www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Łysy80
Posty: 172
Rejestracja: 10.07.2015, 12:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łysy80 » 04.01.2017, 15:37

Radicaal pisze:Chodzę na mecze od '93 roku.Pamiętam wszystkie derby na ŁKSie i u jeszcze większych.NA ŁKSie przyjezdni z połowy Polski,zawsze byli wpuszczani,w tylu,ilu przyszło/przyjechało.Dwa czy trzy razy był problem.Natomiast,jak się ma sytuacja na Widzewie???
ŁKS od tego '93 roku był dwa razy wpuszczony w większej liczbie.A reszta derbów tam,zawsze była nam ograniczana liczba lub niekiedy w ogóle nie byliśmy wpuszczani.
....ale się naraziłem...
Radical
Ty tak na poważnie. Już nie raz to wałkowaliśmy,
Po pierwsze to Wasz stadion był dużo większy przez co nie było problemu z wpuszczeniem większej ilości ludzi. Po drugie z tego co wiem to raczej Wy jako kibice nie decydowaliście w żadnym stopniu o tym kto wejdzie w większej liczbie, przynajmniej jeśli chodzi o Nas.
I z tego co pamiętam to Wy stanęliście murem za tym żeby pewne derby były bez Nas. Ja osobiście nie przypominam sobie żeby kibice Widzewa zrobili taką akcje jak Wy wtedy.

Jeśli chodzi o mnie to ja jestem za tym żebyście byli u Nas na derbach. Owszem będzie bolało jak zapłoną Nasze flagi ale to są derby i chyba o to w tym wszystkim chodzi, dla mnie to właśnie rywalizacja na doping, oprawy i cała ta kibicowska otoczka to derby, a mecz jest dużo mniej istotny ale to moje zdanie. No chyba że są tu masochiści którym sprawia przyjemność obserwowanie popisów kopaczy z obydwu stron Łodzi. Ale każdy lubi co innego, pozdrawiam bez spiny.



Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gary widz » 04.01.2017, 16:00

ma racje Łysy ale to wszystko zależy od punktu siedzenia

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 04.01.2017, 16:03

Antoni.Kierka pisze:
Radicaal pisze:Chodzę na mecze od '93 roku.Pamiętam wszystkie derby na ŁKSie i u jeszcze większych.NA ŁKSie przyjezdni z połowy Polski,zawsze byli wpuszczani,w tylu,ilu przyszło/przyjechało.Dwa czy trzy razy był problem.Natomiast,jak się ma sytuacja na Widzewie???
ŁKS od tego '93 roku był dwa razy wpuszczony w większej liczbie.A reszta derbów tam,zawsze była nam ograniczana liczba lub niekiedy w ogóle nie byliśmy wpuszczani.
....ale się naraziłem...
haha tylko ze wy nie oddawaliscie sektorow kosztem wlasnych kibicow panno Radicaal wiecej Widzewa wiecej kasy dla was bylo
Widać jaka jesteś kumata PANNO... W 2008 dostaliście 2000biletów. Tyle sprzedaliście,przyszliście w 3500 i co,reszta dopłacała pod stadionem? Weszliscie za darmo. I niejednokrotnie wchodziliście większą liczbą bez biletów i nie byliście jedyną taką ekipą. To tyle PANNO Antonino.

Łysy80
Posty: 172
Rejestracja: 10.07.2015, 12:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łysy80 » 04.01.2017, 16:08

MISTRZ1908 pisze:
Antoni.Kierka pisze:
Radicaal pisze:Chodzę na mecze od '93 roku.Pamiętam wszystkie derby na ŁKSie i u jeszcze większych.NA ŁKSie przyjezdni z połowy Polski,zawsze byli wpuszczani,w tylu,ilu przyszło/przyjechało.Dwa czy trzy razy był problem.Natomiast,jak się ma sytuacja na Widzewie???
ŁKS od tego '93 roku był dwa razy wpuszczony w większej liczbie.A reszta derbów tam,zawsze była nam ograniczana liczba lub niekiedy w ogóle nie byliśmy wpuszczani.
....ale się naraziłem...
haha tylko ze wy nie oddawaliscie sektorow kosztem wlasnych kibicow panno Radicaal wiecej Widzewa wiecej kasy dla was bylo
Widać jaka jesteś kumata PANNO... W 2008 dostaliście 2000biletów. Tyle sprzedaliście,przyszliście w 3500 i co,reszta dopłacała pod stadionem? Weszliscie za darmo. I niejednokrotnie wchodziliście większą liczbą bez biletów i nie byliście jedyną taką ekipą. To tyle PANNO Antonino.
Tak się składa że tak, wielu z tych nadprogramowych kupiło wtedy bilety pod Waszym stadionem, akurat mogę się z Tobą spierać bo sam nabyłem takowy bilet. Ale prawdą jest to że wielu też weszło za free.
Akurat Goszczyńskiemu było na rękę żeby było Nas dużo bo i kaska była większa.

