www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Rafix
Posty: 247
Rejestracja: 09.07.2010, 19:06

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Rafix » 12.02.2017, 15:07

daleko pisze:
Rafix pisze:ze niby teraz bedziemy unikac meczow z wami? Nie wiem jak inni ale dla mnie to juz przeszlosc. Flage stracilo kilka osob i im powienien byc wstyd.
Co tak walczysz o ten sektor gosci jak i tak biletu nie dostaniesz na derby? 300 dla was. 200 dla Lecha. 200 dla Zawiszy. 200 dla Tyskich i koniec biletow. Tobie zostanie ogladanie tego w WidzewTV :) 5 zl zacznij zbierac ;)
Pozazdrościć Wam takich kibiców...
A co mam siedziec i plakac? Trafiliscie jedno auto ktore (podobno) nie bronilo tych flag za dobrze. Kilka osob dalo d*** przy flagach i tak, uderza to w cala widzewska spolecznosci ale nie tak jakby te flagi byly wyjebane z trybuny na ktorej sam siedzialem.
To samo bylo z Robotniczym. Kilka osob dalo d*** i to oni poniesli konsekwecje.
Jestem z tych osob ktorych nie rusza wyjebanie flag z magazynu czy samochodu i tyle. Nie pamietam zebym jakos bardzo swietowal flage Visitors walnieta z samochodu mimo iz Legia to kosa nr 1 dla mnie.
Bardziej mnie jaral kawalek flagi szarpnietej z ich zylety w 2002 chyba[/quote]

Skończ już się kompromitować a przy okazji ludzi związanych z Widzewem.



StareBałuty1908
Posty: 110
Rejestracja: 24.01.2017, 08:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: StareBałuty1908 » 12.02.2017, 15:11

Rafix pisze:
daleko pisze:
Rafix pisze:ze niby teraz bedziemy unikac meczow z wami? Nie wiem jak inni ale dla mnie to juz przeszlosc. Flage stracilo kilka osob i im powienien byc wstyd.
Co tak walczysz o ten sektor gosci jak i tak biletu nie dostaniesz na derby? 300 dla was. 200 dla Lecha. 200 dla Zawiszy. 200 dla Tyskich i koniec biletow. Tobie zostanie ogladanie tego w WidzewTV :) 5 zl zacznij zbierac ;)
Pozazdrościć Wam takich kibiców...
A co mam siedziec i plakac? Trafiliscie jedno auto ktore (podobno) nie bronilo tych flag za dobrze. Kilka osob dalo d*** przy flagach i tak, uderza to w cala widzewska spolecznosci ale nie tak jakby te flagi byly wyjebane z trybuny na ktorej sam siedzialem.
To samo bylo z Robotniczym. Kilka osob dalo d*** i to oni poniesli konsekwecje.
Jestem z tych osob ktorych nie rusza wyjebanie flag z magazynu czy samochodu i tyle. Nie pamietam zebym jakos bardzo swietowal flage Visitors walnieta z samochodu mimo iz Legia to kosa nr 1 dla mnie.
Bardziej mnie jaral kawalek flagi szarpnietej z ich zylety w 2002 chyba
Skończ już się kompromitować a przy okazji ludzi związanych z Widzewem.[/quote]

Dokładnie. Tylko współczuć takiego podejścia.

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 12.02.2017, 19:46

Gringooo2 pisze:
rozpierdol pisze:Gringoo akurat to czy zostaniecie wpuszczeni najmniej zależy od kibiców.Miasto i psiarnia już tak zrobią byście nie weszli.

Ktoś kto myśli inaczej jest głupcem albo udaje głupca.
Hehe no oczywiście panie jasnowidzu, Wy jak zwykle macie gówno do gadania i w całej Polsce derby na nowych stadionach odbywają się bez gości , najlepszy przykład to Kraków Gdansk Gdynia itd .
Czyli jednak jesteś głupcem.

