www.warhouse.pl

Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Oldschool_Fanatics
Posty: 26
Rejestracja: 26.07.2016, 23:34

Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: Oldschool_Fanatics » 19.10.2016, 16:34

Pierwszy i drugi numer nowego kolorowego dwumiesięcznika o kibicach, które traktuje głównie o latach 90-tych, ale również i wcześniejszych.

Pierwszy numer "Oldschool Fanatics" ukazał się w połowie sierpnia. Zaczęliśmy z grubej rury, gdyż jego głównym punktem jest reportaż z pamiętnego finału Pucharu Polski z 1995 roku. Na kilkunastu stronach znajdziecie sporo zdjęć, artykułów z gazet oraz opisów z zinów. Ponadto znajdziecie też takie spotkania:
- Arka Gdynia Lechia Gdańsk (1984 rok)
- Górnik Zabrze-ŁKS Łódź (1994)
- Wisła Kraków-Jeziorak Iława (1996)
- Lechia Gdańsk-Arka Gdynia (1998)
- Olimpia Grudziądz-Zawisza Bydgoszcz (1998)
- Jeziorak Iława-RKS Radomsko (1999)
- KKS Kalisz-Arka Gdynia (2000)
Do tego jeszcze galerie zdjęć z tamtych lat, galeria składaków-czyli nieodłącznego atrybutu w kibicowskiej korespondencji z tamtych lat, opisy z zinów, opis zina "Szalikowcy", felieton "Odeślij mi moje znaczki", a także galeria fotek z zagranicy. Wszystko to na 64 stronach.

Na 68 stronach drugiego numeru, który dziś wyszedł z drukarni, znajdziecie reportaże z następujących spotkań:
- Reportaż numeru. Pamiętny mecz Polska-Anglia z Chorzowa z 1993 roku ze sporą dawką nigdzie nie publikowanych fotek i kilkoma obszernymi wspomnieniami
- 3 x finał pucharu Polski. W ciągu 8 lat Legia Warszawa i GKS Katowice w finale pucharu Polski potykali się aż czterokrotnie. Temu najciekawszemu meczowi z 1995 roku poświęciliśmy sporo miejsca w 1 numerze. Czas na relacje i zdjęcia z pozostałych trzech spotkań.
- Derby Łodzi z 1994 roku i opis z obu stron.
- Reportaż z wyjazdu Zawiszy do Szczecina w 1996 roku, gdzie bydgoszczanie pokazali się jak na tamte realia bardzo dobrą bandą.
Ponadto kilka innych spotkań, nie zabrakło też oldschollowych fotek, wycinków z prasy przedruków z zinów. Jest też felieton pod tytułem "Szanowny Fan". Natomiast w galerii składaków znajdą się składaki Chrobrego Głogów.

Obrazek

Gdzie można kupić "OF"?

Na Allegro:
Link do 2 numeru:
[link]
Link do 1 i 2 numeru:
[link]

W stacjonarnym sklepie Patoriots w Warszawie (drugi numer powinien wjechać koło poniedziałku)
W Sklepie Kibiców Zawiszy Bydgoszcz.
Adresy znajdziecie na stronach.

Niedługo też ruszy strona na zasadzie sklepu.
Można poprzez priva, bądź też jeśli ktoś ma facebooka to zapraszamy na fanpejdża.
https://www.facebook.com/OldschoolFanatics/

Z racji, że pierwszy numer trafił już do sporej rzeszy osób, mile widziane komentarze.



plemplem81
Posty: 711
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: plemplem81 » 21.10.2016, 16:16

