województwo Zachodniopomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
SiwyPS
Posty: 6
Rejestracja: 12.06.2016, 02:29

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: SiwyPS » 12.06.2016, 02:53

Info od stowarzyszenia i kilku FC.
"Od dziś nasze kontakty z Flotą Świnoujście ulegaja zakończeniu. Pozostajemy w neutralnych stosunkach. Post czysto informacyjny."
Nigdy nie kumałem układów w zachodnio-pomorskim... Powie mi ktoś jak to wygląda teraz?



Kefirjagodowy
Posty: 192
Rejestracja: 25.10.2014, 11:05

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Kefirjagodowy » 12.06.2016, 10:02

Zachodniopomorskie od Szczecina do granic z Koszalinem jest za Pogonią. Pogoń póki co tylko z Ujpestem jako tako. Była kosa z Kotwicą, teraz są jakieś kontakty, była przyjaźń z Flotą, teraz nie ma, tyle

Mustafa Ali Lala
Posty: 42
Rejestracja: 11.06.2010, 17:48

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Mustafa Ali Lala » 28.06.2016, 13:07

Z dniem wczorajszym (27.06.2016) został zerwany układ pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg, a Stalą Gorzów!
Obie strony dziękują sobie za wspólnie spędzone lata!
YG'04 - Stal Gorzów!

Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Michalek » 29.06.2016, 13:13

Nie powiedziałbym, że do granic z Koszalinem - Białogard jest 30 km przed tym miastem zaś Świdwin to na tyle kibicowskie zadupie, ze chyba trudno traktować ich jako granice czyichkolwiek wpływów. Jak dla mnie Pogoń rządzi od Szczecina po Łobez, Kołobrzeg, Drawsko Pomorskie. Tereny powiatu Świdwin to kibicowska pustynia, tereny od Ustronia Morskiego to tereny ekip Lecha, Gwardii, Powiat Sławno i Darłowo na ta chwile także kibicowska pustynia, powiat Białogard poza Karlinem za Gwardią, Powiat Szczecinek za Legią (poza miejscowym f-c Lecha), trudno mi mówić o ruchu kibicowskim w powiecie Wałcz ale chyba na tą chwilę nic tam nie ma. Powiat drawski podzielony - Drawsko za Pogonią, Złocieniec i Czaplinek jeżdżą na Lecha. Do tego dochodzi niechętne Pogoni miasteczko Barlinek na południu (ich drużyna to notabene także Pogoń). Czyli nie jest tak, ze cale zachodniopomorskie jest za Pogonią, ale większość owszem.

Tricolores
Posty: 433
Rejestracja: 10.03.2007, 13:32

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Tricolores » 29.06.2016, 17:06

Sławno za Gryfem
[email protected]
FB - STORMstreetwear

Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Michalek » 29.06.2016, 22:52

Serio? A podrzucilbys liczby tego fan clubu za np.ostatnie 3 lata? Bo wydaje mi sie ze to taki fanclub typu max 5 osob, zaliczajacy mecz raz na rok (ale popraw mnie statystykami jesli sie myle), co na miasto 15 tys ludzi nie jest w ogole godne odnotowania, pewnie ze wsi typu Debnica Kaszubska jezdzi do Was kilkakrotnie wiecej osob, i wtedy mozna powiedziec, ze Debnica jest za Gryfem ;) tak ja to widze.

MKS Pogoń Barlinek
Posty: 45
Rejestracja: 27.05.2010, 16:23
Lokalizacja: Polska Zachodnia

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: MKS Pogoń Barlinek » 29.06.2016, 23:21

Kibiców Pogoni Barlinek i to głównie starszych została garstka. Nie utożsamiamy się z nowym tworem o nazwie "CRS" i nie zanosi się, aby coś się zmieniło z nazwą i był tworzony młyn. Młodzi jeżdżą na Stilon oraz Stal Gorzów.

damjen2311
Posty: 39
Rejestracja: 19.11.2011, 17:12
Lokalizacja: pomorze

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: damjen2311 » 02.07.2016, 00:16

np. w Szczecinie na rezerwach Pogoni, na Baltyku, mecze u siebie. takze ze Slawna i 2-och pobliskich miejscowosci na Gryfie zawsze kogos ujrzysz. a Darlowo? na zmiane chodza w barwach Darlovii i Pogoni
"Żeby żyć, trzeba mi dymu rac, tego dopingu, głosów z tysięcy gardeł na stadionie".-Dawid Zapisek

Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Michalek » 02.07.2016, 10:15

Prosiłem o konkretne liczby przez ostatnie 3 lata, a nie wymienienie kilku meczów bez żadnej liczby. Jak ich jeździ 2 czy 5 to w skali wielkości miasta to żaden teren Gryfa a ziemia niczyja.

dziiksg
Posty: 10
Rejestracja: 10.09.2012, 21:43

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: dziiksg » 02.07.2016, 12:57

Co do Darlowa. Niby tam jest jakaś grupka Darłovii/legii/pogoni. Sami nie wiedzą kim już są. A tutaj przykład Darłowiaka.
https://zapodaj.net/56f2bf84d11e6.jpg.html
https://zapodaj.net/861063ba08bcf.jpg.html
Co do sławna. Będąc tam w barwach nie lubianych w Słupsku nikogo z ich ekipy nie ujrzałem. Więc raczej pustynia.

A.P.A
Posty: 46
Rejestracja: 13.02.2014, 11:03

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: A.P.A » 03.07.2016, 19:51

Michalek pisze:Nie powiedziałbym, że do granic z Koszalinem - Białogard jest 30 km przed tym miastem zaś Świdwin to na tyle kibicowskie zadupie, ze chyba trudno traktować ich jako granice czyichkolwiek wpływów. Jak dla mnie Pogoń rządzi od Szczecina po Łobez, Kołobrzeg, Drawsko Pomorskie. Tereny powiatu Świdwin to kibicowska pustynia, tereny od Ustronia Morskiego to tereny ekip Lecha, Gwardii, Powiat Sławno i Darłowo na ta chwile także kibicowska pustynia, powiat Białogard poza Karlinem za Gwardią, Powiat Szczecinek za Legią (poza miejscowym f-c Lecha), trudno mi mówić o ruchu kibicowskim w powiecie Wałcz ale chyba na tą chwilę nic tam nie ma. Powiat drawski podzielony - Drawsko za Pogonią, Złocieniec i Czaplinek jeżdżą na Lecha. Do tego dochodzi niechętne Pogoni miasteczko Barlinek na południu (ich drużyna to notabene także Pogoń). Czyli nie jest tak, ze cale zachodniopomorskie jest za Pogonią, ale większość owszem.
Świdwin jak najbardziej za Pogonią, być może urośnie tam kolejny oficjalny FC. Wałcz tym bardziej. Jest to oficjalny Fan Club Pogoni Szczecin (WWP '04), kiedyś zgodowy, dziś jedynie za Pogonią. Co do Złocieńca czy Czaplinka, nie ma tam zorganizowanych fanów Lecha, choć jednostki jeżdżą, podobnie rzecz się ma w stronę drużyny ze Szczecina, za to w Drawsku jest już oficjalne FC (i to od lat 80.).

Oczywiście nie jest tak że całe województwo jest za Pogonią, ale wpływy są nieco większe niż to opisujesz.

Oficjalne FC szczecińskiej Pogoni: Gryfino, Gryfice, Stargard, Police, Chojna, Wałcz, Pyrzyce, Drawsko Pomorskie, Berlin, Opole Lubelskie, Dębno, Wysoka Kamieńska, Choszczno, Łobez, Nowogard, Goleniów. Ponadto bez oficjalnego statusu, ale coraz lepiej zorganizowane: Kamień Pomorski, Świdwin, Trzebiatów. Część osób jeździ ze Świnoujścia. Dobre relacje z Pogonią ma MKS Karlino i Kotwica Kołobrzeg. Obecnie już neutralne Flota Świnoujście. Umieszczając powyższe miasta na mapie, można określić pewne granice wpływów Pogoni w województwie.

