www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 20.03.2017, 12:56

Ty ale to że polowaliście na dojazdówkach czy tam czatowaliście na tych co pobłądzili gdzieś to akurat nikt z tego zarzutu nie robi ale też raczej nie ma się co spuszczać nad takimi rzeczami.



mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 20.03.2017, 13:01

rebe, jedyne na co ty polowałeś to były gile w twoim garbatym nosie, partyzant się znalazł.

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 20.03.2017, 13:20

Tak dla ochłonięcia.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=IasKCBvTUq8[/youtube]
https://t.me/pump_upp

antyGW
Posty: 182
Rejestracja: 30.06.2011, 11:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: antyGW » 20.03.2017, 13:53

Panowie dajcie sobie spokój z tym pajacem gringo/ low kick na kolano i 123 inne konta. Imbecyl napina się i udaje wszechwiedzącego, a tak naprawdę w d**** był i gówno widział. Wie tylko tyle co usłyszał od kolegów, świadczy o tym chociażby to że napierdala posty na tym forum w momencie gdy jego koledzy są na wyjeździe :) Nie warto tego głąba traktować poważnie
ŁKS INTERNET HOOLIGANS
rozpierdol pisze:
14.09.2017, 08:44
Na forum też same wariaty.Wywodzący się z kibolskiego grona Radicaal,znający ludzi z całej kibolskiej Polski Nikoś,siejący TERROR w ŁDZ łodzianin98,zapraszający na zbiórki MW10,no i mający w zanadrzu pińcet kont władca tematu entliczek.

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Szeptem » 20.03.2017, 14:29

Gringooo2 pisze:tak btw, popytajcie może swoich nowych żonek z Wisły jak chętnie sie pokazywali Władcy Krakowa w centrum , jak na rynku bawiła sie Cracovia z Lechem i resztą...
i vice versa wielokrotnie, ale co to ma do rzeczy? Nie wiem czego to ma dowieść. Nie mówiąc już o tym że nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, pewnie nie ale krakowski rynek nie jest opanowany przez kibiców, a przez całą masę turystów tych z kraju i zagranicy, psiarnie i kamery na każdym. Od Wisły trzy chuje w bok koleżko bo masz małe albo i żadnego pojęcia na temat krakowskiego klimatu.


Nie rozumiem też jak można pisać że stadion Widzewa jest taki czy owaki, obiektywnie zrobiony został kawał dobrej roboty, schludny i przede wszystkim proporcjonalny.

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 20.03.2017, 14:44

Porównanie do Krakowa naprawdę z d***.Ale czekaj bo zaraz rabin się zaloguje na swoje konto Cracoviak79 i napisze kto co był heheh.

Co do postu o stadionie to tej zakompleksionej d**** MENTOLA nawet nie ma co komentować,bo wszystkie jego wpisy na tym forum dotyczą Ruchu,Widzewa i Wisły.
1910

WhiteFanatic
Posty: 111
Rejestracja: 13.08.2007, 15:15
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WhiteFanatic » 20.03.2017, 14:58

Ludzie zróbcie już wydech, weekend się skończył i życie toczy się dalej. Jeżeli wpisy które tutaj padają są autorstwa ludzi którzy udzielają się w jakichkolwiek płaszczyznach w naszym mieście to aż wstyd że Polska to musi czytać. Chociaż wierzę że większość to zwykłe milicyjne prowokacje które takim dokładaniem do pieca mają tylko sprowokować kogoś do napisania czegoś dla nich interesującego.
Ja oczywiście bezstronny nie jestem ale spodziewałem się większego bum. Ludzi w c***, nie da sie ukryc. Co do opraw myślę że stać Was na zdecydowanie na więcej.
Cała forumową wojnę o terroryzowaniu Łodzi czy przez jednych czy przez drugich możecie sobie włożyć między bajki. Najbardziej zastanawia mnie wpis Fanatycy Widzewa bo uważam ją/jego za jedną z najbardziej ogarniętych osób z naszego miasta na tym forum, kalkulatory? To co według Was powinniśmy zrobić?
Każdy na własną rękę mógł starać się uprzykrzyc dzień ludzia wybierającym się na mecz i po tym co można było przeczytać na Waszym forum kilku osobom się udało. Ani Wy nie jestescie po tym meczu mocniejsi ani my slabsi.
Piotrkowska była Wasza, gratuluję.

Walczycie tutaj z tym gringo a czytając Wasze wpisy niewiele się od niego różnicie. Trochę pokory i jednym i drugim.

Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fanatycy Widzewa » 20.03.2017, 15:12

WhiteFanatic pisze:Cała forumową wojnę o terroryzowaniu Łodzi czy przez jednych czy przez drugich możecie sobie włożyć między bajki. Najbardziej zastanawia mnie wpis Fanatycy Widzewa bo uważam ją/jego za jedną z najbardziej ogarniętych osób z naszego miasta na tym forum, kalkulatory? To co według Was powinniśmy zrobić?
napisałam Ci na priwa, czego dotyczył mój wpis o kalkulatorach, nie dotyczył on na pewno tego co się działo na mieście, gdyż po prostu nie było mnie tam wtedy i nie mogę się obiektywnie wypowiedzieć

mecze otwarcia i w ogóle mecze na nowych stadionach rządzą się swoimi prawami, i tak też było (niestety) i u nas
bardzo dużo ludzi, głodnych stadionowej atmosfery jakiej w Łodzi i na Widzewie nie było od lat, mnóstwo debiutantów i ludzi którzy zjechali po latach z najróżniejszych zakątków Polski, do tego długa ceremonia otwarcia, zimno i wiatr, który popsuł prezentacje ultras, problemy z nagłośnieniem... ogólnie daliśmy radę, ale stać nas na wiele wiele więcej. będziemy nad tym pracować. i tyle

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 20.03.2017, 15:29

Parchy z aleji unii 2 całe swoje istnienie w naszym cieniu i tylko na kibice.net mogą się odgryzać. Nie ma sensu sie z cwelami dochodzić bo tym k***** naplujesz w ryj to powiedzą że deszcz pada. Jak czytam co te k**** tu wypisują to mnie śmiech ogarnia :) 18 tysiecy ludzi na ich stadionie to jest przez całą rundę,a nam ubliżają że doping był chujowy,że stadion z pół produktów,jasnowidze pierdoleni już wiedzą że nam frekwencja padnie,obśmiewają nasz stadion podczas gdy w poduche płączą że im pół stadionu podpierdolili i na samo hasło "druga strona odpowiada" do końca życia będą płonąć ze wstydu. Drodzy Widzewiacy zapamiętajcie jedno...IM BARDZIEJ żydzi PRÓBUJĄ UMNIEJSZYĆ NASZE DOKONANIA TO WIEDZCIE ŻE TYM BARDZIEJ ICH TO BOLI. Wstyd ku*** na całą Polske jak ludzie podróżują pkp i widzą to coś niedokończonego co parchy nazywają stadionem. Oni wszystkie obelgi wymyślają ze zgryzoty że nawet już nie tylko sportowo ale i infrastrukturalnie nie są w stanie nam dorównać i dlatego kundle tak ujadają :) Gdy widzicie te wszystkie posty tych gringów,dintrów i c*** wie jeszcze jakich klaunów to możecie być dumni...NASZE SUKCESY BOLĄ ICH JAK JASNY SKURWYSYN :) ŁÓDŹ SIĘ BAWI,WIDZEW ŚPIEWA "j**** k**** Z KAROLEWA"
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 20.03.2017, 15:47

jedyne co pokazuje ten Twoj wywód, to twoj bol d*** i niemałe kompleksy.

Macie stadion z 4 trybunami, sprzedaliscie rekordową ilosc karnetów, zjechało sie Was od c**** na mecz otwarcia i co z tego ? Pompowaliscie wielki balonik, pękł i co się zmienia ?
Stało sie cos takiego czym mozecie sie pochwalic, oprocz tego ze w Łodzi w koncu tego jednego dnia czuliscie sie jak u siebie :D ?


To wy piszecie o nas i sie caly czas porownujecie, zamiast zajac sie swoim świętem jakie mieliscie w sobote. Prosze bardzo, chwalcie sie jak tam Wam poszło, ile swieczek zescie wykierali, wrzucajcie filmy i relacje , ale nie... bo wy musicie oczywiscie srac sie do nas, i zaklinać rzeczywistośc jak to nas bardzo boli ten Wasz stadion, i to że was sie ze wszystkich dziur zjechało 18 tysięcy. ...
hahaha nic sie nie zmieniacie, co by sie nie działo to schemat w waszych glowach jest taki sam czerwone buractwo..
Pato 1908 Gang

