www.warhouse.pl

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
bez-napinki
Posty: 1573
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 22.05.2017, 16:47

Stary Wyjazdowicz pisze:
bez-napinki pisze:Jest jedyna i prawdziwa. GKSa próbuje jak zwykle zmienić rzeczywistość, która jest dla nich bolesna.
Jedna i prawdziwa bo Wasza ???? A co powiesz ze Gieksa chciala bić sie o swoje flagi a Wy zaproponowaliscie im tylko narodową i dwie zmarlych ich kibiców ........czyżby Ruch taki słaby? ?? czy Oni tacy mocni... jaka wasza wersja ????
jesteś ku*** zerem bez klubu na tym forum, więc W**********. :)



S.G.
Posty: 220
Rejestracja: 20.12.2008, 11:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: S.G. » 22.05.2017, 17:15

bez-napinki pisze:
Stary Wyjazdowicz pisze:
bez-napinki pisze:Jest jedyna i prawdziwa. GKSa próbuje jak zwykle zmienić rzeczywistość, która jest dla nich bolesna.
Jedna i prawdziwa bo Wasza ???? A co powiesz ze Gieksa chciala bić sie o swoje flagi a Wy zaproponowaliscie im tylko narodową i dwie zmarlych ich kibiców ........czyżby Ruch taki słaby? ?? czy Oni tacy mocni... jaka wasza wersja ????
jesteś ku*** zerem bez klubu na tym forum, więc W**********. :)
Miałem ci napisać kilka ostrych słów ale to nie ma sensu ty bijesz konia przed lustrem przecież!
NAJLEPSZE LATA DZIEWIĘĆDZIESIĄTE!

Patton
Posty: 38
Rejestracja: 04.06.2007, 11:08

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Patton » 22.05.2017, 18:25

1.3.1.2. 100% pisze:Jeżeli Ruch nie chce oddać tej flagi reprezentacyjnej to powinien przynajmniej oddać te dwie zmarłych kolegów GieKSy i to bez żadnego pierdzenia.Tak wszyscy postępowali gdy im w ręce wpadły takie flagi.Widocznie Niebiescy wprowadzają nowe trendy.Cały czas miałem do Ruchu pomimo wojny między nami szacunek.No właśnie miałem.A teraz ...obyście zdechli w B klasie!
Ty będziesz mówił PF co mają robić. :D W sumie - możesz im to zaproponować "Face to Face".

R.E. Bells
Posty: 292
Rejestracja: 13.05.2013, 13:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: R.E. Bells » 22.05.2017, 21:14

MENTOL1 pisze:To chyba jakies stare czasy z tymi flagami Wisły nawet w zinie nigdzie nie czytałem .Cracovia zdobyła czy Hutnik?
Wtedy już wchodził fejsboock także nikomu już się nie chciało robić zinów :). Cracovia opędzlowała magazyn Wiśle z kilku flag, w tym ABG, TKWM i którąś starą dzielnicową, Kazimierz? Kleparz?
ts06 pisze:Oczywiście za wzór można postawić sobie takie akcje jak Legia na Koronę czy Jagę, Łks na Widzew czy starą naszą akcję na 'akademicką' sąsiadki ale czasy się zdecydowanie zmieniły..
Na liście kozackich akcji podmieniłbym Waszą z akcją Zagłębia. Akademicka była po prostu pojedyńczą flagą wyciągniętą z autobusu o ile dobrze kojarze a przy naszej akcji gdyby Polonia miała wywieszonych 44 flag na meczu, dosłownie oddaliby nam prosto w ręce 44.

Szpicbródka
Posty: 55
Rejestracja: 07.09.2014, 03:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Szpicbródka » 22.05.2017, 22:08

R.E. Bells pisze:[...] Wtedy już wchodził fejsboock także nikomu już się nie chciało robić zinów :). Cracovia opędzlowała magazyn Wiśle z kilku flag, w tym ABG, TKWM i którąś starą dzielnicową, Kazimierz? Kleparz?[...]
Bzdura. ABG nigdy Pasom nie udało się dźwignąć. O ile dobrze pamiętam zwinęli wówczas TKWM, "Super Wisła" i chyba "Wisła Kraków" - które spalili w Poznaniu.