Nikt normalny nie napisze że kibice będą mieli coś do gadania w kwestii wpuszczania kibiców gości na mecz derbowy.A skoro mają według Ciebie to dlaczego derby u Was odbyły się bez kibiców gości??Odpowiedz mądralo ale nie wymawiaj się na jedną trybunę.Ponoć u was w klubie rządzą kibole.
Każdy w miarę ogarnięty kibic Łksu nie będzie pisał dyrdymałów,że to czy wejdziecie zależy od kiboli Widzewa.

Ogólnie to po raz kolejny zostałeś tutaj pozamiatany jak kiep.
1910

Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fanatycy Widzewa » 12.02.2017, 19:54

jeszcze taka ciekawostka o naszym stadionie, w weekend odbywały się tam dni otwarte i można było go zwiedzać
przewinęło się 6,5-7 tyś ludzi :-)

http://www.widzewtomy.net/aktualnosci/t ... wy-stadion

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 13.02.2017, 03:42

Derby bez ŁKS to bedzie wielki c*** a nie derby.Z tym to sie zgodza chyba wszyscy
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

old school CRBB
Posty: 111
Rejestracja: 04.01.2017, 09:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: old school CRBB » 13.02.2017, 08:00

cobytu pisze:Derby bez ŁKS to bedzie wielki c*** a nie derby.Z tym to sie zgodza chyba wszyscy
Potwierdzam, lepszy był doping na derbach z Budowlanymi na siatce niż na tych bez Widzewa .

cbc1910
Posty: 86
Rejestracja: 10.07.2015, 23:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cbc1910 » 13.02.2017, 08:04

StareBałuty1908 pisze: Beka natomiast była, również w moim przypadku, że M skakał jak panienka (nie obrażając M) od SLD po PiS, przyznacie, że dwa różne bieguny polityczne... Ale domyślam się, że cel uświęcił środki, macie co chcieliście.
Właśnie takie takie wypowiedzi jak Twoja prowokują do niepotrzebnej napinki - czy ty jesteś ogarnięty , czy umiesz czytać ze zrozumieniem?
Napisałem wyraźnie dlaczego z takiej a nie innej listy wyborczej startował , nie chodzi o jego poglądy polityczne czy też zmianę poglądów politycznych , tylko i wyłącznie o dostanie się do RM !!! Więc bekę powinniśmy z Was kręcić że nic a nic nie orientujecie się w tego typu kwestiach i nie rozumiecie pewnych spraw ale drwić potraficie ,tylko jak widać teraz ta beka którą kręciliście odbija się co niektórym duuużą czkawką.

StareBałuty1908
Posty: 110
Rejestracja: 24.01.2017, 08:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: StareBałuty1908 » 13.02.2017, 09:27

To Ty czytaj ku*** ze zrozumieniem. Napisałem przecież, że rozumiem, że cel uświęca środki.
I że z mojego dużego grona znajomych nikt się nie śmiał jak po raz pierwszy startował M.

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 13.02.2017, 09:50

[link]
Koledzy po koszulki przed sezonem? A tak poważnie to ciekawe co ich interesuje w takim sklepie? Szukali bandytów? k**** jebane.

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 13.02.2017, 11:03

nikodem pisze:Podobno,byli po karnety,więć prosze o ich liczbe,bo sie powiększyła.
Widać po twoim prowokacyjnym wpisie,że bardzo boli Cię ta liczba.Ma boleć :-)

serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 13.02.2017, 11:52

nikodem pisze:Podobno,byli po karnety,więć prosze o ich liczbe,bo sie powiększyła.
to chyba nic w porównaniu z komendantem głównym policji łódzkiej zatwardziałym kibicem drużyny z al.Unii Lubelskiej i jego synem wiernym fanem z Galery podobno ultrasem?
w ramach ciekawostki to za jego "panowania"w Łodzi policja zamknęła sektor gości na Widzewie.

StareBałuty1908
Posty: 110
Rejestracja: 24.01.2017, 08:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: StareBałuty1908 » 13.02.2017, 14:17

Red power pisze:
nikodem pisze:Podobno,byli po karnety,więć prosze o ich liczbe,bo sie powiększyła.
Widać po twoim prowokacyjnym wpisie,że bardzo boli Cię ta liczba.Ma boleć :-)
Można znać szczegóły waszej akcji karnetowej ? Tzn. zniżki, promocje, gdzie były rozprowadzane itd., o ile to nie tajemnica oczywiście. Pytanie bez napinki.