Aż dziw bierze, że tu jeszcze się nikt nie wpisał. To ja to zrobię.
Takiego pisma nie było i już zapewne nie będzie. Jeśli teraz Kołek nie wykorzystasz tej szansy, by maks wycisnąć z tamtych lat 80-tych i 90-tych to już temat przepadnie. Numer 1 był dla mnie piękną niespodzianką, numer 2 to już po prostu old school w najlepszym wydaniu. Kto nie słyszał o Polska-Anglia z 1993 roku? Niezapomniane chwile. Większe lanie policja dostała chyba tylko raz - na Ruch-ŁKS w 2004 roku.
Zin jest świetnie wydany - graficznie - petarda. Bardzo dobrze nawiązuje do dawnych lat. Stylistyką, no i językiem zaczerpniętym z dawnych zinów, bo głównie z nich pochodzą opisy. I na dokładkę te zdjęcia - to jest główny magnes pisma. Tak trudne dziś gdziekolwiek do wyhaczenia, nawet po wpisaniu wielu fraz w google. Autora pisma czeka w najbliższym czasie jeszcze parę podróży po kraju do kolekcjonerów mających w swoich zbiorach tysiące zinów i fotek. Wiem, że ten zin będzie z każdym numerem coraz lepszy, choć już teraz jego poziom jest bardzo wysoki. Nie wyobrażam sobie, żeby OF zabrakło na polskiej scenie przez najbliższe parę lat. Do opisywania jest multum historii, a przecież tamte lata, to w zasadzie stadionowe awanturnictwo na każdym kroku. Mam nadzieję, że te 3 numery próbne, o których wspomniał autor we wstępie to taki żarcik dla postraszenia. Twórz tego zina człowieku, daj nam przypomnieć sobie piękne lata 90-te, a przyszłym pokoleniom zostaw namacalny dowód, jak prężnie polska scena kibicowska rozwijała się w tamtych czasach. Tego się nie da nigdzie indziej przeczytać. Tworzysz piękny pomost między czasami dawnymi oraz czasami od roku 2001, gdy na scenę weszło TMK. Wypełniasz tym samym niszę, której właśnie brakowało. Nie możesz już teraz się poddać. Nie masz prawa. A naszym - czytelników zadaniem jest do tego nie dopuścić poprzez kupno pisma i zachęcanie do tego samego naszych ziomków i ludzi z kibicowskiej sceny. Warto, naprawdę!
Obrazek

tygrys
Posty: 179
Rejestracja: 11.09.2009, 17:42

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: tygrys » 21.10.2016, 19:08

Ten magazyn to strzał w 10tkę i wspaniała lektura na jesienne wieczory.

ERX
Posty: 4
Rejestracja: 12.10.2016, 11:24

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: ERX » 25.10.2016, 18:44

Coraz to więcej magazynów kibicowskich wychodzi na światło dzienne, w których można powspominać stare czasy, a zwłaszcza to czego obecna młodzież nie zna nie pamięta bo są jeszcze wiekowo młodzi :) .

Na pewno inicjatywa godna poparcia, nazwa oldschool fanatics OK, ale jednak wolał bym polsko brzmiące nazwy ;) . Myślę że pisemko w formie dwumiesięcznika się przyjmie i nie trzeba będzie dokładać do interesu z własnej kieszeni.

ggfh3
Posty: 15
Rejestracja: 21.09.2016, 16:59

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: ggfh3 » 25.10.2016, 20:02

Dobry pomysł,dobrze przypomnieć i powspominać dawne czasy oby tylko redaktorom starczyło zapału i nie zrezygnowali z wydawania dalszych numerów,czego im życzę.

AAAAAABBBBBB
Posty: 4
Rejestracja: 11.05.2013, 16:34

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: AAAAAABBBBBB » 26.10.2016, 12:29

