Województwo Lubuskie kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
piotrekks94
Posty: 3
Rejestracja: 22.07.2013, 14:20

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: piotrekks94 » 09.02.2014, 01:29

slonecznazks pisze:Lechici ze Świebodzina jeżeli są, to zapewne wchodzą w skład Lubuskiego FC Lecha.
Są oraz aktywnie działają.



KorbaZKS
Posty: 4
Rejestracja: 10.02.2014, 22:41

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: KorbaZKS » 10.02.2014, 23:10

Działalność FC Lecha na terenie lubuskiego jest raczej mało widoczna , jedynie w Krzeszycach można zobaczyć vlepki , grafów praktycznie żadnych.

VargasLubuskie
Posty: 42
Rejestracja: 14.02.2014, 15:47

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: VargasLubuskie » 14.02.2014, 16:03

KorbaZKS chyba nigdy w Lubuskim nie byłeś.Co do Świebodzina jest tam spora grupa osób która jeździ na Lecha i normalnie śmiga sobie w barwach po mieście.W Nowej Soli sytuacja jest podobna,Falubaz coś tam działa ale nie przebija kibiców Lecha.Co do samej Zielonej Góry to nie każdy lubi żużel,z racji ze do Poznania jest najbliżej i najlepsze połączenie,to sporo osób jeździ na Bułgarską.

FALUBAZ ULTRAS
Posty: 153
Rejestracja: 15.04.2012, 10:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: FALUBAZ ULTRAS » 14.02.2014, 17:05

VargasLubuskie pisze:KorbaZKS chyba nigdy w Lubuskim nie byłeś.Co do Świebodzina jest tam spora grupa osób która jeździ na Lecha i normalnie śmiga sobie w barwach po mieście.W Nowej Soli sytuacja jest podobna,Falubaz coś tam działa ale nie przebija kibiców Lecha.Co do samej Zielonej Góry to nie każdy lubi żużel,z racji ze do Poznania jest najbliżej i najlepsze połączenie,to sporo osób jeździ na Bułgarską.
Chyba coś Ci się pomieszało ....
Zarówno w Swiebodzinie jak i Nowej Soli góruje Falubaz , może z wyjątkiem jednej krzywej akcji w Świebodzinie ....
W samej Zielonej Górze nie zobaczysz barw Lecha chyba że przypadkiem co jest odrazu eliminowane.
NAjbliżej z ZG jest do Lubina...
Jedno z dwóch oficjalnych kont kibiców Falubazu

Ultra-Projects
Posty: 162
Rejestracja: 15.05.2010, 19:30

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Ultra-Projects » 14.02.2014, 17:28

VargasLubuskie pisze:KorbaZKS chyba nigdy w Lubuskim nie byłeś.Co do Świebodzina jest tam spora grupa osób która jeździ na Lecha i normalnie śmiga sobie w barwach po mieście.W Nowej Soli sytuacja jest podobna,Falubaz coś tam działa ale nie przebija kibiców Lecha.Co do samej Zielonej Góry to nie każdy lubi żużel,z racji ze do Poznania jest najbliżej i najlepsze połączenie,to sporo osób jeździ na Bułgarską.

O ku***, niezłą masz jazde :) Kogoś upominasz, że chyba w Lubuskim nigdy nie był, a sam chyba jesteś z Podkarpacia conajmniej skoro p********* takie bzdury. Farmazon na farmazonie !
Obrazek
http://ultra-projects.manifo.com/
Profesjonalne projektowanie graficzne

www.grafikakibica.com - największe i najlepsze forum dot. grafik kibicowskich w sieci

VargasLubuskie
Posty: 42
Rejestracja: 14.02.2014, 15:47

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: VargasLubuskie » 14.02.2014, 17:54

Pomieszało?
To ze robicie w Świebodzinie jakieś akcje,typu rozdawanie gadżetów po domach dziecka to nie znaczy ze rządzicie.Kibice Lecha w Świebodzinie normalnie śmigają w barwach po mieście i nie są wcale niepokojeni,wiec nie wiem na czym polega te ,,górowanie''.Co do Nowej Soli,to jest tam spora grupa i to nie koniecznie piknikowa która bardzo dobrze sobie tam radzi.Co do Lubina,to fakt ze jest najbliżej ale ludzie wybierają Poznań,bo jest tam poziom piłkarski i nowoczesny stadion.
http://kibice.net/news/3800_Kibice_Lech ... ancom.html
Ultra-Projects wiec co w tym co napisałem jest farmazonem?I nie pisz o jakiś jazdach tylko podaj fakty.

