www.warhouse.pl

Kibicowskie Świętokrzyskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
airmax360
Posty: 274
Rejestracja: 15.04.2008, 12:16

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: airmax360 » 08.05.2017, 23:07

W Sędziszowie z Buska oficjalnie 0 na stadionie. Pod stadionem był w aucie szał AKS. 2 dni później ta sama fura była na Korona- Ruch


NAPRZÓD 0 w Końskich!



AKS1947
Posty: 12
Rejestracja: 29.05.2016, 01:10

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: AKS1947 » 09.05.2017, 00:31

airmax360 pisze:W Sędziszowie z Buska oficjalnie 0 na stadionie. Pod stadionem był w aucie szał AKS. 2 dni później ta sama fura była na Korona- Ruch


NAPRZÓD 0 w Końskich!

pewnie ktoś pojechał z d*** obejrzeć meczyki

obiektywista_
Posty: 40
Rejestracja: 10.06.2016, 10:54

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: obiektywista_ » 09.05.2017, 10:01

Kiedy AKS zaliczy jakis wyjazd ? Walczycie o 3 lige, kibicowsko nie zaslugujecie na A klase. A tak z ciekawosci jak wypowiada sie ktos "kumaty" z Buska czy legionisci z Buska byli kiedykolwiek na jakims wyjezdzie z L czy kibicuje sie w Busku tylko przed tv ??

AKS1947
Posty: 12
Rejestracja: 29.05.2016, 01:10

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: AKS1947 » 09.05.2017, 15:41

obiektywista_ pisze:Kiedy AKS zaliczy jakis wyjazd ? Walczycie o 3 lige, kibicowsko nie zaslugujecie na A klase. A tak z ciekawosci jak wypowiada sie ktos "kumaty" z Buska czy legionisci z Buska byli kiedykolwiek na jakims wyjezdzie z L czy kibicuje sie w Busku tylko przed tv ??
Nie jeździmy z powodu głupiej polityki klubu i psiarni,obiektywisto tyle ci powiem jeżdżą i nie siedzą tylko przed tv.
Ostatnio zmieniony 09.05.2017, 19:40 przez AKS1947, łącznie zmieniany 1 raz.

Wislasandomierz
Posty: 386
Rejestracja: 10.07.2011, 22:53

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Wislasandomierz » 09.05.2017, 15:43

Sobota:

2 osoby obecne z braćmi z Bełchatowa w Rybniku.

Niedziela:
WISŁA - Unia Sędziszów

Wystawiamy ok. 60 osobowy młyn, wisi jedna flaga. Wygrywamy wysoko i dzięki potknięciom naszych rywali wracamy na pozycję lidera. Na meczu obecne jednym autkiem KSZO - dzięki.

DiglettOi
Posty: 164
Rejestracja: 22.09.2009, 09:41

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: DiglettOi » 09.05.2017, 21:33

AKS1947 pisze:
obiektywista_ pisze:Kiedy AKS zaliczy jakis wyjazd ? Walczycie o 3 lige, kibicowsko nie zaslugujecie na A klase. A tak z ciekawosci jak wypowiada sie ktos "kumaty" z Buska czy legionisci z Buska byli kiedykolwiek na jakims wyjezdzie z L czy kibicuje sie w Busku tylko przed tv ??
Nie jeździmy z powodu głupiej polityki klubu i psiarni,obiektywisto tyle ci powiem jeżdżą i nie siedzą tylko przed tv.
A nie przeszkadza wam ta głupia polityka klubu i psiarnia podczas meczów u siebie? Chyba że u siebie jest wszystko w porządku to okej :)
Lodzermensch pisze:WTC też Hutnik rozjebał na wyjeździe.
;)

AKS1947
Posty: 12
Rejestracja: 29.05.2016, 01:10

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: AKS1947 » 09.05.2017, 22:58

DiglettOi pisze:
AKS1947 pisze:
obiektywista_ pisze:Kiedy AKS zaliczy jakis wyjazd ? Walczycie o 3 lige, kibicowsko nie zaslugujecie na A klase. A tak z ciekawosci jak wypowiada sie ktos "kumaty" z Buska czy legionisci z Buska byli kiedykolwiek na jakims wyjezdzie z L czy kibicuje sie w Busku tylko przed tv ??
Nie jeździmy z powodu głupiej polityki klubu i psiarni,obiektywisto tyle ci powiem jeżdżą i nie siedzą tylko przed tv.
A nie przeszkadza wam ta głupia polityka klubu i psiarnia podczas meczów u siebie? Chyba że u siebie jest wszystko w porządku to okej :)
Też to przeszkadza po prostu na meczach u siebie psiarnia za namową klubu nie wpuszcza większość osób co latają na AKS i jest zero dopingu ..I na tym kończymy temacik o Busku ;)

