Rekinów?
Kolejny twój post ktory ma wywołać zbędną napinke? Człowieku ogarnij sie , bo zaraz naprawe nie bedzie tu czego szukac,skoro kazdy bedzie rozwalał temat takimi idiotycznymi postami jak Twoje. Udanego weekendu

Ciepłe_Placki
Posty: 74
Rejestracja: 21.09.2016, 21:52

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: Ciepłe_Placki » 10.12.2016, 22:30

W skrócie:

Wisła dwie oprawy z piro
Cracovia z transem i piro + pali szaliki rywali

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: kibic ze Śląska » 10.12.2016, 22:33

Wracam z roboty i pod sklepem spotkałem małolata i mnie pyta czy jade..
Gdzie?
Derby..
Wyczuł klimat, ale w co drugim jego zdaniu padało słowo Wisełka..
Ja nie jade, on jedzie.. i h**, dla niego też RUCH jest najwazniejszy


On jest mniej prawdziwy ode mnie?
jestescie idiotami Ci którzy tak p*******

Pamietam jak jeden ze starych juz po przybiciu zgody zaśpiewał w łodzi na naszym meczu Widzew!Widzew! Łodzki Widzew!

50 osob lampa na niego a on jakby nigdy nic dokończył przyspiewke i h**. Był u siebie, był na Ruchu!

Dla mnie Widzew to sztama fest , dla małolata z pod sklepu może już kto inny.

Co najciekawsze hitoria lubi zataczać koło, stary co jebał Widzew pamietał czasy zgody z TSW.

W.P.1947
Posty: 3
Rejestracja: 20.11.2016, 16:19

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: W.P.1947 » 10.12.2016, 22:34

Subiektywnie... obserwując zmiany na scenie kibicowskiej nie pomylę się twierdząc, że na słowa uznania i szacunek obecnie zasługują tylko ekipy, które nie są chorągiewkami i pielęgnują zgody. Nie ważne czy większe, czy mniejsze, czy bardziej aktywne czy mniej, czy silniejsze, czy też słabsze. WRWE + podbijające do nich ekipy mianujące się "wiernością, honorem, zasadami" zatraciły znaczenie tych wartości, mając wywalone na lata historii, przejechanych km., wypitych %, akcji. Takie multi-kulti na arenie kibicowskiej. Pozdro dla wieloletnich niezmiennie trwających zgód!!!

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: obiektywnyFAN » 10.12.2016, 22:41

Cracovia na DUŻY PLUS.

sfrustrowany wislak
Posty: 5
Rejestracja: 12.10.2016, 00:17

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: sfrustrowany wislak » 10.12.2016, 22:44

ZwykłyKibic pisze:WSH robi oprawę na wzór tej Ruch z meczu z Lechem a na dole transparent:
,,Dziś tym miastem rządzą ludzie z zasadami''
Co znaczy słowo ,,zasady'' dla Rekinów?

To nie WSH robi oprawy, tylko Ultra Wisła.

A zasady są proste, wyjebane na motorowego śląska, szkoda nam Lechii bo to była prawdziwa zgoda.
Poza tym obecność prawie tysiąca chorzowskich na dzisiejszym meczu, tylko utwierdza mnie w przekonaniu że przybijanie układu z oddalonym o 100km Ruchem, to strzał w dyche.

WRWE
Ostatnio zmieniony 10.12.2016, 22:46 przez sfrustrowany wislak, łącznie zmieniany 1 raz.

nowonarodzony
Posty: 400
Rejestracja: 10.02.2012, 11:48

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: nowonarodzony » 10.12.2016, 22:44

Obrazek

Obrazek

Z4T4N
Posty: 201
Rejestracja: 11.05.2010, 21:41

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: Z4T4N » 10.12.2016, 22:46

Pytanie do ludzi bedacych na meczu,z perspektywy Tv na trybnie wzdłuż murawy dało się zauważyc sporą liczbe kibiców ubranych (na niebiesko,w szalikach biało niebieskich) byli o kibice Ruchu? Czy kibice Wisły w barwach swojego układowicza. Pytam dlatego bo własnie z tamtych trybun zazwyczaj leciały gwizdy gdy Kibice Wisły spiewali Ruch Ruch HKS.

