Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

orlęciak
Posty: 9
Rejestracja: 28.12.2013, 00:24
Lokalizacja: KUJAWY !

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: orlęciak » 06.03.2014, 13:49

Ja również zdam relacje Z wczoraj zacznę od samego początku . DOJAZD jest jedną wielką porażką ! Ludzie byliśmy busem pod stadionem 20:30, mówimy uj zdążymy na hymn na spokojnie , ale co się okazało ? Milicja stwarza jakieś problemy ,ponieważ nasz zajebany w akcji kierowca popełnił błąd , więc chcieliśmy wysiąść na ulicy niedaleko mostu Poniatowskiego , ale oni mówią NIE ! Soryy musicie zapierdalać na około busem by móc wjechać na parking i wybulić 80 zł za parking , bo TAK nam się podoba .. Wejście sprawne , zero macania można wnieść co się chcę i gdzie chcę . Mecz ,tu się nie wypowiadam , bo wszyscy bardzo dobrze to widzieli porażka i nic po za tym . Doping : Na meczach kadry nie można np . wstać pobudzić ludzi do dopingu bo zaraz jakiś janek Ci krzyknie ''SIADAJ Z DUPĄ NIE PO TO PŁACIŁEM BY CIĘ OGLĄDAĆ'' dobrze , że było nas kilku to dało się jakoś ogarnąć towarzystwo na G19 , jednak to nie to samo o ludzie którzy zdzierają gardło cały mecz . Rozpierdala mnie to , że w obecnych czasach na stadion idzie się po to by przelizać się całe 90 minut ze swoją dupą , lub posmakować frykasów za równowartość biletó ..Bardzo podobali mi się Szkoci , może nie dopingowali bez przerwy przez pełne 90 minut , ale jak już zaczęli swoje długie i rytmiczne pieśni to aż miło było ich posłuchać . Zupełnie inna sprawa to spiker , który widział i słyszał co się dzieje próbował jakoś ich pobudzić a oni nic .. Śmieszne było to , że w pewnym momencie stadion krzyczał ''WSZYSCY WSTAJĄ I ŚPIEWAJĄ'' owszem wszyscy wstali , ale tylko stali i .. klaskali .Mecz z Litwą ma podobno odbyć się w Bydgoszczy liczę tam na powtórkę z meczu Polska-Kanada gdzie naprawdę doping stał na bardzo wysokim poziomie : )



bunio5
Posty: 491
Rejestracja: 08.03.2007, 22:21
Lokalizacja: POLSKA

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: bunio5 » 06.03.2014, 14:09

Ja tutaj widzę jeszcze drugie dno naszego braku na Kadrze. Tuski się cieszą z tego, Boniek też zaczął grać wg ich scenariusza. Najsmutniejsze to to, że z trybun razem z nami zniknął patriotyzm, oprawy patriotyczne. A powinno być głośne Duma! Duma! Narodowa Duma! Ciekawe ilu szpicli na kibice.net jest i mąci, żebyśmy się na tych trybunach nie pojawili.
Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym Znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem!
BÓG - HONOR - OJCZYZNA
Wielka Polska Katolicka
Krucjata Różańcowa za Ojczyznę! Codziennie odmawiajcie Różaniec o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu!

ax88
Posty: 855
Rejestracja: 11.01.2009, 23:35

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: ax88 » 06.03.2014, 15:39

Sorry, ale nie rozumiem. Gdyby przyjechały Węgry, Rosja czy Bośnia to byscie przyszli, a jak ktoś inny to nagle wszystko przeszkadza ? Sprzedaż trwała od bardzo dawna, na sektorach dopingujących jeszcze w Styczniu/Lutym były totalne pustki ... dopiero pare dni przed meczem ludzie zaczeli kupowac bilety. Pomijając to na stadionie było jeszcze ok. 15 tys wolnych miejsc ... Na Śląskim też byli Janusze, był Olisadebe, był Roger. Karta kibica ??? Niestety modern football, kamery itd - w klubach też to mamy. Poza tym na ten mecz bilet można było kupić bez tej karty.