Pozdrawiam

Solmyr09
Posty: 11
Rejestracja: 25.08.2014, 11:36

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Solmyr09 » 18.07.2016, 22:10

Świdwin jak najbardziej za Pogonią, być może urośnie tam kolejny oficjalny FC.
Przykro mi, że Ciebie rozczaruję, ale Świdwin chyba nigdy nie będzie zasługiwał na oficjalne FC Pogoni. Jeżdżących na mecze ze Świdwina Januszy jest mnóstwo, do młyna zawita zaledwie co dziesiąty. Chętnych na wyjazdy 2-3 osoby. W samym mieście jest też oficjale FC Kotwicy, ale nie ma ich więcej niż 10 głów. W barwach na mieście się nie pokazują, to też za dobrze o nich nie świadczy. Drugie duże miasto w powiecie Połczyn-Zdrój jeździ często i w dobrej liczbie na Legię, ale się z tym nie afiszują.

PłytkiSen
Posty: 5
Rejestracja: 17.07.2016, 11:54

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: PłytkiSen » 18.07.2016, 22:55

damjen2311 pisze:np. w Szczecinie na rezerwach Pogoni, na Baltyku, mecze u siebie. takze ze Slawna i 2-och pobliskich miejscowosci na Gryfie zawsze kogos ujrzysz. a Darlowo? na zmiane chodza w barwach Darlovii i Pogoni
Bez spiny, jak co. Z cztery miesiące temu, więcej na mieście można było spotkać barw Legii, i porównywalnie Darłovii. W barwach Pogoni widziałem jedną tylko osobę. Myślę, że kwas im się zrobił po upadku zgody, bo swego czasu jeździli i na Pogoń i na Legię. Chociaż swego czasu zorganizowali turniej, na którym byli obecni kibice ze Szczecina, bodajże.

Psoriasis
Posty: 228
Rejestracja: 18.07.2015, 15:24

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Psoriasis » 19.07.2016, 16:11

Jak aktualnie wyglada sytuacja we Walczu? Wczesniej ktos pisal, ze tam tylko Pogon. Cos sie zmienilo?

KATOWICE'64
Posty: 174
Rejestracja: 16.12.2012, 18:57

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: KATOWICE'64 » 19.07.2016, 21:32

Solmyr09 pisze:
Świdwin jak najbardziej za Pogonią, być może urośnie tam kolejny oficjalny FC.
Przykro mi, że Ciebie rozczaruję, ale Świdwin chyba nigdy nie będzie zasługiwał na oficjalne FC Pogoni. Jeżdżących na mecze ze Świdwina Januszy jest mnóstwo, do młyna zawita zaledwie co dziesiąty. Chętnych na wyjazdy 2-3 osoby. W samym mieście jest też oficjale FC Kotwicy, ale nie ma ich więcej niż 10 głów. W barwach na mieście się nie pokazują, to też za dobrze o nich nie świadczy.
ze 20 lat spedzalem wakacje w tej miescinie - akcentow kibicowskich malutko!
sam nie raz jechalem statad na Pogoń gdy GieKSa grala w Szczecinie.

"mnóstwo pikoli" by przejechac 120km na eklase - gruba przesada.



z 15-20 lat temu Świdwin mial swoja flagę na...Lechu Poznań!!!

stylkibolski
Posty: 17
Rejestracja: 05.04.2016, 17:25

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: stylkibolski » 20.07.2016, 12:47

Mam pytanie odnośnie Międzyzdrojów, jest tam jakieś aktywne FC Pogoni ? I ogólnie jak wygląda sytuacja kibicowska tam,ze względu,że jak wiadomo miasteczko jest typowo wypoczynkowo wakacyjnym miejscem ? Można spotkać kogoś w innych barwach? Pytanie bez spin żadnych,żeby nie uaktywnili się nagle przekumaci z k.net :)

Kefirjagodowy
Posty: 192
Rejestracja: 25.10.2014, 11:05

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Kefirjagodowy » 20.07.2016, 15:57

Nad morzem w miejscowościach typu Międzyzdroje, Świnoujście, Międzywodzie, Dziwnów, Dziwnówek, Rewal jest widoczna Pogoń w wakacje, bo cały Szczecin tam jeździ, rzadko można spotkać kogoś w innych barwach, bo często janusze tracą swoje koszulki, bez napinki, ale najczęściej janusze z Poznania, ponieważ mają dośc blisko w tamte rejony

szwedzik
Posty: 21
Rejestracja: 23.11.2013, 14:50

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: szwedzik » 20.07.2016, 16:09

stylkibolski pisze:Mam pytanie odnośnie Międzyzdrojów, jest tam jakieś aktywne FC Pogoni ? I ogólnie jak wygląda sytuacja kibicowska tam,ze względu,że jak wiadomo miasteczko jest typowo wypoczynkowo wakacyjnym miejscem ? Można spotkać kogoś w innych barwach? Pytanie bez spin żadnych,żeby nie uaktywnili się nagle przekumaci z k.net :)
Jestem teraz w Międzyzdrojach na urlopie.
Widoczni kibice Pogoni,Lecha,Zagłębia L,Hamburga,Borussi D, Armini Bielefeld. Dużo januszów.

