www.warhouse.pl

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
old school CRBB
Posty: 111
Rejestracja: 04.01.2017, 09:13

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: old school CRBB » 16.05.2017, 23:50

Stary Wyjazdowicz pisze:
Nerva1 pisze:PErsona NOn Grata INO RUCH
fana przerobiona
Kibic ŁKS-u. Jeśli przerobiona +. Za słabo widać resztki fany Gieksy-. Sam pomysł +.
p.s. Jak Ruch spadnie to dopiero będą mogli się wykazać na +.



saab10
Posty: 49
Rejestracja: 17.12.2013, 14:58

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: saab10 » 17.05.2017, 01:35

Gieksa proponuje Ruchowi walke o fany na co otrzymuje odpowiedź, że Ruch moze sie bić o fane ŚP PISAKA i Reprezentacyjna

Sebastian75
Posty: 382
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Sebastian75 » 17.05.2017, 03:11

old school CRBB pisze:
Stary Wyjazdowicz pisze:
Nerva1 pisze:PErsona NOn Grata INO RUCH
fana przerobiona
Kibic ŁKS-u. Jeśli przerobiona +. Za słabo widać resztki fany Gieksy-. Sam pomysł +.
p.s. Jak Ruch spadnie to dopiero będą mogli się wykazać na +.
hahah beda mogli sie szczycic ze nie wyjebali flagi na meczu normalnie tylko przekretem no ale Wisła wiedziala jak ich zawac CWELE !!

płyndonaczyń
Posty: 69
Rejestracja: 22.10.2016, 16:20

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: płyndonaczyń » 17.05.2017, 03:35

Piłeś to nie pisz idioto bo twoje teksty są dziecinne spadaj się wyzalac gdzie i komu indziej albo zamknij pysk ty matolku bez szkoły. Nie pisz tu więcej i w ogóle najlepiej jebnij się w łeb glupolku sebastianku ,typowy sebo.

Sebastian75
Posty: 382
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Sebastian75 » 17.05.2017, 03:38

[quote="płyndonaczyń"] tak cwelu twoj post to nr 1 na tym forum.

płyndonaczyń
Posty: 69
Rejestracja: 22.10.2016, 16:20

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: płyndonaczyń » 17.05.2017, 03:46

Glupi jestes i bezradny. Szkoda ciebie kiepie. Skończ już odpisywać durniu.

OleOle
Posty: 92
Rejestracja: 27.05.2016, 22:45

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: OleOle » 17.05.2017, 17:07

saab10 pisze:Gieksa proponuje Ruchowi walke o fany na co otrzymuje odpowiedź, że Ruch moze sie bić o fane ŚP PISAKA i Reprezentacyjna
Co Gieksa proponuje? Zmień dilera lub informatora.
Śląscy Ekstremiści

Bulbo
Posty: 20
Rejestracja: 22.09.2014, 16:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Bulbo » 17.05.2017, 17:20

przypalowiec z forum pisze:Ciekawie będzie jak Ruch spadnie, nawet nie wiem czy kibice sami by tego nie chcieli, j**** tych pseudo grajków "zawsze tam gdzie Ruch gra...." więc ciekawe boiska do zwiedzenia, Tychy, Częstochowa (!) pokaz flag Rakowa, Zabrze, Katowice, Chojnice - przecież w pierwszej lidze teraz wiecej ciekawych druzyn niz ta nudna ekstraklasa i wizyta w Warszawie, Białymstoku gdzie psy wpuszcza Cie na druga polowe jak im sie zachce. Jak ktos bedzie chcial ekstraklase w Chorzowie to pójdzie sobie na Wisłe i tyle ;d
Tylko zwróć uwage na mały szczegół.Kumaty wojewoda pozamyka wszystkie sektory gości i tyle będzie z tych ciekawych meczy.

