www.warhouse.pl

Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
magura
Posty: 81
Rejestracja: 10.07.2015, 11:32

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: magura » 23.11.2016, 14:59

te dwa mecze dzieli 20 lat - to i tak mniej niż Ciebie od zdrowego rozsądku



marrrek
Posty: 43
Rejestracja: 29.09.2016, 03:09

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: marrrek » 23.11.2016, 15:21

magura pisze:te dwa mecze dzieli 20 lat - to i tak mniej niż Ciebie od zdrowego rozsądku

Na chu... debilowi odpowiadasz ?dziwi dyrekcja tego forum i strony .Mi się wydaje ze jakby zaczeli porządnie moderować to forum i dawać częstsze i sprawdzone informacje mieliby o wiele więcej wejść niż jest teraz.Wniosek: To ich biznes podrzędny ,ma się kręcić bez większego wysiłku.

maksMKS
Posty: 217
Rejestracja: 03.01.2013, 15:55

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: maksMKS » 23.11.2016, 19:59

Pomimo animozji wielki szacun dla Legii! mysle że z ich pojawienia na wczorajszym meczu powinna cieszyć się cała kibicowska Polska

emigrantPB
Posty: 115
Rejestracja: 25.04.2014, 13:15

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: emigrantPB » 23.11.2016, 21:45

ogarnij się dzieciaku, to nie fejsbuk
Pomimo animozji wielki szacun dla Legii! mysle że z ich pojawienia na wczorajszym meczu powinna cieszyć się cała kibicowska Polska
Dokładnie! pokazali polski charakter
a tak w ogóle to na zachodzie na zakazach próbuja jezdzić czy wyjebane mają?

waclaw.buszek
Posty: 47
Rejestracja: 22.11.2016, 23:58

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: waclaw.buszek » 23.11.2016, 21:53

tak charakter pokazują plucie na matki wyrywanie samar , nie no ku*** szacun na calego
ludzie prosze was!!!!!!!
Byliśmy Jesteśmy Będziemy!!!! POLONIA WARSZAWA

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: LegionKing » 23.11.2016, 22:46

PeRkun pisze:Tak akcja na mega plus!
A tak to kazdy wie co o tym myslimy.
:

Obrazek
Ostatnio to was wszyscy jebią i tą waszą śmieszną koalicje zdradziecka k**** poniemiecka.

czewarsz
Posty: 8
Rejestracja: 18.11.2016, 21:24

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: czewarsz » 23.11.2016, 22:49

Nie jestem za Legią ale supcio się pokazali, pokazali charakter, jeju, chyba się przerzucę na Legię. Wyjazd jak wyjazd, jaki zakaz? Podnieta, że pojechali do jednego z najbardziej tolerancyjnych krajów świata, gdzie nie mają problemów z ciapatymi, którzy w jedną noc rżną setki kobiet, to garstką kiboli będą się przejmować? Sam fakt, że weszli pokazuje, że mieli w d**** ich i ich zakaz, nawet jakiejś grubej obstawy nie mieli. Gdyby komuś zależało (polskiej czy niemieckiej policji), to mogliby się cmoknąć w pępek i weszliby tylko ci, którzy byli rozsiani po stadionie. Charakter... Szkoda, że w Polsce go nie widać. Szkoda, że na trasach też go nie widać. Jeszcze czytam, że cała kibicowska Polska powinna się cieszyć z ich pobytu w Dortmundzie. Podobno Polonia Warszawa znowu poszła nad Wisłę odpalić race, tak się cieszyli, że Legia pojechała do tęczowych Niemiec.

A teraz panowie i panie, na cześć tego, że Legia pojechała na mecz, 3 razy: hip hip, hura!

Ojciec Maćkosa
Posty: 7
Rejestracja: 08.10.2016, 12:22

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Ojciec Maćkosa » 23.11.2016, 22:55

zgodnie z tradycją muszę Maćkowi przypomnieć o nowych lekach przepisanych przez lekarza, oraz przepraszam, za kolejny atak mojego chorego syna.

waclaw.buszek
Posty: 47
Rejestracja: 22.11.2016, 23:58

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: waclaw.buszek » 23.11.2016, 23:16

czewasz czy jak tam masz .napisze ci w skrócie p****** sie
tylko nie za moje
Ostatnio zmieniony 23.11.2016, 23:17 przez waclaw.buszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Byliśmy Jesteśmy Będziemy!!!! POLONIA WARSZAWA

saha07
Posty: 65
Rejestracja: 16.02.2014, 14:15

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: saha07 » 23.11.2016, 23:16