MKS Pogoń Barlinek
Posty: 45
Rejestracja: 27.05.2010, 16:23
Lokalizacja: Polska Zachodnia

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: MKS Pogoń Barlinek » 20.07.2016, 16:21

Kefirjagodowy pisze:Nad morzem w miejscowościach typu Międzyzdroje, Świnoujście, Międzywodzie, Dziwnów, Dziwnówek, Rewal jest widoczna Pogoń w wakacje, bo cały Szczecin tam jeździ, rzadko można spotkać kogoś w innych barwach, bo często janusze tracą swoje koszulki, bez napinki, ale najczęściej janusze z Poznania, ponieważ mają dośc blisko w tamte rejony
Akurat tutaj z Tobą bym się do końca nie zgodził. Będąc co roku od dobrych co najmniej 10 lat w Pobierowie widziałem dosłownie 2 typów w meczówkach PS i to kilka lat wstecz. Za to już Śląsk Wrocław, Falubaz, Stilon, Zagłębie Lubin czy Górnik Zabrze kilkukrotnie i to w sporych ekipach. Nie twierdzę, że nie ma sporo kibiców PS, ale nie są tak widoczni (przynajmniej jeżeli chodzi o Pobierowo albo wybieramy inne terminy po prostu ;) ). Oczywiście obecności innych ekip poprzez wlepki nie da się zliczyć, bo jest ich pełno i to z całej Polski. Więc to na pewno nie jest tak, że dajmy na to od Świnoujścia do Pogorzelicy jest tylko szczecińska Pogoń widoczna w wakacje.

Kefirjagodowy
Posty: 192
Rejestracja: 25.10.2014, 11:05

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Kefirjagodowy » 20.07.2016, 16:51

Faktycznie, źle trochę to ująłem. Z tego co ja widzę, jeżdząc nad morzę np do Niechorza to często chodzą faceci w koszulkach Pogoni, no, a dużo jest też incognito, z tego Lecha raz widziałem dobrą bandę, ale przeważnie z ekip z dalszej części kraju widać było samych januszy, co jadą się wykąpać a koszulka klubowa używana jako strój "roboczy na odpierdzie" i wtedy często je tracili, na rzecz chłopaków ze Szczecina, którzy często z Pogonią nie mają nic wspólnego, oprócz napinki bo są nad morzem nawaleni na swoim terenie. Swoją drogą jak tam w Szczecinku? Swego czasu jedno osiedle z Pogoni tam jeździło wspierać koleżków

Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Michalek » 20.07.2016, 18:01

Szczecinek wałkowany już nie jeden raz. Wielim po rozstaniu Legii z Pogonią wybrał Legię i z Pogonią nie ma nic wspólnego. Jest jeszcze fanclub Lecha ale nie jestem przekonany czy są to przy okazji fani drugiej miejscowej drużyny czyli Darzboru. Na dodatek w Szczecinku połączono kluby w jeden MKP ignorowany przez obydwie ekipy więc miejscowi hultaje raczej nie mają za wiele do roboty.

A.P.A
Posty: 46
Rejestracja: 13.02.2014, 11:03

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: A.P.A » 20.07.2016, 19:10

Solmyr, czyli w Świdwinie lipa na PS (pomimo zdjęc ludzi smigających, vlepek, aktywności choć prawda że niewielkiej na wyjazdach), ale pobliski Połczyn który jest straszną pipidówą (nie uwłaczając nikomu) już solidnie jeździ na L, choć dowodów np. zdjęć brak? Wybacz, ale jak to traktować poważnie? :)

MKS Pogoń Barlinek, dwa lata temu pracowałem najpierw w Niechorzu a później Niechorze, Rewal, Pobierowo i nijak nie mogę się z Tobą zgodzić co do tego że PS jest w mniejszości. Ale apropos kolejnej wypowiedzi nt. różniastych ekip tam widzianych, jasne, taka już specyfika nadmorskich miejscowości.