FALUBAZ ULTRAS
Posty: 153
Rejestracja: 15.04.2012, 10:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: FALUBAZ ULTRAS » 14.02.2014, 18:11

No własnie ogolnie to co napisales to farmazony
Jedno z dwóch oficjalnych kont kibiców Falubazu

RE-MI
Posty: 1453
Rejestracja: 29.09.2013, 12:40

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: RE-MI » 14.02.2014, 18:58

Prosze bardzo, wykropkowane :) :

1) Normalne śmiganie w barwach Lecha po Świebodzinie, no, widać, że masz pojęcie co się tam dzieje :)
2) Falubaz nie ma podlotu do Lecha w Nowej Soli, dobre sobie :) gdziekolwiek on jest w tej NS
3) Jakielkowiek jednostki Lecha w Zielonej Górze, no to już jest ewenement, Zielona Góra to 100% Falubaz i nic innego, jeżeli ktokolwiek tu jest to nieźle zbunkrowany bo znaleźć vlepke jakiegokolwiek innego klubu graniczy z cudem.

Nie będę się szerzej nad tym rozwodził tutaj na publicznym forum, ze względu na to, że ściany mają uszy, ale jak już mówiłem - farmazon na farmazonie w Twojej wypowiedzi.
Obrazek

https://www.facebook.com/remi.gadzety
www.RE-MI.pl
Gadżety reklamowe

VargasLubuskie
Posty: 42
Rejestracja: 14.02.2014, 15:47

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: VargasLubuskie » 14.02.2014, 19:11

Najłatwiej napisać farmazon i pociskać dalej całej Polsce swój punkt widzenia który ni jak ma się z rzeczywistościom.Co do zgody z Flotą i Zagłębiem to ma je ekipa bo większość przychodzących na Wrocławska69 kompletnie to nie obchodzi i nawet nie zdają sobie sprawy ze jadąc gdzieś w Polskę mogą wyłapać za to w pysk.Jesteście młodą ekipą dobrze się rozwijającą i przyszłość pokaże co to będzie ale na razie za miast klepać zgody zacznijcie robić porządek na własnym podwórku.

wszystkowiedzący
Posty: 9
Rejestracja: 05.01.2014, 20:10

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: wszystkowiedzący » 14.02.2014, 23:06

Realnie Falubaz to tylko Zielona Góra, a Stilon Gorzów Wielkopolski. Jak słyszę, że w Sulechowie, czy Świebodzinie jest jakiś fan-club, to naprawdę przydałoby się takim osobą odwiedzić Piłę, Gniezno, czy Gostyń, gdzie za szalik z jakąś myszką miki byłby szybki wjeb. Dla mnie te lubuskie fan-cluby, to w tłumaczeniu na język ogólnopolski pustynie kibicowskie. Jakieś Janki plus dzieci jeżdżą i tyle. To nie ma nic wspólnego z organizacją.
Lech w Lubuskim to pojedyncze osoby. Często nieprzypadkowe :) Co nie zmienia faktu, że Lubuskie to pustynia kibicowska. Może powoli zmieni to zdolne młode pokolenie z Gorzowa ;)

VargasLubuskie
Posty: 42
Rejestracja: 14.02.2014, 15:47

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: VargasLubuskie » 15.02.2014, 15:21

Co do ekipy Falubazu,to miejsce w szeregu pokazały wam wasze dwa ostatnie sparingi.
Województwo Lubuskie a zwłaszcza region zielonogórski do pewnego czasu to było kibicowskie eldorado.Po sukcesach Lecha w Pucharach narobiło się tu sporo sympatyków Kolejorza.W Świebodzinie nie ma żadnej ogarniętej ekipy która lata po mieście i pilnuje porządku.W żadnym z miast które niby są ,,waszym'' FC nie ma żadnych ekip sportowych i nie pociskajcie bajek ze gdzieś rządzicie.Macie potencjał i tak jak napisałem przyszłość pokaże ale na razie jest to w trakcie budowy.

