www.warhouse.pl

Małopolska kibolska

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Ciepłe_Placki
Posty: 74
Rejestracja: 21.09.2016, 21:52

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Ciepłe_Placki » 03.05.2017, 13:57

el_romano pisze:
dziuraweportki pisze:
Jak wygląda kibicowsko sytuacja w Szczawnicy i w ogóle w miejscowościach na terenie Pienin?

Czy Podhale Nowy Targ ma jakieś FC?
Trochę Cracovii tam jest. Ale raczej nie działącej.

cracovia w Nowym Targu? Hahahhahah ;P
Pisałem o Szczawnicy napinaczu :)



wino
Posty: 24
Rejestracja: 31.01.2010, 19:09

Re: Małopolska kibolska

Post autor: wino » 04.05.2017, 00:03

Dabrowa Tarnowska i okolice... jak to teraz wyglada?

espana
Posty: 143
Rejestracja: 29.08.2016, 12:59

Re: Małopolska kibolska

Post autor: espana » 04.05.2017, 00:23

Dąbrowa pustynia. Żadnej organizacji. Ktoś za Wisłą ktoś za Cracovia. Szczucin pro Unia Tarnów byli rok temu naderbach z 20-30 osób. Po zerwaniu Wisły z Unią nie wiem w którą stronę poszli bo byli też prowiślaccy

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Małopolska kibolska

Post autor: patriota85 » 04.05.2017, 10:40

espana pisze:Dąbrowa pustynia. Żadnej organizacji. Ktoś za Wisłą ktoś za Cracovia. Szczucin pro Unia Tarnów byli rok temu naderbach z 20-30 osób. Po zerwaniu Wisły z Unią nie wiem w którą stronę poszli bo byli też prowiślaccy
Od kiedy Szczucin to okolice Dąbrowy Tarnowskiej ? Bzdurą jest pisanie, że Szczucin jest/był pro Unia Tarnów.Szczucin był zawsze pro TSW. Na początku wieku na meczach Wisły Szczucin poza barwami LKS-u można było spotkać barwy Wisły Kraków, a nawet były pojedyncze przypadki barw Śląska i Lechii.Jednak szybko barwy TSW zniknęły z trybun w Szczucinie.Przez kolejne lata były pojedyncze przypadki, ze ktoś tam przyszedł w barwach krakowskiej Wisły.Raz na meczu Wisły Szczucin, chyba nawet z Unią wisiała mała barwówka Wisły Kraków.Przypominam, że między Wisłą Szczucin, a Unią Tarnów był układ przybity w 2004 roku.I tak te relacje były określane do momentu jak w Szczucinie się posypała ekipa.Po tym „ktoś” z Unii raz, drugi, trzeci jebnął farmazon, że Szczucin to niby FC Unii i tak to było postrzegane przez kilka lat.Co było zupełną bzdurą, do której kilkanaście miesięcy temu odnieśli się sami zainteresowani ze Szczucina wyjaśniając to na łamach TMK(nie mam tego numeru, ale może się znajdzie ktoś kto ma to wrzuci skan).Od lat, kilka osób ze Szczucina jeździ na mecze Wisły Kraków.Ba nawet te osoby zasilają szeregi WSH.

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Małopolska kibolska

Post autor: patriota85 » 04.05.2017, 10:49

Sorry za post pod postem.

Co do Dąbrowy to racja pustynia kibicowska.Niby ktoś za Wisłą, niby ktoś za Cracovią, ale nikogo tam nie widać.Byłem w Dąbrowie Tarnowskiej kilkadziesiąt razy, nigdy nie widziałem tam żadnych barw, nawet nie ma napisów na murach.Tam nawet nie idzie spotkać kogoś kto wygląda na kibica.Przez wiele lat w samym centrum Dąbrowy, przy głównej drodze był napis Korony z którym nikt nic nie zrobił.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kat. » 04.05.2017, 11:11

Zdarzyło mi się z buta dojść z jednego miasta do drugiego w parę godzin, więc nie tak daleko :)

Poza tym nie wiem, o co ta spina. Z tym FC / układem to jedyna sytuacja, kiedy ekipy różnie postrzegają ich relacje (teraz mówi się w takich sytuacjach o "rodzinie")? Gdy w Szczucinie posypała się ekipa, to posypały się też kontakty.