Ukochane Miasto
Posty: 322
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto » 20.03.2017, 15:49

a ja chciałem spytać kiboli Łks w ramach "internetowego futbol-cafe :-)"

zakładając hipotetycznie że sprawdzą się pewne pogłoski o szmaciarzu z Piaseczna w waszym klubie...to jak na to zareaguje wasze środowisko??
ciekaw jestem tego ;-)

ŁKSC
Posty: 62
Rejestracja: 07.09.2016, 09:47

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŁKSC » 20.03.2017, 15:53

Polecimy z nim na pelnej stylowce tak jak chlopaki polecieli z Hanna Zdanowska na boisku podczas ceremonii otwarcia naszej Trybuny co chopcy jej pojechali ze jak to my nie mamy a wy macie i gdzie jest stadion. Takze mozesz byc o knura spokojny.

Pato 1908 Gang
ŁKSCwel

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 20.03.2017, 15:58

no i odpowiedział Ci na to górnolotne i wcale nie napinkowe pytanie Twoj kumpel po szalu, możesz prowadzić z nim dalej dyskusje.
Pato 1908 Gang

Ukochane Miasto
Posty: 322
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto » 20.03.2017, 16:00

Gringooo2 pisze:jedyne co pokazuje ten Twoj wywód, to twoj bol d*** i niemałe kompleksy.

Macie stadion z 4 trybunami, sprzedaliscie rekordową ilosc karnetów, zjechało sie Was od c**** na mecz otwarcia i co z tego ? Pompowaliscie wielki balonik, pękł i co się zmienia ?
Stało sie cos takiego czym mozecie sie pochwalic, oprocz tego ze w Łodzi w koncu tego jednego dnia czuliscie sie jak u siebie :D ?


To wy piszecie o nas i sie caly czas porownujecie, zamiast zajac sie swoim świętem jakie mieliscie w sobote. Prosze bardzo, chwalcie sie jak tam Wam poszło, ile swieczek zescie wykierali, wrzucajcie filmy i relacje , ale nie... bo wy musicie oczywiscie srac sie do nas, i zaklinać rzeczywistośc jak to nas bardzo boli ten Wasz stadion, i to że was sie ze wszystkich dziur zjechało 18 tysięcy. ...
hahaha nic sie nie zmieniacie, co by sie nie działo to schemat w waszych glowach jest taki sam czerwone buractwo..

tak. stało się.
pokazaliśmy jak mocno kochamy nasz Klub
na stadionie był przekrój wiekowy fanatyków oraz dzieci z których na pewno część będzie za ileś tam lat wiernymi kibicami Widzewa.
tak stało się : jeszcze parę lat temu myśleliśmy że to koniec Widzewa a stadion to jedynie mrzonka nie do zrealizowania.
w tych dziurach jak to mówisz jest w wielu przypadkach tak samo jak w waszym fc w Piotrkowie czy Aleksie, duży potencjał sportowy i jeszcze nie raz po głowach dostaniecie od tych "dziur"

a stadion was boli i wkurwia.
dobrze wiesz że jakby kasa poszła na wasz stadion 4 trybuny to praktycznie po nas !

zresztą największy ból to chyba było słychać w głosie Zdanowskiej w czasie otwarcia..jakby mogła to by nic nie powiedziała .
chyba się was boi :-)

Vincentus
Posty: 67
Rejestracja: 08.09.2016, 14:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Vincentus » 20.03.2017, 16:00

Skąd pogłoski o tym, że knur się chce wkręcić do Łksu? Brzmi absurdalnie.

Wystarczy jeden wpis z jednej czy drugiej strony o jakimś terrorze by ruszyła lawina napinki. Nie widzicie, że ten cały low kick to zwykły prowokator?? Tak jak i niektórzy wpisujący się tutaj jako Widzewiacy.
RTS&HKS

Psoriasis
Posty: 228
Rejestracja: 18.07.2015, 15:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Psoriasis » 20.03.2017, 16:10

Nie ma to jak po pracy wlaczyc sobie lodzki klimat na kibice net i czlowiekowi od razu humor sie poprawia. W jakze innym derbowym miescie mieszkam... Ale co miasto to obyczaj.

bez-napinki
Posty: 1578
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 20.03.2017, 16:44

Moja obiektywna opinia:
Z mojej strony na pewno spodziewałem się więcej po ultrasach Widzewa, można ich wytłumaczyć brakiem organizacji spowodowanej pierwszym meczem, oprawy raczej na średnim poziomie. Widzew stać zdecydowanie na więcej i głęboko wierzę, że jeszcze rozjebią system, jak np. Układanką. :)
Sam stadion bardzo ładny, schludny, taki jak powinien być, nachylenie trybun w porządku. Z zewnątrz od strony zegara przypomina mini Old Trafford. :)
Psy pod stadionem od strony blokowisk (w stronę Pietryny) pospinane i szukały miłośników napojów wysokoprocentowych.
W drodze na stadion, jak i ze stadionu nie uświadczyliśmy ŁKS-u.
Podsumowując, otwarcie z jebnięciem, ale mogło być lepiej (i będzie). :)
R & W !

