www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 26.01.2017, 16:58

Entlicheck pisze:Z grubsza moja misja tutaj kończy się całkowitym sukcesem.
Skoro się kończy sukcesem to W********** już z tego tematu żydowski misjonarzu.

W sumie i tak wiadomo,że będziesz dalej te swoje rozprawki tu napierdalał balasie.



Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck » 26.01.2017, 17:43

czemu nie zacytowałeś całej mojej wypowiedzi? Przecież to jak sie zachowujesz idealnie pokazuje że mam racje w tym co pisze.
A te głąby powyzej kłócące sie nawzajem ten master1 i ten drugi równiez są od was- wystarczy poczytać ich dotychczasowe wpisy i chociaż troszke... pomyśleć.
Tak jak pisałem - tak przyzwyczailiscie się do prowokowania na tym forum, do bezsensownego wkurwiania tutaj ludzi od nas, że po prostu inaczej nie umiecie. Reszta Twoich kumpli już stąd spierdoliła, waszej tuby propagandowej jaką było do tej pory k.net już nie ma , teraz czas zebys w koncu i ty stąd spierdolił RED-BALASIE.

PS. róznica jest taka - że ja pisze jak to ująłeś ''rozprawki'' - na temat ŁKSu, i czasem - jak sie prujecie, równiez na temat waszego Widzewka. Natomiast ty sie tutaj zarejstrowałeś tylko i wyłacznie po to zeby napierdalać o mnie...
jesli dla Twoich kumpli to ja mam kompleksy, bo pisze o waszym klubie ( no bo przeciez czerwoni mogli tu od wielu lat pisac farmazony o nas , ale my o nich nigdy :) - to z jakich powodów Ty masz tyle kompleksów wobec mnie >??

Kepi
Posty: 190
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kepi » 26.01.2017, 17:50

Chłopcze z Karolewa czy c*** wie skąd skończ już z łaski swojej pisać te debilizmy i rozpierdalać temat.

Obiektywnie rzecz biorąc ten temat wygląda jak wygląda właśnie przez Ciebie i czegokolwiek byś nie napisał jeszcze to tego nie zmienisz. Daruj sobie i opuść to miejsce, a być może wróci z powrotem normalność. A jak jesteś na tyle przyjebany żeby tego nie rozumieć to napierdalaj tutaj j***** kretynie.

Tyle ode mnie.

Co do tematu karnetów to liczba rośnie i za niedługo stuknie 8 tysięcy. Coś pięknego :-)
Krakowia konfidenci

1910&1920&1968&1906

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck » 26.01.2017, 18:06

Kepi pisze:Chłopcze z Karolewa czy c*** wie skąd skończ już z łaski swojej pisać te debilizmy i rozpierdalać temat.

Obiektywnie rzecz biorąc ten temat wygląda jak wygląda właśnie przez Ciebie i czegokolwiek byś nie napisał jeszcze to tego nie zmienisz. Daruj sobie i opuść to miejsce, a być może wróci z powrotem normalność. A jak jesteś na tyle przyjebany żeby tego nie rozumieć to napierdalaj tutaj j***** kretynie.

Tyle ode mnie.

Co do tematu karnetów to liczba rośnie i za niedługo stuknie 8 tysięcy. Coś pięknego :-)

Obiektywnie rzecz biorąc , to naucz sie czytać - bo widać nie posiadłes tej umiejetnosci. Wystarczy spojrzec na ostatnie 2 strony zeby widziec kto sieje tu burdel. Boli was kazde moje zdanie w tym temacie, i to wy r************* ten temat bo nie mozecie po prostu niektorych rzeczy przepalić...

przypomne tylko że to nie kibice ŁKS siedzą tutaj od wielu lat w c*** wie ilu , całą internetową zgrają - i dwoją sie i troją żeby zniechęcic kogokolwiek od nas zeby tutaj pisał. Pojecia nie masz ile normalnych osob od nas dało sobie spokoj z udzielaniem sie tutaj - po przeczytaniu pocisków od jakiś anonimowych czerwonych ciot...

