www.warhouse.pl

Małopolska kibolska

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Xiaomi
Posty: 152
Rejestracja: 10.08.2016, 03:20

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Xiaomi » 19.09.2016, 20:18

A to w czymś usprawiedliwia tolerancję wobec kolorowych na wyjazdach SKWK? :)
To tylko pokazuje że obie strony Błoń jebią gównem od lat.



remikalwi
Posty: 127
Rejestracja: 05.09.2015, 23:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: remikalwi » 19.09.2016, 23:47

Jeśli chodzi o surinamczyka z ajaxu to ciaparuch już dobre lata temu pisał na ultras tifo o prowokowaniu i jego wożeniu się na luzie po Krakowie i zero reakcji na to ze strony gtsu. Wklejał fotki i rzucał ksywami potomków ubeków. Pisałem o tym dawno temu, ale jakoś tematu nikt z gtsu nie pociągnął. Miasto interesów, gdzie nawet ciapaty z kosą wozi się na luzie po rewirach.
Tylko nie piszcie, że to pionek i s********* na komiseriaty, bo opisywał sytuacje które były bardzo niewygodne dla was.
Pewnie nie tylko ja pamietam mega napinkę ciaparucha 'Kaisera' na necie.

Galimatias
Posty: 136
Rejestracja: 26.08.2016, 15:55

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Galimatias » 19.09.2016, 23:51

Kiedyś były dobre tematy na forach publicznie dostępnych obydwu klubów, gdzie walono personaliami i opisami na prawo i lewo, szkoda że zniknęły :)

jebaćMedia
Posty: 50
Rejestracja: 05.04.2015, 10:59

Re: Małopolska kibolska

Post autor: jebaćMedia » 20.09.2016, 11:45

W Kętach za Ruchem-Wisła, na samym końcu pojedyncze osoby z Cracovii choć po ostatnich wydarzeniach w głebokiej d**** widze ich przyszłość.
Rabka- Cracovia

PS. nie pytajcie co 2 strony o to samo, te dominacje nie zmieniają się z porą roku, cześć

Quorth
Posty: 213
Rejestracja: 05.07.2015, 23:41

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Quorth » 21.09.2016, 14:27

A co powiecie na to?? odnośnie dyskusji o ciapatych i murzynach?
[link]

abc987
Posty: 7
Rejestracja: 09.09.2016, 23:25

Re: Małopolska kibolska

Post autor: abc987 » 21.09.2016, 14:44

Relacja Kibiców Podhala:
18 września drużyna Podhala Nowy Targ rozegrała nie rozstrzygnięte spotkanie z drużyną Cracovii. Niestety spotkanie zostało przerwane w połowie drugiej tercji z powodu mgły unoszącej się nad taflą lodowiska, która to uniemożliwiała dalsze prowadzenie gry. Do tego czasu nasza drużyna prowadziła jednym punktem. Mecz zostanie ponownie rozegrany w ustalonym przez PZHL terminie.

Wracając do niedzielnego spotkania to tego dnia hala lodowa Podhala była prawie pełna. Na młynie pojawiło się około 200 osób. Odwiedziła nas też pewna grupa okolicznych kibiców Wisły Kraków. Głośny doping prowadzimy przez cały mecz oraz przerwy na narady sędziowskie. Zawisły flagi: Młode Podhale, Huraganu Waksmund, Good Night Left Side.

Na początku meczu zaprezentowaliśmy oprawę wyjaśniającą źródło sukcesów Cracovii, a mianowicie bogaci sponsorzy, którzy udzielają bogatego wsparcia finansowego, które to pozwala ma wykupowanie utalentowanych wychowanków naszego klubu.

Zawisł też transparent: ?Trzymaj się Max?. Chodzi tu o poważnie chorego, młodego zawodnika Podhala.

Niestety frekwencja kibiców Cracovii nas zawiodła. Cracovia ma bardzo wielu zagorzałych i oddanych kibiców, niestety dopingować ich drużynę zdecydowała się tylko niewielka około 30 osobowa grupa kibiców, w tym nie wielka liczba znanych nam kibiców Cracovii z Podhala. Zdajemy sobie sprawę z sporej dysproporcji sił pomiędzy naszymi ekipami, ale liczymy jednak, że ma przyszłym meczu pokaże się większa grupa kibiców Pasów.

