www.warhouse.pl

Małopolska kibolska

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
SP11
Posty: 50
Rejestracja: 19.10.2015, 16:17

Re: Małopolska kibolska

Post autor: SP11 » 26.03.2017, 13:53

KibicMKS pisze:
konrad.D pisze:Dawaj papiery skoro sie rozjebal to na pewno papier macie a nie pierdolicie kocopoły.

Do wszystkich z poza Tarnowa piszacych zebysmy to sobie zalatwili "wewnatrz miasta" - nie da sie, ekipa tarnovi, osoby ktore sa u nich decyzyjne to rozjebusy, nie ma mozliwosci rozmowy z nimi bo oni to tolerują. Wiekszosc papierow lub rozjebusow tu wklejonych to osoby aktywne na pejsach.

Aha nikt nie wspomnial o kolejnym przerzucie Mirosławie Witku ps perszing [link]
zdjecie z wyjazdu na glinik. c*** ze sie napina na necie ale jest to kolejny ''rodowity'' ktory zaczynal kariere w Mościcach i sie przerzucil, nie wspominajac o policjancie kryminalnym starostce ktory jezdzil z arturem lewickim w jednym patrolu a lewicki w gorlicach razem z synem mateuszem? ktory na solowke odpowiedzial ze ''nie ma przy sobie rekawic''?

ps wypominacie ochroniarzy a pamietacie jak na koszykowce u nas staly osoby od was, jak mitex kielce stracil flage i odzyskal dzieki ochronie ktora stanowily osoby z tarnovi? maciora ktory odmawial solowek itd?

ps. nie pierdolcie ze skonczyliscie kontakty z policjantem pawlem koziolem bo jest to kuzyn jednej osoby od was i dalej z nim sie trzymacie.
gosc ktory sie rozjebal i na psach podal opis samochody (talib) przez niego chlopaki od nas odsiedzieli pare ladnych lat a wy pierdolicie ze to nic nie znaczy. c*** wam w dupe konfidencka bando c****.
Ty zakłamana cwelowska ruro ku*** naprawdę wytrzymałem tyle czasu żeby ci nie odpisywać ale przegiąłeś - pedale przez T chłopaki od Was odsiedzieli pare ładnych lat ? Ty penisie j***** jak T jeszcze leżał w szpitalu to wasz guru Ove.. z tego forum właściciel rock'n'rolla który prowadził to auto został ściągnięty przez psy z kamer spod banku i statoila i rozpruł się jak stare prześcieradło zaczynając od tego co rano jadł na śniadanie poprzez to w jakich workach z jakiego auta przerzucany był sprzęt po to ile i czego wciągneliście za cały dzień bo jak cytuje 'on nie będzie odpierdalał wyroków za innych' i śmiesz twierdzić że to przez kogoś innego te wyroki poszły?
Zawsze byliście, jesteście i będziecie jebaną zakłamaną bandą c**** i tyle wam pozostało.
Nawet Wisła po tylu latach lizania jej d*** spluneła na was jak na nic nie znaczące gówno którym zresztą jesteście :)
Jedziecie na Stal stoici grzecznie jak pizdy mecz bez bluzg co może myśleliście że wezmą Was do triady kolejnej Karpaty ? NIe wyszło to miesiąc później stoicie z Resovią na jednym sektorze i już Stal od Starych k**** cieśniecie pajace :) Tyle ekip ile wy przerobiliście zapraszaliśce i z którymi chcieliście się lizać na przestrzeni ostanich 10 - 12 lat to chyba żadna ekipa w Pl nie przerobiła jebane lizidupy. Aż dziwne że Resovia was przygarnęła bo nawet podbitki do PP podczas współnego wyjazdu TSu do Wrocławia nic nie dały :)
I mógłbym tak cały dzień pisać i obnążać waszą obłudę ale szkoda sobie psuć weekend.
I naprawdę jeszcze jedno - określenie cwele pasuje do was tak idealnie jak nic co mi znane - urywki z dopingu ze Stalą a tam tylko - Stal Karpaty na dwa baty, od kutasów od kutasów i ssij pałe ssij. Jebana cwelpaka
Bez pozdrowień.