Międzyzdroje to obecnie lipa, daawno temu FC Pogoni, nie tak dawno Floty, obecnie nic tam nie ma, prócz tego że Vlepki chyba z całej Polski widoczne. :)

Wałcz - Pogoń.

Pozdrawiam :)

Kefirjagodowy
Posty: 192
Rejestracja: 25.10.2014, 11:05

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Kefirjagodowy » 20.07.2016, 19:50

Mam w robocie chłopaków ze Świdwina i mówią, że nikomu tam się na mecze za bardzo jeździć nie chce, ale w świadomości mieszkańców jest Pogoń i pojedyńcze jednostki jeżdzą na Pogoń. Międzyzdroje to straszna lipa, w wakacje sami turyści, poza sezonem pustki, wiadomo, jeżdzą na Pogoń, ale jako zwykli kibice nie żadne FC

Kefirjagodowy
Posty: 192
Rejestracja: 25.10.2014, 11:05

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Kefirjagodowy » 20.07.2016, 19:51

Nie mogę edytować... teraz Świt Skolwin będzie miał ciekawe mecze w lidze np z Koninem, albo Elaną Toruń. Świt przyjmuje kibiców gości, albo sami gdzieś jeżdzą?

cierpki
Posty: 9
Rejestracja: 18.07.2016, 00:28

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: cierpki » 21.07.2016, 02:45

Kibice gości są tam normalnie przyjmowani- jeśli się pojawiają, a takich było niewielu. A i Świt jeździ. Głownie to kibice PS, którzy wspomagają swa lokalna dzielnicową drużynę. Z tego co kojarzę mają zgode czy tam układ z Vinetą Wolnin- chyba dobrze napisałem :)

Egon1983
Posty: 349
Rejestracja: 17.07.2016, 11:59

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Egon1983 » 21.07.2016, 08:23

SiwyPS pisze:Info od stowarzyszenia i kilku FC.
"Od dziś nasze kontakty z Flotą Świnoujście ulegaja zakończeniu. Pozostajemy w neutralnych stosunkach. Post czysto informacyjny."
Nigdy nie kumałem układów w zachodnio-pomorskim... Powie mi ktoś jak to wygląda teraz?
Dokładnie, zwłaszcza na linii Świnoujście - Szczecin. Raz jest to FC potem jakaś dziwna rodzina Pogoni a teraz zerwane kontakty. Flocie nie pozostaje nic jak dalej być FC Pogoni , działanie na własny rachunek im ostatnimi czasy nie wychodzi. Wyjazdy ( w normalnych ligach) mizerne z powodu odległości, u siebie też kiepsko. Swego czasu śledziłem ich stronę to FC jak Wolin czy Międzyzdroje też dużych zrywów nie miało...

Tricolores
Posty: 433
Rejestracja: 10.03.2007, 13:32

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Tricolores » 21.07.2016, 08:56

Michalek pisze:Prosiłem o konkretne liczby przez ostatnie 3 lata, a nie wymienienie kilku meczów bez żadnej liczby. Jak ich jeździ 2 czy 5 to w skali wielkości miasta to żaden teren Gryfa a ziemia niczyja.
nie ma konkretnych liczb bo nikt nie prowadzi statystyk, ale rewir Sławna potrafi w 20 osób pojawić się na Gryfie, kiedyś bywało lepiej, ale bywa i słabiej, traktuj sobie sam jak chcesz ten teren, nam to raczej zwisa
[email protected]
FB - STORMstreetwear

Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Michalek » 21.07.2016, 09:37