FALUBAZ ULTRAS
Posty: 153
Rejestracja: 15.04.2012, 10:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: FALUBAZ ULTRAS » 15.02.2014, 16:39

W d**** byłeś gówno widziałeś ....

Osoby złapane nawet w ZG w szalach Lecha są wielce zdziwione że tu ich się nei toleruje ...

Jeżeli liczysz ich to gratuluje , jest ich sporo podobnie jak Realu i barcelony..
Jedno z dwóch oficjalnych kont kibiców Falubazu

FALUBAZ ULTRAS
Posty: 153
Rejestracja: 15.04.2012, 10:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: FALUBAZ ULTRAS » 15.02.2014, 16:40

Tak znamy swoje miejsce ....jeżeli porażke z Ruchem po 1,50 uważasz za taką klęske to gratuluje....z Ruchem któremu ostatnio większość odmawia.

Koniec tematu z mojej strony
Jedno z dwóch oficjalnych kont kibiców Falubazu

Losblancos
Posty: 1
Rejestracja: 15.02.2014, 16:55

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Losblancos » 15.02.2014, 17:02

FALUBAZ ULTRAS pisze:
VargasLubuskie pisze:KorbaZKS chyba nigdy w Lubuskim nie byłeś.Co do Świebodzina jest tam spora grupa osób która jeździ na Lecha i normalnie śmiga sobie w barwach po mieście.W Nowej Soli sytuacja jest podobna,Falubaz coś tam działa ale nie przebija kibiców Lecha.Co do samej Zielonej Góry to nie każdy lubi żużel,z racji ze do Poznania jest najbliżej i najlepsze połączenie,to sporo osób jeździ na Bułgarską.
Chyba coś Ci się pomieszało ....
Zarówno w Swiebodzinie jak i Nowej Soli góruje Falubaz , może z wyjątkiem jednej krzywej akcji w Świebodzinie ....
W samej Zielonej Górze nie zobaczysz barw Lecha chyba że przypadkiem co jest odrazu eliminowane.
NAjbliżej z ZG jest do Lubina...
Jak to jest z tym górowaniem? Skoro Fc Świebodzin Falubazu jest zawieszone i w żadnym aspekcie kibicowskim nie jest aktywne?

Michał K.
Posty: 92
Rejestracja: 07.01.2009, 12:46

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Michał K. » 20.02.2014, 15:19

FCh'92! pisze:Co do "zachodniego pasa granicznego" to w okolicach lat 2000-2005 ze Słubic czy Kostrzyna a nawet miejscowości w okolicach Zielonej Góry jeździło sporo osób na Pogoń. To były jeszcze czasy jazdy pociągiem do Szczecina, wiec wszyscy spotykali sie w pociągach, stąd ludzie się znali, wiedzieli że z tej czy z tej miejscowości jeżdżi się na Pogoń itp.
Jako ciekawostke mogę podać, że ze Słubic na Pogoń jeźdźił m.in. znany obecnie bramkarz Łukasz Fabiański ;) Obecnie ciężko stwierdzić jak to wygląda obiektywnie, era motoryzacji zrobiła swoje, pojedyńcze osoby dalej jeżdżą, lecz nie są to już takie liczby jak kiedyś.
Z Kostrzyna na Pogoń niezła jak na tamte czasy ekipa jeździła w latach 90-tych. Teraz nadal ludzie jeżdżą, choć nie są zorganizowani. Szczególnie miło wspominam wspólne powroty pociągiem z wariatami z Chojny. Dzisiaj reguły na mecz wyjeżdżam pociągiem dużo wcześniej aby spotkać się ze starą kibicowską bracią i po meczach zostaję do rana w Szczecinie w celach towarzyskich. Pamiętam ekipę ze Słubic, szczególnie kiedy w 2000 r., czekaliśmy wspólnie na kostrzyńskim dworcu na pociąg do Szczecina, jechaliśmy na mecz ze Śląskiem i przekonani byliśmy, że pociąg jedzie z Zielonej, tymczasem jechał z ... Wrocławia o czym przekonaliśmy się niestety już po wejściu do pociągu ...Ciekawy był też wspólny powrót jednym pociągiem Portowców i kibiców Śląska, oddzielonych od siebie kordonem Policji. W Gryfinie poleciały szyby, cześć ludzi wysiadła, chłopaki z Chojny wysiedli u siebie, ekipa słubicko - kostrzyńska pogubiła się gdzieś już w Szczecinie i okazało się że przez 50 km byłem jedynym Portowcem w nocnym pociągu, którym oprócz mnie jechało 180 fanów WKS-u. Pamiętam też akcję Fc Chojny na Lechitów z Rzepina chyba w 99 albo 2000 r.?