Radicaal
Posty: 453
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 04.01.2017, 16:10

Łysy80,pamiętasz Białą Inwazję?ŁKSu ponad trzy tysiące.To te derby,kiedy byliście w szoku co do naszej liczby,dopingu itd.
Wtedy,kiedy mięliśmy te same szale,pasiaki i oprawę ŁKS ŁÓDŹ POLSKA.
Można było?Można.I o takie traktowanie mnie chodzi.A nie 1500 lub później 800...
Piszesz,że raz dzięki nam,kibolom,Wy nie zostaliście wpuszczeni do nas.Ok,z premedytacją.A pamiętasz czasy kiedy zaczynaliście wąchać się z Kolejorzem?Nie?To przypomnę.
Derby na Widzewie,ŁKS nie zostaje wpuszczony z jakiegoś tam powodu.Nie było żadnego.6 dni później (tak Widzew grał dwa mecze u siebie) Kolejorz przyjeżdża w 2000 tysiące (!!!) i zajmuje caaałą Niciarkę.Jak mnie to wytłumaczysz?Może dlatego przestaliśmy Was wpuszczać,hę?
Tak,też jestem za derbami z prawdziwego zdarzenia.A do tych co skomlą,że ŁKS nie wpuścił Widzewa na ostatnie derby:
Trzeba było nie donosić gdzie się dało,by nasz stadion nie powstał.
Nikt normalny by Was nie wpuścił,bo na tej trybunie doszło by do armagedonu.Przykładem mecz z Polonią W-wa,gdzie było widać,jak łatwo,może do czegoś dojść.Tyle.

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 04.01.2017, 16:22

Łysy80 pisze:
Tak się składa że tak, wielu z tych nadprogramowych kupiło wtedy bilety pod Waszym stadionem, akurat mogę się z Tobą spierać bo sam nabyłem takowy bilet. Ale prawdą jest to że wielu też weszło za free.
Akurat Goszczyńskiemu było na rękę żeby było Nas dużo bo i kaska była większa.
No wiec Waszemu klubowi zalezalo zeby było nas mało / wcale - bo .. ???

Wg mnie rowniez ŁKS był dla was mniej problemowy i bardziej fair w kwestii wchodzenia na Derby , jak sam piszesz sporo osob wchodziło za free i nasz klub nie był tutaj restrykcyjny. Czy na tym zarabiali czy nie to kij w to, bo mogli powiedzieć tak jak Wy - nie wejdziecie, albo wejdzie was tylko 400 i huuj....
Nie ma sensu sie o to po raz setny spierać.

Teraz bedziecie mieć kompletny stadion - z dużym sektorem gości i całą infrastrukturą - my mamy jedną trybune gdzie sektor gosci jest pare metrów od nas i była duza szansa ze z Wami ten mecz nawet by sie nie zaczął - wiec porównywanie sytuacji z zeszłej rundy , i Derbów Łodzi w przyszłej rundzie na waszym nowym stadionie jest troche nie na miejscu.

Łysy80
Posty: 172
Rejestracja: 10.07.2015, 12:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łysy80 » 04.01.2017, 16:36

Radicaal pisze:Łysy80,pamiętasz Białą Inwazję?ŁKSu ponad trzy tysiące.To te derby,kiedy byliście w szoku co do naszej liczby,dopingu itd.
Wtedy,kiedy mięliśmy te same szale,pasiaki i oprawę ŁKS ŁÓDŹ POLSKA.
Można było?Można.I o takie traktowanie mnie chodzi.A nie 1500 lub później 800...
Piszesz,że raz dzięki nam,kibolom,Wy nie zostaliście wpuszczeni do nas.Ok,z premedytacją.A pamiętasz czasy kiedy zaczynaliście wąchać się z Kolejorzem?Nie?To przypomnę.
Derby na Widzewie,ŁKS nie zostaje wpuszczony z jakiegoś tam powodu.Nie było żadnego.6 dni później (tak Widzew grał dwa mecze u siebie) Kolejorz przyjeżdża w 2000 tysiące (!!!) i zajmuje caaałą Niciarkę.Jak mnie to wytłumaczysz?Może dlatego przestaliśmy Was wpuszczać,hę?
Tak,też jestem za derbami z prawdziwego zdarzenia.A do tych co skomlą,że ŁKS nie wpuścił Widzewa na ostatnie derby:
Trzeba było nie donosić gdzie się dało,by nasz stadion nie powstał.
Nikt normalny by Was nie wpuścił,bo na tej trybunie doszło by do armagedonu.Przykładem mecz z Polonią W-wa,gdzie było widać,jak łatwo,może do czegoś dojść.Tyle.
Wiem że ciężko Wam w to uwierzyć ale My jako kibice nigdy nie byliśmy za tym żeby Was nie wpuszczać lub żebyście byli w minimalnej liczbie. Pamiętaj tylko ze tak jak już ktoś napisał żebyście Wy mogli wejść w te 2000-3000 My musieliśmy ograniczyć liczbę Naszych kibiców.
Widzisz różnice między meczem derbowym a meczem z Lechem? Chyba trochę inne ciśnienie a co za tym idzie inne zainteresowanie wśród kibiców.
Każdy normalny wie że dopóki nie będzie u Was normalnego stadionu to nie wejdziemy na derby.

