www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck » 12.05.2017, 12:54

Kumatyinaczej pisze:
gringocwel pisze:Chociaz bardzo chcialbys byc patusem to juz kilka razy udowodniles ze masz mentalnosc posranengo wiesniaka z retkini adi.
Jak bardzo byś się nie produkował i czego byś nie zarymował to prawda jest taka że mogliście wpuścić ŁKS i ostateczna decyzja nalezała do "kibolskiego zarzadu" Widzewa. Dlaczego stało się tak, a nie inaczej wiecie już tylko Wy. Kazdy opinie wyrobi sobie sam.
nieprawda , że wiedza tylko oni ...

każdy wie że chodzi o flagi...

Megalomany nie przepaliłyby widoku swoich szmat , palących sie na płocie w obecności 16 tysiecy czerwonych odrealnionych całkowicie kibiców , przekonanych że Widzew jest najlepszy i największy....
i nie chcieli co jasne narazić swoich wszystkich braci z rosji, z serbii, z niemiec i policji na taki widok...i tutaj kazdy kto ma troche oleju w glowie sam pewnie do tego dojdzie...



gringocwel
Posty: 164
Rejestracja: 14.04.2017, 13:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gringocwel » 12.05.2017, 13:21

Oh jaka szkoda...co tam jeszcze macie do powiedzenia w tej sprawie placzki ? :D jak idzie naglasnianie sprawy na cala PL? poskarzyliscie sie juz w um, lzpn, pzpn, policji, ktos tam u was na forumce chwalil sie ze wyslal pisma do wszystkich mediow i psa z najwyzsza belka w pl(prawdziwe konfidenciaki nie to co wiesniaki hehe) moze jeszcze uefa fifa i trynunal w strasburgu i wzorem po poskarzycie sie w brukseli? Hahaha

Myslalem ze takie debile to tylko u nas a wy serio takie prawilniaki za jakich sie macie i przyjmiecie to na klate ale wam te flagi racjonalne myslenie przeslonily :)
Kreujecie sie wszedzie na jakis niby z inna mentalnoscia a jak widac po tym co robicie niczym sie nie roznimy. Tym razem wy macie problem i nie zobaczycie derbow, a nie my jak pol roku temu czy w 2012. Zabardzo zesta sie nakrecili ale przeciez wasz "typowy elkaesiak" okreslajacy stanowisko "typowych elkaesiakow" jak sam twierdzi juz pisal dawno ze nie wejdziecie i to dobrze wiedzieliscie.

ImperatorMistrz
Posty: 284
Rejestracja: 28.08.2011, 12:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ImperatorMistrz » 12.05.2017, 13:45

Po krzywych zagrywkach Lksu z minionych lat nie dziwię się, że kibicom Widzewa nie chce się ruszyć palcem aby cokolwiek zmienić. Mam nadzieje ze to są ostatnie derby w historii, wy zgnijecie w tej lidze a my wrocimy tam gdzie nasze miejsce. My was nie potrzebujemy jak wy nas.

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck » 12.05.2017, 14:09

ImperatorMistrz pisze:Po krzywych zagrywkach Lksu z minionych lat nie dziwię się, że kibicom Widzewa nie chce się ruszyć palcem aby cokolwiek zmienić. Mam nadzieje ze to są ostatnie derby w historii, wy zgnijecie w tej lidze a my wrocimy tam gdzie nasze miejsce. My was nie potrzebujemy jak wy nas.
hahaha , bardziej krzywego zagrania niż wasze teraz to ja nie znam , nie tylko na naszym podwórku ale w ogole w Polsce...

I jeszcze jedno '' nie dziwie sie ze kibicom Widzewa nie chce sie ruszyć palcem aby cokolwiek zmienić''...
prawda jest taka, że te czerwone hipokrytki własnie ''ruszyli palcem'' żeby wszystko wyszło tak jak jest teraz.... jest im to na ręke i kazdy przeciez o tym wie...