Twoja wiarygodnosc wlasnie pokazales mylac Piotka wlasciciela rnr z Ovestem , tlumacz sie k**** ze zdjecia zna psem z ktorym gracie sobie w pilke czemu milczycie w tej sprawie. Czemu do papierow sie nie odniesiecie co ? I wkoncu pokazecie papiery na chlopakow od Nas? Aa nie ma co ku*** bo u nas kazda konfitura jest pogoniona. A jak nie wierzysz co do tego ze twoj kolega bywal na Unii to zapytaj sie jego tatusia , moze bedzie mial.odwage ci prawde powiedziec



nokian87
Posty: 7
Rejestracja: 24.03.2017, 13:53

Re: Małopolska kibolska

Post autor: nokian87 » 26.03.2017, 23:32

No to zostali rozjebani po całości ukazaliśmy ich słabe strony i pokazaliśmy im co jest białe a co czarne dostali wszystko podsunięte pod nos i k**** już nawet nie odbijają piłeczki bo nie mają argumentów przeciwieństwie do nich pokazaliśmy im papiery ukazaliśmy fakty a nie tak jak oni tylko p******* fermenty i nie umieją pokazać na to żadnych dowodów

Koleżanko Andzeju Kowerko czemu tak milczysz co? chyba nie przez to że czekałem na Ciebie nawet pukałem i nie wyszedłeś do mnie ;)

Reszta z Was k**** żydowskie co z Wami ?
Odnieślibyście się do tych psów z którymi piątki bijecie i konfidentów ? czemu tak k**** milczycie ?

Jeszcze mi się przypomniało jak Łabuz frajer pryszczaty ryj po derbach jechał z największym konfidentem od was wałkiem w jednym samochodzie tak z tym wałkiem który jak kupował pampersy w tesco w gemini dostał lepe od jednego z naszych chłopaków złożył się jak harmonijka i z płaczem sprzedał ochronie kto to zrobił konfident zawsze kurwą będzie i zostanie ale wy przecież na to pozwalacie bo gdybyście wyjebali psów i konfidentów to zostało by was 10-15 osób nie dość że teraz c*** nie ekipa to co by było po ich wyjebaniu wielkie gówno frajerzy !

Ciepłe_Placki
Posty: 74
Rejestracja: 21.09.2016, 21:52

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Ciepłe_Placki » 27.03.2017, 12:06

W sumie Tarnów to nie moje podwórko, byłem tam ze 2 razy w życiu, przeraża jednak poziom tego co się tu odpierdala.
Sprawę konfitur zapewne Tarnovia sobie ogarnie. Jak wiadomo to zjawisko panuje w każdej ekipie.

I takie moje przemyślenie:
Jeśli za takie rzeczy jak w papierach zarzucacie status konfidenta to w sumie powinniście jechać ze Shrekiem (papiery i to poważniejsze w odpowiednim dziale na forum), jednym z liderów waszej zgody ops teraz już układu oraz kilkoma innymi delikwentami z Krakowa.

No ale cóż...

SP11
Posty: 50
Rejestracja: 19.10.2015, 16:17

Re: Małopolska kibolska

Post autor: SP11 » 27.03.2017, 13:41

Ciepłe_Placki pisze:W sumie Tarnów to nie moje podwórko, byłem tam ze 2 razy w życiu, przeraża jednak poziom tego co się tu odpierdala.
Sprawę konfitur zapewne Tarnovia sobie ogarnie. Jak wiadomo to zjawisko panuje w każdej ekipie.

I takie moje przemyślenie:
Jeśli za takie rzeczy jak w papierach zarzucacie status konfidenta to w sumie powinniście jechać ze Shrekiem (papiery i to poważniejsze w odpowiednim dziale na forum), jednym z liderów waszej zgody ops teraz już układu oraz kilkoma innymi delikwentami z Krakowa.

No ale cóż...