ku*** ludzie czy Wy nie rozumiecie że jedyny powód dlaczego protestowaliśmy to to że ktoś z władz miasta ujebał sobie w durnym łbie jeden stadion dla Łodzi? Czy w takim wypadku gdyby stadion miał być na Widzewie nie protestowalibyście? Czy to Nasza wina że jakiś debil za praktycznie taką samą kasę zaprojektował i zrobił Wam jedną trybunę? Niestety ale to miasto Was przewaliło, nie chce pisać nic o Waszych działaczach bo mając w "ręku" kase na stadion powinni stanąć na głowie żeby miał On cztery trybuny. Nawet kosztem pojemności do 20000.

PolnocnaStrona
Posty: 217
Rejestracja: 08.12.2011, 15:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PolnocnaStrona » 04.01.2017, 16:55

Panowie przecież wiadomo że każdy normalny kibol, fanatyk jest za tym aby derby na Widzewie odbyły się w obecności fanów Łksu. Naprawdę większość kibiców strasznie ubolewała nad faktem że za czasów Cacka zamknięto klatkę co sprawiło że nie które ciekawe mecze wyglądały dużo mniej okazale bez prawdziwej kibolskiej atmosfery. Prawda też jest taka że wszędzie są pikole którym to lata i wolą aby było bez gości spokojnie, bez spin awantur i ewentualnych zniszczeń. Niestety da się też takie rzeczy wyczytać ale to chyba normalne wszędzie.
Inna sprawa ile tak naprawdę mamy do powiedzenia jako kibice ??? Pierwsza dziwna sprawa to mecz w środę, pomysł słaby żeby to nie było początkiem dziwnych wymysłów. ŁZPN powinien ten mecz majowy traktować jako święto piłki w województwie a nie kłaść kłody.

Łysy80
Posty: 172
Rejestracja: 10.07.2015, 12:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łysy80 » 04.01.2017, 16:59

W s i d z e W pisze:
Łysy80 pisze:
Tak się składa że tak, wielu z tych nadprogramowych kupiło wtedy bilety pod Waszym stadionem, akurat mogę się z Tobą spierać bo sam nabyłem takowy bilet. Ale prawdą jest to że wielu też weszło za free.
Akurat Goszczyńskiemu było na rękę żeby było Nas dużo bo i kaska była większa.
No wiec Waszemu klubowi zalezalo zeby było nas mało / wcale - bo .. ???

Wg mnie rowniez ŁKS był dla was mniej problemowy i bardziej fair w kwestii wchodzenia na Derby , jak sam piszesz sporo osob wchodziło za free i nasz klub nie był tutaj restrykcyjny. Czy na tym zarabiali czy nie to kij w to, bo mogli powiedzieć tak jak Wy - nie wejdziecie, albo wejdzie was tylko 400 i huuj....
Nie ma sensu sie o to po raz setny spierać.

Teraz bedziecie mieć kompletny stadion - z dużym sektorem gości i całą infrastrukturą - my mamy jedną trybune gdzie sektor gosci jest pare metrów od nas i była duza szansa ze z Wami ten mecz nawet by sie nie zaczął - wiec porównywanie sytuacji z zeszłej rundy , i Derbów Łodzi w przyszłej rundzie na waszym nowym stadionie jest troche nie na miejscu.
Jakbyś nie zauważył kumaczu to w pewnym momencie nawet My byliśmy problemem dla działaczy Naszego klubu i nie zależało im byśmy byli na meczach u siebie. Ale i tak zaraz wyjedziesz z jakimś argumentem z d***.

Już pisałem chciałbym żebyście weszli do Nas na derby i to w liczbie większej niż wymagane minimum. Ale niestety nie zależy to ani ode mnie ani od żadnego kibica Widzewa.

