Małopolska kibolska

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
protektormalopolska
Posty: 339
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: Małopolska kibolska

Post autor: protektormalopolska » 11.01.2014, 16:07

Kocmyrzow Luborzyca - TSW
ABG



***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Małopolska kibolska

Post autor: *** » 11.01.2014, 18:43

przecież nie od dzisiaj wiadomo że pasiaste mają rozdwojenie jaźni, hymn im napisał menel z wojcieszowa ,pamiętam że jestem z Krakowa, ostatnio jakieś podkrakowskie FC użyło tego cytatu na jednym ze swoich grafów.
zawsze finalnie mogą napisać że to wszystko prowokacja.

300
Posty: 121
Rejestracja: 11.05.2010, 00:19

Re: Małopolska kibolska

Post autor: 300 » 11.01.2014, 18:46

Avgar pisze:Borek,Rzezawa, Krzeczow okolice kolo Bochnii zawsze Wislackie, czy cos sie zmienilo?.
Rzezawa jest podzielona pomiędzy Wisłę (wpływy FC Bochnia) oraz Okocimski.
niezalezny obserwator polskiej sceny kibicowskiej

Banksy
Posty: 48
Rejestracja: 03.10.2012, 20:25

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Banksy » 11.01.2014, 18:53

WISŁA NOWA HUTA pisze: Ja osobiście byłem tylko raz na waszym forum bo nie wierzyłem ,że ktoś mógł napisać tak głupie oświadczenie na temat dumnych/dymnych fanatyków ale takie teksty wisiały na waszych płotach :"Cieszą się miasta, a płaczą wioski, cracovia wyżej niż klub zomowski" i na ostatnich derbach "trenuj sport wieśniaku" . Wracając do tematu, jak jest w Kocmyrzowie, Luborzycy?
Tak tak, oczywiście nikt nie wchodzi, może raz tylko wtedy kiedy bla bla bla i tak dalej. Tak czy inaczej każdy wie jaki jest co drugi post i czym kipi forum. Nikt nic nie wklei bo wstyd w ogóle wchodzić, lepiej zmienić temat na transparenty meczowe, poza tym jest tego tak dużo, że szkoda se głowe zawracać. PO CO TAK KŁAMAĆ?
Wnioski są dwa:
1.tak właśnie wygląda internetowa propaganda wiślacka.
2. Skoro ten temat wywołuje gosciu Tacy Dwaj jak mniemam z wisły a nie nikt z Cracovii, to coś u was z tym wiejskim pochodzeniem musi być na rzeczy.
A co do transparentu Trenuj Sport Wieśniaku to nie trzeba mieszkać na wsi, żeby być wieśniakiem. I tak proponowałbym ci interpretować ten transparent.

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Małopolska kibolska

Post autor: *** » 11.01.2014, 18:58

Banksy pisze: to coś u was z tym wiejskim pochodzeniem musi być na rzeczy.
A co do transparentu Trenuj Sport Wieśniaku to nie trzeba mieszkać na wsi, żeby być wieśniakiem. I tak proponowałbym ci interpretować ten transparent.
Banksy pisze:szkoda se głowe zawracać.
;)
sobie wieśniaku

Banksy
Posty: 48
Rejestracja: 03.10.2012, 20:25

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Banksy » 11.01.2014, 19:07

do innych rzeczy sie nie odniesiesz?

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Małopolska kibolska

Post autor: *** » 11.01.2014, 19:38

o ku*** a do czego mam się odnieść?internetowe strony są dostępne dla każdego to każdy wejść może, tak samo jak wy wchodzicie na nasze nie wiem o czym to całe pierdolenie?
a co do tego wieśniactwa to wytłumacz w czym tkwi ten szczegół?,se, to na wsi mówią, tak na marginesie.

Banksy
Posty: 48
Rejestracja: 03.10.2012, 20:25

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Banksy » 11.01.2014, 19:54

No to jak nie wiesz o co całe to pierdolenie, a czytanie ze zrozumieniem jest ci obce to po prostu nie zabieraj głosu. Ktoś ci to juz zresztą pisał. I odpowiedz sobie na pytanie za co dostawałeś bany na poprzednie konta. Za niewinność czy za spinanie dupska?

