www.warhouse.pl

Eliminacje MŚ 2018- Rosja

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

zychu9
Posty: 175
Rejestracja: 06.11.2010, 09:09

Re: Eliminacje MŚ 2018- Rosja

Post autor: zychu9 » 12.06.2017, 20:47

hihi wszyscy piszą, że sami daliśmy dup.y usuwając się w cień na meczach kadry u siebie, ale gdzie byliście Wy – teraz piszący, ze daliśmy ciała co? mogliście wraz z swoimi ziomkami w ekipach jeździć i dopingować, baaa mając taką sytuację jak obecnie, przejąć monopol na kadrze. Jak to teraz wygląda, każdy widzi, ale taka zapadła decyzja w większość polskich ekip i czas się z tym pogodzić. Aaaa pier.dolenie, ze trzeba isc na układ z pzpnem chyba niektórych totalnie poniosło, już widzę jak dają nam sektor , żebyśmy mogli odpalic race czy podrzeć ryja, a oni później dostana za to kare - wyliczanka: bo piro, bo wyzwiska jakiegoś murzyna, bo krzykniemy cos przeciwko unii czy ptfu uchodźcą. Nie zaprzeczam, że na kadrze jest patologia, napisze wprost, że nawet nie starałem się o bilet z Rumunią, ale jak widziałem w tv flage z napisem foto higiena czy cos w tym stylu to krew mnie zalała (jak ktoś ma fotkę proszę od wrzutkę). Podsumowując, przegraliśmy na chwile obecna bitwę (czy wojnę to się okaże) wszystko w dalszym ciągu zależy od NAS. Kumaci będą starać się o bilety i zawsze jakaś pula zostanie nam dana, wiec jest szansa ogarnąć towarzystwo, żeby to jakoś wyglądało …. Na wyjazdach jest OK, szczególnie w tych bardziej dzikich krajach jak chociażby mecz w Podgoricy. Co mnie osobiście smuci, to fakt, który chyba każdy kibic potwierdzi, ze kluby pokroju (Legia, Lech) odpuszczają totalnie kadrę, a coraz więcej ludzi jeździ z mniejszych miejscowości, gdzie nie ma możliwości gry w europejskich pucharach jak w/w drużyny. Nie wbijam tu teraz w te mniejsze miejscowości jak Chełm, Zamość, (Czuwaj) Przemysl czy cos, bo super, ze chłopaki jeżdżą ;) chodzi mi to te wielkie Polskie kluby, które coraz bardziej olewają kadrę. Wiadomo, że wiodą prym, więc powinniśmy nie tyle my, bo oni sami od siebie wymagać, ekipe Lecha każdy zna, chłopaki z Legii szczególnie NS mogliby ogarnąć jakąś oprawę, bo są w tym naprawdę mega (był czas, że robili takie cuś jeszcze chyba pod szyldem - cyberfani). Także wszystko jest w naszych rękach! u ruskich będzie grubo, to już od Nas zależy czy MY pojedziemy czy dzbany. Czasu jest dużo, chyba każdy jest wstanie odłożyć kasę do tego czasu czy wyrobić paszport i pojawić się tam, gdzie trzeba. Na dzisiaj - do zobaczenia w Kopenhadze!



Łagodny
Posty: 399
Rejestracja: 08.04.2013, 21:06
Lokalizacja: Żółto-Czarna Ojczyzna

Re: Eliminacje MŚ 2018- Rosja

Post autor: Łagodny » 12.06.2017, 21:18

imperium311 pisze:Po pierwszym golu dla Polaków odpalono dwie race. Kadra to fabryka Januszy w każdym wieku.
Obrazek

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Eliminacje MŚ 2018- Rosja

Post autor: obiektywnyFAN » 13.06.2017, 01:26

Podobna sytuacja na bocznym sektorze. Jakiegoś gościa wyprowadziła ochrona za kłótnie za stanie na schodach, a pikniki biją brawo.

