Sklep TMK Odzież uliczna, patriotyczna extreme-adrenaline noszecochce Ins Fireworks twojeskarpetki noszecochce

Małopolska kibolska

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Andrus

Re: Małopolska kibolska

Postautor: Elita Tarnowa » 08.12.2016, 19:25

VII TURNIEJ KIBICÓW UNII TARNÓW – 3.12.2016

Wróciliśmy na halę Jaskółka. Rozegraliśmy VII Halowy Turniej Kibiców Unii Tarnów – Elita Tarnowa Cup – zima 2016. Tym razem wystąpiło 16 drużyn, w tym zaproszona ekipa Resovii Rzeszów. Podobnie jak w lipcu, na boisku trawiastym, triumfowała drużyna Zachodniej Bandy (Koszyce i Błonie), która jest jednocześnie pierwszą drużyną, której udało się wygrać dwa turnieje. W finale pokonali PWST. W walce o brąz górą było UTH, które pokonało Krzyż.

Rywalizacja rozpoczęła się od fazy grupowej. W każdej z czterech grup rywalizowały po 4 zespoły. W sumie zagrało blisko 150 zawodników. Przez ponad 7 godzin piłkarskich zmagań halę odwiedziło ok. 300 osób, w tym liczna grupa kibiców z Rzeszowa. Najlepsze zespoły otrzymały nagrody, medale i puchary.

Obrazek
ZKS UNIA TARNÓW
Elita Tarnowa

urodzenipatrioci

Postautor: jezyk85 » 30.12.2016, 20:46

Kappa pisze:A jak przedstawia się obecnie sytuacja w Miechowie? Kiedyś chyba miasto z przewagą wiślaków, a jak teraz?

Teraz w Miechowie przewaga Cracovii ;)
jezyk85

Postautor: SinNombre » 31.12.2016, 01:29

Zdecydowana przewaga Cracovii co daję się poznać nawet na meczach okręgowej Pogoni Miechów.
Procentowo nie wiem jak wygląda miasto dokładnie ale 70-30 to chyba dobry rachunek bo i na Wiśle widać sporo barw Miechowa. Co nie zmienia faktu że na ten czasz Miechów jest pro pasiasty zdecydowanie.
SinNombre

Postautor: DanTeS » 01.01.2017, 16:06

Witam, może wtrącę się do tematu miechowskiego. W Miechowie przewaga jest pasów, nie będę wypisywał w procentach bo to mija się z celem, ale cracovia jest bardziej konkretniejsza na mieście. Przejeżdżając przez miasto nie trudno jest zauważyć napisy na murach z obu ekip, często przerobione.Osiedle Sikorskiego kibicuje Wiśle, XXX-lecia jest za pasami choć na tych osiedlach nie trudno znaleźć tych z drugiej strony, a reszta miasta raczej wymieszana. Parę razy byłem na meczach z chłopkami z mchw na Wiśle z pare lat temu i było nas dość dużo, coś ponad 100 osób na zwykłym meczu ligowym (sam byłem zdziwiony że aż tyle ludzi jedzie z Miechowa i okolic).
DanTeS

Postautor: jezyk85 » 03.01.2017, 16:40

http://historiawisly.pl/wiki/images/c/ca/Flaga_Miechów_2.jpg

Wie ktoś na temat o tej fladze . Czemu nie jest wywieszana na meczach
jezyk85

Postautor: sir. » 04.01.2017, 00:15

to foto ma z 15 lat
sir.

Postautor: DanTeS » 06.01.2017, 01:14

Zdjęcie nie chce się załadować, ale może się wypowiem na ten temat, raz rozmawiałem z gościem kumatym i powiedział że flaga FC lub osiedla wisi na meczach tylko wtedy gdy się na to zasłuży.Podam przykład Wisły, ba na jej mecze jeżdżę od dawna i coś tam wiem. Każdy kto chodzi na stadion przy R22 zauważy że wiszą płótna najmocniejszych FC np.Olkusz, Chrzanów,Skawina,Wadowice, są to miasta w których jest naprawdę dobra ekipa i nie brakuje w ich szeregach osób które potrafią obronić barwy.Nieraz się trafi jakaś mała flaga ale to raczej gościnnie, jak np. FC Wolbrom był na jednym meczu wywieszony koło Olkusza, ale wiadomo dzięki komu pokazała się na Reymonta,choć była widziana na niejednym wyjeździe. Najwidoczniej Miechów musi jeszcze dużo udowodnić...

zapomniał bym jeszcze dopisać o stosunkach kibiców miechowskich do lokalnych drużyn.Z uwagi na to że stadion Pogoni Miechów leży tuż przy os.XXX-lecia, jest utożsamiany z pasami a Wiślacy kibicują i grają w NorthStar Miechów.I tyle w temacie.
DanTeS

Postautor: jezyk85 » 10.01.2017, 19:48

Kolega bardzo dobrze poinformowany jest widzę .
jezyk85

Postautor: DanTeS » 12.01.2017, 21:02

Znawcą jakimś to ja nie jestem, po prostu mieszkam i pracuje w tej okolicy i interesuje się piłką, a reszta to już inną drogą...
DanTeS

radicalfans

Poprzednia

Wróć do Kibice