Wracając do meczu ... od rana w centrum sporo Szkotów, wpadlismy do kilku knajp to uprzejmi aż do bólu co nie kazdemu może sie podobac, bo mają przerazliwie mocne głosy. Na stadionie widać, że zmęczeni imprezą, wiec jak to wyspiarze dopingowali z przerwami. Za to pierdolniecia mieli konkretne, mysle nasze ekipy by sie nie powstydziły :D Stałem na G12 wiec niedaleko sektora gosci i od czasu do czasu po kiksach i nieudanych zagraniach naszych grajków wszyscy w wyspiarskim stylu wznosili do góry rece z przesmiewczyn EEEJ, a niektorzy pokazywali rozne brzydkie wyspiarskie gesty, na co Polscy kibice reagowali poprawieniem dupska na swoim krzesełku, bo nie wiedzieli o co chodzi. Z Polskiej strony festyn

Ja
Posty: 40
Rejestracja: 14.04.2007, 21:19

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: Ja » 06.03.2014, 16:25

Już było widać wczoraj pustki na trybunach , jeszcze jedne z****** eliminacje i będą się nas prosić o powrót.

ax88
Posty: 855
Rejestracja: 11.01.2009, 23:35

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: ax88 » 06.03.2014, 16:32

Ja pisze:Już było widać wczoraj pustki na trybunach , jeszcze jedne z****** eliminacje i będą się nas prosić o powrót.
Ta, będą błagac... 40 tys na meczu towarzyskim to rzeczywiscie pustki

Ja
Posty: 40
Rejestracja: 14.04.2007, 21:19

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: Ja » 06.03.2014, 16:47

ax88 pisze:
Ja pisze:Już było widać wczoraj pustki na trybunach , jeszcze jedne z****** eliminacje i będą się nas prosić o powrót.
Ta, będą błagac... 40 tys na meczu towarzyskim to rzeczywiscie pustki

Nie było kompletu a to już coś.

nowy2014
Posty: 2
Rejestracja: 06.03.2014, 16:47

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: nowy2014 » 06.03.2014, 17:14

Edekzkrainykredek pisze:
chuliganGS pisze:Nie zapominajcie ze bilety na ten festyn kosztuja ponad 60zł, wiec jak macie hajs to sobie jedzcie. Ja za taka kase wole zaliczyc dobry wyjazd niz siedziec na sektorze z pikolami z wymalowanymi mordami i trabkami w pysku. Zreszta, od kilku meczy ta zalosna reprezentacja pzpnu (przypominam ze w kadrze znowu znalazly sie farbowane lisy) dostaje baty od najslabszych przeciwnikow, a janki i tak i tak przychodza, tylko zeby popatrzec na Lewandowskiego i inne panienki. Wiec nie wiem czy argument ze "skorokopy beda c**** grac to ludzie przestana chodzic na mecze i wtedy my wejdziemy" jest trafny. A Boniek juz to zaczal dostrzegac i dlatego wiecej razy z nami gadac nie bedzie. Dlatego jednak proponuje olac ten teatrzyk i skupic sie na wyjazdach bo tam mozemy sie pokazac jako "Polska kibolska" a przekrzykiwanie Szkotow na Narodowym zostawcie januszom.
I tak właśnie powinniśmy do tego podchodzić. Na wyjazdy jeździmy reprezentować Polskę Kibolską. Polska to My !
Dla mnie zawsze sensem kibicowania było zaprezentowanie się i pokazanie swojej wyższości nad przeciwnikiem. Mianowanie się kibicami z czołówki na arenie międzynarodowej a pozwolenie przekrzyczeć się na meczu u siebie przez stado dziadków raczej nie wpływa pozytywnie na wizerunek najlepszych. Rywalizacja na trybunach i poza nimi w formie przyśpiewek, grafów czy też "innych" akcji zawsze dawała zajebistą satysfakcję a porażki typu przegonienie, przekrzyczenie, zamalowanie mega wkurwiało. Jakoś specjalnie mnie nie jarają mecze repry i wybieram się na nie od święta ale podejście olewackie na podstawie takich argumentów jw jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe. Jeżeli się nie podejmuje walki to nie można wygrać a okazywanie swoich żalów na forum raczej nie przyniesie żadnego efektu. O ile kibicostwo ligowe ma się całkiem dobrze to na reprezentacji jest bida z nędzą a jedyną szansę na poprawę widzę w rozgrywaniu meczy w innych miastach min. na STADIONIE ŚLĄSKIM.

KurzaW@gin@
Posty: 213
Rejestracja: 08.12.2013, 12:48

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: KurzaW@gin@ » 06.03.2014, 18:17

Jestem pewny, że w każdym innym mieście atmosfera była by taka sama jak wczoraj :) Boniek jasno się określił, że nie chce kibiców ligowych, a woli "Januszy". Olejcie te mecze kadry u nas w kraju bo widzę, że pojawiają się na nich tylko "mniejsze ekipy" chcące zaprezentować się i swoje flagi. Skupcie się na wyjazdach.