Bardzo proszę o schowanie przed Maćkiem komputera gdyż wyzwala to u niego falę głupoty i burzy jego spokój !!! A za to że nie dopilnował Pan podawania leków należy się osobna reprymenda... A na serio to obecność tak liczna Legii na zakazie plus doping dla mnie szacun i nie ma co piepszyć głupot

czewarsz
Posty: 8
Rejestracja: 18.11.2016, 21:24

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: czewarsz » 23.11.2016, 23:57

W jakiś sposób dobrze się stało, że RWW zrobiło to co zrobiło we Francji, bo przynajmniej w realnym świecie skończyła się ta cipowata solidarność od której chciało się już rzygać. Niestety w necie to już poszło tak daleko, że nikt ani nic tego nie zmieni. Na grube pośmiewisko wystawiają się niby kibole (chociaż to zwykłe cipy) dla których Legia jest kosą i tasują się ich zwykłym wyjazdem, ogólnie nimi, piszą o szacunku do nich i pewnie swoimi jęzorami z chęcią czyściliby żyletę. Ja tam nie mam do nich szacunku i nie będę mieć, bo jako Polacy dali się obić kacapom i to jeszcze w "taki" sposób. A poza tym jest jeszcze wiele innych argumentów, żeby delikatnie pisząc, nie darzyć ich sympatią. Długo szukać na dzień dzisiejszy tak nijakiej pod względem chuligańskim drugiej ekipy. Mogłoby się wydawać, że te szkoły walki, których jest na pęczki i rosną jak grzyby po deszczu zmotywują do działania, a efekt jest odwrotny. Ilość jest ale jakości brak, lepiej się wydziarać i pozować do filmików albo zdjęć na fejsbukach.

waclaw.buszek
Posty: 47
Rejestracja: 22.11.2016, 23:58

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: waclaw.buszek » 24.11.2016, 00:21

przeczytałem tylko połowę masz racje ,marzy mi sie że ciebie nie bedzie
Byliśmy Jesteśmy Będziemy!!!! POLONIA WARSZAWA

larkeen
Posty: 59
Rejestracja: 02.09.2016, 12:12

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: larkeen » 24.11.2016, 07:01

rzutkarny pisze:larkeen zamknij się już. Chcesz sobie popisać z tym głąbem to masz priv.
Otóż właśnie niepisanie z tym głąbem powoduje, że ktoś kto czyta i nie wie że to głąb może w te jego farmazony uwierzyć. Natomiast sprowokowanie jego tępego szczekania powoduje że jego kolejne wcielenie jest bezużyteczne bo każdy już wie z kim ma do czynienia.
Z życia na e-froncie:
ide w gory pisze:gdyby mi się nudziło, to bym założył 15 kont, gdzie "koledzy" z Legii i np. Sosnowca nazwali by cię mega pedałem, który swoimi wpisami robi tylko przypał Legii i stwierdzili, że masz w**********.

ide w gory pisze:Jestem gejem, chodziłem na Legię, Kiedy koledzy się o tym dowiedzieli, pogonili mnie, więc postanowiłem że zniszczę ich w internecie.


olek765
Posty: 405
Rejestracja: 11.05.2007, 15:02

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: olek765 » 24.11.2016, 07:25

Czewarsz ma 100% racji. Dziś bijecie Legii brawo, a jutro zaśpiewcie LTSK?

ostr
Posty: 434
Rejestracja: 10.10.2012, 11:45

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: ostr » 24.11.2016, 08:40

olek765 pisze:Czewarsz ma 100% racji. Dziś bijecie Legii brawo, a jutro zaśpiewcie LTSK?
Macie racje, j**** swoje kosy powinno się z urzędu a najlepiej jak zagranicą im ktoś wjebie lub zostaną pocięci
A święto to będzie jak ktoś zginie- do tego prowadzą"Wasze wywody"?
Niech ktoś wyczyści ten temat proszę bo człowiek tylko sie wkurwia od rana...
R1908 pisze:
13.02.2023, 20:16
Nerva1 pisze:
13.02.2023, 18:09
Jedyny czysty klub w Polsce to Ruch Chorzów i tyle.nigdy żadnego murzyna,chińczyka czy innego odmieńca
Nadrabiacie rozjebusami, ot czysty prawilnym klub.

AMF24
Posty: 62
Rejestracja: 23.09.2016, 21:11

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: AMF24 » 24.11.2016, 09:57

To chyba mordeczko za nerwowy jestes, olej dzieciaków i się pośmiej. Przeciez to są jakies chuje do szczania.

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: isis » 24.11.2016, 10:06

ostr pisze:
olek765 pisze:Czewarsz ma 100% racji. Dziś bijecie Legii brawo, a jutro zaśpiewcie LTSK?
Macie racje, j**** swoje kosy powinno się z urzędu a najlepiej jak zagranicą im ktoś wjebie lub zostaną pocięci
A święto to będzie jak ktoś zginie- do tego prowadzą"Wasze wywody"?
Niech ktoś wyczyści ten temat proszę bo człowiek tylko sie wkurwia od rana...
Zabili kogoś z Legii w Dortmundzie? Kogoś pocięli? Czemu nikt nic nie pisze na ten temat? Taka faza a tu cisza?