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 04.01.2017, 17:04

Radicaal pisze:Derby na Widzewie,ŁKS nie zostaje wpuszczony z jakiegoś tam powodu.Nie było żadnego.6 dni później (tak Widzew grał dwa mecze u siebie) Kolejorz przyjeżdża w 2000 tysiące (!!!) i zajmuje caaałą Niciarkę.Jak mnie to wytłumaczysz?
Haha,idiota porównuje derby do meczu z Lechem i to w czasach gdy nie było z nimi kosy.Pierdolnij się klawiaturą w głowę na odmulenie.

Nie tłumaczcie się tym pajacom radicalowi,nikodemowi i rabinowi,bo oni myślą,że to sami kibice decydują o tym czy wejdą na derby czy nie.

Łysy80
Posty: 172
Rejestracja: 10.07.2015, 12:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łysy80 » 04.01.2017, 17:07

Red power pisze:
Radicaal pisze:Derby na Widzewie,ŁKS nie zostaje wpuszczony z jakiegoś tam powodu.Nie było żadnego.6 dni później (tak Widzew grał dwa mecze u siebie) Kolejorz przyjeżdża w 2000 tysiące (!!!) i zajmuje caaałą Niciarkę.Jak mnie to wytłumaczysz?
Haha,idiota porównuje derby do meczu z Lechem i to w czasach gdy nie było z nimi kosy.Pierdolnij się klawiaturą w głowę na odmulenie.

Nie tłumaczcie się tym pajacom radicalowi,nikodemowi i rabinowi,bo oni myślą,że to sami kibice decydują o tym czy wejdą na derby czy nie.
Ale po kiego ubliżasz, zaraz będzie taka napinka ze masakra.

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gary widz » 04.01.2017, 17:34

masz racjie zaraz się zacznie burza netu

357.
Posty: 172
Rejestracja: 23.06.2013, 01:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 357. » 04.01.2017, 17:58

dla przypomnienia post z tego forum z derbów 2010


Postautor: ŁKS.1908.ŁÓDŹ » 08.03.2010, 14:47


Całe zajście na duży plus dla ŁKS ponieważ Widzew był pewny że wejdzie na trybune. Dzięki nam mu się to nie udało. Dobrze pilnowaliśmy stadionu !
Filmiki:
http://www.youtube.com/watch?v=gv5CBe4muIk
[link] ... omosc.html
Mapka dla ludzi z poza Łodzi:
[link]


a potem wszyscy : PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 04.01.2017, 18:19

Bardzo dobrze,że ktoś tutaj wrzucił ten post sprzed 7 lat :)

Mam nadzieję,że tym sposobem e-Łks zakończy napinkowe pytania na temat tego czy wejdą na derby.

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 04.01.2017, 18:28

Red pała - No i co z tego ??
Przynajmniej się nie wykrecalismy tak jak wy teraz jak to bardzo chcecie nas wpuścić . Nasze stanowisko było znane - nie wchodzicie na derby dlatego że nas nie wpuszczacie . Proste. I to nie dlatego że mieliście remont , zamknięty sektor czy coś - tylko po prostu wasz klub przedstawiał od razu stanowisko w stu procentach zgodne z psiarnią.

Wpuszczaliscie wtedy gości normalnie - między innymi Lecha , natomiast na derby sobie nas nie zyczyliscie i c*** takie były fakty.

I tak samo teraz grubo się zdziwię jeśli wejdziemy , bo oczywistym jest - że popsulibysmy wam swieto jakim będą pierwsze derby na nowym stadionie . Watpie zebyscie mogli to przepalic , a wasze wytlumaczenia jak zawsze będzie można włożyć między bajki ...

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 04.01.2017, 18:38

W s i d z e W pisze:I tak samo teraz grubo się zdziwię jeśli wejdziemy , bo oczywistym jest - że popsulibysmy wam swieto jakim będą pierwsze derby na nowym stadionie . Watpie zebyscie mogli to przepalic , a wasze wytlumaczenia jak zawsze będzie można włożyć między bajki ...
Haha,Panowie widzicie to????
Myślałem,że to były napinkowe pytania ale oni serio myślą,że w dzisiejszych czasach to czy sektor gości będzie otwarty i to w meczu derbowym zależy od kibiców.

Jak psiarnia nie wyda zgody to będzie to według was winą kibiców Widzewa??Pewnie tak będziecie wmawiać.