Kosa
Posty: 785
Rejestracja: 27.02.2007, 00:00
Lokalizacja: Katowice-Panewniki

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: Kosa » 06.03.2014, 19:29

OZSK nigdy nie dogadywało się z Bońkiem o bilety na reprezentacje.
Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964"

[link]

miszczejro
Posty: 2
Rejestracja: 25.02.2014, 20:30

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: miszczejro » 06.03.2014, 19:38

Byla flaga 'Poniatowa' z herbem Stali Poniatowa, jak by ktoś się zastanawiał czy coś jeszcze kręcą u siebie. Doping do d*** prawie same pikniki...

Bazyliszek
Posty: 32
Rejestracja: 17.04.2013, 23:39

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: Bazyliszek » 06.03.2014, 20:15

Ktoś zapytał jak Szkoci... Widoczni, wielu w tych swoich sukienkach :).. Mocno zmęczeni melanżowaniem, jeden musiał skorzystać z pomocy medycznej bo ledwo stał.. Średnia wieku 60 lat.. Zero agresji, przyjazno - upierdliwi, wielu w łączonych barwach.. Sektor dopingował dobrze, po wyspiarsku chóralne głośne śpiewy.

ax88
Posty: 855
Rejestracja: 11.01.2009, 23:35

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: ax88 » 06.03.2014, 20:50

Z czym do ludzi ?
[link]

[link]

ATU
Posty: 229
Rejestracja: 23.09.2009, 12:47

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: ATU » 06.03.2014, 21:37

Nigdy więcej.

20.000 pijanych januszy, 11 pajaców na boisku (w momencie, w którym Szczęsny wyłapał piłkę przy stanie 1-0, szukał do kogo wyrzucić na kontrę, a 10 gwiazd stało i patrzyło po sobie kto ma biec myślałem, że wyjdę z siebie), gość udający trenera i 3.000 jeszcze bardziej pijanych od naszych januszy Szkotów przekrzykujących cały Narodowy. Obraz polskiej piłki z wczoraj. Jestem wręcz przerażony. Jeżeli tak Boniek i PZPN widzą "bezpieczne stadiony", które przypominają dożynki czy tam ślub córki wójta to ja się wypisuję.

Byle janusz wchodzi ledwo stojąc na nogach z flachą w kieszeni (widziałem na własne oczy), a ja czy Ty jadąc na wyjazd musimy się martwić, czy 2 piwa nie będą pretekstem do pocałowania bramy.

Chora polska piłka z chorym kryterium wartości.

Widziana bardzo zgrabna ekipa Wisły Sandomierz, koło stadionu i w autobusie.

Jak na wstępie, nigdy więcej. Szkoda czasu i nerwów.
Jak wszyscy za jednego, tak ja sam za wszystkich.

zygzak
Posty: 158
Rejestracja: 10.12.2012, 22:45

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: zygzak » 06.03.2014, 21:48

Podsumowanie meczu:
Ogólnie mówiąc na trybunach jedna wielka padaka. Zero dopingu,zero atmosfery kibicowskiej. Więcej natomiast pikniku, biesiady. Kilka razy Szkotów było słychać bardziej niż 41 tysięcy naszych kibiców... to mówi samo za siebie. Nie ma już tej atmosfery jak kiedyś. Co do piłkarzy to samo dno. Mogą ogrywać jedynie San Marino.
Kocham Polskę

ŁUKI1985
Posty: 94
Rejestracja: 21.04.2013, 21:44

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: ŁUKI1985 » 06.03.2014, 22:55

Wejście na stadion bez kontroli. Piwa szkoda, że nie wnieśliśmy z kolegami. Z ciekawszych rzeczy na trybunie janusz jeden się zbuntował, że mu zasłaniam miejsce. Wymiana uprzejmości zainteresowała cały sektor januszy, którzy interweniują by załagodzić konflikt. Niestety janusz nie dał się sprowokować do bójki jako osoba atakująca:D Stewardzi nie wiedzieli co zrobić i odeszli. Po chwili straż pożarna zwróciła uwagę, że zostanie się wyproszonym. janusz odpuścił. Po kilkunastu minutach podeszła Pani kierownik odcinka i nakazuje udać się w inna część stadionu na swój sektor i miejsca. Udajemy się z nią, by wyprosiła innych januszy i by było weselej. Niestety przejmuje nas kierownik ochrony i nakazuje odejście gdzieś na bok. W sektorze rodzinnym lądujemy i nasze rozmowy nie znajdują uznania u rodzica dzieci.Także nie wierzę, że finał PP się na nim odbędzie chyba że policja oddzieli sektory kordonami przez cały mecz.

ultrapro
Posty: 91
Rejestracja: 13.07.2009, 14:03

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: ultrapro » 07.03.2014, 08:46