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 13.02.2017, 15:06

Obrazek

Grubo!!! :) "osoby nie posiadające karnetu zostaną usunięte z życia osiedlowego"
https://t.me/pump_upp

piąty dan
Posty: 86
Rejestracja: 08.07.2016, 18:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: piąty dan » 13.02.2017, 15:16

Liczba sprzedanych karnetów na Widzewie podziałała na tyle mobilizująco na rywala że aż postanowili usuwać z życia osiedlowego tych co nie zakupią karnetów.Wzorem SP poszły też inne Łksiackie osiedla??

W sumie trochę to takie mobilizowanie na siłę ale każdy ma jakieś swoje sposoby.

daleko
Posty: 80
Rejestracja: 19.11.2016, 13:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: daleko » 13.02.2017, 15:29

StareBałuty1908 pisze: Można znać szczegóły waszej akcji karnetowej ? Tzn. zniżki, promocje, gdzie były rozprowadzane itd., o ile to nie tajemnica oczywiście. Pytanie bez napinki.
Informacje ogolnie dostepne.
Przedluzenie karnetu bylo 15%
Osiedla i FC do 100km 10% powyzej 100 km 20% powyzej 200 km 30% (dla osob zapisujacych sie na listy)
Karta kibica byla za free do konca roku teraz 10 zl
Tyle co pamietam z glowy.
A kupno to internet i siedziba kluba. Dla osob ktore jeszcze nie kupily mozna kupic przy zwiedzaniu stadionu.


Bedzie podane do wiadomoscie ile te SP kupilo tych karnetow?

ps. bez urazy ale logo waszego SP wyglada jak czerwony krzyz albo zakaz wiazdu ;)

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: sir. » 13.02.2017, 16:00

WidzewskaCharyzma pisze:...[/img]

Grubo!!! :) "osoby nie posiadające karnetu zostaną usunięte z życia osiedlowego"
wytłumaczy ktoś co to znaczy usunięcie z życia osiedlowego?co z ziomeczkami co nie kibicują?
Ostatnio zmieniony 13.02.2017, 16:02 przez sir., łącznie zmieniany 1 raz.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: sir. » 13.02.2017, 16:17

no właśnie tak to sobie wyobraziłem, kandydatura do głupoty roku.

cbc1910
Posty: 86
Rejestracja: 10.07.2015, 23:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cbc1910 » 13.02.2017, 16:54

StareBałuty1908 pisze: Beka natomiast była, również w moim przypadku, że M skakał jak panienka (nie obrażając M) od SLD po PiS, przyznacie, że dwa różne bieguny polityczne... Ale domyślam się, że cel uświęcił środki, macie co chcieliście.

.
to może zacznij czytać to co piszesz zanim klikniesz "wyślij"

Michu_Łódź
Posty: 181
Rejestracja: 23.05.2016, 12:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Michu_Łódź » 13.02.2017, 17:00

Skoro robicie takie akcje to nie piszcie,że nie ma parcia na karnety. Jednak troszke was interesuje nas wynik karnetowy ;-)

serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 13.02.2017, 17:10

Z tego co opowiadaja mi koledzy Łksiacy można wywnioskowac ze akurat takie ultimatum jakie postawili decyzyjni z Polesia skutkuje,to samo podobno tyczy sie zbiórek osiedlowych i wg.mnie taki "terror" w obecnych czsach jest jak najbardziej wskazany.Ilu jest takich kozaczków na Łksie i na Widzewie zresztą też co to dumnie wożą sie że są z Widzewa czy tak Łksu a na mecze nie chodzą.
nikodem pisze:Nic dziwnego że tak,was boli to Stare Polesie,wszak to jedno z najbardziej aktywnych osiedli w Łodzi,tam jest tylu fanatyków,że mogą sobie na takie ,,coś''bez problemu pozwolić.
ohohoo i dlatego przy mobilizacji jest tych fanatyków 80 osób zbieraniny z całej okolicy,nie p****** głupot bo kazdy dobrze wie jak jest.Szczerze zycze Wam zebyscie tych karnetów opierdolili jak najwięcej,niech ta spirala karnetowa sie nakręca skorzystamy na tym wszyscy cała Łódź jako miasto nawet,niech wraca moda na kibicowanie