pseudopiknik
Posty: 17
Rejestracja: 21.04.2013, 11:18
Lokalizacja: sektor emerytów

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: pseudopiknik » 21.02.2014, 09:39

Klimaty zielonogórskie to mój ulubiony temat. Jedyne takie miasto w Polsce, w którym dzieli i rządzi ekipa żużlowa a do tego trzyma fason i robi to konkretnie. Ze starych ekip lubuskich to pamiętam tylko Dozamet Nowa Sól i oczywiście Stilon. W Zielonej Górze byłem tylko raz na Lechii ale już z dworca zaliczyłem "izbę" więc nie mam pojęcia jak tam było na stadionie. Rano spotkałem kilku skinheadów (z Lechii) którzy mnie poratowali sianem i odwiezli na pociąg. Nie pamiętam niestety "ksyw" ale spoko ekipa (rok 95/96 albo 97).

wiktoria rott
Posty: 4
Rejestracja: 25.09.2013, 21:11

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: wiktoria rott » 24.02.2014, 22:40

Jeśli chodzi o Nową Sól, to tylko i wyłącznie Dozamet i Falubaz. Nie ma w mieście żadnej ekipy Lecha, ani Zagłębia - są pojedyncze osoby które latają do Poznania i Lubina, ale znam również osoby, które jeżdżą na Legię, czy Śląsk. Kibice Dozametu i żużla nie wchodzą sobie w drogę i jest neutralnie, ale w dużej przewadze jednak Falubaz, choć w większości są to osoby tzw. "jeżdżące na Falubaz", nie mające związków ze środowiskiem "typowo" kibicowskim, czyt. "kumate". Dodatkowo tuż obok silne FC Falubazu w Kożuchowie. Także w lubuskim podział jasny i klarowny: północ - Stilon, południe - Falubaz, a jesli ktoś pisze że jest innaczej, to jest chyba z "podkarpacia" :-), albo w d**** był i gówno widział ( wie).

KaZuYa
Posty: 36
Rejestracja: 28.12.2008, 21:05

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: KaZuYa » 02.03.2014, 11:33

Może głupie pytanie , ale trochę się pogubiłem jak jest na linii Falubaz - Legia tydzień wcześniej w Focus mall widziałem grupke tych dwóch ekip w szalikach nie przypadkową prywatne kontakty czy jak ? .

cracus
Posty: 3
Rejestracja: 02.03.2014, 13:30

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: cracus » 02.03.2014, 13:40

Już trochę ciężko czyta się o tej dominacji Falubazu i ich niemalże 15 Fc które to wymieniają wszędzie , kilka "janków" pojeździ a Wy to potem uważacie za FC , pokażcie który Wasz FC oprócz Sulechowa jest w miarę ogarnięty i kumaty .
Walka z Ruchem 1.50 ? Chłopaki z Chorzowa Twierdzą co innego :) choć i tak to nie ujmuje szacunku dla Was za to spotkanie.

