Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ODPOWIEDZ
Pixie
Posty: 123
Rejestracja: 27.10.2013, 22:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pixie » 11.05.2017, 21:55

Radicaal pisze:
Pixie pisze:Nigdy się nie spodziewałem, że jakaś decyzja niekorzystna dla ŁKS-u wywoła u mnie wkurwienie, ale jak widać życie potrafi zaskakiwać. Mi jako widzewiakowi naprawdę jest szkoda, że te "derby" będą wyglądać jak wyglądać. Nie chodzi już nawet o to, że aż tak bardzo współczuję ełkaesiakom (bo oni mają swoje frajerskie zachowania w prawie derbów na koncie) , ale wiem, że dla mnie i jako widzewiaka, ten mecz nie będzie się wiele różnił od meczu z Drwęcą. Czyli piłkarsko mecz na szczycie, ale kibicowsko bez wielkiej historii. Nie ukrywam, że jestem zszokowany tym co wypisują tu niektórzy moi bracia po szalu (chociaż w sumie c*** wie kto tu tak naprawdę pisze, no bo w rozmowach w realu większość osób chciała derbów z gośćmi na stadionie). Nie wiem, może się starzeję i powoli nie ogarniam obecnej kibicowskiej mentalności.
Jeśli jesteś z Widzewa to...człowieku szacun.Ale.Z jednym się nie zgodzę.Jakie frajerskie akcje ze strony ŁKSu???
Jeśli pamiętasz,bo ja pamiętam doskonale (przynajmniej od '93) zawsze wchodziliście na eŁKaeS,tak jak chcieliście.
Co to znaczy?Tylu ilu Was przyszło,tylu weszło.Taka sytuacja trwała latami.Kiedy po naszej tak zwanej Białej Inwazji,kiedy pojawiło
się nas ponad 3 tysiące (u Was) i zaprezentowaliśmy się konkretnie,wszystko zaczęło się zmieniać....u Was.
Od ograniczania ilości biletów,do nie wpuszczenia nas w ogóle na sektor,gdzie Lech Poznań po 3 dniach (!) zawitał w 2000 tysiące
na ten sam sektor.
Jeśli stać Cię Pixie do takiego wpisu jaki zaprezentowałeś,napisz też,czy gdzieś się mylę w tym co pisze,proszę.
Chodzi mi o nowsze czasy. O waszą blokadę w 2010 roku i o Śmigus-Dyngus w 2012 gdzie też zbytnio nie płakaliście, że nas nie będzie. Tak wiem, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i dla was sytuacja z 2010 roku ma inny kontekst niż dla nas, no jednak dla mnie ta akcja nie miała za wiele wspólnego z hasłem "Piłka nożna dla kibiców". Z tego co pamiętam to rok po waszej białej inwazji sami zbojkotowaliście derby, uważając, że 1700 biletów (mogłem nieco popieprzyć liczbę po latach, ale mniej więcej tyle było) to dla was za mało, chociaż wiedzieliście, że jeśli przyjdziecie w więcej to wejdziecie. Zgadzam się, że pierwsze spieprzone derby były u nas za czasów Puchalskiego, kiedy dał wam 400 czy 500 biletów (kiedy z naszej strony był protest z powodu takiej ilości biletów dla was), no ale wtedy wy zrewanżowaliście się tym samym. Rok potem sytuacja wróciła do normalności, no ale jak się okazało, to były ostatnie derby z prawdziwego zarówno u nas jak i u was. Chociaż i wtedy już do końca nie było normalnie, bo zamiast pochodu to was autobusy podwiozły. Wiadomo, że niestety taka postawa to zamknięte koło. Na następne derby za rok czy za 5 lat wy nas nie wpuścicie, u nas pewnie płotków też nie podwyższą więc też pewnie nie wejdziecie. Nie powiem, jestem trochę rozgoryczony, ale wkurwia mnie, że zamiast normalnych derbów, z powodu złośliwości policji, wojewodów cz działaczy, a także przy poparciu niektórych kibiców zarówno z jednej jak i z drugiej strony, którzy wolą się brandzlować wyzywając pusty sektor gości są jakieś pseudomecze,



Radicaal
Posty: 454
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 11.05.2017, 22:00

Dziękuję za odpowiedź.Tak jak piszesz,punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.Z mojej/naszej perspektywy wygląda to tak,
że stare czasy miały wpływ na te nowsze o których Ty wspominasz.