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 13.02.2017, 18:30

sir. pisze:
WidzewskaCharyzma pisze:...[/img]

Grubo!!! :) "osoby nie posiadające karnetu zostaną usunięte z życia osiedlowego"
wytłumaczy ktoś co to znaczy usunięcie z życia osiedlowego?co z ziomeczkami co nie kibicują?
Trzeba być pajacem żeby nie rozumieć. Chodzi o kibicowskie życie osiedlowe. Zbiórki,wspólna wigilia,wspólne akcje. Limitowane gadżety dla karnetowców. Przecież nikt nie będzie napierdalał swoich bo karnetu nie mają. Chodzi tylko o to,że nie będą mielu wpływu na wiele rzeczy i dostępu do gadżetów itp. A biorąc pod uwagę kto ogarnia SP to nie będzie wyjątków.

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 13.02.2017, 18:53

Jakby nie było to pomysł SP niezły.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: sir. » 13.02.2017, 20:07

MISTRZ1908 pisze:
sir. pisze:
WidzewskaCharyzma pisze:...[/img]

Grubo!!! :) "osoby nie posiadające karnetu zostaną usunięte z życia osiedlowego"
wytłumaczy ktoś co to znaczy usunięcie z życia osiedlowego?co z ziomeczkami co nie kibicują?
Trzeba być pajacem żeby nie rozumieć. Chodzi o kibicowskie życie osiedlowe. Zbiórki,wspólna wigilia,wspólne akcje. Limitowane gadżety dla karnetowców. Przecież nikt nie będzie napierdalał swoich bo karnetu nie mają. Chodzi tylko o to,że nie będą mielu wpływu na wiele rzeczy i dostępu do gadżetów itp. A biorąc pod uwagę kto ogarnia SP to nie będzie wyjątków.
życie osiedlowe to akurat szerszy temat niż gadżeciki i inne pierdółki bo chyba nie powiesz że każdy tam u was to maszyna do bicia.nie piszę że takie osoby będziecie traktować jak konfitury ale co przyjdzie taki na opłatek to mu palec pokażecie? haha

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 13.02.2017, 20:20

A jednak nie zrozumiałeś. Nie będe tłumaczył,ludzie z SP wiedzą o co chodzi i tyle.

sokół
Posty: 62
Rejestracja: 25.07.2016, 17:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: sokół » 13.02.2017, 20:52

wybaczcie, tak mnie rozbawił ten komunikat SP, że muszę wrzucić tu ten tekst, lepiej nie dało się tego ująć.. :D

''Ale mało tego. Znaleźli również bardzo cwany sposób (równie cwany, jak wchodzenie na mecz przez dziurę w płocie), na nabycie karnetu. Otóż jak brzmi komunikat: „Jeśli nie masz funduszu na karnet – zapisz się do Cosinusa. Szkoła jest NIEOBOWIĄZKOWA I BEZPŁATNA, a w zamian za zapisanie otrzymasz CAŁKOWICIE DARMOWY karnet wiosenny”. Tłumacząc na j. polski:

– zapisz się do Cosinusa, a pójdziesz tam dwa razy, czyli pierwszy i ostatni, a to znaczy, że edukacja ci nie grozi
– zapiszesz się za darmo
– dostaniesz za to karnet
– klub nie dostanie w całości twojej gotówki, ale pewnie jakiś procent tej kwoty, wynikający z twojego zapisu do szkoły, w której nigdy się nie znajdziesz...

