www.warhouse.pl

Małopolska kibolska

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
miki4g
Posty: 143
Rejestracja: 07.10.2012, 23:30

Re: Małopolska kibolska

Post autor: miki4g » 22.03.2014, 21:05

Czy ja dobrze ogarniam, że skrót "AW" jako pierwsza do slangu wprowadziła Wisła, jako skrót od "ARMIA WISŁY"? Bo teraz Cracovia powszechnie stosuje skrót "AW" często z przekreśloną pięcioramienną gwiazdą, jako skrót od "ANTY WISŁA". Pytam po byłem ostatnio w Krk i widziałem parę graffiti Cracovii "AVE JUDE" i zastanawiało mnie czy Cracovia nie chce znowu "odbić" skrótu "AJ", który teraz niby oznacza "ANTY JUDE". Tak swoją drogą to tylko w Krk ekipy swoje drużyny swoje odbijają skróty, których mają sporo (WSH,JG...), no ale jak wszyscy wiemy Krk to specyficzne miasto.



hej500
Posty: 7
Rejestracja: 23.08.2013, 17:46

Re: Małopolska kibolska

Post autor: hej500 » 22.03.2014, 21:39

Źle rozumujesz. Skrót "AW" wprowadziła Cracovia. Odnosił się do grupy działającej na KSC.

Kiedyś KSC przygotowywała oprawę "Nasze miasto nasze zasady ..." Oprawa została rozkminiona przez TSW, o czym ultrasi KSC zostali poinformowani. Mimo to oprawę zaprezentowali:
Obrazek

Zanim KSC zaprezentowała oprawę, pojawił się nawet graf TSW z motywem oprawy KSC:
Obrazek

Po tej historii Wisła zaczęła używać skrótu AW jako Armia Wisły.

WS1906
Posty: 69
Rejestracja: 08.12.2011, 17:37

Re: Małopolska kibolska

Post autor: WS1906 » 23.03.2014, 08:04

@gnuj

Masz racje.. Skrot AW Wisla zaczela "przejmowac" juz w 2011 na meczu z Ruchem ale powstanie flagi, grafa, bluz i koszulek z tym motywem to juz 2012 i slynne rozkminienie oprawy. To wlasnie wtedy haslo Armia Wisly zostala polaczona z postacia w kapturze...

Natomiast co do JZS i proba "odbicia" tego hasla przez Pasy to wedlug mnie porazka i strzal w kolano. Nie mowie tego dlatego ze jestem Wislakiem tylko dlatego ze nie wyobrazam sobie zeby wiele osob chcialo zakladac ciuchy mowiace ze sa zydami i ze ich matki to k****.

SK(AW)INA
Posty: 16
Rejestracja: 25.12.2013, 21:10

Re: Małopolska kibolska

Post autor: SK(AW)INA » 27.04.2014, 14:25


pijany powietrzem
Posty: 544
Rejestracja: 02.03.2010, 23:58

Re: Małopolska kibolska

Post autor: pijany powietrzem » 27.04.2014, 16:27

WS1906 pisze:@gnuj

Masz racje.. Skrot AW Wisla zaczela "przejmowac" juz w 2011 na meczu z Ruchem ale powstanie flagi, grafa, bluz i koszulek z tym motywem to juz 2012 i slynne rozkminienie oprawy. To wlasnie wtedy haslo Armia Wisly zostala polaczona z postacia w kapturze...

