www.warhouse.pl

Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Pająk Spajder
Posty: 116
Rejestracja: 27.05.2015, 14:53

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: Pająk Spajder » 12.12.2016, 01:36

ts06 pisze: Dla mnie ten układ jest w miarę naturalny.Nigdy Ruch czy Widzew nie był naszą wielką kosą, choć oczywiście 'momenty' były.
Mniejsza z tym, jest co jest a co będzie czas pokaże.
Hehe pieski wy naprawde myślicie ze taka propaganda cos zmienicie? "Ludzie z zasadami","naturalny układ" ku*** przecież wy jesteście przeciwienstwem tych slow. Moze jedynie gimazjalisci z waszego młyna to łyknął, bo u kumatych to wywołuje jedynie śmiech. "Naturalny układ" to możecie sobie zrobić z Resovia. Z Żydzewem i Ruchem na każdym meczu przez ostatnie kilkanaście lat bluzgi od k****, c****, żydów, ubeków itp. Na poprzednim meczu awantura, a po spotkaniu propozycja od Rucholi na którą sie obsraliście, a ty chcesz kogoś oszukać o naturalnym układzie...



qwertyuiop123
Posty: 7
Rejestracja: 16.08.2016, 13:54

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: qwertyuiop123 » 12.12.2016, 07:50

bez-napinki pisze:
qwertyuiop123 pisze:Jak dla mnie, osoby obecnej na stadionie, obie ekipy poniżej oczekiwań.

Na początku Cracovia śpiewa do Wisły 'co was tak mało' - co przy 28k biletów było lekko śmieszne. Podczas 'wymiany uprzejmości' szybko rozpoczynali swoje wersje tego, co śpiewa Wisła. Na szczęście szybko przestali robić obie rzeczy.

Wisła jak na ilość ludzi słabo dopinguje. Jak Wisła śpiewała długą piosenkę, to na sektorze G, mimo tego, że akurat Pasy siedziały cicho, nie było słychać nic, tylko lekkie mruczenie.

Obu ekipom wychodziły tylko krótkie, rytmiczne przyśpiewki.

Gwizdy na Widzew i Ruch w pierwszej połowie, w drugiej na Ruch nie było, wygwizdali tylko drużynę z Łodzi.

Co do zgód - zdziwiły mnie dwie sytuacje. Wisła jedzie po Arce i Lechu, Cracovia odpowiada tylko pozdrowieniami dla Kolejorza. Wisła śpiewa coś o WRWE(o dziwo brak gwizdów) ale dla samej Elany osobnych pozdrowień zabrakło.

Na pewno fajne było piro i plus dla Pasów za dywan.

Po bramce dla Cracovii Wisła siadła, za to wcześniej cichsze Pasy się rozbudziły i ostatni kwadrans ich doping na pewno lepszy.

Jeszcze mnie zdziwiła jedna rzecz - na sektorze G, gdzie byłem, widziałem kolesia w koszulce WIsła&Śląsk, niedaleko stał też inny z szalikiem WIsła&Lechia. Mimo dużej ilości ludzi na sektorze G (z czego część wyglądała, jakby świadomie wybrała sektor blisko Cracovii) nikt nikomu z nich nic nie powiedział.
Po tym zdaniu przestałem czytać.
Tyś był na meczu Wisły, ale w Płocku chyba.

Gwizdów na Ruch zdecydowanie mniej niż w ostatnich meczach, przy Widzewie praktycznie pojedyncze osoby, a przy drugim pozdrawianiu to nie było słychać żadnego gwizdania. ;]
To przeczytaj do konca. Ja bylem na G, z drugiej strony stadionu, gdzie doping nie byl tak glosny jak na C i do tego wiecej osob tak zwanych 'mniej ogarnietych'. Na koniec meczu, przy 'Hej Niebiescy' to nawet jakby byly gwizdy to i tak by ich nie bylo slychac, bo wyszlo bardzo glosno.