Dodam coś od siebie, co prawda z meczu z Czarnogórą ale idealnie pasuje do tematu o klimacie stadionu narodowego. Siedziała obok mnie rodzinka ojciec+ 2 synów, nastolatkowie. Pstrykali sobie fotki extra nowoczesnym telefonem wielkości połowy mojego monitora i od razu wrzucali na "fejsika". Ojciec, chłop lekko po 40 jarał się "lajkami" tak mocno że z pół sektora mogło się o tym dowiedzieć :D Taka rodzinka.pl w lepszym wydaniu :)

bunio5
Posty: 491
Rejestracja: 08.03.2007, 22:21
Lokalizacja: POLSKA

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: bunio5 » 07.03.2014, 08:52

I dalej siedźcie w domach i pomstujcie na januszy zamiast zasiąść na sektorach!
Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym Znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem!
BÓG - HONOR - OJCZYZNA
Wielka Polska Katolicka
Krucjata Różańcowa za Ojczyznę! Codziennie odmawiajcie Różaniec o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu!

cheerio
Posty: 105
Rejestracja: 08.01.2013, 12:53

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: cheerio » 07.03.2014, 10:14

bunio5 pisze:I dalej siedźcie w domach i pomstujcie na januszy zamiast zasiąść na sektorach!
Dokładnie, ale pomijając już to. Czy mecz to tylko 22 piłkarzy ??? Chyba sami wiecie z doświadczenia, że czesto mecz jest najnudniejszym wydarzeniem na wyjezdzie. Bolesne jest to, że ponieslismy klęske na naszych ulicach ... centrum, lokale opanowane przez Szkotów. Wszedzie słychac jakies patriotyczne piesni, dudy. Czułem sie jak na jakiejs emigracji. Czy kazdy mecz to musi byc mega spina i ja nie pojade, bo nie bede ryzykował zakazu dla jakiejs tam Polski ? Czy za sławienie Polski pieśnią na ustach mozna wogole dostac jakis zakaz ? Czy przeciwnikiem godnym obecnoscni niektorych jest Rosja czy Bosnia ?

Mecz to tylko 1/4 wyjazdu. Wielu Szkotow przyjechało bez biletów i oglądali mecz w pubie, inni byli tak najebani, że pewnie nie dotarli, a na samym stadionie widziałem takich, których mecz za bardzo nie interesował. Wiele reprezentacji ma problem z atmosferą u siebie na samym stadionie, co nie znaczy że trzeba zamknąc sie w chacie i z pianą na ustach hejtować Janków na kibice.net.

Wiadomo, że nasza liga ma swoj klimat, ale sami przyznacie, że wiekszosc meczow to podroz pociągiem czy autobusem z punktu A do punktu B z kordonem i pozniej powrot. Jadąc na mecz reprezentacji można w końcu odetchnąc, pobujac sie po miescie, wypic browara w pubie, pogadac, zabawic sie.

Anglicy przed meczem San Marino ... sami wiecie jaka panuje atmosfera na Wembley
http://www.youtube.com/watch?v=odGxEBnMBxs

nowy2014
Posty: 2
Rejestracja: 06.03.2014, 16:47

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: nowy2014 » 07.03.2014, 11:41

KurzaW@gin@ pisze:Jestem pewny, że w każdym innym mieście atmosfera była by taka sama jak wczoraj :) Boniek jasno się określił, że nie chce kibiców ligowych, a woli "Januszy". Olejcie te mecze kadry u nas w kraju bo widzę, że pojawiają się na nich tylko "mniejsze ekipy" chcące zaprezentować się i swoje flagi. Skupcie się na wyjazdach.
Nie no jak Boniek tak powiedział to trzeba podkulić ogon i walnąć focha. Musze więcej uwagi poświęcać tweeter'owi Pana Prezesa i śledzić artykuły na onecie, bo omijają mnie takie nowinki. Miejscem do wyrażenia swojego sprzeciwu i niezadowolenia są trybuny a nie forum. Właśnie robiąc na przekór ich widzi mi się można utrzeć im nosa i pokazać, że mogą sssać..