Kibic 30x
Posty: 216
Rejestracja: 22.01.2017, 19:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kibic 30x » 23.05.2017, 10:44

Może spala ta reprezentacyjną na meczu Polska Rosja albo Cska dostanie a poważnie. Chyba glupi liczyl ze oddadza za walkę oni się bija codziennie na osiedlach.A 2flagi wykradl Gornik nie GKS Piastowi.

Stary Wyjazdowicz
Posty: 241
Rejestracja: 18.04.2016, 11:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Stary Wyjazdowicz » 24.05.2017, 19:06

bez-napinki pisze:
Stary Wyjazdowicz pisze:
bez-napinki pisze:Jest jedyna i prawdziwa. GKSa próbuje jak zwykle zmienić rzeczywistość, która jest dla nich bolesna.
Jedna i prawdziwa bo Wasza ???? A co powiesz ze Gieksa chciala bić sie o swoje flagi a Wy zaproponowaliscie im tylko narodową i dwie zmarlych ich kibiców ........czyżby Ruch taki słaby? ?? czy Oni tacy mocni... jaka wasza wersja ????
jesteś ku*** zerem bez klubu na tym forum, więc W**********. :)
Ty się nie martw o mój klub zero to Cię splodzilo a W********** powiedz starej jak ci przyniesie zimny obiad.. Jedna podstawowa sprawa Gornikowi magazynek otworzyla ochrona ..gdyby to stalo sie to samo na Gieksie ..nikt by nie mial pretensji o te fany ..i to jest podstawowa różnica.a tak dla większości jest to zwykle wlamanie...widac jak musicie sie ku*** czaic żeby te flagi palic niszczyc ..gdyby to bylo normalnie wyjebane nie musialo byc to tak kamuflowane sani sobie strzeliliscie w pięty. ..a flagi bezpieczne widze w Krakowie ...

gringocwel
Posty: 164
Rejestracja: 14.04.2017, 13:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: gringocwel » 24.05.2017, 19:38

Stary wyjazdowicz - wlasnie kolejny juz raz pokazales jakim jestes plackiem.... gdyby to bylo wlamanie to juz by wideo z tej akcji latalo po necie, czemu Gieksa nie pochwali sie nagraniami? A no chyba nie maja sie czym chwalic :)
Dobry jestes leb, myslisz ze policja to rozkminia i to dla nich jakas roznica czy to jest wlamanie i skrojenie, a obicie i skrojenie? Myslisz ze teraz psy szukaja flag bo sa zli na Ruch, ze "nie honorowo" a jakby bylo "honorowo" to luz nie wpierdalamy sie? ja jebe daruj sobie forum dla kibicow....

kokacola
Posty: 257
Rejestracja: 22.06.2016, 18:16

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kokacola » 24.05.2017, 20:42

1.3.1.2. 100% pisze:Jeżeli Ruch nie chce oddać tej flagi reprezentacyjnej to powinien przynajmniej oddać te dwie zmarłych kolegów GieKSy i to bez żadnego pierdzenia.Tak wszyscy postępowali gdy im w ręce wpadły takie flagi.Widocznie Niebiescy wprowadzają nowe trendy.Cały czas miałem do Ruchu pomimo wojny między nami szacunek.No właśnie miałem.A teraz ...obyście zdechli w B klasie!
Ja pierdoleeeee jakim jesteś zjebem ...
Czego ty oczekujesz od Ruchu w sytuacji gdy szczewo nawet nie przeprosiło po śmierci naszych kibiców ?
Dialogu z tą bez honorową KOalicją ? Nowe trendy to ty tutaj wprowadzasz bo c**** wiesz.