Łysy80
Posty: 172
Rejestracja: 10.07.2015, 12:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łysy80 » 04.01.2017, 18:48

W s i d z e W pisze:Red pała - No i co z tego ??
Przynajmniej się nie wykrecalismy tak jak wy teraz jak to bardzo chcecie nas wpuścić . Nasze stanowisko było znane - nie wchodzicie na derby dlatego że nas nie wpuszczacie . Proste. I to nie dlatego że mieliście remont , zamknięty sektor czy coś - tylko po prostu wasz klub przedstawiał od razu stanowisko w stu procentach zgodne z psiarnią.

Wpuszczaliscie wtedy gości normalnie - między innymi Lecha , natomiast na derby sobie nas nie zyczyliscie i c*** takie były fakty.

I tak samo teraz grubo się zdziwię jeśli wejdziemy , bo oczywistym jest - że popsulibysmy wam swieto jakim będą pierwsze derby na nowym stadionie . Watpie zebyscie mogli to przepalic , a wasze wytlumaczenia jak zawsze będzie można włożyć między bajki ...
I tym postem pokazałeś że w d**** byłeś i gówno widziałeś.

Lecha, wielki kumaczu wpuściliśmy ale kilka sezonów wcześniej, Wy wtedy też dostaliście bilety ale zrobiliście bojkot.
Gości nie przyjmował podwarszawski c*** bo tak mu było na rękę i nie mieliśmy nic do gadania tak jak Wy teraz. Różnica polega na tym że większość z Nas ma świadomość tego że nic nie możecie jako kibice z tym zrobić. Niestety nie wszystko zależy od kiboli.

Jestem ciekaw czy któryś z Was odszczeka to co teraz gada jak wejdziecie?

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 04.01.2017, 18:55

W takim razie pojebalem . Mój błąd.

Ale jedna sprawa jest niepokojąca w tym co piszesz.

Mianowicie gówno do gadania mieliście wtedy za Cacka , ok . Wasza sprawa ,pomiatal wami , ale jak wiadomo można was ugiac ale nie złamać - natomiast nie porównuj tego do sytuacji z poprzednich derbów Łodzi gdzie absolutnie żadnej szansy nie było żebyśmy siedzieli na jednej trybunie , gdzie wejścia są praktycznie obok siebie.

No i właśnie niepokojące jest to - że wy mając obecnie stadion w pełni funkcjonalny , bez żadnych "defektów" i mając kiboli w klubie nadal uważacie że macie gówno do gadania . I taki będzie wasze tłumaczenie jak nie wejdziemy . Że policja , to i tamto.

Podsumowując nie jest do końca tak jak chcesz nam tutaj pokazać ,że tak naprawdę tylko policja decyduje o tym czy ktoś wejdzie czy nie. Ale jeśli nadal tak uważacie ,to chyba od czasów Cacka za dużo się nie zmieniło , albo po prostu palicie klasycznie frana..

Radicaal
Posty: 453
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 04.01.2017, 18:56

Łysy80,doskonale pamiętam te wydarzenia.Były derby u Was.Powiedziano,Puchalski bodajże,że ŁKS nie wchodzi z jakiegoś tam powodu.Oczywiście powodu żadnego nie było.Ledwie tydzień później,Kolejorz bawił się w dwa tysie na niciarce.
Puchalski Lecha wpuścił,a ŁKSu nie i tyle.To nie były inne sezony!Sprawdź,zweryfikuj fakty.

stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg » 04.01.2017, 18:57

Ale o co ta kłótnia.
Pejsy się srają że od 93 roku mieli zawsze jakieś ograniczenia co do ilości biletów na derby przy Piłsudskiego. ku*** ludzie ja sobie przypominam może 2-3 mecze gdzie mając do dyspozycji Niciarkę przyszliście w konkretnej liczbie a tak to 1000-1500 max.
Nie raz i nie dwa Legia potrafiła na Widzewie pokazać się lepiej niż "wojownicy z polesia" mając do dyspozycji te same sektory.
:twisted:

Łysy80
Posty: 172
Rejestracja: 10.07.2015, 12:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łysy80 » 04.01.2017, 19:02

Radicaal pisze:Łysy80,doskonale pamiętam te wydarzenia.Były derby u Was.Powiedziano,Puchalski bodajże,że ŁKS nie wchodzi z jakiegoś tam powodu.Oczywiście powodu żadnego nie było.Ledwie tydzień później,Kolejorz bawił się w dwa tysie na niciarce.
Puchalski Lecha wpuścił,a ŁKSu nie i tyle.To nie były inne sezony!Sprawdź,zweryfikuj fakty.
Z tego co pamiętam acz mogę się mylić Puchalskiemu chodziło o napis jaki zrobiliście na Niciarce w poprzednich derbach. Pamiętam też że jedne derby zbojkotowaliście mimo iż dostaliście Niciarke nie pamiętam tylko czy było to przed czy po tych derbach o których rzmawiamy.
Z Lechem był układ i My też wchodziliśmy u Nich w nadkomplecie. Wiem że pewnie nie jest to dla Ciebie żaden wyznacznik ale mogę dać Ci słowo że nikt z Nas nie przyłożył ręki do tego żebyście nie weszli. Wydaje mi się że chcieliście więcej miejsc niż 5% i Puchalski powiedział nie.