Banksy
Posty: 48
Rejestracja: 03.10.2012, 20:25

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Banksy » 11.01.2014, 19:55

Banksy pisze:.
2. Skoro ten temat wywołuje gosciu Tacy Dwaj jak mniemam z wisły
Chodziło mi o użytkownika Drugi Nick

drugi nick
Posty: 79
Rejestracja: 07.01.2013, 20:16

Re: Małopolska kibolska

Post autor: drugi nick » 11.01.2014, 20:54

Banksy pisze:
Banksy pisze:.
2. Skoro ten temat wywołuje gosciu Tacy Dwaj jak mniemam z wisły
Chodziło mi o użytkownika Drugi Nick
Parchata małpko, oczywiście mam konto na waszym forum juz 8 lat, jestem jednym z najbardziej aktywnych i wiem co piszecie. Przestań pierdolić zacznij pisać. Jedynie AWB potrafi tam skrobnąć coś sensownego. Reszta to dzieci i zindoktrynowane debile. Nas cieszy to że z paroma innymi (bo jest nas tam kilku) kręcimy wami aż miło. Dalej bujajcie w obłokach i myślcie o utrudnieniach w rejestracji. Do zobaczenia na "waszym" forum.

drugi nick
Posty: 79
Rejestracja: 07.01.2013, 20:16

Re: Małopolska kibolska

Post autor: drugi nick » 11.01.2014, 21:00

drugi nick pisze:
Banksy pisze:
Banksy pisze:.
2. Skoro ten temat wywołuje gosciu Tacy Dwaj jak mniemam z wisły
Chodziło mi o użytkownika Drugi Nick
Parchata małpko, oczywiście mam konto na waszym forum juz 8 lat, jestem jednym z najbardziej aktywnych i wiem co piszecie. Przestań pierdolić zacznij pisać. Jedynie AWB potrafi tam skrobnąć coś sensownego. Reszta to dzieci i zindoktrynowane debile. Nas cieszy to że z paroma innymi (bo jest nas tam kilku) kręcimy wami aż miło. Dalej bujajcie w obłokach i myślcie o utrudnieniach w rejestracji. Do zobaczenia na "waszym" forum.
Dopiszę sam siebie cytując.
Skoro nie znasz to jesteś szczyl. Pan śp L.Wyrobiec, nick "Tacy Dwaj" to był dla was obecnych na forum Krakowi poziom nieosiągalny, nie lubił Wisły ale z klasą i humorem. Teraz obrażacie jego pamięć aż taką inteligencją na "waszym" parchatym forum.

Chusteczka
Posty: 172
Rejestracja: 10.03.2012, 14:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Chusteczka » 11.01.2014, 21:02

^Znak nowych czasów, śledzenie czy tam przejmowanie for innych drużyn.
Internetowe kibicowanie w pełnej krasie.

Generalnie ten temat nadaje sie chyba tylko i wyłącznie do zamknięcia aż do startu nowej rundy bo tu sie przenoszą wojenki krakowskie, a nawet śląskie.

Banksy
Posty: 48
Rejestracja: 03.10.2012, 20:25

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Banksy » 11.01.2014, 21:15

Znam jego posty, a i ręke kiedys udało mi się uscisnąć. A ze myslałem o naszym forum to pomyliłem.To chyba nie przypadek. Tak bardzo sie zachwycałeś jak z klasą zartował z twojego klubu?

no to nieźle
Posty: 223
Rejestracja: 23.03.2012, 16:43

Re: Małopolska kibolska

Post autor: no to nieźle » 11.01.2014, 21:20

*** pisze:
Banksy pisze: to coś u was z tym wiejskim pochodzeniem musi być na rzeczy.
A co do transparentu Trenuj Sport Wieśniaku to nie trzeba mieszkać na wsi, żeby być wieśniakiem. I tak proponowałbym ci interpretować ten transparent.
Banksy pisze:szkoda se głowe zawracać.
;)
sobie wieśniaku
I tu dałeś o sobie świadectwo,że nie jesteś z Krakowa :) Otóż słowa takie jak np."se","dajże","chodźże"są używane w gwarze krakowskiej od wielu lat :)

Piszesz,że Maleńczuk śpiewa"pamiętam,że jestem z Krakowa".Trzeba być naprawdę tępym żeby twierdzić,że śpiewa o sobie samym.