Jacoby331
Posty: 27
Rejestracja: 29.11.2016, 20:55

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: Jacoby331 » 12.12.2016, 09:34

No widze, że jak zawsze najwięcej do powiedzenia o Wiśle mają osoby, które z Wisła nie mają styczności. No tak Ruch i Widzew to były mega kosy, największe ciśnienie na nich, no ale tak się składa kumaterio, że od paru lat pewne miejscowości, w których był Ruch i była Wisła były dogadane i między nimi nie było żadnego ciśnienia.
Wyzywanie od k**** etc. świadczy o mega kosie ? A pierdolenie, że Kraków nie może nic wspominać o zasadach i honorze bo sprzęt sobie wsadźcie w ... w wielu miastach w Polsce też został wprowadzony sprzęt, a no przepraszam nic o tym na k.net nie pisze to sie nie wydarzyło.

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: Red power » 12.12.2016, 09:51

MENTOL1 c*** cię to obchodzi frajerze.Zapomniałeś wkleić filmik z Batorego pod swoimi wypocinami.

bronz
Posty: 37
Rejestracja: 27.02.2007, 21:23
Lokalizacja: GPRS

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: bronz » 12.12.2016, 10:00

Bona.Tyara pisze: Nie był zerwany przez wiatr tylko co najwyżej naderwanie go w tych warunkach pogodowych mogło spowodować to, że ludzie go później sami zaczęli zrywać spomiędzy pięter, własnymi łapami.
Następnie przyszła UW z plakietkami poruszająca się po stadionie i wszystko zwinęła, już po tym jak ludzie to zlikwidowali.
Czy to że wisiał w takim a nie innym miejscu spowodowało, że się za niego zabrano fizycznie, bo im zasłaniał widok na boisko czy też komuś nie spodobała się treść to już ustalcie sami.
Dobrze Ci odpisali a Ty swoje - sprawcą był wiatr ale teraz jak się zastanowię to być może kibice Cracovii tak mocno dmuchali....- trzeba przeprowadzić odpowiednie badania i przeglądnąć nagrania z tego incydentu...myślę że konieczne będzie oświadczenie....

Dobrze że sektorówki ludzie mocno trzymali na końcach bo podwiewało tak że nad głowami ze 2 metry nieraz była i trzeba było dobrze trzymać żeby jej nie porwało...ale pewnie wg Twoich teorii gdyby je porwało albo zwinęło to ludziom się pewnie nie podobało i specjalnie nie trzymali....kurna jesteś jak Maciar...
Ochłoń trochę zajmij się swoim klubem a nie szukaj dziury u innych.
szkoda głupoty gadać i pisać

Czarodziej
Posty: 77
Rejestracja: 25.02.2016, 21:07

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: Czarodziej » 12.12.2016, 10:16

Myślę, że Wisła sama by zapełniła młyn. Sporo chłopaków nie załapało się na młyn, z powodu braku biletów. Więc nie ośmieszajcie się net kibice.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: sir. » 12.12.2016, 11:10

co to znaczy że można przeboleć?przecież od miesięcy ty i tobie podobni pierdolicie o jakimś kryzysie, że cracovia jak nie wykorzysta kryzysu to jest dramat.derby chyba dobitnie pokazały że nie ma za bardzo czego bo w kwestii krakowskiej wszyscy razem są zgodni i tutaj nic się nie zmienia.
cracovia zrobiła sobie szaliczki, odpalili piro nad JW, spaliła dywan, czyli standardowo nie biorą się za nic co można spierdolić.propaganda trochę nie wyszła bo Wisła na bw poziomie.

Pająk Spajder
Posty: 116
Rejestracja: 27.05.2015, 14:53

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: Pająk Spajder » 12.12.2016, 11:24

Jacoby331 pisze:No widze, że jak zawsze najwięcej do powiedzenia o Wiśle mają osoby, które z Wisła nie mają styczności. No tak Ruch i Widzew to były mega kosy, największe ciśnienie na nich, no ale tak się składa kumaterio, że od paru lat pewne miejscowości, w których był Ruch i była Wisła były dogadane i między nimi nie było żadnego ciśnienia.
Wyzywanie od k**** etc. świadczy o mega kosie ? A pierdolenie, że Kraków nie może nic wspominać o zasadach i honorze bo sprzęt sobie wsadźcie w ... w wielu miastach w Polsce też został wprowadzony sprzęt, a no przepraszam nic o tym na k.net nie pisze to sie nie wydarzyło.
Taaa, grafy anty po obu stronach , które tak szybko i nieudolnie przerabialiscie najpierw na antylechia potem na antymotor też świadczą o braku ciśnienia....

