Małopolska kibolska

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Willy1312
Posty: 22
Rejestracja: 03.05.2016, 14:30

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Willy1312 » 18.05.2017, 22:35

Są jakiekolwiek szanse na to, że Sandecja w ekstraklasie będzie grała w Nowym Sączu? Jeżeli nie to wiadomo już gdzie?



Adik
Posty: 312
Rejestracja: 30.10.2009, 15:59
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Adik » 18.05.2017, 22:44

w Mielcu
Obrazek
KAWAŁ C.H.U.J.A

Puncher
Posty: 45
Rejestracja: 16.10.2016, 19:52

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Puncher » 18.05.2017, 22:44

Prawdopodobnie na Stali Mielec.
GKS KATOWICE

mocart
Posty: 44
Rejestracja: 11.07.2010, 13:33

Re: Małopolska kibolska

Post autor: mocart » 19.05.2017, 18:08

[link]

Chyba w Krakowie na Kałuży

Gumis1312
Posty: 60
Rejestracja: 06.05.2015, 11:41

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Gumis1312 » 21.05.2017, 12:56

Tarnovia jedzie w środę na PP do Mokrzyski ? Ciekawy teren , wioska niedaleko Brzeska (Okocimski) , parę kilometrów dalej Bochnia. Ogólnie tamte tereny raczej mocno anty żydowskie.

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Małopolska kibolska

Post autor: patriota85 » 21.05.2017, 14:20

Gumis1312 pisze:Tarnovia jedzie w środę na PP do Mokrzyski ? Ciekawy teren , wioska niedaleko Brzeska (Okocimski) , parę kilometrów dalej Bochnia. Ogólnie tamte tereny raczej mocno anty żydowskie.
Mokrzysk

Na miejscowym Strażaku kręcą młyn, mają kilka flag i zaliczają niektóre wyjazdy;).

Teren ciekawy dla nich.W ubiegłej rundzie odpuścili wyjazd do niedalekich Jadownik.

DanTeS
Posty: 18
Rejestracja: 01.01.2017, 15:11

Re: Małopolska kibolska

Post autor: DanTeS » 17.06.2017, 21:44

pmdr pisze:
12.05.2017, 15:32
Jaka sytuacja w Wolbromiu?
W Wolbromiu w ostatnim czasie Wisła zdecydowanie aktywniejsza od gieksy i pasów. Na mieście toczy się walka na malowanie i niszczenie grafów.

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Małopolska kibolska

Post autor: WileTheBest » 22.07.2017, 10:41

Beskid chyba z całą Wisłą ma kosę.
Września 100% Lech Poznań!

Rufus695
Posty: 14
Rejestracja: 20.09.2010, 22:36

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Rufus695 » 03.08.2017, 15:12

[link]# polega to na prawdzie czy farmazon ,wszedzie cisza i tylko jeden czy dwa portale cos pisza
.....

op3
Posty: 160
Rejestracja: 25.03.2007, 09:48

Re: Małopolska kibolska

Post autor: op3 » 03.08.2017, 23:12

DanTeS pisze:
17.06.2017, 21:44
pmdr pisze:
12.05.2017, 15:32
Jaka sytuacja w Wolbromiu?
W Wolbromiu w ostatnim czasie Wisła zdecydowanie aktywniejsza od gieksy i pasów. Na mieście toczy się walka na malowanie i niszczenie grafów.
Gdzie ta walka bo jestem tam codziennie i nic nie widze. p********* głupoty aż miło.
GKS KATOWICE

espm32
Posty: 1
Rejestracja: 04.08.2017, 00:16

Re: Małopolska kibolska

Post autor: espm32 » 04.08.2017, 00:19

op3 pisze:
03.08.2017, 23:12
DanTeS pisze:
17.06.2017, 21:44
pmdr pisze:
12.05.2017, 15:32
Jaka sytuacja w Wolbromiu?
W Wolbromiu w ostatnim czasie Wisła zdecydowanie aktywniejsza od gieksy i pasów. Na mieście toczy się walka na malowanie i niszczenie grafów.
Gdzie ta walka bo jestem tam codziennie i nic nie widze. p********* głupoty aż miło.