Wam to zwisa bo prowadzisz tu internetowa propagandę a jak fakty mówią inaczej to tym gorzej dla faktów. Już nie Sławno a "rejon Sławna". Fakt, Wrześnica jeździ i to dobrymi liczbami o czym wiem i ja i tego Wam nie odmawiam. Liczb nie chcesz podać bo są żałosne dla samego miasta Sławna liczącego 15.000 osób który traktujesz jako "Wasz" teren negując ze jest to teren niczyj bo przecież nie wmawiam, że rządzi tam np.Pogon czy inna Gwardia. A na bank dobrze liczby znasz, bo nie jeździ Was po 500 a po 20, 30, czasami gdzieś 80, ostatnie pół roku chyba z raz czy dwa się ruszyliście za Słupsk a młyn u siebie oscylował w granicach 20-50 osób więc chyba nietrudno wyliczyć ile z tej liczby było fanów ze Sławna. Traktowanie jednak Wrześnicy jako Sławna jest mocnym nadużyciem a dwa napisy na murach i wizyta pięciu łebków raz na pół roku to nie jest panowanie nad jakimś terenem

piter
Posty: 327
Rejestracja: 26.02.2007, 19:59
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: piter » 21.07.2016, 10:45

Kibice Legii z Połczyna należą do grupy ELZGREDOS, czyli do kołobrzeskich Legionistów... od czasu do czasu działają równiez na swoim podwórku czyli na Pogoni...

Solmyr09
Posty: 11
Rejestracja: 25.08.2014, 11:36

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Solmyr09 » 21.07.2016, 13:21

Niestety, ale jestest dokładnie tak jak piszę. Wioski koło Łobza jeżdżą lepiej na wyjazdy i pokzaują się w młynie niż Świdwin. Fanatyków jest w tym mieście 2 i to koniec. A, że mamy chęć do działania i robimy wszystko by o nas słyszano, to tylko miło usłyszeć. Ale mentalność pozostałych jest na poziomie ameby. Najlepiej jak by ktoś zabrał na mecz, kupił bilet, piwo i jeszcze pod chatę odwióżł. A Połczyniaki letają razem z Kołobrzegiem na Żyletę i są to ludzie, których znam z czasów szkolnych.
/
Jak coś to podbijaj na pw i do zobaczenia na Koronie.

A.P.A
Posty: 46
Rejestracja: 13.02.2014, 11:03

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: A.P.A » 21.07.2016, 14:32

Egon1983 pisze:Dokładnie, zwłaszcza na linii Świnoujście - Szczecin. Raz jest to FC potem jakaś dziwna rodzina Pogoni a teraz zerwane kontakty. Flocie nie pozostaje nic jak dalej być FC Pogoni , działanie na własny rachunek im ostatnimi czasy nie wychodzi. Wyjazdy ( w normalnych ligach) mizerne z powodu odległości, u siebie też kiepsko. Swego czasu śledziłem ich stronę to FC jak Wolin czy Międzyzdroje też dużych zrywów nie miało...
Rodzina Pogoni, to swego rodzaju układ, coś na podobnej zasadzie działa też na Górniku Zabrze.

Flota nie zostanie FC Pogoni, wolą działać na własną korzyść, może spadek do niższych lig wyjdzie im na dobre? Poza tym jak wyobrażasz sobie swój scenariusz skoro Flota ma zgodę z jednoznacznie źle odbieranym wśród Pogoni Falubazem?

Co do FC, to Międzyzdroje nigdy nie było zbyt aktywnym, a najlepsza liczba Wolina to 21 osób, notabene w Szczecinie. ;) Później jednak zapał zgasł i na Flotę jeździ dosłownie parę osób.
cierpki pisze:Z tego co kojarzę mają zgode czy tam układ z Vinetą Wolnin- chyba dobrze napisałem :)
Zgodę, od niedawna. Tak, dobrze napisałeś :) Na mieście widoczne vlepki zgodowe. Vineta otrzymała też wsparcie od Świtu na ostatnim barażowym meczu z Odrą Opole. Na meczu tym krzyknięto również kilkukrotnie Pogoń Szczecin.

piter, Solmyr09 wszystko więc już jasne. Pozdrawiam :)

Kefirjagodowy
Posty: 192
Rejestracja: 25.10.2014, 11:05

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Kefirjagodowy » 21.07.2016, 17:31