Z Wisła Nas juz nic nie łączy

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Szeptem » 27.03.2017, 13:49

Ciepłe_Placki pisze:W sumie Tarnów to nie moje podwórko, byłem tam ze 2 razy w życiu, przeraża jednak poziom tego co się tu odpierdala.
Sprawę konfitur zapewne Tarnovia sobie ogarnie. Jak wiadomo to zjawisko panuje w każdej ekipie.

I takie moje przemyślenie:
Jeśli za takie rzeczy jak w papierach zarzucacie status konfidenta to w sumie powinniście jechać ze Shrekiem (papiery i to poważniejsze w odpowiednim dziale na forum), jednym z liderów waszej zgody ops teraz już układu oraz kilkoma innymi delikwentami z Krakowa.

No ale cóż...
ty j***** pajacu, Wisła takie sprawy załatwia na ulicy i kryminale, tam gdzie sie powinno, a nie w internecie. Jeśli w owych miejsca jest wydany "wyrok" to są osoby gonione. Więc jebana aferzystko skup się na swoim przestrzelonym klubiku z kałuży a nie wpierdalaj tu swoich 3 groszy farmazoniarzu.

Ciepłe_Placki
Posty: 74
Rejestracja: 21.09.2016, 21:52

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Ciepłe_Placki » 27.03.2017, 17:49

Szeptem pisze:
Ciepłe_Placki pisze:W sumie Tarnów to nie moje podwórko, byłem tam ze 2 razy w życiu, przeraża jednak poziom tego co się tu odpierdala.
Sprawę konfitur zapewne Tarnovia sobie ogarnie. Jak wiadomo to zjawisko panuje w każdej ekipie.

I takie moje przemyślenie:
Jeśli za takie rzeczy jak w papierach zarzucacie status konfidenta to w sumie powinniście jechać ze Shrekiem (papiery i to poważniejsze w odpowiednim dziale na forum), jednym z liderów waszej zgody ops teraz już układu oraz kilkoma innymi delikwentami z Krakowa.

No ale cóż...
ty j***** pajacu, Wisła takie sprawy załatwia na ulicy i kryminale, tam gdzie sie powinno, a nie w internecie. Jeśli w owych miejsca jest wydany "wyrok" to są osoby gonione. Więc jebana aferzystko skup się na swoim przestrzelonym klubiku z kałuży a nie wpierdalaj tu swoich 3 groszy farmazoniarzu.
A pamiętasz sławny temat na waszym forum skwk ? Czy już zapomniałeś ?
SP11 pisze:
Z Wisła Nas juz nic nie łączy
Ok, nie wiem jak ale umknęło mi to.Myślałem, ze teraz jesteście jakimś układem. Zwracam honor.

ot co
Posty: 100
Rejestracja: 24.03.2017, 11:42

Re: Małopolska kibolska

Post autor: ot co » 27.03.2017, 19:44

Jeżeli dla kogoś praca w ochronie, np na sklepach, gdzie łapią i oddają ludzi w ręce psów, czy na meczach gdzie stoją w jednym szeregu z psami, zawiją i pacyfikują kibiców to jest nic, to ja nie mam pytań.W wielu ekipach w Polsce za pracę w ochronie ludzie się gonieni jak konfidencji.Na Unii takie osoby, to "chuligani":).

Ovest to jest taki typ który raz jest wiślakiem, raz unistą.

SP11
Posty: 50
Rejestracja: 19.10.2015, 16:17

Re: Małopolska kibolska

Post autor: SP11 » 27.03.2017, 20:19

ot co pisze:Jeżeli dla kogoś praca w ochronie, np na sklepach, gdzie łapią i oddają ludzi w ręce psów, czy na meczach gdzie stoją w jednym szeregu z psami, zawiją i pacyfikują kibiców to jest nic, to ja nie mam pytań.W wielu ekipach w Polsce za pracę w ochronie ludzie się gonieni jak konfidencji.Na Unii takie osoby, to "chuligani":).

Ovest to jest taki typ który raz jest wiślakiem, raz unistą.