W tym momencie w Wolbromiu tylko Wisła. Mury może jeszcze nie do końca oddają sytuacje na mieście(pozostałości sprzed wznowieniem działalności FC Wolbrom) Na każdym meczu teraz wisi flaga Wolbromia i to sie nie zmieni. Zapowiedź derbowa mówi wszystko. Tyle osób na rynku z transem o czym craxa czy tym bardziej gks mogą jedynie pomarzyć

DanTeS
Posty: 18
Rejestracja: 01.01.2017, 15:11

Re: Małopolska kibolska

Post autor: DanTeS » 04.08.2017, 12:32

Tak się składa że mieszkam w okolicy Wolbromia i tam także pracuję, wiec wiem trochę w temacie, a jeśli piszesz że nie widzisz walki na murach to idź do okulisty, bo to widać na każdym kroku na mieście. Chłopaki są aktywni, wcześniej wymienione grafy, smycze, nowe vlepki i oczywiście flaga wieszana ostatnio na każdym meczu u siebie czy na wyjeździe. Nie raz spotkałem osoby w barwach Wisły na ulicy wiec nie jest tak źle jak mówią. Wczoraj w sieci można było zobaczyć filmik zapraszający na deRby nagrany na rynku. Na pewno konkurencji na mieście (gieksa i pasy)jest nie na rękę ale cóż czas pokaże jak dalej się potoczą losy kibicowania we Wolbromiu.

Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Oberschlesien14 » 04.08.2017, 13:56

Po tym że nie umiesz nawet używać poprawnie wielkich liter można już się domyśleć w którą stronę koloryzujesz ;)

DanTeS
Posty: 18
Rejestracja: 01.01.2017, 15:11

Re: Małopolska kibolska

Post autor: DanTeS » 04.08.2017, 22:46

Najwidoczniej kolegę wyżej zabolało ale może tak miało być że z małej litery,gdy wy piszecie wISŁA to jest dobrze prawda? a o koloryzowaniu to może sam się przekonasz i przyjedziesz do Wolbromia i rzucisz okiem i wtedy sie wypowiesz a nie od razu neguj. Bo o sytuacji w Miechowie pisałem jaka jest prawda choć dla wiślaka nie za korzystna wiec nie pisz mi o koloryzowaniu bo tak nie jest.
Najwidoczniej boli was że Wiślacki FC Wolbrom wznowił działalność.

SinNombre
Posty: 37
Rejestracja: 01.04.2014, 13:07

Re: Małopolska kibolska

Post autor: SinNombre » 04.08.2017, 23:28

Prawda leży chyba gdzieś po środku bo będąc 3 weekendy pod rząd w Wolbromiu spotkałem w barwach jednego kibica GKS, jednego Wisły i jednego lokalnego Przeboju, ale to już byl starszy pan w jakiejś jubileuszowej koszulce ;).
Co nie zmienia faktu że walka na murach trwa i chyba w tym momencie na korzyść Wisły, ale to tak sucha ocena osoby już nie aktywnej.

DanTeS
Posty: 18
Rejestracja: 01.01.2017, 15:11

Re: Małopolska kibolska

Post autor: DanTeS » 04.08.2017, 23:41

Sam nie raz widziałem gieksiarza w barwach i nie tak że faworyzuję swój klub ale ostatnia aktywność wiślaków jest bez apelacyjna czy sie komuś podoba czy nie, apropo Przeboju to powiem że jest traktowany w mieście raczej neutalnie bo większość ,,kiboli wolbromskich" za lepszych czasów KSP odwiedzało trybuny na Lesnej i widok barw Przeboju jest normalną rzeczą na mieście (sam jeździłem na ich mecze dawno temu).

Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Oberschlesien14 » 07.08.2017, 19:52

To wrzuć liczby wyjazdowe Wolbromia na Wisłę z ostatniego roku, to jest chyba najbardziej miarodajne czy gadamy o mieście meneli tak jak pisze op3 czy fanclubie w stylu tych z Górnego Śląska.

op3
Posty: 160
Rejestracja: 25.03.2007, 09:48

Re: Małopolska kibolska

Post autor: op3 » 07.08.2017, 20:36

Nakręcić filmik czy pomazać coś po ścianach to każdy może. Zobaczymy na ile starczy im zapału. A też jestem ciekaw tych ich liczb.
GKS KATOWICE

DanTeS
Posty: 18
Rejestracja: 01.01.2017, 15:11

Re: Małopolska kibolska

Post autor: DanTeS » 07.08.2017, 21:13

Może i każdy może pomazać na murach i także nakręcić filmik ale jakoś konkurencja że niby dominująca w mieście nie robi z tym prawie nic poza mazaniem grafów i ,,ekipa widmo" wychodzi z cienia. Liczb wyjazdowych rzeczywistych pewnie nie dostaniecie bo jako FC nie działali w ostatnich latach i w statystykach i rankingach nie byli ujęci i jeździli na własna rękę.Liczby można będzie ocenić dopiero po obecnym sezonie ale coś mi się zdaje że nie powinny być słabe. Fajerwerków nie oczekujcie po miasteczku 9tyś to nie Olkusz ani Bochnia.

Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Oberschlesien14 » 08.08.2017, 16:21

Są miasteczka po 9 tysięcy na GŚ którę krecą liczby lepsze niż spore miasta :)
Jesteś za Wisłą,jesteś z Wolbromia,kibicujesz od niedawna to widać,jesteś zajarany klimatem,spoko w c***,ale z tego co piszesz to w ciągu kilku lat zapierdoliliście jakieś grafy i zrobiłeś na tej podstawie przejęcie miasta. Napisz za te 2-3 lata znowu. Pozdrawiam

DanTeS
Posty: 18
Rejestracja: 01.01.2017, 15:11

Re: Małopolska kibolska

Post autor: DanTeS » 08.08.2017, 23:15

Jestem za Wisłą, nie mieszkam we Wolbromiu, kibicuje od 18lat rocznik 88, temat kibicowski nie jest mi obcy, jeździłem z zorganizowanych grupach na mecze, nie jaram się tym że są napisy i takie tam. Po prostu cieszy mnie to że FC Wlb reaktywował swoją działalność i przez lata gdy Moją drożynę jeb.... na mieście jedni jak i drudzy wreszcie coś drgnęło i coś się dzieje pozytywnego.
Nie napisałem że przejęli miasto tylko że idzie wszystko w dobrym kierunku by Wolbrom był kojarzony z miastem Wiślackim z nie ,,fc widmo". I nie obchodzi mnie jakie są liczby z fan klubów śląskich, że inni mają się na nich wzorować.Tam jest inna sytuacja i nie tylko geograficzna.

