Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 18.03.2017, 12:25

rozpierdol pisze:Ty się za to się nadajesz do normalnej dyskusji co potwierdzasz od początku swojej żałosnej kariery na tym forum.

Jak tam koledzy z ochrony już wolne pozałatwiali na dziś?

Tak .Wszyscy dzisiaj zostają w domach.Ze strachu!!!
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)



Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 18.03.2017, 12:28

Rozpierdol masz już wydrukowaną mapke z zaznaczonym na zielono obszarem gdzie możesz sie poruszać ??
Pamietaj że jak opuścisz ten bezpieczny obszar, to możesz byc wyRUCHany w jakiejs ojszczanej bramie ....
Pato 1908 Gang

MW10
Posty: 707
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 18.03.2017, 12:29

Kiedy wy parchatki toczycie walkę na forum, mamy już pierwsze ofiary waszej megalomanii ;)
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: troll internetowy » 18.03.2017, 12:31

Gringooo2 pisze: Zgoda , z tymi kamienicami i nowym Centrum można się jeszcze zgodzic , tylko nie zapominaj że koszta też są bardzo duże , ciekaw jestem jak to wygląda pod względem ekonomicznym , czyli czy tyle ile inwestują w renowacje faktycznie są w stanie później odzyskać . I ile zajmie to czasu .
A rozmawiamy o rentowności, czy o zwrocie z inwestycji, bo to dwie różne sprawy? Inwestycje się zwrócą, ale mają to do siebie, że zawsze najpierw trzeba poczekać, aż się zwrócą. Im większa inwestycja, tym dłużej się czeka na zwrot. Proste, jak świński ogon po ugotowaniu.
Gringooo2 pisze:Sporo kamienic które mi się osobiście np podobały bo miały swój urok poszło się niestety j**** , bo nie opłacało się z nimi już nic robić . Dla mnie to kolejny minus .
Bardziej wkurwiające jest chyba to, że poszły się też j**** te, z którymi można było coś zrobić. A były takie.
Gringooo2 pisze:To jak był obliczony , to jest jedna sprawa , druga jest taka że rentownosc zależy od tego ile ludzi będzie jeździło PKP , a nie ile będzie przyjezdzalo, odjezdzalo pustych pociągów. Byłem na tym dworcu na początku parę razy i większość to nie byli podróżni tylko "zwiedzający " . Pociągów na dole też mało , głównie jakieś pojedyncze przewozy regionalne. Wiadomo że dworzec musi nabrać dynamiki i potrzeba na to też trochę czasu , ale w takich przypadkach założenia często są weryfikowane dopiero z czasem , i okazuje się że ktoś odleciał całkowicie. Sam piszesz że ewentualna rentownosc tego dworca , czyli to czy będzie zarabiał zależy od ewentualnej budowy tunelu , ale na pewno nie jest to jedyny czynnik , chociaż jeden z ważniejszych.
To jak był obliczony nie jest inną sprawą, powtarzam, że Fabryczny powstał z myślą o połączeniu wschodniego węzła (Koluszki) z zachodnim (Kaliska). Gdyby było już połączenie, dworzec bardzo szybko nabrałby -jak to określiłeś "dynamiki". Ja myślę, że kolejność jest dobra. PKP ma obecnie czas, by dobrze ogarnąć ten dworzec, zanim stanie się naprawdę ruchliwy i zacznie obsługiwać połączenia z całej Polski i zagraniczne, a nie tylko Wa-wę i Częstochowę. Na początku to wszyscy zwiedzali. Jeżdżę dość często do Warszawy i uwierz mi, że rano dużo osób jeździ.
Gringooo2 pisze:Przecież sam twierdzisz że centrum przesiadkowe nie zarabia na siebie. W czym więc piszę bzdurę ?
Kosztowalo to niemałą kasę ( a nie było konieczne ) , i rozumiem że teraz przez to są droższe bilety MPK , żeby to utrzymać ? Nie zapominaj że dużo więcej kosztuje utrzymanie taboru MPK , nomen omen mamy bardzo nowy tabor i dużo niszowych inii autobusowych którymi aż tak dużo ludzi nie jeździ . Myślę że dlatego są coraz droższe bilety że coraz więcej autobusów i tramwajów jest wymienianych na nowe , chociaż pewnie coś tam na to centrum przesiadkowe też idzie, bo nie zarabia ono na siebie , ma ładnie wyglądać i tyle.
Tabor jest wymieniany nie od dzisiaj. MPK swego czasu podniosła bilety z myślą o pokryciu kosztów planowanej modernizacji przystanków (bo nie tylko Przesiadkowo zbudowano, ale i są wciąż odnawaine przystanki w całym mieście). Rok temu MPK chciało znów podnieść ceny biletów, kiedy okazało się, że wzrost wpływów z cen biletów pokryje jedynie ok. 3/4 inwestycji, a nie wyżebrzą dodatkowej kasy z miejskiej kiesy. Na szczęście ludzie nie pozwolili i nie przeszło to przez RM. Owszem, utrzymanie taboru tęż jest częściowo utrzymywane ze sprzedaży biletów. Na centrum przesiadkowe nie patrz jako osobny byt, podmiot, bo to tylko część infrastruktury, służącej do tego, by pasażerowie mogli wsiąść do tramwaju i skasować bilet. A czy było potrzebne, czy nie, to zapytaj się samych łodzian. Ja już wiem, co Ci odpowiedzą.
Gringooo2 pisze:Kamienice które ledwo stoją na Polesiu , mają malutkie fundamenty i są postawione tak żeby jedna podtrzymywała druga , a pod nimi ma być drazony tunel , ala metro w Warszawie. Dodatkowy problem na który sam zwracasz uwagę to podziemne wody , których jest w Łodzi od cholery ...
Nie wiem, czy jest od cholery tych wód. Gdzieś na pewno są. ;) Przecież o tej wodnej soczewce nikt nie wiedział. Wyszło to dopiero podczas kopania tunelu. ;) Nie sądzę, by na budowlańców czekał cały ocean wód głębinowych, a matka natura z chytrym i złośliwym uśmieszkiem już zacierała ręce. ;) Ale fakt, że znów może się natrafić jakieś bajoro. Tym razem jenak wykonawca będzie przygotowany na tego typu niespodzianki.
Co do kamienic, to te, które są zbudowane z jedną wspólną ścianą działową, nie będą odnawiane, tylko wyburzane, bo nie spełniają żadnych dzisiejszych standardów budownictwa.
Gringooo2 pisze:Tylko że opóźnienia przy budowie Warszawskiego metra , to przy opoznieniach w Łodzi to będzie przysłowiowy kwadrans...
Na obsuwy terminów wpływają zwykle dwa czynniki:
a/ dupna organizacja (cóż... sami wybieramy, takich, a nie innych przedstawicieli)
b/ przecięgające się negocjacje z wykonawcami
Jak będzie z terminowością, czas pokaże. Koszty zaś zależą w dużej mierze od niespodzianek.
Gringooo2 pisze:A cały czas rentownosc tej inwestycji będzie się opierała na założeniach że Dworzec Fabryczny stanie się jednym z ważniejszych dworców w Europie Srodkowej ... stanie się , albo się nie stanie ;)
Jak całość inwestycji zostanie zrealizowana (bo dw. Fabryczny to tylko część całego przedsięwzięcia) to myślę, że się stanie. ;) Fabryczny docelowo ma być taką Warszawą Centralną w naszym łódzkim węźle kolejowym.