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 04.01.2017, 19:07

stachuzrdg pisze:Ale o co ta kłótnia.
Pejsy się srają że od 93 roku mieli zawsze jakieś ograniczenia co do ilości biletów na derby przy Piłsudskiego. ku*** ludzie ja sobie przypominam może 2-3 mecze gdzie mając do dyspozycji Niciarkę przyszliście w konkretnej liczbie a tak to 1000-1500 max.
Nie raz i nie dwa Legia potrafiła na Widzewie pokazać się lepiej niż "wojownicy z polesia" mając do dyspozycji te same sektory.

No i co , w takim razie kompleksiarzu spójrz na ostatnie lata czyli wiek 21 gdzie prędzej to wy się obawialiscie żebyśmy za dobrze się nie pokazali ...

Łysy 80 , jak już pisałem - wasze podejście od Cacka do teraz jak widać nic się nie zmieniło . Za nic nie jesteście odpowiedzialni , i wszystko się odbywa " bez was " .
No i te nadchodzace derby to chyba najgorsza i najbardziej niemożliwa okazja , żeby ten trend zmienić...

Radicaal
Posty: 453
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 04.01.2017, 19:11

Łysy80,absolutnie nigdzie nie stwierdziłem,że Wy jako środowisko kibiców,przyłożyliście do tego rękę,by na derby nas nie wpuszczono.To Widzew jako klub nie wpuścił ŁKSu na derby.To chciałem od samego początku przekazać.

Łysy80
Posty: 172
Rejestracja: 10.07.2015, 12:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łysy80 » 04.01.2017, 19:28

Radicaal pisze:Łysy80,absolutnie nigdzie nie stwierdziłem,że Wy jako środowisko kibiców,przyłożyliście do tego rękę,by na derby nas nie wpuszczono.To Widzew jako klub nie wpuścił ŁKSu na derby.To chciałem od samego początku przekazać.
Widzisz Ty to rozumiesz, ja to wiem. Niestety są tacy dla których co by się nie działo i tak trzeba się przyjebać.
Żeby nie było mówię zarówno o Naszych jak i Waszych "kwiatach".

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gary widz » 04.01.2017, 22:12

ale 600 tylko wpuscili raz co awantura była

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: hWŁ » 05.01.2017, 01:34

Chyba nikt z was nie myśli, że na nowym stadionie też dostaniecie np całą trybunę za bramką? Miasto i psy się na pewno zgodzą :)

Sektor gości ma niecałe tysiąc miejsc, z możliwością powiększenia chyba do 1200. A że derby to mecz podwyższonego ryzyka to ograniczą wam liczbę do minimum. Osobiście jestem pewien, że was nie wpuszczą. Po pierwsze stadionami rządzi miasto, które będzie się bało zniszczeń na nowym stadionie i posłucha się kundli. Po drugie pokazuje to już terminarz na rundę wiosenną. Mecze z wami i z rezerwami Legii, czyli te gdzie może być komplet widzów. Są ustawione w środku tygodnia. Bo mniej kibiców na stadionie to większy spokój dla pchlarzy, a brak kibiców gości to już w ogóle sielanka.

old school CRBB
Posty: 111
Rejestracja: 04.01.2017, 09:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: old school CRBB » 05.01.2017, 08:49

Dlaczego nie wpuszczono Czerwonych na ostatnie derby na ŁKS-ie:
1.byłem na tym meczu
2. stałm w sektorze który moglibyści zająć.
3.to mały sektor
4. barierą oddzielającą dwa rzędy pleksy
5. w razie ,,W,, nie mielibyście gdzie spierdolić

Pytanko o ŁKSę w Głownie.

Łysy80
Posty: 172
Rejestracja: 10.07.2015, 12:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łysy80 » 05.01.2017, 15:12

old school CRBB pisze:Dlaczego nie wpuszczono Czerwonych na ostatnie derby na ŁKS-ie:
1.byłem na tym meczu
2. stałm w sektorze który moglibyści zająć.
3.to mały sektor
4. barierą oddzielającą dwa rzędy pleksy
5. w razie ,,W,, nie mielibyście gdzie spierdolić

Pytanko o ŁKSę w Głownie.