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: sir. » 12.12.2016, 11:44

@halabarda sam się zachowujesz jak j***** gimbus w dodatku anonimowy i dyskusja z tobą nie ma sensu.

@spajder
były to kosy, takie jak inne, ale nie było jakiejś nabytej nienawiści, spiny na meczach były a po nim ulatywały, każdy miał swoich lokalnych wrogów i na nich skupiał tyle i aż tyle.w życiu też nieraz przyjaciel może zostać wrogiem i na odwrót, no chyba że macie po 15 lat i wszystko przed wami, zresztą Wisła już miała długą zgodę z Ruchem, sztamę z Widzewem więc to wasze dopierdalanie na siłę nie ma żadnych podstaw, powyzywali się, pobili?heh

lobik
Posty: 362
Rejestracja: 01.11.2014, 12:12

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: lobik » 12.12.2016, 11:48

Nie czytałem całego tematu, żeby się dowiedzieć o obecność zgód na derbach, bo za dużo półgłówków się tu wypowiada. Stąd pytanie do Wiślaków, o obecność kogoś z Lazio.
"...nie pozwól Matko, by szargał Cię semicki pies.."

Pająk Spajder
Posty: 116
Rejestracja: 27.05.2015, 14:53

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: Pająk Spajder » 12.12.2016, 11:54

Widzisz wszystko jest kwestią wspomnianych "zasad", jeśli wam nieprzeszkadza jak wam cisną od c****, waszym matkom od k**** i możecie sobie podać dłonie i zbić piątke to o was świadczy. I w tym momencie można śmiało odwrócić hasło i napisać że " wisła jest jak ku***, przyjmie każdego"

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: sir. » 12.12.2016, 12:30

Pająk Spajder pisze:Widzisz wszystko jest kwestią wspomnianych "zasad", jeśli wam nieprzeszkadza jak wam cisną od c****, waszym matkom od k**** i możecie sobie podać dłonie i zbić piątke to o was świadczy. I w tym momencie można śmiało odwrócić hasło i napisać że " wisła jest jak ku***, przyjmie każdego"
serio uważasz że ktoś dorosły przejmuje się tą dziecinadą?czy do dzisiaj bolą cię derbowe bluzgi?to jak to jest że na kadrze ekipy które na co dzień się jebią popijają razem piwko?można było się zgodzić jeśli ekipa miałaby kogoś głowę na koncie i takich ekip na sielance nie zobaczysz

FAGO
Posty: 33
Rejestracja: 31.03.2010, 05:07

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: FAGO » 12.12.2016, 12:58

Dlaczego odnosicie sie do powstania swojego "towarzystwa" na oprawie podczas derbow a nie urzywacie prawdziwego herby gdy "powstawaliscie"?

Obrazek

Laurent
Posty: 68
Rejestracja: 26.02.2007, 20:06

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: Laurent » 12.12.2016, 15:26

Moim zdaniem derby mocno średnie.Fakt, obie strony coś tam poodpalały,ale jak dla mnie zabrakło czegoś ekstra.Np. dla mniej najciekawsza rzecz z kilku ostatnich derbów do cała tak akcja z ubraniem się na czarno, fajna kartoniada do tego i przede wszystkim AJ ułożone z białych koszulek.Dla mnie to było pokazanie przez Wisłę pomysłu,coś znacznie ciekawszego niż 50 odpalonych rac.

Jedno się z pewnością rzuca w oczy.Temat fochów na nowe zgody mija szybciej niż się można było spodziewać.Choć sam od początku pisałem,że to tylko i wyłącznie sprawa Wisły z kim ma ochotę aktualnie latać, to myślałem że kryzys z tym związany potrwa dłużej. Wiem,że derby to wyjątek,ale na pewno nie można odmówić Wiśle dobrej frekwencji u siebie. Do tego dochodzi teraz poprawa wyników sportowych i myślę, że na R22 wiosną znów będzie jedna z najlepszych frekwencji w Polsce.