Myślę, że ta logika daje podstawy, by stwierdzić że ełkaesiacy znaleźli nową „dziurę w płocie” na miarę swoich możliwości i XXI wieku!''

http://www.widzewtomy.net/aktualnosci/t ... ia-mature/

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 13.02.2017, 21:28

Możecie się śmiać,uprawiać swoje dzikie felietony ale mnie to akurat jedynie śmieszy. Na siłę chcecie cokolwiek znaleźć by podbudować swoje upadłe ego(sam nie wiem czy u Was istnieje takie coś jak pokora). Bo śmiejecie się z pierdół. A może pośmiejemy się jak te Wasze Einsteiny po Oxfordach tracą flagi na poczet tych ludzi bez szkoły? Mamy takie czasy,że ludzie bez szkół zarabiają dużo lepiej niż 30letni absolwenci najlepszych uczelni bez doświadczenia. Ale o tym dowiedzie się dopiero po gimnazjum. Pozdrawiam przekumaczy. Następnym razem obliczcie wzór na drogę,żeby szybciej zjebać z flagami.

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 13.02.2017, 21:47

MISTRZ1908 pisze:Możecie się śmiać,uprawiać swoje dzikie felietony ale mnie to akurat jedynie śmieszy. Na siłę chcecie cokolwiek znaleźć by podbudować swoje upadłe ego(sam nie wiem czy u Was istnieje takie coś jak pokora). Bo śmiejecie się z pierdół. A może pośmiejemy się jak te Wasze Einsteiny po Oxfordach tracą flagi na poczet tych ludzi bez szkoły? Mamy takie czasy,że ludzie bez szkół zarabiają dużo lepiej niż 30letni absolwenci najlepszych uczelni bez doświadczenia. Ale o tym dowiedzie się dopiero po gimnazjum. Pozdrawiam przekumaczy. Następnym razem obliczcie wzór na drogę,żeby szybciej zjebać z flagami.
Dobry z Ciebie herbatnik Mistrzu.

Ty też wszystko tak dosłownie bierzesz że aż strach haha.

No trzeba przyznać że troszkę beka jest z tego groźnego komunikatu waszych z SP.No bo co?Młodych do bicia choćby nie kupili karnetow to nie odsuniecie od życia osiedlowego.Jedynie jakimś szczurkom co się do niczego nie nadają pogrozicie palcem,nie dostaną jakichś gadżetów choćby antyWRWE i tyle z waszego komunikatu.
1910

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 13.02.2017, 21:55

Szybko zmieniliście temat. Może wrócimy do zdjęcia,które wstawiłem? Jak takich macie fanów to pies was jebał. Mogli chociaż mundury ściągnąć. To decyzyjni czy młodzi do bicia? Można tak w kółko. Ma to sens? Szukanie na siłe sensacji i tyle.

daleko
Posty: 80
Rejestracja: 19.11.2016, 13:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: daleko » 13.02.2017, 21:59

Chyba nie zaczailes o co chodzi.
Takie cosinus to jest okradanie a nie pomoc dla klubu. Pewnie jakis procent klub dostanie bo pewnie cosinus jakies dofinansowania ma od ucznia ale serio?

Jeszcze raz zapytam czy bedzie gdzies podana liczba tych karnetow SP?
Ciekawi mnie ile trzeba kupic tych karnetow zeby mianowac sie najbardziej fanatycznym osiedlem w miescie.

@Mistrzuniu
Te zdjecie bylo zrobione przy zwiedzaniu stadionu przy stanowisku klubu z pamiatkami. Noe jest to sklep kibicow. W czasie zwiedzania podobno przez stadion przewinelo sie okolo 7 tys ludzi wiec i dwoch psow nie dziwi mnie jakos

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 13.02.2017, 22:11

MISTRZ1908 pisze:Szybko zmieniliście temat. Może wrócimy do zdjęcia,które wstawiłem? Jak takich macie fanów to pies was jebał. Mogli chociaż mundury ściągnąć. To decyzyjni czy młodzi do bicia? Można tak w kółko. Ma to sens? Szukanie na siłe sensacji i tyle.
Może lepiej porozmawiać o waszym fanie,byłym komendancie wojewódzkim policji??Ponoć za młodu latał jako Łksiak na Retkinii a miłość do Łks pozostała po dziś dzień.
Całkiem niedawno szkodził kibicom Widzewa zamykając trybuny za piro w tym samym czasie apelował do prezesów innych klubów by wpuszczali kibiców Łksu do siebie na mecze:)

Także Mistrzu może się odniesiesz do tego jak już zacząłeś wklejać jakieś zdjęcia psiarni,która nie wiadomo w jakim celu w tym sklepie się pojawiła.
1910

does.not.matter
Posty: 262
Rejestracja: 06.03.2007, 11:44
Lokalizacja: 1910!