Natomiast co do JZS i proba "odbicia" tego hasla przez Pasy to wedlug mnie porazka i strzal w kolano. Nie mowie tego dlatego ze jestem Wislakiem tylko dlatego ze nie wyobrazam sobie zeby wiele osob chcialo zakladac ciuchy mowiace ze sa zydami i ze ich matki to k****.
a dla mnie to "przejmowanie" skrótów to jakaś dziecinada, wyobrażam sobie jak Górnik reklamuje się jako (przykładowo) PF - Pasjonaci Futbolowi, albo Śląsk HZL - Herosi Zadym Legendarnych

daniKSC
Posty: 246
Rejestracja: 05.05.2013, 18:19

Re: Małopolska kibolska

Post autor: daniKSC » 27.04.2014, 23:47

ogolnie beka z tego "przejmowania" AW
niech ekipy w całej polsce mają się na baczności, podobno Wisła niebawem przejmie ChMK, YF'98, PNG, TRSL, a na deser nawet CWKS

WNH1906
Posty: 22
Rejestracja: 31.10.2013, 11:54

Re: Małopolska kibolska

Post autor: WNH1906 » 28.04.2014, 00:46

Ale Cię to boli dani, prawda? I o to chodzi.
Największą beką to jest próba przejęcia przez Was JżS, kolejny z tysiąca strzałów w stopę.

Edward1488
Posty: 215
Rejestracja: 22.01.2013, 14:04

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Edward1488 » 28.04.2014, 01:29

No dobra beka z tego przejmowania hehe, ale ważne że koleś się jara, nie psujmy mu tego.

TakiTyp
Posty: 84
Rejestracja: 10.06.2013, 12:23

Re: Małopolska kibolska

Post autor: TakiTyp » 28.04.2014, 09:16

DaniKSC nie zapomnij ze Jestes Zydowskim Skurwysynem.
Moj post to moja subiektywna opinia.

Obiektywny01
Posty: 23
Rejestracja: 22.04.2014, 10:16

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Obiektywny01 » 28.04.2014, 09:59

Jak wygląda obecnie sytuacja z " kibicami " Soły Oświęcim ? wieszają jeszcze jakieś flagi i dalej pajacują, czy Unia zabroniła działalności ?

WNH1906
Posty: 22
Rejestracja: 31.10.2013, 11:54

Re: Małopolska kibolska

Post autor: WNH1906 » 28.04.2014, 13:08

Tak się skończył ich działania po meczu Soły z Unią Tarnów, stracona oczywiście na rzecz Unii Oświęcim.
[link]

kosacki
Posty: 671
Rejestracja: 05.04.2007, 13:37

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kosacki » 04.05.2014, 18:11

siłownia zbudowana przez kibicow Wisly:
http://www.youtube.com/watch?v=TvgbRyfuP04

op3
Posty: 161
Rejestracja: 25.03.2007, 09:48

Re: Małopolska kibolska

Post autor: op3 » 04.05.2014, 22:42

W jakim sensie zbudowana?

Stawialiscie mury,daliscie sprzet,malowaliście? Mozna zobaczyc filmiki z tej budowy?

Czy po prostu ktos to ochcil wasza marka i bedzie zarabial?
GKS KATOWICE

Leśny dziad
Posty: 585
Rejestracja: 15.01.2010, 15:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Leśny dziad » 04.05.2014, 22:52

jesli finansujesz budowe swojego domu to tez stawiasz mury i inne rzeczy ?
""W ogóle ,w tamtych latach liczyła się tylko "Tarnovia" .Kibice tej drużyny byli w zdecydowanej większości.Późniejsze sukcesy Unii , sekcja żużlowa , napływ nowej ludności do Tarnowa, zanikanie tradycji mieszczańskich spowodowała że sytuacja się odwróciła .""

protektormalopolska
Posty: 345
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: Małopolska kibolska

Post autor: protektormalopolska » 04.05.2014, 23:15

Siłownia powstała z inicjatywy kibiców Wisły i całkowity kapitał przeznaczony na powstanie siłowni (min. na sprzęt do ćwiczeń) również pochodził z kieszeni Wiślaków. Murów nikt nie stawiał bo nie musiał. Siłownia mieści się w budynku należącym do TS-u.
ABG

