www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
benyRBHOpoczno
Posty: 118
Rejestracja: 25.08.2011, 18:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: benyRBHOpoczno » 06.11.2013, 16:37

Nie Ceramika nie odcinała sie od Widzewa, ale działa na własne konto, więc jak zbierze po głowach to trafiona Cermika cos na zasadzie działnosci Hutnika Warszawa, niby wszyscy wiedzą, że za Legią ale działają na własne konto.
Pewni chodziło ci o czasy gdy iskrzyło z jednym z klubów lokalnych- FC Widzewa pomiedzy nami a nimi,ale to były nasze sparwy i na Widzewie niekogo to nie obchodziło miał byc i był spokój, a ktos puscił bajkę że się odcinamy.



zgr1978
Posty: 89
Rejestracja: 04.11.2013, 19:30
Lokalizacja: Zgierz

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zgr1978 » 06.11.2013, 18:10

Zgierz pisze:
Rozumiem, że podana liczba Kutna i Zgierza na ostatnim meczu dotyczy również okolic? Czyli ktoś pojechał na mecz np ze Zgierza, Ozorkowa i Parzęczewa to podajecie to jako 20 głów FC Zgierz?
Co do Kutna nie wypowiadam się bo nie wiem.

A jeśli chodzi o Zgierz to co miałoby nam dać zawyżanie liczby jakieś punkty na kibice.net albo popsuć komuś samopoczucie? Tak jak na mecze u siebie tak i na wyjazdy jeździ każdy sam sobie.
W Moszczenicy na miejscu okazało się że jest nas ze Zgierza ponad 20 osób. Sytuacja w Zgierzu została opisana przez Ciebie stronę wcześniej czy ktoś to neguje? Każdy normalny wie że miasto jest przez Was opanowane. Sytuacja odwrotna jest np. na Polesiu, co z tego że na każdym meczu u Was jest 20 czy 30 osób jak na tej dzielnicy nic nie mają do gadania i wręcz nie istnieją. Tak ciężko to zrozumieć, nazwać rzeczy po imieniu i przyznać się do tego.
--1908 --

dea*H
Posty: 18
Rejestracja: 08.12.2008, 13:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: dea*H » 06.11.2013, 18:40

daleko mi to województwa Łódzkiego ale kogoś nieźle popierdoliło z szyderą o dokładaniu komuś na paliwo, życie jest brutalne i różnie się czasem wiedzie ale pierdolenie o czymś takim na forach ogólnopolskich to jest kpina i kabaret chuligani w czapkach.

Misza18
Posty: 78
Rejestracja: 15.10.2013, 17:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Misza18 » 06.11.2013, 23:04

Lodzer'mensch, zachowujesz się w tym temacie jak gówniarz co usiadł za komputerem jako anonim i postanowił pokrzyczeć na forum. Masz czelność pisać o naszej propagandzie a prawda jest taka, że napisałeś tyle kłamstw w tych swoich postach, że aż ciężko się do wszystkiego odnieść. Widzę, że super orientujesz się w tym co dzieje się na Widzewie a przynajmniej starasz się sprawiać takie zdarzenie. Rozpisałeś się o naszych FC ale niestety trafiasz kulą w płot bo nie ma żadnego konfliktu między Łodzią a FC, o "wyrzucaniu" na niciarkę też nie ma mowy. Owszem FC głównie tam siadają ale również pod Zegar przychodzą w dużych grupach, ściągają tam młodzież itd. Najbardziej mnie śmieszy jak nasi kibice z miasta "X" są burakami i wieśniakami a wasi z tego samego miasta to już "Rodowici Łodzianie".

Lecimy dalej, piszesz o tym, że Widzew nie był zakładany jako łódzki klub i tutaj kolejny farmazon i wstyd, że rodowity Łodzianin nie zna historii swojego miasta. Widzew (zachodnia część przemysłowa) był włączony do Łodzi w 1906 roku - to właśnie w tej części został założony klub Widzew. Wschodnia część, mniej zindustrializowana (WW) została włączona w 1915 ale TMRF był założony 5 lat wcześniej w zachodniej części Widzewa. Swoją drogą to zabawne, że nagle na rękę jest wam nasza (właściwa) data założenia 1910 :)

Wspomniałeś coś o waszej historii i żydowskich założycielach (+żydowskie barwy strojów, sprzeciw w temacie wypierdolenia z PZPNu klubów żydowskich itd.) i dodajesz, żeby to przemilczeć bo w Łodzi było dużo żydów? Czyli my jesteśmy wieśniaki bo tak i c*** a wy jesteście Rodowici Łodzianie, bez żydowskiej historii. Powiedz mi, czy to nie jest propaganda?

Na koniec jeszcze mały cytat;
swego czasu przez ponad rok mielismy (jak pewnie wiesz albo i nie jak jestes gamoniem) wjazd na wasze tajne fora [...] zresztą to co tam pisaliscie o sytuacji u was, a także o nas , gdyby tu sie znalazło pewnie nie jednego z was by zawstydziło
No to niezłe na nas haki macie. Wojna w internecie, nie wiem komu powinno być wstyd. A o tym, że jesteś internetowym napinaczem i utknąłeś w cyberprzestrzeni jestem przekonany bo widzę w Twoich postach teksty wyczytane i żywcem przekopiowane z naszego forum...

