www.warhouse.pl

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Khan » 26.04.2017, 15:16

niezbanowany pisze:GKS Katowice - GKS Tychy bez kibiców gości przez jebanego wojewode
[link]
a czego ie spodziewacie ? normalne ze jak nie wpuszczał na ludowy koalicje i na B1 Zagłębie to tu miała by być inna decyzja ??



ciastekkk
Posty: 28
Rejestracja: 23.03.2017, 21:37

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ciastekkk » 27.04.2017, 17:50

jak wygląda sytuacja na Giszowcu i Ligocie mógłby ktoś obiektywnie opisać ?

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Khan » 27.04.2017, 20:25

ciastekkk pisze:jak wygląda sytuacja na Giszowcu i Ligocie mógłby ktoś obiektywnie opisać ?
Giszowiec - GKS, na osiedlu Adama i ul miłej Ruch w defensywie porównując sytuacje np. 5-7 lat temu nie mniej widoczny i na ulicy i na murach
Ligota - bloki przy dworcu PKP - Ruch reszta GKS z nielicznymi jednostkami Ruchu. niby jest przewaga GKS ale to raz na wozie raz pod wozem

andi
Posty: 38
Rejestracja: 27.04.2017, 20:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: andi » 27.04.2017, 20:37

Jak wyglada sytuacja w Chropaczowie?

pangrzegorz1975
Posty: 347
Rejestracja: 30.03.2014, 13:11

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: pangrzegorz1975 » 27.04.2017, 20:46

Po stracie większości w radzie Miejskiej w Bytomiu prezydenta Bartyli,radni zablokowali inwestycję budowy kompleksu sportowego w Bytomoi(stadion na 9000,2 lodowiska,itp)Praktycznie oznacza to koniec Polonii Bytom.Polityka i wewnetrzne animozje skończyły zywot zasłuzonego klubu.Pozostana najwierniejsi,odbudowa klubu od B klasy chyba nic nie da.Cholernie smutne.
Z klubu prekursorów polskiego ruchu kibicowskiego

Łagodny
Posty: 399
Rejestracja: 08.04.2013, 21:06
Lokalizacja: Żółto-Czarna Ojczyzna

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Łagodny » 27.04.2017, 22:00

pangrzegorz1975 pisze:Po stracie większości w radzie Miejskiej w Bytomiu prezydenta Bartyli,radni zablokowali inwestycję budowy kompleksu sportowego w Bytomoi(stadion na 9000,2 lodowiska,itp)Praktycznie oznacza to koniec Polonii Bytom.Polityka i wewnetrzne animozje skończyły zywot zasłuzonego klubu.Pozostana najwierniejsi,odbudowa klubu od B klasy chyba nic nie da.Cholernie smutne.
A nie było opcji by ten stadion był mniejszy np. o połowę ? Koszta mniejsze, większe szanse na zbudowanie i tym samym klub by mógł przetrwać.

walkers
Posty: 118
Rejestracja: 29.08.2016, 14:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: walkers » 28.04.2017, 00:09

ciastekkk pisze:jak wygląda sytuacja na Giszowcu i Ligocie mógłby ktoś obiektywnie opisać ?
gisz prawie przejęty przez Gks a Ligota jak kolega napisał, sporo aktywnych osób na emigracji ale reszta radzi sobie całkiem nieźle. Liczebnie na pewno więcej Gieksy ale obecnie niewiele się dzieje

ciastekkk
Posty: 28
Rejestracja: 23.03.2017, 21:37

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ciastekkk » 28.04.2017, 09:42

Tysiąclecie , Piotrowice i Panewniki aktualnie jak jest ?

siwy_rr
Posty: 160
Rejestracja: 17.02.2014, 12:33

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: siwy_rr » 28.04.2017, 09:44

Chyba Giszowiec ma na Gieksie najaktywniejszą ekipę. Sportowo jak i organizacyjnie, liczbowo... ale pamiętam na przełomie wieków Giszowiec był jednym z głównych niebieskich rejonów w Katowicach.