i co w pewnym momencie pojawiłem sie ja , zaczalem stosowac dokladnie takie same metody jak Wy, i wy nie myslicie sie ku*** wreszcie ogarnąć i pokazać ze faktycznie można z wami dyskutować - tylko będziecie na siłe srali sie do mnie jak jakieś społeczniaki, i zwalali wszystko że to moja wina, i że wogole to jestem beee..... HAHAHAH przedszkole ku*** :D

i oczywiscie stały schemat, jak wy tu kurwiliscie propagande, gdzie naprawde nie robiły tego od was anonimowe osoby , to było wszystko git mimo że na każdy temat do powiedzenia miało ku*** 10 internetowców od was...
, natomiast teraz jak ja sam zacząlem prostować wasze bujdy , i zadbałem żeby wrzucać tutaj na bieżąco nasz punkt widzenia- to jestem już no-lifem, nie mam zycia , jestem trollem, itp itd . - to jest własnie ta obiektywnosc o ktorej piszesz w 1 zdaniu...


tyle ode mnie.

Kepi
Posty: 190
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kepi » 26.01.2017, 18:12

Daruj sobie, bo mnie naprawdę te twoje tłumaczenia latają koło c****. Owszem po obu stronach znajdą się prowokatorzy, ale to co ty tutaj odpierdalasz z c*** wie ilu nicków to naprawdę jest już mega żałosne.

Odkąd tutaj jesteś to ten temat jest rozpierdalany notorycznie co potwierdziły nawet te normalne persony z ŁKSu. Płyń gościu i nie tłumacz się więcej.
Krakowia konfidenci

1910&1920&1968&1906

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck » 26.01.2017, 18:26

Kepi pisze:Daruj sobie, bo mnie naprawdę te twoje tłumaczenia latają koło c****. Owszem po obu stronach znajdą się prowokatorzy, ale to co ty tutaj odpierdalasz z c*** wie ilu nicków to naprawdę jest już mega żałosne.

Odkąd tutaj jesteś to ten temat jest rozpierdalany notorycznie co potwierdziły nawet te normalne persony z ŁKSu. Płyń gościu i nie tłumacz się więcej.
widzisz - mogliscie zająć sie sobą tak jak prosiłem w pierwszych moich postach tutaj.
Był by porządek i spokoj płaczki .

Ale że nie byliscie zainteresowani i musieliscie prowadzić swoją propagande do końca - to teraz musicie tutaj płakac, i poświecac mi tyle czasu . No bo waszą tube propagandową skutecznie rozjebałem :) zresztą tak jak mówiłem...
pozostało wam jedynie pierdolenie głupot o mnie, które rowniez mi ''koło c**** latają''


z mojej strony koniec, bo jakbys nie zauwazyl wspolnie z Red Powerem '' notorycznie r************* ten temat''.

StareBałuty1908
Posty: 110
Rejestracja: 24.01.2017, 08:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: StareBałuty1908 » 26.01.2017, 19:09

Zakładam, że jedni i drudzy zdają sobie sprawę, że robią z siebie pośmiewisko na całą Polskę...

To już nawet krakowski temat czyta się lepiej. Gdzie są moderatorzy ?

kaziu1910
Posty: 35
Rejestracja: 06.03.2011, 16:51

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kaziu1910 » 26.01.2017, 19:44

ten temat da sie czytać całkiem sprawnie, wystarczy tylko ignorować posty upośledzonego eŁKaeSiaka z Polesia.

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck » 26.01.2017, 19:57

no widzisz jaki jestes spryciula ? tylko czemu mnie obrażasz ? oczekujesz tego samego , to cie zawiode...


zeby zakonczyć juz to pierdolenie o niczym mam pytanie .
Rzucił mi sie w oczy wywiad z waszym prezesem i mówił on że będziecie walczyć o rekord Ginesa w sprzedazy karnetów na tym poziomie rozgrywkowym . Z kim sie bijecie o ten rekord i jakiego rzędu są to wyniki>?>?

morisson
Posty: 26
Rejestracja: 18.02.2016, 18:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: morisson » 26.01.2017, 20:14

Entlicheck pisze:no widzisz jaki jestes spryciula ? tylko czemu mnie obrażasz ? oczekujesz tego samego , to cie zawiode...


zeby zakonczyć juz to pierdolenie o niczym mam pytanie .
Rzucił mi sie w oczy wywiad z waszym prezesem i mówił on że będziecie walczyć o rekord Ginesa w sprzedazy karnetów na tym poziomie rozgrywkowym . Z kim sie bijecie o ten rekord i jakiego rzędu są to wyniki>?>?
"walczymy" z Parmą, która w pierwszym sezonie w Serie D sprzedała 9000 karnetów.