Po meczu doszło do pewnych incydentów z udziałem policji i naszych kibiców, którzy to w liczbie około 100 osób czekali na wyjście z lodowiska kibiców Cracovii. W wyniku czego zatrzymana została jedna koleżanka (za odpalanie rac) oraz kolega.

Niestety w internet poszła informacji udostępniona przez drużynę hokejową Cracovii jako by ich autobus nie mógł wyjechać z terenu naszego lodowiska w związku z agresywnym zachowaniem naszych kibiców. Jest to informacji całkowicie nie prawdziwa. Hokeiści drużyny przyjezdnej nie byli ani na chwile obiektem naszego zainteresowania!

Najbardziej zainteresowali nas inni górale ci w przeciwieństwie do nas nie są spod Giewontu ale spod Góry Synaj - mowa tu o kibicach Pasów z rejonu Podhala, których to wątpliwą przyjemność oglądania mamy coraz rzadziej. O ile pozostałych kibiców Cracovii traktujemy jak wrogów to ci z Podhala to dla nas kolaboranci i zdrajcy, a zdrady się nie wybacza.

Zazwyczaj nie odnosimy się do insynuacji takich jak np. informację podawane na profilu górali spod Góry Synaj (szczególnie pisanych w sposób wskazujący, iż autor wpisu nie zna zasad gramatyki języka polskiego, może w jidisz albo hebrajsku było by lepiej), ale zrobimy to. Jeśli kryterium bycia wieśniakiem dla nich jest pochodzenie ze wsi to ich ekipa spełnia to w całości bo tylko nie liczni z nich pochodzą z Zakopanego reszta z okolicznych miejscowości. Jeśli kryterium może być mentalność to również można śmiało ich nazwać wieśniakami. Co do reszty to nie było żadnych kibiców Wisły z KRK.
Jest tu ktoś normalny z Podhala? Jak to jest że okoliczna Cracovia to zdrajcy, a okoliczna Lechia i Wisła spoko ziomki?

Właściwie to do Targu doszło info że BKS i TSW już niezbyt? Bo przynajmniej na murach Lechia się tam dosyć trzyma, ale na R22 to już tak będzie średnio jechać jak dotychczas. Czy jednak bardziej to jest fc Wisły? Ktoś wie?

The Pozer City
Posty: 41
Rejestracja: 08.04.2016, 23:27

Re: Małopolska kibolska

Post autor: The Pozer City » 21.09.2016, 15:19

To jak to jest teraz na Podhalu (regionie, nie klubie)?
Wisła & Ruch
Wisła & Lechia
Czy Lechii już po prostu nie ma? :-)

drGonzo
Posty: 32
Rejestracja: 30.08.2016, 11:41

Re: Małopolska kibolska

Post autor: drGonzo » 22.09.2016, 00:12

Quorth pisze:A co powiecie na to?? odnośnie dyskusji o ciapatych i murzynach?
[link]
Skoro w bandzie AK latał murzyn, to nic dziwnego, że byli dojeżdżani przez chłopaków z SS, a potem przez koalicję LWP i UB.

el_romano
Posty: 71
Rejestracja: 01.04.2016, 16:01

Re: Małopolska kibolska

Post autor: el_romano » 22.09.2016, 19:25

Lechia w Nowym Targu? Poza 2 grafami i flagą to w sumie tyle :) Nic poza tym :)

Na meczach Podhala widać barwy Wisły i Lechii, z racji tego że głównie Ci od zawsze na Podhale jeździli :)
Wisła w Zakopanem podobno (niby?) dogaduje się z Ruchem. Na Wisłę z NT kilka osób jeździ.