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: does.not.matter » 13.02.2017, 22:18

MISTRZ1908 pisze:Szybko zmieniliście temat. Może wrócimy do zdjęcia,które wstawiłem? Jak takich macie fanów to pies was jebał. Mogli chociaż mundury ściągnąć. To decyzyjni czy młodzi do bicia? Można tak w kółko. Ma to sens? Szukanie na siłe sensacji i tyle.
Pomyśl. Były dni otwarte przez które przewinęło się kilka tysięcy ludzi, zwykłych kibiców, ale też fanatyków. Myślisz, że przez te 3 dni od czasu do czasu jakaś suka nie podjedzie zobaczyć co się dzieje. Jak dzieciom w szkole trzeba tłumaczyć oczywistości.

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 13.02.2017, 22:21

rozpierdol pisze:
MISTRZ1908 pisze:Szybko zmieniliście temat. Może wrócimy do zdjęcia,które wstawiłem? Jak takich macie fanów to pies was jebał. Mogli chociaż mundury ściągnąć. To decyzyjni czy młodzi do bicia? Można tak w kółko. Ma to sens? Szukanie na siłe sensacji i tyle.
Może lepiej porozmawiać o waszym fanie,byłym komendancie wojewódzkim policji??Ponoć za młodu latał jako Łksiak na Retkinii a miłość do Łks pozostała po dziś dzień.
Całkiem niedawno szkodził kibicom Widzewa zamykając trybuny za piro w tym samym czasie apelował do prezesów innych klubów by wpuszczali kibiców Łksu do siebie na mecze:)

Także Mistrzu może się odniesiesz do tego jak już zacząłeś wklejać jakieś zdjęcia psiarni,która nie wiadomo w jakim celu w tym sklepie się pojawiła.
Zdjęcie niefortunne i tyle. Ale pewna specyfika jest. Nie doszukuje się na siłę w nim c*** wie czego jak Wy od kilkunastu postów o zdaniu na grafice SP. To PONOĆ Wasi kibice.

polakmaly
Posty: 113
Rejestracja: 05.11.2013, 22:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: polakmaly » 13.02.2017, 22:25

old school CRBB pisze:
cobytu pisze:Derby bez ŁKS to bedzie wielki c*** a nie derby.Z tym to sie zgodza chyba wszyscy
Potwierdzam, lepszy był doping na derbach z Budowlanymi na siatce niż na tych bez Widzewa .
pytanie do osób z Łodzi ci Budowlani to jakaś ogarnięta grupa czy janki z siatki? Bardziej pro Widzew czy pro ŁKS?

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 13.02.2017, 22:30

does.not.matter pisze:
MISTRZ1908 pisze:Szybko zmieniliście temat. Może wrócimy do zdjęcia,które wstawiłem? Jak takich macie fanów to pies was jebał. Mogli chociaż mundury ściągnąć. To decyzyjni czy młodzi do bicia? Można tak w kółko. Ma to sens? Szukanie na siłe sensacji i tyle.
Pomyśl. Były dni otwarte przez które przewinęło się kilka tysięcy ludzi, zwykłych kibiców, ale też fanatyków. Myślisz, że przez te 3 dni od czasu do czasu jakaś suka nie podjedzie zobaczyć co się dzieje. Jak dzieciom w szkole trzeba tłumaczyć oczywistości.
A Wy jak dzieci bedziecie roztrząsać darmowe karnety? Nie wszyscy mają kasę na karnet. Ja wiem,rozumiem,u Was sami bogacze. Uwierz,że są ludzie,którzy oddadzą serce dla klubu i kołują kasę na bilety bo nie stać ich na karnet na całą runde. Mało takich w całej Polsce? I myślę,że może kilka procent będzie stamtąd,nikt kogo stać nie będzie się na siłę zapisywał. Niestety nie wszystkim wiedze się znakomicie bo życie różnie się układa. Tak trudno załapać? I nie pierdolcie o okradaniu jakimś klubu bo My liczbą karnetów nigdy nie imponowaliśmy. Ale takie akcje jak na SP mają jedynie wpoić w kibiców,że karnet to podstawa kibica.