plemplem81 pisze:Aż dziw bierze, że tu jeszcze się nikt nie wpisał. To ja to zrobię.
Takiego pisma nie było i już zapewne nie będzie. Jeśli teraz Kołek nie wykorzystasz tej szansy, by maks wycisnąć z tamtych lat 80-tych i 90-tych to już temat przepadnie. Numer 1 był dla mnie piękną niespodzianką, numer 2 to już po prostu old school w najlepszym wydaniu. Kto nie słyszał o Polska-Anglia z 1993 roku? Niezapomniane chwile. Większe lanie policja dostała chyba tylko raz - na Ruch-ŁKS w 2004 roku.
Zin jest świetnie wydany - graficznie - petarda. Bardzo dobrze nawiązuje do dawnych lat. Stylistyką, no i językiem zaczerpniętym z dawnych zinów, bo głównie z nich pochodzą opisy. I na dokładkę te zdjęcia - to jest główny magnes pisma. Tak trudne dziś gdziekolwiek do wyhaczenia, nawet po wpisaniu wielu fraz w google. Autora pisma czeka w najbliższym czasie jeszcze parę podróży po kraju do kolekcjonerów mających w swoich zbiorach tysiące zinów i fotek. Wiem, że ten zin będzie z każdym numerem coraz lepszy, choć już teraz jego poziom jest bardzo wysoki. Nie wyobrażam sobie, żeby OF zabrakło na polskiej scenie przez najbliższe parę lat. Do opisywania jest multum historii, a przecież tamte lata, to w zasadzie stadionowe awanturnictwo na każdym kroku. Mam nadzieję, że te 3 numery próbne, o których wspomniał autor we wstępie to taki żarcik dla postraszenia. Twórz tego zina człowieku, daj nam przypomnieć sobie piękne lata 90-te, a przyszłym pokoleniom zostaw namacalny dowód, jak prężnie polska scena kibicowska rozwijała się w tamtych czasach. Tego się nie da nigdzie indziej przeczytać. Tworzysz piękny pomost między czasami dawnymi oraz czasami od roku 2001, gdy na scenę weszło TMK. Wypełniasz tym samym niszę, której właśnie brakowało. Nie możesz już teraz się poddać. Nie masz prawa. A naszym - czytelników zadaniem jest do tego nie dopuścić poprzez kupno pisma i zachęcanie do tego samego naszych ziomków i ludzi z kibicowskiej sceny. Warto, naprawdę!
Zgadzam się. Mam nadzieję, że zbierze się materiału na o wiele więcej numerów niż 3. ZIN jak za dawnych czasów, tylko jakość lepsza, bo w kolorze.
Lanie policja zbierała wtedy nie raz i nie dwa. Ot pomysł dla "redaktora naczelnego" - dodaj do zina ranking awantur. Takie rankingi były robione w ZIN-ach z tamtego okresu i bardzo mi się podobały takie zestawienia. Np awantura roku, awantura wszech czasów. Oprawa roku, oprawa wszech czasów, wydarzenie kibolskie roku itp.

Oldschool_Fanatics
Posty: 26
Rejestracja: 26.07.2016, 23:34

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: Oldschool_Fanatics » 26.10.2016, 14:57

Spokojnie, powoli się rozkręcamy :)

Rankingi będą. Wszystko w swoim czasie. Wiadomo, że chcemy utrzymać się w liczbie 68 stron. Póki co zaczęły się prace nad 3 numerem. Jestem też w kontakcie z kilkoma osobami, które posiadają "gdzieś w pudłach" sporo skarbów z tamtych lat, czyli głównie fotek i zinów. Tak więc mam nadzieję, że materiału starczy na minimum 50 numerów, jeśli nie więcej.

Prawdopodobnie też od 4 numeru powiększy się skład redakcji co jeszcze bardziej uatrakcyjni treść pisma.

Póki co nadal można zamawiać pierwszy i drugi numer. Wstawiam linka do Allegro:

2 numer:
[link]

komplet:
[link]

Można też nabyć w następujących sklepach stacjonarnych:
Patoriots (Warszawa)
Ultrastret (Warszawa)
Sklep Kibiców Zawiszy Bydgoszcz
Sklep Kibiców Górnika Zabrze (w Galerii Zabrze)

Dogrywane są też kolejne sklepy do współpracy.

Oldschool_Fanatics
Posty: 26
Rejestracja: 26.07.2016, 23:34

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: Oldschool_Fanatics » 09.11.2016, 19:12

ERX pisze:Coraz to więcej magazynów kibicowskich wychodzi na światło dzienne, w których można powspominać stare czasy, a zwłaszcza to czego obecna młodzież nie zna nie pamięta bo są jeszcze wiekowo młodzi :) .

Na pewno inicjatywa godna poparcia, nazwa oldschool fanatics OK, ale jednak wolał bym polsko brzmiące nazwy ;) . Myślę że pisemko w formie dwumiesięcznika się przyjmie i nie trzeba będzie dokładać do interesu z własnej kieszeni.
Witam.

Odniosę się do nazwy. Zastanawiałem się nad nazwą i prawdę powiedziawszy myślałem nad polsko brzmiącą nazwą :)

Ale z drugiej strony właśnie "Oldschool Fanatics" łatwo wpada w ucho, no i mimo wszystko w latach 90-tych jaraliśmy się sceną angielską-przy okazji też włoską, jak z wypiekami twarzy przeglądało się numery Super Tifo, które jakimś cudem udało się zdobyć.