pomidor12
Posty: 32
Rejestracja: 29.06.2013, 14:20

Re: Małopolska kibolska

Post autor: pomidor12 » 22.09.2016, 22:15

87654 pisze:
Quorth pisze:A co powiecie na to?? odnośnie dyskusji o ciapatych i murzynach?
[link]
Tym sprytnym sposobem chcesz sprawic zebysmy stali sie tolerancyjni, czy co? W armii Andersa byl niejaki Wojtek - nie tylko inna rasa ale nawet inny gatunek (niedzwiedz), z kolei w ekipie RTS nie brak homoseksualistow, to ich sprawa. Czy ktos z nas odmawia im prawa do biegania czy w ogole do zycia? Nie! W swoich bandach oczywiscie bysmy tego nie chcieli, ale co w silowni i sypialni robi ktos inny, juz nie nasza sprawa.
Won lewaku dupe wietrzyc

Quorth
Posty: 213
Rejestracja: 05.07.2015, 23:41

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Quorth » 23.09.2016, 16:29

Pomidor imbecylu wrzuciłem tylko fakt historyczny absolutnie bez jakiejkolwiek próby interpretacji.Ciekawy temat do rozmowy a propo ciapatych i innych rasowo goniących w ekipach. To, że zakładasz, że jestem lewakiem świadczy, że jesteś upośledzony.

Stylowy Maniek
Posty: 22
Rejestracja: 05.10.2016, 22:39

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Stylowy Maniek » 06.10.2016, 21:43

Lechia w Nowego Targu dalej jest ? Czy raczej to już kwestia wyginięcia ? Flaga głównie wisiała na Wiśle jak pamiętam

The Pozer City
Posty: 41
Rejestracja: 08.04.2016, 23:27

Re: Małopolska kibolska

Post autor: The Pozer City » 06.10.2016, 21:48

Stylowy Maniek pisze:Lechia w Nowego Targu dalej jest ? Czy raczej to już kwestia wyginięcia ? Flaga głównie wisiała na Wiśle jak pamiętam
12 września jeszcze byli :) [link]

obserwatorr88
Posty: 88
Rejestracja: 11.06.2016, 15:55

Re: Małopolska kibolska

Post autor: obserwatorr88 » 08.10.2016, 00:36

Ciekawe jak ma się FC Gdynia Wisły.

Kappa
Posty: 331
Rejestracja: 06.01.2012, 19:33

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Kappa » 08.10.2016, 16:55

We wrześniowym TMK jest napisane że Beskid przegonił w Inwałdzie grupę miejscowych kibiców. Przejeżdżając przez Inwałd dało się spotkać napisy pro KSB i KSC, coś tam się zmieniło, czy po prostu przegoniono wkurwiających miejscowych kozaków?
Hitler, Stalin, Che Guevara jeden c*** a wiele twarzy.

el_romano
Posty: 71
Rejestracja: 01.04.2016, 16:01

Re: Małopolska kibolska

Post autor: el_romano » 09.10.2016, 18:08

The Pozer City pisze:
Stylowy Maniek pisze:Lechia w Nowego Targu dalej jest ? Czy raczej to już kwestia wyginięcia ? Flaga głównie wisiała na Wiśle jak pamiętam
12 września jeszcze byli :) [link]
Kilka osób może i jest za Lechią, ale tylko JEST. Poza tym nic.

sandro88
Posty: 89
Rejestracja: 07.12.2011, 19:43

Re: Małopolska kibolska

Post autor: sandro88 » 13.10.2016, 08:49

Ty gościu jesteś z NT że jesteś tak obcykany w temacie czy jesteś fanem kibiców Cracovii z NT którzy jedyne co potrafią to dojebać grafy Lechii i spierdalać na rowerach. Ktoś się zapytał jak z Wisłą w NT, jak dla mnie i jest to moja osobista opinia Wisła powinna zostać olana bo to trochę komplikuje pewne sprawy, mianowicie jeśli Wisła będzie w NT to znaczy że mielibyśmy się macać z tzw. FC Ruchu z Zakopanego i Unią Ośw. która też jest FC Ruchu? Mi to nie bardzo się widzi.