Z jednym masz rację - Powiśle (DT i Szczucin) nigdy nie było nadmiernie zorientowane na Tarnów, ale jeśli już są te derby po latach, to tak jak cały region są prounijne (co wiąże się z prowiślackością i brak zgody niewiele tu zmienia).

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Małopolska kibolska

Post autor: okospoko » 04.05.2017, 11:12

Mógłby ktoś opisać mi jak wygląda sytuacja z Hutnikiem Nowa Huta? Chodzi mi o to jak prezentują się na meczach u siebie , jakie liczby , czy wystawiają młyn na każdym meczu , jak wygląda ich sytuacja jeśli chodzi o wyjazdy . Dodatkowo nie chce rozdzielać posta do innego tematu więc zapytam tu, z kim aktualnie mają zgodę, układ czy dobre kontakty ( obiło mi się coś że wspierali się z Karpatami Krosno?). Pytam bez żadnej spiny i będę wdzięczny jak ktoś opisze mi ich sytuację .

espana
Posty: 143
Rejestracja: 29.08.2016, 12:59

Re: Małopolska kibolska

Post autor: espana » 04.05.2017, 11:32

Patriota a czyje okolice to Szczucin? Koleś pytał o DT i okolice więc wziąłem cały powiat. Jak masz jakiś problem to możemy uznać Szczucin za okolicę Krakowa, no na pewno lepiej brzmi niż Dąbrowy.

Piszesz, że Szczucin był zawsze pro TSW a zaraz potem, że TSW nagle zniknęło ze Szczucina. Nie trzyma się to kupy. Skoro sam widziałem fajną grupkę ze Szczucina na derbach rok temu to jak uznać Szczucin nie za prounijny??? Nie rozstrzygam czy to układ czy nie wiem co, ale dla mnie to raczej potwierdzenie tezy o prounijności. I nie mam tu na myśli jakiejś podległości wobec Unii, ale fakt, że Szczucin od czasu do czasu wpadał do Tarnowa i w Tarnowie był ceniony bo mieli fajną grupę jak na rozmiary miasteczka. Zdaje się, że Unia na Tarnovii była ze Szczucinem ze 2 lata temu...

Twoim zdaniem na rynku w Szczucinie w mordę można dostać za szalik z jaskółką czy pasiastą koszulkę?

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Małopolska kibolska

Post autor: patriota85 » 04.05.2017, 11:55

espana pisze: Piszesz, że Szczucin był zawsze pro TSW a zaraz potem, że TSW nagle zniknęło ze Szczucina. Nie trzyma się to kupy. Skoro sam widziałem fajną grupkę ze Szczucina na derbach rok temu to jak uznać Szczucin nie za prounijny??? Nie rozstrzygam czy to układ czy nie wiem co, ale dla mnie to raczej potwierdzenie tezy o prounijności. I nie mam tu na myśli jakiejś podległości wobec Unii, ale fakt, że Szczucin od czasu do czasu wpadał do Tarnowa i w Tarnowie był ceniony bo mieli fajną grupę jak na rozmiary miasteczka. Zdaje się, że Unia na Tarnovii była ze Szczucinem ze 2 lata temu...