Śmiejecie się, szydzicie z Czewarsza a koleś wszystko w punkt ładuje :)

czewarszu
Posty: 3
Rejestracja: 24.11.2016, 09:46

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: czewarszu » 24.11.2016, 10:10

ostr pisze:
olek765 pisze:Czewarsz ma 100% racji. Dziś bijecie Legii brawo, a jutro zaśpiewcie LTSK?
Macie racje, j**** swoje kosy powinno się z urzędu a najlepiej jak zagranicą im ktoś wjebie lub zostaną pocięci
A święto to będzie jak ktoś zginie
Miło, że zrozumiałeś. Oczywiście są kosy i "kosy". Np. taka Legia i Lech, jadą się od k****, niby kosa, a wg mnie to jedna z mocniejszych zgód w Polsce. Jedni i drudzy mogą mieć pewność jadąc na wyjazd, że żadne z nich nie ustawi się na siebie. Jedni i drudzy postawili na biznes, z tą różnicą, że Lech jest aktywny i działa z ŁKSem, a Legia odpłynęła na dobre. Chociaż działają, za układowiczów, kiedy Raków został wystawiony przez Radomiaka w najbardziej frajerski sposób. Temat z Rakowem jest tutaj dla "niektórych" mocno niewygodny. Zapiszę sobie ten post i poczekam po ilu minutach zniknie i dostanę bana.:)
Już widzę jak Poloniści szlochają po śmierci kibiców Legii. Mało widzieliście, bo nawet na pogrzebach niektóre kosy dostają w*******, bo niektórzy myślą, że jak temat poważny, to sobie może przyjść w barwach na teren wroga, że niby oddać hołd i szacunek kibolowi. Co tam pogrzeb? Marsz Narodowy też co nieco pokazuje. Niby święto Polaków a miejscowi napinacze szukają tych, których podobno nie ma. Taki klimat.

Ps Dziękuję za bana, chociaż nikogo nie obraziłem, chociaż to mi ubliżano, to jednak mi się oberwało. Nie napisałem nic niezgodnego z prawdą. Mogę się domyślać kto o to zadbał ale jestem zawiedziony, że bez prześmiewczego komentarza i tekstu: ostatni raz ostrzegam. :D

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: rzutkarny » 24.11.2016, 10:37

czewarszu pisze:Mogę się domyślać kto o to zadbał ale jestem zawiedziony, że bez prześmiewczego komentarza i tekstu: ostatni raz ostrzegam. :D
To się chujowo domyślasz. Jakbyś był w 1/10 tak "mondry" za jakiego się uważasz to sprawdziłbyś kiedy ten ktoś ostatni raz był zalogowany. Ale po co? Lepiej być spoconym lamusem, który wyłapał już 50 banów ale ciągle wraca, bo żyć bez tej słabej Legii nie może. Bidulina płakała po wyjeździe do Lizbony, bidulina płakała po meczu z Dortmundem u siebie i na wyjeździe, bidulina płakała po wyjeździe do Madrytu. Na 5 meczów 4 razy się pocił na forum, jedynie przy okazji meczu bez publiczności oszczędził nam swojego leczenia kompleksów względem Legii. Oczywiście tylko internetowego, bo w realu, "jeździ za nimi jak FC".

czewarszu
Posty: 3
Rejestracja: 24.11.2016, 09:46

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: czewarszu » 24.11.2016, 10:43

rzutkarny pisze:
czewarszu pisze:Mogę się domyślać kto o to zadbał ale jestem zawiedziony, że bez prześmiewczego komentarza i tekstu: ostatni raz ostrzegam. :D
Lepiej być spoconym lamusem
Skoro tak lubisz. Ja mam odmienne podejście do życia.:)

Swoją drogą w niezłą schizę wpadasz, bo z tym opisem nie mam nic wspólnego ale spoko, nawet mi to na rękę. A teraz otrzyj łzy.

