www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Radicaal
Posty: 452
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 03.02.2017, 20:13

Jaskół pisze:Mi daleko do ŁKS-u, ale muszę przyznać, że zawsze mi się podobał taki typowo kibolski klimacik u was. Można powiedzieć, że jesteście takim stricte kibolskim klubem bez parcia na jakieś frekwencje itd.
W punkt.



serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 03.02.2017, 21:22

Argumenty na co?Smieje sie poniewaz to co wypisujesz Ty I kwoi kumple po szalu jest w zasadzie mile dla oka zastanawia mnie skad nagle taka zmiana frontu.

daleko
Posty: 80
Rejestracja: 19.11.2016, 13:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: daleko » 03.02.2017, 21:31

Mozna by sie zgodzic z niektorymi rzeczami ktore tu LKS wypisuje. Z tym ze jestesmy zbyt zarozumiali i pewni siebie nawet w 100%.
Tylko co do tej frekwencji to tak kiepsko wyglada te tlumaczenie. Chodzi was malo na mecz ale jest duzo na miescie. Czy ta reszta z miasta to nadal kibice LKSu czy juz tylko anyWidziew? Dzieciaki wychowane w nienawiscie do Widzewa bo tak osiedle nakazuje ale nie koniecznie pamietajace o chodzeniu na mecze.
Oczywiscie to samo w druga strone ale jednak wiecej chodzi.

CO do waszej trybuny piszecie ze normalni kibice nie chca siedziec z fanatykami. Nie wiem jak tam siedzicie czy na srodku czy gdzie ale logiczne powinno byc ze mlyn jest po jednej stronie trybuny a reszta siedzi po drugiej. Tak to dziala np na Pogoni Siedlce a i Legia gdy miala budowany stadion dzielila sie kryta z piknikami. Pamietam ze jak bylismy na zakazie na Polonii W to tez zajelismy jedna strone krytej a pikniki Polonii druga i jakos nikt nie marudzil.
Wasza sprawa ale wymowka z d***.

Mi tam obojetne czy zrobia wam te 22 tysie czy nie. Kazdy moze sobie wyobrazic jak bedzie wygladalo 1-2 tys ludzi na takim stadionie. Wtedy zadne kadrowanie zdjec nawet nie pomoze. PozdRo!

Kombatant75
Posty: 95
Rejestracja: 09.07.2016, 14:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kombatant75 » 03.02.2017, 21:38

daleko pisze:Mozna by sie zgodzic z niektorymi rzeczami ktore tu LKS wypisuje. Z tym ze jestesmy zbyt zarozumiali i pewni siebie nawet w 100%.
Tylko co do tej frekwencji to tak kiepsko wyglada te tlumaczenie. Chodzi was malo na mecz ale jest duzo na miescie. Czy ta reszta z miasta to nadal kibice LKSu czy juz tylko anyWidziew? Dzieciaki wychowane w nienawiscie do Widzewa bo tak osiedle nakazuje ale nie koniecznie pamietajace o chodzeniu na mecze.
Oczywiscie to samo w druga strone ale jednak wiecej chodzi.

CO do waszej trybuny piszecie ze normalni kibice nie chca siedziec z fanatykami. Nie wiem jak tam siedzicie czy na srodku czy gdzie ale logiczne powinno byc ze mlyn jest po jednej stronie trybuny a reszta siedzi po drugiej. Tak to dziala np na Pogoni Siedlce a i Legia gdy miala budowany stadion dzielila sie kryta z piknikami. Pamietam ze jak bylismy na zakazie na Polonii W to tez zajelismy jedna strone krytej a pikniki Polonii druga i jakos nikt nie marudzil.
Wasza sprawa ale wymowka z d***.

Mi tam obojetne czy zrobia wam te 22 tysie czy nie. Kazdy moze sobie wyobrazic jak bedzie wygladalo 1-2 tys ludzi na takim stadionie. Wtedy zadne kadrowanie zdjec nawet nie pomoze. PozdRo!
Zapomniałeś Kolego się przelogować...tym razem jesteś kibicem RTSu??
Ale jaja-)))
Pozdro ,po raz kolejny dla dobrych chłopaków z Łksy i Widzewa.
Semper Fidelis

Kombatant75
Posty: 95
Rejestracja: 09.07.2016, 14:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kombatant75 » 03.02.2017, 21:51

Jaskół pisze:Mi daleko do ŁKS-u, ale muszę przyznać, że zawsze mi się podobał taki typowo kibolski klimacik u was. Można powiedzieć, że jesteście takim stricte kibolskim klubem bez parcia na jakieś frekwencje itd.
100 % racji.Mimo że nigdy nie mieliście potencjału zawsze trzymaliście poziom.