A ze spraw teraźniejszych?

Prace nad 3 numerem trwają w najlepsze. Koło 5-go grudnia powinien wyjechać on z drukarni.
W najbliższym TMK ukaże się recenzja "Oldschool Fanatics".

Miło też jest poinformować, że kolejnym sklepem stacjonarnym, gdzie można kupić pismo jest sklep OCTAGON we Wrocławiu. Adres: ul. Pomorska 39.

ps. nie wiem czemu, ale nie mogę odpowiadać na privy. Ewentualne wiadomości poproszę bezpośrednio na maila: [email protected]

senatorKozioł
Posty: 26
Rejestracja: 15.10.2016, 02:04

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: senatorKozioł » 10.11.2016, 01:42

Funkcja pisania wiadomości jest nieaktywna dla nowych użytkowników, w związku z syfem, jaki robili i wszechobecnym spamem. Dolna granica to 15 postów, musiałbyś się przelogować na Swoje stare konto, o ile wcześniej na nim pisałeś.

Oldschool_Fanatics
Posty: 26
Rejestracja: 26.07.2016, 23:34

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: Oldschool_Fanatics » 27.11.2016, 18:26

Koło środy pojawi się zapowiedź :)

Reportażem numeru będzie Słupsk'98

Oldschool_Fanatics
Posty: 26
Rejestracja: 26.07.2016, 23:34

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: Oldschool_Fanatics » 07.12.2016, 22:58

12-go grudnia ukaże się trzeci numer kolorowego pisma kibicowskiego „Oldschool Fanatics”. Tym razem reportażem numeru będzie „Słupsk’98”. Na kilkunastu stronach powrócimy do tamtych wydarzeń będących skutkiem tragedii jaka rozegrała się po meczu koszykówki Czarni Słupsk-AZS Koszalin, kiedy to psychopatyczny pies zabił uderzeniem pałką w głowę 13-letniego Przemka Czaję. Ponadto znajdziecie reportaże z następujących spotkań:

Błękitni Kielce-Radomiak Radom (1992)
Górnik Konin-Widzew Łódź (1996)
Wisła Kraków-Legia Warszawa (1993)
Śląsk Wrocław-ŁKS Łódź (1995)
Warta Poznań-Zawisza Bydgoszcz (1997)
GKS Bełchatów-GKS Katowice (1999)

Prócz tego porcja zdjęć i artykułów prasowych z tamtych lat, natomiast w galerii składaków w tym numerze znajdziecie „kolaże” Szombierek Bytom.

Do poczytania też recenzja zina „Ultrasi” oraz sondaż o tym kto rządzi w Łodzi. Nowością jest „Kącik Statystyka”, gdzie wrzuconych jest kilka statystyk (same liczby, bądź z krótkim opisem) różnych ekip.

I teraz uwaga!!!
Zapraszamy na stronę
[link]

Na stronie będzie można nabyć 3 numer a także wcześniejsze. Można też nabyć obydwie części książki "Z Pamiętnika Galernika-Magia lat 90-tych"

Obrazek

O stacjonarnych sklepach, gdzie można nabyć "OF" poinformuję w osobnym poście.

Oldschool_Fanatics
Posty: 26
Rejestracja: 26.07.2016, 23:34

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: Oldschool_Fanatics » 15.12.2016, 21:06

Trzeci numer dziś wyjechał z drukarni.

Można go już nabyć na stronie [link]

Na początku następnego tygodnia będą też do nabycia w następujących sklepach:

- Patoriots w Warszawie (CH Arkada, ul. Solec 81b/A84)
- Ultrastreet w Warszawie (ul. Chmielna 126/32-wejście od ulicy Żelaznej),
- Sklep Kibiców Zawiszy Bydgoszcz w Bydgoszczy (ul. Pod Blankami 1)
- Sklep TIFO w Poznaniu (ul. Św. Marcin 45, Pasaż pod Złotą Kulą Pierwszy lokal)
- Kolejowy Sklep Sportowy w Pile (ul. Buczka 18)
- Sklep Octagon we Wrocławiu (ul. Pomorska 39)

Do nabycia są jeszcze 1 i 2 numer.