Grokas
Posty: 50
Rejestracja: 24.08.2016, 21:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Grokas » 11.05.2017, 22:10

Myślałem że nikt Wisły nie przebije w oświadczeniach a jednak Widzew tego dokonał .....widać że nowa zgoda robi swoje....ja pierdolę

Ineder56
Posty: 256
Rejestracja: 25.09.2016, 10:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ineder56 » 11.05.2017, 22:13

Czy zarząd Widzewa zakazał też wnoszenia sektorówek i przygotowywania opraw kibicom Widzewa w celu uniknięcia ryzyka zamknięcia stadionu z uwagi na użycie środków pirotechnicznych? Zarząd Widzewa to kibice, ale też biznesmeni, na pewno widzewiacy zrozumieliby taką decyzję. Jeszcze ktoś rzuci racą w zawodnika rywali i będzie walkower. Nie mówiąc już o okopconych krzesełkach i dachu. Kto zapłaci za umycie sadzy?

bialy08
Posty: 171
Rejestracja: 28.04.2015, 18:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bialy08 » 11.05.2017, 22:31

Dwa zdania w sprawie derbów pierwszy raz odjebaliście numer w 2007 daliście nam 400 biletów,a my w tym samym sezonie oddaliśmy wam całą trybunę za bramką.W tamtej rundzie to nie my nie zgodziliśmy się na wasze wejście tylko policja,a co wy zrobiliście żal komentować.

Antoni.Kierka
Posty: 102
Rejestracja: 10.07.2016, 00:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Antoni.Kierka » 11.05.2017, 22:47

Tak tylko Widzew oddajac Niciarke zabieral miejsce wlasnym kibica natomiast Łks nie ot taka drobna roznica

error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: error04 » 11.05.2017, 22:48

Radicaal pisze: Jeśli jesteś z Widzewa to...człowieku szacun
Mylisz ze to jedyna osoba ktora tak uwaza? Jestem na forum Widzewa dosc dlugo i wiekszosc nickow pojarze i mi latwo jest zobaczyc ze ciegle te same osoby pisza o nie wpuszczeniu gosci. Zauwazylem tez ze osoby ktore cos maja do gadania w ogole nie biora udzialu w tej dyskusji. Dla was to jest 5 stron o tym jak nie chcemy gosci a jak widze 5 stron 10-20 osob ktore przedstawiaja swoje argumenty non stop. U mnie na fb mojego FC zdecydowana wiekszosc chce gosci ale nie widzialem zeby ktos pisal cos na ewidzew czy tutaj.
Idz policz osoby ktore napisaly ze nie chca was na derbach i daj informacje ze 10? 20? niech bedzie 100 osob na forum napisalo ze NIE. Tylko dodaj pozniej ile osob bylo na meczu

Pixie
Posty: 123
Rejestracja: 27.10.2013, 22:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pixie » 11.05.2017, 22:50

bialy08 pisze:Dwa zdania w sprawie derbów pierwszy raz odjebaliście numer w 2007 daliście nam 400 biletów,a my w tym samym sezonie oddaliśmy wam całą trybunę za bramką.W tamtej rundzie to nie my nie zgodziliśmy się na wasze wejście tylko policja,a co wy zrobiliście żal komentować.
Nie chce mi się po raz kolejny pisać tego samego ani wywoływać napinki, bo od tego są z jednej i z drugiej strony wyspecjalizowani chuligani, ale trzymajmy się faktów. W sezonie 2006/07 wy dostaliście 400 biletów i my też (to te derby kiedy spłonęło CC ). W tamtym sezonie daliśmy sobie po razie i na tym miały się skończyć cyrki z derbami.

gringocwel
Posty: 164
Rejestracja: 14.04.2017, 13:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gringocwel » 11.05.2017, 22:51

bialy08 pisze:Dwa zdania w sprawie derbów pierwszy raz odjebaliście numer w 2007 daliście nam 400 biletów,a my w tym samym sezonie oddaliśmy wam całą trybunę za bramką.W tamtej rundzie to nie my nie zgodziliśmy się na wasze wejście tylko policja,a co wy zrobiliście żal komentować.
Kiedy dostaliscie 400 biletow to my robilismy bojkot
A w 2009 i 2012 to pewnie sobie zrobiłeś przerwe w kibicowaniu? Nagle jacy sie solidarni zrobiliscie jak wam sie swiat zawalil.