Pozdrawiam
Semper Fidelis

daleko
Posty: 80
Rejestracja: 19.11.2016, 13:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: daleko » 03.02.2017, 21:54

Kombatant75 pisze: Zapomniałeś Kolego się przelogować...tym razem jesteś kibicem RTSu??
Ale jaja-)))
Pozdro ,po raz kolejny dla dobrych chłopaków z Łksy i Widzewa.
hmm? moje jedyne konto i zawsze podkreslam ze jestem za Widzewem. Cos sie pomieszalo "Koledze" ;)
Dru8Thoo pisze:Kolesie z widzewa, nie ubliżajcie ŁKSowi, do was kolesie stąd, bo z Widzewem macie tyle wspólnego co dacie do puchy, morde podrzecie pod zegarem, karnet kupicie, ewentualnie zaliczycie wyjazd +700.
rozumiem ze ty karnetu nie kupujesz, nie spiewasz ani co raz na wyjazd nie pojedziesz? a i do puchy jeszcze nie dajesz. Brawo TY :)

Kombatant75
Posty: 95
Rejestracja: 09.07.2016, 14:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kombatant75 » 03.02.2017, 22:03

daleko pisze:
Kombatant75 pisze: Zapomniałeś Kolego się przelogować...tym razem jesteś kibicem RTSu??
Ale jaja-)))
Pozdro ,po raz kolejny dla dobrych chłopaków z Łksy i Widzewa.
hmm? moje jedyne konto i zawsze podkreslam ze jestem za Widzewem. Cos sie pomieszalo "Koledze" ;)

faktycznie,sory,nie doczytałem do końca Twoich postów.
Myślałem że należysz do Tych debili ...którzy na przemian się logując celowo ubliżają raz to Widzewowi raz Łksie.
Tak naprawdę rozmawiają tylko ze sobą..
Czasami taki tu syf że nie da się tego czytać.
Ale przyznam że są przebłyski normalności-)))Bez dwóch zdań na Waszym podwórku jest chyba najciekawiej.-))

Pozdrawiam
Semper Fidelis

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 03.02.2017, 22:31

Siegamy dna.Dna co ma na imie "tasak na ryj" Choroba ktora nas ograniczy.Narazie na tle kraju wygladamy jako tako ale jesli ktos nie opanuje tej radykalno fanatycznej wojny to bedziemy marginesem.Dobry tylko ze sprzetem.Fatalnie to wyglada.Modlitwa o to zeby ktos postronny nie stracił reki czy nogi.Jednostki zdolne do takich czynow ma ŁKS i WIDZEW.To martwi najbardziej.Czas cos z tym zrobic ku***!
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 03.02.2017, 22:40

Jestesmy w miejscu gdzie jest wet za wet.To poczatek dramatu
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

old school CRBB
Posty: 111
Rejestracja: 04.01.2017, 09:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: old school CRBB » 03.02.2017, 23:18

CO do waszej trybuny piszecie ze normalni kibice nie chca siedziec z fanatykami. Nie wiem jak tam siedzicie czy na srodku czy gdzie ale logiczne powinno byc ze mlyn jest po jednej stronie trybuny a reszta siedzi po drugiej. Tak to dziala np na Pogoni Siedlce a i Legia gdy miala budowany stadion dzielila sie kryta z piknikami. Pamietam ze jak bylismy na zakazie na Polonii W to tez zajelismy jedna strone krytej a pikniki Polonii druga i jakos nikt nie marudzil. Wasza sprawa ale wymowka z d***.

To do mnie. Nie wiem jak jest na innych stadionach, ale na ŁKS-ie gdy idze doping nt. Widzewa to k**** lecą ostro, ze wszystkich stron . Najdalej od środka trybuny gdzie jest teraz Galera są najtańsze bilety więc tam jest sporo ostrych chłopaków, kiedyś trybuna była. najdroższa i kibole mieli Galerę a dla tych co brakło na nie miejsca był łuk. Podkreślę dla mnie kiedyś ,,fanatyka,, dziś z racji roli -piknika to zajebista różnica. Gdybym chodził sam to miałbym kształt stadionu w d**** ale chcę przekazać dziecakom swą pasję. Czekam na DERBY.

kmwtww10
Posty: 50
Rejestracja: 02.01.2017, 12:14
Lokalizacja: Stare Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kmwtww10 » 04.02.2017, 09:28

rozpierdol pisze:
Gringooo2 pisze:Obecną sytuacje w Łodzi bym podsumował zdaniem - że lepiej byc elitą , niż tłumem ...
tym bardziej jesli w najwazniejszych typowo kibolskich rzemiosłach nawet z frekwencją 1,500 ludzi jestesmy uznaną i cenioną marką i poza aspektami gdzie liczy sie ''liczba'' na żadnej płaszczyznie Widzewiakom pola nie odstępujemy...
Widzew również jest cenioną marką w Polsce a mamy dodatkowo więcej kibiców niż wy i o wiele lepszą frekwencję.