Hiacynt
Posty: 81
Rejestracja: 20.04.2016, 09:03

Re: Eliminacje MŚ 2018- Rosja

Post autor: Hiacynt » 13.06.2017, 09:18

A czy "My" jesteśmy PZPN-owi potrzebni ?
Mają cały stadion,spokój, modę na kadrę wśród dzbanów( zainteresowanych zakupem biletu na mecz było blisko 700 000 osób..), poparcie mediów , prasy ,żadnych kar,kontrowersji itd.
Inną sprawą jest robienie "opraw" przez jedną czy inną grupę. Naprawdę wierzysz, że ludzie nie mają co robić i poświęcać wieczory czy noce dla opraw na kadrze? Klub,klubem.To coś innego. Reprezentujesz dumnie swój klub. Ja w przypadku kadry tego nie czuje.
Inną sprawą są finanse, bo oprawa na narodowym czy nawet jednej trybunie za bramką to nie jest tysiąc złotych.
Nie ma kadry i szybko nie będzie, dopóki Lewandowski i inni się skończą. Mnie tam nie przeszkadza. I mimo, że kadra mnie wewnętrznie emocjonuje dużo lepiej się czuję z dala od tego cyrku.

olek765
Posty: 404
Rejestracja: 11.05.2007, 15:02

Re: Eliminacje MŚ 2018- Rosja

Post autor: olek765 » 13.06.2017, 12:33

Z drugiej strony było na kadrze kilka ekip, podejrzewam, że gdyby zajęli jeden wspólny sektor i ciągnęli doping mogłoby to już w miarę sensownie wyglądać.

arleska2
Posty: 63
Rejestracja: 27.12.2016, 10:13

Re: Eliminacje MŚ 2018- Rosja

Post autor: arleska2 » 13.06.2017, 18:24

zychu9 pisze:hihi wszyscy piszą, że sami daliśmy dup.y usuwając się w cień na meczach kadry u siebie, ale gdzie byliście Wy – teraz piszący, ze daliśmy ciała co? mogliście wraz z swoimi ziomkami w ekipach jeździć i dopingować, baaa mając taką sytuację jak obecnie, przejąć monopol na kadrze. Jak to teraz wygląda, każdy widzi, ale taka zapadła decyzja w większość polskich ekip i czas się z tym pogodzić. Aaaa pier.dolenie, ze trzeba isc na układ z pzpnem chyba niektórych totalnie poniosło, już widzę jak dają nam sektor , żebyśmy mogli odpalic race czy podrzeć ryja, a oni później dostana za to kare - wyliczanka: bo piro, bo wyzwiska jakiegoś murzyna, bo krzykniemy cos przeciwko unii czy ptfu uchodźcą. Nie zaprzeczam, że na kadrze jest patologia, napisze wprost, że nawet nie starałem się o bilet z Rumunią, ale jak widziałem w tv flage z napisem foto higiena czy cos w tym stylu to krew mnie zalała (jak ktoś ma fotkę proszę od wrzutkę). Podsumowując, przegraliśmy na chwile obecna bitwę (czy wojnę to się okaże) wszystko w dalszym ciągu zależy od NAS. Kumaci będą starać się o bilety i zawsze jakaś pula zostanie nam dana, wiec jest szansa ogarnąć towarzystwo, żeby to jakoś wyglądało …. Na wyjazdach jest OK, szczególnie w tych bardziej dzikich krajach jak chociażby mecz w Podgoricy. Co mnie osobiście smuci, to fakt, który chyba każdy kibic potwierdzi, ze kluby pokroju (Legia, Lech) odpuszczają totalnie kadrę, a coraz więcej ludzi jeździ z mniejszych miejscowości, gdzie nie ma możliwości gry w europejskich pucharach jak w/w drużyny. Nie wbijam tu teraz w te mniejsze miejscowości jak Chełm, Zamość, (Czuwaj) Przemysl czy cos, bo super, ze chłopaki jeżdżą ;) chodzi mi to te wielkie Polskie kluby, które coraz bardziej olewają kadrę. Wiadomo, że wiodą prym, więc powinniśmy nie tyle my, bo oni sami od siebie wymagać, ekipe Lecha każdy zna, chłopaki z Legii szczególnie NS mogliby ogarnąć jakąś oprawę, bo są w tym naprawdę mega (był czas, że robili takie cuś jeszcze chyba pod szyldem - cyberfani). Także wszystko jest w naszych rękach! u ruskich będzie grubo, to już od Nas zależy czy MY pojedziemy czy dzbany. Czasu jest dużo, chyba każdy jest wstanie odłożyć kasę do tego czasu czy wyrobić paszport i pojawić się tam, gdzie trzeba. Na dzisiaj - do zobaczenia w Kopenhadze!
Dla mnie dzbanem koleś to jesteś ty....Temat fany Foto Higiena był przerabiany ale Ci powtórzę -jest to drużyna z woj.Dolnośląskiego.Jeżdżą na kadre od jakiegoś czasu.Flaga wisiała m.in w Marsylii na meczu z Ukrainą