Elbar
Posty: 20
Rejestracja: 01.08.2017, 12:29

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Elbar » 18.08.2017, 00:16

Jeśli chodzi o Wolbrom to najlepiej podzielić go na 2 części. Nowe Miasto, czyli południowa strona Wolbromia, odkąd pamiętam było GieKSy i tak jest nadal, jest tam też kilka osób za Cracovią, ale wyraźnie najwięcej GKS. Widać ich na mieście. Reszta dzielnic to skomplikowana sprawa, jeszcze kilkanaście lat temu miasto było całkiem mocno wiślakie, sporo ludzi jeździło. Cracovii było mało i nie angażowała się w nic lokalnie, tu siedzieli cicho a jeśli coś działali to jeździli do Krakowa. Ekipa nieliczna ale konkretna. Później minęło kilka lat i jak to często bywa ekipa Wisły sie rozpadła, FC zakończło działalność. Starsi pozakładali rodziny, przestali kibicować, albo poprzeprowadzali się do Krakowa, a młodych było bardzo mało. W końcu przyszła moda na Cracovię i ostatnie kilka lat Wolbrom był mocno pasiasty, jednak to najczęściej takie "kibicowanie" z mody, bez jeżdżenia na mecze itp., utożsamianie się z Cracovią i nic więcej (chyba podobna sytuacja w pobliskim Miechowie). Ludzi zaangażowanych jak na lekarstwo. Teraz w Wolbromiu już nie bywam tak często jak dawniej, ale faktycznie widać, że coś się ruszyło w ekipie Wisły (tak szczerze mówiąc to nie wiem skąd ta ekipa, jeszcze nie tak dawno jak bywałem tam często i znałem większość ludzi w wieku "aktywności kibicowskiej", to kibiców Wisły mogłem policzyć na palcach, a teraz niby nagrywają filmiki w kilkadziesiąt osób... Zawsze w mniejszych miejscowościach w okolicy Wolbromia było troche kibiców Wisły, tam praktycznie nie istnieją kibice innych klubów, stawiam że to w dużej części oni się uaktywnili, bo chyba aż tyle na mieście nie mogło się pozmieniać). Może się mylę, może dużo się pozmieniało, może starsi wrócili do gry, nie wiem. Starałem się obiektywnie także bez napiny. Generalnie klimat Wolbromia jest taki, że wszyscy raczej się znają i przynależność klubowa rzadko jest prawdziwym powodem spin, czasem pretekstem do załatwiania prywatnych konfliktow ale generalnie jakoś się żyje w symbiozie (chociaż wiadomo, czasem za dużo alkoholu i szuka się spiny - zwłaszcza GieKSa). Jeśli chodzi o barwy - widać GieKSe, widać Cracovię, Wisłę też gdzieś tam można zobaczyć... Podsumowując - mimo wszystko dla mnie na ten moment wciąż w Wolbromiu pasiasto. Pozdro

Elbar
Posty: 20
Rejestracja: 01.08.2017, 12:29

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Elbar » 18.08.2017, 00:38

A jeśli chodzi o Przebój Wolbrom - za dobrych czasów - tzn. gry Przeboju w II-III lidze (ok. 2008-2010 jeśli się nie mylę) mieli jakąś tam ekipe, zaliczyli kilka całkiem niezłych wyjazdów, zbierali u siebie przyzwoity młyn w ok. 150 głów na atrakcyjniejszych meczach, np. z Sandecja, Stala Rzeszow, Hutnikiem, Unia Tarnow... Ale to była głównie ekipa chłopaków z Liceum którzy się zajarali ruchem kibicowskim. Ponad podziałami, ale osoby bardziej zaangażowanie w inne ekipy z Wolbomia olały temat Przeboju, także ekipa była bardzo młoda, z przyzwoitymi dzialaniami U, ale praktycznie bez jakiegokolwiek H. (Raz dojachani na wyjezdzie przez chyba olkuski FC GieKSy po jakimś tam minimalnym oporze dostali oklep i stracili barwy).

klansman
Posty: 24
Rejestracja: 16.08.2017, 18:28

Re: Małopolska kibolska

Post autor: klansman » 20.08.2017, 16:22

Jak tam sytuacja w Wadowicach ? Pełno wrzutów i vlepek Wiślackich, w barwach nikogo nie spotkałem, za to jeden typ w polówce Craxy. Dzieje się tam coś ?
protektormalopolska pisze: ↑Nikt tu z Zagłębia czy Bielska nie lamentuje
protektormalopolska pisze: ↑to wybrali ostra ekipę i teraz lament

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Małopolska kibolska

Post autor: WileTheBest » 20.08.2017, 16:41

Mocny FC Wisły.
Września 100% Lech Poznań!

