www.warhouse.pl

09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: tuwimianin. » 30.09.2016, 19:20

Jedyne co dobre na upadlinie to k****, wóda i barszcz.
IGLOOPOL DĘBICA



użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 29.09.2016, 22:47

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: użytkownik forum » 30.09.2016, 19:31

60sekund pisze:
użytkownik forum pisze: chwala ukraincom ktorzy sa przychylnie nastawieni do Nas, Polakow.

ty polsko ukraiński półgłówku to ludzie twojego pokroju z którymi możesz się całować, na szczęście takich imbecyli jest niewiele. Bardzo dobrze, że do kin za tydzień wchodzi film Wołyń który mam nadzieję podkręci antyukraińskie nastroje w Polsce. Dzięki temu trochę ludzi się dowie co wydarzyło się na kresach, bo połowa nie ma zielonego pojęcia o tym a kolejne osoby myślą że wiedzą a wiedzą jedne wielki c***.Niech zobaczą o tym dzieciaki i młode pokolenia, które w szkole na ten temat nie mają nic, temat całkowicie przemilczany jak zachowywali się nasi "przyjaciele i sąsiedzi" kilkadziesiąt lat temu.
No wlasnie,ciezkomyslacy idioto, dobrze ze ten film trafi do kin.Zobaczysz w nim w koncu ze Ukraincy narazali swoje zycie ratujac POLAKOW, przed BANDEROWCAMI.

Nie odpisuj.
Nie pozdrawiam.


j**** BANDEROWCOW, CHWALA UKRAINCOM KTORZY SZANUJA POLSKE I POLAKOW.

Amen.

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: isis » 30.09.2016, 21:22

Takich komedii to tu jeszcze nie grali :D

- j**** BANDEROWCOW, CHWALA UKRAINCOM KTORZY SZANUJA POLSKE I POLAKOW.

- SLOWIANSKICH UKRAINSKICH BRACIACH,

użytkownik forum ty chyba z pizdą na rozumy się pozamieniałeś wysrywając tu takie rzeczy :)
Jeśli to nie jest prowokacja, to jesteś albo zdrowo P*********** ( co jest bardzo prawdopodobne ) albo jesteś pro ukraińskim politrukiem. Innej możliwości nie ma. Trzeba być pierdolniętym na piętrowo żeby pisać o ukraińcach w kontekście słowiańskich braci, albo chwała ukrainie. To nawet śmieszne nie jest mając w pamięci historię a tym bardziej czasy współczesne. Nawet żal takie rzeczy komentować a tym bardziej cokolwiek tłumaczyć. A umówić to się możesz na priv z moim chujem, to może sobie porozmawiasz bo z takim ścierwem jak ty i tobie podobni to nawet nie ma o czym dyskutować.
Słowiańskich ukraińskich braci..... no kur.wa mać ludzie się w grobach przewracają. Jakim trzeba być niedojebem i wysrywem żeby pisać takie rzeczy. Polakiem to na pewno nie jesteś. Żaden Polak znający historię swojego kraju nie będzie pisała takich rzeczy.


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=PCFYBTEm1go[/youtube]

.ZIWPJB.
Posty: 374
Rejestracja: 23.09.2016, 19:39

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: .ZIWPJB. » 30.09.2016, 23:08

[link]

macie swoich słowiański braci, niedługo będzie ich coraz więcej, i więcej, i więcej, ten co powiedział ''jeszcze Polska nie zginęła ale musi zginąć" mieszka sobie w Polsce (z takim nastawieniem) i będzie rozpowszechniał te hasło za pewne, uczył swoich podopiecznych że jest nadzieja aby kiedyś było ich dużo więcej, i będą mogli swobodnie się panoszyć i rozmnażać. Na każdy tysiąc imigrantów ukraińskich na pewno znajdzie się 10-15 banderowców, i tak o to liczba będzie rosła, normalka. To samo z arabami, może przyjechać tysiąc normalnych, a wpadnie pięciu takich co jebnie jakąś bobkę w centrum miasta. Filmik powyżej wstawiony przez isis też dużo mówi, oni nie czują się winni za rzeż wołyńską i mają na to wyjebane jajca nie odpokutowali! . Powiedz debilu małej dziewczynce, która chowała się pod łóżkiem jak banderowcy mordowali jej rodziców w kuchni że ukraina to nasi bracia. tfu!
ukrainiec nie byl nie jest i nie bedzie moim bratem.