Master1
Posty: 106
Rejestracja: 14.01.2017, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Master1 » 11.05.2017, 23:45

Widzew,Wisła, Ruch,Elana,a wy k****,śmiecie na kolana,,he he, przed tv w zaszczanych kamienicach. Sie ku*** fanatycy zrobili..zacznijcie u siebie chociaż w 4 tysie lumpy chodzić, a nie na salony..później pospierdalali by z sektora, jak nasi by wpadli i mieli by pompę z kar dla nas,garbate nosy .A waszych piłkarzykow to wbijemy w ziemię dopingiem, patusy spod wiaty,

bobrowy staw
Posty: 51
Rejestracja: 01.03.2017, 03:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bobrowy staw » 11.05.2017, 23:47

Ej error04 wasi rosyjscy nacjonalisci

[link]

stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg » 11.05.2017, 23:54

[quote="bobrowy staw"]Ej error04 wasi rosyjscy nacjonalisci

[link][/quot

Te, baranie nie nasi tylko ex wafle Amici Poznań zwanej Lechem
:twisted:

bobrowy staw
Posty: 51
Rejestracja: 01.03.2017, 03:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bobrowy staw » 12.05.2017, 00:05

stachuzrdg pisze:
bobrowy staw pisze:Ej error04 wasi rosyjscy nacjonalisci

[link][/quot

Te, baranie nie nasi tylko ex wafle Amici Poznań zwanej Lechem
Wasi mają podobne odchyly

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 12.05.2017, 06:27

Pod telebimem będzie stylowo.

MW10
Posty: 716
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 12.05.2017, 08:02

Master1 pisze:Widzew,Wisła, Ruch,Elana,a wy k****,śmiecie na kolana,,he he, przed tv w zaszczanych kamienicach. Sie ku*** fanatycy zrobili..zacznijcie u siebie chociaż w 4 tysie lumpy chodzić, a nie na salony..później pospierdalali by z sektora, jak nasi by wpadli i mieli by pompę z kar dla nas,garbate nosy .A waszych piłkarzykow to wbijemy w ziemię dopingiem, patusy spod wiaty,
Na kolanach to na razie jesteście wy, ruch obity, widzewek obity plus ograbiony z flag, elana spierdala ze zbiórki, ot cała koalicja.
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Daan » 12.05.2017, 08:16

Widzew obity? Cos mi umknęło?

old school CRBB
Posty: 111
Rejestracja: 04.01.2017, 09:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: old school CRBB » 12.05.2017, 08:41

Szkoda że nie będzie Nas na derbach u Was.
Moim zdaniem więcej tracicie Wy niż My.
Co do sektora dla gości na ŁKS ie:
1. Chyba żaden Widzewiak który go widział na własne oczy nie powie z ręką na sercu że to prawdziwy sektor dla gości zwłaszcza derbowych .
2. Część buforowa to schody(ok.1,5m) między krzesełkami oddzielona 2m pleksą.
3.Jeżeli u Was obawiacie się że przez cały stadion z Zegara wysypie się banda by roznieść klatkę z nami, to ciekawe w ile sek. My byśmy to zrobili u siebie?
4. U Nas też jest tylko płotek oddzielający trybunę od boiska..