KurzaW@gin@
Posty: 213
Rejestracja: 08.12.2013, 12:48

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: KurzaW@gin@ » 07.03.2014, 11:43

Atmosfera na Wembley jest trochę lepsza niż ostatnio w Warszawie, czyli nadal c******. Zamiast wydawać kasę na 3 mecze w Polsce lepiej pojechać na wyjazd kadry. Zapewne Ci co tak namawiają, aby kręcić młyn na Narodowym chcą "poczuć" trochę klimatu na reprze bo na wyjazdy nie pojadą.

pattaya man
Posty: 1022
Rejestracja: 05.09.2010, 07:15

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: pattaya man » 07.03.2014, 14:26

proponuje zakladac tylko temat odnosnie meczow wyjazdowych kadry.mecze sibie hmm coz kon jaki jest kazdy widzi.trzymajmy chociaz w minmalnym stopiniu klimat kibicowski na tym forum a mecze u siebie nie maja z tym nic wspolnego

bunio5
Posty: 491
Rejestracja: 08.03.2007, 22:21
Lokalizacja: POLSKA

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: bunio5 » 07.03.2014, 15:23

KurzaW@gin@ pisze:Zapewne Ci co tak namawiają, aby kręcić młyn na Narodowym chcą "poczuć" trochę klimatu na reprze bo na wyjazdy nie pojadą.
Nawet nie wiesz jak się mylisz.
Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym Znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem!
BÓG - HONOR - OJCZYZNA
Wielka Polska Katolicka
Krucjata Różańcowa za Ojczyznę! Codziennie odmawiajcie Różaniec o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu!

obserwator82
Posty: 11
Rejestracja: 14.09.2010, 13:05

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: obserwator82 » 07.03.2014, 16:24

żal mi Was... bilety można było kupić bez problemu bez żadnych pieprzonych kart kibica...
a Wy zamiast pójść na stadion i próbować coś zmienić... wolicie płakać na kibice net jakie to same janusze i marna atmosfera ....
robicie dokładnie to co chcą pajacyki z pzpnu... i tak co każdy mecz żygać już się tym chce !
sam osobiście próbowałem coś ruszyć na sektorze G34 ale ku*** z kim ? chyba z kibice net online ...

GtWładzię
Posty: 2547
Rejestracja: 07.05.2011, 22:19

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: GtWładzię » 07.03.2014, 17:25

obserwator82 pisze:żal mi Was... bilety można było kupić bez problemu bez żadnych pieprzonych kart kibica...
a Wy zamiast pójść na stadion i próbować coś zmienić... wolicie płakać na kibice net jakie to same janusze i marna atmosfera ....
robicie dokładnie to co chcą pajacyki z pzpnu... i tak co każdy mecz żygać już się tym chce !
sam osobiście próbowałem coś ruszyć na sektorze G34 ale ku*** z kim ? chyba z kibice net online ...
zakładając,że nie jesteś z Warszawy to dojazd plus bilecik to pewnie lekko licząc stówka pękła co?
było zostać w domku, dołożyć te monety na wyjazd via helmuty albo Gruzja i tam uwierz mi będziesz miał i z kim młyn kręcić i potargać obcego za szalik co chcesz Bracie.
żeby chociaż nasz tradycyjny janusz wąsacz miał trochę jajec, to byście na meczu- przewidując wynik- wywiesili prześcieradło z napisem:
"..po meczu z Polską Gibraltarowi gratulujemy pierwszej strzelonej bramki.."

cheerio
Posty: 105
Rejestracja: 08.01.2013, 12:53

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: cheerio » 07.03.2014, 17:35

Sorry, ale co wy z tą kasą non stop ??? Gdyby Ruscy przyjechali to kasa by sie znalazła ?? Do puszki nie wrzucasz bo szkoda kasy ??? Na mecze u siebie nie chodzisz, bo co to za frajda przy zamknietym sektorze gosci wyklepać śpiewnik jak co mecz. Ja nie żałuje wyjazdów na Polske, bo mam znajomych w stolicy i nie tylko z którymi mam okazje czesto sie spotkac przy okazji meczu i ile bym nie wydał, zawsze to bedzie lepiej spedzony czas niz siedzenie przed kompem i wąchanie smierdzącej wypchanej pieniędzmi skarpety

orlęciak
Posty: 9
Rejestracja: 28.12.2013, 00:24
Lokalizacja: KUJAWY !

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: orlęciak » 07.03.2014, 17:51

Dokładnie cheerio , tylko nie spuszczajcie się jak np. usłyszycie ,że mamy grać sparing z ruskami i zaraz mobilizacja , że co Wy nie zrobicie itp. w takiej sytuacji wyjdziecie w mojej ocenie na takich samych januszy którzy obecnie chodzą na mecze ,że idziecie na mecz ze względu na rywala a nie np , względów patriotycznych czy po prostu chęci wsparcia grajków ..

yompopompo
Posty: 4
Rejestracja: 28.01.2014, 22:03

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: yompopompo » 07.03.2014, 18:12