Także jaką elitą jesteście w tej Łodzi skoro jest 50/50 i tak naprawdę w niczym nie macie zdecydowanej przewagi?

mają w graffiti

serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 04.02.2017, 11:26

cobytu pisze:Siegamy dna.Dna co ma na imie "tasak na ryj" Choroba ktora nas ograniczy.Narazie na tle kraju wygladamy jako tako ale jesli ktos nie opanuje tej radykalno fanatycznej wojny to bedziemy marginesem.Dobry tylko ze sprzetem.Fatalnie to wyglada.Modlitwa o to zeby ktos postronny nie stracił reki czy nogi.Jednostki zdolne do takich czynow ma ŁKS i WIDZEW.To martwi najbardziej.Czas cos z tym zrobic ku***!
o widzisz...dna powiadasz?Żeby była jasność tez jestem przeciwny sprzetowi szkoda tylko że jakiś czas temu nie byliście tak stanowczy wobec sprzętu a teraz jak to wy jesteście ostatnio obijani to już jest dramat.Przypomnij sobie akcje waszych nożowników w sklepiku,pocięte pojedyńcze osoby itd.chcieliscie po Krakowsku i otwarcie to mówiliście a teraz narzekanie.Jak tak dalej bedzie to po pierwszej ściętej głowie chuliganka w Łodzi sie skończy,takie jest moje zdanie

krokiet_z_grzybami
Posty: 763
Rejestracja: 18.01.2009, 13:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krokiet_z_grzybami » 04.02.2017, 11:55

Jako na swój sposób postronny obserwator (aczkolwiek nie ukrywam, że troszkę mi bliżej do Łksu ale to z racji osiedla na którym się wychowałem, mocno ełkaesiackie), widzę to tak, jeśli chodzi o kwestie kibicowskie między dwiema ekipami:
Kibiców więcej ma Widzew i jest to dosyć mocno zauważalne, nawet w Łodzi..(która notabene wg większości jest podzielona..), ale dziwnym trafem, gdzie człowiek gdzieś nie pójdzie do nowej roboty, albo nie pozna jakiejś grupki na wakacjach itp.. to zawsze większość jest za Widzewem właśnie, szczerze-rzadko się spotykam by było odwrotnie, jak poznaję nowych ludzi to proporcje są mniej więcej takie: 7 osób za Rts, jedna za Łks.., ale to tylko moje doświadczenia, nic wielkiego.., wracając do początku, więcej kibiców ma Widzew i tutaj duża zasługa FC... (na pewno zdecydowana większość została wychowana na sukcesach z lat 96-97)
Wyjazdy, tutaj wiadomo, że Widzew również bezapelacyjnie lepszy, aczkolwiek jak ktoś wyżej spostrzegł, był moment jeszcze z 6 lat temu kiedy to ŁKS równał wyjazdami.
Graffiti? pracę na pewno ładniejsze ma ŁKS (obserwując po fotkach), ogólnie chyba mocniej działają, ciągle niszczą grafy nieprzyjaciela, w dodatku własne osiedla mają b.mocno wymalowane, ale trzeba przyznać, że Widzew tez nie odbiega, wystarczy przejechać się po osiedlach takich jak Zarzew, Chojny, Widzew, Olechów itp.. i również pełno napisów oraz grafów posiadają.
H? temat najbardziej elektryzujący i na którym zawsze każdy najbardziej się skupia..., osobiście widzę to tak, ciekawe czy któraś ze storn się zgodzi, a mianowicie, częściej działają Widzewiacy, można co jakiś czas przeczytać lub usłyszeć, że gdzieś tam wpadli, kogoś obili, był moment, że co chwila się ustawiali na rywala zza między itp..., jednak to ŁKS ma na swoim koncie konkretne wygrane.., rzadziej działają ale jak już to z dużą pompą (przykład poddębic czy ostatnio te 4 flagi)
Ogólnie można śmiało te dwie ekipy postawić na bardzo wyrównanym poziomie, dobrym poziomie.. a warto dodać, że piłkarsko to dno od wielu lat, szczególnie w ŁKSie, jakby te dwie drużyny były piłkarsko jak Legia i Lech można tylko się domyslać z jak o wiele większą pompą by to wszystko wyglądało, na dzień dzisiejszy zostali w dużej mierze tylko najbardziej fanatyczni
Pozdrawiam i życzę z całego serca żeby ten pierdolony sprzęt który obecnie jest używany na ulicach odszedł daleko do lamusa!!