5. Na ostatnich derbach akurat byłem zmuszony kupić bilet na ten sektor, i wielu chopaków bez problemu ( 20 sek.) było na Galerze.
6.Załóżmy że policja wydaje zgodę i wchodzi was komplet 800os.
7.Schody,,bufor,, muszą zostać puste.
8. Dalej wolana przestrzeń od Was 5m-policja(myślę że z 500os) 10m-wolna przestrzeń od Nas 5m.
9.Dla ŁKS -u zostaje może 2500-3000 miejsc.
10. To tak jakby zrobić Derby na Zegarze.

p.s.
11. Po wspólnym rozjpaniu policji, wykańczamy się nawzajem.

old school CRBB
Posty: 111
Rejestracja: 04.01.2017, 09:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: old school CRBB » 12.05.2017, 08:50

Acha jeszcze jedno, ktoś od was mówił- przecież była Polonia, ba nawet był Świt, tak zgoda. U was też była Łomża, s Świt musiał się zgodzić na nasze zasady. Wy to dla nas nie Polonia a My dla Was to nie Łomża, o nawet się zrymowało.
p.s pozdro dla kibica Rts z pracy który w środę zamienił się ze mną na zmiany.

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck » 12.05.2017, 09:03

old school CRBB pisze: p.s pozdro dla kibica Rts z pracy który w środę zamienił się ze mną na zmiany.
to tak na rozluźnienie tematu, bo o derbach zostało napisane chyba juz wszystko....

jak pracowalem jeszcze na zmiany to w robocie było ciekawe zjawisko, mianowicie osoby aktywnie kibicujące bardzo chętnie wymieniały sie między sobą w grafiku, dużo chętniej niz zwykli ludzie.
Wynikało to pewnie z tego że kibic kibica zrozumie, ale mimo że nieraz były jakies uszczypliwości i uprzykrzanie sobie życia, to akurat jak ktoś chciał sie zamienić bo jego klub grał mecz albo miał wyjazd to zazwyczaj nie było problemu żeby znalezc kogoś chętnego z drugiej strony. Kibicowska solidarnośc czy coś w ten deseń...

ot taka ciekawostka..

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 12.05.2017, 09:19

Słabe to wasze oświadczenie, płacz i jak zwykle pokazać Widzew całej Polsce jaki to nie honorowy i bez zasad, komu się jeszcze wypłaczecie, byłem przeciwny tej decyzji jak większość kiboli Widzewa, ale za te wasze chujowe zagrywki, j**** was.
https://t.me/pump_upp

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck » 12.05.2017, 09:29

ważne ze wasze oswiadczenie jest mocne... mogliscie poprosic WSH zeby wam porwadzili jak sie tłumaczyć, bo raczej sie osmieszyliscie pisząc takie bzdury i naginając tak bardzo rzeczywistość do zaistniałej sytuacji ze bardziej już sie nie dało...
Nie wystarczyło napisac ze Widzewska spolecznosc nie życzy sobie ''patusów z ŁKSu'' bo by wam zepsuli świeto ?

Trzeba bylo wymyslac najpierw te wszystkie kłamstwa, zwalać wine na zarząd ŁKSu, prosić o pomoc policje , żeby na koniec i tak stwierdzić że to wszystko dlatego że my was nie wpuscilismy 5-10 lat temu ??

I nie zapominaj że to wy sie popłakaliscie i zabrudziliscie pampersa na myśl o derbach z kibicami ŁKS, a nie na odwrót...
My Wam bilety chcielismy dać na naszą nową trybune z zeszłej rundzie, psy i wojewoda sie nie zgodziły... teraz psy i wszyscy sie zgadzają a wasz kibolski zarząd w obawie o burdy w miescie i na stadionie obsrał zbroje :) takie są fakty i tak to wygląda dla kazdego postronnego kibica.

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 12.05.2017, 09:41

I nie zapominaj że to wy sie popłakaliscie i zabrudziliscie pampersa na myśl o derbach z kibicami ŁKS
18 tysięczny tłum przestraszył się 900set troglodytów z galerii, niewątpliwie przejdziecie do historii polskiego ruchu kibolskiego, ba może nawet światowego, coraz lepsze jaja, ta zbiorowa histeria już zaczyna być śmieszna, my zamiast płakać postanowiliśmy się do was wybrać dwukrotnie, osobiście, wy macie stylówkę przed telebimem i za plecami policji.
https://t.me/pump_upp

gringocwel
Posty: 164
Rejestracja: 14.04.2017, 13:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gringocwel » 12.05.2017, 09:50

Entlicheck pisze:
old school CRBB pisze: p.s pozdro dla kibica Rts z pracy który w środę zamienił się ze mną na zmiany.
to tak na rozluźnienie tematu, bo o derbach zostało napisane chyba juz wszystko....