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Polish Power » 26.01.2017, 20:20

Glasgow Rangers kilka lat temu na szczeblu 4-ligowym mieli frekwencję domową rzędu 30-40 tys, więc zapewne samych karnetów mieli sprzedane więcej niż 10 tys, więc to pewnie do nich należy rekord i jest raczej nie do pobicia.

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 26.01.2017, 20:31

Liczba naprawdę przekozacka,no ale wiadomo,że nowy stadion robi swoje.

KIBICE DUMĄ WIDZEWA!!

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 26.01.2017, 20:41

Polish Power pisze:Glasgow Rangers kilka lat temu na szczeblu 4-ligowym mieli frekwencję domową rzędu 30-40 tys, więc zapewne samych karnetów mieli sprzedane więcej niż 10 tys, więc to pewnie do nich należy rekord i jest raczej nie do pobicia.
Sprzedali 30 tysięcy karnetów w 4 lidze.Tyle,że Szkoci nie ubiegali się o wpis do księgi rekordów Guinnessa.

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck » 26.01.2017, 20:50

Nikodem kumplu nie popisałes się ... nikt tutaj nic takiego nie napisał jak mówisz , nie wiem po co sam się nakręcasz...

morisson pisze:
Entlicheck pisze:
zeby zakonczyć juz to pierdolenie o niczym mam pytanie .
Rzucił mi sie w oczy wywiad z waszym prezesem i mówił on że będziecie walczyć o rekord Ginesa w sprzedazy karnetów na tym poziomie rozgrywkowym . Z kim sie bijecie o ten rekord i jakiego rzędu są to wyniki>?>?
"walczymy" z Parmą, która w pierwszym sezonie w Serie D sprzedała 9000 karnetów.
No tyle że we Włoszech karnety ( abonamenty ) sprzedaje się latem - na cały sezon . U Was jest to wynik z jednej rundy .

Myślę że może robić to różnice , chociaż znawca w tej kwestii nie jestem. Po prostu zaciekawiły mnie słowa Waszego prezesa , nie miałem do tej pory pojęcia że istnieje taka kategoria rekordów.

morisson
Posty: 26
Rejestracja: 18.02.2016, 18:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: morisson » 26.01.2017, 20:51

nikodem pisze:A jak ma się ilość karnetów do sytuacji na ulicach Łodzi i wogóle szeroko pojętego światka kibicowskiego?Wy ku*wa naprawde myślicie ze nas to ,,boli''że sprzedaliście tyle karnetów i że macie normalny stadion?Jestem pewny że o wiele bardziej boli was to że mamy wasze 4 flagi ;)
a czy ktoś tu coś takiego sugerował że jak sprzedamy 10000 karnetów to będziemy rządzili kibicowskim światkiem?, cel jest jeden wspomóc klub w walce o jak najszybszy powrót do ekstraklasy, przyciągnięcie dzieciaków na stadion (karnety fundowane), rozgłos medialny itp, nie wiem co was boli i nie chce wiedzieć,na tą chwile fakty są takie że jesteście na 1 miejscu w lidze, póki co macie 1 trybunę, i prawdopodobnie awansujecie do II ligi, okołofutbolowo końcówka roku bezwzględnie dla was, starata flag plus dla was. Mamy nowy rok cały sezon przed sobą, który uważam że będzie jednym z ciekawszych jeśli chodzi o spotkania.

morisson
Posty: 26
Rejestracja: 18.02.2016, 18:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: morisson » 26.01.2017, 21:01

Entlicheck pisze:Nikodem kumplu nie popisałes się ... nikt tutaj nic takiego nie napisał jak mówisz , nie wiem po co sam się nakręcasz...

morisson pisze:
Entlicheck pisze:
zeby zakonczyć juz to pierdolenie o niczym mam pytanie .
Rzucił mi sie w oczy wywiad z waszym prezesem i mówił on że będziecie walczyć o rekord Ginesa w sprzedazy karnetów na tym poziomie rozgrywkowym . Z kim sie bijecie o ten rekord i jakiego rzędu są to wyniki>?>?
"walczymy" z Parmą, która w pierwszym sezonie w Serie D sprzedała 9000 karnetów.
No tyle że we Włoszech karnety ( abonamenty ) sprzedaje się latem - na cały sezon . U Was jest to wynik z jednej rundy .