remikalwi
Posty: 127
Rejestracja: 05.09.2015, 23:12

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: remikalwi » 30.09.2016, 23:26

pervert_gang pisze:znam wielu Ukraińców, żadnego banderowca czy slobodziarza.
Dziesiątki razy byłem tam, od Kramatorska po Winnice.
To są normalni ludzie, żyjący w kraju z trudną historia i niepewna przyszłością bez silnej władzy z niewyobrażalnym nepotyzmem i złodziejstwem. Historią, którą budowali sami, często godząc się na okrucieństwo, mając wielu "panów" i w k**** oczekiwań co do formy i kształtu swojej państwowości.
Tylko jakiś ograniczony cymbał bez wyobraźni budujący swoje pojęcie o świecie na podstawie filmików na yt i przykładów skrajnej głupoty może wrzucać wszystkich do jednego wora.
Więcej przypału sieją polscy "emigranci" ( co za ku*** frazes ) w Wlk Bryt niż ukraińcy w Polsce.
Tak, ukrainiec będzie mi malował dom bo żaden polski "fachowiec" tego nie ogarnie.
To forum to jakis ku*** tygiel głupoty.Jak w tym kraju pieknym ma być dobrze:))))
Faktycznie typie strzeliłeś sobie w kolano, bo do tak prostej rzeczy jak wymalowanie chałupy zatrudniać niewolnika banderowskiego? Jesteś lewizna i pasożyt i za to kop ci w d*** rurkowcu. Z drugiej jednak strony jak niewolnik banderowski ma za miskę zupy wymalować dom swojego polskiego pana to powiedziałbym: gratki dla Ciebie kolego.
Jeśli polski fachowiec czegoś nie ogarnia to tak jak napisałeś na bank ogarnie to banderowiec, beka. Zważywszy, że do tej pory upadlińce robią sobie foty w polskich kiblach nie mogąc zakumać do czego służy pisuar i dlaczego zamiast dziury w ziemi do srania, jest jakiś przyrząd w którym leci woda do "picia".

Olek671
Posty: 4
Rejestracja: 29.09.2016, 21:04

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: Olek671 » 01.10.2016, 01:13

kat. pisze:Gość ma trochę racji. Teraz pewnie już nie, ale dawniej spora część Ukraińców przyjeżdżających do Polski na studia miała polskie korzenie. Jeszcze ich rodzice czuli się Polakami, działali w polskich organizacjach na kresach, a oni sami w rodzinnych miastach byli j***** od Lachów. I co? Przyjeżdżają potem do tej Polski - i znów są j*****, od banderowców i ruskich i już sami nie wiedzą, kim się czują. W sumie wtedy, w Polsce, rodzi się ich tożsamość narodowa - bo po prostu dla Polaków są obcy. Jebiąc każdego ukraińskiego studenta, pamiętajcie, że jeśli nie oni, to nikt nie nauczy tych ostatnich polskich dzieci we Lwowie czy na Żytomierszczyźnie paru słów po polsku czy podstawowych dat z polskiej historii i ostatnie ślady Polskości na kresach znikną bezpowrotnie.
Ja akurat jestem z Żytomierszczyzny, mamy tam 3 duże organizacje polonijne: Dom Polski, wspólnota polaków i wspólnota szlachty polskiej. Mamy polski cmentarz gdzie są pochowani niektórzy wybitni Polacy i to nie jest czymś dziwnym, nie myślę, że gdzieś macie w Polsce cmentarz ukraiński. Na studia ze stypendium nie jest możliwe dostać się bez polskiego korzenia. Moi prababcia i pradziadek zostali pochowani tu w Polsce, przez pół życia mieszkali w okolicach Łodzi. Żeby otrzymać na Ukrainie kartę polaka musisz znać całą historię Polski, religię, kulturę, artystów, geografię - nie jest to tak łatwo i nauczyciele polskiego tu zarabiają bardzo dużo. Ja uczyłem polski z koleżanką mojej babci, ona jest z Lublina, ale już przez kilkanaście lat mieszka w Żytomierzu.
Sprawa polega na tym, że ludzie nie jadą tu żeby was wyniszczyć czy wycisnąć stąd.