Twoim zdaniem na rynku w Szczucinie w mordę można dostać za szalik z jaskółką czy pasiastą koszulkę?
Nie napisałem, że TSW zniknęło ze Szczucina, tylko barwy krakowskiej Wisły praktycznie zniknęły z trybun w Szczucinie.Napisałem na końcu, że kilka osób ze Szczucina jeździ na mecze Wisły Kraków do dziś i nie są to przypadkowe typy.O czym sam pewnie wiesz lepiej.Rok temu był jeszcze układ TSW-Unia, więc mogli wpaść.A skoro Ty będąc Unistą(?) nie wiesz jakie są obecnie relacje ze Szczucinem, to chyba mało ogarnięty jesteś.Bez obrazy, stwierdzam fakt.

PS.Na rynku w Szczucinie można dostać za pasiastą koszulkę;).

espana
Posty: 143
Rejestracja: 29.08.2016, 12:59

Re: Małopolska kibolska

Post autor: espana » 04.05.2017, 12:01

Nie jestem unistą, ale to moje strony więc obserwuje z pewnego dystansu.
To, że pare osób jeździ na Wisłę to prawda
W pierwszym wpisie zaznaczyłem, że za prounijny Szczucin uważałem do zerwania z Wisłą, a jak to poszło dalej to nie wiem
Więc można uznać, że wszyscy mieli rację

Biało-Niebieski1928
Posty: 1
Rejestracja: 18.12.2016, 14:05

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Biało-Niebieski1928 » 04.05.2017, 16:55

Ze Szczucina jeżdżą i w stronę Wisły i w stronę Unii , chociaż ostatnimi czasy na U.T jeżdżą słabiej . Co do derbów , tak było ok 15-20 osób, kto był ten wie . To ,że jeżdżą trochę słabiej to nie jest wina zerwania zgody. Nikt nie patrzy na zerwanie zgody , bo nikt nie rozdziela tych dwóch klubów , pojawiając się często tu i tu .
Choć stara ekipa się posypała , nie którzy dalej utrzymują kontakty , kto jest ze Szczucina , ten dokładnie wie o które osoby chodzi.
Fakt nastrojów pro Unii oddaje wykręcona bójka ? / szarpanina, na meczu Wisły Szczucin z Tarnovią w niedalekim czasie ( wiem , bo byłem. )
Osobiście na tą chwilę wiem o 1 koszulce i szaliku cracovi , które zmieniły posiadanie na rynku , bo ktoś zabłądził .

Dąbrowa Tarnowska - fejsbukowa Wisła ( mniejsza część zaliczy derby / ważniejsze mecze ) , coś Cracovi, fejsbukowa Legia w tym małżeństwo , które jeżdzi na mecze ( Żyleta i jej mąż Ogór ).
Parę osób udzielających się na U.T


Bez spin,

wołex
Posty: 18
Rejestracja: 29.04.2017, 14:32

Re: Małopolska kibolska

Post autor: wołex » 05.05.2017, 11:48

jak wygląda sytuacja w Zabierzowie? Ostatnia ich flaga wg niewidoczna na Wiśle.

maksiu432
Posty: 4
Rejestracja: 18.01.2017, 07:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: maksiu432 » 05.05.2017, 12:24

No jak wygląda systuacja no nadal słabo nic się nie zmieniło

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Małopolska kibolska

Post autor: patriota85 » 05.05.2017, 12:30

Co do Dąbrowy Tarnowskiej to właśnie wczoraj sobie przypomniałem o tej Legii.Pamiętam, że gdzieś w okolicach 2004-2006 chcieli nawet flagę zrobić.

Tak przy okazji, to z 10 lat temu z Tarnowa na mecze Widzewa jeździł jakiś typ z synem.Ciekawe czy do dzisiaj jeżdżą i czy to ten sam gość co w pierwszej połowie lat 90-ych jeździł na Widzew z małą flagą "Tarnów", którą to skroiła GieKSa.Nawet jest zdjęcie (mało popularne;)) z jakimś typem/typami,a za nim/nimi wisi flaga do góry kołami i skrojone szale.Niestety nie posiadam tej foty.