Prawie dobrze, miasteczko nazywa się Wolin :) Swoją drogą w Szczecinie jest jedność? Nie ma innego klubu, który choćby próbował przeciwstawić się Pogoni? Choćby jakieś wrzuty na murach itp. Św. pamięci dziadek opowiadał mi jak w ektraklasie grała jeszcze Arkonia Szczecin. Interesuje mnie scena zachodniopomorska, urodziłem się tam, niestety teraz podkarpacie

panha
Posty: 3
Rejestracja: 09.08.2014, 11:14

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: panha » 22.07.2016, 07:10

W Szczecinie brak konkurencji dla Pogoni, nawet jeśli jakieś mniejsze kluby coś działają to zwykle i tak są to ludzie którzy latają na Pogoń. Arkonia nie ma wielu kibiców, kiedyś był to klub milicyjny i jego popularność spadła po wypadkach grudniowych. Przez wiele lat drugą siłą sportową była Odra Szczecin, która grała w ówczesnej drugiej lidze, no i Chemik Police grający zwykle w trzeciej. W dawnych czasach ekipa ze Szczecina wykorzystywała mecze tych mniej popularnych drużyn na harce z ekipami będącymi w niższych ligach (np. Lechia).
PS

dftkl4493
Posty: 4
Rejestracja: 24.07.2016, 03:24

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: dftkl4493 » 24.07.2016, 03:46

W Wałczu nie istnieje coś takiego jak FC pogoni.Nie działają pod żadnym względem na mieście i w okolicy.Nikt nie chodzi w barwach tego klubu, nie jest na pewno to częste zjawisko :) Ich "grupa" się rozpadła po wiadomych akcjach.Starzy przestali jeździć albo wyjechali z miasta.Młodych nie ma, po za jednym śmiesznym wyjazdem na turniej na który pojechały durnie które nie działają nic kibicowsko, bo są po prostu obsrani i nie mają na to chęci przez wiadomo kogo :)
Jedynie to śmieszna manipulacja szczecina ze "mają fc na połudnowiej granicy
województwa granicący z Kolejorzem" Jedynie co to się ośmieszają, bo doskonale wiedzą jak jest :) Nawet osoba ze Szczecina która wyjechała przestała coś prowadzić ich fanpage na Facebooku :)
Bliskość województwa wielkopolskiego zrobiła swoje.
To chyba raz na zawsze wyjaśniony tu temat "wałeckiej pogoni"

Widzew i Legia również nie ma mowy o żadnym fc.Ten drugi klub to tak jak Barcelona czy Real, nikt ogarnięty.

A.P.A
Posty: 46
Rejestracja: 13.02.2014, 11:03

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: A.P.A » 24.07.2016, 22:15

Fajnie że specjalnie się zarejestrowałeś by tutaj wszystko wyjaśnić, oczywiście w bardzo obiektywny i charakterystyczny dla Lecha Poznań sposób.

A.P.A
Posty: 46
Rejestracja: 13.02.2014, 11:03

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: A.P.A » 24.07.2016, 22:17

Rozumiem też że nie przepadasz za drużyną ze Szczecina, ale szanuj swój język. Nazwy klubów wielką literą. Nawet tych nie lubianych.

dftkl4493
Posty: 4
Rejestracja: 24.07.2016, 03:24

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: dftkl4493 » 24.07.2016, 23:15

Post poleciał tylko po to żeby w końcu wyjaśnić tę bzdury.
Nie musisz się produkować nie potrzebnie, bo nic to nie zmieni.
Fakt jest jeden i nikt tego nie zaprzeczy nikt od was tu nie działa kibicowsko w żaden możliwy sposób.Nie da się nic zauważyć tym bardziej osób w barwach.Nawet śmieszne vlepki które zostały wyprodukowane nie były do sprzedaży u nikogo w Wałczu(sprzedawane na olx z lubelskiego i potem w Szczecinie) i żadnej nie było, i nie ma na mieście :) To co dopiero mówić o poważnym działaniu jako FC.
Nawet jakichkolwiek pikników ciężko spotkać.

To na tyle, zresztą wy wiecie najlepiej jaka jest lipa.Skończcie tylko tą manipulacje, bo nic wam to nie da tylko się ośmieszacie wpisując w TMK bzdury.Nie działacie,nie jezdzicie trudno przyjmijcie to na klatę.

kolaboracja_PL
Posty: 145
Rejestracja: 28.09.2013, 22:13

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: kolaboracja_PL » 25.07.2016, 12:45

dftkl4493 pisze:Post poleciał tylko po to żeby w końcu wyjaśnić tę bzdury.
Nie musisz się produkować nie potrzebnie, bo nic to nie zmieni.
Fakt jest jeden i nikt tego nie zaprzeczy nikt od was tu nie działa kibicowsko w żaden możliwy sposób.Nie da się nic zauważyć tym bardziej osób w barwach.Nawet śmieszne vlepki które zostały wyprodukowane nie były do sprzedaży u nikogo w Wałczu(sprzedawane na olx z lubelskiego i potem w Szczecinie) i żadnej nie było, i nie ma na mieście :) To co dopiero mówić o poważnym działaniu jako FC.
Nawet jakichkolwiek pikników ciężko spotkać.