Trzecia sprawa to zapytanie użytkownika WISŁA NOWA HUTA odnośnie sytuacji w Kocmyrzowie i Luborzycy :) Normalnie zajady mi się porobiły od śmiechu :D Gość z Nowej Huty,który pręży muskuły(na kibice net tylko)nie wie jak wygląda sytuacja w miejscowościach położonych o dosłownie 6-7 km od Nowej Huty :) WTF???

no to nieźle
Posty: 223
Rejestracja: 23.03.2012, 16:43

Re: Małopolska kibolska

Post autor: no to nieźle » 11.01.2014, 21:23

drugi nick pisze:
Banksy pisze:
Banksy pisze:.
2. Skoro ten temat wywołuje gosciu Tacy Dwaj jak mniemam z wisły
Chodziło mi o użytkownika Drugi Nick
Parchata małpko, oczywiście mam konto na waszym forum juz 8 lat, jestem jednym z najbardziej aktywnych i wiem co piszecie. Przestań pierdolić zacznij pisać. Jedynie AWB potrafi tam skrobnąć coś sensownego. Reszta to dzieci i zindoktrynowane debile. Nas cieszy to że z paroma innymi (bo jest nas tam kilku) kręcimy wami aż miło. Dalej bujajcie w obłokach i myślcie o utrudnieniach w rejestracji. Do zobaczenia na "waszym" forum.
Chyba przeceniasz swoje i swoich kolegów możliwości :) Jesteś jednym z najbardziej aktywnych użytkowników? :) Najważniejsze to dobrze się czuć ;) Kręćcie nami dalej.Ja pierdolę,co za ludzie.

no to nieźle
Posty: 223
Rejestracja: 23.03.2012, 16:43

Re: Małopolska kibolska

Post autor: no to nieźle » 11.01.2014, 21:31

Banksy pisze:
Banksy pisze:.
2. Skoro ten temat wywołuje gosciu Tacy Dwaj jak mniemam z wisły
Chodziło mi o użytkownika Drugi Nick
Pomyliło Ci się rzeczywiście,ale na tutejszym forum jest użytkownik Tacy Dwaj,który jest kibicem zomowskiego towarzystwa sportowego.

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Małopolska kibolska

Post autor: *** » 11.01.2014, 21:44

Banksy pisze:No to jak nie wiesz o co całe to pierdolenie, a czytanie ze zrozumieniem jest ci obce to po prostu nie zabieraj głosu. Ktoś ci to juz zresztą pisał. I odpowiedz sobie na pytanie za co dostawałeś bany na poprzednie konta. Za niewinność czy za spinanie dupska?
przecież piszesz w tym poście który zacytowałem o forum to ci odpisałem co sądzę na jego temat.ubawiło mnie jak piszesz o wiejskim pochodzeniu używając typowo wieśniackiego ,se, w zdaniu i tyle.sprawy waszego podejścia (obecnego) do kibiców z po za Krakowa nie mam zamiaru poruszać bo nie mam czasu mierzyć się z waszą obłudą.
a nazwy klubów piszemy z wielkiej litery, to tak w gwoli ścisłości spinania dupska.
I tu dałeś o sobie świadectwo,że nie jesteś z Krakowa :) Otóż słowa takie jak np."se","dajże","chodźże"są używane w gwarze krakowskiej od wielu lat :)

Piszesz,że Maleńczuk śpiewa"pamiętam,że jestem z Krakowa".Trzeba być naprawdę tępym żeby twierdzić,że śpiewa o sobie samym.
haha gdzie są używane?większość tych słów z gwary to właśnie język używany obecnie na wsiach a jest ich od c****.
[link]
a ten hymn no tak, on go napisał dla wszystkich kibiców Cracovii, żeby pamiętali że są z Krakowa :)

no to nieźle
Posty: 223
Rejestracja: 23.03.2012, 16:43

Re: Małopolska kibolska

Post autor: no to nieźle » 11.01.2014, 21:52

*** pisze:
Banksy pisze:No to jak nie wiesz o co całe to pierdolenie, a czytanie ze zrozumieniem jest ci obce to po prostu nie zabieraj głosu. Ktoś ci to juz zresztą pisał. I odpowiedz sobie na pytanie za co dostawałeś bany na poprzednie konta. Za niewinność czy za spinanie dupska?
przecież piszesz w tym poście który zacytowałem o forum to ci odpisałem co sądzę na jego temat.ubawiło mnie jak piszesz o wiejskim pochodzeniu używając typowo wieśniackiego ,se, w zdaniu i tyle.sprawy waszego podejścia (obecnego) do kibiców z po za Krakowa nie mam zamiaru poruszać bo nie mam czasu mierzyć się z waszą obłudą.
a nazwy klubów piszemy z wielkiej litery, to tak w gwoli ścisłości spinania dupska.
I tu dałeś o sobie świadectwo,że nie jesteś z Krakowa :) Otóż słowa takie jak np."se","dajże","chodźże"są używane w gwarze krakowskiej od wielu lat :)