WiślakDT
Posty: 40
Rejestracja: 12.05.2014, 15:57

Re: Małopolska kibolska

Post autor: WiślakDT » 12.05.2014, 16:13

Sytuacja w Dąbrowie Tarnowskiej przedstawia się następująco :
Dominuje Wisła , jest kilku legii i kilku pejsiastych .. w Barwach można spotkać Wisłę legie raz widziałem pejsów nie wszyscy mówią i o nich słyszą ale nikt nie widział . W Dąbrowie jest kilka wrzutów zrobionych przez chłopaków z okolicznych wiosek gdzie Wisły jest dużo ( mowa o całym powiecie) Vlepki też są rozklejane przez chłopaków z wiosek Dąbrowianie zaniedbują się przez to , sam jestem z wioski i ubolewam nad tym że nie robią żadnych akcji na murach czy nawet rozklejaniu vlep i niestety musimy za nich to robić . ostatni wjazd chłopaków z Dąbrowy był w 2012 roku w żydowskim Żabnie tu link [link]

bujdadookola
Posty: 15
Rejestracja: 12.01.2013, 18:36

Re: Małopolska kibolska

Post autor: bujdadookola » 12.05.2014, 17:22

WiślakDT pisze:Sytuacja w Dąbrowie Tarnowskiej przedstawia się następująco :
Dominuje Wisła , jest kilku legii i kilku pejsiastych .. w Barwach można spotkać Wisłę legie raz widziałem pejsów nie wszyscy mówią i o nich słyszą ale nikt nie widział . W Dąbrowie jest kilka wrzutów zrobionych przez chłopaków z okolicznych wiosek gdzie Wisły jest dużo ( mowa o całym powiecie) Vlepki też są rozklejane przez chłopaków z wiosek Dąbrowianie zaniedbują się przez to , sam jestem z wioski i ubolewam nad tym że nie robią żadnych akcji na murach czy nawet rozklejaniu vlep i niestety musimy za nich to robić . ostatni wjazd chłopaków z Dąbrowy był w 2012 roku w żydowskim Żabnie tu link [link]
no ja p*******... serio? a jakieś pesele? w jakim kierunku to wszystko zmierza..

WiślakDT
Posty: 40
Rejestracja: 12.05.2014, 15:57

Re: Małopolska kibolska

Post autor: WiślakDT » 12.05.2014, 19:17

bujdadookola pisze:
WiślakDT pisze:Sytuacja w Dąbrowie Tarnowskiej przedstawia się następująco :
Dominuje Wisła , jest kilku legii i kilku pejsiastych .. w Barwach można spotkać Wisłę legie raz widziałem pejsów nie wszyscy mówią i o nich słyszą ale nikt nie widział . W Dąbrowie jest kilka wrzutów zrobionych przez chłopaków z okolicznych wiosek gdzie Wisły jest dużo ( mowa o całym powiecie) Vlepki też są rozklejane przez chłopaków z wiosek Dąbrowianie zaniedbują się przez to , sam jestem z wioski i ubolewam nad tym że nie robią żadnych akcji na murach czy nawet rozklejaniu vlep i niestety musimy za nich to robić . ostatni wjazd chłopaków z Dąbrowy był w 2012 roku w żydowskim Żabnie tu link [link]
no ja p*******... serio? a jakieś pesele? w jakim kierunku to wszystko zmierza..
Mówie jaka jest sytuacja nie podaje danych a to jest ku*** forum więć do czegoś służy więc nie wiem o co chodzi

WiślakDT
Posty: 40
Rejestracja: 12.05.2014, 15:57

Re: Małopolska kibolska

Post autor: WiślakDT » 13.05.2014, 19:22

Nie obrażaj ludzi ze wsi bo chyba zapomniałeś z kąd miastowi się wywodzą ;)

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Khan » 13.05.2014, 19:44

WiślakDT pisze:Nie obrażaj ludzi ze wsi bo chyba zapomniałeś z kąd miastowi się wywodzą ;)
!! - skąd , a druga sprawa KAŻDE miasto było wsią