Co do Cracovii, wbrew większości trolli z pod znaku Wisły,którzy tu robili hałas, nie mieli problemu z wykorzystaniem puli biletów. Z pewnością wbrew wielu opiniom byli dobrze słyszalni na stadionie (być może młyn Wisły był wyjątkiem) gdyż nie raz i nir dwa stadion odpowiadał gwizdami na ich przyśpiewki. Mogli w tej kwestii też jednak wyglądać lepiej,bo Wisła miała sporo przestojów i sądzę, ze tak "rozśpiewane" i zaprawione w tej kwestii ekipy jak np. Legia by się lepiej przebijały.

Na koniec pytanie. Cracovia gdzieś podała oficjalnie jakie wsparcie zgód? I z drugiej strony jeśli można to proszę o liczbę RTSu.

damarus
Posty: 77
Rejestracja: 28.11.2012, 15:10

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: damarus » 12.12.2016, 15:28

Wystarczy zobaczyc temat o derbach trojmiasta i ten, mozna latwo wywnioskowac skad najwiecej kont trollowych powstalo po rozpadzie TKWM, poziom wymiany zdan i spostrzezen tutaj jest tak zerowy jak spuszczanie sie osob ''kumatych'' na fb o liczbach wspomaganych przez L&Ś, a Ruchu w derbach. Tak, tak odleglosc nie robi roznicy. Piro i oprawy ciekawe, dosyc dobrze obie druzyny sie zaprezentowaly.

bnm
Posty: 257
Rejestracja: 12.10.2013, 18:16

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: bnm » 12.12.2016, 15:42

Laurent pisze:nie mieli problemu z wykorzystaniem puli biletów..
No sprzedawanie biletów kilkanaście dni na mecz derbowy, tekst na oficjalnej stronie Stworzyszenia kibiców Cracovii nawołujący do mobilizacji ludzi bo bilety wolno schodzą, to wcale nie jest problem z wykorzystaniem biletów, ok twoja opinia masz do niej prawo, ja mam inną.


Swoją drogą, sobie teraz przeglądnąłem z szybka materiały na YT z meczu derbowego, i co mi się rzuciło w oczy to sporo filmików z sektora gości i bardzo mała ilość z 6000 młyna - to taka ciekawostka tym bardziej że spotkałem się tutaj z zarzutami co do kumatości młyna Wisły. Mam jednak wrażenie że raczej powinniście się skupić na sobie bo jeszcze pare lat temu to nie do pomyślenia było, ale wtedy też bywaliście dużo lepszą załogą niż obecnie.

Jacoby331
Posty: 27
Rejestracja: 29.11.2016, 20:55

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: Jacoby331 » 12.12.2016, 15:52

MENTOL1 pisze:
Jacoby331 pisze:No widze, że jak zawsze najwięcej do powiedzenia o Wiśle mają osoby, które z Wisła nie mają styczności. No tak Ruch i Widzew to były mega kosy, największe ciśnienie na nich, no ale tak się składa kumaterio, że od paru lat pewne miejscowości, w których był Ruch i była Wisła były dogadane i między nimi nie było żadnego ciśnienia.
Wyzywanie od k**** etc. świadczy o mega kosie ? A pierdolenie, że Kraków nie może nic wspominać o zasadach i honorze bo sprzęt sobie wsadźcie w ... w wielu miastach w Polsce też został wprowadzony sprzęt, a no przepraszam nic o tym na k.net nie pisze to sie nie wydarzyło.
Ale farmazony Wisla jechala Ruch od konfidentow to sama Ruch chcial sie bic z Wisla a ty tu takie bajki ze od wielu lat jakies miejscowosci sie wspieraly napisz nam jakie bajkopisarze z Wisly dno to jest to co piszecie.
Nie mówię o wspieraniu, a o neutralności,a to jest spora różnica. Zapomniałem nie ma info o tym na necie to nie wiesz :)
Pająk Spajder pisze:
Jacoby331 pisze:No widze, że jak zawsze najwięcej do powiedzenia o Wiśle mają osoby, które z Wisła nie mają styczności. No tak Ruch i Widzew to były mega kosy, największe ciśnienie na nich, no ale tak się składa kumaterio, że od paru lat pewne miejscowości, w których był Ruch i była Wisła były dogadane i między nimi nie było żadnego ciśnienia.
Wyzywanie od k**** etc. świadczy o mega kosie ? A pierdolenie, że Kraków nie może nic wspominać o zasadach i honorze bo sprzęt sobie wsadźcie w ... w wielu miastach w Polsce też został wprowadzony sprzęt, a no przepraszam nic o tym na k.net nie pisze to sie nie wydarzyło.
Taaa, grafy anty po obu stronach , które tak szybko i nieudolnie przerabialiscie najpierw na antylechia potem na antymotor też świadczą o braku ciśnienia....
Grafy anty i wyzwiska świadczą o mega kosie :D To tak samo jak dla pikników mega kosą jest Legia