Wislasandomierz
Posty: 386
Rejestracja: 10.07.2011, 22:53

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Wislasandomierz » 16.05.2017, 10:19

Autkami i busem w 85 osób wybieramy się do Ożarowa. Wieszamy 2 flagi i transparent dla Vice Prezesa klubu, niezwykle oddanego, który odszedł od nas w dzień meczu. Prowadzimy dobry doping przez całe spotkanie. Piłkarze wygrywają kolejny mecz i jesteśmy co raz bliżej III ligi.. W końcówce spotkania w 49 osób opuszczamy Ożarów i autkami udajemy się do Ostrowca Świętokrzyskiego na mecz KSZO - Motor Lublin. Dziękujemy za gościnę!

Obrazek

darek.1
Posty: 95
Rejestracja: 26.04.2016, 22:47

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: darek.1 » 16.05.2017, 21:21

Wislasandomierz pisze: W końcówce spotkania w 49 osób opuszczamy Ożarów i autkami udajemy się do Ostrowca Świętokrzyskiego na mecz KSZO - Motor Lublin. Dziękujemy za gościnę!
Moje pytanie do Ciebie, jak czułeś się w gościnie u ekipy, która jeszcze rok temu jechała niejednokrotnie po was od kurw???

kozakiewiczowski
Posty: 5
Rejestracja: 03.05.2016, 08:02

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: kozakiewiczowski » 16.05.2017, 21:31

Po pierwsze spójrz na obecną sytuację w kibicowskiej Polsce. A po drugie może i były wyzwiska na jakimś meczu, a teraz obie ekipy się wspierają. Wisła z ruchem też się cisnęli i to bardziej niż KSZO z Wisłą a teraz wiesz co się dzieje.

darek.1
Posty: 95
Rejestracja: 26.04.2016, 22:47

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: darek.1 » 16.05.2017, 22:17

Co ty p********* człowieku, słyszysz się? Usprawiedliwiasz kogoś kto wyzywa was od kurewek (WIELOKROTNIE ) bo Ruch z Wisłą się wyzywali a teraz są razem i taka jest teraz sytuacja w Polsce. Pokazałeś jaką bandą h*** jesteście. A twój komentarz ustawię sobie na stopce.

KSZO GANG
Posty: 107
Rejestracja: 23.03.2013, 22:12

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: KSZO GANG » 17.05.2017, 14:51

darek.1 pisze:Co ty p********* człowieku, słyszysz się? Usprawiedliwiasz kogoś kto wyzywa was od kurewek (WIELOKROTNIE ) bo Ruch z Wisłą się wyzywali a teraz są razem i taka jest teraz sytuacja w Polsce. Pokazałeś jaką bandą h*** jesteście. A twój komentarz ustawię sobie na stopce.
Nie chce mi się tu udzielać na tej padlinie ale napisze ci tylko gamoniu że od dwóch sezonów nie było bluzgów.Po za tym c*** cię to obchodzi,zajmij się swoim podwórkiem.

darek.1
Posty: 95
Rejestracja: 26.04.2016, 22:47

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: darek.1 » 17.05.2017, 21:27

Acha to, że aż od dwóch sezonów nie było bluzgów wszystko zmienia. To teraz czekać aż przestaniecie bluzgać na Koronę, minie dwa lata i może zaczniecie się pucować i będzie cacy, taki trend waszym tokiem rozumowania gamoniu. Ale raczej z Koroną to nie przejdzie bo póki co to was ścigają, ale mają słabsze samochody.

kibolek1983
Posty: 257
Rejestracja: 13.09.2009, 18:20

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: kibolek1983 » 17.05.2017, 22:28

Darek 1- wytłumacz mi jak się czułeś po tylu latach zgody z Cracovią, wspólnych imprezach itp gdy na pierwszym meczu po zerwaniu zgody z powodu oddalających się kontaktów jebales ich na swoim sektorze? No jak to tak można? :-) wczoraj bracie dzisiaj wrogu? Skończ płakać i tyle. Było jechać z kolegami do Morawicy jak KSZO było z Wisłą i im wygarnąć :-)
.

darek.1
Posty: 95
Rejestracja: 26.04.2016, 22:47

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: darek.1 » 17.05.2017, 23:20