Co do Polonii Bytom to dziwi mnie bierność kibiców którzy widząc jak ich klub dołuje nie biorą spraw we własne ręce i czekają na rozwój sytuacji. Tak samo ciężka sytuacja jest w Chorzowie ale jakoś nie słyszałem by kibice coś robili. Chyba liczą że po raz kolejny miasto wyda kolejne miliony kosztem obiecanego stadionu który i tak nie powstanie.

siwy_rr
Posty: 160
Rejestracja: 17.02.2014, 12:33

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: siwy_rr » 28.04.2017, 09:53

ciastekkk pisze:Tysiąclecie , Piotrowice i Panewniki aktualnie jak jest ?
Tysiąclecie - Mimo że osiedle graniczy z Chorzowem wpływy Ruchu na osiedlu bardzo zmalały, kiedyś dobrze się Ruch trzymał właśnie w częsci od strony Chorzowa dziś tylko niebieskie jednostki nie mające wpływu na osiedle. Często niebiescy odwiedziają Tysiąclecie głównie ściany mając tam na prawdę rzut beretem jak i ostatnia głośna akcja gdy 50 niebieskich wbiło na turniej dzieciaków pod patronatem Gks.

Piotrowice - Ruch ma sie dobrze na małym osiedlu Żurawia (obok szkoły policyjnej) są solą w oku okolicznych terenów Gieksy. Reszta Piotrowic to Gks głównie duże osiedle Odrodzenia (manhattan) gdzie jest najwięcej Gks

Panewniki - Większość Ruch głównie na blokowisku (Kokociniec). Ale jest też Gks który coś działa.

SeniorSiarra
Posty: 61
Rejestracja: 22.06.2016, 18:47

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: SeniorSiarra » 28.04.2017, 11:15

Jak wygląda sytuacja w Bytomiu na Bobrku? Ostatnio miałem okazję przejeżdżać i wjeżdżając od strony Zabrza dużo napisów pro KSG. Wiem, że kiedyś była tam garstka Żaboli, ale zauważyłem, że część z tych wrzutów była nowa. To ktoś lokalny czy raczej wjazdy żeby pomazać ściany? Ciekawa lokalizacja, bo z jednej strony Górnik, z drugiej Polonia, a i osiedle dalej Szombierki, które chyba znowu coś kręcą. Bez napinki proszę.

andi
Posty: 38
Rejestracja: 27.04.2017, 20:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: andi » 28.04.2017, 11:42

Wie ktos moze jak wyglada teraz na Rojcy dzielnicy Radzionkowa podobno Polonia w odwrocie znajomy twierdzi ze ich grafy sa juz stare a nowych brak bez napinki prosze !

.SKORPION.
Posty: 54
Rejestracja: 21.04.2012, 13:27
Lokalizacja: Polska Południowa!

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: .SKORPION. » 28.04.2017, 11:49

andi pisze:Wie ktos moze jak wyglada teraz na Rojcy dzielnicy Radzionkowa podobno Polonia w odwrocie znajomy twierdzi ze ich grafy sa juz stare a nowych brak bez napinki prosze !
ty tak na serio??
to ze nie ma nowych grafitii to znaczy ze ekipy wygasla ?

andi
Posty: 38
Rejestracja: 27.04.2017, 20:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: andi » 28.04.2017, 13:53

Znam sytuacje na Rojcy tylko z opowiadan kolegi z Radzionkowa twierdzi ze Ruch R.powoli sie w tych okolicach odradza,wiecej nic niewiem . Ciekawi mnie bo Slasku to kazda miejscowosc to inne grafy .Czasami jade ciezarowka przez te tereny isam juz niewiem
kto wlasciwie ma przewage w malych miejscowosciach.

Artist
Posty: 55
Rejestracja: 08.10.2010, 11:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Artist » 28.04.2017, 14:54

I to jest najdoskonalszy dowod na to, ze Panie PeRkun - gowno Pan wiesz o katowicach. Porownywanie mocno patologicznego i zaludnionego Giszowca (slyszales moze kiedys o wojnach miedzy Ruchem a GKSem na giszu, ktore szokowaly cale katowice? Jak widac nie) do piotrowic, ktore sa mala czescia rownie malo zaludnionych poludniowych przedmiesci katowic jest tak kretynskie, ze glowa mala...