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: okospoko » 12.12.2016, 16:05

ch_31 pisze:Jeden z ciekawszych aspektów tych derbów to nie kto był głośniejszy, kto na kogo gwizdał tylko dlaczego Widzew pozwolił na to aby Resovia była w barwach po tej stronie co oni. O Polonii Przemyśl celowo nie piszę bo na bank nid mają tyle do powiedzenia co Łodzianie. Tyle lat ich Reosovia wyzywała z Łksem a teraz jak gdyby nigdy nic.
A czy to pierwsza sytuacja w Polsce gdzie na mecz jednej ekipy przyjeżdżają dwaj układowicze/zgodowicze którzy mają ze sobą kose?
Czego się spodziewasz, że nagle podczas derbów w młynie zaczną okładać się po ryjach? Wtedy dopiero ludzie twojego pokroju mieli by pożywkę...
Zarówno jedna , druga jak i trzecia ekipa jak się spotkają przy innej okazji to zapewne skończy się to inaczej.
A ty wyluzuj i nie szukaj sensacji.

Laurent
Posty: 68
Rejestracja: 26.02.2007, 20:06

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: Laurent » 12.12.2016, 16:07

bnm pisze:
Laurent pisze:nie mieli problemu z wykorzystaniem puli biletów..
No sprzedawanie biletów kilkanaście dni na mecz derbowy, tekst na oficjalnej stronie Stworzyszenia kibiców Cracovii nawołujący do mobilizacji ludzi bo bilety wolno schodzą, to wcale nie jest problem z wykorzystaniem biletów, ok twoja opinia masz do niej prawo, ja mam inną.


Swoją drogą, sobie teraz przeglądnąłem z szybka materiały na YT z meczu derbowego, i co mi się rzuciło w oczy to sporo filmików z sektora gości i bardzo mała ilość z 6000 młyna - to taka ciekawostka tym bardziej że spotkałem się tutaj z zarzutami co do kumatości młyna Wisły. Mam jednak wrażenie że raczej powinniście się skupić na sobie bo jeszcze pare lat temu to nie do pomyślenia było, ale wtedy też bywaliście dużo lepszą załogą niż obecnie.
Po pierwsze nie jestem związany z Waszą sąsiadką z drugiej strony Błoń ani z żadną z ich zgód.To tak żebyśmy mieli jasność.
Ja nie czytam żadnych forów klubowych,bo tak samo jak tu, tak na każdym tego typu forum jest wysyp Janków mogących pisać różne bzdury, prowokoacje. Oceniam ekpiy po tym jak się zaprezentują. Widzę więc pełny sektor gości na Waszym stadionie,wbrew temu co wielu Twoich kolegów po szalu tutaj wieszczyło.

Pozdrawiam.

-=KSC=-
Posty: 143
Rejestracja: 06.05.2007, 11:56

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: -=KSC=- » 12.12.2016, 16:18

bnm a skad wiesz ile biletow sprzedalismy i w jakie dni ? Mielismy czas do czwartku i wtedy dopiero nawet czesc list dotarla ( wiem wiem, listy mialy byc na Łęczna bo tak pisali w internetach ).
Nas na derbach komplet, prezentujemy i palimy dywan, 2 tys szalikow takich jak flaga rowniez daja niezly efekt, transparent podswietlony strobo, do tego spora ilosc rac.

Wisla z ladnymi oprawami, pierwsza sektorowka po trudach w koncu zostaje rozwinieta ale obie sa staranne i ladnie wykonane, co do hasel - kazdy niech sobie sam ocenia. Pewne jest, ze jakosc dopingu na Wisle w porownaniu do kilku lat wstecz spadla bardzo( to juz nie ten ryk co kiedys gdy tam przybywalismy) , ale to chyba zauwazalne na wielu stadionach obecnie. Ekipy WRWE nie stwierdzono, nawet w poblizu sektora gosci, gdzie zawsze przy derbach wytyka sie Pasom, ze malo osob lub nikt sie nie pojawia przy klatce z ekipy.