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 04.02.2017, 12:16

Serce miasta Ja tu pisze w swoim imieniu .Od poczatku moj poglad na temat sprzetu był jednoznaczny.Myśle ze osoby w naszej ekipie jakos szczegolnie nie narzekaja(o zgrozo)na taki rodzaj walki ulicznej.Nawet po ostatnich wydarzeniach.Dla wielu osob stojacych troche z boku to dramat.Tyle.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

MW10
Posty: 712
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 04.02.2017, 12:18

[quote="krokiet_z_grzybami"
H? temat najbardziej elektryzujący i na którym zawsze każdy najbardziej się skupia..., osobiście widzę to tak, ciekawe czy któraś ze storn się zgodzi, a mianowicie, częściej działają Widzewiacy, można co jakiś czas przeczytać lub usłyszeć, że gdzieś tam wpadli, kogoś obili, był moment, że co chwila się ustawiali na rywala zza między itp..., jednak to ŁKS ma na swoim koncie konkretne wygrane.., rzadziej działają ale jak już to z dużą pompą (przykład poddębic czy ostatnio te 4 flagi)
Ogólnie można śmiało te dwie ekipy postawić na bardzo wyrównanym poziomie, dobrym poziomie.. a warto dodać, że piłkarsko to dno od wielu lat, szczególnie w ŁKSie, jakby te dwie drużyny były piłkarsko jak Legia i Lech można tylko się domyslać z jak o wiele większą pompą by to wszystko wyglądało, na dzień dzisiejszy zostali w dużej mierze tylko najbardziej fanatyczni
Pozdrawiam i życzę z całego serca żeby ten pierdolony sprzęt który obecnie jest używany na ulicach odszedł daleko do lamusa!![/quote]

Akcji i po jednej i po drugiej stronie jest równie dużo, tyle że jedna z ekip ma większe ciągoty do chwalenia się w internecie (groźne chuligańskie fotki itp).
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

antyGW
Posty: 182
Rejestracja: 30.06.2011, 11:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: antyGW » 04.02.2017, 12:37

Nie wierzę, że kibic ŁKSu mówi o Widzewie ze wrzucane jest wszystko do internetu, przecie to wasza domena wrzucać wszystko od razu do neta, już dawno było hasło "banda c**** z youtuba"
ŁKS INTERNET HOOLIGANS
rozpierdol pisze:
14.09.2017, 08:44
Na forum też same wariaty.Wywodzący się z kibolskiego grona Radicaal,znający ludzi z całej kibolskiej Polski Nikoś,siejący TERROR w ŁDZ łodzianin98,zapraszający na zbiórki MW10,no i mający w zanadrzu pińcet kont władca tematu entliczek.

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 04.02.2017, 12:38

Ta a to jedna z tych honorowych akcji nie chwalących się w internecie.
https://www.youtube.com/watch?v=xVk0eXdxeLY

Zaczołem swoją przygodę z Widzewem na przłomie lat 80/90 i mówie tu uczciwie i obiektywnie, gdy zaczoł się wam palić grunt pod nogami (zobaczyliście że w mieście zaahodzą amiany) to ilość krzywych sprzętowych akcji z waszej strony była przygnitająca, okres ten datuje się na waszą miłść z cracovią co też nie było bez znaczenia. I jak czytam wpisy dzisiejszych wojowników z galera że Widzew jest sprzętowy to mnie śmiech ogarnia pusty. Kto to ku*** zaczoł? to niech to zakończy.
https://t.me/pump_upp

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 04.02.2017, 12:40

Radicaal pisze:
Jaskół pisze:Mi daleko do ŁKS-u, ale muszę przyznać, że zawsze mi się podobał taki typowo kibolski klimacik u was. Można powiedzieć, że jesteście takim stricte kibolskim klubem bez parcia na jakieś frekwencje itd.
W punkt.
W srunkt.

Jeśli chodzi o kibolkę to Widzew wcale nie ustepuje a ma dodatkowe atuty w postaci większej ilości FC oraz lepszej frekwencji i liczb wyjazdowych o ktorych Łks moze tylko pomarzyć.Nie spuszczajcie sie co poniektorzy nad tym jak to tylko Łks nie jest kibolski bo w Łodzi na tym polu jest równowaga.
1910

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 04.02.2017, 15:12

WidzewskaCharyzma pisze:Ta a to jedna z tych honorowych akcji nie chwalących się w internecie.
https://www.youtube.com/watch?v=xVk0eXdxeLY

Zaczołem swoją przygodę z Widzewem na przłomie lat 80/90 i mówie tu uczciwie i obiektywnie, gdy zaczoł się wam palić grunt pod nogami (zobaczyliście że w mieście zaahodzą amiany) to ilość krzywych sprzętowych akcji z waszej strony była przygnitająca, okres ten datuje się na waszą miłść z cracovią co też nie było bez znaczenia. I jak czytam wpisy dzisiejszych wojowników z galera że Widzew jest sprzętowy to mnie śmiech ogarnia pusty. Kto to ku*** zaczoł? to niech to zakończy.

Co to jest ten zaczoł WidzewskaCharyzmo?