W latach 90-ych (gdzieś około połowy) z Tarnowa jeździło 2 typów na GKS Katowice.Jeden z nich miał rodzinę w Katowicach i tak to się zaczęło.Podobno mieli flagę "Tarnów", ale ja jej nigdy nie widziałem.Swego czasu nawet przeglądałem stare zdjęcia z meczów GKS-u Katowice, ale nigdzie tej flagi nie dostrzegłem.Jeszcze kilka lat temu w Tarnowie można było spotkać bardzo stare napisy GieKSy - 1 był na Poczcie przy Granicznej niebieskim sprayem, zniknął dopiero jak elewację odnawiali na budynku.Drugi był/jest na kamienicy przy ul Siennej/Lwowskiej przed budynkiem MPEC-u zrobiony białym sprayem - ze 3 lata temu był jeszcze widoczny, nie wiem jak dzisiaj.

Co do "egzotyki" w Tarnowie, można dodać jeszcze kilkuletnie bazgroły (bo napisami tego nazwać nie można) Legii zielonym sprayem w samym centrum miasta (m.in. w bramach na górze Krakowskiej, czy na Wałowej- choć te nie wiem, czy jeszcze istnieją).

Może jest ktoś kto posiada jakieś zdjęcia flag Tarnowa w barwach Widzewa i GKS-u Katowice ? Albo zdjęcia tych Legionistów z Dąbrowy;).

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kat. » 05.05.2017, 13:00

patriota85 pisze:Podobno mieli flagę "Tarnów", ale ja jej nigdy nie widziałem.Swego czasu nawet przeglądałem stare zdjęcia z meczów GKS-u Katowice, ale nigdzie tej flagi nie dostrzegłem.
Też kiedyś szukałem tego i w necie nie idzie znaleźć, chyba tylko stare ziny. Ale na pewno flaga wisiała we wczesnych 90. na GieKSie.

O ile na Tarnovii sympatie pro-Cracovia były zawsze praktycznie w 100 %, o tyle na Unii zdarzały się prolegijne czy prowidzewskie (częściej, ale to czasy, gdy Widzew był "na fali") wyjątki.

espana
Posty: 143
Rejestracja: 29.08.2016, 12:59

Re: Małopolska kibolska

Post autor: espana » 05.05.2017, 13:02

Mi to czasami się wydaje, że w Tarnowie jest więcej Legii od Wisły. Normalnie to sam znam z 10 osób "sympatyków" Legii takich 1-2 w roku na mecz. Chyba, że to po prostu już klub tak globalny, że wszędzie tak mają. Widzew, GKS to może jakieś przypadki, jakie zdarzają się w 120 tysięcznych miastach wszędzie.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kat. » 05.05.2017, 13:50

Taka specyfika średnich, niezagospodarowanych miast, w których od lat nie ma żadnych sportowych sukcesów (przynajmniej piłkarskich). Za duże, żeby być FC wiodącego w regionie klubu, za małe, żeby się całkiem uniezależnić. W Trn nie wykształciła się (niestety) tradycja taka jak w Stalowej czy Lubinie, że lokalny klub jest religią, lata względnych sukcesów piłkarskich to lata rozłamu i rządów Tarnovii.

tisu
Posty: 113
Rejestracja: 27.06.2007, 17:20

Re: Małopolska kibolska

Post autor: tisu » 05.05.2017, 15:54

Unia Tarnów to żużel i koszykówka.Sekcja piłkarska była chyba raczej w cieniu tych sekcji.

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Małopolska kibolska

Post autor: patriota85 » 05.05.2017, 16:06

kat. pisze: Też kiedyś szukałem tego i w necie nie idzie znaleźć, chyba tylko stare ziny. Ale na pewno flaga wisiała we wczesnych 90. na GieKSie.
Ty piszesz o wczesnych latach 90-ych.Mnie się znowu kojarzy połowa tych lat.Niby nie wielka różnica... .