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ts06 » 24.05.2017, 23:03

R.E. Bells pisze: Na liście kozackich akcji podmieniłbym Waszą z akcją Zagłębia. Akademicka była po prostu pojedyńczą flagą wyciągniętą z autobusu o ile dobrze kojarze a przy naszej akcji gdyby Polonia miała wywieszonych 44 flag na meczu, dosłownie oddaliby nam prosto w ręce 44.
Spoko, nie będę się kłócił;), tyle że to nie było tak 'po prostu' a zrobione na rozkminie.Żaden fart.

bez-napinki
Posty: 1573
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 24.05.2017, 23:14

Stary Wyjazdowicz pisze:
bez-napinki pisze:
Stary Wyjazdowicz pisze:Jedna i prawdziwa bo Wasza ???? A co powiesz ze Gieksa chciala bić sie o swoje flagi a Wy zaproponowaliscie im tylko narodową i dwie zmarlych ich kibiców ........czyżby Ruch taki słaby? ?? czy Oni tacy mocni... jaka wasza wersja ????
jesteś ku*** zerem bez klubu na tym forum, więc W**********. :)
Ty się nie martw o mój klub zero to Cię splodzilo a W********** powiedz starej jak ci przyniesie zimny obiad.. Jedna podstawowa sprawa Gornikowi magazynek otworzyla ochrona ..gdyby to stalo sie to samo na Gieksie ..nikt by nie mial pretensji o te fany ..i to jest podstawowa różnica.a tak dla większości jest to zwykle wlamanie...widac jak musicie sie ku*** czaic żeby te flagi palic niszczyc ..gdyby to bylo normalnie wyjebane nie musialo byc to tak kamuflowane sani sobie strzeliliscie w pięty. ..a flagi bezpieczne widze w Krakowie ...
Oj synek, właśnie pokazałeś, że jesteś zwykła p****. Nic więcej nie mam do dodania. :)
Idź się lepiej doinformuj. ;)
Żyj dalej w swoim świecie.

Na_lajcie

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Na_lajcie » 25.05.2017, 08:10

Oj synek, aż wstyd mi za ciebie...

biohazard
Posty: 171
Rejestracja: 31.05.2016, 15:07

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: biohazard » 25.05.2017, 09:22

kokacola pisze:
1.3.1.2. 100% pisze:Jeżeli Ruch nie chce oddać tej flagi reprezentacyjnej to powinien przynajmniej oddać te dwie zmarłych kolegów GieKSy i to bez żadnego pierdzenia.Tak wszyscy postępowali gdy im w ręce wpadły takie flagi.Widocznie Niebiescy wprowadzają nowe trendy.Cały czas miałem do Ruchu pomimo wojny między nami szacunek.No właśnie miałem.A teraz ...obyście zdechli w B klasie!
Ja pierdoleeeee jakim jesteś zjebem ...
Czego ty oczekujesz od Ruchu w sytuacji gdy szczewo nawet nie przeprosiło po śmierci naszych kibiców ?
Dialogu z tą bez honorową KOalicją ? Nowe trendy to ty tutaj wprowadzasz bo c**** wiesz.
tak z ciekawości zapytam bo lubię czytać tego typu posty, które przepełnione są hipokryzją - a czego ty/wy oczekujecie od tamtej koalicji jak bratacie się z mordercami, nożownikami, ludźmi bez jakichkolwiek zasad moralnych (Wisła, Widzew)? Nie jeździcie na stadion KSG bo nie tolerujecie morderców ale z wielkim orgazmem jedziesz na Wisłę lub RTS, potępiacie rzekomo sprzęt a bratacie się z prekursorami jazdy bez trzymanki czyli Wisłą. Macie wieczny żal za zabitych kibiców w latach 90tych (całkowicie jest to dla mnie zrozumiałe) mimo, że pokolenie się już dawno zmieniło, mówicie o braku szacunku dla tamtych ofiar i nie tolerujecie tego zachowania a bratacie się z Wisłą, która o szacunku to tylko słyszała w TV lub przeczytała od was w tym temacie (np. Małpa, Człowiek). Jakim trzeba być zakłamanym hipokrytom aby pisać takie posty?