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: kibic ze Śląska » 10.12.2016, 22:49

W.P.1947 pisze:Subiektywnie... obserwując zmiany na scenie kibicowskiej nie pomylę się twierdząc, że na słowa uznania i szacunek obecnie zasługują tylko ekipy, które nie są chorągiewkami i pielęgnują zgody. Nie ważne czy większe, czy mniejsze, czy bardziej aktywne czy mniej, czy silniejsze, czy też słabsze. WRWE + podbijające do nich ekipy mianujące się "wiernością, honorem, zasadami" zatraciły znaczenie tych wartości, mając wywalone na lata historii, przejechanych km., wypitych %, akcji. Takie multi-kulti na arenie kibicowskiej. Pozdro dla wieloletnich niezmiennie trwających zgód!!!

Zgadzam sie z Tobą ale podaj mi prosze przykład takiej ekipy, bo nie znam chyba takiej która trzyma sie wieloletnich przyjaźni i nie spiknęła sie z klubem z którym sie tłukli przez lata..

Pamietaj ze schodzisz ze stadionu a to wszystko nadal żyje!

Z tymi sie przestało układać z innymi zaczeło, zmiana pokoleń, urlopy, emigracja, konfitury, całe lata zgrzytów albo lata nie wchodzenia sobie w droge i szacun dla wroga na poziomie, czesto w imie walki z kimś jeszcze innym..
Ekipy H sa od tego bo to one wiedzą kto moze im pomoc komuś wpierdolić a kto h*** może..
To oni zbieraja w******* wiec niech oni decyduja, jak mozna tego nie rozumieć?

Czerwiec_76
Posty: 49
Rejestracja: 21.11.2016, 20:31

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: Czerwiec_76 » 10.12.2016, 22:58

Obie ekipy niezle sie zaprezentowaly. Cracovia dobrze slyszalna. Wisla na taka liczbe ludzi w mlynie nie az tak glosnia.Ladne oprawy Wisly i piro. Co do zgod to jest raczej normalne, ze padaja i powstaja nowe. Wystarczy posledzic historie kibicowska od poczatku i wszystko jasne...Moim zdaniem derby na plus.

Spejo
Posty: 17
Rejestracja: 19.11.2016, 14:13

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: Spejo » 10.12.2016, 22:59

Osobiście nie śledziłem prawie żadnych informacji co do derbów Krakowa, i muszę przyznać że Wisła na prawde bardzo pozytywnie zaskoczyła. Dla kogoś kto czerpał wiedze z tego forum i później zobaczył derby może być to szok, biorąc pod uwagę iż zwiastowało tu się jej koniec. A tu jednak są, i to jest ich dużo, dwie oprawy z racami, petardami. Swoją drogą, druga oprawa Wisły to najlepsza malowana ich oprawa od dłuższego czasu, myślałem osobiście że oni już tam nie mają żadnych utalentowanych osób żeby namalować coś estetycznego biorąc pod uwagę ich ostatnie malowane oprawy. Dopingu oceniał nie będę, bo nie od dziś wiadomo że Canal + ma swoich dźwiękowców którzy manipulują dźwiękiem w zależności od potrzeb stacji, sytuacji, miejsca na boisku, ustawionych mikrofonów itd.

Cracovia też fajnie, race, nawet przemycili trochę barw które spalili, choć zabrakło mi oprawy.


Ogólnie pod względem ultras jedne z lepszych derbów Krakowa od dłuższego czasu, bo wiadomo że H skończyło się gdy w Krakowie wybudowano nowe stadiony.
Ostatnio zmieniony 10.12.2016, 23:01 przez Spejo, łącznie zmieniany 1 raz.