To żeś dojebał sebastian, odwracanie kota ogonem to wasza specjalność, ale ok nie dziwne to dla mnie że się bratacie, każdy wie o co chodzi. O cracovi to się ie wypowiadaj bo na pewno nie byłeś, a i ja nie mam nic do powiedzenia na Cracovie.

petarda
Posty: 47
Rejestracja: 27.06.2013, 12:32

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: petarda » 22.05.2017, 12:22

KSZOki po chwalebnych spacerach w Morawicy o wczorajszych wyjściach do sklepu mogą tylko powiedzieć, że poszli grubo.
3 spacerowiczów po podbiciu 2 małolatów z Korony ratuje się ucieczką, jeden złapany błagalnie wzywa pomocy 2 pozostałych gdy skończyły się winkle za którymi mogli się chować wracają na stadion z policją.

Wislasandomierz
Posty: 386
Rejestracja: 10.07.2011, 22:53

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Wislasandomierz » 22.05.2017, 13:40

WISŁA SANDOMIERZ - Korona II Kielce
Dzisiaj na meczu z Koroną II Kielce wystawiamy ok. 100 osobowy młyn. Płot ozdabiamy 2 flagami oraz 2 transparentami - KSIĘSTWO SANDOMIERSKIE, WISŁA TO MY oraz 2 transparenty do ziomali przebywających po drugiej stronie muru - ŻABA, DRAGAN PDW BRACIA!

Dopingujemy przez cały mecz na wysokim poziomie. Brakło przeciwnika po drugiej stronie oraz starego, niezastąpionego bębnowego i pewnie ten fakt jeszcze korzystniej wpłynąłby na jakość dopingu. Mimo wszystko, nikt nie liczył na obecność przyjezdnych bo już od lat wiadomo, że Korona skupia się tylko na 1 drużynie. Co do dopingu - pod koniec meczu udaje nam się poderwać do śpiewów 3 pozostałe sektory pikoli razem odśpiewujemy kto wygra mecz i kilka krótkich przyśpiewek.
W I połowie machaliśmy jeszcze przez kilkadziesiąt minut flagami - machajkami. Na Sektorze G pojawiło się kilka rodzai wcześniej już używanych do innych opraw flag.

Piłkarze wygrywają kolejny mecz na Koseły! Dla nas bardzo cenne zwycięstwo nad 3 drużyną w tabeli. Tym samym w rywalizacji o awans zostajemy tylko my i Busko. Umacniamy się na pozycji lidera, mając jeszcze do rozegrania mecz więcej. Po meczu przybijamy piąteczki z zawodnikami, dziękując za cenne zwycięstwo. A na zakończenie tego jakże udanego dnia rozbrzmiało głośne III liga III liga Wisełka!
Obrazek

szakalaka
Posty: 144
Rejestracja: 27.09.2009, 13:21

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: szakalaka » 22.05.2017, 20:50

21.05.2017
Hetman Włoszczowa- Naprzód Jędrzejów

Obrazek
Hetman Włoszczowa!

determinator
Posty: 7
Rejestracja: 14.10.2016, 10:05

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: determinator » 22.05.2017, 21:15

petarda pisze:KSZOki po chwalebnych spacerach w Morawicy o wczorajszych wyjściach do sklepu mogą tylko powiedzieć, że poszli grubo.
3 spacerowiczów po podbiciu 2 małolatów z Korony ratuje się ucieczką, jeden złapany błagalnie wzywa pomocy 2 pozostałych gdy skończyły się winkle za którymi mogli się chować wracają na stadion z policją.
No to z fajnej strony się pokazali :) chociaż nie chce mi się wierzyć żeby trzech przelękło się dwóch, no chyba że proporcje wagowe na zasadzie Dawid - Goliat :) Coś mi się wydaje, że KSZO ostatnimi czasy ma "słabe szable" jak "młoda" korona ich gania. Przez wiele lat było odwrotnie a tu zonk.

airmax360
Posty: 274
Rejestracja: 15.04.2008, 12:16

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: airmax360 » 23.05.2017, 00:36

Hetman Włoszczowa - NAPRZÓ JĘDRZEJÓW


Autami meldujemy się w 30 osób, wiszą 2 fany.
Droga do w większości bez psów.