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! » 28.04.2017, 15:30

PeRkun to dałn jak c*** nie brać go na poważnie

bez-napinki
Posty: 1578
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 28.04.2017, 15:54

siwy_rr pisze:
ciastekkk pisze:Tysiąclecie , Piotrowice i Panewniki aktualnie jak jest ?
Tysiąclecie - Mimo że osiedle graniczy z Chorzowem wpływy Ruchu na osiedlu bardzo zmalały, kiedyś dobrze się Ruch trzymał właśnie w częsci od strony Chorzowa dziś tylko niebieskie jednostki nie mające wpływu na osiedle. Często niebiescy odwiedziają Tysiąclecie głównie ściany mając tam na prawdę rzut beretem jak i ostatnia głośna akcja gdy 50 niebieskich wbiło na turniej dzieciaków pod patronatem Gks.

Piotrowice - Ruch ma sie dobrze na małym osiedlu Żurawia (obok szkoły policyjnej) są solą w oku okolicznych terenów Gieksy. Reszta Piotrowic to Gks głównie duże osiedle Odrodzenia (manhattan) gdzie jest najwięcej Gks

Panewniki - Większość Ruch głównie na blokowisku (Kokociniec). Ale jest też Gks który coś działa.
Z tym GKSem na Panewnikach, który działa to chyba trochę się zagalopowałeś. Tauzen jak dla mnie to taka trochę kibicowska pustynia. Niestety. Potencjał na tym osiedlu chyba się ograniczył do minimum z obu stron.

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! » 28.04.2017, 16:00

Działa tam Gieksa (z Panewnik) ale w nocy na ścianach ;) a wjazdy na osiedle robi Ligota/Piotrowice/Brynów i inni..

walkers
Posty: 118
Rejestracja: 29.08.2016, 14:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: walkers » 28.04.2017, 16:43

ciastekkk pisze:Tysiąclecie , Piotrowice i Panewniki aktualnie jak jest ?
nie wiem co za chłopaki się wypowiadają tutaj ale chyba nie jesteście z Katowic. Tauzen średnio jeśli chodzi o Ruch ale coś tam próbują, Piotrowice przewaga Gieksy na murach i liczbowe ale Ruch młodzi coraz lepiej i coraz więcej, natomiast Panewniki to bastion Ruchu i dobra chuligańska młoda ekipka. Obecnie niewiele się dzieje.

PeRkun nie rób wstydu Ruchowi

lnv
Posty: 40
Rejestracja: 05.10.2013, 23:28

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: lnv » 28.04.2017, 18:58

na Rojcy jest bez zmian od paru lat, nikt ze starych PB z puchami nie lata po prostu i tyle.

Torcida Świony
Posty: 43
Rejestracja: 14.08.2013, 17:45

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Torcida Świony » 28.04.2017, 20:10

Nerva1 pisze:
andi pisze:Jak wyglada sytuacja w Chropaczowie?
99% Ruch , kiedyś trochę żaboli ale wymarli
p********* głupoty i weź odstaw już te leki. (Ps.tak Jestem na meczu trwa przerwa.)
Lipiny&Chropaczów

pangrzegorz1975
Posty: 347
Rejestracja: 30.03.2014, 13:11

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: pangrzegorz1975 » 28.04.2017, 21:41

siwy_rr pisze:Chyba Giszowiec ma na Gieksie najaktywniejszą ekipę. Sportowo jak i organizacyjnie, liczbowo... ale pamiętam na przełomie wieków Giszowiec był jednym z głównych niebieskich rejonów w Katowicach.