Mamy spokoj na rok a moze dwa z derbami z kibicami gosci, zobaczymy jak wypadna kolejne.

-=KSC=-
Posty: 143
Rejestracja: 06.05.2007, 11:56

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: -=KSC=- » 12.12.2016, 16:32

bnm a tak z ciekawosci po czym oceniles to nasza zaloge i porownales do paru lat wstecz ? Wtedy dostawalismy 500-1 tys biletow, brak zapisow, wyselekcjonowana grupa, terazz przy 2 tys nie zapiszesz samych "wariatow", chyba ze tak jak Wisla z 750 polowe oddaje ukladom i na sektorze gosci mamy top model prezentacje ubran, my majac nawet te 500 czy 1 tys biletow prezentowalismy sie za kazdym razem lepiej na Reymonta niz wy przy Kałuży ( specjalnie mowie o tamtych czasach, zeby ktos mi nie zarzucil, ze 2 tys to nie 750, bo tego to juz zupelnie porownac nie mozna ).

no to nieźle
Posty: 223
Rejestracja: 23.03.2012, 16:43

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: no to nieźle » 12.12.2016, 16:34

halabardy_pilniczki pisze:@sir: a Ty kim jesteś? Jak Ci wyjebali kolejne propagandowe konto za napinkę ku czci WSH, to zarejestrowałeś nowe jeszcze 5 tygodni po mnie. Pewnie jesteś jednym z gimbusów z internetowych fanpejdży osiedli i fan-klubów, którym zlecono przybycie tutaj, anonimie.
Nie wiesz kim ten frajer bez pojęcia jest?Już Ci odpowiadam.To kolejne wcielenie pana *** gościa,który udaje kumatego,a d*** z domu nie ruszy.Zresztą w d**** był i gówno widział w swoim zasranym,pełnym kompleksów życiu.

bnm
Posty: 257
Rejestracja: 12.10.2013, 18:16

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: bnm » 12.12.2016, 16:56

KSC kogo chcesz w balona robić? Wy nawet jak mieliście 1000 biletów to robiliście otwarte zapisy, więc o jakiej wyselekcjonowanej grupie piszesz? Nie przypominam sobie długo żebyście nie robili zapisów na derby, w ostatnich latach zawsze otwarte zapisy. Oceniam po tym co widziałem, i po tym ile materiałów filmowych macie na youtube z sektora gości, w poprzednich latach się to nie zdarzało. Podejrzewam że jakby ktoś nie upoważniony w klatce na derbach na Kałuży z Wisły nagrywał to by się to dla niego średnio skończyło. Z tą połową biletów też przesadziłeś, bo połowy nie oddali i dobrze o tym wiesz.

Zresztą koniec tematu z mojej strony, obie strony się pokazały i już, jednak ten Kraków jeszcze nie leży kibicowsko jak wielu twierdziło.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: sir. » 12.12.2016, 17:33

no to nieźle pisze:
halabardy_pilniczki pisze:@sir: a Ty kim jesteś? Jak Ci wyjebali kolejne propagandowe konto za napinkę ku czci WSH, to zarejestrowałeś nowe jeszcze 5 tygodni po mnie. Pewnie jesteś jednym z gimbusów z internetowych fanpejdży osiedli i fan-klubów, którym zlecono przybycie tutaj, anonimie.
Nie wiesz kim ten frajer bez pojęcia jest?Już Ci odpowiadam.To kolejne wcielenie pana *** gościa,który udaje kumatego,a d*** z domu nie ruszy.Zresztą w d**** był i gówno widział w swoim zasranym,pełnym kompleksów życiu.
coś ci się chyba w główce popierdoliło, prawda w oczy kole:)

starysadeczanin
Posty: 124
Rejestracja: 16.08.2014, 19:46

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: starysadeczanin » 12.12.2016, 17:42