Wyznawca Wisełki
Posty: 286
Rejestracja: 20.01.2013, 18:18

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Wyznawca Wisełki » 13.05.2014, 23:58

nie trzeba być zbyt bystrym żeby się zorientowac że ten koleś to prowokator
Obrazek

kibicDT
Posty: 1
Rejestracja: 26.05.2014, 17:00

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kibicDT » 26.05.2014, 17:26

To może ja napisze coś o sytuacji w Dąbrowie Tarnowskiej i Szczucinie. Na mieście widać tylko barwy Wisły . Sam jeżdżę i znam chłopaków ,którzy jeżdżą . Na derbach na Reymonta z Szczucina i z Dąbrową łącznie ok 20 osób, których znam . Młode pokolenie Wisły powoli dorasta i może zacznie się dziać coś więcej. zydy w dąbrowie są opowieścią , osobiście nie widziałem ich barw. Co do Unii , większe wsparcie jest żużla niż piłkarskiej Unii. Co do samego miasta Tarnów na murach jest trochę wypocin pasiastej (tarnowia i cracovia) koleżanki ale ich poczynania kończą się na niszczeniu wrzutów Unii. W ostatniej "prowokacji " której brałem udział , gdy tarnovia u siebie grała z Victoria Koszyce ( FC Unii Tarnów ) , liczba kibiców gospodarzy 0, nas 70 osób. Mój opis może do końca nie oddaje obrazu sytuacji w DT, Szczucinie ale na tą chwile Powiśle Dąbrowskie jest Wiślackie .
Pozdrawiam kolegę z Dąbrowy , którego chyba osobiście jeszcze chyba nie znam.

Leśny dziad
Posty: 585
Rejestracja: 15.01.2010, 15:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Leśny dziad » 26.05.2014, 21:54

kibicDT
gdy tarnovia u siebie grała z Victoria Koszyce ( FC Unii Tarnów ) , liczba kibiców gospodarzy 0, nas 70 osób
]

chyba cie poje*8alo propagandzisto , was to najwyzej 50 moglo byc w tym niemal polowa to dzieciaki po 50-60 kg i co najmniej kilkanascie dziewczyn a w zasadzie dziewczynek , najsmieszniejsze bylo jak te dzieciaki szly po piwo kolo D.H. ŚWIT , ciekaw jestem czy ich w ogole obsluzono takze jesli chodzi o ekipe nieco mocniejszych wrazen to moze bylo was 20-25 maks a reszta jak juz wspomnialem dzieciaki

szkoda ze nie wpadliscie w sobote , zawsze wysylacie swoich malych cwelow na przeszpiegi na nasz stadion czy przypadkiem na mecz sie nie wybralismy dobrze wiedzieliscie ze jestesmy i nie wpadliscie , takze jak wy pilnujecie teren na ktorym "rzadzicie" ?
""W ogóle ,w tamtych latach liczyła się tylko "Tarnovia" .Kibice tej drużyny byli w zdecydowanej większości.Późniejsze sukcesy Unii , sekcja żużlowa , napływ nowej ludności do Tarnowa, zanikanie tradycji mieszczańskich spowodowała że sytuacja się odwróciła .""

protektormalopolska
Posty: 345
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: Małopolska kibolska

Post autor: protektormalopolska » 26.05.2014, 22:53

Leśny dziad i Ty jako największy koks i fajter z Tarnowa wraz z kolegami pozwoliłeś żeby wpadły wam jakieś dzieciaki na stadion ? Raczej na was oni wystarczą skoro nie potraficie ich wykurzyć ze swojego stadionu.
ABG