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: Polish Power » 18.12.2016, 20:29

Jak długo idzie wysyłka od Was ?

Oldschool_Fanatics
Posty: 26
Rejestracja: 26.07.2016, 23:34

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: Oldschool_Fanatics » 20.12.2016, 00:47

Idzie priorytetem, więc jak poczta nie przywali w c**** to następnego dnia list powinien dojść.

cybertomanek
Posty: 11
Rejestracja: 28.08.2011, 10:10

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: cybertomanek » 20.12.2016, 20:32

Hej, czy sprzedaż przez Allegro będzie kontynuowana tak jak miało miejsce z dwoma poprzednimi numerami czy tylko www? pozdr

Oldschool_Fanatics
Posty: 26
Rejestracja: 26.07.2016, 23:34

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: Oldschool_Fanatics » 20.12.2016, 22:47

Witam.

Skupiliśmy się na www. Głównie z tego powodu odpuściliśmy temat Allegro, bo zdarzyło się kilkanaście przypadków zamówienia i nie zapłacenia. Do tego jeszcze dochodzą opłaty i sumując to uzbiera się trochę tego, co przy obecnie będąc na finansowym styku przy wydawaniu pisma jest sporym obciążeniem.

Pozdrawiam

2 tygodnie temu zrobiłem sobie kilkudniową wycieczkę do pewnego miasta w województwie mazowieckim dzięki czemu na kilka miesięcy stałem się posiadaczem chyba największego archiwum tego typu skarbów (fotki i ziny) w kraju. Na tą chwilę myślę, że materiału jest spokojnie na co najmniej 100 numerów :)

Oldschool_Fanatics
Posty: 26
Rejestracja: 26.07.2016, 23:34

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: Oldschool_Fanatics » 16.01.2017, 16:01

Prawdę powiedziawszy trzeci numer trochę na wariata był robiony, a nie chcieliśmy znowu notować obsuwy. Sam nie byłem do końca zadowolony z końcowego efektu (mowa o zawartości, bo grafik jak zawsze się spisał :) ).

Co do treści i zdjęć to musi to jakoś być wyśrodkowane. Wiadomo też, że nie ma co się spodziewać mega dobrej jakości fot, gdzie wiadomo, że na ogół się dysponowało zwykłym fotopstrykiem, bądź "idioten kamera" jak taki sprzęt nazywał mój ś.p. nauczyciel od fizyki. Tutaj głównie chodzi o pokazanie oldschoolu ładnie oprawionego w kolor w formia magazynu.

Czwarty numer, nad którym rozpoczęliśmy prace, na pewno już będzie dużo lepszy. Jestem w trakcie skanowania wypożyczonej kolekcji zdjęć i zinów. Na prawdę jest tego w k**** i trochę roboty z tym mam. Sam mam sporą kolekcję, ale aż przeraziłem się ogromem tego co wypożyczyłem. Ale materiałów na kolejne numery na pewno nie zabraknie :)

Jakby co to trzeci numer (pierwszy i drugi również) jest jeszcze do nabycia. Zapraszam na stronę

[link]

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: nisc » 16.01.2017, 16:09

inicjatywa cenna, ja w tej chwili zaczynam zbierać materiały do albumu raczej nastawionego jako archiwum fotograficzne polskich ekip do wydania po angielsku (na wzór ULTRA opisującej fotograficznie lata 80-te w Italii), pod roboczym tytułem "First Decade 1989-1999, Polish Terraces Unleashed"
TYBET JEST SERBSKI

Oldschool_Fanatics
Posty: 26
Rejestracja: 26.07.2016, 23:34

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: Oldschool_Fanatics » 13.02.2017, 22:33

17-go lutego ukaże się 4-ty numer pisma kibicowskiego „Oldschool Fanatics”.
Zapraszamy na kolejną dawkę oldschoolu, tym razem reportażem numeru są ciekawe na trybunach łódzkie derby z wiosny 1998 roku. Znajdziecie też reportaże z 9 innych spotkań, zaś w galerii składaków tym razem prezentujemy składaki Arki Gdynia.
Pismo można będzie nabyć poprzez stronę [link]
Można też tam jeszcze nabyć wcześniejsze numery.