Co tu duzo gadac derby jak juz mowilem najlepsze od 10 lat i pokazuja ze Krakow kibicowsko nie taki zly jak sie wydawalo. Wisla jak i Cracovia zaprezentowaly sie bardzo dobrze ilosciowo jakosciowo jak i piro ladne zadymienie. Obiektywnie to byl to jesli chodzi o aspekty kibicowskie drugi po derbach Trojmiasta mecz tego sezonu.
Najlepsze jest to ze desperaci tego forum typu:
Valo, halabardy pilniczki czy bony.tyle przez caly dzien milczly bo ich propaganda ktora od tygodni wylewali tu legla w gruzach. pewno jak znam zycie wynajda cos w obydwu ekipach ze ktos krzywo stal albo szalika nie trzymal ale kto ich tu powaznie traktuje.
Szkoda tylko ze tych derbow w skali kraju jest tak malo obecnie

RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: RUDYZWĄSEM » 12.12.2016, 17:45

Jakie liczby wszystkich zgód/układów po obu stronach?
Pewnie gdzieś już było pisane,ale nie mam czasu przekopywać całego tematu

rympałek
Posty: 101
Rejestracja: 26.01.2016, 20:05

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: rympałek » 12.12.2016, 18:18

bnm pisze: Wy nawet jak mieliście 1000 biletów to robiliście otwarte zapisy.
Ale kłamiesz:)

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: rzutkarny » 12.12.2016, 18:23

starysadeczanin pisze:Co tu duzo gadac derby jak juz mowilem najlepsze od 10 lat i pokazuja ze Krakow kibicowsko nie taki zly jak sie wydawalo. Wisla jak i Cracovia zaprezentowaly sie bardzo dobrze ilosciowo jakosciowo jak i piro ladne zadymienie. Obiektywnie to byl to jesli chodzi o aspekty kibicowskie drugi po derbach Trojmiasta mecz tego sezonu.
Najlepsze jest to ze desperaci tego forum typu:
Valo, halabardy pilniczki czy bony.tyle przez caly dzien milczly bo ich propaganda ktora od tygodni wylewali tu legla w gruzach. pewno jak znam zycie wynajda cos w obydwu ekipach ze ktos krzywo stal albo szalika nie trzymal ale kto ich tu powaznie traktuje.
Szkoda tylko ze tych derbow w skali kraju jest tak malo obecnie
Na podstawie czego można to ocenić?

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: sir. » 12.12.2016, 18:27

rympałek pisze:
bnm pisze: Wy nawet jak mieliście 1000 biletów to robiliście otwarte zapisy.
Ale kłamiesz:)
faktycznie była restrykcja płciowo wiekowa 16+?

sam.dalla.bona
Posty: 66
Rejestracja: 23.09.2009, 13:19

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: sam.dalla.bona » 12.12.2016, 18:28

bnm masz rację - zakoncz bo robienie z Wisełki przekumatych już nie przechodzi bo wszyscy już sie pokapowali ile wspólnego ma produkt marketingowy w internecie z rzeczywistością.

hanys
Posty: 342
Rejestracja: 01.03.2007, 14:32
Lokalizacja: Sączersowo

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: hanys » 12.12.2016, 18:36

rzutkarny pisze:
starysadeczanin pisze:Co tu duzo gadac derby jak juz mowilem najlepsze od 10 lat i pokazuja ze Krakow kibicowsko nie taki zly jak sie wydawalo. Wisla jak i Cracovia zaprezentowaly sie bardzo dobrze ilosciowo jakosciowo jak i piro ladne zadymienie. Obiektywnie to byl to jesli chodzi o aspekty kibicowskie drugi po derbach Trojmiasta mecz tego sezonu.
Najlepsze jest to ze desperaci tego forum typu:
Valo, halabardy pilniczki czy bony.tyle przez caly dzien milczly bo ich propaganda ktora od tygodni wylewali tu legla w gruzach. pewno jak znam zycie wynajda cos w obydwu ekipach ze ktos krzywo stal albo szalika nie trzymal ale kto ich tu powaznie traktuje.
Szkoda tylko ze tych derbow w skali kraju jest tak malo obecnie
Na podstawie czego można to ocenić?
widzę że nie śledzisz tego forum dobrze, parę stron wcześniej masz piękny wywód tego prze kumatego kibica, który mimo obowiązków wybrał się na derby...
Gia Ta Panta Mazi Sas - Pisti Mehri Tanato
[link]" target="_blank

-=KSC=-
Posty: 143
Rejestracja: 06.05.2007, 11:56

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: -=KSC=- » 12.12.2016, 18:40

bnm ale klamiesz, az wstyd i nie przystoi, chyba ze po prostu jestes niedoinwestowaniem