Troche śmiechu, bluzgów, jakiś mandat. Ogólnie nudy.

petarda
Posty: 47
Rejestracja: 27.06.2013, 12:32

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: petarda » 23.05.2017, 13:59

determinator pisze: Coś mi się wydaje, że KSZO ostatnimi czasy ma "słabe szable" jak "młoda" korona ich gania. Przez wiele lat było odwrotnie a tu zonk.
Po I to nazwy klubu piszemy wielką literą
po II nie wiem skąd czerpiesz informację ale koniecznie zmień źródło
gdzie Ty żeś się nasłuchał, że KSZO gania Koronę? chłopie od lat co sezon KSZO notorycznie ucieka przed Koroniarzami albo załapują się na oklep jeżeli im ta sztuka nie wyjdzie a Ty tu piszesz jakieś brednie że jest odwrotnie... tak jak pisałem wyżej zmień informatora

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: 1925 » 25.05.2017, 15:42

A co tam w Końskich ... jakieś zmiany ??
Ostatnio jakies wyścigi offroadowe się tam podobno odbyły ? :)
:arrow:

obiektywista_
Posty: 40
Rejestracja: 10.06.2016, 10:54

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: obiektywista_ » 25.05.2017, 16:54

Jak wyglada sytuacja w Pinczowie ?? Czy nadal laczy ich sztama z Hetmanem W i czy dzialaja tam fc wiekszych klubow ??

qwepoi
Posty: 60
Rejestracja: 19.06.2016, 19:31

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: qwepoi » 25.05.2017, 17:29

Wisła Sandomierz z przygodami na powrocie z Radoszyc

srututu
Posty: 325
Rejestracja: 12.05.2016, 17:46
Lokalizacja: Jedlicze

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: srututu » 25.05.2017, 17:34

Dokładniej 3 auta Wisły Sandomierz trafione przez Korone 30/35osób. Ciekawe z tego względu, że od dłuższego czasu (od czasu zbratania się WS z KSZO)mieli ochotę na sandomierzan. Szkoda tylko, że w nierównych i małych liczbach.

Alea_iacta_est
Posty: 27
Rejestracja: 20.11.2016, 10:04

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Alea_iacta_est » 25.05.2017, 18:39

obiektywista_ pisze:Jak wyglada sytuacja w Pinczowie ?? Czy nadal laczy ich sztama z Hetmanem W i czy dzialaja tam fc wiekszych klubow ??
W Pińczowie nie ma i nie było oficjalnego FC większych klubów(były natomiast dwie flagi Wisły Kraków). Nida Pińczów od jakiegoś czasu nie działa kibicowsko. W samym mieście większość jest za Wisłą Kraków (często widać ich na meczach), są też jednostki za innymi klubami typu Legia, Cracovia, Korona.

DiglettOi
Posty: 164
Rejestracja: 22.09.2009, 09:41

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: DiglettOi » 25.05.2017, 23:04

1925 pisze:A co tam w Końskich ... jakieś zmiany ??
Ostatnio jakies wyścigi offroadowe się tam podobno odbyły ? :)
Lepiej nie zaczynaj tematu, bo znów będzie burza ;)
Lodzermensch pisze:WTC też Hutnik rozjebał na wyjeździe.
;)

stsmaniak
Posty: 29
Rejestracja: 28.02.2015, 17:59

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: stsmaniak » 25.05.2017, 23:24

W Pińczowie swego czasu był solidny fc Wisły(musieli zasłużyć na te dwie flagi) i cały czas jeżdżą ludzie z Pińczowa na Wisłę a do tego pojawiają się ludzie sympatyzujacy z Koroną i też stawiają się na meczach ale nie jest to jakaś siła.teraz ogółem w Pińczowie słabo kibicowanie.kiedys przejazdem wpadłem na szame tam i byłem gdzieś godzinę i przez ten czas latał w okolicach rynku chlopaszek w koszulce Zagłebia Lubin i nikt mu głowy nie zawracał
Za literówki przepraszam wszystkich po filologii polskiej. Pośpiech i pisanie z telefonu.

bez-napinki
Posty: 1575
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: bez-napinki » 26.05.2017, 00:18

A jak wygląda sytuacja w Połańcu? Z tego co pamiętam, to tamtejsze sympatie również szły w stronę Wisły Kraków.

srututu
Posty: 325
Rejestracja: 12.05.2016, 17:46
Lokalizacja: Jedlicze

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: srututu » 26.05.2017, 09:31

bez-napinki pisze:A jak wygląda sytuacja w Połańcu? Z tego co pamiętam, to tamtejsze sympatie również szły w stronę Wisły Kraków.
W Połańcu najwięcej kibiców Siarki.