PS. Dobra liczba ŁKS-u na Ruchu Wys. Maz.

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 20.03.2017, 16:58

Gringooo2 pisze:Macie stadion z 4 trybunami, sprzedaliscie rekordową ilosc karnetów, zjechało sie Was od c**** na mecz otwarcia i co z tego ? Pompowaliscie wielki balonik, pękł i co się zmienia ?
Stało sie cos takiego czym mozecie sie pochwalic, oprocz tego ze w Łodzi w koncu tego jednego dnia czuliscie sie jak u siebie :D
Wiesz co to zmienia wcale nie zakompleksiony cebulaku?To że Widzew jako klub podnosi się.To,że dzieciaki,których było sporo na meczu otwarcia a wcześniej sporo zwiedzało stadion być może za jakiś sporo z nich stanie się kibicami Widzewa.To wszystko działa na korzyść.
Ja wiem,że dla takiego patologa jak ty to nic takiego ale to właśnie pokazuje jaki masz ból d***.
1910

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 20.03.2017, 18:39

Ale żeś strzelił z dupska...

Wy naprawdę myślicie że musicie na siłę wmawiać nam kompleksy , i nie możecie się zająć sobą , tylko musicie udowadniać że coś tam nas wiecznie boli ?

Tak wygląda rzeczywistość , macie stadion a my nie , jest Was więcej i potraficie się zorganizować , a u nas trochę rzeczy kuleje.
Ale jesteśmy z tym pogodzeni już od dawna , i wielokrotnie było to też pisane w tym temacie. Kazdy wie jakie sa mocne strony Widzewa , i w czym z kolei ŁKS nadrabia.
Wasze otwarcie stadionu na chwilę obecną nic nie zmienia , tylko może nas zmobilizować do działania i wg mnie już trochę to widać , tak jak my was rykoszetem zmobilizowalismy żebyście spieli dupska i ruszyli się cała rzeszą po karnety...
Naprawdę myślisz że u nas nie ma dzieciarni na stadionie i małolatów ? Mów o korzyściach jak już będzie je widać , bo inaczej możesz się srogo zawieźć.
Jest was więcej jako ogółu , ale my też się dobrze mamy i wbrew temu co się wam wydaje i od bardzo dawna mamy czym przyciągnąć nowych kibiców. A jeśli uwazasz że jest inaczej to w jakim miejscu Wy jesteście najwięksi i najmocniesi pod słońcem ?
Pato 1908 Gang

morda z mordą
Posty: 2
Rejestracja: 12.03.2017, 23:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: morda z mordą » 20.03.2017, 18:45

330 fanatyków Łódzkiego Klubu Sportowego melduje się na niedzielnym wyjeździe.
gardzę widzewem, nie będzie tu żadnego dialogu z tymi pejsami ŚŻK!

Klubem Łodzi jest ŁKS

Galera Warriors

dintre
Posty: 312
Rejestracja: 13.12.2012, 12:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: dintre » 20.03.2017, 19:28

Ukochane Miasto pisze:a ja chciałem spytać kiboli Łks w ramach "internetowego futbol-cafe :-)"

zakładając hipotetycznie że sprawdzą się pewne pogłoski o szmaciarzu z Piaseczna w waszym klubie...to jak na to zareaguje wasze środowisko??
ciekaw jestem tego ;-)
Przyjmiemy go szampanem i kwiatami i powiemy:

Panie Sylwestrze dziękujemy, że tak pięknie przez całe lata upokarzał Pan kibiców Widzewa, a oni nic, abosolutnie nic nie zrobili, bo nie mieli jaj.
Jeszcze raz dziękujemy za rozpierdolenie Widzewa, co sprawiło, że teaz przez lata będą próbowali się wydostać z trzeciej ligi ;)

Właśnie tak go przyjmiemy!!
Tbm

Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fanatycy Widzewa » 20.03.2017, 19:44

Gringooo2 pisze:Jest was więcej jako ogółu , ale my też się dobrze mamy i wbrew temu co się wam wydaje i od bardzo dawna mamy czym przyciągnąć nowych kibiców.
staram się ciebie ignorować bo nie przejawiasz na tym forum dla mnie żadnej, ale to żadnej, wartości, nie czytam twoich elaboratów, nie odpisuje na nie itp., ale przewijając stronę rzucił mi się w oczy powyższy cytat
możesz SKRÓTOWO (bez swoich wywodów, elaboratów itp.) napisać co masz konkretnie na myśli ?
najlepiej wypunktować punkt po punkcie czym ŁKS może przyciągnąć nowych kibiców ?