Neo
Posty: 905
Rejestracja: 26.02.2007, 22:05

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: Neo » 12.12.2016, 19:30

Kibolskie kulisy derbów Krakowa okiem TV Niebiescy

https://www.facebook.com/TVNiebiescy/

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TkzR-81l ... e=youtu.be[/youtube]

Obiektywny1906
Posty: 112
Rejestracja: 15.02.2014, 22:01

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: Obiektywny1906 » 12.12.2016, 19:32

sir. pisze:Cracovia zrobiła sobie szaliczki, odpalili piro nad Jw, spaliła dywan, czyli standardowo nie biorą się za nic co można spierdolić.propaganda trochę nie wyszła bo wisła na bw poziomie.

Zróbcie w końcu wy coś u nas, lub na jakimkolwiek wyjeździe to będziemy rozmawiać. Jak na razie na trybunach większość Polski przyzna że jesteśmy lepsi.
Tak przy okazji... ekipa się wam zmieniła? Wisła Słonie? Albo słonice sądząc po cycach. ZabAWa szarościami chyba znów okazała się ryzykowna.

migiczne_wrota
Posty: 77
Rejestracja: 11.10.2016, 14:18

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: migiczne_wrota » 12.12.2016, 20:13

Obiektywny1906 pisze: Zróbcie w końcu wy coś u nas, lub na jakimkolwiek wyjeździe to będziemy rozmawiać. Jak na razie na trybunach większość Polski przyzna że jesteśmy lepsi.
HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAH

CRaCoviak79
Posty: 32
Rejestracja: 08.08.2014, 21:54

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: CRaCoviak79 » 12.12.2016, 21:04

LUDZIE ZASAD !!

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA..
HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA ku*** NIE MOGE TRZYMAJCIE MNIE
Prawdziwi Ludzie z Zasadami - nie jakieś podrabiańce psiarskie ;)

bnm
Posty: 257
Rejestracja: 12.10.2013, 18:16

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: bnm » 12.12.2016, 21:05

sam.dalla.bona pisze:bnm masz rację - zakoncz bo robienie z Wisełki przekumatych już nie przechodzi bo wszyscy już sie pokapowali ile wspólnego ma produkt marketingowy w internecie z rzeczywistością.
Wystarczy mi to że nasz 6000 młyn był bardziej kumaty niż wasz skład wyjazdowy na derby który był zajęty robieniem selfie na tle stadionu i nagrywaniem filmików. Nie do pomyślenia jeżeli chodzi o "wyjazdy" derbowe Wisły na wasz stadion, ale co ekipa to różne zwyczaje. Co do rzeczywistości nie ma co narzekać, wręcz przeciwnie. Świetne liczby osiedli i fan-clubów, dwie bardzo fajne klimatyczne oprawy, multum rac i zajebisty klimat na sektorze, żyć nie umierać.

Jeżeli się pomyliłem co do waszych zapisów, to wystarczyło napisać bo nie zrobiłem tego celowo.

ajwr
Posty: 7
Rejestracja: 11.08.2016, 10:53

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: ajwr » 12.12.2016, 21:55


rympałek
Posty: 101
Rejestracja: 26.01.2016, 20:05

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: rympałek » 12.12.2016, 22:01

Nie do pomyślenia na derbowych wyjazdach Wisły jest odpalenie rac,zdemolowanie sektora,starcia z ochroną,czy rozpalenie ogniska.
Za to do pomyślenia jest poźniej ekspozycja siły wyrażona zdjęciami sektora na internecie....

director
Posty: 349
Rejestracja: 09.03.2007, 00:06

Re: Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016

Post autor: director » 12.12.2016, 22:09

Przestańcie pierdolić o konkret ekipie KSC na derbach, bo były tam m.in... piłkarz rezerw KSC - http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=27435&id_sezon=83, że nie wspomnę o lampucerach, które "transmitowały na żywo" (!) na FB palenie szalików. [link]
Ja was widziałem, o świcie w tramwaju...
Zawsze myślałem, że rano w tych tramwajach jest wesoluśko, że radość was upaja...To wycie syren i ranne bicie dzwonów.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kijekprawdy, Stadionowy_Patriota i 460 gości