Nie ma w Głownie ŁKSu, dlaczego to już pisze:
1.Byłem w Głownie
2.chodziłem ulicami gdzie mogliby mieszkać
3.to bardzo małe miasto
4.Sporo plotów kilka ulic
5. W razie "W" nie mielibyście gdzie spierdolić

Pozdrawiam bez spiny

Dr Boskonovitch
Posty: 10
Rejestracja: 05.01.2017, 15:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dr Boskonovitch » 05.01.2017, 15:46

Lks nawet jeśli wejdziecie na derby to i tak przecież nie dacie rady wnieść skrojonych flag.Ja nie wiem na jakim świecie niektórzy żyją,że marzy im się spalenie flag na meczu derbowym.
Jeśli uda się wejść Lksowi jakimś cudem to będzie takie trzepanie,że ciężko będą mieli wnieść cokolwiek.Choć gdzie się miasto i psiarnia zgodzi na takie coś.Przecież na bank by doszło do grubej awantury i stadion musiałby zostać zamknięty na amen.

Także nikt normalny z kibiców Lksu nie będzie się pruł,że nie wejdą z winy kibiców Widzewa.

Dr Boskonovitch
Posty: 10
Rejestracja: 05.01.2017, 15:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dr Boskonovitch » 05.01.2017, 16:15

Oczywiście,że tak.

Po pierwsze mega ciśnienie,bo derbów z udziałem kibiców obu drużyn nie było od ładnych kilku lat.
Po drugie nowy stadion.
Po trzecie skrojone fany,więc ciśnienie na wykręcenie czegoś wzrasta.
Po czwarte każdy nawet średnio orientujący się w temacie dobrze wie,że Łks to jest ekipa która się nie będzie pierdolić w tańcu w razie 'W'.

Tak to panowie mniej więcej wygląda.

bez-napinki
Posty: 1578
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 05.01.2017, 16:39

A ja gleboko wierze w to i nawet chcialbym (jako kibic Ruchu), zeby LKS byl w stanie wniesc flagi Widzewa na Derby. Dostarczy to tylko dodatkowego smaczku, a wiadomo jakie by to wywolalo wkurwienie u Widzewiaków i ich przyjaciol.

PS. Sorki za brak polskich liter.

Radicaal
Posty: 453
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 05.01.2017, 17:09

Dr Boskonovitch pisze:Lks nawet jeśli wejdziecie na derby to i tak przecież nie dacie rady wnieść skrojonych flag.Ja nie wiem na jakim świecie niektórzy żyją,że marzy im się spalenie flag na meczu derbowym.
Jeśli uda się wejść Lksowi jakimś cudem to będzie takie trzepanie,że ciężko będą mieli wnieść cokolwiek.Choć gdzie się miasto i psiarnia zgodzi na takie coś.Przecież na bank by doszło do grubej awantury i stadion musiałby zostać zamknięty na amen.

Także nikt normalny z kibiców Lksu nie będzie się pruł,że nie wejdą z winy kibiców Widzewa.
Koleszko,chyba nie znasz potencjału/pomysłowości kiboli z eŁKSy.Pamiętasz euro we Francji?A pamiętasz,jaki transparent odwalił
ŁKS ŁÓDŹ?"Defenders of european culture".Krótko mówiąc bardzo długi.Cała Polska i nie tylko,piała z zachwytu.Również Widzew.
Padały pytania,jak on i czy,zostanie wniesiony na stadion.Nie którzy wróżyli z kart i twierdzili,że nie ma szans.
Jak to się skończyło,wiemy.Pozwólcie nam popracować nad kolejnym patentem.U nas spryciarzy nie brakuje.
Przykład,ostatnie polowanko na flagi Widzewa.Ewenement na te czasy,a jednak!

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 05.01.2017, 18:21

Radicaal pisze:Koleszko,chyba nie znasz potencjału/pomysłowości kiboli z eŁKSy...

...U nas spryciarzy nie brakuje.
Jak jesteście takie pomysłowe Dobromiry i spryciarze to może wykminicie jak wychujać psiarnię i wejść na mecz patentem :D


Wtedy skończą się może głupie pytania co robią kibice Widzewa byście weszli na mecz.

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 05.01.2017, 20:17

Faktycznie z was pomysłowe bestie z Polesia.

Dajecie ruchać układowiczom swoje kobiety i nakręcacie to telefonami.

A Ewelina nie ma na szczepionki dla dzieciaka ojca z wielkopolski. Taka sytuacja.

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 05.01.2017, 20:48

nikodem pisze:No tak,Ewelina,Ewelina,tu ku*ewko ,gdyby to byłap rawda,nie wiedizął bys nawet o takich sprawach ;)
Czyli identycznie jak z waszym pierdoleniem o Madrycie.