To na tyle, zresztą wy wiecie najlepiej jaka jest lipa.Skończcie tylko tą manipulacje, bo nic wam to nie da tylko się ośmieszacie wpisując w TMK bzdury.Nie działacie,nie jezdzicie trudno przyjmijcie to na klatę.
Właśnie skończyłem 4 dniowy weekend w Walczu i Twoje słowa oraz postawę oceniam tak krytycznie że aż nie chcę mi się z Tobą polemizować. Masz takie zdanie - Twoja sprawa, ale nie nie próbuj nim zainteresować na siłę bo to tylko irytuje, nic więcej.

dftkl4493
Posty: 4
Rejestracja: 24.07.2016, 03:24

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: dftkl4493 » 25.07.2016, 18:02

Nie mieszkasz na miejscu więc się nie wypowiadaj.
Co mogłeś zobaczyć przez te 4 dni ? No powiedz :) Nawet nikogo w barwach nie spotkałeś.
Nie ma żadnej aktywności wśród nich i to jest jasne.Żadnych akcji nie ma, wyjazdów nic, grafów, akcji patriotycznych, treningów, młodzi nie jeżdzą trudno nawet jakieś znaki na mieście zobaczyć.

Nawet jakby coś się zmieniło to by się skończyło jak zawsze.
Boli was to że na tej pustyni są osoby co wiedzą że jest inaczej i nie będziecie sobie przypisywać Wałcza do swoich szeregów, ba nawet Mirosławca nie macie jak podszyć pod Wałcz :)
Nawet jeśli jakieś pikniki po kryjomu wyruszą do Szczecina to nie świadczy o tym że jest tu zorganizowany oficjalny FC, ale jeżeli wy ekipę której nie ma dołączacie jako oficjalny FC to tylko świadczy o waszej mierności ogólnie jako Pogoń :)

W ostateczności jako potwierdzenie dla innych osób może być to, że w sprawie Wałcza wypowiadają się osoby ze Szczecina czy innych FC i nikt nie jest w stanie potwierdzić w jakikolwiek sposób aktywności Wałcza na Pogoni, i w mieście :)
Niech każdy po za wami sądzi jak chce, ale nie ma co okłamywać innych jeżeli jest inaczej.

Nic tu na ten temat nie trzeba więcej pisać.

kolaboracja_PL
Posty: 145
Rejestracja: 28.09.2013, 22:13

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: kolaboracja_PL » 25.07.2016, 23:09

Nie Ty będziesz mi mówił czy mogę lub czy nie wypowiadać się awanturniku. Twoje wypowiedzi pełne są nieprawdziwych założeń, ale nawet ich prostować nie będę bo nie ma takiej potrzeby. Przez cztery dni pokątnie oczywiście wraz z chłopakami których nie ma w Twojej ocenie przebiegłem miasteczko wzdłuż i wszerz w barwach których nienawidzisz bawiąc się nie cicho - jak zawsze w tej bądź co bądź urokliwej w mojej ocenie miejscowości, więc wybacz że nie jestem przepełniony lękiem lub też poddaję w wątpliwość Twoje słowa.
Mieliśmy szczęście że Cię nie spotkaliśmy - powiesz.. może. Wałcz to pustynia jakich setki w województwie - powiesz.. może. Żadne FC w Twojej ocenie - niech będzie, ale paru z Pogoni którzy zmieniliby Twoje zdanie w parę chwil tam naprawdę od wielu lat się dobrze bawi, więc jak ja mam z Tobą polemizować. Wielkie szczęście dla nich że Cię do tej pory unikali i tyle.

Wszystkiego dobrego, Orle.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amigoo, hanys, KSH, umulung i 161 gości