Co do Polonii Bytom to dziwi mnie bierność kibiców którzy widząc jak ich klub dołuje nie biorą spraw we własne ręce i czekają na rozwój sytuacji. Tak samo ciężka sytuacja jest w Chorzowie ale jakoś nie słyszałem by kibice coś robili. Chyba liczą że po raz kolejny miasto wyda kolejne miliony kosztem obiecanego stadionu który i tak nie powstanie.
To,że nie ma takich info na kibice.net,nie oznacza,że nikt nic nie robi...Pozdrawiam
Z klubu prekursorów polskiego ruchu kibicowskiego

Artist
Posty: 55
Rejestracja: 08.10.2010, 11:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Artist » 28.04.2017, 22:48

PeRkun pisze:Jaja sobie z was robie tylko czekałem na płaczków zwłaszcza na tego palanta za ruchem co sie podszywa pod kibica Ruchu debilu nie wypowiadaj sie na temat Niebieskich juz ci ktoś pisał od nas że nie masz sie wypowiadac bo nie jestes z Ruchu.
Robienia z siebie błazna ciąg dalszy...akurat "za Ruchem!" jest jedną z niewielu wiarygodnych i potwierdzonych osób wypowiadających się w temacie i jedną z niewielu, która jest w stanie na pewne rzeczy spojrzeć obiektywnie. Zobaczymy jak długo będziesz w stanie kompromitować się dalej...

obiektywny12345
Posty: 1
Rejestracja: 28.04.2017, 23:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: obiektywny12345 » 28.04.2017, 23:06

SeniorSiarra pisze:Jak wygląda sytuacja w Bytomiu na Bobrku? Ostatnio miałem okazję przejeżdżać i wjeżdżając od strony Zabrza dużo napisów pro KSG. Wiem, że kiedyś była tam garstka Żaboli, ale zauważyłem, że część z tych wrzutów była nowa. To ktoś lokalny czy raczej wjazdy żeby pomazać ściany? Ciekawa lokalizacja, bo z jednej strony Górnik, z drugiej Polonia, a i osiedle dalej Szombierki, które chyba znowu coś kręcą. Bez napinki proszę.
Bobrek i Szombierki to sama Polonia.

siedze cicho
Posty: 30
Rejestracja: 08.05.2013, 13:55

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: siedze cicho » 29.04.2017, 08:05

Dobre z tą Rojcą. Myślę, że jedna głowa się wychyli i szybko będzie parter i koniec działalności. Już PB w tej dzielni nie raz to pokazała.
Co do Bobrka, 100% za PB nigdy nie było i nie będzie kolego obiektywny.

Łagodny
Posty: 399
Rejestracja: 08.04.2013, 21:06
Lokalizacja: Żółto-Czarna Ojczyzna

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Łagodny » 29.04.2017, 10:42

Te pytania o Rojcę to jakaś prowokacja albp typ ma nierówno pod sufitem.
Kiedyś była tam od nas dobra ekipa ale to były czasy ekstraklasy. Później ci ludzie wyjechali za granicę, część się przerzuciła na PB inni przestali się interesować Ruchem Radzionków i tak rozwinęła się Polonia Bytom na dzielnicy, która graniczy z Bytomiem i ta dzielnica prawie w całości jest przejęta przez Polonię.
Obecnie są tam tylko jednostki od nas, które się nie wychylają, bo mają świadomość tego, że Polonii jest więcej, a co za tym idzie - historia nie raz pokazała, że przez przewagę na dzielnicy pozwalają sobie na więcej (chodzi mi o sprawy niezgodne z poczuciem honoru). Są też starsi kibice ale to tylko pikniki.

andi
Posty: 38
Rejestracja: 27.04.2017, 20:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: andi » 29.04.2017, 11:25

To nie zadna prowokacja .Umyslowo jestem zdrowy.Niejestem ze Slaska i nie znam Waszych klimatow.Od pewnego czasu jezdze sluzbowo po Slasku i obserwuje napisy na murach itp .Moje informacje pochodza od innych kierowcow lub magazynierow.
U nas totalna pustynia kibicowska a u Was to naprawde musi byc wesolo. Myslalem ze to odpowiednie forum .

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: whiskey » 29.04.2017, 12:13

perkun tobie cisną wiarygodne osoby z Ruchu więc W**********, po karierze.