zygzak
Posty: 158
Rejestracja: 10.12.2012, 22:45

Re: Eliminacje MŚ 2018- Rosja

Post autor: zygzak » 13.06.2017, 21:10

Gratka pisze:
Na meczu wisiała flaga Detroit , poszukuję zdjęcia ,ale nie mogę znależć jakby ktoś wrzucił z góry dziękuję.
[link]
Obrazek
Do góry kołami wieszają?
Kocham Polskę

zychu9
Posty: 175
Rejestracja: 06.11.2010, 09:09

Re: Eliminacje MŚ 2018- Rosja

Post autor: zychu9 » 13.06.2017, 21:59

Jeśli chodzi o oprawę to ten temat był wałkowany kilkukrotnie na kadrze (może warto się wybrać gdzieś na wyjazd i pogadać sobie na sektorze, a nie pisać tylko na forum). Chłopaki z Rosji na meczu z nami w 2012 roku sektorówkę mieli, kto ją zrobił czy jakąś konkretna ekipa czy sponsor czy tamtejszy pzpn tego nie wiem, wiem, że fajnie wyszło :) większość osób z którymi poruszany był temat oprawy na kadrze mówiła jednym głosem, że musiałaby to ogarnąć jedna ekipa, przecież nie ma możliwości, że z wielu miast będą jeździć, żeby coś zdziałać w tej kwestii.
arleska2 pisze: Temat fany Foto Higiena był przerabiany ale Ci powtórzę -jest to drużyna z woj.Dolnośląskiego.Jeżdżą na kadre od jakiegoś czasu.Flaga wisiała m.in w Marsylii na meczu z Ukrainą
Nie siedzę na forum zbyt często, więc co Wy tam wałkujecie nie wiem. Na wyjazdach ich jeszcze nie spotkałem, skąd byłem przekonany, że to jakiś Janusz sobie zrobił dla własnego „widzi mi się. Klub o takiej nazwie znałem, ale nie przyszło mi do głowy, ze to oni.
arleska2 pisze: Dla mnie dzbanem koleś to jesteś ty....

:)

kobieta_z_fiutem
Posty: 114
Rejestracja: 24.10.2013, 19:55

Re: Eliminacje MŚ 2018- Rosja

Post autor: kobieta_z_fiutem » 13.06.2017, 22:05

pawiaaan pisze:Jak kluby mają się zorganizować razem na kadrę skoro wydarzenia z Francji pokazują, że takiego pojednania nie ma i nie będzie? Jedyne, co uratuje polskich kibiców w Rosji w 2018 to tamtejsza policja, która raczej nie pozwoli Ruskim podejść blisko, przez to skutecznie lub mniej zapobiegną kompromitacji, w której grupa Januszy traci szaliki i flagi.
Nie martw sie chłopaku, nie wszyscy siedzą przed kompem i srają w gacie przed ruskimi którym niektórzy chętnie by tu lache zrobili.
Co do januszy to jest pewne że potracą barwy, ale u nas na euro ruskie pazie potraciły tyle szmat że cały ursynów by ogrzali przez zime.