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 20.03.2017, 20:02

gringo alias rebe alias low kick czy innych c*** to tchórz i obsrany wafel.
Jak dostaje za bardzo na jednym nicku, przenosi się na kolejny. I tak od 18-stu poprzednich.
Wszystko to pisze jest ch warte, nic nie znaczy w realnym świecie, skoro jego własne ziomy szczają na niego i każą mu zewrzeć ryło, a ten tego niestety nie potrafi.

Wyjątkowo ciężki przypadek.

dintre
Posty: 312
Rejestracja: 13.12.2012, 12:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: dintre » 20.03.2017, 20:04

Waszymi flagami ! I tym, że uchodzimy charakterną ekipę, a nie leszczy, którzy co kilka kat tracą najważniejsze flagi. Choćby tym :)
My jesteśmy Millwall, a wy jesteście Arsenal :)
Tbm

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 » 20.03.2017, 20:11

dintre pisze:Waszymi flagami ! I tym, że uchodzimy charakterną ekipę, a nie leszczy, którzy co kilka kat tracą najważniejsze flagi. Choćby tym :)
My jesteśmy Millwall, a wy jesteście Arsenal :)
heheheh
ty panie Millwall kiedy stoczyliście jakąś walke? najwięcej się tu eŁkaesiacy udzielacie, a w 2016 żadnego sparingu, można przegrać, można wygrać ale nic nie robić to troche słabo.

blah
Posty: 90
Rejestracja: 03.07.2016, 16:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: blah » 20.03.2017, 20:16

dintre pisze:Waszymi flagami ! I tym, że uchodzimy charakterną ekipę, a nie leszczy, którzy co kilka kat tracą najważniejsze flagi. Choćby tym :)
My jesteśmy Millwall, a wy jesteście Arsenal :)
linią propagandową to wy raczej oscylujecie wokół Polonii Warszawa i Cracovii. Millwall w dobrych czasach to akurat ekipa aktywna niekalkulująca i lubiaca sie bic a to do was dziewczyny niepodobne

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: troll internetowy » 20.03.2017, 21:13

jamnikaopetalszatan pisze: A tak mądrze zacząłeś..Elana to nasz uklad,z Wisla oficjalnie nic nas nie laczy,pojawiali sie niejodnokrotnie chłopaki z ekipy w barwach Wisły na meczach :)
Tak wiem, bo młodzi wymyślili sobie teraz jakieś "układy". Dla mnie jest proste. Są kosy, zgody i neutralność. A tak na dobrą sprawę czym się różni to od sztamy? Że układ dotyczy tylko "h"? A zgoda to co wg Ciebie? Że dochodzi wspólne picie, czy wspieranie się na meczach? Uważasz, że ja, czy chłopaki ze Strzemyka nie pili wcześniej z Elaną? Uważasz, że Widzew wcześniej nie wspiera Elany na jej meczach, a Elana nas?
old[Z] pisze:Macie dwie bardzo mocne ekipy,liczące się od dawien,dawna i nie zanosi się,aby to się zmieniło.Brakuje Wam chyba trochę obiektywizmu w stosunku do wroga,bo jedni,jak i drudzy wiedzą,że przeciwnik jest mocny i czasem trzeba przyznać trochę racji,docenić wroga.Myślę,że napinka by trochę zmalała w tym temacie.Wyśmiewanie ŁKS-u z racji ich stadionu i trybuny,jest też nie fair,bo dobrze wiecie,że ciężko mieć wpływ inwestycje miasta.A ŁKS,tak samo,jak Widzew zasługuje na porządny stadion,jaki ma Widzew.
Amen. Ja podejrzewam, że więcej osób by tu chętniej zaglądało, gdyby nie pusta napinka robiona przez paru nastoletnich głąbów.
old[Z] pisze:Zauważyłem,że po moich postach,jest na jakiś czas spokój :)
I chwała Ci za to. ;)