N-E
Posty: 18
Rejestracja: 26.07.2014, 16:52

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: N-E » 17.05.2017, 18:06

Bulbo pisze:
przypalowiec z forum pisze:Ciekawie będzie jak Ruch spadnie, nawet nie wiem czy kibice sami by tego nie chcieli, j**** tych pseudo grajków "zawsze tam gdzie Ruch gra...." więc ciekawe boiska do zwiedzenia, Tychy, Częstochowa (!) pokaz flag Rakowa, Zabrze, Katowice, Chojnice - przecież w pierwszej lidze teraz wiecej ciekawych druzyn niz ta nudna ekstraklasa i wizyta w Warszawie, Białymstoku gdzie psy wpuszcza Cie na druga polowe jak im sie zachce. Jak ktos bedzie chcial ekstraklase w Chorzowie to pójdzie sobie na Wisłe i tyle ;d
Tylko zwróć uwage na mały szczegół.Kumaty wojewoda pozamyka wszystkie sektory gości i tyle będzie z tych ciekawych meczy.
Zabrze odpada poza tym nie zdziwiłbym sie jak mecze derbowe czy w Chorzowie czy Katowicach czy wojewoda nie wymyśli remontu lub policja sie do czegos nie przyjebie predzej Częstochowa Olsztyn Chojnice , chociaz poza Sandecja to ścisk w 1 lidze w walce o 2 premiowane miejsce zobaczymy bo i STS GKS KSG sa w grze o awans pożyjemy zobaczymy
Niebieskie ImpeRium ! peRsona non gRata !!!44!!

_Piast1945
Posty: 203
Rejestracja: 21.04.2017, 13:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: _Piast1945 » 17.05.2017, 18:44

Górnik w walce o ekstraklase z tym jak graja za słabi są.

212
Posty: 283
Rejestracja: 01.05.2007, 10:30
Lokalizacja:

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 212 » 17.05.2017, 19:21

stadion styknie, a z kasa to nie wiem skad sie urwales. jak ktos tam ma kase to GKS a nie Gornik

Puncher
Posty: 45
Rejestracja: 16.10.2016, 19:52

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Puncher » 17.05.2017, 19:32

Dokladnie, Gornik na kolejnych dotacjach z miasta, ktora ratuje ich od kolosalnych dlugow z tego co dalo sie wyczytac. W GKS od pewnego czasu bez dlugow od wejscia konkretniej miasta w klub.
GKS KATOWICE

daniKSC
Posty: 246
Rejestracja: 05.05.2013, 18:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: daniKSC » 17.05.2017, 21:01

to prawda że Piasta było tylko 160?

pangrzegorz1975
Posty: 347
Rejestracja: 30.03.2014, 13:11

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: pangrzegorz1975 » 17.05.2017, 21:07

Cos koło tego,swoja drogą szkoda,bo po odrodzeniu,w końcówce lat 90,potencjał był tam serio duzy.Na wioski jezdziło po kilkaset osób na najniższe klasy rozgrywkowe.Potem coś stanęłoMimo całej mojej sympatii dla Piasta obecnie to tylko minimalnie wyższa liga niż taki Ruch Radzionków.
Z klubu prekursorów polskiego ruchu kibicowskiego

Polska24
Posty: 147
Rejestracja: 07.05.2011, 22:40

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Polska24 » 18.05.2017, 11:00

Decyzją wojewody sektor gości na niedzielny mecz z Rakowem zostaje zamknięty.... Można wiedzieć jaki powód?

syn sołtysa
Posty: 31
Rejestracja: 19.04.2013, 18:25

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: syn sołtysa » 18.05.2017, 11:45

Polska24 pisze:Decyzją wojewody sektor gości na niedzielny mecz z Rakowem zostaje zamknięty.... Można wiedzieć jaki powód?
Powód pewnie ten sam co nie wpuszczenie Rakowa na Radomiak PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!

plemplem81
Posty: 711
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: plemplem81 » 18.05.2017, 12:37