ax88
Posty: 855
Rejestracja: 11.01.2009, 23:35

Re: Eliminacje MŚ 2018- Rosja

Post autor: ax88 » 13.06.2017, 23:38

kamil1p pisze:Ty też możesz wyjebać kacapow z szalików i flag, co to za problem ?
Wypierdalasz grupą tam gdzie grają mecz, biegasz i zgarniasz fanty - uwierz że Polacy we Francji mogli miec rosyjskich fantow sporo ale my nie bierzemy janka jak oni Polakom flag z tyskie lub chwaląc się starym zdjeciem z 2012 r.

Naogladaliscie się za dużo Marsylii panowie, przebiegli po najebanych angolach którzy przyjechali się pobawic a ruskie zamiarem ich najebac to coś takiego jak my byśmy przyjechali zamiarem najebać Irlandczyków którzy się bawia i nie szukają spin w Nicei.
A później ruskie napierdalają wywiady, nagrywają nutke "tour de france" jeszcze włącza się ruskim w tej nucie kompleks Polaków chyba pierwszy raz taka awature przeżyli.
Pamiętajcie że Polskie ekipy za Angolami biegali już w latach 90 gdy ruskie nie wiedziały co to za bardzo chuliganka
Anglicy dzisiaj w Paryzu. Może ekipy nie mają, ale spiewac potrafią i nie wyglądają jak clowny.

https://www.youtube.com/watch?v=ZURMu2Hmsks
https://www.youtube.com/watch?v=AtSjFpPF4z4

cheerio
Posty: 105
Rejestracja: 08.01.2013, 12:53

Re: Eliminacje MŚ 2018- Rosja

Post autor: cheerio » 13.06.2017, 23:47

ax88 pisze:
kamil1p pisze:Ty też możesz wyjebać kacapow z szalików i flag, co to za problem ?
Wypierdalasz grupą tam gdzie grają mecz, biegasz i zgarniasz fanty - uwierz że Polacy we Francji mogli miec rosyjskich fantow sporo ale my nie bierzemy janka jak oni Polakom flag z tyskie lub chwaląc się starym zdjeciem z 2012 r.

Naogladaliscie się za dużo Marsylii panowie, przebiegli po najebanych angolach którzy przyjechali się pobawic a ruskie zamiarem ich najebac to coś takiego jak my byśmy przyjechali zamiarem najebać Irlandczyków którzy się bawia i nie szukają spin w Nicei.
A później ruskie napierdalają wywiady, nagrywają nutke "tour de france" jeszcze włącza się ruskim w tej nucie kompleks Polaków chyba pierwszy raz taka awature przeżyli.
Pamiętajcie że Polskie ekipy za Angolami biegali już w latach 90 gdy ruskie nie wiedziały co to za bardzo chuliganka
Anglicy dzisiaj w Paryzu. Może ekipy nie mają, ale spiewac potrafią i nie wyglądają jak clowny.

https://www.youtube.com/watch?v=ZURMu2Hmsks
https://www.youtube.com/watch?v=AtSjFpPF4z4
Ładnie. Flaga Bydgoszczy w centrum angielskiego sektora.

Na Wyspach jest kompletnie inaczej. Tam od dawna działa system lojalnosciowy dla wiernych kibiców, nawet na Euro czy Mistrzostwa Świata oni mają pierwszeństwo, a nie jakieś losowanie, bilety z zakładu czy jakiś działacz rozda bilety Grażynce i jej całej rodzinie. Nasi działacze są po prostu na to za głupi i dalej na reprezentacji będzie festyn

yyyco
Posty: 52
Rejestracja: 27.03.2013, 17:24

Re: Eliminacje MŚ 2018- Rosja

Post autor: yyyco » 14.06.2017, 12:13

Ładnie. Flaga Bydgoszczy w centrum angielskiego sektora.
to dość znany ex-polonista...