Piszesz,że Maleńczuk śpiewa"pamiętam,że jestem z Krakowa".Trzeba być naprawdę tępym żeby twierdzić,że śpiewa o sobie samym.
haha gdzie są używane?większość tych słów z gwary to właśnie język używany obecnie na wsiach a jest ich od c****.
[link]
a ten hymn no tak, on go napisał dla wszystkich kibiców Cracovii, żeby pamiętali że są z Krakowa :)
No właśnie w Krakowie przez wielu rodowitych Krakusów.Naprawdę nie wyobrażam sobie byś pochodził z Krakowa,bo o takich rzeczach/słowach byś wiedział.Tyle z mojej strony.Dobranoc.

WISŁA NOWA HUTA
Posty: 50
Rejestracja: 02.05.2013, 20:17

Re: Małopolska kibolska

Post autor: WISŁA NOWA HUTA » 11.01.2014, 21:54

no to nieźle pisze:
*** pisze:
Banksy pisze: to coś u was z tym wiejskim pochodzeniem musi być na rzeczy.
A co do transparentu Trenuj Sport Wieśniaku to nie trzeba mieszkać na wsi, żeby być wieśniakiem. I tak proponowałbym ci interpretować ten transparent.
Banksy pisze:szkoda se głowe zawracać.
;)
sobie wieśniaku
I tu dałeś o sobie świadectwo,że nie jesteś z Krakowa :) Otóż słowa takie jak np."se","dajże","chodźże"są używane w gwarze krakowskiej od wielu lat :)

Piszesz,że Maleńczuk śpiewa"pamiętam,że jestem z Krakowa".Trzeba być naprawdę tępym żeby twierdzić,że śpiewa o sobie samym.

Trzecia sprawa to zapytanie użytkownika WISŁA NOWA HUTA odnośnie sytuacji w Kocmyrzowie i Luborzycy :) Normalnie zajady mi się porobiły od śmiechu :D Gość z Nowej Huty,który pręży muskuły(na kibice net tylko)nie wie jak wygląda sytuacja w miejscowościach położonych o dosłownie 6-7 km od Nowej Huty :) WTF???
parchaty pytam na temat więc sklej wary jak nie masz nic do napisania wielki chuliganie. I wstaw więcej emotikonek internetowy łobuzie

Banksy
Posty: 48
Rejestracja: 03.10.2012, 20:25

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Banksy » 11.01.2014, 21:55

*** pisze: z po za
Dobrze, zejdzmy do poziomu łapania się za słowa. Czy zrobienie trzech błędów ortograficznych w jednym, krótkim słowie jest oznaką mieszkania na wsi czy Krakowa?

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Małopolska kibolska

Post autor: *** » 11.01.2014, 22:00

no to nieźle pisze: No właśnie w Krakowie przez wielu rodowitych Krakusów.Naprawdę nie wyobrażam sobie byś pochodził z Krakowa,bo o takich rzeczach/słowach byś wiedział.Tyle z mojej strony.Dobranoc.
chyba mieszkających 7-8 km od NH w stronę kocmyrzowa i luberzycy, bez zębów ciągnących fetę z krawężnika haha

Banksy//
co z tymi wieśniakami bo coś unikasz wyjaśnienia kwestii, w której tak prężnie się udzielałeś?

Hati
Posty: 207
Rejestracja: 11.08.2007, 20:35
Lokalizacja: Andrychów

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Hati » 11.01.2014, 22:48

Podhale kręci coś u siebie bo dawno o nich nic nie słyszałem ?

młodepokolenieTSW
Posty: 33
Rejestracja: 30.08.2013, 12:28

Re: Małopolska kibolska

Post autor: młodepokolenieTSW » 12.01.2014, 18:21

Luborzyca - Wisła

nh1906nh
Posty: 65
Rejestracja: 05.08.2013, 20:19

Re: Małopolska kibolska

Post autor: nh1906nh » 12.01.2014, 20:16

młodepokolenieTSW pisze:Luborzyca - Wisła
Kocmyrzów również Wisła, dawniej potrafili się zebrać i jechać w 10-15 osób na ważniejsze mecze i często spotykali się na pogawędki z Pasiastymi Łuczycami, obecnie działalność kibicowska chyba tylko przed TV,
Wisła Nowa Huta

vvvvvvvvvv
Posty: 76
Rejestracja: 07.01.2014, 17:45

Re: Małopolska kibolska

Post autor: vvvvvvvvvv » 12.01.2014, 20:54

pompaliniczku mocny Wisła musiała Ci w******* zafundować skoro masz takie kompleksy no chyba że to efekt obrzezania. Zeby nie rozmywać Zembrzyce i Sułkowice kogo więcej.