_Piast1945
Posty: 203
Rejestracja: 21.04.2017, 13:34

Re: Małopolska kibolska

Post autor: _Piast1945 » 21.08.2017, 11:30

WileTheBest pisze:
20.08.2017, 16:41
Mocny FC Wisły.
Tak piszesz mocne a jak sie spotka na trasie przypadkowo to nie ma sie kto bić. Może chodziło ci o ilość lub Ultras!?

Ciepłe_Placki
Posty: 74
Rejestracja: 21.09.2016, 21:52

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Ciepłe_Placki » 21.08.2017, 11:43

Wadowice Wisła. Nie wiem jak tam spotkałeś kogoś w naszych barwach ;)

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Małopolska kibolska

Post autor: WileTheBest » 21.08.2017, 12:34

_Piast1945 pisze:
21.08.2017, 11:30
WileTheBest pisze:
20.08.2017, 16:41
Mocny FC Wisły.
Tak piszesz mocne a jak sie spotka na trasie przypadkowo to nie ma sie kto bić. Może chodziło ci o ilość lub Ultras!?
Nie jestem z Wisły, czytaj uważniej podpis albo miasto ;).
Września 100% Lech Poznań!

klansman
Posty: 24
Rejestracja: 16.08.2017, 18:28

Re: Małopolska kibolska

Post autor: klansman » 21.08.2017, 15:45

Ciepłe_Placki pisze:
21.08.2017, 11:43
Wadowice Wisła. Nie wiem jak tam spotkałeś kogoś w naszych barwach ;)
Może ktoś z Andrychowa to był albo coś się tworzy bo na niektórych blokach widać walke na grafy. Siedze tu drugi tydzień i tak sobie obserwuje co się tu wyprawia.
protektormalopolska pisze: ↑Nikt tu z Zagłębia czy Bielska nie lamentuje
protektormalopolska pisze: ↑to wybrali ostra ekipę i teraz lament

john22
Posty: 152
Rejestracja: 30.08.2016, 12:08

Re: Małopolska kibolska

Post autor: john22 » 21.08.2017, 16:05

klansman pisze:
21.08.2017, 15:45
Ciepłe_Placki pisze:
21.08.2017, 11:43
Wadowice Wisła. Nie wiem jak tam spotkałeś kogoś w naszych barwach ;)
Może ktoś z Andrychowa to był albo coś się tworzy bo na niektórych blokach widać walke na grafy. Siedze tu drugi tydzień i tak sobie obserwuje co się tu wyprawia.
Bo trochę się dzieje ostatnio ;) Tu Wadowice zrobią wjazd na Andrychów, kilki dni później jest odwet z drugiej strony i te grafy się zmieniają. Wadowice - Wisła, Andrychów - Cracovia, Beskid.