Adik
Posty: 312
Rejestracja: 30.10.2009, 15:59
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: Adik » 10.12.2016, 22:59

Obrazek Obrazek
Obrazek
KAWAŁ C.H.U.J.A

W.P.1947
Posty: 3
Rejestracja: 20.11.2016, 16:19

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: W.P.1947 » 10.12.2016, 23:11

kibic ze Śląska pisze:
W.P.1947 pisze:Subiektywnie... obserwując zmiany na scenie kibicowskiej nie pomylę się twierdząc, że na słowa uznania i szacunek obecnie zasługują tylko ekipy, które nie są chorągiewkami i pielęgnują zgody. Nie ważne czy większe, czy mniejsze, czy bardziej aktywne czy mniej, czy silniejsze, czy też słabsze. WRWE + podbijające do nich ekipy mianujące się "wiernością, honorem, zasadami" zatraciły znaczenie tych wartości, mając wywalone na lata historii, przejechanych km., wypitych %, akcji. Takie multi-kulti na arenie kibicowskiej. Pozdro dla wieloletnich niezmiennie trwających zgód!!!

Zgadzam sie z Tobą ale podaj mi prosze przykład takiej ekipy, bo nie znam chyba takiej która trzyma sie wieloletnich przyjaźni i nie spiknęła sie z klubem z którym sie tłukli przez lata..

Pamietaj ze schodzisz ze stadionu a to wszystko nadal żyje!

Z tymi sie przestało układać z innymi zaczeło, zmiana pokoleń, urlopy, emigracja, konfitury, całe lata zgrzytów albo lata nie wchodzenia sobie w droge i szacun dla wroga na poziomie, czesto w imie walki z kimś jeszcze innym..
Ekipy H sa od tego bo to one wiedzą kto moze im pomoc komuś wpierdolić a kto h*** może..
To oni zbieraja w******* wiec niech oni decyduja, jak mozna tego nie rozumieć?
Lech-Arka-Cracovia, Zawisza-ŁKS, Lechia-Śląsk, Śląsk-Motor.
Fakt, zmiana pokoleń, "Old Boys spod znaku H" nie angażujący się w obecną sytuację odbija się na zmiany, ale ważne jest wychowanie młodzieży, choć to trudne i czasami nieprzewidywalne jak młodość która rządzi się swoimi prawami... trzeba zrozumieć choć trudno się z tym pogodzić. Dlatego szacun dla tych którzy trwają i mimo upływu lat trwają razem przeciwko wszystkim zmianom.

Ciepłe_Placki
Posty: 74
Rejestracja: 21.09.2016, 21:52

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: Ciepłe_Placki » 10.12.2016, 23:30

Spejo pisze:
Cracovia też fajnie, race, nawet przemycili trochę barw które spalili, choć zabrakło mi oprawy.
y.
Opravy Cracovii nie są wpuszczane na obiekt.

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: kibic ze Śląska » 10.12.2016, 23:33

W.P.1947 pisze:
kibic ze Śląska pisze:
W.P.1947 pisze:Subiektywnie... obserwując zmiany na scenie kibicowskiej nie pomylę się twierdząc, że na słowa uznania i szacunek obecnie zasługują tylko ekipy, które nie są chorągiewkami i pielęgnują zgody. Nie ważne czy większe, czy mniejsze, czy bardziej aktywne czy mniej, czy silniejsze, czy też słabsze. WRWE + podbijające do nich ekipy mianujące się "wiernością, honorem, zasadami" zatraciły znaczenie tych wartości, mając wywalone na lata historii, przejechanych km., wypitych %, akcji. Takie multi-kulti na arenie kibicowskiej. Pozdro dla wieloletnich niezmiennie trwających zgód!!!

Zgadzam sie z Tobą ale podaj mi prosze przykład takiej ekipy, bo nie znam chyba takiej która trzyma sie wieloletnich przyjaźni i nie spiknęła sie z klubem z którym sie tłukli przez lata..

Pamietaj ze schodzisz ze stadionu a to wszystko nadal żyje!