StareBałuty1908
Posty: 110
Rejestracja: 24.01.2017, 08:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: StareBałuty1908 » 25.05.2017, 09:30

Patton pisze:
1.3.1.2. 100% pisze:Jeżeli Ruch nie chce oddać tej flagi reprezentacyjnej to powinien przynajmniej oddać te dwie zmarłych kolegów GieKSy i to bez żadnego pierdzenia.Tak wszyscy postępowali gdy im w ręce wpadły takie flagi.Widocznie Niebiescy wprowadzają nowe trendy.Cały czas miałem do Ruchu pomimo wojny między nami szacunek.No właśnie miałem.A teraz ...obyście zdechli w B klasie!
Ty będziesz mówił PF co mają robić. :D W sumie - możesz im to zaproponować "Face to Face".
A tak bez napinki zupełnie i serio to może ktoś kumaty szerokiej publice tylko napomknąć z czego wynika niechęć do oddania tak newralgicznych flag jak narodowa (szacunek do kraju) i po zmarłych kibicach (szacunek do zmarłego kibica i po prostu do innego człowieka) ?

I odpuście sobie posty w stylu c*** cie to obchodzi itd....

Oberschlesien14
Posty: 653
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 25.05.2017, 09:31

Welnoak,stęskniłem się za tobą :)

oli1988
Posty: 375
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oli1988 » 25.05.2017, 10:31

StareBałuty1908 pisze:
Patton pisze:
1.3.1.2. 100% pisze:Jeżeli Ruch nie chce oddać tej flagi reprezentacyjnej to powinien przynajmniej oddać te dwie zmarłych kolegów GieKSy i to bez żadnego pierdzenia.Tak wszyscy postępowali gdy im w ręce wpadły takie flagi.Widocznie Niebiescy wprowadzają nowe trendy.Cały czas miałem do Ruchu pomimo wojny między nami szacunek.No właśnie miałem.A teraz ...obyście zdechli w B klasie!
Ty będziesz mówił PF co mają robić. :D W sumie - możesz im to zaproponować "Face to Face".
A tak bez napinki zupełnie i serio to może ktoś kumaty szerokiej publice tylko napomknąć z czego wynika niechęć do oddania tak newralgicznych flag jak narodowa (szacunek do kraju) i po zmarłych kibicach (szacunek do zmarłego kibica i po prostu do innego człowieka) ?

I odpuście sobie posty w stylu c*** cie to obchodzi itd....
Jaka flaga narodowa, widziałeś tą flagę? Zwykła flaga z napisem Katowice i godłem. Podobna jak flaga emigranci Jagielloni z godłem, czy Legia ją oddała? Nie, powiesiła do górny nogami na swoim stadionie.

biohazard
Posty: 171
Rejestracja: 31.05.2016, 15:07

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: biohazard » 25.05.2017, 12:45

oli1988 pisze:
Jaka flaga narodowa, widziałeś tą flagę? Zwykła flaga z napisem Katowice i godłem. Podobna jak flaga emigranci Jagielloni z godłem, czy Legia ją oddała? Nie, powiesiła do górny nogami na swoim stadionie.
rozumiem, że ta flaga była w barwach GKSu czy tam Katowic? Nie jest to czasem flaga w barwach narodowych tzn. biało-czerwona tyle, że z herbem? Bo tym tokiem rozumowania na reprezentacji nie wiszą w ogóle fany narodowe bo mają napisy, jakieś herby itp.

oli1988
Posty: 375
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oli1988 » 25.05.2017, 13:17

biohazard pisze:
oli1988 pisze:
Jaka flaga narodowa, widziałeś tą flagę? Zwykła flaga z napisem Katowice i godłem. Podobna jak flaga emigranci Jagielloni z godłem, czy Legia ją oddała? Nie, powiesiła do górny nogami na swoim stadionie.
rozumiem, że ta flaga była w barwach GKSu czy tam Katowic? Nie jest to czasem flaga w barwach narodowych tzn. biało-czerwona tyle, że z herbem? Bo tym tokiem rozumowania na reprezentacji nie wiszą w ogóle fany narodowe bo mają napisy, jakieś herby itp.
Obrazek

tak wywiesimy flage GIeksy do góry kołami, tak jesteśmy tak samo antypolscy jak Legia. A teraz spierdalac hipokryci.