Rycho
Posty: 142
Rejestracja: 27.02.2007, 18:55

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Rycho » 29.04.2017, 12:52

Łagodny pisze:Te pytania o Rojcę to jakaś prowokacja albp typ ma nierówno pod sufitem.
Kiedyś była tam od nas dobra ekipa ale to były czasy ekstraklasy. Później ci ludzie wyjechali za granicę, część się przerzuciła na PB inni przestali się interesować Ruchem Radzionków i tak rozwinęła się Polonia Bytom na dzielnicy, która graniczy z Bytomiem i ta dzielnica prawie w całości jest przejęta przez Polonię.
Obecnie są tam tylko jednostki od nas, które się nie wychylają, bo mają świadomość tego, że Polonii jest więcej, a co za tym idzie - historia nie raz pokazała, że przez przewagę na dzielnicy pozwalają sobie na więcej (chodzi mi o sprawy niezgodne z poczuciem honoru). Są też starsi kibice ale to tylko pikniki.
no ok, Łagodny masz swoje zdanie, ale kibice jakiego klubu w formie zorganizowanej byli na Rojcy zanim były wasze czasy w ekstraklasie ?

jak.wodospady
Posty: 149
Rejestracja: 06.01.2016, 12:52

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: jak.wodospady » 29.04.2017, 13:00

Jakie są najsilniejsze katowickie dzielnice GieKSy i jakie ulice obejmują centrum Katowic?

ciastekkk
Posty: 28
Rejestracja: 23.03.2017, 21:37

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ciastekkk » 29.04.2017, 14:04

jak się nie myle to Giszowiec i Witosa kiedyś wiem że Burowiec był mocny ale obecnie nie :) niech się ktoś wypowie bardziej w temacie :)

MKS Iskra Pszczyna
Posty: 38
Rejestracja: 21.05.2016, 16:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: MKS Iskra Pszczyna » 29.04.2017, 16:49

Powiedziałbym:

Giszowiec
Burowiec
Ligota
Tysiąclecia

Giszowiec i Ligota myślę, że głównie dlatego, że mają wroga na dzielnicy. Na Giszowcu Ruchu już nie wiele zostało, ale mają blisko do bardzo silnego Nikiszowca który jest w 100% za Ruchem i niezły jazdy między nimi bywały. Na Ligocie Gieksy jest ok 2/3, Ruch tam działa całkiem dobrze, to też i muszą mieć oczu dookoła głowy. Burowiec znowu ma jazdy z Szopienicami (Ruch) z racji bliskości, taka sama sytuacja jak między Giszowcem a Nikiszowcem.

Tauzen jest na granicy z Chorzowskim Klimzowcem, tak jak Witosa z Chorzowem Batorym. Taka moja opinia z zewnątrz.

ciastekkk
Posty: 28
Rejestracja: 23.03.2017, 21:37

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ciastekkk » 29.04.2017, 18:31

a jak sytuacja w Czechowicach-Dziedzicach ? kiedyś Walcownia coś tam działała teraz tam jest już cicho od dłuższego czasu. czy poza Walcownią są jakies grupy jeżdżące na jakieś inne kluby ? kiedyś słyszałem o jakiś vlepkach Wisły i osobach jeżdżących na Ruch.

bez-napinki
Posty: 1578
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 29.04.2017, 19:46

MKS Iskra Pszczyna pisze:Powiedziałbym:

Giszowiec
Burowiec
Ligota
Tysiąclecia

Giszowiec i Ligota myślę, że głównie dlatego, że mają wroga na dzielnicy. Na Giszowcu Ruchu już nie wiele zostało, ale mają blisko do bardzo silnego Nikiszowca który jest w 100% za Ruchem i niezły jazdy między nimi bywały. Na Ligocie Gieksy jest ok 2/3, Ruch tam działa całkiem dobrze, to też i muszą mieć oczu dookoła głowy. Burowiec znowu ma jazdy z Szopienicami (Ruch) z racji bliskości, taka sama sytuacja jak między Giszowcem a Nikiszowcem.

Tauzen jest na granicy z Chorzowskim Klimzowcem, tak jak Witosa z Chorzowem Batorym. Taka moja opinia z zewnątrz.
Jak wspominałem wcześniej.
Tauzen to taka mała kibicowska pustynia Katowic, są kibice obu drużyn, ale żeby to było jakieś bardzo silne osiedle? Powątpiewam. Umieściłbym tu prędzej Paderewę albo Bogucice.