I od kiedy to Dozamet z Falubazem nie wchodzi sobie w drogę ?

wiktoria rott
Posty: 4
Rejestracja: 25.09.2013, 21:11

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: wiktoria rott » 05.03.2014, 16:50

Od kiedy "stara ekipa" przestała oficjalnie działać, to nowosolska młodzież nie widzi problemu na linii DOZAMET - FALUBAZ ( jak do tej pory). Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, można iść w sobotę na kopaną, a w niedzielę kulnąć się do zielonki na żużel. Sielanka :-)

zachodni
Posty: 9
Rejestracja: 26.11.2012, 22:08

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: zachodni » 05.03.2014, 20:31

cracus pisze:Już trochę ciężko czyta się o tej dominacji Falubazu i ich niemalże 15 Fc które to wymieniają wszędzie , kilka "janków" pojeździ a Wy to potem uważacie za FC , pokażcie który Wasz FC oprócz Sulechowa jest w miarę ogarnięty i kumaty .
Walka z Ruchem 1.50 ? Chłopaki z Chorzowa Twierdzą co innego :) choć i tak to nie ujmuje szacunku dla Was za to spotkanie.

I od kiedy to Dozamet z Falubazem nie wchodzi sobie w drogę ?
Nigdy jakiegoś większego ciśnienia między tymi ekipami nie było. Młodsi kibice mogą nie wiedzieć ale kiedyś Dozamet z Falubazem łączyła zgoda.

pseudopiknik
Posty: 17
Rejestracja: 21.04.2013, 11:18
Lokalizacja: sektor emerytów

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: pseudopiknik » 06.03.2014, 01:56

zachodni pisze:
cracus pisze:Już trochę ciężko czyta się o tej dominacji Falubazu i ich niemalże 15 Fc które to wymieniają wszędzie , kilka "janków" pojeździ a Wy to potem uważacie za FC , pokażcie który Wasz FC oprócz Sulechowa jest w miarę ogarnięty i kumaty .
Walka z Ruchem 1.50 ? Chłopaki z Chorzowa Twierdzą co innego :) choć i tak to nie ujmuje szacunku dla Was za to spotkanie.

I od kiedy to Dozamet z Falubazem nie wchodzi sobie w drogę ?
Nigdy jakiegoś większego ciśnienia między tymi ekipami nie było. Młodsi kibice mogą nie wiedzieć ale kiedyś Dozamet z Falubazem łączyła zgoda.
Ale były też czasy że Falubaz wjechał na jakiś wyjazdowy mecz Dozametu swoja bojówką. Było o tym dosyć głośno bo Dozamet zdemolował swoją klatkę i dał się pozamykać żeby tylko uniknąć starcia z Falubazem.
Dozamet miał dobrą ekipę na początku lat 90tych o czym kilka ekip się przekonało ale to było dawno,dawno temu.

Kubol Dozamet
Posty: 1
Rejestracja: 22.07.2008, 00:52
Lokalizacja: Nowa Sól

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Kubol Dozamet » 06.03.2014, 06:53

pseudopiknik pisze:
zachodni pisze:
cracus pisze:Już trochę ciężko czyta się o tej dominacji Falubazu i ich niemalże 15 Fc które to wymieniają wszędzie , kilka "janków" pojeździ a Wy to potem uważacie za FC , pokażcie który Wasz FC oprócz Sulechowa jest w miarę ogarnięty i kumaty .
Walka z Ruchem 1.50 ? Chłopaki z Chorzowa Twierdzą co innego :) choć i tak to nie ujmuje szacunku dla Was za to spotkanie.

I od kiedy to Dozamet z Falubazem nie wchodzi sobie w drogę ?
Nigdy jakiegoś większego ciśnienia między tymi ekipami nie było. Młodsi kibice mogą nie wiedzieć ale kiedyś Dozamet z Falubazem łączyła zgoda.
Ale były też czasy że Falubaz wjechał na jakiś wyjazdowy mecz Dozametu swoja bojówką. Było o tym dosyć głośno bo Dozamet zdemolował swoją klatkę i dał się pozamykać żeby tylko uniknąć starcia z Falubazem.
Dozamet miał dobrą ekipę na początku lat 90tych o czym kilka ekip się przekonało ale to było dawno,dawno temu.