Z jednym się z Tobą zgadzam;
dobra czas skonczyc tą polemike bo do niczego to nie doprowadzi

rtsiak
Posty: 19
Rejestracja: 17.09.2012, 23:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rtsiak » 06.11.2013, 23:26

Świeży kawałek Kornika na rozluźnienie

http://www.youtube.com/watch?v=wBs1ValcXFM

kkk78
Posty: 177
Rejestracja: 24.09.2012, 13:28
Lokalizacja: ŁKS Łódź Polska

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kkk78 » 07.11.2013, 00:12

Rodowici Łodzianie to przydomek kibiców najstarszego Łódzkiego Klubu Sportowego,tak się już przyjęło i tak już pewnie zostanie.Natomiast Widzew był podłódzką wsią,która została przyłączona do miasta Łodzi na początku XX wieku.I tyle do powiedzenia w temacie Rodowitych i Wieśniaków.Dobranoc

zgr1978
Posty: 89
Rejestracja: 04.11.2013, 19:30
Lokalizacja: Zgierz

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zgr1978 » 07.11.2013, 00:51

Misza18 pisze: Najbardziej mnie śmieszy jak nasi kibice z miasta "X" są burakami i wieśniakami a wasi z tego samego miasta to już "Rodowici Łodzianie".
Jak Cię śmieszy to tylko można Ci współczuć, jakoś przez Was jest to wkoło powtarzane, nie widziałem żeby ktoś od nas coś takiego pisał. Ktoś gdzieś kiedyś głupotę napisał, podchwyciliście i powtarzacie to na okrągło. Na ŁKS ze Zgierza nie jeżdzę od roku czy dwóch, tylko od 15 lat, jakoś nikt nigdy nie nazwał "Rodowitym Łodzianinem", mnie czy innych osób z poza Łodzi, było by to kompletnym debilizmem.
Samo hasło później flaga, szale itp. z przydomkiem "Rodowici Łodzianie" wzięło się z tego, że od zawsze ruch kibicowski na ŁKSie oparty był na Łodzianach , ludzie z poza Łodzi na trybunach stanowili nieduży procent, co nie znaczy że traktowano ich gorzej i byli niemile widziani, wręcz przeciwnie.
Podam Ci prostszy przykład bo z myśleniem być może Ci nie po drodze:
Polska jest krajem katolickim, idąc Waszym tokiem rozumowania nie powinno się tak Polski określać bo katolików jest jakieś 70-75%
--1908 --

Misza18
Posty: 78
Rejestracja: 15.10.2013, 17:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Misza18 » 07.11.2013, 01:16

Wziąłem to w cudzysłów bo to była przenośnia, wiadomo, że Zgierzaki nie będą się określać mianem Łodzian... Chodziło o to, że kibicom ŁKSu z podłódzkich miasteczek bijecie brawo i "zdobywacie nowe tereny" a kibice Widzewa z tych samych miejscowości to "podmiejscy z wioski". Przykładem np. Moszczenica. Rozumiesz?

wrwcrew
Posty: 251
Rejestracja: 24.02.2012, 23:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wrwcrew » 07.11.2013, 03:01

Propaganda?!!

Hmm,to chyba nie bywałes na waszym podforum..



Obrazek
https://www.flickr.com/photos/125040548@N08/

stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg » 07.11.2013, 07:17

wrwcrew pisze:Propaganda?!!

Hmm,to chyba nie bywałes na waszym podforum..



Obrazek
Co Cię tak zbulwersowało w tym poście na forum?
Co to ma wspólnego z "propagandą"
:twisted:

Lodzer'mensch
Posty: 80
Rejestracja: 22.12.2012, 20:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Lodzer'mensch » 07.11.2013, 08:19

Misza a kto mówi o jakimś zdobywaniu Zgierza czy innych miast, wiadomo że są tam kibice ŁKS, nie ujawniają się na miescie bo to wy tam rządzicie proste. My nazywamy się Rodowici bo od zawsze ten klub wpisany jest w krajobraz Łodzi i do lat 80 to my rządziliśmy w 100 % tym miastem wy nie mieliście zadnej siły do czasu gry w lidze mistrzow nikt normalny z poza Widzewa i okolicznych wiosek na was nie chodził. Ciezko tak to pojąć? Generalnie widze że młodzi kibice Rts wychowani na propagandzie myśla że ten ich wielki i jeszcze większy Widzew jest taki sam jak ŁKS, i nic nas nie różni, niestety dla was róznica jest ogromna i zrobimy wszystko żeby była jak najbardziej zauważalna, dla was natomiast priorytet to zamazywać tą róznice i robić wszystko żeby w różnych aspektach kibicowania i szeroko pojętej mentalności kibicowania upodobnić się jak najbardziej do nas. To wy dostosowujecie się do naszych reguł , zachowań, pomysłów, patentow itp. i tak dalej a nigdy na odwrót ! Kiedyś by wam do głowy nie przyszło żeby zniżać się do naszego poziomu np. w oprawach, bo tylko u nas jest patologia a wy jesteście cacy, a teraz nie przeszkadza wam żeby trzymać c**** w rękach na sektorze , przykładów jest cała masa nei ma czasu teraz wypisywać

Apropo rodowitości nizej wpis waszego kumatego koleszki może będzie pomocny w zrozumieniu czemu jesteśmy Rodowici Łodzianie szczególnie jego początek, poruszacie tez tematy konfiktu z fc i braku współpracy miedzy nimi ( czego u was przecież nie ma , tak twierdzą wszystkie ''kumate'' głowy które tutaj się pospinały strone wcześniej), piszecie nawet o kryzysie, niby to jest rok 2008 , ale chyba tak jak w tych wpisach Blizniak pisze że kryzys się zbliza , bo moim skromnym zdaniem od roku 2008 do teraz obnizyliscie z lekka loty, mogę się mylić, może nadrabiacie czymś innym, nie mi to oceniać. Po pracy kolejne rzeczy dorzucę co by inni mogli poczytać co tam wasi starzy ultrasi, przedstawiciele fc i inni kumacze ogarniacze mieli do powiedzenia . Mielismy tego nie wrzucać ale wasze młode pokolenie widzewiacy to chyba zescie trzymali w piwnicach i karmili ich tylko waszą propgandą , może niech tez się zapoznają ze zdaniem starszych kolegów. Wieczorem będą lepsze kwiatki jak np. wassza rozkminka nad tym czy robic gadżety i vlepki anty czy nie, wyszlo w końcu ze tak bo ŁKS tez robi, albo spinki waszego radnego z sld który wtedy jeszcze udawał wielkiego kibola żeby na koniec się skurwić i pojśc do postkomuny rozkminki nad naszymi metodami walki z wami, żeby to samo wprowadzać u was i wiele wiele innych ;) nie jestem zadnych internetowym trollem ale jak już sami widzewiacy piszą o propagandzie to wasze rozkminy propagandowo / taktyczne nie mogły się tu nie znaleźć