pangrzegorz1975 pisze:Cos koło tego,swoja drogą szkoda,bo po odrodzeniu,w końcówce lat 90,potencjał był tam serio duzy.Na wioski jezdziło po kilkaset osób na najniższe klasy rozgrywkowe.Potem coś stanęłoMimo całej mojej sympatii dla Piasta obecnie to tylko minimalnie wyższa liga niż taki Ruch Radzionków.
Nie wiem, na jakiej podstawie takie wnioski wysuwasz, ale są one chyba krzywdzące dla Piasta. Z 8 miesięcy temu miałem sposobność spotkania w Gliwicach z paroma starszymi chuliganami Piasta po ich meczu bodajże z Górnikiem Łęczna (a więc żaden ciekawy rywal z punktu widzenia Piasta Gliwice). Tak się złożyło, że w tej knajpie, gdzie byliśmy była też z 10-osobowa młoda banda Piasta. I możesz mi na słowo uwierzyć lub nie - twoja rzecz - wizualnie to była półka jak w większości poważnych ekip. Piast ma jeden wielki problem - małą ilość takich właśnie chuliganów i kiboli. Jednak ci co są, zdecydowanie nie mają się czego wstydzić. Tych 10, co widziałem to pewnie jakaś tam niemała część całej ekipy. Jednakże porównanie Piasta do Ruchu Radzionków jest zupełnie nie na miejscu. To była, jest i będzie chyba zawsze zupełnie inna liga.
Obrazek

plemplem81
Posty: 711
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: plemplem81 » 18.05.2017, 13:13

Mimo wszystko sposób bycia, ubioru, muskulatura - to cechy charakterystyczne dla chuliganów we wszystkich ekipach. Każdy kto z bandami miał styczność wie o czym mowa. Nie da się ich pomylić ze zwykłymi kibolami czy ludźmi od opraw. Przynależność do ekipy też nie bierze się z niczego. Byle kogo nie rekrutują. Dziwne, że takie rzeczy nie są oczywiste i ktoś może stwierdzać, że wizualizacja ekipy nie przekłada się na jakość. Jak zatem chcesz tą jakość mierzyć? Po przegranej ustawce Piasta z Pogonią stwierdzasz, że są chujowi czy może, że jednak są ok, bo coś tam powalczyli? Przecież zupełnie nie w tym jest rzecz.
Piast ma zasadniczy problem, o którym pisałem wcześniej - małą ilość kiboli wszelkiej maści (chuligani, stali wyjazdowicze itp). To jest bariera nie do przeskoczenia. Na dodatek w najbliższej okolicy nie ma nikogo "do wzięcia" z kim mogliby utworzyć silny sojusz, dzięki któremu mieliby także i wewnątrz swoich struktur mobilizację do ciągłego parcia na rozwój.
Obrazek

plemplem81
Posty: 711
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: plemplem81 » 18.05.2017, 13:46

I ty mi jeszcze napiszesz, że nie wiadomo w którym kościele dzwoni (nie bije. Bić możesz konia) odnosząc to do mojego tekstu. Bezczelny jesteś - nie ma co.

Ja sprawę znam od środka, od osób bezpośrednio zainteresowanych i nie uważam, bym miał jakiekolwiek prawo przedstawiać sytuację na zewnątrz, która dotyczy ich ekipy i ich podziałów. Przedstawiłem jedynie swój punkt widzenia na ich sytuację w regionie. To tylko moje jakieś tam przemyślenia, bez odnoszenia się do faktów, które miały miejsce między choćby Pogonią i Piastem czy Chemikiem i Piastem. Jedno zapewniam cię - sytuację z Pogonią kolega z Piasta ci przekoloryzował. Z Chemikiem również jak widać nie znasz prawdy. To nie miejsce by takie rzeczy tu przedstawiać. I jak widać również po tobie - nie te osoby. To wewnętrzne sprawy Piasta, Pogoni czy Chemika.
Obrazek

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Khan » 18.05.2017, 15:27

plemplem81 pisze:I ty mi jeszcze napiszesz, że nie wiadomo w którym kościele dzwoni (nie bije. Bić możesz konia) odnosząc to do mojego tekstu. Bezczelny jesteś - nie ma co.