Obrazek

Oldschool_Fanatics
Posty: 26
Rejestracja: 26.07.2016, 23:34

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: Oldschool_Fanatics » 21.02.2017, 14:47

Ekipa w komplecie :)
Obrazek
Czwarty numer wyjechał właśnie z drukarni.
Zapraszam do zakupu na stronie

[link]

Do nabycia są jeszcze wcześniejsze numery.

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: troll internetowy » 22.02.2017, 03:00

Oldschool_Fanatics pisze:Witam.

Skupiliśmy się na www. Głównie z tego powodu odpuściliśmy temat Allegro, bo zdarzyło się kilkanaście przypadków zamówienia i nie zapłacenia. Do tego jeszcze dochodzą opłaty i sumując to uzbiera się trochę tego, co przy obecnie będąc na finansowym styku przy wydawaniu pisma jest sporym obciążeniem.
I bardzo dobrze. Osobiście również wolę kupować bezpośrednio ze sklepu internetowego, niż przez Allegro i inne takie.

Pytanie: przesyłka 3 zł - to przesyłka listowa poczty, kurier, czy inny transport?
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

Kappa
Posty: 331
Rejestracja: 06.01.2012, 19:33

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: Kappa » 22.02.2017, 16:01

List priorytetowy wysłany przez Pocztę Polską, przynajmniej tak bylo do tej pory.
Hitler, Stalin, Che Guevara jeden c*** a wiele twarzy.

Oldschool_Fanatics
Posty: 26
Rejestracja: 26.07.2016, 23:34

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: Oldschool_Fanatics » 23.02.2017, 00:41

Dokładnie tak.

Wells
Posty: 256
Rejestracja: 16.01.2010, 21:26

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: Wells » 09.03.2017, 14:04

Konret zin! Czas zamówić kolejne numery :)

[link]

Oldschool_Fanatics
Posty: 26
Rejestracja: 26.07.2016, 23:34

Re: Oldschool Fanatics-nowe pismo dla kibiców

Post autor: Oldschool_Fanatics » 06.06.2017, 12:47

Po czterech miesiącach od ukazania się numeru 4–go do drukarni wreszcie poszedł numer 5-ty kolorowego pisma kibicowskiego „Oldschool Fanatics”. 12-go czerwca ujrzy światło dzienne. Tym razem z reportażem numeru zawitaliśmy na Górny Śląsk, a konkretnie do Katowic, gdzie miejscowy GKS grał w marcu 1998 roku z chorzowskim Ruchem i wiele się na tym meczu działo. Tamte wydarzenia szeroko zrelacjonowane są w 5-tym numerze. Ponadto znajdziecie też reportaże z następujących spotkań:
- Zawisza Bydgoszcz-ŁKS Łódź z 1992 roku
- Petrochemia Płock-Radomiak Radom z 1994 roku
- KS Piaseczno-Siarka Tarnobrzeg z 1995 roku
- Siarka Tarnobrzeg-Lechia Gdańsk z 1995 roku
- Pogoń Szczecin-Lech Poznań z 1996 roku
- Piast Człuchów-Pogoń Lębork z 1997 roku

W galerii składaków natomiast znajdziecie składaki Bałtyku Gdynia. Prócz tego nie brakuje też innych zdjęć, prasówek, zaś do poczytania sondaż dotyczący ekip z Dolnego Śląska oraz recenzja zina „Fani”.
Wszystko to na 64 stronach w cenie 10 zł+wysyłka.

Zina (do nabycia są jeszcze wcześniejsze numery) już można zamawiać na stronie [link]
Będzie też do nabycia w następujących sklepach stacjonarnych:
- Patoriots w Warszawie (CH Arkada, ul. Solec 81b/A84)
- Ultrastreet w Warszawie (ul. Chmielna 126/32-wejście od ulicy Żelaznej),
- Sklep Kibiców Zawiszy Bydgoszcz w Bydgoszczy (ul. Pod Blankami 1)
- Sklep TIFO w Poznaniu (ul. Św. Marcin 45, Pasaż pod Złotą Kulą Pierwszy lokal)
- Kolejowy Sklep Sportowy w Pile (ul. Buczka 18)
- Sklep Octagon we Wrocławiu (ul. Pomorska 39)

Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: coglin, StefanBatory i 193 gości