jak pracowalem jeszcze na zmiany to w robocie było ciekawe zjawisko, mianowicie osoby aktywnie kibicujące bardzo chętnie wymieniały sie między sobą w grafiku, dużo chętniej niz zwykli ludzie.
Wynikało to pewnie z tego że kibic kibica zrozumie, ale mimo że nieraz były jakies uszczypliwości i uprzykrzanie sobie życia, to akurat jak ktoś chciał sie zamienić bo jego klub grał mecz albo miał wyjazd to zazwyczaj nie było problemu żeby znalezc kogoś chętnego z drugiej strony. Kibicowska solidarnośc czy coś w ten deseń...

ot taka ciekawostka..
Ty miekka fajo raz udajesz tu c*** wie kogo wymyslasz jakies bzdety o osranych dresach ktore potem ladujesz na swoje nieśmiertelne zajawki i inne chujsta na fb. Jedymi slowy prujesz dupsko jak nikt inny by dzis lamentowac jak p**** o jakis zmianach w kolchozie. Wez ty skoncz ta farse i szykuj se bialych awanturnikow do powieszenia na tym waszym kurwidole przed telebimkiem. Jestes szmata naprawde i to taka kurewska bo dobrze wiesz ze nia jestes i sie jeszcze tym sczycisz pizdo z neta

Skoro powiedziane juz wszystko to na c*** sie dalej produkujesz? Nasze oswiadczenie z d*** ale i nikt nikomu sie nie musi tlumaczyc :) Wasze oświadczenie widac ze pisane na kolanku na sile probujecie nam cos umniejszyc ale boli was zesta zostali osrani bez ceregieli jak zwykle leszcze i w chuju mamy jakies oficjalne stanowiska bo oprocz was kazdy ma w to wyjebane co kto pomysli tak samo jak w lament innych pizdusiow z PL co malo co znaja lodzkie realia i wasza kurewska stylowke bez zasad....

Co do tych rzekomych biletow od was to kazdy srednio bystry od nas kumal ze to zagrywka pod publiczke zebyscie wlasnie terwz mieli argumencik na swoja korzysc...ale komu ty chcesz wmowic takie brednie gosciu...

I jeszcze jedno... jedyna osoba na tym forum ktora oficjalnie obsrala sie w dres jestes ty frendzlu i to wielokrotnie, a o dziwo najglosniej szczekasz jak to sie was Widzew nie obsral ty gosciu nie masz za grosz honoru...

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 12.05.2017, 09:59

WidzewskaCharyzma pisze:Słabe to wasze oświadczenie, płacz i jak zwykle pokazać Widzew całej Polsce jaki to nie honorowy i bez zasad, komu się jeszcze wypłaczecie, byłem przeciwny tej decyzji jak większość kiboli Widzewa, ale za te wasze chujowe zagrywki, j**** was.

My nie musimy nic nikomu pokazywać bo sytuacja jest prosta.Zgoda wojewody,policji i c*** wie kogo tam jeszcze.Nawet PKP klepneło cenę.Tylko Wasz zarząd powiedział nie bo się obawia o demolka przez kiboli ŁKS-u miasta(!) Poskładaj te fakty do kupy i pomysl czy to nie wystarczy postronnym kibicom wyciągnąć wnioski.Nie musimy śię nikomu wypłakiwać.Z tym jebaniem nas to sie wykaż na ulicy bo w internetach jest to śmieszne.
ŁKS Łódź Polska

gringocwel
Posty: 164
Rejestracja: 14.04.2017, 13:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gringocwel » 12.05.2017, 10:10

Abr1908 pisze:
WidzewskaCharyzma pisze:Słabe to wasze oświadczenie, płacz i jak zwykle pokazać Widzew całej Polsce jaki to nie honorowy i bez zasad, komu się jeszcze wypłaczecie, byłem przeciwny tej decyzji jak większość kiboli Widzewa, ale za te wasze chujowe zagrywki, j**** was.