Ja sprawę znam od środka, od osób bezpośrednio zainteresowanych i nie uważam, bym miał jakiekolwiek prawo przedstawiać sytuację na zewnątrz, która dotyczy ich ekipy i ich podziałów. Przedstawiłem jedynie swój punkt widzenia na ich sytuację w regionie. To tylko moje jakieś tam przemyślenia, bez odnoszenia się do faktów, które miały miejsce między choćby Pogonią i Piastem czy Chemikiem i Piastem. Jedno zapewniam cię - sytuację z Pogonią kolega z Piasta ci przekoloryzował. Z Chemikiem również jak widać nie znasz prawdy. To nie miejsce by takie rzeczy tu przedstawiać. I jak widać również po tobie - nie te osoby. To wewnętrzne sprawy Piasta, Pogoni czy Chemika.
eksperty na Kibice.net jak w telewizji wiedzą lepiej

Znawca GŚ
Posty: 1918
Rejestracja: 28.01.2009, 12:43

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Znawca GŚ » 18.05.2017, 16:38

plemplem81 pisze:
pangrzegorz1975 pisze:Cos koło tego,swoja drogą szkoda,bo po odrodzeniu,w końcówce lat 90,potencjał był tam serio duzy.Na wioski jezdziło po kilkaset osób na najniższe klasy rozgrywkowe.Potem coś stanęłoMimo całej mojej sympatii dla Piasta obecnie to tylko minimalnie wyższa liga niż taki Ruch Radzionków.
Nie wiem, na jakiej podstawie takie wnioski wysuwasz, ale są one chyba krzywdzące dla Piasta. Z 8 miesięcy temu miałem sposobność spotkania w Gliwicach z paroma starszymi chuliganami Piasta po ich meczu bodajże z Górnikiem Łęczna (a więc żaden ciekawy rywal z punktu widzenia Piasta Gliwice). Tak się złożyło, że w tej knajpie, gdzie byliśmy była też z 10-osobowa młoda banda Piasta. I możesz mi na słowo uwierzyć lub nie - twoja rzecz - wizualnie to była półka jak w większości poważnych ekip. Piast ma jeden wielki problem - małą ilość takich właśnie chuliganów i kiboli. Jednak ci co są, zdecydowanie nie mają się czego wstydzić. Tych 10, co widziałem to pewnie jakaś tam niemała część całej ekipy. Jednakże porównanie Piasta do Ruchu Radzionków jest zupełnie nie na miejscu. To była, jest i będzie chyba zawsze zupełnie inna liga.
Twój opis bardzo fajnie wygląda na papieże ale w życiu realnym już tak kolorowo nie jest. Tak jak napisałeś ich problemem jest ilość ale nie tylko ale to sobie zostawię dla siebie bo zacznie się gówno burza na forum. Porównywanie Piasta do Ruchu R to przesada to ekipa bardziej na poziomie Odry Wodzisław z czasów ekstraklasowych.
Kaj stary stoi szyb
Kaj łojców stoi dom
Kaj richtig wonio chlyb
Tam jo swój hajmat mom
Kaj huty wonio dym
Kaj fury pchajom zaś
Kaj czorno hołda jest
Tam hajmat świynty nasz

pangrzegorz1975
Posty: 347
Rejestracja: 30.03.2014, 13:11

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: pangrzegorz1975 » 18.05.2017, 18:40

Znawca GŚ pisze:
plemplem81 pisze:
pangrzegorz1975 pisze:Cos koło tego,swoja drogą szkoda,bo po odrodzeniu,w końcówce lat 90,potencjał był tam serio duzy.Na wioski jezdziło po kilkaset osób na najniższe klasy rozgrywkowe.Potem coś stanęłoMimo całej mojej sympatii dla Piasta obecnie to tylko minimalnie wyższa liga niż taki Ruch Radzionków.
Nie wiem, na jakiej podstawie takie wnioski wysuwasz, ale są one chyba krzywdzące dla Piasta. Z 8 miesięcy temu miałem sposobność spotkania w Gliwicach z paroma starszymi chuliganami Piasta po ich meczu bodajże z Górnikiem Łęczna (a więc żaden ciekawy rywal z punktu widzenia Piasta Gliwice). Tak się złożyło, że w tej knajpie, gdzie byliśmy była też z 10-osobowa młoda banda Piasta. I możesz mi na słowo uwierzyć lub nie - twoja rzecz - wizualnie to była półka jak w większości poważnych ekip. Piast ma jeden wielki problem - małą ilość takich właśnie chuliganów i kiboli. Jednak ci co są, zdecydowanie nie mają się czego wstydzić. Tych 10, co widziałem to pewnie jakaś tam niemała część całej ekipy. Jednakże porównanie Piasta do Ruchu Radzionków jest zupełnie nie na miejscu. To była, jest i będzie chyba zawsze zupełnie inna liga.
Twój opis bardzo fajnie wygląda na papieże ale w życiu realnym już tak kolorowo nie jest. Tak jak napisałeś ich problemem jest ilość ale nie tylko ale to sobie zostawię dla siebie bo zacznie się gówno burza na forum. Porównywanie Piasta do Ruchu R to przesada to ekipa bardziej na poziomie Odry Wodzisław z czasów ekstraklasowych.
Przesadziłem z tym porównaniem Piasta do RR,fakt.
Z klubu prekursorów polskiego ruchu kibicowskiego