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: WileTheBest » 29.04.2017, 23:45

Mógłby ktoś powiedzieć jak jest na Lipinach? 50/50?
Września 100% Lech Poznań!

pankropek
Posty: 32
Rejestracja: 18.04.2016, 21:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: pankropek » 29.04.2017, 23:58

Zagłębie Sosnowiec bez flag na meczu. Jakiś protest mają? Grają realnie o awans więc brak flag i dopingu może dziwić.

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Polish Power » 30.04.2017, 00:18

Zagłębie często nie ma praktycznie wcale młyna u siebie a was wciąż to dziwi.

bezel1948
Posty: 63
Rejestracja: 15.03.2015, 22:03

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bezel1948 » 30.04.2017, 13:31

SeniorSiarra pisze:Jak wygląda sytuacja w Bytomiu na Bobrku? Ostatnio miałem okazję przejeżdżać i wjeżdżając od strony Zabrza dużo napisów pro KSG. Wiem, że kiedyś była tam garstka Żaboli, ale zauważyłem, że część z tych wrzutów była nowa. To ktoś lokalny czy raczej wjazdy żeby pomazać ściany? Ciekawa lokalizacja, bo z jednej strony Górnik, z drugiej Polonia, a i osiedle dalej Szombierki, które chyba znowu coś kręcą. Bez napinki proszę.
Bobrek im bliżej Bytomia tym więcej Polonii raczej trafisz tam kogoś w barwach PB niz naszych.3/4 dzielnicy to Polonia może więcej. Szombry to Polonia. Zieloni, raczej pokitrani nosa nie wychylają.

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Polish Power » 30.04.2017, 16:20

pytanie jeszcze odnośnie poprzedniej kolejki, ile Polonii Bytom w Niepołomicach ?? i czy GieKSa była w Mielcu czy zakaz za za coś ??

siwy_rr
Posty: 160
Rejestracja: 17.02.2014, 12:33

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: siwy_rr » 30.04.2017, 20:21

bez-napinki pisze:
MKS Iskra Pszczyna pisze:Powiedziałbym:

Giszowiec
Burowiec
Ligota
Tysiąclecia

Giszowiec i Ligota myślę, że głównie dlatego, że mają wroga na dzielnicy. Na Giszowcu Ruchu już nie wiele zostało, ale mają blisko do bardzo silnego Nikiszowca który jest w 100% za Ruchem i niezły jazdy między nimi bywały. Na Ligocie Gieksy jest ok 2/3, Ruch tam działa całkiem dobrze, to też i muszą mieć oczu dookoła głowy. Burowiec znowu ma jazdy z Szopienicami (Ruch) z racji bliskości, taka sama sytuacja jak między Giszowcem a Nikiszowcem.

Tauzen jest na granicy z Chorzowskim Klimzowcem, tak jak Witosa z Chorzowem Batorym. Taka moja opinia z zewnątrz.
Jak wspominałem wcześniej.
Tauzen to taka mała kibicowska pustynia Katowic, są kibice obu drużyn, ale żeby to było jakieś bardzo silne osiedle? Powątpiewam. Umieściłbym tu prędzej Paderewę albo Bogucice.
Bogucice na pewno się na Gieksie wyróżniają nie od dziś.

Co do Paderewy to byłbym ostrożny... za bardzo nie wykorzystany potencjał jak na takie duże osiedle nie mające dookoła praktycznie wrogów co w Katowicach jest rzadkością

Tauzen znam ponieważ tu pomieszkuje u rodziny i znam sprawę z pierwszej ręki na pewno jak na tak duże osiedle to liczby pownny być większe ale Tauzen liczby na wyjazdach ma niezłe, ciągle są atakowani przez okoliczne fc niebieskich na ścianach i potrafią się też odgryźć a też mają dużo do powiedzenia na Gieksiarskim hokeju.
Co do niebieskich z Tauzena to swój czas mieli jak na osiedlu mieszkał słynny F.
Są na osiedlu, jeżdzą na mecze ale ich obecna aktywność kończy się na rozlepieniu kilku vlep czy w nocy na pomazaniu czegoś na osiedlu.
Polish Power pisze: GieKSa była w Mielcu czy zakaz za za coś ??
mieli zakaz nikogo nie było oficjalnie

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: mimi94xd i 564 gości