Ps Liż d*** dalej ale nie musisz, możesz liczyć na ostatnie ostrzeżenie. :D

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: LegionKing » 24.11.2016, 11:06

czewarszu pisze:
ostr pisze:
olek765 pisze:Czewarsz ma 100% racji. Dziś bijecie Legii brawo, a jutro zaśpiewcie LTSK?
Macie racje, j**** swoje kosy powinno się z urzędu a najlepiej jak zagranicą im ktoś wjebie lub zostaną pocięci
A święto to będzie jak ktoś zginie
Miło, że zrozumiałeś. Oczywiście są kosy i "kosy". Np. taka Legia i Lech, jadą się od k****, niby kosa, a wg mnie to jedna z mocniejszych zgód w Polsce. Jedni i drudzy mogą mieć pewność jadąc na wyjazd, że żadne z nich nie ustawi się na siebie. Jedni i drudzy postawili na biznes, z tą różnicą, że Lech jest aktywny i działa z ŁKSem, a Legia odpłynęła na dobre. Chociaż działają, za układowiczów, kiedy Raków został wystawiony przez Radomiaka w najbardziej frajerski sposób. Temat z Rakowem jest tutaj dla "niektórych" mocno niewygodny. Zapiszę sobie ten post i poczekam po ilu minutach zniknie i dostanę bana.:)
Już widzę jak Poloniści szlochają po śmierci kibiców Legii. Mało widzieliście, bo nawet na pogrzebach niektóre kosy dostają w*******, bo niektórzy myślą, że jak temat poważny, to sobie może przyjść w barwach na teren wroga, że niby oddać hołd i szacunek kibolowi. Co tam pogrzeb? Marsz Narodowy też co nieco pokazuje. Niby święto Polaków a miejscowi napinacze szukają tych, których podobno nie ma. Taki klimat.

Ps Dziękuję za bana, chociaż nikogo nie obraziłem, chociaż to mi ubliżano, to jednak mi się oberwało. Nie napisałem nic niezgodnego z prawdą. Mogę się domyślać kto o to zadbał ale jestem zawiedziony, że bez prześmiewczego komentarza i tekstu: ostatni raz
ostrzegam. :D[/

Takiej bitej pały dawno tu nie było powinni Cie znaleźć i połamać żebyś wylogował sie do życia aktywny chuliganie internetowy, bo gówno wiesz i się ośmieszasz.

czewarszu
Posty: 3
Rejestracja: 24.11.2016, 09:46

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: czewarszu » 24.11.2016, 11:24

LegionKing pisze:
czewarszu pisze:
ostr pisze: Macie racje, j**** swoje kosy powinno się z urzędu a najlepiej jak zagranicą im ktoś wjebie lub zostaną pocięci
A święto to będzie jak ktoś zginie
Miło, że zrozumiałeś. Oczywiście są kosy i "kosy". Np. taka Legia i Lech, jadą się od k****, niby kosa, a wg mnie to jedna z mocniejszych zgód w Polsce. Jedni i drudzy mogą mieć pewność jadąc na wyjazd, że żadne z nich nie ustawi się na siebie. Jedni i drudzy postawili na biznes, z tą różnicą, że Lech jest aktywny i działa z ŁKSem, a Legia odpłynęła na dobre. Chociaż działają, za układowiczów, kiedy Raków został wystawiony przez Radomiaka w najbardziej frajerski sposób. Temat z Rakowem jest tutaj dla "niektórych" mocno niewygodny. Zapiszę sobie ten post i poczekam po ilu minutach zniknie i dostanę bana.:)
Już widzę jak Poloniści szlochają po śmierci kibiców Legii. Mało widzieliście, bo nawet na pogrzebach niektóre kosy dostają w*******, bo niektórzy myślą, że jak temat poważny, to sobie może przyjść w barwach na teren wroga, że niby oddać hołd i szacunek kibolowi. Co tam pogrzeb? Marsz Narodowy też co nieco pokazuje. Niby święto Polaków a miejscowi napinacze szukają tych, których podobno nie ma. Taki klimat.

Ps Dziękuję za bana, chociaż nikogo nie obraziłem, chociaż to mi ubliżano, to jednak mi się oberwało. Nie napisałem nic niezgodnego z prawdą. Mogę się domyślać kto o to zadbał ale jestem zawiedziony, że bez prześmiewczego komentarza i tekstu: ostatni raz
ostrzegam. :D[/

Takiej bitej pały dawno tu nie było powinni Cie znaleźć i połamać żebyś wylogował sie do życia aktywny chuliganie internetowy, bo gówno wiesz i się ośmieszasz.
Kolejna legionistka nie wytrzymuje psychicznie. Namawiasz do pobicia mnie? :) Nie na temat piszesz chamie niemyty.

Ponawiam pytanie: były flagi Legii na wyjeździe oraz piro?

ostr
Posty: 434
Rejestracja: 10.10.2012, 11:45

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: ostr » 24.11.2016, 13:28

Są też kosy jak Ruch i Wisła. Wrzuty na murach, elementy anty-oprawy i wydarzenia na stadionie- ale ogólnie to szacunek i ostatecznie układ :)
Powiedz mi lepiej, że Legia pojechała tak jak pojechała czy lepiej żeby nie jechała abyś był zadowolany/a ?