P.S. Gdzieś ktoś wspomniał o flagach. Był (nawet ciekawy) pomysł, żeby stracone flagi odzyskać. Gdyby się to udało Ełksa na pewno byłaby zdziwiona. ;) Pomysł jednak już niemal od samego początku był mało realny już nie tylko z uwagi na to, że wiele osób sprzeciwiło się temu ale także z uwagi na to, że jest więcej niż prawdopodobne, że lokalizacja fan Widzewa została zmieniona tuż po zaprezentowaniu ich zdjęć przez ŁKS. W tej sytuacji normalne, że Widzew skupi się na rewanżu i że ŁKS będzie oszczędnie prezentować swoje fany na swoich wyjazdach. Ale na pewno coś nam się trafi. Myślę, że to tylko kwestia czasu.

Czy wywieszenie "ŁKS Polska" do góry "kołami" byłoby faktycznie problemem? Dla mnie i dla wielu nie. Nie jest to bowiem ani godło, ani flaga Polski (na tej bowiem nie znajduje się żaden napis "ŁKS Polska").
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: obiektywnyFAN » 20.03.2017, 21:32

jaki pomysł?

yogi82
Posty: 53
Rejestracja: 13.12.2016, 20:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yogi82 » 20.03.2017, 21:59

troll internetowy pisze:
jamnikaopetalszatan pisze: A tak mądrze zacząłeś..Elana to nasz uklad,z Wisla oficjalnie nic nas nie laczy,pojawiali sie niejodnokrotnie chłopaki z ekipy w barwach Wisły na meczach :)
Tak wiem, bo młodzi wymyślili sobie teraz jakieś "układy". Dla mnie jest proste. Są kosy, zgody i neutralność. A tak na dobrą sprawę czym się różni to od sztamy? Że układ dotyczy tylko "h"? A zgoda to co wg Ciebie? Że dochodzi wspólne picie, czy wspieranie się na meczach? Uważasz, że ja, czy chłopaki ze Strzemyka nie pili wcześniej z Elaną? Uważasz, że Widzew wcześniej nie wspiera Elany na jej meczach, a Elana nas?
old[Z] pisze:Macie dwie bardzo mocne ekipy,liczące się od dawien,dawna i nie zanosi się,aby to się zmieniło.Brakuje Wam chyba trochę obiektywizmu w stosunku do wroga,bo jedni,jak i drudzy wiedzą,że przeciwnik jest mocny i czasem trzeba przyznać trochę racji,docenić wroga.Myślę,że napinka by trochę zmalała w tym temacie.Wyśmiewanie ŁKS-u z racji ich stadionu i trybuny,jest też nie fair,bo dobrze wiecie,że ciężko mieć wpływ inwestycje miasta.A ŁKS,tak samo,jak Widzew zasługuje na porządny stadion,jaki ma Widzew.
Amen. Ja podejrzewam, że więcej osób by tu chętniej zaglądało, gdyby nie pusta napinka robiona przez paru nastoletnich głąbów.
old[Z] pisze:Zauważyłem,że po moich postach,jest na jakiś czas spokój :)
I chwała Ci za to. ;)

P.S. Gdzieś ktoś wspomniał o flagach. Był (nawet ciekawy) pomysł, żeby stracone flagi odzyskać. Gdyby się to udało Ełksa na pewno byłaby zdziwiona. ;) Pomysł jednak już niemal od samego początku był mało realny już nie tylko z uwagi na to, że wiele osób sprzeciwiło się temu ale także z uwagi na to, że jest więcej niż prawdopodobne, że lokalizacja fan Widzewa została zmieniona tuż po zaprezentowaniu ich zdjęć przez ŁKS. W tej sytuacji normalne, że Widzew skupi się na rewanżu i że ŁKS będzie oszczędnie prezentować swoje fany na swoich wyjazdach. Ale na pewno coś nam się trafi. Myślę, że to tylko kwestia czasu.

Czy wywieszenie "ŁKS Polska" do góry "kołami" byłoby faktycznie problemem? Dla mnie i dla wielu nie. Nie jest to bowiem ani godło, ani flaga Polski (na tej bowiem nie znajduje się żaden napis "ŁKS Polska").
Trzy twoje odp jak najbardziej OK ale przy czwartej spinka FLAGI MAJA SIĘ DOBRZE I SĄ W ŁODZI.