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 04.02.2017, 17:24

Co to jest ten zaczoł WidzewskaCharyzmo?
Widać mało masz latek skoro zadajesz takie pytania mistrzuniu. Powiem ci tylko że apogeum waszego skurwienia sprzętowego tamtych lat, była awantura w Parku 3go Maja, paniczny lęk przed porażką z tymi których nie ma, nie pozwolił inaczej......
Ja mam pamiątke z 92 roku na glacy od honorowo walczących. Z jednym się zgodze sprzętu powinno nie być i to leży w interesie obu ekip.
https://t.me/pump_upp

podejźrzon
Posty: 112
Rejestracja: 31.05.2015, 23:33
Lokalizacja: kraina podejźrzona rutolistnego

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: podejźrzon » 04.02.2017, 18:03

nikodem pisze:Ani jedni,ani drudzy,nie mają w niczym zdecydowanej przewagi,z tymi wyjazdami,to też nie przesadzajcie,każdy wie,że jeżdzicie większymi liczbami,ale znowu aż tak bardzo i tu nie odstajecie,niektóre ekipy,po naszych wyjazdach,twierdziły,ze preznetowaliśmy się lepiej od was,jak ktoś już tu pisał,wkleje pare fot.
http://legionisci.com/zdjecia/11ns26_lks.jpg
http://legionisci.com/zdjecia/12lks2_goscie_d.jpg
http://legionisci.com/zdjecia/12ns8_lks.jpg
http://lksfans.pl/wp-content/uploads/20 ... azdy-4.jpg
Bo wiecej nie chce mi sie szukać,bo i nie ma sensu,każdy wie jak to wygląda i jaki panuje u Nas klimat.
Nie no, faktycznie, w c*** lepiej się prezentowaliście od nas na wyjazdach :D
Obrazek
Obrazek

Porównaj sobie i mów kto się lepiej prezentuje :).

WWW1910
Posty: 56
Rejestracja: 29.05.2016, 03:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WWW1910 » 04.02.2017, 18:47

krokiet_z_grzybami pisze:Jako na swój sposób postronny obserwator (aczkolwiek nie ukrywam, że troszkę mi bliżej do Łksu ale to z racji osiedla na którym się wychowałem, mocno ełkaesiackie), widzę to tak, jeśli chodzi o kwestie kibicowskie między dwiema ekipami:
Kibiców więcej ma Widzew i jest to dosyć mocno zauważalne, nawet w Łodzi..(która notabene wg większości jest podzielona..), ale dziwnym trafem, gdzie człowiek gdzieś nie pójdzie do nowej roboty, albo nie pozna jakiejś grupki na wakacjach itp.. to zawsze większość jest za Widzewem właśnie, szczerze-rzadko się spotykam by było odwrotnie, jak poznaję nowych ludzi to proporcje są mniej więcej takie: 7 osób za Rts, jedna za Łks.., ale to tylko moje doświadczenia, nic wielkiego.., wracając do początku, więcej kibiców ma Widzew i tutaj duża zasługa FC... (na pewno zdecydowana większość została wychowana na sukcesach z lat 96-97)
Wyjazdy, tutaj wiadomo, że Widzew również bezapelacyjnie lepszy, aczkolwiek jak ktoś wyżej spostrzegł, był moment jeszcze z 6 lat temu kiedy to ŁKS równał wyjazdami.
Graffiti? pracę na pewno ładniejsze ma ŁKS (obserwując po fotkach), ogólnie chyba mocniej działają, ciągle niszczą grafy nieprzyjaciela, w dodatku własne osiedla mają b.mocno wymalowane, ale trzeba przyznać, że Widzew tez nie odbiega, wystarczy przejechać się po osiedlach takich jak Zarzew, Chojny, Widzew, Olechów itp.. i również pełno napisów oraz grafów posiadają.
H? temat najbardziej elektryzujący i na którym zawsze każdy najbardziej się skupia..., osobiście widzę to tak, ciekawe czy któraś ze storn się zgodzi, a mianowicie, częściej działają Widzewiacy, można co jakiś czas przeczytać lub usłyszeć, że gdzieś tam wpadli, kogoś obili, był moment, że co chwila się ustawiali na rywala zza między itp..., jednak to ŁKS ma na swoim koncie konkretne wygrane.., rzadziej działają ale jak już to z dużą pompą (przykład poddębic czy ostatnio te 4 flagi)
Ogólnie można śmiało te dwie ekipy postawić na bardzo wyrównanym poziomie, dobrym poziomie.. a warto dodać, że piłkarsko to dno od wielu lat, szczególnie w ŁKSie, jakby te dwie drużyny były piłkarsko jak Legia i Lech można tylko się domyslać z jak o wiele większą pompą by to wszystko wyglądało, na dzień dzisiejszy zostali w dużej mierze tylko najbardziej fanatyczni
Pozdrawiam i życzę z całego serca żeby ten pierdolony sprzęt który obecnie jest używany na ulicach odszedł daleko do lamusa!!
W takim wypadku krokiet, jakiemu klubowi Ty kibicujesz?

espana
Posty: 143
Rejestracja: 29.08.2016, 12:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: espana » 04.02.2017, 19:08