toni87
Posty: 81
Rejestracja: 26.02.2007, 19:15

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: toni87 » 25.05.2017, 13:20

kokacola pisze:Czego ty oczekujesz od Ruchu w sytuacji gdy szczewo nawet nie przeprosiło po śmierci naszych kibiców ?
Zamknij dupe lepiej dzbanie. Rozumiem, ze w ziomki z Krakowa zlozyli kondolencje rodzinom zamordowanych kibicow Cracovii? A moze ziomki z Lodzi tez przeprosili za morderstwo kibica Slaska?

donhichot
Posty: 106
Rejestracja: 02.06.2016, 08:16

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: donhichot » 25.05.2017, 13:29

biohazard pisze:
oli1988 pisze:
Jaka flaga narodowa, widziałeś tą flagę? Zwykła flaga z napisem Katowice i godłem. Podobna jak flaga emigranci Jagielloni z godłem, czy Legia ją oddała? Nie, powiesiła do górny nogami na swoim stadionie.
rozumiem, że ta flaga była w barwach GKSu czy tam Katowic? Nie jest to czasem flaga w barwach narodowych tzn. biało-czerwona tyle, że z herbem? Bo tym tokiem rozumowania na reprezentacji nie wiszą w ogóle fany narodowe bo mają napisy, jakieś herby itp.
flaga była cała czerwona i kwadratowa, w żadnym wypadku nie podobna do flagi Polski, jeśli faktycznie chcesz już szukać na niej jakichś symboli to było to godło Polski połączone z logiem Gieksy i napis Katowice.

Nie wydaje mi się, jednak że kibice Ruchu będą w jakiś sposób mocno rozbici jeśli chodzi o to czy tą flagę powiesić na odwrót czy nie. Ich stosunek do Polski jest ambiwalentny a skoro nawet legioniści tacy wielcy patrioci 2 lata temu powiesili do góry nogami godło bez większego echa to sorry ale odzywanie się teraz to hipokryzja.

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: glwtrcd » 25.05.2017, 14:06

Juz mniejsza oto czy Ruch chce sie bic ote flagi czy nie.Wczoraj byla kolejna propozycja i juz nie o flagi i ta sama odpowiedz. Tak nata chwile jestescie Obesrani

biohazard
Posty: 171
Rejestracja: 31.05.2016, 15:07

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: biohazard » 25.05.2017, 15:32

Tak się składa, że GŚ to nie moje podwórko :-) A to czy była Cracovia pierwsza czy Wisła nie jest w zasadzie istotne w tym co pisałem a fakt, że kibice Ruchu oburzają się na pewne wydarzenia mając u boku zgody, które nie są lepsze a w niektórych wypadkach znacznie gorsze. Piszę o czystej, kibicowskiej hipokryzji wielu z was. To samo odniosę się jeszcze raz do flagi Polski, przecież nie je broniłem Legii za wywieszenie flagi Jagi z godłem choć różnica jest zdecydowana pomiędzy barwami Jagi plus godło a barwami Polski + herb. Nie moje podwórko ale i jedni i drudzy to ludzie pozbawieni jakichkolwiek zasad moralnych i przyzwoitości prawdziwego Polaka gdzie barwy i godło są NIE DO RUSZENIA. Ruch zawsze robił z siebie honorową ekipę bez względu na wszystko a tłumaczy swój wybór o nie oddaniu fany reprezentacyjnej tym, że zrobiła tak Legia. Idąc takim rozumowaniem, zabijajcie się wszyscy bo tak robi Widzew, Wisła czy kiedyś KSG. Żenada.