Z tymi sie przestało układać z innymi zaczeło, zmiana pokoleń, urlopy, emigracja, konfitury, całe lata zgrzytów albo lata nie wchodzenia sobie w droge i szacun dla wroga na poziomie, czesto w imie walki z kimś jeszcze innym..
Ekipy H sa od tego bo to one wiedzą kto moze im pomoc komuś wpierdolić a kto h*** może..
To oni zbieraja w******* wiec niech oni decyduja, jak mozna tego nie rozumieć?
Lech-Arka-Cracovia, Zawisza-ŁKS, Lechia-Śląsk, Śląsk-Motor.
Fakt, zmiana pokoleń, "Old Boys spod znaku H" nie angażujący się w obecną sytuację odbija się na zmiany, ale ważne jest wychowanie młodzieży, choć to trudne i czasami nieprzewidywalne jak młodość która rządzi się swoimi prawami... trzeba zrozumieć choć trudno się z tym pogodzić. Dlatego szacun dla tych którzy trwają i mimo upływu lat trwają razem przeciwko wszystkim zmianom.
chodziło mi o ekipe która trzyma sie zgód i kos. nie przykład zgody która trwa od lat
Kto spiewał na ŁKS Arka Gdynia was jebała?
A jednak dzisiaj lataja razem bo tak już bywa, nie wiem czy dzisiaj Arka dała by rade białej Łodzi gwoli scisłości
Ostatnio zmieniony 10.12.2016, 23:41 przez kibic ze Śląska, łącznie zmieniany 1 raz.

Afrykaner
Posty: 30
Rejestracja: 27.02.2007, 10:13
Lokalizacja: krk

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: Afrykaner » 10.12.2016, 23:45

Bona.Tyara pisze:Dziwne czasy:
- doping Cracovii przebijający się przez tumult stadionu = gwizdy zamiast wsparcia dla gospodarzy, za czasów normalnego jakościowo sektora C nie do pomyślenia, żeby przebić się tyle razy ze swoimi śpiewami, młyn nabity ale ilość nierówna jakości
- pozdrowienia Ruchu i Widzewa - za każdym razem gwizdy własnych trybun na Wiśle
- bluzgi na Ruch i Widzew z klatki = cisza, większość ludzi ma wyjebane :)
Na samym stadionie obie strony w kwestii wizualnej nawet powyżej oczekiwań, wokalnie bardzo średnio i jedni i drudzy. Huczało tylko pojedynczymi zrywami, żadnej ciągłości.

bonus: Wisła i Ruch skandują już razem "wasze matki to są kur.."
jeszcze kilka miesięcy temu między sobą się tak wyzywali w Chorzowie w trakcie spin
Farmazon pisany z perspektywy TV; z sektora E22 Cracovia może parę razy słyszalna z jakimiś wrzutami, więc nawet nie było jak się odnieść
- gwizdy pojedyncze, zamiast tego wielu ludzi z tego sektora ciągnęło hej Niebiescy ole i j**** LKS

dobre derby, brakowało tylko naszego dywanu jak na starym stadionie.

Wisła i Ruch!

CRaCoviak79
Posty: 32
Rejestracja: 08.08.2014, 21:54

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: CRaCoviak79 » 10.12.2016, 23:46

Dla mnie hipokryzja i zakłamanie tych wszystkich haseł i tego jak by chciało byc postrzegane WRWE osiągnęła już apogeum.

Wisła naprawdę myśli że w ostatecznym rozrachunku pokonała Cracovie??

Co to za ZASADY o których mówią Wislacy ?? Te same które jeszcze niedawno były w ich mniemaniu największym kurestwem ze strony lokalnego rywala ?? które to właśnie świadczyły o braku zasad ?? Czy może to że w internetowych oświadczeniach stwierdzili ze biją się na łapy, i myślą ze naprawdę każdy w Polsce to lyknal ?
Na chwilę obecną , dla tych Ludzi Zasad - najważniejsza jest kasa...