To i ja się wpisze jako postronny całkowicie w temacie łódzkim.
Według mnie Łódź można łatwo porównać do Krakowa. Widzew to taka Wisła, a ŁKS to taka Cracovia. W Łodzi mniej więcej na remis, tak jak w Krakowie (może lekko więcej Wisły). Natomiast globalne liczby już zdecydowanie na korzyść Wisły/Widzewa. Obwarzanki miast i ogólnie regiony robią różnice. (H) raz jedni, raz drudzy. Ale ogólnie przyznać trzeba, że Widzew to większy klub od ŁKS, podobnie jak w Krakowie. Znaczy to tyle, że oczywiście ŁKS może dziubnąć flagi, może wygrać jakąś awanture, może być nawet chwilowo lepszy, ale ogólnie to są tylko momenty w historii, którą trudno odwrócić do góry nogami. Nawet te zdjęcia wrzucone tu pokazują, że maksimum ŁKS to norma Widzewa. Maksimum Widzewa poza zasięgiem dla ŁKS. Tak samo jak w Krakowie, gdzie było kilka lat 90/2000 gdzie Cracovia rządziła, była nawet modniejsza na mieście, ale moment historii minął i wróciło do normy. Co nie znaczy, że za 5-10 lat znowu nie wrócą lata 90/00.

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 04.02.2017, 20:47

Patrz godzina postu wyzej.Idealnie
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

dintre
Posty: 312
Rejestracja: 13.12.2012, 12:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: dintre » 04.02.2017, 21:05

espana pisze:To i ja się wpisze jako postronny całkowicie w temacie łódzkim.
Według mnie Łódź można łatwo porównać do Krakowa. Widzew to taka Wisła, a ŁKS to taka Cracovia. W Łodzi mniej więcej na remis, tak jak w Krakowie (może lekko więcej Wisły). Natomiast globalne liczby już zdecydowanie na korzyść Wisły/Widzewa. Obwarzanki miast i ogólnie regiony robią różnice. (H) raz jedni, raz drudzy. Ale ogólnie przyznać trzeba, że Widzew to większy klub od ŁKS, podobnie jak w Krakowie. Znaczy to tyle, że oczywiście ŁKS może dziubnąć flagi, może wygrać jakąś awanture, może być nawet chwilowo lepszy, ale ogólnie to są tylko momenty w historii, którą trudno odwrócić do góry nogami. Nawet te zdjęcia wrzucone tu pokazują, że maksimum ŁKS to norma Widzewa. Maksimum Widzewa poza zasięgiem dla ŁKS. Tak samo jak w Krakowie, gdzie było kilka lat 90/2000 gdzie Cracovia rządziła, była nawet modniejsza na mieście, ale moment historii minął i wróciło do normy. Co nie znaczy, że za 5-10 lat znowu nie wrócą lata 90/00.
Haha.. chłopaku moim zdaniem zupełnie nie trafne porównanie ...
Ani Cracovia ani Widzew nia mają obecnie podjazdu do ŁKSu w kwestiach chuligańskich to chyba powinieneś już wiedzieć.
ŁKS może "dziubnąć" flagi ..... człowieku od 2000 r. Przebiegliśmy po Widzewie we wszystkich najważniejszych awanturach głównych ekip bez zgód:
Park 3 maja
Potok,
Poddębice,
Robotnicze,
Awanturnicy

Wielkie zwycięstwa ŁKsSu z DHW, a Ty piszesz, , że ŁKS może sobie flagi dziubnąć..., no proszę Cie ...i jeszcze śmiesz nas porównywać do tej śmiesznej Cracovii, która jest c*** nie ekipą..litości.

Z tą frekwencją to też niektórzy poplyneli ...ostatni sezon na Widzewie w ekstraklasie to frekwencja na poziomie 800 osób do 2 tys max .... ale czerwoni nadal uważaja sie za jakiegos Lecha lub Legie w tym temacie ...nie wiem skąd się to bierze..

Marsz dotyczący stadiony nas ze 2 tys idzie orzez miasto ich może z 500 itd ...

Zejdzcie na ziemie, szacun,że sprzedaliście tyle karnetów, ale znowu popadacie w tą swoją megalomanie, a potem musimy Was po raz kolejny już sprowadzać do parteru.

Zawsze mieliście kiedyś fajny dopong, dobre wyjazdy, przeważnie liczniejsze niż My i tu sie kończy Wasz prymat, reszta
już wszyscy wiedzą.