Taka to Polska mentalność, nie ważne co zrobisz i tak jest źle :)
R1908 pisze:
13.02.2023, 20:16
Nerva1 pisze:
13.02.2023, 18:09
Jedyny czysty klub w Polsce to Ruch Chorzów i tyle.nigdy żadnego murzyna,chińczyka czy innego odmieńca
Nadrabiacie rozjebusami, ot czysty prawilnym klub.

RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: RUDYZWĄSEM » 24.11.2016, 14:14

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_UUslgs ... e=youtu.be[/youtube]

Fragment dopingu Legii w Dortmundzie

strona-praska
Posty: 248
Rejestracja: 31.03.2010, 21:57

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: strona-praska » 24.11.2016, 16:21

Przecież ten "czewarszu" to ta sama parówa co się tak pruła do Legii w każdym temacie. Nie pamiętam nicku, ale wiadomo o kogo chodzi :)

357.
Posty: 172
Rejestracja: 23.06.2013, 01:52

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: 357. » 24.11.2016, 18:24

nikodem pisze:Legia jest jedną z bardziej aktywnych ekip i szanse z nimi ma może z 5/6 band,bez pozdrowień.
yyy..chodzi o tą edycje LM mam rozumieć , bochyba nie piszesz o naszym podwórku .

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: info z TMK » 24.11.2016, 18:53

Jaka oficjalnie liczba Legii na nieoficjalnym wyjezdzie?:)

traffic2
Posty: 70
Rejestracja: 14.02.2010, 14:38

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: traffic2 » 24.11.2016, 20:39

czewarszu pisze: Miło, że zrozumiałeś. Oczywiście są kosy i "kosy". Np. taka Legia i Lech, jadą się od k****, niby kosa, a wg mnie to jedna z mocniejszych zgód w Polsce.
Według ciebie? Jesteś zwykłym hujem do szczania.

czewarszul
Posty: 18
Rejestracja: 24.11.2016, 22:20

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: czewarszul » 24.11.2016, 22:42

traffic2 pisze:
czewarszu pisze: Miło, że zrozumiałeś. Oczywiście są kosy i "kosy". Np. taka Legia i Lech, jadą się od k****, niby kosa, a wg mnie to jedna z mocniejszych zgód w Polsce.
Według ciebie? Jesteś zwykłym hujem do szczania.
Uhh, cóż za cios, ambitnie. Napisałbym, że jesteś niezwykłym chujem do srania ale po co?
Patrząc po twoich postach, nie dość, że jesteś głupi, to na dodatek jesteś zwykłym pionem, który jest oburzony i zdziwiony faktem, że między Legią a Lechem panują doskonałe relacje. Oczywiście między znaczącymi osobami a nie takimi lamusami jak ty, którzy nie wiedzą nawet tak oczywistych rzeczy. Jesteś lamusem, któremu S. każe krzyczeć, że "Lech zdechł" i wierzysz, że panuje nienawiść do Kolejorza. Jak była prawdziwa kosa, to Legia u siebie w domu mogła się przekonać co może Lech.

Co do tematu, ciekawe czy na pożegnanie Legia odpali jakieś piro czy może jednak uefa osiągnęła swój cel. Swoją drogą ciekawy jestem jak to wszystko w tej LM wyszło finansowo. Ile mogli zarobić, ile zarobili, ile stracili.

Sensi_
Posty: 618
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Sensi_ » 25.11.2016, 03:07

czewarszul pisze:
traffic2 pisze:
czewarszu pisze: Miło, że zrozumiałeś. Oczywiście są kosy i "kosy". Np. taka Legia i Lech, jadą się od k****, niby kosa, a wg mnie to jedna z mocniejszych zgód w Polsce.
Według ciebie? Jesteś zwykłym hujem do szczania.
Uhh, cóż za cios, ambitnie. Napisałbym, że jesteś niezwykłym chujem do srania ale po co?
Patrząc po twoich postach, nie dość, że jesteś głupi, to na dodatek jesteś zwykłym pionem, który jest oburzony i zdziwiony faktem, że między Legią a Lechem panują doskonałe relacje. Oczywiście między znaczącymi osobami a nie takimi lamusami jak ty, którzy nie wiedzą nawet tak oczywistych rzeczy. Jesteś lamusem, któremu S. każe krzyczeć, że "Lech zdechł" i wierzysz, że panuje nienawiść do Kolejorza. Jak była prawdziwa kosa, to Legia u siebie w domu mogła się przekonać co może Lech.