Olek671
Posty: 4
Rejestracja: 29.09.2016, 21:04

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: Olek671 » 01.10.2016, 01:40

użytkownik forum pisze:@60sekund no i co ty soba reprezentujesz ? ''ale kazdy banderowiec to ukrainiec' ja p*******, co za idiota..
Zomowcy byli Polakami, wiec kazdy Polak to zomowiec !

ty malomyslaca k****...
nie odpisuj mi nawet.

@ .ZIWPJB. no wlasnie ty jestes slepy i w dodatku wyjatkowo glupi, zeby nie napisac ze przyjebany.


Przeciez osle napisalem j**** banderowcow, wiec po c*** wstawiasz te filmiki? j**** ich.
Po c*** linki o rzezi wolynskiej? Przeciez idioto napisalem j**** BANDEROWCOW

CHWALA UKRAINCOM KTORZY SA PRZYCHYLNIE NASTAWIENI DO POLSKI I POLAKOW.


ty ku*** jestes bez kitu SLEPY .

Czytaj to co sie pisze, a potem unos sie duma ...
Nie musisz przepraszac.Wybaczam Ci.

@Olek671 Olek widac ze piszesz sensownie, nie przejmuj sie pisaniem tych blaznow, ktorzy nawet czytac ze zrozumiemieniem nie potrafia..
Jesli to czytasz to mam do Ciebie pytanie :
Jak przedstawiana jest na Ukrainie Rzez Wolynska? Co przecietny ukrainiec o niej wie?
Jak TY odnosisz sie do tego?
W ogóle o tym u nas bardzo nie rozmawiają. U nas to się nazywa "tragedia wołyńska". Przedstawiana jest jako tragedia i ukraińscy historycy mówią, że musimy za to przeprosić i ponieść karę. Politycy na tym jak zawsze spekulują i podejmują hałas. Ogólnie nasi ludzie mówią tak: Ukraińcy zrobili źle, bo wymordowali tyle ludzi bez żadnej normalnej przyczyny , a Polacy zrobili źle bo zechcieli odebrać Wołyń i bliskie terytoria , jak to już było po I wojnie światowej. U nas dużo o tym nie mówią i nikt tego nie podnosi jako bohaterstwo, patriotyzm czy coś takiego. W moim mieście , w Żytomierzu, nie bardzo lubią UPA, raczej ludzie są obojętni do tego wszystkiego. My nie mamy antypolskich nastrojów, raczej mamy antykomunistyczne.

Na Ukrainie więcej rozmawiają o wielkim głodzie 1932-1933 lat. Wtedy straciliśmy 6 milionów ludzi, po prostu zamordowano je przez urząd komunistyczny z jedną przyczyną - zniszczyć Ukraińców. Możecie w czasie wolnym obejrzeć kilka zdjęć czy filmów, ale uprzedzam że to jest materiał szokujący.

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: Khan » 01.10.2016, 09:28

ja jako batiuszka stalin nie potwierdzam by bylo cos takiego jak wielki glod na ukrainie sami sie głodowaliście jakbyście towarzysze chcieli pole orać dla niemca ktory byl gubernatorem a nie samodzielności wypełniając swój internacjonalistyczny obowiązek zachodu samo istnienia - radze poczytać - batiuszka stalin nie zapomniał o nożu w plecy zadanym za czasów wojny jak również podczas proletariackiej rewolucji to byscie zyli wraz z bratnim narodem sowieckim
a druga sprawa dla towarzyszów wy ukraincy jestescie okupantami ziemi kresowej nalezacej do chazarów z X-XI wieku wiec ja jako batiuszka stalin z pochodzenia żyd/chazar kazałem was eksterminować. wiec myslac tematycznie jak ukraincy myślą na temat ludobójstwa wołyńskiego - wielkiego głodu nie było i powinni przepraszać izrael że tam byliście i mieszkaliście tyle

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: kat. » 01.10.2016, 10:13

Olek671 pisze:Ja akurat jestem z Żytomierszczyzny, mamy tam 3 duże organizacje polonijne: Dom Polski, wspólnota polaków i wspólnota szlachty polskiej.
Ogarniasz dobrze tamto środowisko polonijne? W sensie kto tam obecnie szefuje, itd., na necie nie idzie wszystkiego znaleźć. I mam jeszcze pytanie o takie osiedle miejskie na Żytomierszczyznie jak Irszansk. Wiem, że tam też coś działało i mieszkali Polacy, ale ciężko cokolwiek znaleźć. Jakbyś mógł pomóc (nazwiska, ksywy haha), to priw.