My nie musimy nic nikomu pokazywać bo sytuacja jest prosta.Zgoda wojewody,policji i c*** wie kogo tam jeszcze.Nawet PKP klepneło cenę.Tylko Wasz zarząd powiedział nie bo się obawia o demolka przez kiboli ŁKS-u miasta(!) Poskładaj te fakty do kupy i pomysl czy to nie wystarczy postronnym kibicom wyciągnąć wnioski.Nie musimy śię nikomu wypłakiwać.Z tym jebaniem nas to sie wykaż na ulicy bo w internetach jest to śmieszne.
Wierzysz w to? Tak samo sie kibolska Polska tym przejmie jak tym ze w 2012 r wasz zarzad zrobil to samo, albo jak dziesiatki razy na innych meczach i w innych miastach nie wpuszczano gosci, albo konkretnie jak tym ze Jaga nie wpuscila L albo L nie wpuszcza Poloni nawet jako zgody jak Ksc gra na Ł3. Wkrecacie sobie jakies bzdety do glow, a po ludziach to splynie i zostana wam ino grafiki na fb, minie tydzien i kazdy zapomni tak jak 2012 kazdy zapomnial a przdde wszystkim wy ale doskonale was rozumiem czemu az tak to przezywacie :)

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck » 12.05.2017, 10:13

gringocwel pisze:
Entlicheck pisze:
old school CRBB pisze: p.s pozdro dla kibica Rts z pracy który w środę zamienił się ze mną na zmiany.
to tak na rozluźnienie tematu, bo o derbach zostało napisane chyba juz wszystko....

jak pracowalem jeszcze na zmiany to w robocie było ciekawe zjawisko, mianowicie osoby aktywnie kibicujące bardzo chętnie wymieniały sie między sobą w grafiku, dużo chętniej niz zwykli ludzie.
Wynikało to pewnie z tego że kibic kibica zrozumie, ale mimo że nieraz były jakies uszczypliwości i uprzykrzanie sobie życia, to akurat jak ktoś chciał sie zamienić bo jego klub grał mecz albo miał wyjazd to zazwyczaj nie było problemu żeby znalezc kogoś chętnego z drugiej strony. Kibicowska solidarnośc czy coś w ten deseń...

ot taka ciekawostka..
Ty miekka fajo raz udajesz tu c*** wie kogo wymyslasz jakies bzdety o osranych dresach ktore potem ladujesz na swoje nieśmiertelne zajawki i inne chujsta na fb. Jedymi slowy prujesz dupsko jak nikt inny by dzis lamentowac jak p**** o jakis zmianach w kolchozie. Wez ty skoncz ta farse i szykuj se bialych awanturnikow do powieszenia na tym waszym kurwidole przed telebimkiem. Jestes szmata naprawde i to taka kurewska bo dobrze wiesz ze nia jestes i sie jeszcze tym sczycisz pizdo z neta

Skoro powiedziane juz wszystko to na c*** sie dalej produkujesz? Nasze oswiadczenie z d*** ale i nikt nikomu sie nie musi tlumaczyc :) Wasze oświadczenie widac ze pisane na kolanku na sile probujecie nam cos umniejszyc ale boli was zesta zostali osrani bez ceregieli jak zwykle leszcze i w chuju mamy jakies oficjalne stanowiska bo oprocz was kazdy ma w to wyjebane co kto pomysli tak samo jak w lament innych pizdusiow z PL co malo co znaja lodzkie realia i wasza kurewska stylowke bez zasad....

Co do tych rzekomych biletow od was to kazdy srednio bystry od nas kumal ze to zagrywka pod publiczke zebyscie wlasnie terwz mieli argumencik na swoja korzysc...ale komu ty chcesz wmowic takie brednie gosciu...