Wislasandomierz
Posty: 386
Rejestracja: 10.07.2011, 22:53

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Wislasandomierz » 26.05.2017, 09:52

W środę przyszło nam wybrać się do Radoszyc na zaległy mecz, który został przełożony z kwietnia.

Od początku zapowiadało się, że rewelacji liczbowej na tym wyjeździe nie będzie, mimo wszystko bez żadnych kalkulacji postanawiamy jechać w 15 osób furami. Wcześniej puszczamy fałszywą informację o zbiórce aby na spokojnie wyjechać z miasta. Przez problemy na trasie - spowodowane ciągłymi wahadłami do Radoszyc docieramy z początkiem II połowy.

Wchodzimy na stadion gdzie jednym okrzykiem zaznaczamy swoją obecność. Wiślacy nie zawodzą, wysoko wygrywają 3:0 i przybliżamy się znacznie do awansu! Dziękujemy za cenne zwycięstwo i zawijamy w drogę powrotną..

Na powrocie czekają nas kolejne utrudnienia przez, które docieramy do Sandomierza nieco później niż przypuszczaliśmy. Jednak to nie czas i miejsce na opisywanie takich zdarzeń.

Niewygodny termin, daleki wyjazd - bez żadnych zjebanych tłumaczeń pojechaliśmy i zaliczyliśmy na miarę swoich możliwości.

Przed nami jeszcze 2 wyjazdy - Bodzentyn i Staszów, na których nie może nas zabraknąć tym samym kolejną już rundę zakończymy bez wyjazdowego zera.
Obrazek

Na powrocie atakuje Korona w ok. 35 - 40 osób. Wychodzimy, podejmujemy rękawice i ponosimy porażkę. Wszystko honorowo.

Alea_iacta_est
Posty: 27
Rejestracja: 20.11.2016, 10:04

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Alea_iacta_est » 26.05.2017, 16:04

stsmaniak pisze:W Pińczowie swego czasu był solidny fc Wisły(musieli zasłużyć na te dwie flagi) i cały czas jeżdżą ludzie z Pińczowa na Wisłę a do tego pojawiają się ludzie sympatyzujacy z Koroną i też stawiają się na meczach ale nie jest to jakaś siła.teraz ogółem w Pińczowie słabo kibicowanie.kiedys przejazdem wpadłem na szame tam i byłem gdzieś godzinę i przez ten czas latał w okolicach rynku chlopaszek w koszulce Zagłebia Lubin i nikt mu głowy nie zawracał
Nie napisałem że ktoś nie zasłużył na flagi bo miasto było i jest Wiślackie. Ludzie sympatyzujący z Koroną są pewnie w każdym mieście województwa, zresztą mój post wcześniejszy opisał sytuację w Pińczowie w 100% obiektywnie. Spora przewaga Wisły, jednostki za Legia, Cracovią, Koroną(i zapewne innymi klubami jak to w małych miejscowościach) ale brak jakiejś zorganizowanej grupy czyli typowego FC.

janek_
Posty: 100
Rejestracja: 30.04.2007, 17:35

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: janek_ » 27.05.2017, 11:37

1925 pisze:A co tam w Końskich ... jakieś zmiany ??
Ostatnio jakies wyścigi offroadowe się tam podobno odbyły ? :)

kilka dni temu doszlo do przypadkowego spotkania nieprzypadkowych osob (okolo 15x15) z ktorego gora wychodza Koneccy Koroniarze

srututu pisze:Dokładniej 3 auta Wisły Sandomierz trafione przez Korone 30/35osób. Ciekawe z tego względu, że od dłuższego czasu (od czasu zbratania się WS z KSZO)mieli ochotę na sandomierzan. Szkoda tylko, że w nierównych i małych liczbach.
widze ze swoja wiedze czerpiesz wylacznie z internetu wiec tak dla jasnosci Wisly 4 auta nas okolo 25 osob z tym ze nie wszyscy biora udzial.

srututu
Posty: 325
Rejestracja: 12.05.2016, 17:46
Lokalizacja: Jedlicze

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: srututu » 27.05.2017, 12:06

A ja widzę, że masz problemy z głową bo aut mogło być nawet 15, chodziło o ilość osób bo szczerze powiedziawszy w d**** to mam na ile aut się wybrali. Co do Waszej liczby to sama WS określiła na ok. 30 osób.