warszawski styl
Posty: 117
Rejestracja: 06.09.2015, 18:24

Re: Eliminacje MŚ 2018- Rosja

Post autor: warszawski styl » 14.06.2017, 12:45

jakie ekipy węgierskie były na Rumunii? widziałem na mieście dość zgrabną ekipkę koło 15 osób, co ciekawe chyba przyjechali sami bo nie było z nimi żadnego Polaka, niestety bariera językowa była nie do przeskoczenia, próbowałem pogadac ale procenty tez swoje robiły

Bard_Adam
Posty: 17
Rejestracja: 28.09.2016, 11:47

Re: Eliminacje MŚ 2018- Rosja

Post autor: Bard_Adam » 14.06.2017, 15:40

Był tylko Ferencvaros w dwie dychy z ekipy jak sie przedstawili Uj Generacio (Nowa Generacja), bojowka zaprzyjazniona z Kadłubami z Gdyni. Przyjechali z Gdynianami w jakieś 50 osób. Bardzo zgrabna banda. Chwile z nimi piwkowaliśmy i dwa mikro ataki na jakichś Rumunów były jakieś tam flagi przykleiły się do nas. Wobrze wyglądała ta grupa węgiersko polska, Wyglądało że znają się od lat. Mieli łączone tatuaże Bałtyku i Ferencvaroszu co mnie osobiście zaskoczyło,

imperium311
Posty: 125
Rejestracja: 24.03.2011, 14:22

Re: Eliminacje MŚ 2018- Rosja

Post autor: imperium311 » 14.06.2017, 17:09

A nie można by kumatym towarzystwem celować w trybuny za jedną bramką, w jakieś kilka sektorów i po prostu się złapać w te kilkaset osób? Przy tylu Januszach swój swojego pozna.
Powróci stare prawo - Narodowy Socjalizm odrodzi się...

bobrowy staw
Posty: 51
Rejestracja: 01.03.2017, 03:17

Re: Eliminacje MŚ 2018- Rosja

Post autor: bobrowy staw » 14.06.2017, 23:31

Serio tutaj piszecie o tym kacapskim gównie ?
U mnie to oni budzili śmiech nic więcej, pobiegali i pobili najebanych Angoli czemu nie pokazują się tak w Lidze Europy czy Lidze Mistrzów ? A już kilka razy pokazali choćby z Fenerbahe gdzie wylapali na łeb, z AS Roma tak samo chłopaczka prawie Roma im nie odjebala(szkoda wielka) dodaj jeszcze PSV itd.
Teraz robią sobie wywiadzki, nutki nagrywają hahaha gwiazdy ekranów, jeszcze ten kanał okolofutbol gdzie jeżdżą po krajach do ekip robiąc wywiady plus zawsze się pytają jak wypadli w Marsylii hahahaha akurat Lecha i Angoli nie pytali bo to bylo przed Euro.

Kacapy to psy Putina, ich towarzysze w wiezieniach lub niektórzy zostali odjebani a oni z flagami na trybunach DNR - "nacjonalisci" pełna gębą.
Kacapami zawsze gardzilem, pierdolone kompleksiarze Europy.
Polskie ekipy nie wjadą do tego rynsztoka tak jak było z Legia, a kacapy będą bic normalnych Polaków i znów nagraja pioseneczke jak to pobili polskie ekipy hahahahaha

.ZIWPJB.
Posty: 374
Rejestracja: 23.09.2016, 19:39

Re: Eliminacje MŚ 2018- Rosja

Post autor: .ZIWPJB. » 15.06.2017, 01:58

No to nie hahaha tylko ogarnijmy się na te MŚ lepiej niż na euro, nie walczmy między sobą (to uważam za anty Polskie w chuuj, jednym słowem kurestwo), ruskie już rączki zacierają na rewanż za to co się stało w Warszawie, oni konkretnie podjeli rękawice, my też musimy, a też nie płaczcie że ruskie będą bić pikoli, bo dużo ruskich pikoli też dostały baty u nas, trochę taka hipokryzja.
ukrainiec nie byl nie jest i nie bedzie moim bratem.