Leśny dziad
Posty: 585
Rejestracja: 15.01.2010, 15:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Leśny dziad » 26.05.2014, 23:15

ak widać na was wystarczy. Skoro boicie się 50-60 kilogramowi małolatów i dziewczynek, to co wy musicie prezentować. No i nawet nie omieszkałeś wybrać się na przeszpiegi i obczajać jak te małolaty kupowały piwo. Tylko chyba odwagi zabrakło, by do dziewczynek wyskoczyć.
no faktycznie mialem skroic dziewczyny , to ze u was damscy bokserzy nie znaczy ze u nas takowi musza byc ,
Leśny dziad i Ty jako największy koks i fajter z Tarnowa wraz z kolegami pozwoliłeś żeby wpadły wam jakieś dzieciaki na stadion ?
nie , nie to wy jestes najwiekszymi "fajterami" tylko ze w 3 na 1 , chociaz biorac pod uwage to co sie wyparawia na jasnej to nawet w 3 na 1 roznie to u was bywa ))
Raczej na was oni wystarczą skoro nie potraficie ich wykurzyć ze swojego stadionu.
a u was bija murzynow ? , w takim razie ja moge sie Ciebie spytac skoro wystarcza na nas te dziewczyny to czemu te dziewczyny nie wpadly w sobote ?
na przyszlosc nie siejcie propagandy ze was 70 bylo , zawsze liczby zawyzacie , i to strasznie
""W ogóle ,w tamtych latach liczyła się tylko "Tarnovia" .Kibice tej drużyny byli w zdecydowanej większości.Późniejsze sukcesy Unii , sekcja żużlowa , napływ nowej ludności do Tarnowa, zanikanie tradycji mieszczańskich spowodowała że sytuacja się odwróciła .""

Frankie Edgar
Posty: 118
Rejestracja: 26.01.2013, 15:41

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Frankie Edgar » 26.05.2014, 23:38

Leśny dziad pisze: w takim razie ja moge sie Ciebie spytac skoro wystarcza na nas te dziewczyny to czemu te dziewczyny nie wpadly w sobote ?
Może dlatego, że w tym czasie Unia miała swój mecz? Zresztą kto mógł wiedzieć, że 40 osób (podobno Unia zawyża swoje liczby, ale jakoś nie widać zdjęć z meczu Tarnovii by móc zweryfikować tą liczbe) kurat pojawi się na tym meczu. Ciekawe czy będziecie na następnym gdy Unia już będzie mogła się kogoś spodziewać i moze znowu się pojawić.
To była walka na śmierć o biały honor i krew, o białą dume, celtycki krzyż...

Leśny dziad
Posty: 585
Rejestracja: 15.01.2010, 15:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Leśny dziad » 27.05.2014, 08:15

No ale chyba z tymi dziewczynami były te chłopaczki po 50-60 kilo? Im też "darowałeś życie"? Łaskawiec z ciebie haha. Tarnovia taka honorowa, że honorowo nikogo nie kroi. Nie robi tego dlatego, że ma podjazdu do Unii, ale dlatego że unosi się honorem i łaskawością. Dobre jaja. I nie jestem z Unii
tobie sie to moze wyda dziwne ale ja w krojeniu dziewczyn nie widze nic ciekawego , poza tym bardoz jestem ciekaw czy ty bys kogos skroil na w ch*j ruchliwym skrzyzowaniu blisko kamer (knajpa do ktorej malolaty szli przy domie handlowym swit) i blisko komendy policji ,
(podobno Unia zawyża swoje liczby, ale jakoś nie widać zdjęć z meczu Tarnovii by móc zweryfikować tą liczbe)
bo pewnie sciema by wyszla na jaw ,
Ciekawe czy będziecie na następnym gdy Unia już będzie mogła się kogoś spodziewać i moze znowu się pojawić.
pozyjemy zobaczymy
""W ogóle ,w tamtych latach liczyła się tylko "Tarnovia" .Kibice tej drużyny byli w zdecydowanej większości.Późniejsze sukcesy Unii , sekcja żużlowa , napływ nowej ludności do Tarnowa, zanikanie tradycji mieszczańskich spowodowała że sytuacja się odwróciła .""