petarda
Posty: 47
Rejestracja: 27.06.2013, 12:32

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: petarda » 27.05.2017, 12:30

a my w d**** mamy Twoje zdanie i na ile kto nas określił
chyba lepiej wiemy ilu nas było
skoro były 4 auta zebraliśmy się ekipą na 4 auta, było ich 15 wyszli, sprawa załatwiona i tyle. 2 strony napisały krótkie wzmianki o incydencie, a jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają Ci, których sprawa nie dotyczy

WIDZEW KOŃSKIE
Posty: 49
Rejestracja: 14.07.2009, 20:06

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: WIDZEW KOŃSKIE » 27.05.2017, 14:57

janek_ pisze:
1925 pisze:A co tam w Końskich ... jakieś zmiany ??
Ostatnio jakies wyścigi offroadowe się tam podobno odbyły ? :)

kilka dni temu doszlo do przypadkowego spotkania nieprzypadkowych osob (okolo 15x15) z ktorego gora wychodza Koneccy Koroniarze

A to dobre:) Nas 7,dwukrotna przewaga zrobiła swoje ale mimo wszystko podejmujemy walke wychodząc z niej z kilkoma zadrapaniami : ) 10 minut później odmowa na walke w bardziej zbliżonych liczbach. Mimo wszystko przysnęliśmy i zaliczamy wtope .

determinator
Posty: 7
Rejestracja: 14.10.2016, 10:05

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: determinator » 27.05.2017, 17:33

petarda pisze:
determinator pisze: Coś mi się wydaje, że KSZO ostatnimi czasy ma "słabe szable" jak "młoda" korona ich gania. Przez wiele lat było odwrotnie a tu zonk.
Po I to nazwy klubu piszemy wielką literą
po II nie wiem skąd czerpiesz informację ale koniecznie zmień źródło
gdzie Ty żeś się nasłuchał, że KSZO gania Koronę? chłopie od lat co sezon KSZO notorycznie ucieka przed Koroniarzami albo załapują się na oklep jeżeli im ta sztuka nie wyjdzie a Ty tu piszesz jakieś brednie że jest odwrotnie... tak jak pisałem wyżej zmień informatora
Z tą nazwą klubu "Korona" to przeoczenie małej litery - sorry :)
Odnośnie pozostałej treści Twojej wypowiedzi to miałem się do tego nie komentować ale :) Jak byś trochę pomyślał i może nie wiem, przeczytał kilka razy to doszedłbyś do wniosku, że ja nie napisałem, że za każdym razem KSZO ganiało Koroniarzy ale, że "przeważnie" było na odwrót. Nie podawałem żadnych liczb itp. To Ty przesadziłeś z tym "chłopie od lat co sezon KSZO notorycznie ucieka przed Koroniarzami albo załapują się na oklep jeżeli im ta sztuka nie wyjdzie" - hehe :) - przykłady - ja nie jestem ani za jednymi ani za drugimi gwoli ścisłości - żeby było jasno. To, że ostatnio KSZO-ki dostały jakiś "oklep" na wyjeździe i jakoś przypadkowo ich "świeży" układ z miasta "sadem jabłecznym rosnącego" został w jakiś tam sposób "trafiony" przez CK to inna sprawa. A trak w ogóle to jakieś masz dziwnie "wąsate" stwierdzenie z tym "informatorem" - czyżby za dużo kontaktów z "wąsami" :) - taki żart żeby nie było :)

tkn73
Posty: 4
Rejestracja: 27.06.2016, 21:56

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: tkn73 » 27.05.2017, 20:01

Po dostaniu informacji o kręconych się po mieście Widzewiakach postanawiamy uatrakcyjnić sobie sobotni wieczór . Zbieramy się w 12 osób widząc wyżej wymieniona grupę ruszamy bez kalkulacji na nich,kilku z obecnych widzewiaków ewakuuje się na bloki pozostała grupka około 8 podejmuje rękawice dostając przy tym nauczkę.Na mieście sporo przypadkowych gapiów z tego względu rozjeżdżamy się do domów żeby uniknąć niepotrzebnego przypału.

WIDZEW KOŃSKIE
Posty: 49
Rejestracja: 14.07.2009, 20:06

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: WIDZEW KOŃSKIE » 27.05.2017, 20:29

Od początku do końca Nas 7 kłamczuszki :)
Nie umiecie napisać prawdy to szkoda klawiatury na Was.

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Kibicowskie Świętokrzyskie

Post autor: Hustin Doffman » 27.05.2017, 22:10

Kondoniarze żeby w Końskich Widzew okładali...w pale mi sie to nie mieści.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kejkejkej, szpakowski77 i 389 gości