jrd
Posty: 9
Rejestracja: 28.12.2013, 10:16

Re: Małopolska kibolska

Post autor: jrd » 12.01.2014, 22:21

Sułkowice zdecydowanie Wisła,a Zembrzyce to raczej mało aktywni troche Wisły,KSC,Legii,

Podhale na Hokeju juz nie kreci młyna teraz bardziej na piłce,a szkoda bo to Najwiekszy hokejowy klub w historii Polskiego jakże słabego teraz hokeja.

kosacki
Posty: 671
Rejestracja: 05.04.2007, 13:37

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kosacki » 14.01.2014, 17:33

Treningi prowadzic bedzie m.in Tomek Sarara (najlepszy polski zawodnk wagi ciezkiej K1 i wicemistrz swiata w kick-boxingu)
http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/5185-s ... macje.html
https://www.facebook.com/SekcjaTSW

Torcida Świony
Posty: 43
Rejestracja: 14.08.2013, 17:45

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Torcida Świony » 14.01.2014, 18:59

A w Niepołomicach fc Ruchu Radzionkow dalej aktywny?Czy jakas pojedyncz osoba sobie zrobiła flage
Lipiny&Chropaczów

60sekund
Posty: 128
Rejestracja: 15.12.2013, 00:50

Re: Małopolska kibolska

Post autor: 60sekund » 14.01.2014, 20:17

kosacki pisze:Treningi prowadzic bedzie m.in Tomek Sarara (najlepszy polski zawodnk wagi ciezkiej K1 i wicemistrz swiata w kick-boxingu)
http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/5185-s ... macje.html
https://www.facebook.com/SekcjaTSW

Jest to sprawa bez precedensu na polskiej scenie kibicowskiej. Żadna z ekip nie prowadzi swojej własnej szkółki sztuk walki na taką skalę i w tak profesjonalny sposób.


BZDURY TOTALNE!!!Uświadamia mnie tylko to wszystko że wiślacka zakłamana propaganda trwanadal.Na 100% pierwszą taką szkołe otworzył ŁKS Łódź. Podobna inicjatywa jest także prowadzona przez Lecha i Pogoń
http://www.youtube.com/watch?v=nzdrwEOLT_4

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Małopolska kibolska

Post autor: *** » 14.01.2014, 21:30

a gdzie oni piszą że są pierwsi?

tskrk
Posty: 85
Rejestracja: 14.05.2007, 21:44
Lokalizacja: Kraków

Re: Małopolska kibolska

Post autor: tskrk » 14.01.2014, 22:30

60sekund pisze:
kosacki pisze:Treningi prowadzic bedzie m.in Tomek Sarara (najlepszy polski zawodnk wagi ciezkiej K1 i wicemistrz swiata w kick-boxingu)
http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/5185-s ... macje.html
https://www.facebook.com/SekcjaTSW

Jest to sprawa bez precedensu na polskiej scenie kibicowskiej. Żadna z ekip nie prowadzi swojej własnej szkółki sztuk walki na taką skalę i w tak profesjonalny sposób.


BZDURY TOTALNE!!!Uświadamia mnie tylko to wszystko że wiślacka zakłamana propaganda trwanadal.Na 100% pierwszą taką szkołe otworzył ŁKS Łódź. Podobna inicjatywa jest także prowadzona przez Lecha i Pogoń
http://www.youtube.com/watch?v=nzdrwEOLT_4
Na taką skalę i w tak profesjonalny sposób?

WS1906
Posty: 69
Rejestracja: 08.12.2011, 17:37

Re: Małopolska kibolska

Post autor: WS1906 » 15.01.2014, 04:17

60sekund pisze:
kosacki pisze:Treningi prowadzic bedzie m.in Tomek Sarara (najlepszy polski zawodnk wagi ciezkiej K1 i wicemistrz swiata w kick-boxingu)
http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/5185-s ... macje.html
https://www.facebook.com/SekcjaTSW

Jest to sprawa bez precedensu na polskiej scenie kibicowskiej. Żadna z ekip nie prowadzi swojej własnej szkółki sztuk walki na taką skalę i w tak profesjonalny sposób.