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Małopolska kibolska

Post autor: fluor » 23.08.2017, 21:27

12.08.
Avia Świdnik - Unia Tarnów. Na wyjeździe 22 kibiców Unii

Obrazek

15.08
Unia Tarnów - KSZO Ostrowiec. Nas do 120 osób, 10 na derbach Rzeszowa

Obrazek

19.08
Podhale Nowy Targ - Unia Tarnów. Docieramy w 60 osób, z flagą Mafią.

Obrazek

DanTeS
Posty: 18
Rejestracja: 01.01.2017, 15:11

Re: Małopolska kibolska

Post autor: DanTeS » 24.08.2017, 21:37

Elbar pisze:
18.08.2017, 00:16
Jeśli chodzi o Wolbrom to najlepiej podzielić go na 2 części. Nowe Miasto, czyli południowa strona Wolbromia, odkąd pamiętam było GieKSy i tak jest nadal, jest tam też kilka osób za Cracovią, ale wyraźnie najwięcej GKS. Widać ich na mieście. Reszta dzielnic to skomplikowana sprawa, jeszcze kilkanaście lat temu miasto było całkiem mocno wiślakie, sporo ludzi jeździło. Cracovii było mało i nie angażowała się w nic lokalnie, tu siedzieli cicho a jeśli coś działali to jeździli do Krakowa. Ekipa nieliczna ale konkretna. Później minęło kilka lat i jak to często bywa ekipa Wisły sie rozpadła, FC zakończło działalność. Starsi pozakładali rodziny, przestali kibicować, albo poprzeprowadzali się do Krakowa, a młodych było bardzo mało. W końcu przyszła moda na Cracovię i ostatnie kilka lat Wolbrom był mocno pasiasty, jednak to najczęściej takie "kibicowanie" z mody, bez jeżdżenia na mecze itp., utożsamianie się z Cracovią i nic więcej (chyba podobna sytuacja w pobliskim Miechowie). Ludzi zaangażowanych jak na lekarstwo. Teraz w Wolbromiu już nie bywam tak często jak dawniej, ale faktycznie widać, że coś się ruszyło w ekipie Wisły (tak szczerze mówiąc to nie wiem skąd ta ekipa, jeszcze nie tak dawno jak bywałem tam często i znałem większość ludzi w wieku "aktywności kibicowskiej", to kibiców Wisły mogłem policzyć na palcach, a teraz niby nagrywają filmiki w kilkadziesiąt osób... Zawsze w mniejszych miejscowościach w okolicy Wolbromia było troche kibiców Wisły, tam praktycznie nie istnieją kibice innych klubów, stawiam że to w dużej części oni się uaktywnili, bo chyba aż tyle na mieście nie mogło się pozmieniać). Może się mylę, może dużo się pozmieniało, może starsi wrócili do gry, nie wiem. Starałem się obiektywnie także bez napiny. Generalnie klimat Wolbromia jest taki, że wszyscy raczej się znają i przynależność klubowa rzadko jest prawdziwym powodem spin, czasem pretekstem do załatwiania prywatnych konfliktow ale generalnie jakoś się żyje w symbiozie (chociaż wiadomo, czasem za dużo alkoholu i szuka się spiny - zwłaszcza GieKSa). Jeśli chodzi o barwy - widać GieKSe, widać Cracovię, Wisłę też gdzieś tam można zobaczyć... Podsumowując - mimo wszystko dla mnie na ten moment wciąż w Wolbromiu pasiasto. Pozdro
Może troszkę dołożę od siebie w końcu jestem na mieście prawie codziennie.
Zgodzie się z tą modą we Wolbromiu na pasy, tylko co z tego jak mało kto jeździ na mecze,taka prawda, może kiedyś był raz czy dwa ale nienawidzi Białej Gwiazdy jak by mu skrzywdzili rodzinę (takie odczucie).
Z zawieszeniem kilka lat temu działalności wiślackiego FC też się zgodzę,ale nie pisz że w obecnej reaktywacji biorą w większej ilości osoby z okolic Wolbromia. Po prostu nadeszła zmiana pokolenia skierowana na Reymonta (znam osobę z tego grona) Nie zgodzę się jednak z tym że pojawili się znikąd i teraz jeżdżą na mecze bo to absolutne nie prawda. Na meczach widoczni byli nieprzerwanie a na mieście raczej się nie wychylali, nie musisz znać wszystkich w 10tyś mieście więc nie pisz że było ich kilku jak częściej odwiedzałeś to miasto. I jeszcze jedno na koniec, w okolicznych miejscowościach można spotkać kibiców nie tylko Wisły, ale także koleżanki z drugiej strony błoń i starszych kibiców gieksy.