Zdjęć z meczu Unia-Karpaty z początku lat 90-ych, na którym w sektorze gości zawisła flaga Widzewa "Tarnów" też pewnie nie ma ?

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kat. » 05.05.2017, 17:16

patriota85 - no ja tak dokładnie nie określę, myślę, że w przybliżeniu to były gdzieś lata 93-94.

na pewno pucharowe czasy GieKSy, czyli do 95.

Tisu - jeszcze ręczna miała lepsze chwile (1. liga), w sumie trudno powiedzieć, że Azoty zlewały dawniej piłę, bo miała lepsze okresy i nigdy nie upadła jak kosz, ale w mieście nie było klimatu do piłki na wysokim poziomie.

qwepoi
Posty: 60
Rejestracja: 19.06.2016, 19:31

Re: Małopolska kibolska

Post autor: qwepoi » 06.05.2017, 18:08

Zero, tylko Podhale obecne na ich wyjezdzie

xtk
Posty: 10
Rejestracja: 21.02.2017, 22:00

Re: Małopolska kibolska

Post autor: xtk » 09.05.2017, 22:17

byly jakies harce w Żabnie przy okazji wizyty orła? czy tylko zabawiali sie pod sektorówka?

biohazard
Posty: 171
Rejestracja: 31.05.2016, 15:07

Re: Małopolska kibolska

Post autor: biohazard » 10.05.2017, 09:07

Panowie, z racji moich podróży po Polsce ostatnio wylądowałem w kilku miastach w Małopolsce. Najbardziej zaciekawiły mnie Wieliczka, Bochnia, Brzesko oraz trochę inny kierunek a mianowicie Olkusz, Sławków i Bukowno - mógłby ktoś króciutko opisać kto w danej miejscowości wiedzie prym i jacy kibice są tam istotni z kibicowskiego punktu widzenia? W każdej z tej miejscowości trafiłem na różnorodność napisów dlatego jestem dość ciekawy aktualnej sytuacji. Tak jak mówię, krótko i na temat.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kat. » 10.05.2017, 09:32

Wieliczka - niegdyś mocne bandy krakowskich ekip, obecnie kryzys, liczebnie przewaga KSC; swego czasu małolaty kręcące młyn na Górniku
Bochnia - od zawsze prowiślacka, jakieś zbuntowane jednostki za KSC
Brzesko - OKS, obecnie w uśpieniu, i Wisła

boleslaw
Posty: 42
Rejestracja: 04.07.2011, 16:38

Re: Małopolska kibolska

Post autor: boleslaw » 10.05.2017, 12:29

biohazard pisze:Panowie, z racji moich podróży po Polsce ostatnio wylądowałem w kilku miastach w Małopolsce. Najbardziej zaciekawiły mnie Wieliczka, Bochnia, Brzesko oraz trochę inny kierunek a mianowicie Olkusz, Sławków i Bukowno - mógłby ktoś króciutko opisać kto w danej miejscowości wiedzie prym i jacy kibice są tam istotni z kibicowskiego punktu widzenia? W każdej z tej miejscowości trafiłem na różnorodność napisów dlatego jestem dość ciekawy aktualnej sytuacji. Tak jak mówię, krótko i na temat.

Olkusz- Wisła, Zagłębie Sosnowiec, GieKSa, Cracovia, pare osób śmiga na Widzew.
Sławków- GieKSa
Bukowno- Wisła, Zagłębie, GieKSa

Ale ogólnie można zaobserwować spadek aktywności tego rejonu małopolski.

espana
Posty: 143
Rejestracja: 29.08.2016, 12:59

Re: Małopolska kibolska

Post autor: espana » 10.05.2017, 16:57

Brzesko i Bochnia dość dobrze opisane z tym, że Bochnia to czysta Wisła a w Brzesku jednak całe lata Okocimski samodzielny aktualnie w kryzysie. Brzesko mimo wszystko bym dał 1.OKS 2.Wisła i 3.Legia . W Niecieczy widziałem grupkę 10 osobową w bluzach (L) Brzesko jak na takie małe miasteczko to na pewno coś

espana
Posty: 143
Rejestracja: 29.08.2016, 12:59

Re: Małopolska kibolska

Post autor: espana » 11.05.2017, 09:33

Jeszcze raz ja.