I tak, kazdy z nas zdawal sobie sprawe ze honor wam nie pozwoli nas zaprosic na derby na waszym hiper nowym stadionie, ale dosyc długo zakłamance zescie sprawiali wrazenie ze naprawde chcecie derbów z goścmi...

Pojechaliscie nawet po jednym z waszych działaczy ktory juz kiedyś mowil ze nie chce gosci na derbach, i twierdziliscie ze dla was liczą sie tylko mecze z gośćmi itp...

a pozniej wiadomo jak to sie potoczyło.... liczyliscie ze psy nas nie wpuszczą , albo miasto się nie zgodzi, a jak okazało sie ze jest zgoda i musicie nam kopsać bilety - to na prędce zaczeliscie kminić - jak tu zrobić zeby sie nie skompromitować przed całą Polską.... własnie tym sie skompromitowaliście'' Ludzie Humoru''.

error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: error04 » 12.05.2017, 14:15

bobrowy staw pisze:Ej error04 wasi rosyjscy nacjonalisci

[link]
I co ty mi pokazujesz? Ch*j mnie obchodzi Spartak?
Jesli CSKA ma takie same to pokaz mi CSKA a nie mi jakies Spartaki.
Druga sprawa to nigdy nie twierdzilem ze ruskie nas kochaja ;)
Tak jak sam pisales "nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora"
Szefo waszych kolegow z Poznania lata ze sfastyka na ciele i jakos to wam nie przeszkadza ;)
Obrazek

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 12.05.2017, 14:19

Rabin fajo fajnie jest patrzeć na twój śmiech przez łzy.Wyładowujesz swoją frustrację na forum od dawna ty zakompleksiona pało.Bez Widzewa to ty żyć nie potrafisz płaczku.
1910

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 12.05.2017, 14:20

WIDZEW&CSKA SIALALALA LA
EŁKSA TELEBIM MA SIAAAAA LALALALA LAAA

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck » 12.05.2017, 14:45

WIELKI ZYDZEW OBSRAŁ SIE !!!

CAŁA POLSKA O TYM WIE !!!

ZAMIAST WPUŚĆIC NAS NA MECZ !!

W GACIE ZESRALIŚCIE SIĘ ! ! !

LA-LALALALA-LALA
LA-LALALALA-LALA

W GACIE ZESRALIŚCIE SIĘ ! ! !

CAŁA POLSKA O TYM WIE ! ! !

:D

podejźrzon
Posty: 112
Rejestracja: 31.05.2015, 23:33
Lokalizacja: kraina podejźrzona rutolistnego

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: podejźrzon » 12.05.2017, 14:53

Entlicheck pisze: a pozniej wiadomo jak to sie potoczyło.... liczyliscie ze psy nas nie wpuszczą , albo miasto się nie zgodzi, a jak okazało sie ze jest zgoda i musicie nam kopsać bilety - to na prędce zaczeliscie kminić - jak tu zrobić zeby sie nie skompromitować przed całą Polską.... własnie tym sie skompromitowaliście'' Ludzie Humoru''.
Adi, ty zakłamana k**** pełna hipokryzji.

Powiedz dlaczego nie wpuściliście nas w 2012 roku? Nie było wtedy zakazu od psów, ani od UM. Wtedy WASZ KLUB, WASI DZIAŁACZE zdecydowali, że NIE WPUSZCZĄ kibiców Widzewa bo "święta Wielkiej Nocy itd.".

Także nie p******, nie wymyślaj tylko jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie i zamilcz już wreszcie zakłamana k****.

Czekam aż ktoś w końcu wrzuci tutaj screeny z rozmów z tobą na privie :D.