Konrado Moreno
Posty: 230
Rejestracja: 22.09.2016, 13:15

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Konrado Moreno » 19.05.2017, 11:51

Rozkmina prawie jak z Ś.P. Magdaleną Żuk załóżcie grupe na fejsiku :) Wasze płaczki i pierdolenie z d*** wysranych teorii wiecie ile zmienią? Wielki c***! Nic! 0! flagi były i nima ;)
biohazard pisze:też o tym pomyślałem, czytając forum, Gieksa to konfidenci bo wrzucili foto wyłamanych drzwi, które można było zobaczyć w wielu innych miejscach jak np. w artykule z jakiejś gazety - gdzie tu sens i logika jak takie foto mógł zrobić każdy, włącznie z policją która podobno szukała sprawców? Gieksa doniosła na kogoś tą fotografią?
ale chyba zanim jakikolwiek pismak dowiedział sie o tym na profilu GzG pojawiło się info i fotka wyjebanych drzwi ;)
biohazard pisze:Druga sprawa, która mnie nurtuje najbardziej, jeśli Ruch robił jakąkolwiek akcję chuligańską to po co wziął na nią ŁOMY ???
Niech będzie że jesteś Romek ;) słuchaj Romek..skąd Ty wiesz że otwierali te drzwi łomem a nie np siekierą i co zgroza może nawet maczetą? :O
Puncher pisze:Skoro nie mieli kluczy do magazynu to już wiadomo jak został otworzony.

A wersja z ultrasami z łomami... Chyba tak samo wiarygodne jak cala ta relacja.
wszystko wiadomo jak na to wpadłeś? :)

biohazard
Posty: 171
Rejestracja: 31.05.2016, 15:07

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: biohazard » 19.05.2017, 13:09

Konradku napisałem, że otwierali to łomem bo we wcześniejszych postach napisał to jeden z waszych kibiców

minimini
Posty: 26
Rejestracja: 24.10.2013, 13:29

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: minimini » 21.05.2017, 07:17

Jest jakaś inna oficjalna relacja co do akcji w Kato, czy tą opublikowaną przez PF&WSH uznaję się za jedyną prawdziwą?

bez-napinki
Posty: 1577
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 21.05.2017, 08:14

Jest jedyna i prawdziwa. GKSa próbuje jak zwykle zmienić rzeczywistość, która jest dla nich bolesna.

Jagermeister
Posty: 16
Rejestracja: 28.03.2017, 06:55

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jagermeister » 21.05.2017, 08:34

Pisek pisze:Pradopodobnie w następnym sezonie czeka nas mecz GieKSa - Ruch, to będzie ciekawe widowisko pod względem kibicowskim
W c*** ciekawe.

"Wojewoda śląski zamknął sektor gości na mecz Ruch Chorzów - GKS Katowice / GKS Katowice - Ruch Chorzów"
"10 000 policjantów z całego województwa zabezpiecza trasę Chorzów-Katowice / Katowice-Chorzów" itd

Tak to bydzie wyglądać.
Yno Ruch.

Modzi, banujcie tych co sieją ferment i robią syf, a nie ludzi, kierzy piszą niewygodno do was prowda!!!