Elbar
Posty: 20
Rejestracja: 01.08.2017, 12:29

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Elbar » 29.08.2017, 02:33

DanTeS pisze:
24.08.2017, 21:37
Może troszkę dołożę od siebie w końcu jestem na mieście prawie codziennie.
Zgodzie się z tą modą we Wolbromiu na pasy, tylko co z tego jak mało kto jeździ na mecze,taka prawda, może kiedyś był raz czy dwa ale nienawidzi Białej Gwiazdy jak by mu skrzywdzili rodzinę (takie odczucie).
Z zawieszeniem kilka lat temu działalności wiślackiego FC też się zgodzę,ale nie pisz że w obecnej reaktywacji biorą w większej ilości osoby z okolic Wolbromia. Po prostu nadeszła zmiana pokolenia skierowana na Reymonta (znam osobę z tego grona) Nie zgodzę się jednak z tym że pojawili się znikąd i teraz jeżdżą na mecze bo to absolutne nie prawda. Na meczach widoczni byli nieprzerwanie a na mieście raczej się nie wychylali, nie musisz znać wszystkich w 10tyś mieście więc nie pisz że było ich kilku jak częściej odwiedzałeś to miasto. I jeszcze jedno na koniec, w okolicznych miejscowościach można spotkać kibiców nie tylko Wisły, ale także koleżanki z drugiej strony błoń i starszych kibiców gieksy.
Pewnie masz rację, ja tak jak napisałem od paru lat mam informacje głównie z drugiej ręki, a widać że Ty się trochę orientujesz. Nawet przyznam, że byłem ostatnio na chwilę w Wolbromiu i faktycznie na murach widać zmiany na korzyść Wisły. Po prostu było to dla mnie troche dziwne, chyba przyznasz, że dosyć nagła zmiana. Czy w takim razie wolbromska ekipa Wisły to głównie młody skład? Pozdro

fc internet
Posty: 79
Rejestracja: 23.05.2014, 10:18

Re: Małopolska kibolska

Post autor: fc internet » 29.08.2017, 03:20

W gtsowskiej nomenklaturze zmiana pokoleniowa to znaczy przerzuty ☺

kilof
Posty: 189
Rejestracja: 14.04.2017, 21:04

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kilof » 29.08.2017, 10:18

fc internet pisze:
29.08.2017, 03:20
W gtsowskiej nomenklaturze zmiana pokoleniowa to znaczy przerzuty ☺
Wprawdzie nie jestem z gtsu, ale nie. Przerzut znaczy j***** sprzedajny pedał, co gania z kolegami kogoś z siekierą, dostaje pare złotych i zaczyna gonić swoich kolegów z siekierą. Czyli mniej więcej 50% ludzi działających na Kałuży.

ZawieRcie
Posty: 93
Rejestracja: 10.03.2007, 14:33
Lokalizacja: Niebieskie ZawieRcie

Re: Małopolska kibolska

Post autor: ZawieRcie » 29.08.2017, 22:40

Niepołomice Wisła czy Cracovia?? Czy są jacyś fani miejscowej Puszczy??

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kat. » 29.08.2017, 22:49

KSC. Na Puszczy nic ogarniętego.

WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Małopolska kibolska

Post autor: WileTheBest » 30.08.2017, 09:01

Nie było tam kiedyś Wisły?
Września 100% Lech Poznań!

Rufus695
Posty: 14
Rejestracja: 20.09.2010, 22:36

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Rufus695 » 30.08.2017, 09:39

Byla i jest,Niepolomice sa podzielone ale wiekszosc to KSC ,sile FC Pasow w Niepolomicach stanowia ich kibice z pobliskich wiosek ktorzy podpisuja sie jako FCN
.....

małolat
Posty: 89
Rejestracja: 07.12.2012, 07:39
Lokalizacja: Miasto Królów Polski

Re: Małopolska kibolska

Post autor: małolat » 30.08.2017, 15:33

W Niepołomicach był kiedyś FC Wisły, mieli też swoją całkiem ładną flagę, wdali szaliki i jakieś vlepki... W obecnych czasach na Wisłę dalej jeżdżą stamtąd kibice ale w większości są to raczej pikniki.. Większą aktywność wykazuje Cracovia, szczególnie jeśli chodzi o niszczenie wiślackich graffiti.. pozdrawiam [link]
Wisła 5

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: asdasd, saha07, Timador i 176 gości