Gdzie w małopolsce Cracovia ma mocniejsze FC od Wisły? Miechów,Niepołomice,Wieliczka,Andrychów o których często się pisze są aktualne?

Kiedyś było słychać coś o FC Legii z Andrychowa. To miasto dzieli się na Beskid/Cracovie/Legie czy inaczej?

Sam Fisher
Posty: 217
Rejestracja: 17.11.2014, 17:59

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Sam Fisher » 11.05.2017, 15:50

espana pisze:Jeszcze raz ja.

Gdzie w małopolsce Cracovia ma mocniejsze FC od Wisły? Miechów,Niepołomice,Wieliczka,Andrychów o których często się pisze są aktualne?

Kiedyś było słychać coś o FC Legii z Andrychowa. To miasto dzieli się na Beskid/Cracovie/Legie czy inaczej?
Głównie w powiecie nowosądeckim, prawdopodobnie ze względu na Sandecję, co nie znaczy że Wisły tam nie ma ale KSC & KKS ma zdecydowaną przewagę

Ciepłe_Placki
Posty: 74
Rejestracja: 21.09.2016, 21:52

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Ciepłe_Placki » 11.05.2017, 17:35

Sam Fisher pisze:
espana pisze:Jeszcze raz ja.

Gdzie w małopolsce Cracovia ma mocniejsze FC od Wisły? Miechów,Niepołomice,Wieliczka,Andrychów o których często się pisze są aktualne?

Kiedyś było słychać coś o FC Legii z Andrychowa. To miasto dzieli się na Beskid/Cracovie/Legie czy inaczej?
Głównie w powiecie nowosądeckim, prawdopodobnie ze względu na Sandecję, co nie znaczy że Wisły tam nie ma ale KSC & KKS ma zdecydowaną przewagę
W powiecie nowosądeckim nie ma żadnego FC Cracovii. Tym bardziej wisły

Willy1312
Posty: 22
Rejestracja: 03.05.2016, 14:30

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Willy1312 » 11.05.2017, 17:44

espana pisze:Jeszcze raz ja.

Gdzie w małopolsce Cracovia ma mocniejsze FC od Wisły? Miechów,Niepołomice,Wieliczka,Andrychów o których często się pisze są aktualne?

Kiedyś było słychać coś o FC Legii z Andrychowa. To miasto dzieli się na Beskid/Cracovie/Legie czy inaczej?
Proszowice.

Sam Fisher
Posty: 217
Rejestracja: 17.11.2014, 17:59

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Sam Fisher » 11.05.2017, 19:28

Ciepłe_Placki pisze:
Sam Fisher pisze:
espana pisze:Jeszcze raz ja.

Gdzie w małopolsce Cracovia ma mocniejsze FC od Wisły? Miechów,Niepołomice,Wieliczka,Andrychów o których często się pisze są aktualne?

Kiedyś było słychać coś o FC Legii z Andrychowa. To miasto dzieli się na Beskid/Cracovie/Legie czy inaczej?
Głównie w powiecie nowosądeckim, prawdopodobnie ze względu na Sandecję, co nie znaczy że Wisły tam nie ma ale KSC & KKS ma zdecydowaną przewagę
W powiecie nowosądeckim nie ma żadnego FC Cracovii. Tym bardziej wisły
W Muszynie jest

Ulung04
Posty: 8
Rejestracja: 02.01.2016, 23:47

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Ulung04 » 11.05.2017, 23:30

espana pisze:Jeszcze raz ja.