Olek671
Posty: 4
Rejestracja: 29.09.2016, 21:04

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: Olek671 » 01.10.2016, 10:55

kat. pisze:
Olek671 pisze:Ja akurat jestem z Żytomierszczyzny, mamy tam 3 duże organizacje polonijne: Dom Polski, wspólnota polaków i wspólnota szlachty polskiej.
Ogarniasz dobrze tamto środowisko polonijne? W sensie kto tam obecnie szefuje, itd., na necie nie idzie wszystkiego znaleźć. I mam jeszcze pytanie o takie osiedle miejskie na Żytomierszczyznie jak Irszansk. Wiem, że tam też coś działało i mieszkali Polacy, ale ciężko cokolwiek znaleźć. Jakbyś mógł pomóc (nazwiska, ksywy haha), to priw.
Szefa jak takiego nie ma, po prostu w każdej z tych organizacji jest dyrektor. W Domu Polskim to pani dr. Iryna Peszko, we wspólnocie polaków to pani Wiktoria Laskowska-Szczur, o wspólnocie szlachty to nic nie wiem bo nie uczestniczyłem w ich działalności. Każda z tych organizacji odpowiada za coś - w Domu Polskim są często organizowane koncerty i co miesiąc tam przyjeżdża konsul RP na dyżur w sprawach karty polaka - masz 10minutową rozmowę z konsulem i on pod koniec powie dostałeś kartę czy nie.
Wspólnota polaków co roku organizuje taki fest "Dni kultury polskiej na Żytomierszczyźnie" - jest bardzo wielki i przyjeżdża dużo artystów. Każda z tych organizacji ma kursy języka polskiego i trochę walczą ze sobą o studentów.
Znam to osiedle, ale sam tam nie byłem żadnego razu, więc nic nie mogę ci powiedzieć o sytuacji w Irszańsku.
P.S Z tego co wiem to uczą teraz języka polskiego w trzech chyba szkołach, tzn że możesz wybrać go jako dodatkowy język obcy do angielskiego.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: kat. » 01.10.2016, 14:25

Odbierz PW

A do jebiących banderowców - sami widzicie, jak to działa, jebiecie ze startu gościa, nic o nim nie wiedząc. Na Ukrainie żyje mnóstwo ludzi polskiego pochodzenia, część z nich przyjeżdża do Polski nie mając określonej tożsamości narodowej - wychowali się na Ukrainie, mówią po rosyjsku (rzadziej ukraińsku), chcą (za sprawą rodziny) nauczyć się polskiego i przyjechać tutaj na studia, ale tutaj są uważani za obcych i j***** od banderowców. I c***, że są potomkami ludzi, którzy nieraz cudem ocaleli z rzezi, a potem nie przesiedlili się po wojnie. Sami taką postawą sprawiacie, że tej Polski na Ukrainie jest coraz mniej, bo w kolejnych pokoleniach ci ludzie już nie będą czuć się Polakami, skoro tak "ciepło" zostają przyjęci.

użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 29.09.2016, 22:47

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: użytkownik forum » 01.10.2016, 20:20

isis idioto, j**** Batorego, Sobieskiego i kazdego kto dazyl do Rzeczpospolitej Trojga Narodow !
A teraz W********** smieciu, mam nadzieje ze zmadrzejesz.


Olek, dzieki za informacje.
Nie przejmuj sie tymi idiotami.Pozdrawiam slowianskiego brata, j**** pedofila bandere.

kat. Widze ze uzywasz glowy, poczekaj az to kurwisko isis i reszta paczki zacznie cie j**** od banderowcow i hitlerowcow : )
Pozdrawiam

a z w.w idiotami nie widze sensu dyskusji , bo jak rozmawiac ze sciana : ) ?