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Khan » 21.05.2017, 10:30

do tego dodaj jeszcze ze na bukowej w ramach bezpieczenstwa kibicom bedzie udostepniona tylko trybuna główna a blaszok zamkniety by policja miala mniejszy obszar do zabezpieczenia a pod stadionem jednym i drugim z 15 lodówek i 3 armatki do tego napewno oddziały narodowych sił rezerwy. wiec kibicowsko bedzie nudno i pokaz mundurowych. ciekawie to na dzielnicach bedzie gdzie sa sympatycy Ruchu i Gieksy

Łoskot
Posty: 107
Rejestracja: 08.05.2017, 23:30

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Łoskot » 21.05.2017, 10:52

Najpierw to jeszcze muszą zaklepać, że Ruch jest uprawniony do gry na tym szczeblu przy takim syfie organizacyjnym.

Łagodny
Posty: 399
Rejestracja: 08.04.2013, 21:06
Lokalizacja: Żółto-Czarna Ojczyzna

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Łagodny » 21.05.2017, 12:44

A czy nie idzie jakoś wpłynąć na tego debila Wojewodę ? Ten zjeb Jarosław Wieczorek każde dobre widowisko piłkarskie na Śląsku psuje. Domyślam się, że i psiarnia macza w tym swoje paluchy ale żeby jakiś idiota w krawacie decydował o tym kto ma wejść a kto nie to już przesada

Obrazek

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Khan » 21.05.2017, 21:06

Pisek pisze:
Łoskot pisze:Najpierw to jeszcze muszą zaklepać, że Ruch jest uprawniony do gry na tym szczeblu przy takim syfie organizacyjnym.

Ruch zawsze jakoś dawał sobie radę i tym razem pewnie też im sie uda.

Pamiętam że był sezon gdzie byli na spadkowym ale uratowała ich degradacja Polonii W. i skoczyli miejsce wyżej nad spadkowe
tak to było z 4 lata temu jakos a i znow im sie udalo juz. bo od przyuszlego sezonu ma byc 18 druzyn czyli 16 jest teraz plus 2 z pierwszej ligi i mamy 18 czyli nikt nie spada teraz w tym sezonie

john22
Posty: 152
Rejestracja: 30.08.2016, 12:08

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: john22 » 21.05.2017, 21:47

W przyszłym sezonie na pewno nie będzie 18 drużyn. Zostaje ESA37 tylko że najprawdopodobniej bez podziału punktów.

KomisGier
Posty: 37
Rejestracja: 07.06.2013, 08:26

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KomisGier » 22.05.2017, 11:10

Bliżej IV liga niż I
W dniu 18 maja 2017 roku Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN postanowiła wszcząć wobec Klubu Ruch Chorzów postępowanie wyjaśniające w związku z podejrzeniem naruszenia kryterium F.04 Podręcznika Licencyjnego dla Klubów Ekstraklasy na sezon 2017/2018, zobowiązując Klub do przedstawienia wyjaśnień do dnia 19 maja br.
Po przeanalizowaniu przedstawionych wyjaśnień, Komisja postanowiła zawiesić Klubowi Ruch Chorzów SA przyznaną w dniu 12 maja 2017 roku licencję nr 16 na rozgrywki Ekstraklasy w sezonie rozgrywkowym 2017/2018 do momentu zakończenia postępowania wyjaśniającego.

Komisja postanowiła zawiesić Klubowi licencję ze względu na podejrzenie naruszenia kryterium F.04 Podręcznika Licencyjnego dla Klubów Ekstraklasy na sezon 2017/2018. Uzyskane przez Komisję informacje oraz dokumenty wskazują na wysokie prawdopodobieństwo naruszenia kryterium F.04 Podręcznika Licencyjnego dla Klubów Ekstraklasy na sezon 2017/2018 i uzyskanie licencji na rozgrywki Ekstraklasy pomimo posiadania wymagalnych i przeterminowanych zobowiązań powstałych przed 31 grudnia 2016 roku i nieuregulowanych do 31 marca 2017 roku z tytułu należnych zawodnikom premii.