[link]

proponuje zapisac i dopiero czytac bo jakas dziwna skala jest na tym tinypic

stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg » 07.11.2013, 08:44

Ale człowieku o czym Ty tutaj piszesz
Generalnie widze że młodzi kibice Rts wychowani na propagandzie myśla że ten ich wielki i jeszcze większy Widzew jest taki sam jak ŁKS, i nic nas nie różni, niestety dla was róznica jest ogromna i zrobimy wszystko żeby była jak najbardziej zauważalna, dla was natomiast priorytet to zamazywać tą róznice i robić wszystko żeby w różnych aspektach kibicowania i szeroko pojętej mentalności kibicowania upodobnić się jak najbardziej do nas.
Uchowaj Nas Boże przed tym abyśmy mieli się upodobniać do Was i nic Nas nie różnić.
Różnie były, są i będą bo gdyby zanikły doszło by do Naszego wielkiego upodlenia i zamazania historii klubów i ruch kibicowskiego.
:twisted:

wrwcrew
Posty: 251
Rejestracja: 24.02.2012, 23:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wrwcrew » 07.11.2013, 10:06

stachuzrdg pisze:
wrwcrew pisze:Propaganda?!!

Hmm,to chyba nie bywałes na waszym podforum..



Obrazek
Co Cię tak zbulwersowało w tym poście na forum?
Co to ma wspólnego z "propagandą"
link był tylko na rozluźnienie,a w tym poscie z podforum nie ma nic bulwersującego
,on raczej pokazuje jakie parcie mieliscie i zapewne dalej macie na zdobynie i magazynowanie informacji o Nas.
https://www.flickr.com/photos/125040548@N08/

PierdemWdziub
Posty: 96
Rejestracja: 30.04.2012, 18:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PierdemWdziub » 07.11.2013, 10:08

Lodzermench, to jest najciezsze dzialo, bo wytoczone jako pierwsze? jako tak, to sobie daruj. Zaden z Ciebie Snowden

Lodzer'mensch
Posty: 80
Rejestracja: 22.12.2012, 20:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Lodzer'mensch » 07.11.2013, 10:18

nie jest to żadne działo i zapewniam cie ze ciekawsze rzeczy beda wieczorem ;) tak na szybko zmontowałem bo ktos tu sie sapał czemu własciwie Rodowici Łodzianie, ktoś tam mi zarzucał klamstwa ze zadnych FC nigdy nie potracili przez wewnetrzne konflikty i tak dalej, po prostu pokazałem ze p******* głupopoty bo wiedze o takich konfliktach posiedlismy od nich samych.

Smieszne ze juz sie zaczyna napinka ze zyje w wirtulanym swiecie i ze jestem internetowcem jak oni sami, i to same kumate osoby przez pare lat na internecie obgadywal swoje taktyk działania , zrobili baze policyjną osob od nas a teraz n iby nikt o tym nie wie i nie pamieta, na szczescie dla nas a na nieszczescie dla takich jak np stachurzrdg sami dostarczyliscie nam wiele dowodow zebysmy mogl;i twierdzic tak jak wczesniej napisałem ,i wczesniej czy pozniej kazdy bedzie mogl sie sam w tym utwierdzic, moderatora prosze o zrobienie porządku

PierdemWdziub
Posty: 96
Rejestracja: 30.04.2012, 18:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PierdemWdziub » 07.11.2013, 10:23

to jest wszystko takie pierdolenie, jakies teorie ubite na predce, zeby jakos mniejszy klub mogl sie poczuc wiekszy od rywala. jakies rodowite lodzianie, pierdolenie glupot, bazy policyjne. wez daj spokoj. jakbyscie sami zdjec nie robili na derbach i z lornetka nie biegali

whitepride08
Posty: 143
Rejestracja: 17.12.2012, 19:06
Lokalizacja: Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: whitepride08 » 07.11.2013, 10:34

stachuzrdg pisze:Ale człowieku o czym Ty tutaj piszesz
Generalnie widze że młodzi kibice Rts wychowani na propagandzie myśla że ten ich wielki i jeszcze większy Widzew jest taki sam jak ŁKS, i nic nas nie różni, niestety dla was róznica jest ogromna i zrobimy wszystko żeby była jak najbardziej zauważalna, dla was natomiast priorytet to zamazywać tą róznice i robić wszystko żeby w różnych aspektach kibicowania i szeroko pojętej mentalności kibicowania upodobnić się jak najbardziej do nas.
Uchowaj Nas Boże przed tym abyśmy mieli się upodobniać do Was i nic Nas nie różnić.
Różnie były, są i będą bo gdyby zanikły doszło by do Naszego wielkiego upodlenia i zamazania historii klubów i ruch kibicowskiego.