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck » 12.05.2017, 15:01

haha i Ty cos bedziesz pisał o hipokryzji i zakłamaniu w takiej sytuacji ... ja p******* :D
Czekam aż ktoś w końcu wrzuci tutaj screeny z rozmów z tobą na privie :D.
no smiało smialo niech wrzuca, tak jestem Adi i w ogole nie przekminiłem ze ten typek co sie podszywał pod chlopa od nas, to jest pejs ;) widać łatwo was zrobić w jajko, ale co mi tam, rozkminiajcie se dalej peciary....

podejźrzon
Posty: 112
Rejestracja: 31.05.2015, 23:33
Lokalizacja: kraina podejźrzona rutolistnego

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: podejźrzon » 12.05.2017, 15:04

Entlicheck pisze:haha i Ty cos bedziesz pisał o hipokryzji i zakłamaniu w takiej sytuacji ... ja p******* :D
To ku*** odnieś się w końcu do tego, dlaczego nas nie wpuściliście w 2012 roku? Wtedy było spoko z waszej strony? To teraz macie to samo ze strony Widzewa, wtedy tasowaliście się i robiliście oprawy anty podczas gdy Widzewa nie było na meczu, to teraz W********** pod telebim jeden z drugim.

Jesteście ostatnią ekipą, która ma prawo nam wytykać, że derby będą bez gości. Jakoś Wam nie przeszkadzały derby bez nas w 2012 roku.

:)

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 12.05.2017, 15:06

Zastanawi mnie dlaczego moder znowu śpi. Czytać się tego nie da.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

łodzianin98
Posty: 166
Rejestracja: 27.04.2017, 16:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: łodzianin98 » 12.05.2017, 16:03

Na czas do derbów ja bym w ogóle proponował zamknięcie tematu bo dalej będzie jakaś gównoburza kto kogo kiedy nie wpuścił.

Łoskot
Posty: 107
Rejestracja: 08.05.2017, 23:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łoskot » 12.05.2017, 16:26

Czyli temat skończy się na grzywnie dla Widzewa za pustą klatkę, ewentualnie groźbą w zawiasach o odebraniu jakichś punktów z tabeli, jeśli taka akcja się powtórzy i tyle. PZPN jako związek chce kibiców, Widzew nie. Absurd.
Od razu mówię, że nie obchodzi mnie, kto kogo nie chciał wpuścić w 1995, 1963, ani w 2005 roku.

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck » 12.05.2017, 16:41

podejźrzon pisze:
Entlicheck pisze:haha i Ty cos bedziesz pisał o hipokryzji i zakłamaniu w takiej sytuacji ... ja p******* :D
To ku*** odnieś się w końcu do tego, dlaczego nas nie wpuściliście w 2012 roku? Wtedy było spoko z waszej strony? To teraz macie to samo ze strony Widzewa, wtedy tasowaliście się i robiliście oprawy anty podczas gdy Widzewa nie było na meczu, to teraz W********** pod telebim jeden z drugim.

Jesteście ostatnią ekipą, która ma prawo nam wytykać, że derby będą bez gości. Jakoś Wam nie przeszkadzały derby bez nas w 2012 roku.

:)

gosciu nie cisnieniuj sie aż tak bo w sumie nie ma o co...

Chcesz wracać do czasow sporo odległych wiec cofnij sie jeszcze pare lat, i przypomnij sobie przez kogo w ogole zaczely sie pierdolić te derby i ktory klub zacząl robić pod górke. Wtedy w 2012 my też do Was nie weszlismy przez widzimisie działaczy.
Tyle ze od tamtej pory sporo sie zmieniło, szczegolnie jesli chodzi o Wasz stadion, i rowniez o władze , w ktorych macie swoich przedstawicieli, tak samo jak my w swoich, i inaczej to wszystko wygląda niżwtedy w ekstraklasie...