kibolek1983
Posty: 257
Rejestracja: 13.09.2009, 18:20

Re: Eliminacje MŚ 2018- Rosja

Post autor: kibolek1983 » 15.06.2017, 11:15

Bobrowy staw- syn Macierewicza? Jad Ci plynie rusofobie nieobiektywny :) Ruscy sa mocni chuligansko i Twoj placz tego nie zmieni. Z tymi psami Putina to juz calkowicie poplynales... Polscy nacjonalisci byli wczesniej psami Tuska, a teraz Beaty Szydło?
.

eMTe4
Posty: 209
Rejestracja: 26.07.2013, 12:55

Re: Eliminacje MŚ 2018- Rosja

Post autor: eMTe4 » 15.06.2017, 15:15

Chyba coś mnie ominęło. Polacy awansowali już do mistrzostw, że tak rozkminiacie kto kogo oklepie? Może wie ktoś z kim w grupie będą?
"Papieros parzy dłoń i budzi żal
Na peronie siedzę sam
Oglądam sterty tych starych zdjęć, ten peron dobrze
mnie już zna
Pociąg zabiera co dzień bliską twarz
Tutaj tłoczą się, tu mówią - "tam to jest życie i czar", Tu się handluje Ojczyzną co dnia!"

bobrowy staw
Posty: 51
Rejestracja: 01.03.2017, 03:17

Re: Eliminacje MŚ 2018- Rosja

Post autor: bobrowy staw » 16.06.2017, 12:26

kibolek1983 pisze:
15.06.2017, 11:15
Bobrowy staw- syn Macierewicza? Jad Ci plynie rusofobie nieobiektywny :) Ruscy sa mocni chuligansko i Twoj placz tego nie zmieni. Z tymi psami Putina to juz calkowicie poplynales... Polscy nacjonalisci byli wczesniej psami Tuska, a teraz Beaty Szydło?
Rusofobie haha jak ja kocham to słowo, przeważnie można spotkać u bekartow kacapskich.
Kacapy są silni tylko w lasach na ulicach (czyt.spontan) są pizdami - lecz ta walka Legia Spartak też ma wiele nie wyjaśnień.

A co nie są psami Putina ? Popytaj ludzi z forum to ci dużo opowiedza, samoloty popostawiane itd.
A Polscy nacjonaliści współpracowali z Tuskiem czy teraz z Beata Szydło ?
Nie. Więc twoje pytanie było głupie.
Kacapy to pomyłka, język paskudny itd

Piotrus
Posty: 24
Rejestracja: 07.04.2017, 20:41

Re: Eliminacje MŚ 2018- Rosja

Post autor: Piotrus » 16.06.2017, 13:15

Chce tylko przypomniec , tym co sie podniecali Ruskimi chuliganami we Francji i krytykowali naszych , ze pozostalo tylko rok czasu do MS wiec juz zbierajcie kase, wyrabiajcie wizy , zebyscie znow nie kibicowali na kibice.net

ziomek
Posty: 327
Rejestracja: 26.04.2007, 18:10

Re: Eliminacje MŚ 2018- Rosja

Post autor: ziomek » 16.06.2017, 13:19

A jak na innych arenach Europy? Ciekawie zapowiadał się mecz B&H - Grecja, gdzie BHF czekali na Greków aczkolwiek greckie zęby wpadły głównie na murawie. Ale o ulicach cicho... A inne mecze?
[link]

siri0
Posty: 47
Rejestracja: 01.03.2017, 09:43

Re: Eliminacje MŚ 2018- Rosja

Post autor: siri0 » 10.10.2017, 10:01

Nie ma to jak pocałować buta lewemu :)
https://www.youtube.com/watch?v=s8UFSg1nd6Y

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: jelonki, OdhinOktanS, Ortalion, sikor79 i 294 gości