Co to za WIERNOSC ? I do czego obecnie odnosi się to sztandarowe wasze hasło ?? Niech mi ktoś to z łaski swojej wytłumaczy ...
Do tego - że w parę dni można sobie znaleźć nową kochankę , tą która wcześniej była uważana za dziwke , i pozwolić bez zenady odejść dotychczasowym przyjaciołom?
Hasło Wierność , które powstało na etosie " przerzutów na Cracovie " i było bardzo mocnym plastrem na Wislackie sukienka - wygląda obecnie tak , że cała bojowka Wisły - przerzuciła się bez zenady na Ruch. Bez mrugnięcia okiem. Bo tak , i c*** .

Wszystkie te hasła i puste slogany - chciwość , Wierność , zasady itp bardzo mocno świadczą przeciwko tym którzy je wykrzykują .
Na chwilę obecną Cracovia robi swoje ,ma swoje grono przyjaciół od lat , od lat są też postrzegani tak jak są - natomiast ci którzy uważają się za nową siłę świata , za najwierniejszych i najbardziej bojowych - bardzo głośno szczekają ... żeby chociaż przed samym sobą mieć czyste sumienie .
Prawdziwi Ludzie z Zasadami - nie jakieś podrabiańce psiarskie ;)

warszawski styl
Posty: 117
Rejestracja: 06.09.2015, 18:24

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: warszawski styl » 10.12.2016, 23:47

Daleko mi do obu ekip ale to było pewne że znajdzie sie jakiś "obiektywny" który akurat bedzie w idealnym miejscu żeby "obiektywnie" ocenić mecz, no i było pewna że ta osoba będzie miala dopiero co założone konto. Przypadek
Ja p******* skąd wy sie bierzecie, myslicie ze w internecie cos zmienicie?

sfrustrowany wislak
Posty: 5
Rejestracja: 12.10.2016, 00:17

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: sfrustrowany wislak » 10.12.2016, 23:49

Afrykaner pisze: dobre derby, brakowało tylko naszego dywanu jak na starym stadionie.
Wisła i Ruch!
Przy obecnej konstrukcji (brak płotu), powtórki z 2006 już nie zrobimy. Co do pirotechniki, obie ekipy dzisiaj skopciły mnóstwo rac.

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: kibic ze Śląska » 10.12.2016, 23:51

CRaCoviak79 pisze:Dla mnie hipokryzja i zakłamanie tych wszystkich haseł i tego jak by chciało byc postrzegane WRWE osiągnęła już apogeum.

Wisła naprawdę myśli że w ostatecznym rozrachunku pokonała Cracovie??

Co to za ZASADY o których mówią Wislacy ?? Te same które jeszcze niedawno były w ich mniemaniu największym kurestwem ze strony lokalnego rywala ?? które to właśnie świadczyły o braku zasad ?? Czy może to że w internetowych oświadczeniach stwierdzili ze biją się na łapy, i myślą ze naprawdę każdy w Polsce to lyknal ?
Na chwilę obecną , dla tych Ludzi Zasad - najważniejsza jest kasa...

Co to za WIERNOSC ? I do czego obecnie odnosi się to sztandarowe wasze hasło ?? Niech mi ktoś to z łaski swojej wytłumaczy ...
Do tego - że w parę dni można sobie znaleźć nową kochankę , tą która wcześniej była uważana za dziwke , i pozwolić bez zenady odejść dotychczasowym przyjaciołom?
Hasło Wierność , które powstało na etosie " przerzutów na Cracovie " i było bardzo mocnym plastrem na Wislackie sukienka - wygląda obecnie tak , że cała bojowka Wisły - przerzuciła się bez zenady na Ruch. Bez mrugnięcia okiem. Bo tak , i c*** .