Ktoś napisał, że poznajesz 10 ludzi z Łodzi to 7 za Widzewem, tak, tylko z tych to jeden chuligan, i dwóch chodzi na mecze, za to poznajesz Ełkaesiakaówi na 5 osób 4 utożsamia się z klimatami ultras/

A tu jeszcze krótki filmik z super wielkiej frekwencji jaka była w sezonie o którym mówiłem, gdzie u nas przychodziło zawsze wtedy te 2,5 tys

[youtube]https://m.youtube.com/watch?v=2Ml4XH7JR0c[/youtube]
Tbm

espana
Posty: 143
Rejestracja: 29.08.2016, 12:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: espana » 04.02.2017, 21:26

Haha.. chłopaku moim zdaniem zupełnie nie trafne porównanie ...
Ani Cracovia ani Widzew nia mają obecnie podjazdu do ŁKSu w kwestiach chuligańskich to chyba powinieneś już wiedzieć.
ŁKS może "dziubnąć" flagi ..... człowieku od 2000 r. Przebiegliśmy po Widzewie we wszystkich najważniejszych awanturach głównych ekip bez zgód:
Park 3 maja
Potok,
Poddębice,
Robotnicze,
Awanturnicy

Wielkie zwycięstwa ŁKsSu z DHW, a Ty piszesz, , że ŁKS może sobie flagi dziubnąć..., no proszę Cie ...i jeszcze śmiesz nas porównywać do tej śmiesznej Cracovii, która jest c*** nie ekipą..litości.
Ja podtrzymuje, że jaknajbardziej trafne. Nie twierdze, że Cracovia=ŁKS. ŁKS jest lepszy moim zdaniem, ale to dotyczyło proporcji z rywalem. Cracovia też jakby zliczyć ich derbowe awantury może i w ostatniej dekadzie byłaby na + z rywalem choć tam nie było chyba nigdy takich typowych sprawdzianów, jak w Łodzi. Akurat na kwestie (h) położyłem najmniejszy nacisk, bo się najmniej znam na tym. Jeśli to prawda, że od 2000 w najważniejszych wydarzeniach zawsze wygrywaliście, to mogę zmienić zdanie, co do części mojej opinii, ale nie potrafie tego zweryfikować. Tak więc z mojego postu wynikało tylko, że Widzew jest większym klubem od ŁKS, tak jak Wisła od Cracovii. To znaczy bardziej popularnym, modnym itp. Ale to nie znaczy, że zawsze silniejszym

puremuscle
Posty: 83
Rejestracja: 01.09.2012, 13:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: puremuscle » 04.02.2017, 21:29

Mocno odleciales chłopie ale nie chce mi się tu dla równowagi wymieniać kiedy DHW obijali wasza ekipę bo było to tu maglowanie xxx razy i nie wiem po co znowu zaczynasz ta niekończąca się opowieść

bialy08
Posty: 167
Rejestracja: 28.04.2015, 18:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bialy08 » 04.02.2017, 21:38

Czekamy pisz.

dintre
Posty: 312
Rejestracja: 13.12.2012, 12:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: dintre » 04.02.2017, 21:46

Coś cicho ...

Szuka w pamięci ;)
Tbm

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 » 04.02.2017, 21:57

takie coś znalazłem

Stanowisko ŁKS-u:

Nas o kilka osób więcej niż przeciwników z Widzewa. Skład mieszany (kilka osób z naszej czołówki + młodzieżowcy) ale żadna to okoliczność łagodząca. Przez wydarzenia poprzedzające awanturę nie wszyscy mieli okazje się sprawdzić co niestety przesadziło o wyniku starcia.
Widzew bardzo dobrym jakościowo składem (chociaż oni sami niech określą bo może maja jeszcze lepszych kotów o których istnieniu nie mam pojęcia). Trochę walki, trochę skakania i wygrana Widzewa bezapelacyjna. U nas 2 osoby szpital i kilka utartych nosów. U przeciwnika na pewno 1 KO, nie wiem jak dalej.
Walka pokazała jaka jest różnica miedzy starszym pokoleniem a młodzieżą-bez zbędnych wyliczanek. Jeszcze w głowie trzeba trochę poukładać...

Chyba nic więcej dodawać nie trzeba, liczę tylko ze obejdzie się bez niepotrzebnych konsekwencji.

Raz na wozie, raz pod wozem. Pozdro dla normalnych i do szybkiego zobaczenia.

Michu_Łódź
Posty: 181
Rejestracja: 23.05.2016, 12:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Michu_Łódź » 04.02.2017, 22:03

Dintre kłamiesz i to bardzo z tymi liczbami. Nasz ostatni sezon w ekstraklasie to liczby o wiele większe. Normalnie był wtedy jeszcze doping i przychodziło po kilka tysięcy. Co do naszej manifestacji to była ona w srodku tygodnia chyba o 14. Pojawiło się na niej o wiele więcej osob niż 500.Wiele portali informowało o 1.5-2 tysiacach ludzi. Wasza manifestacja odbyła się w weekend po meczu( chyba juniorów) i tez zjawiło się na niej więcej niż podałeś.