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: nisc » 01.10.2016, 21:13

to tak jak ktoś tu umieścił zdjęcia z szalikiem stylizowanym na hitlerowski i hasłem "fuck allah" , biedne półgłowki nie wiedzą pewnie że narodowosocjalistyczne skurwysyny przyjmowały muftiego Jerozolimy z otwartymi rękami i zorganizowały dwie muzułmańskie dywizje Waffen SS, z własnymi kuchniami halal itp..
TYBET JEST SERBSKI

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: kat. » 01.10.2016, 21:24

Widzisz, tylko sądecka ironia mnie przerasta ;)

To są naprawdę często zagmatwane sprawy i jak ktoś od razu - jako patriota - chce j**** kogoś, kto nie zna płynnie polskiego albo mocno zaciąga, no to, ku***, ręce opadają. Oczywiście inna kwestia, że dla wielu Ukraińców karta Polaka stała się szansa na lepsze życie i to nie jest tak, że dostają ją tylko tylko ludzie z polskim pochodzeniem. Bądźmy szczerzy - na Ukrainie inaczej załatwia się sprawy i to, że weryfikuje polski konsul nic jeszcze nie oznacza.

To naprawdę cud, że na Ukrainie jeszcze polski język po latach sowietyzacji istnieje. Miałem taką sytuację w akademiku - do kumpla przyjeżdżają starzy w odwiedziny, a on akurat na uczelni. No to robię im jakąś herbatę, próbuje pogadać, zawsze mówił mi, że uważają się za Polaków, to myślałem, że nie będzie problemu. Nie, nic nie rozumieją. Ich ambicją było, żeby syn już umiał mówić po polsku i tutaj przyjechał. Żeby "był Polakiem bardziej niż oni". Udało się, ale co z tego, jak syn może im - po polsku - powiedzieć: ja już czuję się Ukraińcem. Tak mnie w Polsce od początku traktowano, to nie jest mój kraj. I chce, żeby jego dzieci mówiły po ukraińsku, choć sam nie umie. Tak to się kręci.

Może ten program stypendialny ma dobre intencje, ale w sumie na palcach jednej ręki policzę osoby, które się w Polsce zasymilowały i rzeczywiście uznały się za Polaków. Choć wielu przyjeżdżających naprawdę tego chce. Ale odbijają od ściany.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: nisc » 01.10.2016, 21:34

kat. pisze:Widzisz, tylko sądecka ironia mnie przerasta ;)

To są naprawdę często zagmatwane sprawy i jak ktoś od razu - jako patriota - chce j**** kogoś, kto nie zna płynnie polskiego albo mocno zaciąga, no to, ku***, ręce opadają. Oczywiście inna kwestia, że dla wielu Ukraińców karta Polaka stała się szansa na lepsze życie i to nie jest tak, że dostają ją tylko tylko ludzie z polskim pochodzeniem. Bądźmy szczerzy - na Ukrainie inaczej załatwia się sprawy i to, że weryfikuje polski konsul nic jeszcze nie oznacza.

To naprawdę cud, że na Ukrainie jeszcze polski język po latach sowietyzacji istnieje. Miałem taką sytuację w akademiku - do kumpla przyjeżdżają starzy w odwiedziny, a on akurat na uczelni. No to robię im jakąś herbatę, próbuje pogadać, zawsze mówił mi, że uważają się za Polaków, to myślałem, że nie będzie problemu. Nie, nic nie rozumieją. Ich ambicją było, żeby syn już umiał mówić po polsku i tutaj przyjechał. Żeby "był Polakiem bardziej niż oni". Udało się, ale co z tego, jak syn może im - po polsku - powiedzieć: ja już czuję się Ukraińcem. Tak mnie w Polsce od początku traktowano, to nie jest mój kraj. I chce, żeby jego dzieci mówiły po ukraińsku, choć sam nie umie. Tak to się kręci.