Stadionowy
Posty: 399
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Stadionowy » 25.05.2017, 15:57

donhichot pisze:
biohazard pisze:
oli1988 pisze:
Jaka flaga narodowa, widziałeś tą flagę? Zwykła flaga z napisem Katowice i godłem. Podobna jak flaga emigranci Jagielloni z godłem, czy Legia ją oddała? Nie, powiesiła do górny nogami na swoim stadionie.
rozumiem, że ta flaga była w barwach GKSu czy tam Katowic? Nie jest to czasem flaga w barwach narodowych tzn. biało-czerwona tyle, że z herbem? Bo tym tokiem rozumowania na reprezentacji nie wiszą w ogóle fany narodowe bo mają napisy, jakieś herby itp.
flaga była cała czerwona i kwadratowa, w żadnym wypadku nie podobna do flagi Polski, jeśli faktycznie chcesz już szukać na niej jakichś symboli to było to godło Polski połączone z logiem Gieksy i napis Katowice.

Nie wydaje mi się, jednak że kibice Ruchu będą w jakiś sposób mocno rozbici jeśli chodzi o to czy tą flagę powiesić na odwrót czy nie. Ich stosunek do Polski jest ambiwalentny a skoro nawet legioniści tacy wielcy patrioci 2 lata temu powiesili do góry nogami godło bez większego echa to sorry ale odzywanie się teraz to hipokryzja.
Kiedy ?

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: glwtrcd » 25.05.2017, 16:11

przypalowiec z forum pisze:
glwtrcd pisze:Juz mniejsza oto czy Ruch chce sie bic ote flagi czy nie.Wczoraj byla kolejna propozycja i juz nie o flagi i ta sama odpowiedz. Tak nata chwile jestescie Obesrani
dobrze ze ty bys sie zgodzil na walke
Row&Wisłoka&KSGKS&Siarka vs Ruch&Wisła
Zapomniales jeszcze o Hajduku i Baniku. Ruch dostal konkretna propozycje i napewno niebylo ROWU czy Siarki.
Jak sie zdecyduja to moze dadza odpowiedz

jakisyf1997
Posty: 94
Rejestracja: 05.04.2012, 17:37

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: jakisyf1997 » 25.05.2017, 17:14

Proste będą chcieli to się spotkają po c*** dążyć temat będzie spotkanie się z pewnością dowiecie pisząc że telefony już są to psy pewnie już tez kminia i ino czekają jak jakiś debil co ciekawego napisze

Stary Wyjazdowicz
Posty: 241
Rejestracja: 18.04.2016, 11:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Stary Wyjazdowicz » 25.05.2017, 19:00

gringocwel pisze:Stary wyjazdowicz - wlasnie kolejny juz raz pokazales jakim jestes plackiem.... gdyby to bylo wlamanie to juz by wideo z tej akcji latalo po necie, czemu Gieksa nie pochwali sie nagraniami? A no chyba nie maja sie czym chwalic :)
Dobry jestes leb, myslisz ze policja to rozkminia i to dla nich jakas roznica czy to jest wlamanie i skrojenie, a obicie i skrojenie? Myslisz ze teraz psy szukaja flag bo sa zli na Ruch, ze "nie honorowo" a jakby bylo "honorowo" to luz nie wpierdalamy sie? ja jebe daruj sobie forum dla kibicow....
Tylko jakims dziwnym trafem caly monitoring zostal rozjebany....nie poinformowali cie koledzy co tam byli ??.jednak chyba twoj nik i drugi jego człon mowi za Ciebie wszystko kim jesteś ...

xxl88G
Posty: 20
Rejestracja: 24.10.2015, 23:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: xxl88G » 25.05.2017, 19:34

co wy jeszcze wymyślicie cygany....??

Azow
Posty: 101
Rejestracja: 05.05.2016, 14:13

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Azow » 25.05.2017, 20:32

Z tego co tu można wyczytać to Ruch osiągnął cel,przecież tyle było narzekania że Gks im odmawia walki itp.ba,kiedyś już Ruch obrobił magazynek GKS-u motywując to chęcią zmobilizowania Gieksy do spotkania :)
Ave Legia !

_Piast1945
Posty: 203
Rejestracja: 21.04.2017, 13:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: _Piast1945 » 25.05.2017, 20:49

Azow pisze:Z tego co tu można wyczytać to Ruch osiągnął cel,przecież tyle było narzekania że Gks im odmawia walki itp.ba,kiedyś już Ruch obrobił magazynek GKS-u motywując to chęcią zmobilizowania Gieksy do spotkania :)


Pisze gosc z glwt. z Gliwic ze sie chcieli ustawic Ruch to nawet potwierdził na forum teraz czekamy na informacje ze strony Ruchu tylko tych konkretnych czy to prawda bo zabole to tez lubia farmazony pisac.