Komisja informuje jednocześnie, że będzie dalej prowadzić działania zmierzające do pełnego i kompletnego wyjaśnienia sprawy.
[link]

michal86
Posty: 107
Rejestracja: 10.05.2011, 13:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: michal86 » 22.05.2017, 12:14

przypalowiec z forum pisze:
john22 pisze:W przyszłym sezonie na pewno nie będzie 18 drużyn. Zostaje ESA37 tylko że najprawdopodobniej bez podziału punktów.
co ty k**** zydowska tutaj probojesz komus wmowic ? ruh nie spadnie11!
po c*** się spinasz jak gość ma rację. ESA37 bez podziały punktów z podziałem na dwie grupy. Od sezonu 2018/2019 ESA34 18 drużyn. I tu jeszcze do ustalenia co do spadków/barażów.

Chyba, że jesteś trollem to wtedy luz.
Pielgrzym pisze:
ulicznapsychologia pisze:Mógłby mi ktoś opisać ekipę OSTROVII OSTRÓW WIELKOPOLSKI ?
Przewodzi bandzie Michał. Miły chłopak bez nałogów, absolwent zasadniczej szkoły zawodowej. Jego prawa ręka to Marek. Niestety obecny jest u niego problem z alkoholem, od zeszłego roku bezrobotny. Do powiedzenia w ekipie ma też dużo niejaki Jacek. Krępy blondyn, na którego chłopaki zawsze mogą liczyć. Od kiedy kupił jednak Play Station to rzadziej widziany w młynie.

Stary Wyjazdowicz
Posty: 241
Rejestracja: 18.04.2016, 11:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Stary Wyjazdowicz » 22.05.2017, 13:15

bez-napinki pisze:Jest jedyna i prawdziwa. GKSa próbuje jak zwykle zmienić rzeczywistość, która jest dla nich bolesna.
Jedna i prawdziwa bo Wasza ???? A co powiesz ze Gieksa chciala bić sie o swoje flagi a Wy zaproponowaliscie im tylko narodową i dwie zmarlych ich kibiców ........czyżby Ruch taki słaby? ?? czy Oni tacy mocni... jaka wasza wersja ????

Konrado Moreno
Posty: 230
Rejestracja: 22.09.2016, 13:15

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Konrado Moreno » 22.05.2017, 13:27

Stary Wyjazdowicz pisze:
bez-napinki pisze:Jest jedyna i prawdziwa. GKSa próbuje jak zwykle zmienić rzeczywistość, która jest dla nich bolesna.
Jedna i prawdziwa bo Wasza ???? A co powiesz ze Gieksa chciala bić sie o swoje flagi a Wy zaproponowaliscie im tylko narodową i dwie zmarlych ich kibiców ........czyżby Ruch taki słaby? ?? czy Oni tacy mocni... jaka wasza wersja ????
Ostateczne stanowisko PF w tej sprawie!!! Oni tacy mocni. Najmocniejsi a my kupa jak skurwysyn.

doswiadczonyMMA
Posty: 54
Rejestracja: 23.05.2016, 12:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: doswiadczonyMMA » 22.05.2017, 14:02

Stary Wyjazdowicz pisze:
bez-napinki pisze:Jest jedyna i prawdziwa. GKSa próbuje jak zwykle zmienić rzeczywistość, która jest dla nich bolesna.
Jedna i prawdziwa bo Wasza ???? A co powiesz ze Gieksa chciala bić sie o swoje flagi a Wy zaproponowaliscie im tylko narodową i dwie zmarlych ich kibiców ........czyżby Ruch taki słaby? ?? czy Oni tacy mocni... jaka wasza wersja ????
Dobrze piszesz-Gieksa wciąż chce się bić o skradzione flagi.

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ts06 » 22.05.2017, 15:05

Pomijając akurat świeży temat to ja już jakiś czas temu zmieniłem zdanie co do opierdalania tzw magazynów.Oczywiście za wzór można postawić sobie takie akcje jak Legia na Koronę czy Jagę, Łks na Widzew czy starą naszą akcję na 'akademicką' sąsiadki ale czasy się zdecydowanie zmieniły.Pamiętam wkurwienie jak sąsiadka wyjebała nam kilka flag z magazynu...Z perspektywy czasu - flagi się samemu szyło, samemu woziło/pilnowało, na wyjazdy jeździło się bez obstawy, często wywieszano je z zewnętrznej strony itp.Sami woziliśmy swoją flagę autem, czasem zostawała nawet tam na noc, zazwyczaj w piwnicy u kogoś - potem przyszła era magazynu, gdzie z tego co pamiętam na Wiśle nie był on na stadionie(słynnym naszym straszaku).