Wszystkie te hasła i puste slogany - chciwość , Wierność , zasady itp bardzo mocno świadczą przeciwko tym którzy je wykrzykują .
Na chwilę obecną Cracovia robi swoje ,ma swoje grono przyjaciół od lat , od lat są też postrzegani tak jak są - natomiast ci którzy uważają się za nową siłę świata , za najwierniejszych i najbardziej bojowych - bardzo głośno szczekają ... żeby chociaż przed samym sobą mieć czyste sumienie .
pamietasz kolego niedawne czasy jak kopnelicie w dupe kolegów i to kilku, juz pomijam dlaczego..
nie chce sie spinać bo nie o to chodzi ale odrobine obiektywizmu i samokrytyki

CRaCoviak79
Posty: 32
Rejestracja: 08.08.2014, 21:54

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: CRaCoviak79 » 10.12.2016, 23:55

Kibic że Śląska : Pominawszy fakt, że nie do mnie powinieneś kierować te słowa , to niech Ci będzie - to nie Cracovia za sztandarowe hasło obrała sobie słowo WIERNOŚĆ z całą tą zakłamaną otoczką . Teraz kumasz ?
Prawdziwi Ludzie z Zasadami - nie jakieś podrabiańce psiarskie ;)

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: isis » 10.12.2016, 23:58

Ludzie Zasad, no żeby was ch.uj zarąbał z tym hasłem. Normalnie zjebałem się z kanapy jak to zobaczyłem :) To jak Bolek który sam rozmontował komunizm. Kur.wa mać do czego to już doszło :)

Afrykaner
Posty: 30
Rejestracja: 27.02.2007, 10:13
Lokalizacja: krk

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: Afrykaner » 11.12.2016, 00:01

Bona.Tyara pisze:Ostatni wpis w temacie derbowym z mojej strony
napisałem że opinia subiektywna ale miejsce siedzące blisko środka pozwalało ocenić sprawy dość obiektywnie, nie liczyłem aż na tyle przebitek Cracovii przy tak nabitym młynie Wisły.
Oprawy solidne, od c**** bluzgów z obydwu stron, kilka minut załamania się dopingu po stronie gospodarzy jak wjechał wywołujący pożar dywan. Sam doping jednych i drugich można streścić tylko do tego że były momenty i nic poza tym. Obie strony z niezłym wsparciem zgód/układów, więc nie kumali nawet części przyśpiewek stojąc w centrum swoich sektorów.

Największa szkoda to to, że Wisła wyłącza w zasadzie całą trybunę na której siedzą goście, a pewnie byłaby szansa trochę biletów w te miejsca sprzedać :))
Przy takiej odległości fizycznie niemożliwe jest by ktoś cokolwiek próbował w ogóle wykręcić.
pozdr
no właśnie wyłączenie praktycznie całego sektora G wzięło się z tego że parę lat temu po obu stronach próbowano coś wykręcić i latały petardy i inne gadżety
to:
https://www.youtube.com/watch?v=8y5Ml2nl3zQ

chlorekmetylenu
Posty: 8
Rejestracja: 19.07.2016, 15:35

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: chlorekmetylenu » 11.12.2016, 00:01

Bona.Tyara pisze:...
Przy takiej odległości fizycznie niemożliwe jest by ktoś cokolwiek próbował w ogóle wykręcić.
pozdr
A próbowali, próbowali :) Przebili się w dwóch miejscach przez pierwszy bufor, ale zamiast próbować dalej woleli poszarpać za bramę która była szczelnie obstawiona i zamknięta :)

Z perspektywy narożnika, głośniej było czasami jak "cały stadion" odpowiadał niż jak sam młyn śpiewał ;) Ale miejscami mieli dobre zrywy ;) Dodam jeszcze do tego że pasów nie było słychać za bardzo, za wyjątkiem kilku zrywów - oczywiście nie jest to obiektywne bo siedziałem blisko C ale też gdy Wisła "dziabdziała się" ze składaniem/rozkładaniem oprawy i było cicho to też jakoś ich nie słyszałem, więc pewnie też miewali spore przestoje

Ogólnie meczyk spoko, fajnie było zobaczyć znów dywany, Pasiaki sporo rac wnieśli, Wisła raczej z wnoszeniem problemu nie ma.

Tyle obiektywności z rąk emeryta..

pzdr

TakiSobieKtos
Posty: 1
Rejestracja: 13.09.2016, 20:26

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: TakiSobieKtos » 11.12.2016, 00:03

Cracovia w ogóle nie słyszalna z sektora C.