We wszystkich ekipach konfidencji sa gonieni a zdjecia z psami czyms niedopuszczalnym, na tarnovi takie osoby to glowna "ekipa":)

MatkaNatura
Posty: 2
Rejestracja: 25.03.2017, 20:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: MatkaNatura » 27.03.2017, 20:39

ot co pisze:Jeżeli dla kogoś praca w ochronie, np na sklepach, gdzie łapią i oddają ludzi w ręce psów, czy na meczach gdzie stoją w jednym szeregu z psami, zawiją i pacyfikują kibiców to jest nic, to ja nie mam pytań.W wielu ekipach w Polsce za pracę w ochronie ludzie się gonieni jak konfidencji.Na Unii takie osoby, to "chuligani":).

Ovest to jest taki typ który raz jest wiślakiem, raz unistą.
Nie łapią ludzi tylko złodziei jak już coś . Nie bronię nikogo ale dopierdalanie się do ochroniarzy to już na prawdę szczyt , dojebcie się do czegoś innego a nie do tego , że ktoś ku*** pilnuje dezodorantów w biedronce czy rosmanie . Po 2 to wymień te ekipy , które ponoć gonią ochroniarzy bo sam jestem ciekaw.

xtk
Posty: 10
Rejestracja: 21.02.2017, 22:00

Re: Małopolska kibolska

Post autor: xtk » 27.03.2017, 21:07

"nie lapia ludzi tylko zlodziej" ja p******* tak przeczytalem teraz ten watek.... to doszedlem do wniosku, że ten caly tarnów jest jakis "niedorozwiniety" huligansko , co drugi przyjeb nie rozumie slowa konfident, rozjebać sie..itd., a jesli faktycznie, to jakies liczace sie osoby tak sobie tu cisną typu:"to nie andrzej, jego stary" czy na forum ustawiania sie na solówke i chwalenia sie, ze sie stalo komus pod domem to jestescie jakimis zjebanymi dziecmi ... jebane parchy co za posmielisko z tego tarnowa, oczasnijcie sie i przeczytajcie sobie co wy tu odpierdalacie

Prtrn
Posty: 6
Rejestracja: 24.03.2017, 18:17

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Prtrn » 27.03.2017, 21:26

Jak ktoś dzwonil na psy oczywiste zeby s********* jednak niemając racji i dowodów na to sam jesteś frajerem . cała ta wasza dyskusja to kabaret,więcej życia mniej internetu panowie,od tygodnia sobie ciśniecie o frajerów i oprocz jednej wielkiej beki nic z tego nie wynika :)

Lolek28
Posty: 10
Rejestracja: 24.03.2017, 17:15

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Lolek28 » 28.03.2017, 00:32

xtk pisze:"nie lapia ludzi tylko zlodziej" ja p******* tak przeczytalem teraz ten watek.... to doszedlem do wniosku, że ten caly tarnów jest jakis "niedorozwiniety" huligansko , co drugi przyjeb nie rozumie slowa konfident, rozjebać sie..itd., a jesli faktycznie, to jakies liczace sie osoby tak sobie tu cisną typu:"to nie andrzej, jego stary" czy na forum ustawiania sie na solówke i chwalenia sie, ze sie stalo komus pod domem to jestescie jakimis zjebanymi dziecmi ... jebane parchy co za posmielisko z tego tarnowa, oczasnijcie sie i przeczytajcie sobie co wy tu odpierdalacie
a ty akurat jestes mieszkancem Tarnowa i masz z tym najwiekszy problem

nie pasuje to spierdalaj na inny temat i nie wylewaj zalow

HBW
Posty: 3
Rejestracja: 02.04.2017, 19:21

Re: Małopolska kibolska

Post autor: HBW » 02.04.2017, 19:35

Pytanie do kogoś z Tarnovii, Dlaczego w Bochni się nie zjawiliście ?

JanuszKRK
Posty: 184
Rejestracja: 26.06.2014, 17:52

Re: Małopolska kibolska

Post autor: JanuszKRK » 02.04.2017, 19:52

Prawdopodobnie wspierali zydkow w Płocku zeby uzbierac te 800 osób!

giant
Posty: 68
Rejestracja: 21.06.2014, 21:55

Re: Małopolska kibolska

Post autor: giant » 03.04.2017, 12:45

Prawdopodobnie to jak zwykle c**** wiesz farmazoniarzu.
Jesteśmy biali,jesteśmy czerwoni,jesteśmy CRACOVIA,a kim są oni?