Spora dygresja się zrobiła, ale zmierzam do tego, że miasto w obecnej sytuacji finansowej i przy ogromnych wydatkach na wszelkie inwestycje patrzy i będzie patrzeć pod kątem właśnie rentowności. To główne kryterium i wg mnie zdrowe podejście. Zawirowań wokół stadionu ŁKS było co niemiara. Budowanie molocha przy al. Unii 2 wg mnie nie ma kompletnie sensu. Wszelkie statystyki, prognozy i analizy przemawiają za tym, że nie zapełnicie 16-20 tys. Mecze odbywają się raz lub góra dwa razy na tydzień, zaś koszty utrzymania stadionu są codziennie. Im większy stadion, tym większy koszt utrzymania. Kiedy wraz z pewną grupą mieliśmy propozycję rozwiązania problemu i wybudowania ładnego stadionu w całości, ale kameralnego (z pojemnością 10, max 12 tys.) z możliwością dalszej rozbudowy w przyszłości - przy dużo mniejszych kosztach, to radni nie byli zainteresowani, zaś chłopaki ze Stowarzyszenia ŁKS nawet nie chcieli słyszeć o takiej opcji. Bo fani z "ciemnej strony miasta" chcieli mieć duży i wypasiony stadion. Więc zmusiliście miasto by nagięło się do tego. I postawiono wam ...jedną trybunę. Pamiętacie ten wcześniejszy słynny projekt z 3 trybunami? I tak by nie przeszedł. Już nie tylko z tego powodu, że w połowie świeciłby pustkami, na pewno nie z powodu, że wizja 3 trybun was bulwersowała, ale właśnie ze względu na fundusze miejskie i wizję dopłacania rok w rok do takiego obiektu.
Tak po prawdzie, mimo, iż jestem widzewiakiem, to życzę wam normalnego stadionu. Normalnego, ale też nie oderwanego od realiów ekonomicznych. Owszem, miasto i chyba każdemu zależy, by dokończyć budowanie centrum sportowego, ale z drugiej strony miasto nie będzie strzelać sobie w stopę, w każdym bądź razie na bank nie może sobie na to pozwolić. A to, czy te trybuny zostaną dobudowane zaraz po awansie Ełksy?.. Szczerze wątpię. Na pewno jednak, jeżeli (już nie rozkminiając, kiedy) powstanie tam moloch i będzie świecił pustkami, niczym stadion Śląska, czy Lechii i będzie się do niego dopłacać, to będzie mi się (i nie tylko mi) nóż w kieszeni otwierał, bo będzie to kolejny nierentowny bubel inwestycyjny, czyli pieniądze wyrzucone w błoto, dodatkowo generujące koszty rok rocznie. I nie jest to moja złośliwość, tylko realizm. Bo dla mnie ŁKS (jako klub) za swoje pieniądze, jak chce może wybudować nawet drugą 100 tysięczną Maracanę, ale miejskie -publiczne- pieniądze, gdzie miasto jest zadłużone, a wobec dużych inwestycji ma od groma wydatków, to już nie jest mi obojętne.
Wiem doskonale, że za wszelką cenę chcielibyście przeforsować opcję z waszego punktu widzenia jak najbardziej korzystną. Ale pomyślcie też o realiach finansowych i o samym mieście, bo na co dzień jesteście przecież jego częścią.