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: kibic ze Śląska » 11.12.2016, 00:04

CRaCoviak79: Wierność Wiśle , ale juz h** z tym..
Wy zdaje sie też pogoniliscie kogos z podkarpacia i chyba Korone, mam racje?
Jak dla mnie wasza sprawa i tyle.

dobra bo spamujemy

pozdr

sfrustrowany wislak
Posty: 5
Rejestracja: 12.10.2016, 00:17

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: sfrustrowany wislak » 11.12.2016, 00:10

CRaCoviak79 pisze: Co to za ZASADY o których mówią Wislacy ?? Te same które jeszcze niedawno były w ich mniemaniu największym kurestwem ze strony lokalnego rywala ?? które to właśnie świadczyły o braku zasad ?? Czy może to że w internetowych oświadczeniach stwierdzili ze biją się na łapy, i myślą ze naprawdę każdy w Polsce to lyknal ?
Na chwilę obecną , dla tych Ludzi Zasad - najważniejsza jest kasa...
Nie zczailes o co chodzi z przekazem w tej oprawie?? Mam Ci przypomnieć kto wprowadził sprzet na ulice Krakowa i kto dosłownie zarzynał wiślaków na ulicy?. Chyba nie muszę, Wisła przyjęła takie same zasady walki które wy narzuciliście, w skrócie: '' kto mieczem wojuje od miecza ginie '' .

Takie przesłanie ma ta oprawa, a Ty doszukujesz się intryg które są na czasie, bo Ruch, bo Widzew.. bo śląsk i Lechia to już nie nasi przyjaciele.

CRaCoviak79
Posty: 32
Rejestracja: 08.08.2014, 21:54

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: CRaCoviak79 » 11.12.2016, 00:19

Doskonale rozumiem o co chodzi w tej oprawie i dlatego mnie ona smieszy . Twierdzicie ze jestescie LUDZMI ZASAD - a jak sam piszesz , te jak widać chwalebne " zasady" to przecież zasługa kogoś innego .

Punkt widzenia jak wiadomo zależy od punktu siedzenia , i jeszcze co by pasowało - tylko krowa nie zmienia przekonań ( i Korwin Mikke oczywiscie ;) .
Prawdziwi Ludzie z Zasadami - nie jakieś podrabiańce psiarskie ;)

Jacoby331
Posty: 27
Rejestracja: 29.11.2016, 20:55

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: Jacoby331 » 11.12.2016, 00:22

Bona.Tyara pisze:Ostatni wpis w temacie derbowym z mojej strony
napisałem że opinia subiektywna ale miejsce siedzące blisko środka pozwalało ocenić sprawy dość obiektywnie, nie liczyłem aż na tyle przebitek Cracovii przy tak nabitym młynie Wisły.
Oprawy solidne, od c**** bluzgów z obydwu stron, kilka minut załamania się dopingu po stronie gospodarzy jak wjechał wywołujący pożar dywan. Sam doping jednych i drugich można streścić tylko do tego że były momenty i nic poza tym. Obie strony z niezłym wsparciem zgód/układów, więc nie kumali nawet części przyśpiewek stojąc w centrum swoich sektorów.

Największa szkoda to to, że Wisła wyłącza w zasadzie całą trybunę na której siedzą goście, a pewnie byłaby szansa trochę biletów w te miejsca sprzedać :))
Przy takiej odległości fizycznie niemożliwe jest by ktoś cokolwiek próbował w ogóle wykręcić.
pozdr
Nasz stadion ma zajebistą akustyke i każda ekipa jest dobrze słyszalna.

migiczne_wrota
Posty: 77
Rejestracja: 11.10.2016, 14:18

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: migiczne_wrota » 11.12.2016, 00:24

CRaCoviak79 pisze:Doskonale rozumiem o co chodzi w tej oprawie i dlatego mnie ona smieszy . Twierdzicie ze jestescie LUDZMI ZASAD - a jak sam piszesz , te jak widać chwalebne " zasady" to przecież zasługa kogoś innego .