JanuszKRK
Posty: 184
Rejestracja: 26.06.2014, 17:52

Re: Małopolska kibolska

Post autor: JanuszKRK » 03.04.2017, 16:28

giant pisze:Prawdopodobnie to jak zwykle c**** wiesz farmazoniarzu.
to była ironia jebana ruro zydowska, wasza zgoda tarnovia pewnie sie obsrała bo są tyle warci co wy

giant
Posty: 68
Rejestracja: 21.06.2014, 21:55

Re: Małopolska kibolska

Post autor: giant » 03.04.2017, 20:04

Rury to sobie poszukaj w domu-raz
Nazwy klubów z dużej litery-dwa
Najwięcej jesteś Ty warty internetowy chuliganie-trzy
Z Ciebie się nawet Twoi "koledzy" po szalu śmieją- cztery
W********** i nie odpisuj- pięć.
Jesteśmy biali,jesteśmy czerwoni,jesteśmy CRACOVIA,a kim są oni?

JanuszKRK
Posty: 184
Rejestracja: 26.06.2014, 17:52

Re: Małopolska kibolska

Post autor: JanuszKRK » 03.04.2017, 21:18

Fajnie że umiesz liczyc do 5 ruro. Śmieje to się z was cała Polska i celowo z małej litery twoje kluby bo mam w nie wyjebane.
Zróbcie znow mobilizacje i prima aprilis haha bo sie nie udalo zebrac. Zresztą o czym my rozmawiamy jak Hutnik w podobnej lidze wspiera Wisłe Płock u nas jak wy Lecha.

HBW
Posty: 3
Rejestracja: 02.04.2017, 19:21

Re: Małopolska kibolska

Post autor: HBW » 03.04.2017, 21:25

Może Tarnovi odwagi brakło by zjawić się w Bochni ?

-=KSC=-
Posty: 143
Rejestracja: 06.05.2007, 11:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: -=KSC=- » 05.04.2017, 08:30

Janusz to chyba idealnie pasujace imie do ciebie

Kamil C18
Posty: 17
Rejestracja: 04.07.2011, 15:27

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Kamil C18 » 05.04.2017, 15:07

Dzis te derby Tarnowa? mozna gdzies ogladac na żywo ?

Lava
Posty: 2
Rejestracja: 05.04.2017, 15:26

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Lava » 05.04.2017, 15:29

Dzisiaj, ale transmisji nie ma. Za to retransmisja ma być niedługo po zakończeniu meczu na imav.tv
Mecz zaczyna się o 17, więc pewnie koło 19;30 będzie można obejrzeć.

Kamil C18
Posty: 17
Rejestracja: 04.07.2011, 15:27

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Kamil C18 » 05.04.2017, 15:44

A sa jakies zbiorki relacje live albo cos w tym stylu?, mecz z udzialem publicznosci?

Lava
Posty: 2
Rejestracja: 05.04.2017, 15:26

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Lava » 05.04.2017, 15:55

Unia zbiórka na rynku o 15. Tarnovia o 15 blisko stadionu. Przedtem na kamerce na rynek było widać kibiców z Unii, ale teraz już ich nie ma, wiec nie ma sensu wrzucać linka. Mecz jest bez udziału publiczności (kara za poprzednie derby w Mościach).

Kamil C18
Posty: 17
Rejestracja: 04.07.2011, 15:27

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Kamil C18 » 05.04.2017, 16:07

OK dzięki szkoda ciekawie sie zapowiada jak zbiorki i obie ekipy ida ale jak zwykle pewnie nic sie nie wydarzy

Paterr
Posty: 54
Rejestracja: 10.09.2014, 20:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Paterr » 05.04.2017, 17:10

Pierwsze zatrzymania tarnowskich kibiców przed derbami - imav.tv

[link]

Paterr
Posty: 54
Rejestracja: 10.09.2014, 20:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Paterr » 05.04.2017, 18:44

Transmisja z derbów Tarnowa

https://www.facebook.com/imav.tv/videos ... 659971969/

Tarnovia przed derbami

[link]

Duli87
Posty: 3
Rejestracja: 24.03.2017, 14:22

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Duli87 » 06.04.2017, 13:56

Jakie liczby po derbach Tarnowa?