Myślę że może robić to różnice , chociaż znawca w tej kwestii nie jestem. Po prostu zaciekawiły mnie słowa Waszego prezesa , nie miałem do tej pory pojęcia że istnieje taka kategoria rekordów.
prawda jest taka że tu nie o rekord chodzi bo jak ktoś wyżej napisał dogonić Rangersów nie ma szans choć by dlatego że pojemność stadionu nas nie puszcza, chodzi o realną pomoc kibiców w odbudowie klubu i to jest priorytet- im więcej karnetów sprzedamy tym więcej kasy wpadnie do klubu. Medialnie odjebaliśmy kawal dobrej roboty bo o Widzewie mówi się w mediach i to w superlatywch a wiadomo jak to działa na potencjalnych sponsorów i myślę że tu wiele zyskaliśmy.

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck » 26.01.2017, 21:15

Najwięcej to zyskaliscie przez nowy stadion . Akurat Wam się wszystko zgralo w czasie i przestrzeni - co przełożyło się na tak wielkie zainteresowanie karnetami. Nie ma co się oszukiwać , dla nas wynik z kosmosu - ale gdybyscie nie mieli perspektywy na stadion, i nie odstawali od nas piłkarsko w lidze to napewno aż tylu by się Was nie zmobilizowało.

nowak.tomek
Posty: 73
Rejestracja: 15.01.2017, 15:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: nowak.tomek » 26.01.2017, 21:22

StareBałuty1908 pisze:Zakładam, że jedni i drudzy zdają sobie sprawę, że robią z siebie pośmiewisko na całą Polskę...

To już nawet krakowski temat czyta się lepiej. Gdzie są moderatorzy ?
z tym ze ŁKS ma tu kilku normalnych ludzi dlaczego wiec oni nie zrobia z tym przychlastem porzadku...
***1908*** pisze:
24.11.2018, 16:40
Zes porównanie zapierdolil jak c***. Ty jesteś mocno przyjebany. Porównujesz chlopa z normalna firma do “skruszonego gangstera“ który rozkurwil się na swoich bo nie leżało mu siedzenie. I tak samo jak kolega spierdalaj obejrzeć mecz bo właśnie leci.“wyjazdowiczu“

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 26.01.2017, 21:24

Wiadomo,że nowy stadion wiele ''zdziałał'' ale też tak jak napisał Morisson chodzi o wsparcie dla klubu i dlatego jest duża mobilizacja.

Tak jak piszesz dla was kosmos ale jeśli chodzi typowo o kibolskie rzemiosło to wiadomo,że ani jedna ani druga strona nie odstaje.Na pewno rok poprzedni należał do was,a ten dopiero pokaże jak będzie.

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 » 26.01.2017, 21:37

Byłem teraz przez 2 dni w Łodzi u znajomej, pochodziłem troche po mieście i jedno musze wam przyznac skurczybyki, ilosc grafow naprawde wzbudza szacunek, troche miast zwiedziłem ale widac ze u was osiedla żyją klubami, fakt ze sporo grafow zamazanych ale jednak to oznaka ze cos sie dzieje . zazdroszcze derbowego miasta, pozdro

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Polish Power » 26.01.2017, 21:50

Jatoja49 pisze:Byłem teraz przez 2 dni w Łodzi u znajomej, pochodziłem troche po mieście i jedno musze wam przyznac skurczybyki, ilosc grafow naprawde wzbudza szacunek, troche miast zwiedziłem ale widac ze u was osiedla żyją klubami, fakt ze sporo grafow zamazanych ale jednak to oznaka ze cos sie dzieje . zazdroszcze derbowego miasta, pozdro

Tak samo było jeszcze 4-5 lat temu w Krakowie, niestety jest tego coraz mniej.