Miałem się w tym temacie nie wpisywać,ponieważ szkoda na Was nerwów i czasu,ale Ty sąsiadko wypisujesz już takie głupoty i bzdety,że głowa mała.Tak na krótko odnośnie wzorowania się w jakimś stopniu na nas.Już Wam nie przeszkadza patologia,przecież to my jesteśmy patologią jak Wy to mówicie z oszczanych kamienic na Polesiu.Szybka zmiana i na Widzewie ostatnim czasem też modne jest 'Pato'. Następna sprawa bycie Anty.Jeszcze jakieś dwa,trzy lata temu lamenty,że jesteśmy Anty Widzew i wyśmiewanie się z nas na lewo i prawo i co...nagle na Widzewie moda na AntyŁKS ruszyła pełną parą,gadżety,przekreślone na mieście przeplatanki wątpliwej jakości itd.Sprawa flag FC.Cały czas mieliśmy z Was beke,że większość Waszych flag to jakieś miasteczka,wioski itp szczególnie przeważały na derbach u nas i w końcu zmiana nastawienia i zaczęły się pojawiać łódzkie fany a u Was na stadionie FC przeniesione na Niciarke.Już nie wspomnę,że śpiewacie takie piosenki jak Klubem Łodzi jest,w naszym mieście Łodzi,to my kibice Łodzi...wiesz o tym,że to ŁKS pierwszy śpiewał jak Was jeszcze nie było?Pewnie nie,co mnie wcale nie dziwi.A Ty tu jeszcze piszesz o jakimś upodleniu i zamazaniu historii i ruchu kibicowskiego.Brawo miszczu.Pewnie też nie wiesz,że prekursorem ruchu kibicowskiego w Polsce między innymi był ŁKS,gdzie Was jeszcze nie było,a jak coś się zaczęło u Was ruszać mieliście od kogo brać przykład...Jeszce jedno,słynne w mieście Łodzi ŚŻK jakoś nie udało Wam się przechwycić i obrócić w drugą stronę,choć bardzo się staraliście,no chyba,że tylko w Twoim durnym podpisie,jeszcze z błędem i ŚŻK jest tylko kojarzone z pociskiem na Was...To tyle z mojej strony.
Nara.
W naszym mieście Łodzi gdzie łódeczka w herbie jest...

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 07.11.2013, 10:47

Hehe, nie chciałem się wtrącać w dyskusję ale z tym ŚŻK którym Widzew próbował podłapać to rzeczywiście się rozbawiłem. A tu jeszcze kilka kwiatków, naśladowania:

[link]

tutaj też ciekawy kwiatek, jakby Jaga (?)
[link]

A tu jakby ktoś już zapomniał
[link]

Jak się wzorować, to na lepszym :)

PierdemWdziub
Posty: 96
Rejestracja: 30.04.2012, 18:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PierdemWdziub » 07.11.2013, 10:51

te wzory ma pol Polski, z tym ŚŻK to o tyle ciekawa historia, ze my pierwsi Was zaczelismy cisnac od zydkow :)

Lodzer'mensch
Posty: 80
Rejestracja: 22.12.2012, 20:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Lodzer'mensch » 07.11.2013, 11:17

hahaha skad ty zes sie urwał pierdem w dziub? jesi nie widzisz nic dziwnego we tej bazie co tam stwotrzyliscie to gratuluje, idź do policji tam takich potrzebują, ale ty pewnie nawet nie wiesz o co chodzi stad take głupoty wypisujesz , Rodowici Łodzianie to na szyko stworzona propaganda?? ku*** gdzie ty zyjesz na jaki swiecie sie rodzą tacy debile? ROdowici Łodzianie, to hasło ma z 50 lat, wtedy nawet nikt w Polsce nie słyszał o takim tworze jak rts widzew .To wy zaczeliscie nas pierwsi cisnac od zydów?? jak tylko pojawił sie u was jakis ruch kibicowski i zaczeliscie tworzyc jakas siłe to pojawiło sie na was określenie ŻYDZI bo byliscie tutaj w Łodzi nie u siebie, byliscie zarazą , czymś nowym i nienawidzonym przez nas, czymś jak TSP w bielsku, wszystkie stare ziny galera miały grafiki w której byliscie przedstawiani jako żydzi . Wy wtedy nawet nie wiedzieliscie co to zin. Pozniej okazało sie, co nie było trudne do przewidzenia że czesc władz ŁKS była pochodzenia żydowskiego i już poszło jak poszło , ale to było dopiero po 2000, a kiedys nie było takich mozliwosci, za komuny nie bylo dostepu do wszystkich archiwów i tak dalej, wasz przydomek pozostał do dziś nie ze względu na historie czy na sam wasz klub, ale kibiców który w Łodzi był utożsamieniem narodu żydowskiego i wszystkich ich cech.

I moze odpowiedz też na inne tezy whitepride08, czy już sa na tyle niewygodne ze nie ma o czym gadać?? A ze poł polski to wykorzystuje to co , my byliśmy z tym w Łodzi pierwsi, my staramy sie nie robić NIC co wy robiliscie jako pierwsi, jakis patent, projekt i tym podobne, a wy natomiast robicie wszystko co my zaczelismy, tak jak pisałem , na tajnym forum MIELISCIE TEMATY GDZIE PISALISCIE WSZYSTKO CO ROBIMY , GADZETY, AKCJE , GRAFY i tak dalej i rozkminialiscie co by tu z tego wprowadzic u was, taka jest róznica .

Jeszcze raz apeluje o zrobienie tu porządku i zostawienie tylko merytorycznych wypowiedzi.

stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg » 07.11.2013, 11:21

link był tylko na rozluźnienie,a w tym poscie z podforum nie ma nic bulwersującego
,on raczej pokazuje jakie parcie mieliscie i zapewne dalej macie na zdobynie i magazynowanie informacji o Nas
No ku*** grunt że Wy nie macie parcia na Nas. Szczególnie obrazuje to temat na Waszym "gangsterskim" forum gdzie robicie album fotograficzny kibiców Widzewa.
Już nie wspomnę,że śpiewacie takie piosenki jak Klubem Łodzi jest,w naszym mieście Łodzi,to my kibice Łodzi...wiesz o tym,że to ŁKS pierwszy śpiewał jak Was jeszcze nie było?Pewnie nie,co mnie wcale nie dziwi.A Ty tu jeszcze piszesz o jakimś upodleniu i zamazaniu historii i ruchu kibicowskiego.Brawo miszczu.Pewnie też nie wiesz,że prekursorem ruchu kibicowskiego w Polsce między innymi był ŁKS,gdzie Was jeszcze nie było,a jak coś się zaczęło u Was ruszać mieliście od kogo brać przykład...Jeszce jedno,słynne w mieście Łodzi ŚŻK jakoś nie udało Wam się przechwycić i obrócić w drugą stronę,choć bardzo się staraliście,no chyba,że tylko w Twoim durnym podpisie,jeszcze z błędem i ŚŻK jest tylko kojarzone z pociskiem na Was...To tyle z mojej strony.
Ja nie neguje że Wasze tradycje kibicowskie i sportowe są dużo większe niż Nasze ale to tylko świadczy o Waszej słabości. Że pomimo Waszego wielkiego "EGO" od pokoleń daliście się Nam rozwinąć i pozwoliliście w pewnym okresie zepchnąć się na margines.
Nie wiem gdzie Ty słyszałeś u Nas piosenkę Klubem Łodzi jest ale coś ci się chyba pojebało. Skoro z Was tacy prekursorzy we wszystkim to czemu połowa z Waszych pieśni do przeróbki innych ekip.

Dla mnie to wasze słynne ŚŻK kojarzy się tylko z Wszą głupotą bo jak inaczej nazwać pocisk od Żydów na klub który w przeciwieństwie do swojego z Żydami ma niewiele wspólnego. To nie Nas zakładali żydzi, to nie My stawaliśmy w obronie piłkarzy i drużyn żydowskiego pochodzenia które miały zostać wyjebane z ligi. Wasze starsze kuzynki z Krakowa jakoś nie wypierają się tak ja Wy korzeni żydowskich.

Hipokryto a już Wasze ciśnięcie nam od komunistycznego klubu to jest hipokryzja przez duże H. To ku*** Wy przez lata największej komuny w tym mieście byliście windowani przez partyjnych notabli do przewodniego klubu w Mieście Włókniarzy. To do Waszego wielosekcyjnego tworu byli siłą ściągani zawodnicy i działacze wyróżniający się w innych klubach.
:twisted:

Lodzer'mensch
Posty: 80
Rejestracja: 22.12.2012, 20:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Lodzer'mensch » 07.11.2013, 12:02

widze ze pewne rzeczy trzeba usciślić bo starsi nie pochwalili sie młodszym kolegom jacy to byli ''cwani'' i czego tak naprawde dotyczyła nasza oprawa na derbach. Otoz ta baza danych to nie były standardowe foty jak to w miastach derbowych, ale cała baza danych, z dokładnymi adresami, gdzie kto pracuje, a nawet gdzie pracują czyjes kobity, blachy aut, numery telefonow , jakimi autami jezdzimy wam rozwalać pracki i wiele innych rzeczy którymi najbardziej zainteresowana była by policja . Wcyhodziliscie z zalozenia ze nikt oprocz was tam dostepu nie ma , a nie skminiliscie ze my tam mamy podgląd przez pare miesięcy , c*** wie czy nie czytały tego tez psy. Afera była spora bo wiadomo ze ktoś tam sie ukrywał , nikomu nie zalezalo zeby psy znały takie dane ! A kumateria widzewa była taka chytra i tak pilnowali dostępu że hasła mieli np : widzew, widzew1, widzew1910 itp. żenadda i dziecinada w całkiem powaznych sprawach

White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: White1910Pride » 07.11.2013, 12:22

Niestety ale temat obniża poziom,

Lodzer'mensch co jest takie w tych przechwyconych wpisach? Nic szokującego i normalne dla miast derbowych rozkminki. Sami na swoich tajnych forach mieliście dokładnie to samo. Nawet na wrzute wstawialiście nasze "rozkminione" twarzówki. Wymienialiście się płytami CD ze zbiorami opisanych zdjęć.

tamten fragment o Kaliszu, ogólnie znana stara historia.

Techniki propagandy i manipulacji masz widzę dobrze opanowane, z jednej strony zgrywasz kumatego wstawkami sprzed lat z przechwyconego forum, a z drugiej takie to bajki:
My nazywamy się Rodowici bo od zawsze ten klub wpisany jest w krajobraz Łodzi i do lat 80 to my rządziliśmy w 100 % tym miastem wy nie mieliście zadnej siły do czasu gry w lidze mistrzow nikt normalny z poza Widzewa i okolicznych wiosek na was nie chodził
Ciekawe zatem kto was ganiał po mieście na początku lat 90tych, kiedy to nawet na takich Kozinach było sporo Widzewiaków, a wy byliście na mieście poza paroma rewirami niemal na wybiciu. Wtedy to właśnie stworzyliście propagandę Rodowitych Łodzian. My miasto, oni wieśniaki, My chuligański klub. Jakie mieliście liczby na derbach? tak u siebie jak i na Widzewie?

Propagandowo to było bardzo dobre posunięcie bo waszej propagandzie ulegli chwilowo nawet pierwsi Destroyers. Na Twoje nieszczęście dobrze pamiętam tamte czasy, także daruj sobie takie bzdury. Okres Ligi Mistrzów i ten zaraz po nim to własnie paradoksalnie słabsze lata dla widzewskich sportowców.
[link]

wrwcrew
Posty: 251
Rejestracja: 24.02.2012, 23:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wrwcrew » 07.11.2013, 15:03

White1910Pride pisze:Niestety ale temat obniża poziom,

Lodzer'mensch co jest takie w tych przechwyconych wpisach? Nic szokującego i normalne dla miast derbowych rozkminki. Sami na swoich tajnych forach mieliście dokładnie to samo. Nawet na wrzute wstawialiście nasze "rozkminione" twarzówki. Wymienialiście się płytami CD ze zbiorami opisanych zdjęć.

tamten fragment o Kaliszu, ogólnie znana stara historia.