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: troll internetowy » 20.03.2017, 22:41

Yogi, możesz dopatrywać się spinki, gdzie chcesz, ale spiny żadnej nie ma. Poza tym nie twierdziłem, że flagi nie są w Łodzi.

Pomysł był taki, żeby namierzyć halę na podstawie zdjęcia, gdzie wisiały te fany i je zajumać. Większość byłaprzeciw, bo to nie to samo, co odbicie flag. Poza tym ich już najprawdopodobniej dawno nie ma w tym budynku. A napisałem to tylko w ramach ciekawostki i dlatego, że jest nieaktualne.

P.S.

jamnikaopetalszatan, nie odniosłem się do jeszcze jednej kwestii.
Napisałeś:
pojawiali sie niejodnokrotnie chłopaki z ekipy w barwach Wisły na meczach :)
Jest to bzdura. Nikt z naszych nigdy nie przywdziewał się w barwy Wisły.
I oczywiście z Wisłą nic nas nie łączy tak po prawdzie. Byłaby zgoda (przecież kiedyś już była na linii Widzew-Wisła), ale chyba nie wyobrażasz sobie tej zgody, podczas gdy Wisła zadaje się z Sovią. Ja przynajmniej nie mam aż takiej wyobraźni.
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

piąty dan
Posty: 86
Rejestracja: 08.07.2016, 18:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: piąty dan » 20.03.2017, 22:53

Co do Sovii to sprawa jest prosta i jasna wbrew temu co tutaj niektóre leszcze z ciemnej strony miasta pisały.Derby Krakowa potwierdziły,że nie ma żadnego wspólnego bujania się.

asdfghjkl1910
Posty: 47
Rejestracja: 22.01.2017, 22:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: asdfghjkl1910 » 20.03.2017, 23:05

No niestety mylicie się, barwy Wisly na noszone przez spora część ekipy kolego. Tak samo jak nasze w Krakowie. Wiec nie wypowiadaj się za ekipe.

Gong
Posty: 28
Rejestracja: 27.02.2017, 23:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gong » 20.03.2017, 23:51

troll internetowy pisze:I oczywiście z Wisłą nic nas nie łączy tak po prawdzie.
Nic was nie łączy wcale, to przypomnij mi jakie ekipy przybiły oficjalny układ podczas meczu Wisła - Śląsk w zeszłej rundzie?

asdfghjkl1910
Posty: 47
Rejestracja: 22.01.2017, 22:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: asdfghjkl1910 » 20.03.2017, 23:57

Chłopak nie zorientowany w temacie. Na ten moment z Wisla łączy nas układ tak samo jak z Elana. Co z tego będzie czas pokaże. Coraz więcej kibicow przekonuje się do obu ekip wiec wróży to dobre kontakty.

Kibic 30x
Posty: 216
Rejestracja: 22.01.2017, 19:44

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kibic 30x » 21.03.2017, 08:55

A czemu nie mają pisać o sobocie skoro ich niby nie ma w Łodzi a jednak byli cała noc.Przeciez Łódź to niby Lks to tak trudno bylo wam zebrac chociaz te 300 osób w calej Łodzi

popopopopo
Posty: 144
Rejestracja: 22.11.2016, 14:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: popopopopo » 21.03.2017, 09:53

no i mielismy zebrać te 300 osoób i co zrobić? wjechać w was pod stadionem? ile ty masz lat gnojku, żeby takie głupoty pisać

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 21.03.2017, 11:47

Fanatycy Widzewa pisze:
Gringooo2 pisze:Jest was więcej jako ogółu , ale my też się dobrze mamy i wbrew temu co się wam wydaje i od bardzo dawna mamy czym przyciągnąć nowych kibiców.
staram się ciebie ignorować bo nie przejawiasz na tym forum dla mnie żadnej, ale to żadnej, wartości, nie czytam twoich elaboratów, nie odpisuje na nie itp., ale przewijając stronę rzucił mi się w oczy powyższy cytat
możesz SKRÓTOWO (bez swoich wywodów, elaboratów itp.) napisać co masz konkretnie na myśli ?
najlepiej wypunktować punkt po punkcie czym ŁKS może przyciągnąć nowych kibiców ?
fajny ten wstęp, dużo mnie to obchodzi heh. ale przechodząc do pytania ...

co Ty myslisz ze Ci wypisze punkt po punkcie jak to wygląda u nas, żebyscie mogli znowu od nas coś zgapić , czegoś sie nauczyc itp ? nie bądz smiesza, nasze ekipy od dawna są rozne i od dawna do młodych kibiców przemawiają rozne argumenty z naszej i z Waszej strony....