Stary wiarus
Posty: 25
Rejestracja: 19.04.2016, 15:43

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Stary wiarus » 16.10.2016, 11:28

szama w jednym masz racje nasi przyjaciele z NT na obecna chwile cytuje startu do Unii O nie maja z tym fc to PRZESADZAJ!!!Ani PODHALE ANI GLINIK nie jest niczyim fc A kazdy działa jak może z perspektywy kibica Glinika,pojezdzilbys kilka lat po wsiach, teraz klub do spadku ostanie miejsCe w tabeli,malo atrakcyjnych meczy wyjazdow to sie czasem wszystkiego odechciewa...Wiec wyjazd do Krosna wydaje sie atrakcyjny,.,,,ps sam jest żałosny i masz duze kompleksy...!!

el_romano
Posty: 71
Rejestracja: 01.04.2016, 16:01

Re: Małopolska kibolska

Post autor: el_romano » 16.10.2016, 13:27

sandro88 pisze:Ty gościu jesteś z NT że jesteś tak obcykany w temacie czy jesteś fanem kibiców Cracovii z NT którzy jedyne co potrafią to dojebać grafy Lechii i spierdalać na rowerach. Ktoś się zapytał jak z Wisłą w NT, jak dla mnie i jest to moja osobista opinia Wisła powinna zostać olana bo to trochę komplikuje pewne sprawy, mianowicie jeśli Wisła będzie w NT to znaczy że mielibyśmy się macać z tzw. FC Ruchu z Zakopanego i Unią Ośw. która też jest FC Ruchu? Mi to nie bardzo się widzi.
Toż to Wisła z NT nie ma prawa się z Ruchem zgadywać z Zakopanego? Bo co? Bo starzy koledzy z Lechii nie pozwalają? Nie rozumiem.

sandro88
Posty: 89
Rejestracja: 07.12.2011, 19:43

Re: Małopolska kibolska

Post autor: sandro88 » 16.10.2016, 17:39

Nie wiem czy dobrze przeczytałeś ale napisałem co ja myślę na ten temat. Jak na to chwilę to młodzi próbują reanimować jakikolwiek ruch kibicowski w NT, po starszych ani śladu i już raczej nie wrócą.

emsi
Posty: 17
Rejestracja: 12.06.2016, 13:03

Re: Małopolska kibolska

Post autor: emsi » 17.10.2016, 13:27

Ostatnio będąc na szkoleniu w Krk widziałem kilka osób w barwach KSC w/na Olszy,a to niby teren Wisły?

Sam Fisher
Posty: 217
Rejestracja: 17.11.2014, 17:59

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Sam Fisher » 17.10.2016, 13:34

emsi pisze:Ostatnio będąc na szkoleniu w Krk widziałem kilka osób w barwach KSC w/na Olszy,a to niby teren Wisły?
Niby w którym miejscu?

emsi
Posty: 17
Rejestracja: 12.06.2016, 13:03

Re: Małopolska kibolska

Post autor: emsi » 17.10.2016, 13:39

Kielecka i Olszańska ps.oczywiście nie tylko barwy KSC widoczne w tym rejonie

Sam Fisher
Posty: 217
Rejestracja: 17.11.2014, 17:59

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Sam Fisher » 17.10.2016, 19:03

emsi pisze:Kielecka i Olszańska ps.oczywiście nie tylko barwy KSC widoczne w tym rejonie
To sam początek Olszy I, blisko pasiastej Wesołej. Na Olszy I w głąb jak i szczególnie na Olszy II takich przypadków nie uświadczysz

Quorth
Posty: 213
Rejestracja: 05.07.2015, 23:41

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Quorth » 19.10.2016, 20:28

Na Olszy są mocne bandy Wisły. Sądzę, że był to np dzień meczu. Ja widziałem kilka razy i zabłąkanych pasiaków na terenach Wisły i odwrotnie. Po meczach ludzie wysypują się w barwach po różnych miejscach ale Olsza umówmy się... po Prądnikach najsilniejszy teren Wisły

Hks123
Posty: 2
Rejestracja: 19.10.2016, 21:14

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Hks123 » 19.10.2016, 21:21

Jak wygląda teraz sytułacja w Wadowicach pamiętam jak
UW'03 działało tam w bardzo licznym gronie Ostatnio przejeżdżając przez pobliskie wioski stryszow stronie kalwaria wysoka widziałem grafy pro wiślackie

el_romano
Posty: 71
Rejestracja: 01.04.2016, 16:01

Re: Małopolska kibolska

Post autor: el_romano » 20.10.2016, 00:36

Ciekawy meczyk się szykuje :)