Tarnovia wspomagana przez Pasy?
Unia przez Resovię?

Zbyszko_z_Bogdańca
Posty: 70
Rejestracja: 21.10.2014, 19:39

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Zbyszko_z_Bogdańca » 06.04.2017, 16:19

Unii ok 200 osób ze wsparciem 30 Resoviakow.
Tarnovii patrząc po zbiórce i zdjęciach spod stadionu nie więcej jak 50 osób. No ale każda ze stron określi się sama. Ogólnie od groma wyczulonych psiarskich rzucajacych mandatami na prawo i lewo co może być efektem pojawienia się nowego komendanta w Tarnowie który w wywiadzie telewizyjnym sapał że za cel obrał sobie walkę z pseudokibicami w mieście.

Duli87
Posty: 3
Rejestracja: 24.03.2017, 14:22

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Duli87 » 06.04.2017, 16:40

Co by nie mówić liczby dramatyczne jak na takie miasto

TT09
Posty: 8
Rejestracja: 20.03.2017, 21:30

Re: Małopolska kibolska

Post autor: TT09 » 06.04.2017, 16:47

Zbyszko_z_Bogdańca pisze:Unii ok 200 osób ze wsparciem 30 Resoviakow.
Tarnovii patrząc po zbiórce i zdjęciach spod stadionu nie więcej jak 50 osób. No ale każda ze stron określi się sama. Ogólnie od groma wyczulonych psiarskich rzucajacych mandatami na prawo i lewo co może być efektem pojawienia się nowego komendanta w Tarnowie który w wywiadzie telewizyjnym sapał że za cel obrał sobie walkę z pseudokibicami w mieście.
I wytłumacz mi po co jednym liczbę podnosisz a drugim zaniżasz ?

Stary wiarus
Posty: 25
Rejestracja: 19.04.2016, 15:43

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Stary wiarus » 06.04.2017, 17:03

Derby Tarnowa--z wielkiej chmury mały deszcz... mecz bez kibiców gosci to jak zupa bez soli...

espana
Posty: 143
Rejestracja: 29.08.2016, 12:59

Re: Małopolska kibolska

Post autor: espana » 06.04.2017, 17:14

Duli87 pisze:Co by nie mówić liczby dramatyczne jak na takie miasto
A możesz podać, które miasto w Polsce ma lepsze liczby na pustych derbach? no może Widzewa było trochę więcej na ostatnich pustych derbach.

Według mnie niepotrzebne było w ogóle zbieranie się na coś takiego. Jak chcesz ponarzekać na liczby to się odwołaj do zeszłorocznych derbów.

stary wiarus : wielkiej chmury nie było

SP11
Posty: 50
Rejestracja: 19.10.2015, 16:17

Re: Małopolska kibolska

Post autor: SP11 » 06.04.2017, 17:38

TT09 pisze:
Zbyszko_z_Bogdańca pisze:Unii ok 200 osób ze wsparciem 30 Resoviakow.
Tarnovii patrząc po zbiórce i zdjęciach spod stadionu nie więcej jak 50 osób. No ale każda ze stron określi się sama. Ogólnie od groma wyczulonych psiarskich rzucajacych mandatami na prawo i lewo co może być efektem pojawienia się nowego komendanta w Tarnowie który w wywiadzie telewizyjnym sapał że za cel obrał sobie walkę z pseudokibicami w mieście.
I wytłumacz mi po co jednym liczbę podnosisz a drugim zaniżasz ?
To ze Nam zanizyl przezyjemy , ale ze wam az o tyle zawyzyl to jestem w szoku.