Naprawde myslisz ze ich nie mamy ? Doskonale wiesz o co chodzi bo od dawna już rozkminiacie co takiego mamy , i czym my w ogole przyciągamy tych ludzi od lat 90, ale Ty wolisz miec wszystko wypisane najlepiej ''punkt po punkcie'' żebyscie mogli jak zawsze zerznąc cos od nas , zebyscie zbytnio nie odstawali, prawda :-D ?
no chyba że faktycznie nie wiesz jakie mamy argumenty, więc zwracam honor i Ci napisze jeden, którego raczej nie zerżniecie-niepodrabialny KLIMAT.... pozdro

----------------------------------------------------
blah pisze: linią propagandową to wy raczej oscylujecie wokół Polonii Warszawa i Cracovii. Millwall w dobrych czasach to akurat ekipa aktywna niekalkulująca i lubiaca sie bic a to do was dziewczyny niepodobne
a Wy linią propagandową oscylujecie wokół Biura Propagandy ZSRR, nawet barwy te same....

chcesz nas porównać do Polonii, albo KSC... w takim razie wymień ile razy Polonia wygrała z Legią banda na bande, ile razy KSC wygrała w wiekszych liczbach z Wisłą, i ile to flag skosili Polonisci w ostatnich latach Legii, i ile flag potraciły na swoją korzysc ekipy z Krakowa ?
Nie ma wiekszej wartosci dla ekipy, niż jej flagi. I w tej akurat kwestii was jest bardzo łatwo porónwać do innych... najblizej co mi sie nasuwa to Polonia Bydgoszcz rozkradana przez Zawisze, i Kujawiak rozkradany przez chłopaków z Włocławskiej Patologii..
Pato 1908 Gang

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 21.03.2017, 12:10

Gringooo2 pisze:co Ty myslisz ze Ci wypisze punkt po punkcie jak to wygląda u nas, żebyscie mogli znowu od nas coś zgapić , czegoś sie nauczyc itp ? nie bądz smiesza
Rabin,kobita mnie z rana wkurwiła,ale dzięki tobie mam poprawiony humor na cały dzień.

Jak się okazuje Ełksa ma jakieś specjalne,pilnie strzeżone patenty na przyciąganie młodzieży.Normalnie kabaret.
1910

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: nisc » 21.03.2017, 13:32

tak jak napisał przedmówca, zawsze humor poprawiają wpisy w temacie łódzkim, jak nie ŁKS-Millwall / Widzew-Arsenal (ktoś słyszał o The Herd? - prawdopodobnie nie, ale zmietliby oni te "bojufki" w spontanicznej walce bez dmuchnięcia) to ciągłe umniejszanie faktu że w zapyziałej prowincjonalnej lidze zjawiło się na meczu 18 000 ludzi...a Polska futbolowo to nie brazylia gdzie takie frekwencje są może na porządku dziennym....Z jednej strony elita miasta (ŁKS) z drugiej masówka (Widzew), jakie to proste...tylko tak naprawdę w czymś co kiedyś było kibicowaniem, a teraz nie wiem jak to nazwać, chodzeniem na mecze swojej drużyny, dopingiem itp? (bo kibicowanie to MMA, blokowanie autostrad itp), ta "elita" całą rundę razy dwa nie zbierze tylu fanów na swoim jednotrybunowym "stadionie" co się pojawiło na RTS-ie w ubiegły weekend.
TYBET JEST SERBSKI

ŁKSC
Posty: 62
Rejestracja: 07.09.2016, 09:47

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŁKSC » 21.03.2017, 13:39

Młodzież sciagamy stylowka i klimatem.
Wystarczy porownac mecze otwarcia nasz i czerwonych.
Nasza mlodziez jaraja pato klimaty, jara ich to ze moga odegrac sie na liczniejszych czerwonych, zyja w milosci do nienawisci w przeciwnosci do czerwnych gdzie tam sie kocha swoj klub na pierwszym miejscu. A jakis fajfus gringo bedzie tu pierdolil swoje wyimaginowane herezje, pierdolenie z przerostem formy nad trescia o sprawach z ktorych kazdy myslacy samodzielnie zdaje sobie doskonale sprawe...

Pato 1908 Gang
ŁKSCwel

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kumitsu, loco86WSH, maystero, TAO i 483 gości