Co do tematu, ciekawe czy na pożegnanie Legia odpali jakieś piro czy może jednak uefa osiągnęła swój cel. Swoją drogą ciekawy jestem jak to wszystko w tej LM wyszło finansowo. Ile mogli zarobić, ile zarobili, ile stracili.
Słyszę tutaj to pytanie rok w rok chwilę po zamknięciu nam kolejny raz stadionu, takze nie bój się za rok też je zadasz, a kto wie może do tego czasu nawet sobie odpowiesz :)

WF.
Posty: 466
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: WF. » 25.11.2016, 07:28

Czerwaszul a ty jaka ekipę reprezentujesz?

Markos
Posty: 34
Rejestracja: 07.04.2015, 19:37

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Markos » 25.11.2016, 08:42

Czewarszul, nie wiem z jakiej ekipy jesteś, ja za Legią nie przepadam. Co do bicia braw dla Legii i tej podniety osób z innych ekip, to masz rację, dziś biją brawo a jutro już k****, więc bez sensu. Ale co do siły ekipy H Legii p********* takie głupoty.. Może porozmawiajmy o twoich umiejętnościach? Może się sprawdź z gościem z TB? Gówno wiesz, piszesz to co ci w internecie powiedzą. Cały czas nagonka na Legię, że slaba chuliganka, a Widzew? Cały czas obecny stereotyp dobrej ekipy z początków XX w. a się okazało ostatnio, że jest zupełnie inaczej i nie mówię tu tylko o flagach. Plusem tego forum jest to, że może wypowiedzieć się zwykły kibic na jakiś temat, a minusem, że właśnie znajdują się tacy 'znawcy' jak ty, własnie dlatego nic nie osiągnąłeś w tym temacie. Móglbyś normalnie się wypowiadać, ale zgrywanie kumacza w momencie gdy się nic nie znaczy jest żałosne=

larkeen
Posty: 59
Rejestracja: 02.09.2016, 12:12

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: larkeen » 25.11.2016, 09:30

Czerwaszul reprezentuje "ekipę" Polonii, która, jak wiadomo, konsekwentnie pierdoli zakaz odpalania pirotechniki. Ostatnio odpalili aż 105 (!) rac NAD WISŁĄ, czym sprawili że zaniemówiła z wrażenia cała kibicowska Polska, a także znawcy tematu z krajów ościennych. Jest to także niezwykle aktywna chuligańsko ekipa, która chętnie umawia się na walki w lasach, nie narażając się niepotrzebnie na stadionie jak jakieś bydło. Imponujące jest również jak świetnie radzą sobie z potencjalnymi nieoczekiwanymi zdarzeniami w trakcie wyjazdów - ale to jest temat na inną opowieść.
Z życia na e-froncie:
ide w gory pisze:gdyby mi się nudziło, to bym założył 15 kont, gdzie "koledzy" z Legii i np. Sosnowca nazwali by cię mega pedałem, który swoimi wpisami robi tylko przypał Legii i stwierdzili, że masz w**********.

ide w gory pisze:Jestem gejem, chodziłem na Legię, Kiedy koledzy się o tym dowiedzieli, pogonili mnie, więc postanowiłem że zniszczę ich w internecie.


AMF24
Posty: 62
Rejestracja: 23.09.2016, 21:11

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: AMF24 » 25.11.2016, 10:30

Panowie z Legii trzymajcie warszawski fason i wdawajcie się w polemikę z jakimiś lamusami.

Seth Gecko
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 477
Rejestracja: 27.02.2007, 09:04
Lokalizacja: Youtube

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Seth Gecko » 25.11.2016, 10:50

Czerwaszul vel ide w gory pojawia się czasami na meczach Polonii, ale kibicuje Hutnikowi Kraków. Co najlepsze mieszka w Warszawie. Pewnego dnia usłyszy mamy cię.
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły. Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki. Chodnik zapluły, ludzi przepędziły. Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie. Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy...

czewarszul
Posty: 18
Rejestracja: 24.11.2016, 22:20

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: czewarszul » 25.11.2016, 12:38

Jeden wpis o Legii, który nie jest przychylny ale prawdziwy i panny z Legii już się pienią, jakie to zabawne. Żaden klub nie ma tutaj tylu spiętych panienek, które na dodatek poza obrażaniem, nie potrafią nic więcej dodać. Zabawne? Zabawne. To też w jakiś sposób pokazuje waszą "siłę", bo jak ktoś źle pisze np. o Lechu, to nie ma gównoburzy, a przy Legii same rozemocjonowane dziewczyny. Oczywiście standardowo te same. Niektórzy nawet wypierają się Legii, żeby nie powiększać liczby oszołomów od eLki.

Sensi - jeden z głównych tych słabych psychicznie, który musi bronić dobrego imienia Legii, bo nie zaśnie. Ja tam nie widzę pytania, tylko zaciekawienie z mojej strony jak będzie. No ale jako kumaty zapewne wiesz jak będzie.

WF. - najsilniejszą.