P.S. Tak btw... wiem, że kaskaderzy z WRW będą dzisiaj chcieli polować. Widzew też o tym wie. Może być ciekawie na mieście... ;)
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 18.03.2017, 12:44

Gringooo2 pisze:Rozpierdol masz już wydrukowaną mapke z zaznaczonym na zielono obszarem gdzie możesz sie poruszać ??
Pamietaj że jak opuścisz ten bezpieczny obszar, to możesz byc wyRUCHany w jakiejs ojszczanej bramie ....
O ku***,ale groźnie.
Rabin ty pewnie będziesz filował na jakimś dachu i rzucał wiadrami.Do takich celów się nadajesz poza pisaniem na forum.

Ciebie tam dziennie ruchają w tych bramach.
1910

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 18.03.2017, 13:36

A Wisła,Elana? Ostatnio jeszcze na sms-ie na fotkach było trochę osób w tych barwach. Szczególnie Wisły.

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: troll internetowy » 18.03.2017, 13:52

Na Widzewie (oprócz widzewskich rzecz jasna) akceptowane barwy jedynie Ruchu i Elany.
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 18.03.2017, 13:56

No to sorry ale nie kumam. "Akceptowalne Widzewa i Waszej zgody". I piszesz,że Elany też więc nie kimam. A Wisła,już nie można czy tylko h? Nie,nie jest to uszczypliwość,ale dziwi mnie bo niedawnobw wiślackich ciuchach byliście. Nie mówiąc o napisach w Łodzi"Wisła Sharks"itp...

Gong
Posty: 28
Rejestracja: 27.02.2017, 23:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gong » 18.03.2017, 13:57

troll internetowy pisze:Na Widzewie (oprócz widzewskich rzecz jasna) akceptowane barwy jedynie Ruchu i Elany.
W nowym regulaminie nic o Elanie nie ma, pisze jasno że akceptowane są "Tylko barwy naszej zgody" w liczbie pojedynczej, przeciez tyle w tym dziwnego że miałem wrażenie że wy z Elaną macie już zgodę, a tu się okazuje że nie.