Unia - Beskid :)

Zapowiedź Unii ciekawa ;)

https://www.youtube.com/watch?v=eNOY4uA ... e=youtu.be

woocash
Posty: 188
Rejestracja: 26.02.2007, 17:58
Lokalizacja: BNB

Re: Małopolska kibolska

Post autor: woocash » 21.10.2016, 13:21

Trzeba tylko dodać,że u nas widok zza płotu jest nie gorszy niż z niektórych klatek na starszych stadionach.zwlaszcza z wału.
Unia Oświęcim

HaKaeS
Posty: 99
Rejestracja: 27.01.2009, 22:10

Re: Małopolska kibolska

Post autor: HaKaeS » 22.10.2016, 09:54

woocash pisze:Trzeba tylko dodać,że u nas widok zza płotu jest nie gorszy niż z niektórych klatek na starszych stadionach.zwlaszcza z wału.
Zza bramką nie ma rewelacji, natomiast co do wału to podczas naszej wizyty psy miały podobno zakaz od organizatora na wpuszczenie nas tam. A faktycznie widok stamtąd lepszy niż na niejednym stadionie.
A co tam w oświadczeniach na wiśle?

Hks123
Posty: 2
Rejestracja: 19.10.2016, 21:14

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Hks123 » 22.10.2016, 14:30

Co z takimi FC jak Wadowice Kalwaria Sucha Beskidzka i okoliczne wsie Stronie Stryszow Wysoka Stanisław izdebnik Budzów ? Kibicowska pustynia ?

JżSkrkTSW
Posty: 23
Rejestracja: 03.07.2016, 00:30

Re: Małopolska kibolska

Post autor: JżSkrkTSW » 22.10.2016, 15:35

Quorth pisze:Na Olszy są mocne bandy Wisły. Sądzę, że był to np dzień meczu. Ja widziałem kilka razy i zabłąkanych pasiaków na terenach Wisły i odwrotnie. Po meczach ludzie wysypują się w barwach po różnych miejscach ale Olsza umówmy się... po Prądnikach najsilniejszy teren Wisły
Na Olszy 1 są też jednostki cracovii kiedyś to był ich teren ale nastąpiła zmiana pokoleniowa , Olsza 2 po prądnikach ?? Chyba coś ci się pomyliło , Prądnik Czerwony raczej mało ma do gadania po pewnej sytuacji , kto kumaty ten wie jak jest , Prądnik Biały zawsze mocny ale tylko Wschód

króluzłoty
Posty: 93
Rejestracja: 25.02.2015, 15:38

Re: Małopolska kibolska

Post autor: króluzłoty » 22.10.2016, 18:52

Na Olszy Cracovia straciła teren poprzez zmianę pokelenia ;-) (żart?) Wiem że to nie wygodne ale Olsze pociągnął za sobą Towarzysz Jab... i historii nie zmienisz. Osiedle przerzutów , zmiana pokolenia to może jest i teraz, ale Olsza ma dla was propagandowo złe znaczenie znaczenie

JżSkrkTSW
Posty: 23
Rejestracja: 03.07.2016, 00:30

Re: Małopolska kibolska

Post autor: JżSkrkTSW » 22.10.2016, 19:00

króluzłoty pisze:Na Olszy Cracovia straciła teren poprzez zmianę pokelenia ;-) (żart?) Wiem że to nie wygodne ale Olsze pociągnął za sobą Towarzysz Jab... i historii nie zmienisz. Osiedle przerzutów , zmiana pokolenia to może jest i teraz, ale Olsza ma dla was propagandowo złe znaczenie znaczenie
o olszy 1 mówię , naucz się czytać ze zrozumieniem , na Olszy2 też była kiedyś cracovia ale nie tylko , do momentu kiedy Sharksi nie podorastali i przejęli osiedle

Sam Fisher
Posty: 217
Rejestracja: 17.11.2014, 17:59

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Sam Fisher » 22.10.2016, 23:11