Markos - Co do siły Legii spod znaku H, to ty p********* głupoty. Z tych największych miast, nie ma drugiej tak bezpłodnej ekipy. Chyba, że dla ciebie przejawem chuliganki jest przylutowanie staremu dziadowi (nie wspominając o swoich), to wtedy spoko, są silni. Mistrzostwem jest już pisanie, żebym się sprawdził z kimś z TB. :D Siema "Marek", nie znasz mnie ale spotkajmy się na solo, bo na knet muszę udowodnić, że coś znaczę. :D Ja pierdolę, że też jeszcze ci odpowiadam... Typowy argument: a Widzew? Widzewowi, to Legia do pięt nie dorasta na dzień dzisiejszy. Mimo wszystko polują i sami też bywają upolowani ale działają, a Legia jak zawsze, manewry takie, że nie dzieje się nic. Grunt, że zaimponują dzieciom, których jara szarpanie się z dziadami robiącymi za średnią krajową.

larkeen - kolejny naczelny obrońca Legii z tych słabych psychicznie, który pisze nawet jak się na niego nie zwraca uwagi.:D Koledzy po szalu piszą mu, żeby zamknął ryj, a on dalej kontynuuje. Ile miało być odpalonych rac na 105-lecie Polonii? 200?:D Race to jedno ale spuszczenie wpierdolu legionistom, to drugie.:) Kto by się spodziewał, że duchy biją.

AMF24 - kolegom po szalu ubliżasz, nie wstyd ci?

Seth Grecko - Grozisz? Obiecujesz? Ostrzegasz? Robisz z siebie debila? To też jest typowe, nie piszę obraźliwych komentarzy typu, że Legia to ku*** czy, że na Legię chodzą same pedały, piszę w miarę grzecznie, wyrażam na forum dyskusyjnym swoją opinię, a tu notorycznie pojawia się jakiś paź, który będzie mnie straszyć albo pisać o połamaniu mnie.

Na Legii zawsze taka mentalność, że święcie przekonani, że najlepsi a jak ktoś chce ich sprawdzić, to znikają. Jak ktoś napisze na forum coś nie tak, to (2 strony) banda jakichś panienek płacze, wyzywa, grozi. Prawda boli. Grunt, że dostaniecie ostatnie ostrzeżenie. Chociaż ban dla tych notorycznych obrońców Legii załatwiłby sprawę, bo to wy robicie największy burdel pisząc ciągle nie na temat.

Tylu was się zainteresowało moją osobą, że chyba jakąś stronę sobie założę albo jakiś fan club załóżcie. Teraz to się zestresujecie.

strona-praska
Posty: 248
Rejestracja: 31.03.2010, 21:57

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: strona-praska » 25.11.2016, 14:01

Dlaczego parówo piszesz o akcjach sportowych/leśnych jak ty w życiu na takowej nie byłeś ? Jesteś typową cipą co została zgwałcona butami po ryju gdzieś po meczu (pewnie przypadkiem bo ekipę swojego klubu to ty widziałeś na zdjęciach) i wylewasz tu swoje żale.

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: LegionKing » 25.11.2016, 14:09

czewarszul pisze:Jeden wpis o Legii, który nie jest przychylny ale prawdziwy i panny z Legii już się pienią, jakie to zabawne. Żaden klub nie ma tutaj tylu spiętych panienek, które na dodatek poza obrażaniem, nie potrafią nic więcej dodać. Zabawne? Zabawne. To też w jakiś sposób pokazuje waszą "siłę", bo jak ktoś źle pisze np. o Lechu, to nie ma gównoburzy, a przy Legii same rozemocjonowane dziewczyny. Oczywiście standardowo te same. Niektórzy nawet wypierają się Legii, żeby nie powiększać liczby oszołomów od eLki.

Sensi - jeden z głównych tych słabych psychicznie, który musi bronić dobrego imienia Legii, bo nie zaśnie. Ja tam nie widzę pytania, tylko zaciekawienie z mojej strony jak będzie. No ale jako kumaty zapewne wiesz jak będzie.

WF. - najsilniejszą.