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 05.01.2017, 22:56

showmustgoon pisze:Faktycznie z was pomysłowe bestie z Polesia.
Powiedz mi jedną rzecz bo za c**** nie mogę zrozumieć. Ciśniesz po Naszych z Polesia? A powiedz o Waszych stąd. Przecież podobno są. Rozumiem Nasi z Polesia to patologia a Wasi szlachta? I wytłumacz mi te Wasze teksty z ojszczanymi bramami na Polesiu. Rozumiem My mieszkamy w tych ojszczanych a Wasi w tych eleganckich? Tak samo mogę pisać,że stoicie w ojszczanych bramach na WP albo innej Słowiańskiej. Nie uważacie wy wszyscy widzewiacy,że takie pierdolenie to CIUT dziecinne? Co czytam to nie wierze w te teksty. Ja rozumiem,mieszkamy w kamienicach w Łodzi, a pewnie wy piszący nadajecie z rezydencji w Koluszkach nie mając pojęcia,że wasi ziomale z Łodzi stoją w takich samych,jak to nazywacie ojszczanych bramach. Temat już puka od spodu w dno z pewnymi tekstami o Ewelinach i innych Madrytach. Bawcie się dalej,e-wojna musi trwać! Prosiłbym jedynie o sensowne odniesienie się do moich spostrzeżeń szlachcice.

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 06.01.2017, 00:15

Myślę,że przesadzasz.

Więcej luzu,nie bierz tak wszystkiego do serca jak twój kumpel po szalu rabin,bo ześwirujesz jak on albo co gorsza pierdolniesz na zawał.

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 06.01.2017, 01:14

Jednym z tych piszących te głupoty jesteś Ty także mnie nie dziwi,że nie potrafisz sensownie się odnieść. Tak jak was nie wkurwia pierdolenie o waszym wieśniactwie itp. Tylko,że dla mnie to słabe w c*** takie teksty i tyle.

Dr Boskonovitch
Posty: 10
Rejestracja: 05.01.2017, 15:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dr Boskonovitch » 06.01.2017, 08:41

Radicaal pisze:
Dr Boskonovitch pisze:Lks nawet jeśli wejdziecie na derby to i tak przecież nie dacie rady wnieść skrojonych flag.Ja nie wiem na jakim świecie niektórzy żyją,że marzy im się spalenie flag na meczu derbowym.
Jeśli uda się wejść Lksowi jakimś cudem to będzie takie trzepanie,że ciężko będą mieli wnieść cokolwiek.Choć gdzie się miasto i psiarnia zgodzi na takie coś.Przecież na bank by doszło do grubej awantury i stadion musiałby zostać zamknięty na amen.

Także nikt normalny z kibiców Lksu nie będzie się pruł,że nie wejdą z winy kibiców Widzewa.
Koleszko,chyba nie znasz potencjału/pomysłowości kiboli z eŁKSy.Pamiętasz euro we Francji?A pamiętasz,jaki transparent odwalił
ŁKS ŁÓDŹ?"Defenders of european culture".Krótko mówiąc bardzo długi.Cała Polska i nie tylko,piała z zachwytu.Również Widzew.
Padały pytania,jak on i czy,zostanie wniesiony na stadion.Nie którzy wróżyli z kart i twierdzili,że nie ma szans.
Jak to się skończyło,wiemy.Pozwólcie nam popracować nad kolejnym patentem.U nas spryciarzy nie brakuje.
Przykład,ostatnie polowanko na flagi Widzewa.Ewenement na te czasy,a jednak!
Ja nie twierdzę,że brak Wam pomysłowości czy potencjału.Po prostu pewne rzeczy wydają się na dzień dzisiejszy niemożliwe do wykonania.
Zaznaczę od razu,że dla mnie derby z pustym sektorem gości to nie są derby.

Radicaal
Posty: 453
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 08.01.2017, 13:12

Bez zbędnej napinki.Oglądałem zdjęcia z pielgrzymki kiboli i zauważyłem flagę z Łęczycy.Górnika Łęczyca.Pamiętam,kiedyś była tutaj dyskusja na temat Łęczycy i relacji Górnik-Widzew.Mam znajomego w Łęczycy,który nie kibicuje,ale zna się z ludźmi z tej
mieściny.Opowiadał,że Łęczyca strasznie nie lubi się ze Zgierzem.I tu pytanie.Jak się sprawy mają?
Czy Górnik Łęczyca idzie już własną drogą?Czy to są inni ludzie,czy Ci sami którzy tworzyli fc Widzewa?
Proszę tylko o poważne odpowiedzi.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kejkejkej, Łobiod, Timador i 513 gości