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 » 26.01.2017, 21:59

Jeszcze co do stadionów, Rtsu to na wzór old traford? Fajnie się prezentuje. Łks miał fajny klimat na galerze, teraz wygląda troche komicznie, wiadomo czy coś ma sie tam ruszyć z budową trybun?

nowak.tomek
Posty: 73
Rejestracja: 15.01.2017, 15:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: nowak.tomek » 26.01.2017, 22:11

o ile mi wiadomo beda awanse na ŁKS beda nowe trybuny,szkoda tylko ze zbuduja w lodzi 2 male obiekty przydaloby sie cos wiekszego
***1908*** pisze:
24.11.2018, 16:40
Zes porównanie zapierdolil jak c***. Ty jesteś mocno przyjebany. Porównujesz chlopa z normalna firma do “skruszonego gangstera“ który rozkurwil się na swoich bo nie leżało mu siedzenie. I tak samo jak kolega spierdalaj obejrzeć mecz bo właśnie leci.“wyjazdowiczu“

EL 1910
Posty: 194
Rejestracja: 16.02.2014, 12:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: EL 1910 » 26.01.2017, 22:40

Spotkałem się z opinią, że ze względu na jakieś ważne przyłącza kanalizacyjne nie jest możliwe dobudowanie kolejnych trybun.
Czy ktoś może to zanegować, albo potwierdzić?

FWC
Posty: 318
Rejestracja: 05.09.2010, 12:40
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: FWC » 26.01.2017, 22:42

Jatoja49 pisze:Byłem teraz przez 2 dni w Łodzi u znajomej, pochodziłem troche po mieście i jedno musze wam przyznac skurczybyki, ilosc grafow naprawde wzbudza szacunek, troche miast zwiedziłem ale widac ze u was osiedla żyją klubami, fakt ze sporo grafow zamazanych ale jednak to oznaka ze cos sie dzieje . zazdroszcze derbowego miasta, pozdro
z ciekawości zapytam, po jakich osiedlach/ulicach się kręciłeś? kojarzysz może?
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 » 27.01.2017, 00:49

FWC pisze:
Jatoja49 pisze:Byłem teraz przez 2 dni w Łodzi u znajomej, pochodziłem troche po mieście i jedno musze wam przyznac skurczybyki, ilosc grafow naprawde wzbudza szacunek, troche miast zwiedziłem ale widac ze u was osiedla żyją klubami, fakt ze sporo grafow zamazanych ale jednak to oznaka ze cos sie dzieje . zazdroszcze derbowego miasta, pozdro
z ciekawości zapytam, po jakich osiedlach/ulicach się kręciłeś? kojarzysz może?
Na bałutach głownie, okolich krańcowki mieszka znajoma ale i byłem na Widzewie zobaczyc stadion i na Łksie, a maraton zakonczyłem na ul więckowskiegou to chyba stare polesie? Ogolnie od ostatniej wizyty w Łodzi czyli meczu z Węgrami Łodz sie nie zle zmienila

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gary widz » 27.01.2017, 01:08

gdzie ty widziales na Balutach napis LKS to limanka i teofilów ,dobry jesteś

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gary widz » 27.01.2017, 01:20

moim zdaniem się dowiedz

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 » 27.01.2017, 01:44

Gary widz pisze:gdzie ty widziales na Balutach napis LKS to limanka i teofilów ,dobry jesteś
Przeczytaj jeszcze raz, potem jeszcze raz i jeszcze kilka razy potem wstan zajeb glowa w sciane i wroc... Kuurwa nie komentuj zjebie jak nie umiesz czytac ze zrozumieniem

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gary widz » 27.01.2017, 02:52

chlopie znasz ludi z balut

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 27.01.2017, 05:13

Weź W********** gary. Czytać nie potrafisz? Już tak nie sraj,całe miasto jest Wasze. Wszędzie Widzew!