Techniki propagandy i manipulacji masz widzę dobrze opanowane, z jednej strony zgrywasz kumatego wstawkami sprzed lat z przechwyconego forum, a z drugiej takie to bajki:
My nazywamy się Rodowici bo od zawsze ten klub wpisany jest w krajobraz Łodzi i do lat 80 to my rządziliśmy w 100 % tym miastem wy nie mieliście zadnej siły do czasu gry w lidze mistrzow nikt normalny z poza Widzewa i okolicznych wiosek na was nie chodził
Ciekawe zatem kto was ganiał po mieście na początku lat 90tych, kiedy to nawet na takich Kozinach było sporo Widzewiaków, a wy byliście na mieście poza paroma rewirami niemal na wybiciu. Wtedy to właśnie stworzyliście propagandę Rodowitych Łodzian. My miasto, oni wieśniaki, My chuligański klub. Jakie mieliście liczby na derbach? tak u siebie jak i na Widzewie?

Propagandowo to było bardzo dobre posunięcie bo waszej propagandzie ulegli chwilowo nawet pierwsi Destroyers. Na Twoje nieszczęście dobrze pamiętam tamte czasy, także daruj sobie takie bzdury. Okres Ligi Mistrzów i ten zaraz po nim to własnie paradoksalnie słabsze lata dla widzewskich sportowców.
Jak pamietasz tamte czaszy LM to napisz jak jezdziło sie przez Limanke ,Rondo Lotnikow czy Retke bo Grala za damski c*** nie siedział za kratami.. i czy to też jest propaganda?? to co się wtedy działo czyli czystki !!
https://www.flickr.com/photos/125040548@N08/

misza
Posty: 98
Rejestracja: 04.03.2007, 14:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: misza » 08.11.2013, 02:03

Lodzer'mensch pisze:my staramy sie nie robić NIC co wy robiliscie jako pierwsi
A vlepki? Przypomnij sobie jak cisneliscie Widzew że jakis smieszne naklejki wprowadza a wypusciliscie tego chujstwa z milion pincet edycji. Probujesz zgrywac tutaj mega kumatego i namawiac do merytorycznej dyskusji a swoimi wywodami rozjebales temat.

Mmmm
Posty: 113
Rejestracja: 17.05.2013, 17:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Mmmm » 08.11.2013, 09:34

Admin od pewnego momentu sam nie wytrzymał ciśnienia po nim pies zaczął rzucać różowymi.No i się posypało wszystko.
Wystarczy nazwać się Hess a wszyscy zapomną że jesteś żydem

wrwcrew
Posty: 251
Rejestracja: 24.02.2012, 23:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wrwcrew » 08.11.2013, 11:54

wezcie wyjebcie ten temat w pizdu wiadomo i tak ze kazdy bedzie cisnał z kazdym i mu cos chcial udowodnic i nic to nie wniesie. a za uszami nie jeden cos ma. na kazdego w PL sie znajdzie hak ze to ktos zza plecow psow kamieniami cisnie ze to ktos sprzet mial itd itd.
ps z konta wrw pisze kilka osob
https://www.flickr.com/photos/125040548@N08/

on123456
Posty: 2
Rejestracja: 07.11.2013, 12:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: on123456 » 08.11.2013, 13:46

Mapka FC
[link]

bolesław
Posty: 51
Rejestracja: 15.01.2012, 13:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bolesław » 08.11.2013, 14:58

.....widzę że nikt nie wziął pod uwagę tego że teraz wystarczy że jest na osiedlu lub w miejscowości np; 5 osób za danym klubem i juz są traktowani jako FC moim zdaniem trzeba to rozgraniczyć bo tak to wystarczy że to 5 osób zrobi sobie barwy z nazwą miasta czy dzielnicy i robi się niepotrzebny kwas bo noszą je w ukryciu i wyjmują na meczu....

Normal666
Posty: 4
Rejestracja: 25.01.2012, 18:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Normal666 » 08.11.2013, 17:42

Taka sobie ta mapka. Gdzie w woj. Wielkopolskim Kalisz? I Fc Widzewa?

bolesław
Posty: 51
Rejestracja: 15.01.2012, 13:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bolesław » 08.11.2013, 20:28

...czegoś tu nie rozumiem jeszcze nie dawno mówiło sie że siła Widzewa to fan cluby..a tak wogóle to klub wieśniaków przynajmniej tak mówił ŁKS,teraz nagle zaczyna się licytacja kto i gdzie ma swój FC.....śmieszniej jest gdy się okazuje że w jednej wsi lub miasteczku prężnie działają FC zarówno Widzewa i ŁKS-u?!....bo tak naprawdę to teraz sie okazuje że ŁKS szuka swoich fanów wszędzie i nie ważne że jest to 5 lub 30 osób,wazne że są tam gdzie i FC Widzewa.......

bolesław
Posty: 51
Rejestracja: 15.01.2012, 13:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bolesław » 08.11.2013, 20:32

....i do fanów ŁKS-u -...kto z kim przystaje takim się staje....!!!!!
Witamy kolejny klub wieśniaków czyli pozałódzki KS.....

pomidor12
Posty: 32
Rejestracja: 29.06.2013, 14:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pomidor12 » 08.11.2013, 20:35

jak wyglądała sytuacja w Łodzi na początku lat 90 i podczas gdy Widzew i ŁKS zdobywał mistrzostwo Polski?

mcmlxv
Posty: 45
Rejestracja: 02.08.2013, 09:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mcmlxv » 08.11.2013, 20:50