Nawet za totalnego gówniarza pamiętam akcje gdzie Mariusz(Piesek)z małolatami po meczu niósł flagi.To był mecz chyba z Legią i w okolicy tzw nowej hali i starego boiska kortowego z busa wysypała się ekipa gości.Naszym udało się, krótko mówiąc spierdolić, ja stałem jak wryty;) ale tylko przebiegli koło mnie, nawet nie krojąc(12?13? latka) z szalika.

Teraz wyjazdy z obstawą, Ci co jeżdżą własnymi ścieżkami flag raczej nie wożą, wyjebać flagę na stadionie, szczególnie w ekstraklasie, praktycznie niemożliwe - większość pokitrana w magazynach a już na tych nowych stadionach, dobrze pilnowanych, nawet do magazynu dostać się to by była wielka sztuka.

Dlatego jestem zdania że przy takim układzie, często jedyną możliwością jest właśnie włam bo flag powinno się pilnować a nie żeby pilnował je cieć.

pijany powietrzem
Posty: 544
Rejestracja: 02.03.2010, 23:58

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: pijany powietrzem » 22.05.2017, 15:15

ts06 pisze:Pomijając akurat świeży temat to ja już jakiś czas temu zmieniłem zdanie co do opierdalania tzw magazynów.Oczywiście za wzór można postawić sobie takie akcje jak Legia na Koronę czy Jagę, Łks na Widzew czy starą naszą akcję na 'akademicką' sąsiadki ale czasy się zdecydowanie zmieniły.Pamiętam wkurwienie jak sąsiadka wyjebała nam kilka flag z magazynu...Z perspektywy czasu - flagi się samemu szyło, samemu woziło/pilnowało, na wyjazdy jeździło się bez obstawy, często wywieszano je z zewnętrznej strony itp.Sami woziliśmy swoją flagę autem, czasem zostawała nawet tam na noc, zazwyczaj w piwnicy u kogoś - potem przyszła era magazynu, gdzie z tego co pamiętam na Wiśle nie był on na stadionie(słynnym naszym straszaku).

Nawet za totalnego gówniarza pamiętam akcje gdzie Mariusz(Piesek)z małolatami po meczu niósł flagi.To był mecz chyba z Legią i w okolicy tzw nowej hali i starego boiska kortowego z busa wysypała się ekipa gości.Naszym udało się, krótko mówiąc spierdolić, ja stałem jak wryty;) ale tylko przebiegli koło mnie, nawet nie krojąc(12?13? latka) z szalika.

Teraz wyjazdy z obstawą, Ci co jeżdżą własnymi ścieżkami flag raczej nie wożą, wyjebać flagę na stadionie, szczególnie w ekstraklasie, praktycznie niemożliwe - większość pokitrana w magazynach a już na tych nowych stadionach, dobrze pilnowanych, nawet do magazynu dostać się to by była wielka sztuka.

Dlatego jestem zdania że przy takim układzie, często jedyną możliwością jest właśnie włam bo flag powinno się pilnować a nie żeby pilnował je cieć.

Dobrze napisane, idąc ich tokiem myslenia grafów nie można zapierdolić w nocy jeśli przy nim nie ma ekipy rywali, bo przecież co to za filozofia o 3 w nocy pomazać coś, toż to czyste frajerstwo

1.3.1.2. 100%
Posty: 116
Rejestracja: 17.11.2016, 22:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 1.3.1.2. 100% » 22.05.2017, 15:54

Jeżeli Ruch nie chce oddać tej flagi reprezentacyjnej to powinien przynajmniej oddać te dwie zmarłych kolegów GieKSy i to bez żadnego pierdzenia.Tak wszyscy postępowali gdy im w ręce wpadły takie flagi.Widocznie Niebiescy wprowadzają nowe trendy.Cały czas miałem do Ruchu pomimo wojny między nami szacunek.No właśnie miałem.A teraz ...obyście zdechli w B klasie!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BaKier_1944, buhu321, Dario1916, Miolnir, rafalks1908, warczka i 514 gości