Pojedziesz kiedyś na wyjazd zamknął Ci klatkę na kłódkę, każdy przechodzący typ będzie pluł na Ciebie i oblewał czym się da to zrozumiesz po co to zrobiliśmy.
KSD!

VargasLubuskie
Posty: 42
Rejestracja: 14.02.2014, 15:47

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: VargasLubuskie » 07.03.2014, 13:03

Do FALUBAZ ULTRAS
Skoro reprezentujesz jedno z dwóch oficjalnych kont to podawaj prawdziwe informacje.W myśl tego ze 100 razy powtórzone kłamstwo być może stanie się prawdą wciskasz kit o akcji z Ruchem.Odejmij od tej 1,50-1,20 i będziesz miał prawdziwy rezultat starcia.Chrobry,Piast G,Odra O,Włókniarz Cz same wtopy,można by ich było jeszcze kilka wymienić.

slonecznazks
Posty: 133
Rejestracja: 29.04.2012, 13:34

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: slonecznazks » 07.03.2014, 13:57

pseudopiknik pisze:
zachodni pisze:
cracus pisze:Już trochę ciężko czyta się o tej dominacji Falubazu i ich niemalże 15 Fc które to wymieniają wszędzie , kilka "janków" pojeździ a Wy to potem uważacie za FC , pokażcie który Wasz FC oprócz Sulechowa jest w miarę ogarnięty i kumaty .
Walka z Ruchem 1.50 ? Chłopaki z Chorzowa Twierdzą co innego :) choć i tak to nie ujmuje szacunku dla Was za to spotkanie.

I od kiedy to Dozamet z Falubazem nie wchodzi sobie w drogę ?
Nigdy jakiegoś większego ciśnienia między tymi ekipami nie było. Młodsi kibice mogą nie wiedzieć ale kiedyś Dozamet z Falubazem łączyła zgoda.
Ale były też czasy że Falubaz wjechał na jakiś wyjazdowy mecz Dozametu swoja bojówką. Było o tym dosyć głośno bo Dozamet zdemolował swoją klatkę i dał się pozamykać żeby tylko uniknąć starcia z Falubazem.
Dozamet miał dobrą ekipę na początku lat 90tych o czym kilka ekip się przekonało ale to było dawno,dawno temu.
To bodajże październik 2004 i mecz w Żarach z Promieniem. Falubaz proponował Dozametowi walkę, lecz coś nie zostało dogadane i w tedy chyba do niczego nie doszło.

Hakuna
Posty: 72
Rejestracja: 26.08.2011, 21:27

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Hakuna » 07.03.2014, 14:34

W Słubicach jestem od kilku miesięcy i mogę powiedzieć że na mieście widoczny Lech i Falubaz - ale bez spięć. Czasem Stal Gorzów. Widziałem tu nawet gościa w czapce Legii i ponoć sporo ludzi im tu kibicuje. Jeden legionista uważa nawet że spokojnie chodzi sobie w barwach po Słubicach. Do jakichś spięć dochodzi podobno tylko na linii KSSG vs Falubaz a reszta żyje w spokoju.
CBF

cracus
Posty: 3
Rejestracja: 02.03.2014, 13:30

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: cracus » 07.03.2014, 14:59

właśnie zawsze kojarzyłem , że Falubazowi było bliżej do Promienia niż Dozametu , a te dwie piłkarskie ekipy jak wiadomo za sobą nie przepadają , więc teraz trochę dziwi mnie to że nie wchodzą sobie w drogę , ale być może przez to że starsi z KSD odpuścili ..