Jak się ten regulamin ma do kibiców chociażby z ekip sportowych Elany i Wisły, będziecie z nich ściągać emblematy klubowe?

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 » 18.03.2017, 14:01

Widze że juz nie macie sie do czego przypierdalac, c*** was obchodzi nie wasz regulamin? Banda 15letnich zjebow

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 18.03.2017, 14:04

Zwykła ciekawość. Zjebów to poszukaj w rodzinie.

krystiann
Posty: 47
Rejestracja: 31.07.2011, 15:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krystiann » 18.03.2017, 14:09

Gringo i twoich 50 innych nicków, Mistrzunio itp. Dzisiaj jest ten dzień oglądajcie TVP3 ŁÓDŹ i kropkujcie, oceniajcie, rozkminiajcie. Miłego wieczoru .

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 » 18.03.2017, 14:09

MISTRZ1908 pisze:Zwykła ciekawość. Zjebów to poszukaj w rodzinie.
Od rodziny to 3 chuuuje w bok cweelu

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 18.03.2017, 14:15

Chuuuuje,cweeelu,jesteś groźny. Nie mój cyrk,niech zakazuja, a prawilniaczki w kurtkach pitbulla będą latać w czapkach wsh. Elo. Takie zasady.

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 18.03.2017, 14:26

Daruj sobie , naprawdę Cię tak to obchodzi kumplu ?
Jak dla mnie to mogą nosić co chcą , nawet turbany , ich sprawa. Tak samo jak ten cały regulamin .

Nie bawmy się w nich gdzie srają się do wszystkich i o wszystko.
Pato 1908 Gang

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 18.03.2017, 15:00

Spytałem bo trochę to dziwne ale c*** tam. Nic się nie dowiesz bo oni są najlepsi. A najlepsze jest to,że ustalający ten regulamin pewnie będą latać z wsh i Elaną. Bawcie sie,dziś wasz dzień.

Czerwona Armia Widzewa
Posty: 47
Rejestracja: 17.03.2007, 20:49
Lokalizacja: Łódź jedno z miast WIDZEWA

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Czerwona Armia Widzewa » 18.03.2017, 15:16

Dziwne to jest że rozpierdalasz temat an spółkę z tym multikontowcem, a oczekujesz że ktoś was będzie traktował poważnie.
Widzewiacy wiedzą o co chodzi z tymi barwami i tyle. Wy nie kumacie? Może pora iść do cosinusa?

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 18.03.2017, 17:18

Wracałem niedawno z pracy,akurat niedaleko stadionu. Tylu najebanych dziadów 40-50lat to w życiu nie widziałem. Ledwo chodzący,szalik wiszący jak na manekinie,pod pachę z kolegą,duma Widzewa.

MosznaDoLna
Posty: 33
Rejestracja: 19.09.2013, 13:45

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MosznaDoLna » 18.03.2017, 17:50

Widzew Bałuty, widać kryzys tej dzielnicy. ŁKS wraz z awansem może zdominować ten rejon

Obrazek

WIDZEWRTS1910
Posty: 1
Rejestracja: 18.03.2017, 18:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WIDZEWRTS1910 » 18.03.2017, 19:52

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :)
LIVE STREAM WIDZEW VS MOTOR LUBAWA: [link]


Obrazek

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 19.03.2017, 00:02

Żal wam pizdy ściska.

I teraz zaczniecie tworzyć swoje pejsowate dyrdymały.

Tak, tak. Macie flagi itd. i to dla was jest główny wyznacznik.

Telefony też macie a dzisiaj nie odbieracie.

RadekRTS
Posty: 44
Rejestracja: 19.11.2016, 15:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RadekRTS » 19.03.2017, 00:09

MosznaDoLna pisze:Widzew Bałuty, widać kryzys tej dzielnicy. ŁKS wraz z awansem może zdominować ten rejon
No napewno:) Jakbys sie troche orientowal to bys wiedzial,ze glupoty piszesz

kmwtww10
Posty: 50
Rejestracja: 02.01.2017, 12:14
Lokalizacja: Stare Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kmwtww10 » 19.03.2017, 00:30

MosznaDoLna pisze:Widzew Bałuty, widać kryzys tej dzielnicy. ŁKS wraz z awansem może zdominować ten rejon
widać że kolega nie jest z Łodzi ;) nie masz sie co martwic o Bałuty.Co do meczu -atmosfera była zajebista doping super! cieszy powrót starego wariata Stolara (nawet na te kilka spotkań).Druga część miasta może zacząć już pisać że oprawy chujowe,ze oni by to lepiej zrobili,ze nie słychac nas było i wgl dno;) zaczynajcie panowie! Gringooo - gdzie jesteś? pewnie ciągle kropkuje wariacina ;) prawda jest taka że żal dupska wam sciska.Co do grajków..generalnie moim zdaniem wyszli 'trochę' zestresowani no cóż - świetny mecz to to nie był dla oka.