I jeszcze jedno... jedyna osoba na tym forum ktora oficjalnie obsrala sie w dres jestes ty frendzlu i to wielokrotnie, a o dziwo najglosniej szczekasz jak to sie was Widzew nie obsral ty gosciu nie masz za grosz honoru...
oj ile jadu sie wylało, boli i bardzo dobrze :D

obsraliście sie jako cała Widzewska społeczność ''garstki patusów z ŁKSu'' i to na własnym stadionie, i postanowiliscie już definitywnie pogrzebać świeto jakim do niedawna były w całej Polsce derby Łodzi...
nie udało wam sie zwalić winy na policje, nie udało sie zwalić winy na nasz zarzą wymyslając jakies z d*** teorie, więc zwaliliscie wine na wlasnych działaczy jakby to c*** wie kto był, a są oni waszymi kibicami...

więc zamiast pisac jakies smieszne internetowe rozkminki - to zajmij sie pisaniem ostatecznego tłumaczenia srodowiska RTS WIdzew w sprawie niewpuszczenia ŁKSu na wasz nowy hiper extra stadion hehehe
...chyba bedziecie potrzebowali 100 stron A4, zeby sobie jakos to wytlumaczyc i poukladac w glowie to niehonorowe kurestwo w jakie poszliście....

Hardy zza płotu
Posty: 20
Rejestracja: 28.12.2012, 22:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hardy zza płotu » 12.05.2017, 10:14

szanowny Abrahamie 1908

Jeżeli ty i twoje koleżanki wierzycie w teksty, że policja i miasto wydały pozytywne opinie na temat waszego wpuszczenia to tylko pokazuje jakimi jesteście naiwniakami

psy nie wydały negatywnej opinii oficjalnie bo nie chcą skompromitować miasta, które za to nie może wydać negatywnej opinii by nie skompromitować siebie - no bo jak to ? Wybudowany nowy stadion i mają powiedzieć, że was nie wpuszczą ? Przecież jest to oczywiste tak jak to, że ziemia krąży wokół słońca, że nikt was tam nie chce po za częścią kibiców Widzewa, która solidaryzuje się z kibolami innych drużyn ( choć dla mnie jesteście zwykłe ku#wy i solidaryzować się z wami nie ma potrzeby ) Ani psy, ani miasto, ani związek nie chciałby by chołota jaką jesteście narobiła trzody gorszej niż świnie w chlewie. Musiał to ogłościć zarząd, któremu nikt nie zarzuci kompromitacji nikt po za wami bo gdyby ogłosiło to miasto to byście Hance z domu wyjść nie dali więc wolała pod stolikiem to załatwić i mieć święty spokój tak samo jak reszta urzędasów, którzy nie musza się martwić o zniszczenia itd.

I nikt z poważnych os na Widzewie nie będzie się za wami wstawiał. Zwyczajnie zostaliście osrani, a wylew śmiesznych grafik na waszych facebookach wzbudza śmiech i radość z tego, że teraz wy gnidy poczujecie się tak jak Widzew przez ostatnie trzy derbowe pojedynki kiedy to wy sraliście na Widzew.

Dobrze, że mecz będzie w naziemnej to problemów z oglądaniem meczu nie będziecie mieli.

bez pozdrowień

Stary Wyjazdowicz
Posty: 241
Rejestracja: 18.04.2016, 11:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Stary Wyjazdowicz » 12.05.2017, 10:20

czy po spadku Widzewa do niżej ligi ..w zarzadzie nie zasiadaja kibole tak jak to bylo w innych upadajacych klubach ???

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck » 12.05.2017, 10:30

Stary Wyjazdowicz pisze:czy po spadku Widzewa do niżej ligi ..w zarzadzie nie zasiadaja kibole tak jak to bylo w innych upadajacych klubach ???
oczywiscie że zasiadają, wg nich smaych teraz jest ''normalnie'' i po ichniemu....
ale zaraz Widzewiacy Ci powiedzą że to są byznesmeny , wszystko przekalkulowali i po prostu nie mieli by kasy na pokrycie ewentualnych kar...
Chyba ze wymyślą cos nowego, nie wie m u nich wszystko jest mozliwe a wersje sie zmieniają co chwile...

Hardy zza płotu - tak tak, zaraz wyjdzie że naprawde to psy i miasto sie nie zgodziły, a wasz klub sie zgodził i bardzo nas chcieli widzieć, dawali już nawet bilety...... daje pół roku i w tą wersje uwierzycie sami łby...