Markos - Co do siły Legii spod znaku H, to ty p********* głupoty. Z tych największych miast, nie ma drugiej tak bezpłodnej ekipy. Chyba, że dla ciebie przejawem chuliganki jest przylutowanie staremu dziadowi (nie wspominając o swoich), to wtedy spoko, są silni. Mistrzostwem jest już pisanie, żebym się sprawdził z kimś z TB. :D Siema "Marek", nie znasz mnie ale spotkajmy się na solo, bo na knet muszę udowodnić, że coś znaczę. :D Ja pierdolę, że też jeszcze ci odpowiadam... Typowy argument: a Widzew? Widzewowi, to Legia do pięt nie dorasta na dzień dzisiejszy. Mimo wszystko polują i sami też bywają upolowani ale działają, a Legia jak zawsze, manewry takie, że nie dzieje się nic. Grunt, że zaimponują dzieciom, których jara szarpanie się z dziadami robiącymi za średnią krajową.

larkeen - kolejny naczelny obrońca Legii z tych słabych psychicznie, który pisze nawet jak się na niego nie zwraca uwagi.:D Koledzy po szalu piszą mu, żeby zamknął ryj, a on dalej kontynuuje. Ile miało być odpalonych rac na 105-lecie Polonii? 200?:D Race to jedno ale spuszczenie wpierdolu legionistom, to drugie.:) Kto by się spodziewał, że duchy biją.

AMF24 - kolegom po szalu ubliżasz, nie wstyd ci?

Seth Grecko - Grozisz? Obiecujesz? Ostrzegasz? Robisz z siebie debila? To też jest typowe, nie piszę obraźliwych komentarzy typu, że Legia to ku*** czy, że na Legię chodzą same pedały, piszę w miarę grzecznie, wyrażam na forum dyskusyjnym swoją opinię, a tu notorycznie pojawia się jakiś paź, który będzie mnie straszyć albo pisać o połamaniu mnie.

Na Legii zawsze taka mentalność, że święcie przekonani, że najlepsi a jak ktoś chce ich sprawdzić, to znikają. Jak ktoś napisze na forum coś nie tak, to (2 strony) banda jakichś panienek płacze, wyzywa, grozi. Prawda boli. Grunt, że dostaniecie ostatnie ostrzeżenie. Chociaż ban dla tych notorycznych obrońców Legii załatwiłby sprawę, bo to wy robicie największy burdel pisząc ciągle nie na temat.

Tylu was się zainteresowało moją osobą, że chyba jakąś stronę sobie założę albo jakiś fan club załóżcie. Teraz to się zestresujecie.
Ja ci odpiszę tylko tak, nie jesteś anonimowy w internecie, kiedyś chłopak z Motoru myślał podobnie jak wypisywał głupoty o Wiśle jakież było jego zdziwienie kiedy pewnego dnia go odwiedzili.

czewarszul
Posty: 18
Rejestracja: 24.11.2016, 22:20

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: czewarszul » 25.11.2016, 14:21

strona-praska pisze:Dlaczego parówo piszesz o akcjach sportowych/leśnych jak ty w życiu na takowej nie byłeś ? Jesteś typową cipą co została zgwałcona butami po ryju gdzieś po meczu (pewnie przypadkiem bo ekipę swojego klubu to ty widziałeś na zdjęciach) i wylewasz tu swoje żale.
Byłem na akcjach sportowych/leśnych salcesonie. Raz byłem z klasą na piłce ręcznej, a potem poszliśmy na spacer do lasu Młocińskiego. Kolejna spięta panienka z Legii do listy, która nie wytrzymuje psychicznie.:D Ty jesteś nietypową cipą i potwierdzasz, że legionistów ciągnie do gwałtów, penisów (jak twoje koleżanki) i ogólnie macie jakieś takie multi kulti podejście do życia. Odetchnij i wracaj chuliganie do lasu bić całą Polskę oraz oglądać na żywo swoją ekipę.:D

ps Masz ode mnie ostatnie ostrzeżenie. :D

LegionKing, oho, kolejna panienka z Legii, która wpisała się w retorykę grożenia itp. Ty też nie jesteś anonimowy, więc łaskawie wynoś się, kobieto.

ps Masz ode mnie ostatnie ostrzeżenie.

Same chulygany. Jeden już chce łamać, drugi będzie słuchać "mamy cię", trzeci lamus podaje przykłady, kiedy wiślacy zgnębili czołową postać z Motoru za to, że chciał ich ciąć. Dobra lamusy, czekam na wpis, że mnie zabijecie.

Jednego nie bierzecie pod uwagę.:)

lobik
Posty: 362
Rejestracja: 01.11.2014, 12:12

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: lobik » 25.11.2016, 14:26

Najważniejsze, żeby nie dyskutować z geniuszami klawiatury. Faja zawsze będzie FAJĄ! Ale nie o tym chciałem dyskutować, jak wyglądało wejście legionistów na stadion, czy pomagali wam kibice BVB? Bo widząc po transparentach na "ułefa", to byli przeciwni waszemu zakazowi. Pamiętam też, jak półtorej roku temu, milicja zamordowała kibica w Knurowie, to fani Borusi wywiesili odpowiednie transparenty na "polskich stróżów prawa".
"...nie pozwól Matko, by szargał Cię semicki pies.."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 1920UJB, banach3, Mari80, roman71, W.F.H., zgredos i 560 gości