does.not.matter
Posty: 262
Rejestracja: 06.03.2007, 11:44
Lokalizacja: 1910!

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: does.not.matter » 13.02.2017, 22:34

Nie wiem czemu posta w sprawie karnetów u was kierujesz w moją stronę. Nie zabierałem głosu w tej sprawie i nie mam zamiaru zabierać. A że ludziom różnie układa się w życiu, wiem o tym bardzo dobrze.

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 13.02.2017, 22:40

Post poszedł w odpowiedzi na Twoje wyjaśnienia. Może ciut niefortunnie trafił do Ciebie. Miał tylko pokazać niektórym(niekoniecznie Tobie)jak to wszystko wygląda. I tak na nawet najbardziej banalny temat nie będzie zgody obu stron. Każdy podkoloryzuje na swoje i tyle byle niby jakoś dopiec rywalowi. Koniec tematu bo każdy kończy się tak samo,to tylko internet.

StareBałuty1908
Posty: 110
Rejestracja: 24.01.2017, 08:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: StareBałuty1908 » 13.02.2017, 22:51

piąty dan pisze:Liczba sprzedanych karnetów na Widzewie podziałała na tyle mobilizująco na rywala że aż postanowili usuwać z życia osiedlowego tych co nie zakupią karnetów.Wzorem SP poszły też inne Łksiackie osiedla??

W sumie trochę to takie mobilizowanie na siłę ale każdy ma jakieś swoje sposoby.
Nie poszły.

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 13.02.2017, 22:57

Interesujące jest to nagłe zainteresowanie karnetami z waszej strony, troche późno i bez polotu, ale macie się od kogo uczyć, jak w wielu innych aspektach to bywało, może to kiedyś przyniesie dla was wymierny skutek, a tak na razie pozostaje "nowoczesna dziura w płocie".
https://t.me/pump_upp

StareBałuty1908
Posty: 110
Rejestracja: 24.01.2017, 08:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: StareBałuty1908 » 13.02.2017, 23:04

cbc1910 pisze:
StareBałuty1908 pisze: Beka natomiast była, również w moim przypadku, że M skakał jak panienka (nie obrażając M) od SLD po PiS, przyznacie, że dwa różne bieguny polityczne... Ale domyślam się, że cel uświęcił środki, macie co chcieliście.

.
to może zacznij czytać to co piszesz zanim klikniesz "wyślij"
Moja wypowiedź stanowi całość z tym niepogrubionym przez ciebie fragmentem. Więc może przeczytaj najpierw co cytujesz ?

Michu_Łódź
Posty: 181
Rejestracja: 23.05.2016, 12:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Michu_Łódź » 13.02.2017, 23:08

Wasze karnety to wasza sprawa. Tylko ile się nasłuchałem i naczytałem waszych komentarzy na nasz temat. O sprzedaży fundowanych po 80 pln,że to tanio i potem nam nie starczy kasy na opłaty. Teraz wy robicie nakretke na karnety dedykowane po 70 pln. Tylko nikt z was nie pisał,że mamy 100 supervipów po około 2 tysiące pln czy kilkaset sprzedanych vipów. Macie teraz mobilizacje i na pewno jakiś wpływ na to miała nasza rekordowa sprzedaż. Mało kto z nas spodziewał się takiej liczby,a co dopiero kibice Łks-u. Jeszcze dodam ,że na zegar ponad 70% karnetów sprzedanych, a jeszcze dojdzie sporo z list :-).

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adik, dzekus, hdg, KamykOKS, Kickers, modest i 488 gości