Antoni.Kierka
Posty: 101
Rejestracja: 10.07.2016, 00:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Antoni.Kierka » 04.02.2017, 22:11

dintre dobry gigus jestes piszesz ze Widzew nie ma w sprawach chuliganskich obecnie podjazdu do Łksu i wymieniasz walki z przed 20 , 10 lat masz tupet nie ma co

dintre
Posty: 312
Rejestracja: 13.12.2012, 12:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: dintre » 04.02.2017, 22:13

Nie kłamię. Sami wyznaczyliście sobie datę i godzinę manifestacji, miały być Was tysiące, a potem podaliście, że słabej frekwencji winna była .... data i godzina manifestacji :)

tak, więc z tą frekwencją to bym nie popadał w megalomanie jak to macie w zwyczaju.



Ps.Antoni Kierka, rzeczywiscie Poddębice, i Awanturnicy to walki sprzed 10 lat ..daj spokój
Tbm

Michu_Łódź
Posty: 181
Rejestracja: 23.05.2016, 12:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Michu_Łódź » 04.02.2017, 22:17

My tam podawaliśmy,że liczba była słaba? 2 tysiące taka była nasz liczba, a teraz sam wymyślasz. Kolejne kłamstwo to wasza frekwencja z sezonu 2014/2015. Pisałeś,że zawsze was było 2500. Wchodze na pierwsze trzy mecze a tam 1420,1700,1100. Do tego wtedy mieliście ograniczenie do 2200 ,wiec jak mogło być na każdym meczu 2500?

dintre
Posty: 312
Rejestracja: 13.12.2012, 12:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: dintre » 04.02.2017, 22:23

[link]
Tbm

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 04.02.2017, 22:25

Śmiejecie sie z ŁKS ktory nie raz i nie dwa was zbił.Ze o flagach już nie wspomne.Powtarzam.Z kogo sie smiejecie? Z ekipy ktora wam uwłacza czy z samych siebie?
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

Michu_Łódź
Posty: 181
Rejestracja: 23.05.2016, 12:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Michu_Łódź » 04.02.2017, 22:28

Wasza liczba wtedy to trzy tysiace i ja sie jej nie czepiam. Nasza dwa tysiace wg nas i wg wielu mediów taka była. Teraz pokaż mi mecze z ostatniego sezonu ekstraklasy gdzie bywało od 800 do 2 max. I pokaz wasze mecz z sezonu 2014/2015 gdzie było was ZAWSZE 2500.

Antoni.Kierka
Posty: 101
Rejestracja: 10.07.2016, 00:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Antoni.Kierka » 04.02.2017, 22:31

dintre pisze:Nie kłamię. Sami wyznaczyliście sobie datę i godzinę manifestacji, miały być Was tysiące, a potem podaliście, że słabej frekwencji winna była .... data i godzina manifestacji :)

tak, więc z tą frekwencją to bym nie popadał w megalomanie jak to macie w zwyczaju.



Ps.Antoni Kierka, rzeczywiscie Poddębice, i Awanturnicy to walki sprzed 10 lat ..daj spokój
Park 3 Maja Potok 20, 10 lat Poddebice 6 lat jak to sie ma do terazniejszosci zapominajac przy tym ile razy Łks uciekal przed Widzewem albo ponosil porazki...ostatnie starcie band na korzysc Widzewa wiec pisanie ze obecnie Widzew nie ma szans to chyba nie na miejscu...

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 04.02.2017, 22:36

WidzewskaCharyzma pisze:
Co to jest ten zaczoł WidzewskaCharyzmo?
Widać mało masz latek skoro zadajesz takie pytania mistrzuniu. Powiem ci tylko że apogeum waszego skurwienia sprzętowego tamtych lat, była awantura w Parku 3go Maja, paniczny lęk przed porażką z tymi których nie ma, nie pozwolił inaczej......
Ja mam pamiątke z 92 roku na glacy od honorowo walczących. Z jednym się zgodze sprzętu powinno nie być i to leży w interesie obu ekip.
O chuju złociutki...zaczOŁem zauważać Twoją pamiątkę na głowie...

dintre
Posty: 312
Rejestracja: 13.12.2012, 12:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: dintre » 04.02.2017, 22:42

Michu_Łódź pisze:Wasza liczba wtedy to trzy tysiace i ja sie jej nie czepiam. Nasza dwa tysiace wg nas i wg wielu mediów taka była. Teraz pokaż mi mecze z ostatniego sezonu ekstraklasy gdzie bywało od 800 do 2 max. I pokaz wasze mecz z sezonu 2014/2015 gdzie było was ZAWSZE 2500.
Jak wg. Ciebie było Was dwa tysiące pod Urzędem, to nie mamy o czym rozmawiać. Zobacz sobie jeszcze raz zdjęcie wklejone wyżej z manifestacji ...Czy Twoim zdaniem tam jest 500 osób róznicy? No nie bądź śmieszny.
Tbm

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcinooi, markusGieKSa, SkalbmierzRCK, Wacek0099 i 263 gości