Unigrunt
Posty: 41
Rejestracja: 22.10.2014, 13:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Unigrunt » 25.05.2017, 23:12

Ważniak pisze:
_Piast1945 pisze:
Azow pisze:Z tego co tu można wyczytać to Ruch osiągnął cel,przecież tyle było narzekania że Gks im odmawia walki itp.ba,kiedyś już Ruch obrobił magazynek GKS-u motywując to chęcią zmobilizowania Gieksy do spotkania :)


Pisze gosc z glwt. z Gliwic ze sie chcieli ustawic Ruch to nawet potwierdził na forum teraz czekamy na informacje ze strony Ruchu tylko tych konkretnych czy to prawda bo zabole to tez lubia farmazony pisac.
Ostatnimi czasy muszę wchodzić na to forum , głównie z powodu bitych farmazonów które wysyła koalicja.
Nie wiem czym was ( Żaboli) karmi wasz zgodowicz Gieksa , ale termin Gieksy na dniach mija. My czekamy na walkę z wami od dawien dawna i przestań pisać GLWT bzdury !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MY RUCH CZEKAMY NA ODPOWIEDŹ .... Gieksa co chwilę kombinuje , zmienia , liczy ... macie czas wyznaczony , później w********** celebryci z Katowic , pozujecie do zdjęć , napinacie się ... Stawać do walki o WASZE FANY !!!

Koniec tematu. Jak chcesz GLWT dawaj na priv.
Ja no ty sie napewno bedziesz bił

Sebastian75
Posty: 382
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Sebastian75 » 25.05.2017, 23:55

Ważniak pisze:

O ... Stawać do walki o WASZE FANY !!!

Koniec tematu. Jak chcesz GLWT dawaj na priv.

Czy ty jestes P*********** w łeb? Piszesz o terminie walki o fany a kilka fan przerobionych zniszczonych i to juz dawno przez Ruch + spalone przez Wisłe.
To juz po twoim terminie zagubiłeś sie w czasie? Zobacz jeszcze raz na kalendarz może zle zaznaczone jest.
Nie ma co z deklem pisac.

bez-napinki
Posty: 1573
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 26.05.2017, 00:03

Stadionowy pisze:
donhichot pisze:
biohazard pisze:
rozumiem, że ta flaga była w barwach GKSu czy tam Katowic? Nie jest to czasem flaga w barwach narodowych tzn. biało-czerwona tyle, że z herbem? Bo tym tokiem rozumowania na reprezentacji nie wiszą w ogóle fany narodowe bo mają napisy, jakieś herby itp.
flaga była cała czerwona i kwadratowa, w żadnym wypadku nie podobna do flagi Polski, jeśli faktycznie chcesz już szukać na niej jakichś symboli to było to godło Polski połączone z logiem Gieksy i napis Katowice.

Nie wydaje mi się, jednak że kibice Ruchu będą w jakiś sposób mocno rozbici jeśli chodzi o to czy tą flagę powiesić na odwrót czy nie. Ich stosunek do Polski jest ambiwalentny a skoro nawet legioniści tacy wielcy patrioci 2 lata temu powiesili do góry nogami godło bez większego echa to sorry ale odzywanie się teraz to hipokryzja.
Kiedy ?
Nigdy, bo coś takiego nie miało po prostu miejsca. :)
Zostało wklejone zdjęcie fany Jagiellonii, ale jakoś nikt nie chce na to zwrócić uwagi. ;)
glwtrcd pisze:Juz mniejsza oto czy Ruch chce sie bic ote flagi czy nie.Wczoraj byla kolejna propozycja i juz nie o flagi i ta sama odpowiedz. Tak nata chwile jestescie Obesrani
Obsrani jesteśmy, ale twojej ortografii.