Punkt widzenia jak wiadomo zależy od punktu siedzenia , i jeszcze co by pasowało - tylko krowa nie zmienia przekonań ( i Korwin Mikke oczywiscie ;) .
Kto jak kto, ale o zasadach i to kogokolwiek, to wy nie macie prawa nawet wspominać.

sfrustrowany wislak
Posty: 5
Rejestracja: 12.10.2016, 00:17

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: sfrustrowany wislak » 11.12.2016, 00:25

CRaCoviak79 pisze:Doskonale rozumiem o co chodzi w tej oprawie i dlatego mnie ona smieszy

To zacznij wpierw od weryfikowania poczynań Twoich braci po szalu, od Wisły się odpierdol.

I poprawie się, Wisła była zmuszona do podjęcia tej 'rękawicy'.

CRaCoviak79
Posty: 32
Rejestracja: 08.08.2014, 21:54

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: CRaCoviak79 » 11.12.2016, 00:30

Chłopie Ty się tu nie tłumacz bo każdy kto ma trochę rozeznania ma wyrobione zdanie . Mnie ta oprawa smieszy i jest jakimś ku*** kuriozum , i napewno nie tylko dla mnie .

Z mojej strony koniec tematu , przedstawilem swoje zdanie tyle.
Prawdziwi Ludzie z Zasadami - nie jakieś podrabiańce psiarskie ;)

ricardinho
Posty: 5
Rejestracja: 12.09.2014, 21:18

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: ricardinho » 11.12.2016, 00:34

Z4T4N pisze:Pytanie do ludzi bedacych na meczu,z perspektywy Tv na trybnie wzdłuż murawy dało się zauważyc sporą liczbe kibiców ubranych (na niebiesko,w szalikach biało niebieskich) byli o kibice Ruchu? Czy kibice Wisły w barwach swojego układowicza. Pytam dlatego bo własnie z tamtych trybun zazwyczaj leciały gwizdy gdy Kibice Wisły spiewali Ruch Ruch HKS.
Ja byłem na trybunie E16, a więc "prosta" z dala od młyna i rzeczywiście na schodach stało kilku chłopaków słusznych gabarytów w czapkach Ruchu, gwarancji nie daję czy to nie Wiślacy w gadżetach układowicza.
Podczas pozdrowień dla W&R gwizdów właściwie nie było, a nawet niektóre osoby dołączyły się.

Dlaczego Cracovia właściwie nie miała ze sobą flag?

Chino XL
Posty: 296
Rejestracja: 03.08.2007, 19:01

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: Chino XL » 11.12.2016, 00:51

ricardinho pisze:Podczas pozdrowień dla W&R gwizdów właściwie nie było, a nawet niektóre osoby dołączyły się.
Gwizdy na Ruch tak wyraźne, że tylko głuchy mógł ich nie usłyszeć.
Za to doping dla Ruchu w doliczonym czasie, gdy na normalnych stadionach w Polsce wspiera się swoich grajków, by strzelili zwycięskiego gola - kolejna kompromitacja Wisły, która dołączyła w ten sposób do Legii.
No Pasaran, krzyczeli komuniści
No Pasaran a jednak my przeszliśmy

halemba2
Posty: 7
Rejestracja: 22.03.2007, 19:32

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: halemba2 » 11.12.2016, 00:58

Z perspektywy tv doping oceniacie.... to również dobrze słyszeliście jak spiker mówił do kibiców gosci że prosi ich o doping??? Tyle było ich słychać. Pierwsze Wisła kryzys , jak młyn najebany do granic możliwości to goście slyszalni. Nawet jakby Craxy nie było to tu pewnie i tak żale by byly. Dobre derby , goscie kilka razy slyszani na C . Wiem bylem tylko na stadionie , jednak to tylko stadion a nie tv.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: arczivald, Camel, genom1, matador88, ze stadionu i 559 gości