Hardy zza płotu
Posty: 20
Rejestracja: 28.12.2012, 22:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hardy zza płotu » 12.05.2017, 10:38

W co wolisz wierzyć to już twoja sprawa, a ktoś stojący z boku i mogący to przekalkulować na chłodno, bez emocji niech sam wyciągnie wnioski. Ja Ci mówie co wiem, a dziwi mnie, że Ty uważasz, że tak was w mieście naszym wszyscy lubią i kochają, że chcą was wpuścić do jednego z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Łodzi, które w ostatnim czasie wraz z ilością sprzedanych karnetów rozsławiło Łódź w Polsce, Europie i nie tylko. Nie jestem megalomanem, który uważa, że Widzew dzięki temu jest jakąś potęgą itd. bo to nie jest wyznacznikiem lecz daje do myślenia postronnym ludziom i nie kibicującym. Miastu to pasuje, psom też. Mi też :)))))

udanego weekendu

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 12.05.2017, 10:45

szanowny Hardy w internecie

Ja pisze o faktach.Ty o swoich teoriach.Nie chce mi się schodzić do poziomu "świni w chlewie","chołoty" czy "zwykłej k****" więc bez odbioru

i bez pozdrowień
ŁKS Łódź Polska

Michu_Łódź
Posty: 181
Rejestracja: 23.05.2016, 12:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Michu_Łódź » 12.05.2017, 10:55

http://www.widzewtomy.net/aktualnosci/s ... u-widzewa/
Poczytajcie sobie o nowym zarządzie Widzewa. Wicedyrektor szpitala, komornik oraz właściciel kancelarii. Sami kibole!

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck » 12.05.2017, 11:04

ja p******* , no i zaczyna sie :)

generalnie spodziewam sie tutaj 100 wytlumaczen, i tak jak bylo do przewidzenia suma sumarum wyjdzie że Widzew bardzo chciał nas goscic, tylko miasto i policja sie nie zgodziły....
a że to nie ma nic wspolnego z rzeczywistością no to c***, przecież wasza czerwona rzeczywistość od dawna z tą realną nie ma nic wspolnego...

Vincentus
Posty: 67
Rejestracja: 08.09.2016, 14:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Vincentus » 12.05.2017, 11:11

Entlicheck, a pisanie, że całe środowisko kibiców Widzewa nie chce was na derbach co ma wspólnego z rzeczywistością?

Zdania w tej kwestii są mocno podzielone także daj sobie na wstrzymanie z takimi ocenami.
RTS&HKS

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 12.05.2017, 11:14

Moje zdanie jest takie że nasz zarząd się z kompromitował. Wybudowany stadion i c*** z tego jest. Derby bez ŁKS-u to c*** nie derby.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

gringocwel
Posty: 164
Rejestracja: 14.04.2017, 13:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gringocwel » 12.05.2017, 11:19

Entlicheck pisze:ja p******* , no i zaczyna sie :)

generalnie spodziewam sie tutaj 100 wytlumaczen, i tak jak bylo do przewidzenia suma sumarum wyjdzie że Widzew bardzo chciał nas goscic, tylko miasto i policja sie nie zgodziły....
a że to nie ma nic wspolnego z rzeczywistością no to c***, przecież wasza czerwona rzeczywistość od dawna z tą realną nie ma nic wspolnego...
Nie k****. Nikt was nie chcial i j**** was.

Pilka nozna dla patoli? Lodzki Widzew was pierdoli

lokomada
Posty: 16
Rejestracja: 10.12.2011, 17:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: lokomada » 12.05.2017, 11:33

Lepiej być, jak to mówicie "patolem i ojszczańcem" niż obsrańcem.

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck » 12.05.2017, 11:42

gringocwel pisze: Nie k****. Nikt was nie chcial i j**** was.

Pilka nozna dla patoli? Lodzki Widzew was pierdoli
LEPIEJ BYĆ PATUSEM Z BRAMY

NIŻ WIEŚNIAKIEM BYĆ POSRANYM :D

gringocwel
Posty: 164
Rejestracja: 14.04.2017, 13:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gringocwel » 12.05.2017, 11:51

Chociaz bardzo chcialbys byc patusem to juz kilka razy udowodniles ze masz mentalnosc posranengo wiesniaka z retkini adi.

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 12.05.2017, 12:45

Dobra dziewczyny nie drapać się!
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: hajlajf, klocoture, manji, oberschlesien321, wzp14 i 227 gości