Może ten program stypendialny ma dobre intencje, ale w sumie na palcach jednej ręki policzę osoby, które się w Polsce zasymilowały i rzeczywiście uznały się za Polaków. Choć wielu przyjeżdżających naprawdę tego chce. Ale odbijają od ściany.
Kat, a nie jest cudem że istnieje język ukraiński po masowym wygłodzeniu ludności w latach 30-tych, wywózkach o skali przewyższającej wszystkie inne, eksterminacji drugiej połowy lat 40-tych i o nieco dłuższej sowietyzacji tego kraju?
Przecież Polacy na Ukrainie, tak jak i na Białorusi czy Litwie zawsze posługiwali się znienawidzonym językiem rosyjskim a nie miejscowymi, to niby dlaczego tamte narody po uzyskaniu takiej czy innej wolności (minus Białoruś) mają im klaskać? Polak na Kresach równa się dla miejscowych proradzieckiemu kolaborantowi z lat 50-80'tych i nic tego nie zmieni..
TYBET JEST SERBSKI

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: kat. » 01.10.2016, 22:33

Nie przesadzasz? Każdy kraj był rusyfikowany, to po jakiemu miała mówić ludność polska, jak nie w języku dominującym? Po chińsku? Ukraińcy (niepolskiego pochodzenia), którzy nie znają ukraińskiego (bo nigdzie go w swoim czasie nie uczono) też byli kolaborantami? Do dziś wielu (może nawet większość, nie wiem, nie mam danych) Ukraińców zapisuje nazwisko po rosyjsku, nie po ukraińsku. Także ci znani, którzy tę ukraińskość niby promują.

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: isis » 01.10.2016, 22:49

użytkownik forum pisze:isis idioto, j**** Batorego, Sobieskiego i kazdego kto dazyl do Rzeczpospolitej Trojga Narodow !
A teraz W********** smieciu, mam nadzieje ze zmadrzejesz.


Olek, dzieki za informacje.
Nie przejmuj sie tymi idiotami.Pozdrawiam slowianskiego brata, j**** pedofila bandere.

kat. Widze ze uzywasz glowy, poczekaj az to kurwisko isis i reszta paczki zacznie cie j**** od banderowcow i hitlerowcow : )
Pozdrawiam

a z w.w idiotami nie widze sensu dyskusji , bo jak rozmawiac ze sciana : ) ?
Przecież gołym okiem widać że jesteś upośledzony
- Pozdrawiam slowianskiego brata, j**** pedofila bandere- hahahahaha Ty niedojebie j*****.

remikalwi
Posty: 127
Rejestracja: 05.09.2015, 23:12

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: remikalwi » 01.10.2016, 23:40

Nie wierzę, że Polak używa w stosunku do upadlińców określenia per słowiańscy bracia. Jedyne wytłumaczenie, że to potomek banderowca i k**** nigdy nie podmytej ukraińskiej. W Polsce pełno tego ścierwa, wsytarczy przejechać się do Białego Boru w Koszalińskiem albo Kętrzyna na Mazurach.
A Ty nisc jebnięty jesteś już dokumentnie? Polacy używali języka rosyjskiego na kresach?! Moja babcia pochodząca z polskich Kresów momentalnie wypłaciłaby Tobie liścia. Nie odpisuj, bo mnie nie interesuje Twoja wersja historii naszych Kresów, pseudo Kaszebo.
Ukraiński przetrwał na polskich Kresach bo u batiuszki stalina mieli wesoły hołodomor, u nas co najwyżej zamykali im szkoły w których uczyli parszywe ukro-bachory najgorszych antypolskich rzeczy.

The Pozer City
Posty: 41
Rejestracja: 08.04.2016, 23:27

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: The Pozer City » 02.10.2016, 00:22

Ja pierdolę, gratuluję wam poziomu rozmowy.

sircharles
Posty: 314
Rejestracja: 24.01.2012, 08:36

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: sircharles » 02.10.2016, 08:45

Nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora. Banderowcy to byli głownie greko-katolicy ich na Ukrainie ~ 5mln . Oni zamieszkiwali i mieszkają na terenach zachodniej Ukrainy. Opinia o Ukraińcach bierze się własnie o nich. Nie mieszajcie ich z cala reszta ok 30 mln ludzi zamieszkałych na Ukrainie.
Wiele Ukrainek( nie k**** spotkane w burdelach) jest bardziej ogarniętych niż nasze rodaczki lecące na wszystko co ciapate i z angielskim akcentem.

użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 29.09.2016, 22:47

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: użytkownik forum » 03.10.2016, 00:59

isis pisze:
użytkownik forum pisze:isis idioto, j**** Batorego, Sobieskiego i kazdego kto dazyl do Rzeczpospolitej Trojga Narodow !
A teraz W********** smieciu, mam nadzieje ze zmadrzejesz.