HanysRSL
Posty: 54
Rejestracja: 28.04.2013, 17:27

Re: Małopolska kibolska

Post autor: HanysRSL » 27.05.2014, 14:43

Kogo więcej w Miechowie ?

pawulonik
Posty: 35
Rejestracja: 21.02.2013, 23:36

Re: Małopolska kibolska

Post autor: pawulonik » 27.05.2014, 15:54

Do Leśny Dziad- może tym razem mi odpiszesz, bo jak do tej pory to Cie zawsze przytykało. Na mecz z Koszycami nie weszła cała ekipa Unii przez prowokacje psów to raz. Dwa, myślisz, że przez kilkanaście lat będziemy sprawdzać na każdym meczu czy sie raczyliście pojawić? Tym bardziej jak w tym momencie mamy swój mecz. Wystarczy, że przez ostatnie lata mogliśmy sobie chodzić po waszym stadionie niepokojeni w 2-3 osoby na widok których dostajecie takiej sraki, że uciekacie pełnym autem i zostawiacie kolege na pastwe losu. Co do zdjęcia na którym widać 15 osób to nie ma sie o czym rozpisywać. Reszta z tej oficjalnej 45 co podaliście pewnie korzystała z kateringu-widmo albo umawiała walke z kibicami gości (Pagenu Gnojnik) banda na bande pod klatką :) Tylko nie przytaczaj jak to macie w zwyczaju tematu przerzutów,bo nie zapominaj dzięki komu w ogóle mogli zaistniał ruch kibicowski na Tarnovii. Jedyne co wam teraz zostało to jeżdżenie na waszą wyimaginowaną zgode do Krakowa i robienie zdjęć w lesie z flagą która nigdy nie wisiała na waszym stadionie. Ciekawe czy był też wtedy policjant który stał z wami ramie w ramie na derbach ze swoją flagą Tarnovii.

Leśny dziad
Posty: 585
Rejestracja: 15.01.2010, 15:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Leśny dziad » 27.05.2014, 16:49

Do Leśny Dziad- może tym razem mi odpiszesz, bo jak do tej pory to Cie zawsze przytykało.
nie wiem jak Ciebie ale mnie nic nigdy nie przytykalo ,
Dwa, myślisz, że przez kilkanaście lat będziemy sprawdzać na każdym meczu czy sie raczyliście pojawić? Tym bardziej jak w tym momencie mamy swój mecz.
to nie jest nasz jedyny mecz w tym sezonie na ktorym jestemy ,
Co do zdjęcia na którym widać 15 osób to nie ma sie o czym rozpisywać. Reszta z tej oficjalnej 45 co podaliście pewnie korzystała z kateringu-widmo albo umawiała walke z kibicami gości (Pagenu Gnojnik) banda na bande pod klatką :)
byles na tym meczu ? nie , wiec daruj sobie
Tylko nie przytaczaj jak to macie w zwyczaju tematu przerzutów,bo nie zapominaj dzięki komu w ogóle mogli zaistniał ruch kibicowski na Tarnovii.
nie rozumiem , jesli chodzi o kwestie przezutow to nie ma w ogole porownania , na Unii powiedzmy to sobie jasno jesli chodzi o bande to przezuty stanowily co najmniej 30 % jak nie polowe waszego mlyna , w czym zreszta wiodlo PWST , a co do poczatku ruchu kibicowskiego to zaczal sie dzieki skinom z rolniczej , czyli troche inaczej niz przeczytales w internecie ( tarnovia.republika .pl ) takze na przyszlosc radzilbym wiedze nie czerpac z internetu
, warto dodac iz nawet nasza flage dostaliscie od przezuta , ( potem sie podniecacie i zdjecia robicie , szkoda ze z ta flaga 10 min pozniej nie przyszliscie )) )
Wystarczy, że przez ostatnie lata mogliśmy sobie chodzić po waszym stadionie niepokojeni w 2-3 osoby
zapomnial wol jak....
my z kolei nie dosc ze moglismy w latach 90-tych chodzic po waszym stadionie to jeszcze odwiedzalismy was na meczu kosza
raz na wozie...
na widok których dostajecie takiej sraki, że uciekacie pełnym autem i zostawiacie kolege na pastwe losu
to samo mozna o waszych "kibolach" z jasnej napisac , takze lepsi pod tym wzgledem nie jestescie
""W ogóle ,w tamtych latach liczyła się tylko "Tarnovia" .Kibice tej drużyny byli w zdecydowanej większości.Późniejsze sukcesy Unii , sekcja żużlowa , napływ nowej ludności do Tarnowa, zanikanie tradycji mieszczańskich spowodowała że sytuacja się odwróciła .""