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 27.01.2017, 07:16

MISTRZ1908 pisze:Weź W********** gary. Czytać nie potrafisz? Już tak nie sraj,całe miasto jest Wasze. Wszędzie Widzew!
Przecież on jest od was.Ale masz rację niech wypierdala,bo faktycznie ma problemy i z czytaniem i pisaniem.

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 27.01.2017, 07:52

Gdyby pisał po polsku i z jakimikolwiek znakami interpunkcyjnymi. A tak to sam nie wiem za kim jest, z tego wpisu to ciężko stwierdzić. A to napierdalanie ksywkami,tego już lepiej nie komentować.

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 27.01.2017, 08:34

Red power pisze:Tak jak piszesz dla was kosmos ale jeśli chodzi typowo o kibolskie rzemiosło to wiadomo,że ani jedna ani druga strona nie odstaje.Na pewno rok poprzedni należał do was,a ten dopiero pokaże jak będzie.
Początek roku a Łks już dwukrotnie zaliczył plecy także już powoli pokazuje.
1910

amiN
Posty: 415
Rejestracja: 09.03.2012, 09:04
Lokalizacja: Ciemna Strona Miasta

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: amiN » 27.01.2017, 09:07

przegonienie paru chłopakow na SP? to plecy w c*** rzeczywiscie :)

whitepride08
Posty: 143
Rejestracja: 17.12.2012, 19:06
Lokalizacja: Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: whitepride08 » 27.01.2017, 09:49

rozpierdol pisze:
Red power pisze:Tak jak piszesz dla was kosmos ale jeśli chodzi typowo o kibolskie rzemiosło to wiadomo,że ani jedna ani druga strona nie odstaje.Na pewno rok poprzedni należał do was,a ten dopiero pokaże jak będzie.
Początek roku a Łks już dwukrotnie zaliczył plecy także już powoli pokazuje.
He,he...dobre.Nie ma to jak podnieść sobie morale przez internet.A potem wszyscy się dziwią że ten temat jest rozjebany,jak takie typy się tu wpisują.
W naszym mieście Łodzi gdzie łódeczka w herbie jest...

Ukochane Miasto
Posty: 322
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ukochane Miasto » 27.01.2017, 12:43

nikodem pisze:A jak ma się ilość karnetów do sytuacji na ulicach Łodzi i wogóle szeroko pojętego światka kibicowskiego?Wy ku*wa naprawde myślicie ze nas to ,,boli''że sprzedaliście tyle karnetów i że macie normalny stadion?Jestem pewny że o wiele bardziej boli was to że mamy wasze 4 flagi ;)
z treści Twojego wpisu wynika że jednak ilość tych karnetów Cię "lekko" boli i wkurwia .
bo wtrącasz swoje 3 grosze o 4 flagach które jak wiadomo nas bardzo bolą i strata wkurwia.
a sytuacja w Łodzi do zerzygania cytowana przez was nie jest taka jakbyście chcieli!
i ciągle to samo mocium panie mocium panie...

ps: mam wyjebane na rekordy guinessa ,
dobrego guinessa to ja się mogę jedynie napić jak awansujemy w końcu kiedyś do ex....jak dożyję ;-)

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 » 27.01.2017, 12:47

Gary widz pisze:chlopie znasz ludi z balut
Ja p*******

StareBałuty1908
Posty: 110
Rejestracja: 24.01.2017, 08:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: StareBałuty1908 » 27.01.2017, 16:30

kaziu1910 pisze:ten temat da sie czytać całkiem sprawnie, wystarczy tylko ignorować posty upośledzonego eŁKaeSiaka z Polesia.
Od was też kilku nie grzeszy wiekiem i inteligencją (dobrze, ze "gwiazdor" mms odpuścił)....
Oby się to zmieniło po obu stronach.

Nurni F.
Posty: 183
Rejestracja: 08.05.2013, 07:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Nurni F. » 27.01.2017, 16:52

Fanatycy Widzewa pisze:
protektormalopolska pisze:Ile sprzedaliscie juz karnetow bo sledzac temat liczba bedzie imponujaca jak na Nasze polskie realia.
na tą chwilę 7607
Z ciekawości- jak długo będzie jeszcze prowadzona sprzedaż karnetów?
Wartości to podstawa

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dzekus, koloRUCH i 523 gości