ŁUKI1985 pisze:Wejście na stadion bez kontroli. Piwa szkoda, że nie wnieśliśmy z kolegami. Z ciekawszych rzeczy na trybunie janusz jeden się zbuntował, że mu zasłaniam miejsce. Wymiana uprzejmości zainteresowała cały sektor januszy, którzy interweniują by załagodzić konflikt. Niestety janusz nie dał się sprowokować do bójki jako osoba atakująca:D Stewardzi nie wiedzieli co zrobić i odeszli. Po chwili straż pożarna zwróciła uwagę, że zostanie się wyproszonym. janusz odpuścił. Po kilkunastu minutach podeszła Pani kierownik odcinka i nakazuje udać się w inna część stadionu na swój sektor i miejsca. Udajemy się z nią, by wyprosiła innych januszy i by było weselej. Niestety przejmuje nas kierownik ochrony i nakazuje odejście gdzieś na bok. W sektorze rodzinnym lądujemy i nasze rozmowy nie znajdują uznania u rodzica dzieci.Także nie wierzę, że finał PP się na nim odbędzie chyba że policja oddzieli sektory kordonami przez cały mecz.
wspaniala opowiesc az dreszcze przeszly mi po plecach,niezy jestes lobuz,jestem ciekaw czy bedzie 2 czesc tej wspanialej histori.....a i zebys sie kiedys niezdziwil kozaku bo janki tezczasami potrafia konkretnie przypierdo....ciekaweczy wtedy tez tu wpadnieszzeswoja niesamowita perzygoda

Edekzkrainykredek
Posty: 276
Rejestracja: 01.05.2013, 21:25

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: Edekzkrainykredek » 07.03.2014, 18:24

Ja p******* co tu za debilne dzieci z wiosek piszą. Jak widać kibice żadnych wielkich klubów na reprze pzpn w Polsce się nie pojawiają. Przyjeżdżają tylko janusze z wiosek, które w pustym łbie mają tylko żeby pierdolnąć sweet focie i wrzucić na fejsika. To samo jeśli chodzi o ekipy, przyjeżdżają tylko klubiki z małych mieścin, które tylko na reprze mogą się polansować.
Nikt normalny nie będzie chodził na repre bo jeden małolat z drugim chce atmosferki. Mecze repry w Polsce to obecnie komercha i nawet jak 5-10 tys kiboli kupi bilety to i tak będą rozrzuceni po całym stadionie, a jak wstaniesz to konfidenckie pikniki pobiegną po stewardes,y a ci po ochroniarki i cię wypierdolą ze stadionu i jeszcze wyłapiesz zakaz stadionowy i nawet na mecze własnego klubu nie będziesz mógł chodzić. Tatuś zapłaci mandacik czy kolegium i po problemie bo małolata do pierdla nie wsadzą. Rozumiesz teraz jeden z drugim ? Chcesz coś podziałać to pojedź na wyjazd repry i tam pokaż jaki jesteś kozak jeden z drugim. No ale tatuś pewnie nie puści za granicę na mecz.
STADION TO NIE TEATR! FUCK uefa, JÉBAĆ pzpn

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: Slavia_ZSC » 08.03.2014, 00:05

KurzaW@gin@ pisze:Atmosfera na Wembley jest trochę lepsza niż ostatnio w Warszawie, czyli nadal c******. Zamiast wydawać kasę na 3 mecze w Polsce lepiej pojechać na wyjazd kadry. Zapewne Ci co tak namawiają, aby kręcić młyn na Narodowym chcą "poczuć" trochę klimatu na reprze bo na wyjazdy nie pojadą.
Coraz więcej nacji odpuszcza reprę, więc nie zdziw się jak na ten 'wielki wyjazd' nie będzie po co jechać.
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: Slavia_ZSC » 08.03.2014, 00:11

Edekzkrainykredek pisze:Nikt normalny nie będzie chodził na repre bo jeden małolat z drugim chce atmosferki. Mecze repry w Polsce to obecnie komercha i nawet jak 5-10 tys kiboli kupi bilety to i tak będą rozrzuceni po całym stadionie, a jak wstaniesz to konfidenckie pikniki pobiegną po stewardes,y a ci po ochroniarki i cię wypierdolą ze stadionu i jeszcze wyłapiesz zakaz stadionowy i nawet na mecze własnego klubu nie będziesz mógł chodzić. Tatuś zapłaci mandacik czy kolegium i po problemie bo małolata do pierdla nie wsadzą. Rozumiesz teraz jeden z drugim ? Chcesz coś podziałać to pojedź na wyjazd repry i tam pokaż jaki jesteś kozak jeden z drugim. No ale tatuś pewnie nie puści za granicę na mecz.
Te hooligan, lepiej nie wychodź z domu.
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