protektormalopolska
Posty: 345
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: Małopolska kibolska

Post autor: protektormalopolska » 27.05.2014, 18:35

Leśny dziad bezproduktywne odbijanie piłeczki opanowałeś w stopniu zaawansowanym ale skoro zacząłeś się bawić w rzucanie przysłów to od razu skojarzyło mi się z tobą i twoją ekipą jedno. Idealnie wpasowałeś się w krowę która dużo ryczy a mało mleka daje.
zapomnial wol jak....
my z kolei nie dosc ze moglismy w latach 90-tych chodzic po waszym stadionie to jeszcze odwiedzalismy was na meczu kosza
raz na wozie...
Na twoim miejscu nabrał bym trochę pokory bo strugasz z siebie i swojej ekipy c*** wie co a jaki poziom reprezentujecie każdy widzi. Przestań żyć przeszłością i zrozum wreszcie że na tą chwile jesteście pod wozem i nic nie wskazuje na to że coś się zmieni. Skoro masz zamiar odpisać to powstrzymaj się dla dobra ogółu.
ABG

korkop
Posty: 52
Rejestracja: 27.05.2014, 20:40

Re: Małopolska kibolska

Post autor: korkop » 27.05.2014, 20:45

na meczu Tarnovii zebrało się dokładnie 44 osoby i w takiej liczbie był doping, tyle w temacie, i do Leśny Dziad pierwszy raz byłeś że ch*j ci staje?

Leśny dziad
Posty: 585
Rejestracja: 15.01.2010, 15:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Leśny dziad » 27.05.2014, 21:04

... i do Leśny Dziad pierwszy raz byłeś że ch*j ci staje?
skad taki wniosek ?
roznica ot taka ze z 40-stu paru osob nie robie 70 i to by bylo na tyle w tej dyskusji
""W ogóle ,w tamtych latach liczyła się tylko "Tarnovia" .Kibice tej drużyny byli w zdecydowanej większości.Późniejsze sukcesy Unii , sekcja żużlowa , napływ nowej ludności do Tarnowa, zanikanie tradycji mieszczańskich spowodowała że sytuacja się odwróciła .""

korkop
Posty: 52
Rejestracja: 27.05.2014, 20:40

Re: Małopolska kibolska

Post autor: korkop » 27.05.2014, 21:31

ja pisze o naszym meczu w sobote :)

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Małopolska kibolska

Post autor: fluor » 27.05.2014, 23:47

Leśny dziad pisze:kibicDT
gdy tarnovia u siebie grała z Victoria Koszyce ( FC Unii Tarnów ) , liczba kibiców gospodarzy 0, nas 70 osób
]

chyba cie poje*8alo propagandzisto , was to najwyzej 50 moglo byc w tym niemal polowa to dzieciaki po 50-60 kg i co najmniej kilkanascie dziewczyn a w zasadzie dziewczynek
było dokładnie 80, tyle przekroczyło bramę waszego stadionu i nie będę się z tobą kłócił bo ja liczyłem a nie ty. I oczywiście, że było pełno młodych i to większość, którzy łazili po głowackiego, tym większy wstyd dla was. Psy wszędzie spisywały, wlepiały mandaty, to nie wszyscy wchodzili ani nie przychodzili na tą zbiórkę, tam rzeczywiście 50 to było max.