Leśny dziad
Posty: 585
Rejestracja: 15.01.2010, 15:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Leśny dziad » 06.04.2017, 18:16

Przeciez ten matol zbyszko to taki komentator co na meczu nie byl a w Tarnowie byl kilka razy i wielki "znafca" zbyszko z bogdanca w sumie nick pasuje z Tarnowa to on raczej nie jest
""W ogóle ,w tamtych latach liczyła się tylko "Tarnovia" .Kibice tej drużyny byli w zdecydowanej większości.Późniejsze sukcesy Unii , sekcja żużlowa , napływ nowej ludności do Tarnowa, zanikanie tradycji mieszczańskich spowodowała że sytuacja się odwróciła .""

Zbyszko_z_Bogdańca
Posty: 70
Rejestracja: 21.10.2014, 19:39

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Zbyszko_z_Bogdańca » 06.04.2017, 19:48

Jakbym chciał was zdyskredytować i zaniżyć wam liczbę to wrzuciłbym wasze zdjęcie spod fontanny gdzie jesteście w 30 osób, no ale po co. To czekam na oficjalną liczbę ile Tarnovii zebrało się pod stadionem - w tym z małolatami którzy się wypierali ci sami o których był wałkowany temat na poprzednich stronach :) Tyle pochwał leciało za wyjazd do Gorlic, a tu na derbach taki frykas, emigracja musiałą się tak szybko zawinąć?


TT09
Posty: 8
Rejestracja: 20.03.2017, 21:30

Re: Małopolska kibolska

Post autor: TT09 » 06.04.2017, 20:48

Zbyszko_z_Bogdańca pisze:Jakbym chciał was zdyskredytować i zaniżyć wam liczbę to wrzuciłbym wasze zdjęcie spod fontanny gdzie jesteście w 30 osób, no ale po co. To czekam na oficjalną liczbę ile Tarnovii zebrało się pod stadionem - w tym z małolatami którzy się wypierali ci sami o których był wałkowany temat na poprzednich stronach :) Tyle pochwał leciało za wyjazd do Gorlic, a tu na derbach taki frykas, emigracja musiałą się tak szybko zawinąć?
Ale co Ty pieprzysz no pewnie na początku zbiórki było nas 30 osób, ale co to ma do rzeczywistej liczby to nwm. Co do wyjazdu do Gorlic to przecież żadna tajemnica że emigracja była. I skończ już z tymi małolatami bo u Was też takich nie brakuje co byli łapani i się wypierali. Ale nie ma co robić kolejnej gównoburzy na tym forum. Obie strony napiszą oficjalne relacje z derbów i każdy zaspokoi swoją ciekawość.

konrad.D
Posty: 129
Rejestracja: 06.09.2012, 17:21

Re: Małopolska kibolska

Post autor: konrad.D » 07.04.2017, 18:36

Obrazek
To jest niespelna 100 osob w drodze pod stadion?? wy ku*** nie istniejecie
130 w Gorlicach - z emigracja i cala konfidencka ekipa ktora tolerujecie
0 w Bochni bo strach jechać
na derbach 50 osób max was wy cwele jebane chyba ze liczycie policjantow na sluzbie z ktorymi trzymacie

ot co
Posty: 100
Rejestracja: 24.03.2017, 11:42

Re: Małopolska kibolska

Post autor: ot co » 08.04.2017, 14:35

konrad.D pisze: 0 w Bochni bo strach jechać
O zerze wyjazdowym pisze typ z "ekipy", która w tej rundzie ma na razie same 0 wyjazdowe.O zerze wyjazdowym pisze typ z "ekipy" ,która od lat zalicza 2-3 wyjazdy w rundzie na dobrym lub średnim poziomie, reszta symbolicznie, albo wcale.O zerze wyjazdowym pisze typ z "ekipy", która od wielu lat tak organizuje sobie wyjazdy żeby niemal wszędzie jeździć z psami.Nawet na mecze byłych zgód i układowicza, a także obecnego układowicza jeździliście i jeździcie z psami.Po co jechać bez psów, żeby po ryju dostać ? Wy nawet nie próbujecie jeździć bez eskorty.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: rslbkw, samael i 145 gości