GtWładzię
Posty: 2547
Rejestracja: 07.05.2011, 22:19

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: GtWładzię » 08.03.2014, 09:45

cheerio pisze:Sorry, ale co wy z tą kasą non stop ??? Gdyby Ruscy przyjechali to kasa by sie znalazła ?? Do puszki nie wrzucasz bo szkoda kasy ??? Na mecze u siebie nie chodzisz, bo co to za frajda przy zamknietym sektorze gosci wyklepać śpiewnik jak co mecz. Ja nie żałuje wyjazdów na Polske, bo mam znajomych w stolicy i nie tylko z którymi mam okazje czesto sie spotkac przy okazji meczu i ile bym nie wydał, zawsze to bedzie lepiej spedzony czas niz siedzenie przed kompem i wąchanie smierdzącej wypchanej pieniędzmi skarpety
bo to Wasz "wiernych i jedynych prawilnych" kibiców Kadry,główny argument,dlaczego nie jedziecie na mecz za granicę.Inny,często powtarzany- to pełno Nas łysych głąbów, którzy nawet słów hymnu nie znają a temperują całe towarzystwo.Pokaz głupoty pokazaliście na Wembley, ale Ty pewnie nie masz tam znajomych,więc nie wiesz o czym piszę.
A Ty sam udowadniasz,że na mecz jedziesz do znajomych "ze stolycy". Następnym razem jak się spotkacie możesz błysnąć mądrością którą masz od chuligana całkiem gratis: internet jest teraz nie tylko w komputerze,a kasę trzymamy w bankach.
Trzymaj się ciepło.

KRYZYS
Posty: 44
Rejestracja: 08.03.2014, 10:14

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: KRYZYS » 08.03.2014, 10:34

Edekzkrainykredek pisze:Ja p******* co tu za debilne dzieci z wiosek piszą. Jak widać kibice żadnych wielkich klubów na reprze pzpn w Polsce się nie pojawiają. Przyjeżdżają tylko janusze z wiosek, które w pustym łbie mają tylko żeby pierdolnąć sweet focie i wrzucić na fejsika. To samo jeśli chodzi o ekipy, przyjeżdżają tylko klubiki z małych mieścin, które tylko na reprze mogą się polansować.
Nikt normalny nie będzie chodził na repre bo jeden małolat z drugim chce atmosferki. Mecze repry w Polsce to obecnie komercha i nawet jak 5-10 tys kiboli kupi bilety to i tak będą rozrzuceni po całym stadionie, a jak wstaniesz to konfidenckie pikniki pobiegną po stewardes,y a ci po ochroniarki i cię wypierdolą ze stadionu i jeszcze wyłapiesz zakaz stadionowy i nawet na mecze własnego klubu nie będziesz mógł chodzić. Tatuś zapłaci mandacik czy kolegium i po problemie bo małolata do pierdla nie wsadzą. Rozumiesz teraz jeden z drugim ? Chcesz coś podziałać to pojedź na wyjazd repry i tam pokaż jaki jesteś kozak jeden z drugim. No ale tatuś pewnie nie puści za granicę na mecz.

Ty imbecylem jesteś i ojciec Cie dotykał jak byłeś mały ! Widoczne ekipy Stalówki , Czarni Jasło , Wisła Sandomierz , Elana , Stomil a Ty pisze ze pojechały małe mieścinki sie polansować ? Zapewniam Cie huulsie ze te ekipy są praktycznie na każdym wyjeździe kadry a swoja głupotą udowadniasz to ze polansować sie to co najwyżej jeździsz Ty .

shotgun2
Posty: 87
Rejestracja: 14.06.2013, 21:04

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: shotgun2 » 08.03.2014, 10:37

pattaya man pisze:proponuje zakladac tylko temat odnosnie meczow wyjazdowych kadry.mecze sibie hmm coz kon jaki jest kazdy widzi.trzymajmy chociaz w minmalnym stopiniu klimat kibicowski na tym forum a mecze u siebie nie maja z tym nic wspolnego
''Quot homines, tot sententiae''

Edekzkrainykredek
Posty: 276
Rejestracja: 01.05.2013, 21:25

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: Edekzkrainykredek » 09.03.2014, 00:00

KRYZYS pisze:Ty imbecylem jesteś i ojciec Cie dotykał jak byłeś mały ! Widoczne ekipy Stalówki , Czarni Jasło , Wisła Sandomierz , Elana , Stomil a Ty pisze ze pojechały małe mieścinki sie polansować ?
Nie no same metropolie :D
Kto jest imbecylem, a kogo i jak ojciec dotykał to każdy sobie sam wywnioskuje.