Ficefski
Posty: 32
Rejestracja: 15.10.2011, 16:50
Lokalizacja: FSL

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Ficefski » 07.03.2014, 16:31

Hakuna pisze:W Słubicach jestem od kilku miesięcy i mogę powiedzieć że na mieście widoczny Lech i Falubaz - ale bez spięć. Czasem Stal Gorzów. Widziałem tu nawet gościa w czapce Legii i ponoć sporo ludzi im tu kibicuje. Jeden legionista uważa nawet że spokojnie chodzi sobie w barwach po Słubicach. Do jakichś spięć dochodzi podobno tylko na linii KSSG vs Falubaz a reszta żyje w spokoju.
Tak? A to bardzo ciekawe :) Na mieście widoczne są tylko barwy Polonii i Lecha. Barwy Falubazu, Stali czy Legii to co najwyżej można spotkać u januszów lub dzieciaków więc tu nie p****** o jakiś spięciach Falubaz-Stal bo się ośmieszasz.

pseudopiknik
Posty: 17
Rejestracja: 21.04.2013, 11:18
Lokalizacja: sektor emerytów

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: pseudopiknik » 07.03.2014, 23:47

cracus pisze:właśnie zawsze kojarzyłem , że Falubazowi było bliżej do Promienia niż Dozametu , a te dwie piłkarskie ekipy jak wiadomo za sobą nie przepadają , więc teraz trochę dziwi mnie to że nie wchodzą sobie w drogę , ale być może przez to że starsi z KSD odpuścili ..
Promień przybił układ z Miedzią i od tego czasu "bliskość" z Falubazem się pewnie skończyła.
Na Dozamecie to sądząc po zdjęciach już tylko młodzież ale ważne że coś robią.

A przy okazji Słubic to pytanie jak wygląda teraz sytuacja Polonii? Bliżej im do Stilonu czy Falubazu? Niezależni czy jeszcze ktoś inny?

Kiedyś w Słubicach było sporo osób śmigających na Legię, był nawet lubuski FC (Wild West???) ale stracili flagę i było po FC.

Ficefski
Posty: 32
Rejestracja: 15.10.2011, 16:50
Lokalizacja: FSL

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Ficefski » 08.03.2014, 01:36

pseudopiknik pisze: A przy okazji Słubic to pytanie jak wygląda teraz sytuacja Polonii? Bliżej im do Stilonu czy Falubazu? Niezależni czy jeszcze ktoś inny?
Polonia jest ekipą niezależną.

Hakuna
Posty: 72
Rejestracja: 26.08.2011, 21:27

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Hakuna » 08.03.2014, 10:08

akurat Legionista dosyć konkretny. Barw Polonii przez 5mcy widziałem może z raz. Lech to co chwile a Falubaz dosyć często (choć nie codziennie jak KKS)
CBF

VargasLubuskie
Posty: 42
Rejestracja: 14.02.2014, 15:47

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: VargasLubuskie » 25.04.2014, 10:56

cracus pisze:Już trochę ciężko czyta się o tej dominacji Falubazu i ich niemalże 15 Fc które to wymieniają wszędzie , kilka "janków" pojeździ a Wy to potem uważacie za FC , pokażcie który Wasz FC oprócz Sulechowa jest w miarę ogarnięty i kumaty .
Walka z Ruchem 1.50 ? Chłopaki z Chorzowa Twierdzą co innego :) choć i tak to nie ujmuje szacunku dla Was za to spotkanie.

I od kiedy to Dozamet z Falubazem nie wchodzi sobie w drogę ?
Co do Sulechowa.Będąc w tym mieście rok temu było sporo vlep,powstających grafów Falubazu.Teraz przechadzając się przez te miasteczko można spotkać sporo vlep Lecha,Legi a nawet Widzewa.Widać też wojnę na murach z kibicami Legi (wiele zamalowanych wrzutów)

Roman_Kołtoń
Posty: 27
Rejestracja: 25.04.2014, 00:09

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Roman_Kołtoń » 04.04.2015, 14:47

Czy działalność kibicowska Falubazu na KSF ogranicza się tylko do meczów z Promieniem ? czy macie również zamiar działać aktywnie na innych meczach i wyjazdach ? bo jak dotychczas kiepsko to wygląda.
bez napinki , pozdro

F_F
Posty: 30
Rejestracja: 08.08.2014, 20:28

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: F_F » 04.04.2015, 18:14

Podsumowania rundy jesiennej Dozametu, Promienia, Stilonu w nr 2 zina "Football Fanatics". Więcej informacji - http://kibice.net/forum/viewtopic.php?f=5&t=29705

FALUBAZ ULTRAS
Posty: 153
Rejestracja: 15.04.2012, 10:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: FALUBAZ ULTRAS » 06.04.2015, 21:17

Roman_Kołtoń pisze:Czy działalność kibicowska Falubazu na KSF ogranicza się tylko do meczów z Promieniem ? czy macie również zamiar działać aktywnie na innych meczach i wyjazdach ? bo jak dotychczas kiepsko to wygląda.
bez napinki , pozdro

O wszystkich zamiarch będe Cię informował osobiście ...