Gdzie w małopolsce Cracovia ma mocniejsze FC od Wisły? Miechów,Niepołomice,Wieliczka,Andrychów o których często się pisze są aktualne?

Kiedyś było słychać coś o FC Legii z Andrychowa. To miasto dzieli się na Beskid/Cracovie/Legie czy inaczej?
W Wieliczce Cracovia na tym poziomie [link]

Typ z Wieliczki

el_romano
Posty: 71
Rejestracja: 01.04.2016, 16:01

Re: Małopolska kibolska

Post autor: el_romano » 12.05.2017, 10:57

Willy1312 pisze:
espana pisze:Jeszcze raz ja.

Gdzie w małopolsce Cracovia ma mocniejsze FC od Wisły? Miechów,Niepołomice,Wieliczka,Andrychów o których często się pisze są aktualne?

Kiedyś było słychać coś o FC Legii z Andrychowa. To miasto dzieli się na Beskid/Cracovie/Legie czy inaczej?
Proszowice.
Obrazek

O tym wariacie z Proszowic mówisz?

Ciepłe_Placki
Posty: 74
Rejestracja: 21.09.2016, 21:52

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Ciepłe_Placki » 12.05.2017, 13:01

Sam Fisher pisze:
Ciepłe_Placki pisze:
Sam Fisher pisze:
Głównie w powiecie nowosądeckim, prawdopodobnie ze względu na Sandecję, co nie znaczy że Wisły tam nie ma ale KSC & KKS ma zdecydowaną przewagę
W powiecie nowosądeckim nie ma żadnego FC Cracovii. Tym bardziej wisły
W Muszynie jest
Zwracam honor. Źle rozkminiłem granice powiatu.
W takim razie jeszcze Krynica

pmdr
Posty: 5
Rejestracja: 17.07.2016, 15:19

Re: Małopolska kibolska

Post autor: pmdr » 12.05.2017, 15:32

Jaka sytuacja w Wolbromiu?

op3
Posty: 160
Rejestracja: 25.03.2007, 09:48

Re: Małopolska kibolska

Post autor: op3 » 13.05.2017, 11:56

Cracovia,GieKSa,Wisła. Ale ogolnie to szału tam nie ma.
GKS KATOWICE

jezyk85
Posty: 9
Rejestracja: 30.12.2016, 20:44

Re: Małopolska kibolska

Post autor: jezyk85 » 15.05.2017, 21:27

Doszły mnie słuchy że Wisła Miechów miała 4 flagi wywieszane ;) Ma ktoś zdjęcia :)

Alea_iacta_est
Posty: 27
Rejestracja: 20.11.2016, 10:04

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Alea_iacta_est » 15.05.2017, 21:58

jezyk85 pisze:Doszły mnie słuchy że Wisła Miechów miała 4 flagi wywieszane ;) Ma ktoś zdjęcia :)
[link]:

MKS Iskra Pszczyna
Posty: 38
Rejestracja: 21.05.2016, 16:34

Re: Małopolska kibolska

Post autor: MKS Iskra Pszczyna » 16.05.2017, 00:36

Skąd się wziął w Krościenku Nad Dumajcem FC Chrobrego? Przecież yo w ogóle nie układa się w całość :) z góry dzięki.

el_romano
Posty: 71
Rejestracja: 01.04.2016, 16:01

Re: Małopolska kibolska

Post autor: el_romano » 17.05.2017, 09:17

MKS Iskra Pszczyna pisze:Skąd się wziął w Krościenku Nad Dumajcem FC Chrobrego? Przecież yo w ogóle nie układa się w całość :) z góry dzięki.
Przyjezdny, który tam zamieszkał zaraził sympatią do Chrobrego KILKA osób (nie więcej niż 7-8 osób), no i tak powstała flaga jak i cały FC. Nic konkretnego.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ardian, Chujicipa, Gość123, luq88, Mikser84, tedmosby, telewizor z toshiby i 213 gości