I tak przy okazji, tylko imbecyle robią spację przed przecinkiem :-]
STADION TO NIE TEATR! FUCK uefa, JÉBAĆ pzpn

Biały__
Posty: 817
Rejestracja: 25.12.2008, 21:31

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: Biały__ » 09.03.2014, 22:32

Edek nie mierz wszystkich swoją miarą, jeśli uważasz, że w/w ekipy były na meczu ze Szkocją się polansować to muszę Cie zmartwić. Z Elany w sumie 12 osób z 2 flagami i zapewniam Cie, że kilka osób było obecnych na Litwie, w Czarnogórze, Słowacji itd, nie mówiąc o meczach reprezentacji u siebie, ale na mecz ze Szkotami przyjechali się lansować, tylko przed kim? ;)
Z widzianych ekip: Motor, Stalówka i Stilon.
Ten kto sieje wiatr, burzę będzie zbierał.

ATU
Posty: 229
Rejestracja: 23.09.2009, 12:47

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: ATU » 10.03.2014, 18:40

W ogóle argumentacja Edka super.

Małe ekipy jadą na reprezentację się polansować, duże sobie odpuszczają. Niedługo lipa będzie wyjść w szaliku w lato na miasto w dniu meczowym, bo jakiś "kumaty" bachor z kibiconetowni powie, że zakłada się go, aby przylansować.
Jak wszyscy za jednego, tak ja sam za wszystkich.

KurzaW@gin@
Posty: 213
Rejestracja: 08.12.2013, 12:48

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: KurzaW@gin@ » 10.03.2014, 19:20

Ładna szata graficzna P.Prezesie ale w L+ dziwne rzeczy Pan gadał o dopingu o piosenkach itp.woli Pan ochy i achy czy doping
Zbigniew Boniek ‏@BoniekZibi 57 min.
@olirob1976 chcę piłkarzy, którzy grają i kibicow którym to się podoba.reszta mnie nie interesuje
https://twitter.com/BoniekZibi

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: elo1312 » 10.03.2014, 19:36

Rowniez po dluzszej przerwy sie na Kadre pojechalem. Jednym slowem to masakra! Widzow 42tys. w tym kumatych 50 ? Nawet na mundial takiej chujni nie widzialem. Wiadomo bylo ze beda janki, ale ze w az takim stopniu ze stanowia az 99% widowiska to byl dla mnie szok. Blazny z pomalonymi twarzami, jakies smieszne czapki/peruki, do tego pijane jak swinie. Sam widzialem jak 2 kolesie przed wejsciem rzygali. Do tego w c*** rodzin, kobiet, po prostu prawidziwy zuzel.

Z widzianych ekip to nie wiem co wyscie widzieli? Bo z tych wszystkich wymienionych tutaj ´´ekip´´ to byly tylko pojedyncze osoby, ew. jakas minigrupka do 8 czy tam 10 osob. Takich grup widzialem Motor, Elana. A tak to pojedyncze osoby z Rakowa, Legii, Stalowki, Gornika Z., GieKSy. Jeszcze jakas ochroniarka (40 letnia wazaca 150kg) cos sie prula do synkow z Motoru zeby na samym dole nie stali bo ludzie siedzace za nimi nic nie widza. :-) A oni zamiast ta cipe olac i c***, to sie dali w dyskusje i po chwile wyszli z sektora, rece odpadaja.

ps.W czasie meczu slyszalem jednego szkota co sie naszych jankow pytal czemu na stadionie piwa nie mozna kupic skoro na okolo calego stadionu banery z Warka wisia? :-) W sumie to racje mial. Ale taka Polska.
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

Edekzkrainykredek
Posty: 276
Rejestracja: 01.05.2013, 21:25

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: Edekzkrainykredek » 11.03.2014, 14:20

Mecze kadry pzpn w Polsce to obecnie są wiejskie festyny przeniesione do miast...
STADION TO NIE TEATR! FUCK uefa, JÉBAĆ pzpn

ŁUKI1985
Posty: 94
Rejestracja: 21.04.2013, 21:44

Re: Polska - Szkocja 5.03.2014 Warszawa

Post autor: ŁUKI1985 » 11.03.2014, 17:25

moja opowieść z meczu jest z ironią, ale z pewnością trudno ją wyczuć przez neta. Dołek na litwie zaliczyłem oraz wyjazd do Mołdawii z flagą Polska Węgry choć byłem tylko pasażerem tego damochodu, ale jestem z pewnością łobuzem jak policja. tu też ironia hehe. pozdrawiam:)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: buhu321, ELC, Kickers, KSH i 228 gości