Olek, dzieki za informacje.
Nie przejmuj sie tymi idiotami.Pozdrawiam slowianskiego brata, j**** pedofila bandere.

kat. Widze ze uzywasz glowy, poczekaj az to kurwisko isis i reszta paczki zacznie cie j**** od banderowcow i hitlerowcow : )
Pozdrawiam

a z w.w idiotami nie widze sensu dyskusji , bo jak rozmawiac ze sciana : ) ?
Przecież gołym okiem widać że jesteś upośledzony
- Pozdrawiam slowianskiego brata, j**** pedofila bandere- hahahahaha Ty niedojebie j*****.
widze ze kolezanka nie potrafi czytac ze zrozumieniem , o prowadzeniu merytorycznej dyskusji nie wspomne : )
Nie zaciskaj tak mocno cipki jak piszesz na forum.
To moj ostatni post skierowany w twoja strone dziewczynko.
Odpisz jak koledzy z gimnazjum naucza cie ciekawszych obelg . Co do gimnazjum to popros Pania od historii zeby Cie poduczyla troszke w temacie.

''niedojebie j*****'' brzmi slabo, i pokazuje twoj plytki poziom umyslowy.

To jak, Jebiemy Batorego i reszte ? :) pytanie retoryczne(tzn takie na ktore nie musisz udzielac odpowiedzi)

:*

nicdobrego
Posty: 61
Rejestracja: 13.09.2015, 17:23

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: nicdobrego » 03.10.2016, 09:00

sircharles pisze:Nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora. Banderowcy to byli głownie greko-katolicy ich na Ukrainie ~ 5mln (...)
Ja prd..Skąd ty takie informacje czerpiesz?

Moja rodzina pochodzi z okolic Tarnopola i mówili, że z ukraińcami do 1942r żyli dobrze a nawet bardzo dobrze. Nagle w upadlińców coś wstąpiło, zaczęli napadać, okradać a w końcu mordować i to nie jacyś obcy upadlińcy tylko sąsiedzi. Polacy byli w mniejszość, część nie wróciła z wojny, innych wywieziono na sybir, pozostała społeczność nie była w stanie zorganizować się do obrony, pozostało albo dać się zabić albo uciekać. Ciężko powiedzieć co wstąpiło w upadlińców, być może była to tłumiona przez lata zazdrość, zazdrość o to, że Polacy byli bogatsi, inteligentniejsi, bardziej zaradni, kulturalni i dumni. Upadliniec to istota cywilizacyjnie niżej niż Polak. Błędem Polaków było traktowanie ich po ludzku, po sąsiedzku, trzeba było to smagać batem przy każdej okazji.
Trzeba wyciągać wnioski z historii. Nigdy do końca nie wiadomo kto przyjeżdża do Polski, w Krakowie jest ich tysiące, w każdym większym sklepie na kasie , w budowlance i w firmach sprzątających słychać język Bandery.
A co do meczu to zdecydowanie ważniejsze jest " Lwów jest Polski" niż "Kosovo je Serbija"

hak88
Posty: 3
Rejestracja: 02.10.2016, 20:05

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: hak88 » 03.10.2016, 12:26

ku*** jak można rozumieć że imigracja arabów czy innych ciemnych ras to niszczenie narodu, ale przymykać oko na masową imigrację ukraińców, których cała tożsamość narodowa opiera się tylko i wyłącznie na nienawiści do sąsiadów. W dodatku pokazali już w Donbasie że jak tylko żydowscy panowie karzą im mordować sąsiadów to ci poprzebierani za ns-ów chazarzy chętnie będą to robić. I nie mówię tak dlatego że mój pradziadek zginął walcząc z UPA tylko dlatego że to pseudopaństewko ukraina to obecnie jedyny sąsiad Polski stanowiący dla naszego kraju zagrożenie.

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: walka__o_przetrwanie » 04.10.2016, 19:47

użytkownik forum pisze:isis idioto, j**** Batorego, Sobieskiego i kazdego kto dazyl do Rzeczpospolitej Trojga Narodow !
A teraz W********** smieciu, mam nadzieje ze zmadrzejesz.