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 19.03.2017, 00:47

Faktycznie ten moszna raczej nie jest z łodzi , po tym co pisze wynika że jest z Legii , nie mniej stara się prowokować jak tylko się da. Szkoda że czerwoni dają się wciągać i zaczynają swoje pierdolamento o nas.

Zajmijcie się sobą , spuszczajcie się nad tym otwarciem dowoli , wrzucajcie filmiki i relacje w końcu tyle się was zjechało że mecz z Lubawą stal sie jednym z większych wydarzeń w naszym mieście.
Pato 1908 Gang

RadekRTS
Posty: 44
Rejestracja: 19.11.2016, 15:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RadekRTS » 19.03.2017, 01:13

MISTRZ1908 pisze:Wracałem niedawno z pracy,akurat niedaleko stadionu. Tylu najebanych dziadów 40-50lat to w życiu nie widziałem. Ledwo chodzący,szalik wiszący jak na manekinie,pod pachę z kolegą,duma Widzewa.
No i co wariacik odwagi braklo,zeby jakis szaliczek jebnac? Kozak w necie p**** w swiecie :)

nowak.tomek
Posty: 73
Rejestracja: 15.01.2017, 15:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: nowak.tomek » 19.03.2017, 02:04

low kick cioto czemu zmieniasz czyjes posty lamusie j*****
***1908*** pisze:
24.11.2018, 16:40
Zes porównanie zapierdolil jak c***. Ty jesteś mocno przyjebany. Porównujesz chlopa z normalna firma do “skruszonego gangstera“ który rozkurwil się na swoich bo nie leżało mu siedzenie. I tak samo jak kolega spierdalaj obejrzeć mecz bo właśnie leci.“wyjazdowiczu“

Kontra
Posty: 23
Rejestracja: 19.03.2017, 03:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kontra » 19.03.2017, 03:42

Czerwona Armia Widzewa pisze: Może pora iść do cosinusa?
Po karnet na koszykarki w?

does.not.matter
Posty: 262
Rejestracja: 06.03.2007, 11:44
Lokalizacja: 1910!

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: does.not.matter » 19.03.2017, 08:57

MISTRZ1908 pisze:Wracałem niedawno z pracy,akurat niedaleko stadionu. Tylu najebanych dziadów 40-50lat to w życiu nie widziałem. Ledwo chodzący,szalik wiszący jak na manekinie,pod pachę z kolegą,duma Widzewa.
Może wreszcie wybierzesz się na mecz z klubu z Polesia, dopiero zobaczysz prawdziwych najebanych dziadów.

MW10
Posty: 707
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 19.03.2017, 09:11

Gdzie było wczoraj 400 osób chuligańskiej bandy armii czerwonej jak przez kilkanaście godzin parchatki oddawały barwy w każdej możliwej części wschodniej miasta?
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

does.not.matter
Posty: 262
Rejestracja: 06.03.2007, 11:44
Lokalizacja: 1910!

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: does.not.matter » 19.03.2017, 09:14

MW10 pisze:Gdzie było wczoraj 400 osób chuligańskiej bandy armii czerwonej jak przez kilkanaście godzin parchatki oddawały barwy w każdej możliwej części wschodniej miasta?
Was nie było na mieście, nie liczę tych gamoni w bramach na Starym Polesiu.

Kibic 30x
Posty: 216
Rejestracja: 22.01.2017, 19:44

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kibic 30x » 19.03.2017, 09:16

A gdzie byliście przez cała noc a ponoć Widzewa nie ma w Łodzi.