Sensi_
Posty: 618
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Sensi_ » 26.05.2017, 01:03

Było już pisane. Jakbyś aktywnie kibicował w czasach "emigrantów" (2004-2005) to wiedziałbyś, że wtedy godła do góry nogami nie robiły na nikim wrażenia, było to powszechne, również na tym forum miała wtedy miejsce wielka batalia nt tej flagi ale chodziło o kontrowersje czy wszystko odbyło się honorowo, nikt o orzełku się słowem nie zająknął. Czasy się zmieniły, Legia ma w swoich zbiorach flagi Jagielloni o "zabarwieniu patriotycznym" i żadna na płocie dotąd nie wylądowała.

oli1988
Posty: 375
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oli1988 » 26.05.2017, 10:07

Sensi_ pisze:Było już pisane. Jakbyś aktywnie kibicował w czasach "emigrantów" (2004-2005) to wiedziałbyś, że wtedy godła do góry nogami nie robiły na nikim wrażenia, było to powszechne, również na tym forum miała wtedy miejsce wielka batalia nt tej flagi ale chodziło o kontrowersje czy wszystko odbyło się honorowo, nikt o orzełku się słowem nie zająknął. Czasy się zmieniły, Legia ma w swoich zbiorach flagi Jagielloni o "zabarwieniu patriotycznym" i żadna na płocie dotąd nie wylądowała.
Wszystko zwalicie na inne czasu. Hipokryzja i tyle.

Jak skroiła wszystkie fany Jadze i tą konkretną z flagą Polski sfotografowała do góry kołami to też były inne czasy? Oddała ją?

Obrazek

Sensi_
Posty: 618
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Sensi_ » 26.05.2017, 10:40

Ojej, wzięli i źle sfotografowali :) obróć sobie w paincie biedaku i będzie git

donhichot
Posty: 106
Rejestracja: 02.06.2016, 08:16

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: donhichot » 26.05.2017, 11:10

Sensi_ pisze:Ojej, wzięli i źle sfotografowali :) obróć sobie w paincie biedaku i będzie git
ty naprawdę jesteś tak bezdennie głupi czy tylko udajesz? Fana z flagą Polski jest tak samo ułożona jak reszta flag. Skorojone flagi fotografuje się zawsze do góry nogami więc wszystkie na zdjęciu są tak ułożone.


Ale p****** dalej, róbcie repliki, bądźcie pośmiewiskiem całej Polski. gieksa banda bez honoru.

Sensi_
Posty: 618
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Sensi_ » 26.05.2017, 11:52

Ty tez jesteś tak bezdennie głupi żeby przypierdalac się do fotki z internetu? Moze powinnismy tą flagę z wielkim herbem Jagi na środku uroczyscie na Żylecie w normalny sposób piwiesic?

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: obiektywnyFAN » 26.05.2017, 14:44

Sensi_ pisze:Ty tez jesteś tak bezdennie głupi żeby przypierdalac się do fotki z internetu? Moze powinnismy tą flagę z wielkim herbem Jagi na środku uroczyscie na Żylecie w normalny sposób piwiesic?
To jest tak samo słabe jak Ruch z flagą patriotyczną Gieksy.

_Piast1945
Posty: 203
Rejestracja: 21.04.2017, 13:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: _Piast1945 » 26.05.2017, 15:38

Z tym Orłem Legia troche przegięła ale pewnie jakieś tępe debile to wieszały nawet nie zwrócili uwagi na to.
Jednak takii Orzeł,herb czy barwy narodowe powinny byc szanowane przez nas kibiców.

bez-napinki
Posty: 1573
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 26.05.2017, 20:10

Sensi_ pisze:Ty tez jesteś tak bezdennie głupi żeby przypierdalac się do fotki z internetu? Moze powinnismy tą flagę z wielkim herbem Jagi na środku uroczyscie na Żylecie w normalny sposób piwiesic?
A może my mamy wywiesić normalnie patriotyczną flagę Gieksy obok Śląskich Ekstremistów i PF? :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: __K__, Dooman, floydfloyd, Gość123, kivloff, Mari80 i 166 gości