JżSkrkTSW pisze:
Quorth pisze:Na Olszy są mocne bandy Wisły. Sądzę, że był to np dzień meczu. Ja widziałem kilka razy i zabłąkanych pasiaków na terenach Wisły i odwrotnie. Po meczach ludzie wysypują się w barwach po różnych miejscach ale Olsza umówmy się... po Prądnikach najsilniejszy teren Wisły
Na Olszy 1 są też jednostki cracovii kiedyś to był ich teren ale nastąpiła zmiana pokoleniowa , Olsza 2 po prądnikach ?? Chyba coś ci się pomyliło , Prądnik Czerwony raczej mało ma do gadania po pewnej sytuacji , kto kumaty ten wie jak jest , Prądnik Biały zawsze mocny ale tylko Wschód
Olsza II WRAZ z Prądnikami jak i większość północy Krakowa to mocna Wisła. O2 i PC często działały wspólnie

ostrykrk
Posty: 85
Rejestracja: 24.06.2010, 22:10

Re: Małopolska kibolska

Post autor: ostrykrk » 24.10.2016, 21:46

Sam Fisher pisze:
JżSkrkTSW pisze:
Quorth pisze:Na Olszy są mocne bandy Wisły. Sądzę, że był to np dzień meczu. Ja widziałem kilka razy i zabłąkanych pasiaków na terenach Wisły i odwrotnie. Po meczach ludzie wysypują się w barwach po różnych miejscach ale Olsza umówmy się... po Prądnikach najsilniejszy teren Wisły
Na Olszy 1 są też jednostki cracovii kiedyś to był ich teren ale nastąpiła zmiana pokoleniowa , Olsza 2 po prądnikach ?? Chyba coś ci się pomyliło , Prądnik Czerwony raczej mało ma do gadania po pewnej sytuacji , kto kumaty ten wie jak jest , Prądnik Biały zawsze mocny ale tylko Wschód
Olsza II WRAZ z Prądnikami jak i większość północy Krakowa to mocna Wisła. O2 i PC często działały wspólnie
Koledzy na Olszy I są jednostki Cracovii,kolega ma rację młodzi tam to Wisła a starych którzy trzymali osiedle niestety nie ma bo dwóch znaczących od dłuższego czasu jest na emigracji,jeden wariat nie żyje,a paru mieszka na innych osiedlach w Krakowie.

Sam Fisher
Posty: 217
Rejestracja: 17.11.2014, 17:59

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Sam Fisher » 24.10.2016, 22:26

Nikt tego nie negował

Quorth
Posty: 213
Rejestracja: 05.07.2015, 23:41

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Quorth » 13.11.2016, 20:36

[link]


Kolejna ważna zmiana w Małopolsce


ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Małopolska kibolska

Post autor: ts06 » 24.11.2016, 08:15

króluzłoty pisze:Na Olszy Cracovia straciła teren poprzez zmianę pokelenia ;-) (żart?) Wiem że to nie wygodne ale Olsze pociągnął za sobą Towarzysz Jab... i historii nie zmienisz. Osiedle przerzutów , zmiana pokolenia to może jest i teraz, ale Olsza ma dla was propagandowo złe znaczenie znaczenie
Ale z ciebie jest zjeb.Nawet tak oczywistą rzecz jak sytuacja lata temu na Olszy2, potrafisz kompletnie przekłamać.Gdybyś chociaż próbował zachować jakiś umiar, trochę podkoloryzował.Nie - jebut.Tak ku*** J pociągnął/przerzucił Olszę:D. Ty nawet nie wiesz że wasza oficjalna wersja była i jest że Olsza przerzuciła J.

Tak w ogóle, O2 przykład osiedla z charakterem.Kiedy było chujowo, to było jedno z niewielu osiedli które zdecydowanie się wzmocniło, gdzie przyznam się bez bicia że ich polityka w 'dzisiejszych czasach' rozczarowała mnie ale nie zmienia to faktu że Olszy za całokształt szacunek się należy.

Józek Chrzanów
Posty: 41
Rejestracja: 19.12.2011, 11:41

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Józek Chrzanów » 03.12.2016, 19:24

Co spowodowane jest aż takim regresem Torcidy Libiąż? Kiedyś konkretne wyjazdy, liczby na KSG, miasto pomalowane, vlepy itp.
Od dłuższego czasu kompletnie nic.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: jelonki, OdhinOktanS, Ortalion, sikor79 i 308 gości