WiślakDT
Posty: 40
Rejestracja: 12.05.2014, 15:57

Re: Małopolska kibolska

Post autor: WiślakDT » 28.05.2014, 17:40

kibicDT pisze:To może ja napisze coś o sytuacji w Dąbrowie Tarnowskiej i Szczucinie. Na mieście widać tylko barwy Wisły . Sam jeżdżę i znam chłopaków ,którzy jeżdżą . Na derbach na Reymonta z Szczucina i z Dąbrową łącznie ok 20 osób, których znam . Młode pokolenie Wisły powoli dorasta i może zacznie się dziać coś więcej. zydy w dąbrowie są opowieścią , osobiście nie widziałem ich barw. Co do Unii , większe wsparcie jest żużla niż piłkarskiej Unii. Co do samego miasta Tarnów na murach jest trochę wypocin pasiastej (tarnowia i cracovia) koleżanki ale ich poczynania kończą się na niszczeniu wrzutów Unii. W ostatniej "prowokacji " której brałem udział , gdy tarnovia u siebie grała z Victoria Koszyce ( FC Unii Tarnów ) , liczba kibiców gospodarzy 0, nas 70 osób. Mój opis może do końca nie oddaje obrazu sytuacji w DT, Szczucinie ale na tą chwile Powiśle Dąbrowskie jest Wiślackie .
Pozdrawiam kolegę z Dąbrowy , którego chyba osobiście jeszcze chyba nie znam.
Pozdrawiam również ;)

Jacoby
Posty: 1
Rejestracja: 02.06.2014, 18:43

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Jacoby » 02.06.2014, 19:11

https://www.facebook.com/pages/Lokalne- ... 0183896122 mam nadzieje ,ze to Cracovia szybko usunie bo to jest jakieś frajerstwo takie rzeczy wrzucac do neta .

HeadhunterCFC
Posty: 76
Rejestracja: 05.10.2012, 16:06

Re: Małopolska kibolska

Post autor: HeadhunterCFC » 02.06.2014, 20:40

Ciekawi to skąd biorą takie zdjęcia.. To samo było z ciałem śp. Dziekana zapewne z policyjnych papierów.. Czyżby przyrównywanie Wisły do policji było hipokryzją? Zresztą cracovia od dawna słynie ze swojej genialnej propagandy, braku życia bez przekreślonej gwiazdy, przypisywaniu sobie zasług innych ekip(na tym profilu graf Wisły z Jaworzna, choć może to i tylko wybryk administratora profilu). Zresztą ta strona to jedna wielka pomyłka, ksc sie pogrąża od dawna i szuka zagrywek godnych pogardy w całej Polsce.. O ile już tej pogardy(prócz ich zgodowiczów którym sie dziwie) nie ma.

TYLKO TOVIA
Posty: 16
Rejestracja: 27.10.2013, 11:57

Re: Małopolska kibolska

Post autor: TYLKO TOVIA » 10.06.2014, 12:58

Tarnovia - Olimpia Wojnicz
[link]

Czemu teraz nie wspomagaliście swojego FC?
TARNOVIA IDEA WARTA KRWI

KibicPiłki
Posty: 9
Rejestracja: 08.06.2013, 20:23

Re: Małopolska kibolska

Post autor: KibicPiłki » 11.06.2014, 21:05

plackorze = Beskid Andrychów ^

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Blaszok64, buhu321, Junior89, kivloff, Lukas1920, nightmare88!, nns1920, passion-wear.pl, UW1908, Ósmy Pasażer i 311 gości