Olek, dzieki za informacje.
Nie przejmuj sie tymi idiotami.Pozdrawiam slowianskiego brata, j**** pedofila bandere.

kat. Widze ze uzywasz glowy, poczekaj az to kurwisko isis i reszta paczki zacznie cie j**** od banderowcow i hitlerowcow : )
Pozdrawiam

a z w.w idiotami nie widze sensu dyskusji , bo jak rozmawiac ze sciana : ) ?
To może oddajmy głos tym slowiańskim białym braciom z Ukrainy, komentarze z nieprzypadkowej grupy.

[youtube]http://m.youtube.com/watch?v=juFfE6zHsYA[/youtube]

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: isis » 04.10.2016, 21:43

Ale komu to tłumaczyć i co? Tu coś trzeba w ogóle tłumaczyć? Komu? Temu niedojebanemu dzbanowi użytkownik forum? Przecież to jakiś totalny przyjeb.

- CHWALA UKRAINCOM KTORZY SZANUJA POLSKE I POLAKOW.

- SLOWIANSKICH UKRAINSKICH BRACIACH,

ukraińcy wymordowali 200 tysięcy Polaków na kresach rąbiąc tych ludzi siekierami, przepiłowując piłami, nabijając na pale, nadziewając na widły, rozrywając końmi, obcinając ręce, nogi, głowy, mordowali Polaków podczas Powstania Warszawskiego. O czasach teraźniejszych nawet nie ma co wspominać bo nic się nie zmieniło. Ulice nazwane imionami i nazwiskami morderców tysięcy Polaków, pomniki, Święta narodowe ku czci morderców naszych rodaków. Zero jakiejkolwiek skruchy, zero jakiegokolwiek poczucia winy, wyrzutów sumienia, a ten j***** niedorozwój pisze o słowiańskich ukraińskich braciach heh
Za to co ukraińcy zrobili Polakom i jak teraz podchodzą do całej sprawy to ten sobaczy kraj powinien zostać rozpierdolony i zaorany żeby kamień na kamieniu nie został.

użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 29.09.2016, 22:47

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: użytkownik forum » 04.10.2016, 23:35

dwóch idiotów opiera swoją wiedze o ukrainie i ukraincach na podstawie komentarzy sobie podobnych frajerow, z fejsbukaktorzy nie przekraczaja pewnie 18 lat :D

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: isis » 05.10.2016, 00:13

Hahahahaha Nawet już nie potrafisz nic logicznego napisać, tylko jakieś swoje niedorozwinięte domysły? - komentarzy sobie podobnych frajerow, z fejsbukaktorzy nie przekraczaja pewnie 18 lat :D - Hahahahah. Tylko ostatnia skończona p**** będzie się chwytała takich argumentów. Napisałbym ci parę rzeczy ale jesteś zwykłym obsrańcem z którym nie warto nawet wdawać się w jakiekolwiek dyskusje. Zniknij stąd półgłówku tak szybko jak się pojawiłeś.

- CHWALA UKRAINCOM KTORZY SZANUJA POLSKE I POLAKOW.

- SLOWIANSKICH UKRAINSKICH BRACIACH,

To jest kur.wa hit tego forum :D Takiego dzbana to jeszcze tu nie było. Nawet intor takiej chujni tu nie wstawiał.

WODA GAZOWANA
Posty: 196
Rejestracja: 26.08.2015, 16:58

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: WODA GAZOWANA » 10.10.2016, 01:03

Jak widać Ukraińców "trochę" było .Był ktoś na tym meczu ? Jeśli tak to proszę o relację :)

[link]

Xiaomi
Posty: 152
Rejestracja: 10.08.2016, 03:20

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: Xiaomi » 10.10.2016, 01:18

Impreza niemasowa na kilkaset osób dla cięcia kosztów, chyba nie ma o czym pisać ;)

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: kat. » 10.10.2016, 09:29

Banderowskich szmat (patrząc z perspektywy tv) chyba nie było.

Maumarikus
Posty: 161
Rejestracja: 02.05.2016, 11:40

Re: 09.09 KRAKÓW mecz UKRAINA- KOSOWO el. MŚ 2018 !!!

Post autor: Maumarikus » 04.01.2017, 19:48

Tak była jeśli to kogoś jeszcze interesuje
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GKrwJnSBgW8[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=inhM18J5s2Q[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9p1MtmIwN4Q[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CRpSzIy3qAs[/youtube]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: baRtol88, RedRum i 238 gości