MW10
Posty: 707
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 19.03.2017, 09:58

Kibic 30x pisze:A gdzie byliście przez cała noc a ponoć Widzewa nie ma w Łodzi.
Gdzie byliśmy całą noc? No chyba koleżko musiałeś szybko do domu zawinąć po meczyku... ;-)
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

Kibic 30x
Posty: 216
Rejestracja: 22.01.2017, 19:44

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kibic 30x » 19.03.2017, 10:22

Nie było was w lokalach gdzie Widzew ze zgodami balowal do rana chodz ponoć to wasze miasto.Nie interesuje mnie zatrzynywanie jakiś pojedynczych aut na bramka bo to Izolator Boguchwala może kogoś dojeb... To jak puchar polski na narodowym Legia może sobie kroic bez oporów fanów piłki.

traffka90
Posty: 8
Rejestracja: 27.01.2017, 20:04

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: traffka90 » 19.03.2017, 10:26

Szkoda, że wczoraj masowe l4 wśród waszych bramkarzy na Pietrynie. Na limance, okolicznych uliczkach i karolewie żadnej żywej duszy. Także nie pierdolcie o jednej akcji gdzie wiekszość ludzi zbierała się na mecz, a po meczu chcący podjąć rękawice z wami pochowaliście się w bramach z menelami. WRWE !

Kibic 30x
Posty: 216
Rejestracja: 22.01.2017, 19:44

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kibic 30x » 19.03.2017, 10:32

Ile autokarów przewiezie dzis tyle tys Lks na wyjazd?

***1908***
Posty: 91
Rejestracja: 10.10.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ***1908*** » 19.03.2017, 10:52

Kibic 30x pisze:Ile autokarów przewiezie dzis tyle tys Lks na wyjazd?
ustaw sie i poczekaj to sie dowiesz :)
j**** zydzew stara k****!

Kibic 30x
Posty: 216
Rejestracja: 22.01.2017, 19:44

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kibic 30x » 19.03.2017, 10:56

Zobaczymy czy chociaż w połowie was tego będzie ponoć cała Lodz za Lksem

Ukochane Miasto
Posty: 321
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto » 19.03.2017, 11:00

MISTRZ1908 pisze:Wracałem niedawno z pracy,akurat niedaleko stadionu. Tylu najebanych dziadów 40-50lat to w życiu nie widziałem. Ledwo chodzący,szalik wiszący jak na manekinie,pod pachę z kolegą,duma Widzewa.
ku*** czy ty jesteś poważny?!
skoro jesteś kibolem to wiesz dobrze że ci 40-50latkowie to często bardzo aktywni kibice a nawet jeśli nie to ich synowie jeżdżą i działają jako młodsze pokolenie.
takie swięto jak wczoraj to jedna wielka balanga. Wielu ludzi nie widziało się szmat czasu!
czy naprawdę trzeba to tłumaczyć ???????????????

jak masz się do czegoś dojebać to ci podpowiem:

1) telebimy ciut za małe
2) za bardzo wiało na stadionie ,mogliby zamontować ogrzewanie
3) katering słaby bo nie można się napić kawy w filiżance lub whisky z colą
4) akustyka słabsza niż na Old trafford

barwy tracone na mieście to przy tej skali różnych ludzi kwestia więcej niż pewna ( ALE PRZYKRA DLA NAS)


stary dziad.

kmwtww10
Posty: 50
Rejestracja: 02.01.2017, 12:14
Lokalizacja: Stare Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kmwtww10 » 19.03.2017, 11:48

MISTRZ1908 pisze:Wracałem niedawno z pracy,akurat niedaleko stadionu. Tylu najebanych dziadów 40-50lat to w życiu nie widziałem. Ledwo chodzący,szalik wiszący jak na manekinie,pod pachę z kolegą,duma Widzewa.
to jest szczyt waszej białej zasranej hipokryzji! dobrze ze wy przed meczami jestescie trzezwi.Pewnie ładujecie pod sklepek Jack'a Danielsa albo jakies inne bourbony ;) + moze faktycznie pora wybrac sie do siebie na Karolewik na mecz i zobaczyc jak jest? - zakładam ze jest identycznie.

does.not.matter
Posty: 262
Rejestracja: 06.03.2007, 11:44
Lokalizacja: 1910!

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: does.not.matter » 19.03.2017, 11:52

[link]

faktycznie mało kto ma barwy... łowy klubu z Polesia musiały być solidne ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adik, kumitsu, MZK 1928, ZapytujeWas i 186 gości