Marudzicie jak małe dzieci :) . Opinia o "wieśniactwie" Widzewa nie wzięła się stąd, że miał fan cluby. Wzięła się z ogromnej nadreprezentacji liczbowej owych fan clubów w porównaniu do kibiców z Łodzi. Kto pamięta tamte czasy ten wie jak było. Na ŁKSie zawsze byli chłopaki spoza Łodzi, od dawna był Włocławek, Pabianice, Aleks czy Kanzas (w zależności od tego jak akurat wiał wiatr historii :) ). ŁKS nigdy nie odcinał się od kibiców spoza Łodzi jako takich, po prostu na Widzewie w pewnym momencie przybrało to dość karykaturalne wymiary. Tak jak to gdzieś napisał Foxx, w Łodzi rządził ŁKS, w Warszawie Legia, a Widzew na trasie. Poza tym, nie oszukujmy się, każda ekipa wymyśla sobie jakieś hasła reklamowe i pewnego rodzaju strategię i tego się trzyma. Kto je traktuje całkowicie poważnie ten jest raczej mało poważny. Wy jesteście dumni z fc, my z rodowitości. Co wcale nie oznacza, że u Was nie ma łodzian, a u nas nie ma ludzi spoza Łodzi.
jak wyglądała sytuacja w Łodzi na początku lat 90 i podczas gdy Widzew i ŁKS zdobywał mistrzostwo Polski?
Do 1988 bezwzględna dominacja ŁKSu, choć od '85 lecieliśmy "na pysk" i nikt nie wie do końca dlaczego. Posypała się dosłownie cała stara ekipa i to w tempie niewyobrażalnym. W latach '86-88 Widzew czasami zaczynał się już odgryzać. Lata 88-92 to panowanie Widzewa w takiej skali, że dzisiaj nikt w to chyba nie uwierzy. Czerwone rejony Retki, Teofilowa, Starego Polesia. Galera z młynem po 50 osób, z przeciętną wieku kilkanaście lat. Widzew miał niepowtarzalną szansę by nas wtedy wytępić, dużo większą niż my w latach poprzednich. Momentem, w którym ŁKS zaczął stawać na nogi był ćwierćfinał Pucharu Polski z Legią w 1991 roku. Od tego czasu zaczął się ruch do przodu, a od 1993 było już całkiem nieźle. Potem to już nie moje czasy.

opel
Posty: 237
Rejestracja: 12.09.2012, 12:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: opel » 08.11.2013, 21:40

on123456 pisze:Mapka FC
[link]
Przeleciałem pg dn do województwa łodzkiego. Spojglądam na Piotrków, a tam ŁKS i GKS Bełchatów. Z całym szacunkiem, ale czerwoni też tam są (nie chcę się bawić w ich adwokata), dalej w związku z tym nic dalej nie czytam i mam ten opis w d****.
Łódzki Klub Sportowy

zgredzik
Posty: 271
Rejestracja: 06.07.2011, 02:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zgredzik » 08.11.2013, 22:25

Zjedź kilka linijek w dół. Jest Piotrków jeszcze raz i wtedy jest wymieniony Widzew i ŁKS. Takie do d*** to wszystko. Odpowie mi ktoś na pytanie sprzed kilku stron - jak jest za murami na Smutnej i Beskidzkiej?

misza
Posty: 98
Rejestracja: 04.03.2007, 14:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: misza » 09.11.2013, 00:07

mcmlxv pisze:Poza tym, nie oszukujmy się, każda ekipa wymyśla sobie jakieś hasła reklamowe i pewnego rodzaju strategię i tego się trzyma. Kto je traktuje całkowicie poważnie ten jest raczej mało poważny.

Wystarczyły dwa zdania ze strony przeciwnej żeby wyczerpać temat.

Emigrant_Antek
Posty: 13
Rejestracja: 27.10.2013, 01:04

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Emigrant_Antek » 09.11.2013, 00:34

mcmlxv pisze:Marudzicie jak małe dzieci :) . Opinia o "wieśniactwie" Widzewa nie wzięła się stąd, że miał fan cluby. Wzięła się z ogromnej nadreprezentacji liczbowej owych fan clubów w porównaniu do kibiców z Łodzi. Kto pamięta tamte czasy ten wie jak było. Na ŁKSie zawsze byli chłopaki spoza Łodzi, od dawna był Włocławek, Pabianice, Aleks czy Kanzas (w zależności od tego jak akurat wiał wiatr historii :) ). ŁKS nigdy nie odcinał się od kibiców spoza Łodzi jako takich, po prostu na Widzewie w pewnym momencie przybrało to dość karykaturalne wymiary. Tak jak to gdzieś napisał Foxx, w Łodzi rządził ŁKS, w Warszawie Legia, a Widzew na trasie. Poza tym, nie oszukujmy się, każda ekipa wymyśla sobie jakieś hasła reklamowe i pewnego rodzaju strategię i tego się trzyma. Kto je traktuje całkowicie poważnie ten jest raczej mało poważny. Wy jesteście dumni z fc, my z rodowitości. Co wcale nie oznacza, że u Was nie ma łodzian, a u nas nie ma ludzi spoza Łodzi.
jak wyglądała sytuacja w Łodzi na początku lat 90 i podczas gdy Widzew i ŁKS zdobywał mistrzostwo Polski?
Do 1988 bezwzględna dominacja ŁKSu, choć od '85 lecieliśmy "na pysk" i nikt nie wie do końca dlaczego. Posypała się dosłownie cała stara ekipa i to w tempie niewyobrażalnym. W latach '86-88 Widzew czasami zaczynał się już odgryzać. Lata 88-92 to panowanie Widzewa w takiej skali, że dzisiaj nikt w to chyba nie uwierzy. Czerwone rejony Retki, Teofilowa, Starego Polesia. Galera z młynem po 50 osób, z przeciętną wieku kilkanaście lat. Widzew miał niepowtarzalną szansę by nas wtedy wytępić, dużo większą niż my w latach poprzednich. Momentem, w którym ŁKS zaczął stawać na nogi był ćwierćfinał Pucharu Polski z Legią w 1991 roku. Od tego czasu zaczął się ruch do przodu, a od 1993 było już całkiem nieźle. Potem to już nie moje czasy.
Z tego co wiem to wybuch subkultury skinhead i los tak chciał, że zdecydowana większość to byli ŁKSiacy, trzon tamtej ekipy, działania tamtej ekipy, to śródmieście z lat 90 to zdecydowany bastion skinheadów. Poprawiły się również wyniki sportowe (nie oszukujmy się to zawsze pomaga), więcej by jednak napisał ktoś kto wtedy działał, bo ja wiem tylko tyle z opowieści starszych osób, pozdr