A tak serio to ogólnie jest zakaz jeżdzenia na mecze KSF z wyjątkiem wybranych meczów.
Jedno z dwóch oficjalnych kont kibiców Falubazu

TheySawTheLight
Posty: 25
Rejestracja: 14.03.2015, 21:39

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: TheySawTheLight » 07.04.2015, 14:06

Jaki jest powód tego zakazu?

TheySawTheLight
Posty: 25
Rejestracja: 14.03.2015, 21:39

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: TheySawTheLight » 09.04.2015, 12:27

nie kumam...

O.F
Posty: 118
Rejestracja: 03.02.2013, 19:21

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: O.F » 09.04.2015, 12:54

Od roku mieszkam w Zielonej Górze i mam okazję na co dzień obserwować miasto, a co za tym idzie aspekty kibicowskie. Widać po mieście, siłowniach i sekcjach sztuk walki, że Falubaz w każdej płaszczyźnie aktywny, wszędzie ich wiele, co trzeba im przyznać. Okoliczne miejscowości też miałem okazję poznać i informację na temat dominacji Lecha w Nowej Soli, bądź Świebodzinie to fikcja. Te miasta, podobnie jak Sulechów czy Krosno Odrzańskie zdominowane są przez Falubaz. Co do Nowej Soli, od pewnego czasu, wiadomo, że Dozamet wraz z Falubazem zaczęli wspólnie działać co pozwoliło na połączenie sił i progres Dozametu. Pamiętam chłopaków z Nowej Soli za czasów układu z Ruchem Radzionków, gdzie pod sam koniec układu Dozamet był w sporym kryzysie - teraz nastał progres.

MFC'05
Posty: 102
Rejestracja: 11.04.2015, 12:07
Lokalizacja: Głogów

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: MFC'05 » 20.04.2015, 12:22

Sulechów i Nowa Sól to Falubaz (w Nowej Soli również Dozamet) pytanie z innej beczki działa jeszcze ekipa Zawiszy Sulechów? czy wymarła?
CHROBRY GŁOGÓW!

wiktoria rott
Posty: 4
Rejestracja: 25.09.2013, 21:11

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: wiktoria rott » 27.04.2015, 17:58

O.F pisze:Od roku mieszkam w Zielonej Górze i mam okazję na co dzień obserwować miasto, a co za tym idzie aspekty kibicowskie. Widać po mieście, siłowniach i sekcjach sztuk walki, że Falubaz w każdej płaszczyźnie aktywny, wszędzie ich wiele, co trzeba im przyznać. Okoliczne miejscowości też miałem okazję poznać i informację na temat dominacji Lecha w Nowej Soli, bądź Świebodzinie to fikcja. Te miasta, podobnie jak Sulechów czy Krosno Odrzańskie zdominowane są przez Falubaz. Co do Nowej Soli, od pewnego czasu, wiadomo, że Dozamet wraz z Falubazem zaczęli wspólnie działać co pozwoliło na połączenie sił i progres Dozametu. Pamiętam chłopaków z Nowej Soli za czasów układu z Ruchem Radzionków, gdzie pod sam koniec układu Dozamet był w sporym kryzysie - teraz nastał progres.
Niby czym ten progres się objawia, bo chyba nie frekwencją na meczach w Nowej Soli, ani na wyjazdach. Wożą się z falubazami, ale zapomnieli o kibicowaniu własnej drużynie. Taki to właśnie progres. Ale za to nie będą teraz obijani na każdej wiosce i do Żar będzie można znów się wybrać.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Antarktyda1, Czeresnia, hanysek6448, niero, pRusok, ZapytujeWas i 196 gości