BZDURY TOTALNE!!!Uświadamia mnie tylko to wszystko że wiślacka zakłamana propaganda trwanadal.Na 100% pierwszą taką szkołe otworzył ŁKS Łódź. Podobna inicjatywa jest także prowadzona przez Lecha i Pogoń
http://www.youtube.com/watch?v=nzdrwEOLT_4
Moge sie mylic ale raczej ani LKS ani Lech czy Pogon nie dzialaja jako oficjalna sekcja klubowa. Wislacka szkolka ma dzialac jako jedna z sekcji TS Wisla i ma byc trenowana przez miedzy innymi Sarare, wiec to tutaj dopatrywalbym sie znaczenia slow "bez precedensu"
Do tego beda treningi Muay Thai, K1, MMA i street fighter wiec do wyboru do koloru. Dodaj do tego juz istniejace na Wisle Judo, boks czy zapasy i tak jak juz powiedzialem, moge sie mylic ale raczej nie istnieje w Polsce druga taka szkolka klubowa.

jelonki
Posty: 35
Rejestracja: 03.09.2013, 16:20

Re: Małopolska kibolska

Post autor: jelonki » 15.01.2014, 07:58

a kiedy otworzycie sekcje szermierki? albo machania maczetą?

WS1906
Posty: 69
Rejestracja: 08.12.2011, 17:37

Re: Małopolska kibolska

Post autor: WS1906 » 15.01.2014, 08:35

napinaj sie dalej...tylko z umiarem bo strzelectwo juz jest..

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Foxx » 15.01.2014, 08:50

WS1906 pisze: Moge sie mylic ale raczej ani LKS ani Lech czy Pogon nie dzialaja jako oficjalna sekcja klubowa. Wislacka szkolka ma dzialac jako jedna z sekcji TS Wisla i ma byc trenowana przez miedzy innymi Sarare, wiec to tutaj dopatrywalbym sie znaczenia slow "bez precedensu"
Do tego beda treningi Muay Thai, K1, MMA i street fighter wiec do wyboru do koloru. Dodaj do tego juz istniejace na Wisle Judo, boks czy zapasy i tak jak juz powiedzialem, moge sie mylic ale raczej nie istnieje w Polsce druga taka szkolka klubowa.
Być może. Ale może to wynikać ze specyfiki danego miasta:
http://www.youtube.com/watch?v=p3ELX-nPeVo
(kto nie widział - informacyjnie polecam całość)
A co tam w komentarzach na Onecie?

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Małopolska kibolska

Post autor: *** » 15.01.2014, 09:46

Warto chyba też dodać, że będą organizowane kolejne gale takie jak w październiku, w których co lepsi będą mieli okazję się sprawdzić.

MS Wiślak
Posty: 21
Rejestracja: 22.07.2011, 15:21

Re: Małopolska kibolska

Post autor: MS Wiślak » 17.01.2014, 01:21

Interesują mnie dwie gminy w powiecie Miechowskim mianowicie Kozłów i Charsznica.

pawel_btm2
Posty: 2
Rejestracja: 03.01.2014, 20:39
Lokalizacja: Piekary Slaskie/De

Re: Małopolska kibolska

Post autor: pawel_btm2 » 17.01.2014, 11:09

MS Wiślak pisze:Interesują mnie dwie gminy w powiecie Miechowskim mianowicie Kozłów i Charsznica.
Jako ze nie mieszkam w tych okolicach juz prawie 10 lat napisze jak bylo kiedys.Kozlow byl pro Wislacki,jezdzila mala grupka osob na mecze.Charsznica z tego co pamietam tez,mieli nawet swoje szale
[link]

kr01
Posty: 1
Rejestracja: 18.01.2014, 11:44

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kr01 » 18.01.2014, 11:46

Jaka sytuacja w gminie Tokarnia (pow. Myślenice)?

tmkmalibu
Posty: 12
Rejestracja: 09.12.2013, 16:19

Re: Małopolska kibolska

Post autor: tmkmalibu » 18.01.2014, 15:53

Gmina Tokarnia to Wisła wydali nawet swoje vlepki [link]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Andrzej Kolikowski i 140 gości