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 09.11.2013, 11:50

Emigrant_Antek pisze:
mcmlxv pisze:Marudzicie jak małe dzieci :) . Opinia o "wieśniactwie" Widzewa nie wzięła się stąd, że miał fan cluby. Wzięła się z ogromnej nadreprezentacji liczbowej owych fan clubów w porównaniu do kibiców z Łodzi. Kto pamięta tamte czasy ten wie jak było. Na ŁKSie zawsze byli chłopaki spoza Łodzi, od dawna był Włocławek, Pabianice, Aleks czy Kanzas (w zależności od tego jak akurat wiał wiatr historii :) ). ŁKS nigdy nie odcinał się od kibiców spoza Łodzi jako takich, po prostu na Widzewie w pewnym momencie przybrało to dość karykaturalne wymiary. Tak jak to gdzieś napisał Foxx, w Łodzi rządził ŁKS, w Warszawie Legia, a Widzew na trasie. Poza tym, nie oszukujmy się, każda ekipa wymyśla sobie jakieś hasła reklamowe i pewnego rodzaju strategię i tego się trzyma. Kto je traktuje całkowicie poważnie ten jest raczej mało poważny. Wy jesteście dumni z fc, my z rodowitości. Co wcale nie oznacza, że u Was nie ma łodzian, a u nas nie ma ludzi spoza Łodzi.
jak wyglądała sytuacja w Łodzi na początku lat 90 i podczas gdy Widzew i ŁKS zdobywał mistrzostwo Polski?
Do 1988 bezwzględna dominacja ŁKSu, choć od '85 lecieliśmy "na pysk" i nikt nie wie do końca dlaczego. Posypała się dosłownie cała stara ekipa i to w tempie niewyobrażalnym. W latach '86-88 Widzew czasami zaczynał się już odgryzać. Lata 88-92 to panowanie Widzewa w takiej skali, że dzisiaj nikt w to chyba nie uwierzy. Czerwone rejony Retki, Teofilowa, Starego Polesia. Galera z młynem po 50 osób, z przeciętną wieku kilkanaście lat. Widzew miał niepowtarzalną szansę by nas wtedy wytępić, dużo większą niż my w latach poprzednich. Momentem, w którym ŁKS zaczął stawać na nogi był ćwierćfinał Pucharu Polski z Legią w 1991 roku. Od tego czasu zaczął się ruch do przodu, a od 1993 było już całkiem nieźle. Potem to już nie moje czasy.
Z tego co wiem to wybuch subkultury skinhead i los tak chciał, że zdecydowana większość to byli ŁKSiacy, trzon tamtej ekipy, działania tamtej ekipy, to śródmieście z lat 90 to zdecydowany bastion skinheadów. Poprawiły się również wyniki sportowe (nie oszukujmy się to zawsze pomaga), więcej by jednak napisał ktoś kto wtedy działał, bo ja wiem tylko tyle z opowieści starszych osób, pozdr
Wszystko się zgadza.Przelomem był chyba sezon w którym ŁKS walczyl o mistrzostwo ja przynajmniej tak to pamiętam.Fakt ze na początku lat 90 Widzew miał niepowtarzalna szanse żeby nas wykonczyc ale chyba nas zlecewazyli tak jak my kiedyś ich.. .Co do subkultury skinhed to fakt ze wielu było fanami ŁKS-u ale czy stanowili trzon tamtej ekipy to juz sprawa dyskusyjna.Jedna z lodzkich kapel BDM z liderem o ksywie struś(który koniec koncow okazal się tym kim się okazal i nie zasluguje żeby pisać jego ksywe z dużej litery) spiewala nawet piosenke o ŁKS itd. ale powtarzam czy oni mieli jakiś większy wpływ na dzialnia kibicow to szczerze watpie.Ja bym to bardziej okreslil w kategorii tradycji albo innego cudu... :-)
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

mcmlxv
Posty: 45
Rejestracja: 02.08.2013, 09:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mcmlxv » 09.11.2013, 13:16

cobytu pisze:Fakt ze na początku lat 90 Widzew miał niepowtarzalna szanse żeby nas wykonczyc ale chyba nas zlecewazyli tak jak my kiedyś ich..
Często się spotykam z takim zdaniem, że ich zlekceważyliśmy, ale tak po prostu nie było. Zwyczajnie do roku 1981 mieliśmy z Widzewem na tyle dobre układy, że na stadionie szły nawet pieśni o przyjaźni :) . A gdy to się nagle skończyło, to było już po prostu... za późno. To co ŁKS mógł robić od 1981 to robił. Problem w tym, że w tym roku Łódź była już podzielona na pół i było jedynie kwestią czasu, zanim ta czerwona połowa wychowana na nieprawdopodobnych sukcesach piłkarzy dorosła. Tak naprawdę, to od 30 lat w podziale Łodzi zmieniło się niewiele. Straciliśmy Dąbrowę, część SB i Rado Zach., natomiast wyczyściliśmy Retkę, Teo, SP i odzyskaliśmy Żubardź.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: CzK, Dario1916, Kijekprawdy, omiec, simon118, spacja.enter, szyderap, yalla i 256 gości