I nie wmawiajcie że ktoś tutaj płacze, itp , bo sami mówicie, że ja juz sporo temu byłem przekonany - że nas nie wpuscicie ( i też tutaj o tym pisałem , przypomnijcie sobie wasze reakcje wtedy) .... i taką swiadomosc miało bardzo dużo osob które już na tyle Was poznały, żeby miały pewność że na taki ''dyshonor'' sobie na swoim nowym stadionie nie pozwolicie...

chodzi tylko o prostowanie niektorych waszych wizji i tłumaczeń , i przedstawianie stanu faktycznego.... bo gdyby nie to , i nie natychmiastowa reakcja na wasze brednie, to byscie już dawno wszystkim wmówili - że tak naprawde to policja i władze miasta nas nie chcą, albo że to nasza wina, i naszych działaczy - bo nie podpisali jakiś weksli.... co już zaczynaliscie wmawiać, miedzy innymi ty podejrzon.... cofnij się pare swoich wpisów wstecz... jakoś wtedy żes nie pisał o tym, że nie weszliscie w 2012 , tylko mówiles ze nasz prezes nie chce pokryć naszych ewentalnych szkód(co było oczywiscie bujdą), i twierdziłeś ze to jest problem...

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 12.05.2017, 16:59

Weź już ku*** daj spokój! p********* 3po3 a ciekawe czy jutro wybierasz się na wyjazd. Niech mają swoje święto i niech sie cieszą,że nie zobaczą szmat,tyle im zostało. Rtsie k**** stara,flagi zniknęły spod zegara! Nie pisz już tutaj i wrzuć na luz.

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 12.05.2017, 17:09

Już nawet Mistrz1908 j**** rabina hahah.

Tak jak myślałem ten pet to nie jest żaden A.. ku*** rabin masz 30 lat na karku a na forum spędzasz całe dnie.Nie możesz żyć bez niego i Widzewa.
1910

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 12.05.2017, 17:41

Kiedy trening dopingu?

Lalalala Ł. Lalalala K..

[link]

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 12.05.2017, 17:58

showmustgoon pisze:Kiedy trening dopingu?

Lalalala Ł. Lalalala K..

[link]

Przecież to poczatek lawiny.Myślisz ze mało jest podobnych filmow z Waszym udziałem?


Temat do zamkniecia.Dno już dawno osiągnięte
ŁKS Łódź Polska

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 12.05.2017, 18:20

Raczej rabin do wyjebania stąd i znowu będzie normalniej.Rejestracja zamknięta,więc niech modzi wyjebią jego konta:entlicheck,wsidzew,RTS UĆ.
1910

Salceson
Posty: 136
Rejestracja: 18.03.2007, 15:21
Lokalizacja: z masarni...

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Salceson » 12.05.2017, 20:15

Entlicheck pisze:WIELKI ZYDZEW OBSRAŁ SIE !!!

CAŁA POLSKA O TYM WIE !!!

ZAMIAST WPUŚĆIC NAS NA MECZ !!

W GACIE ZESRALIŚCIE SIĘ ! ! !
szczególnie Ciebie biała szmato się obsrał...
MISTRZ1908 pisze:(...) Niech mają swoje święto i niech sie cieszą,że nie zobaczą szmat,tyle im zostało. Rtsie k**** stara,flagi zniknęły spod zegara! (...)
tak jak swego czasu Wasza oprawa z Galery, z tą różnicą, iż do tego nie użyto 4 urządzeń typu GPS i nikt się nie ustawił w oparciu o wielotygodniowe filmowanie kamerką... to akurat znowu niestety głupota RTS'u, ale... akcja z Waszej strony na +, pilnujcie swoich wysepek w mieście Łodzi...

raadek
Posty: 169
Rejestracja: 04.01.2009, 14:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: raadek » 12.05.2017, 20:21

rozpierdol pisze:Raczej rabin do wyjebania stąd i znowu będzie normalniej.Rejestracja zamknięta,więc niech modzi wyjebią jego konta:entlicheck,wsidzew,RTS UĆ.
I paru twoich kolegow pokroju showmust i majstera
ŁKS ŁÓDŹ

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 13.05.2017, 01:35

Jakoś szmaty milczycie w w sprawie przerwanego walnego przez "grupę kibiców nieposiadających formalnego umocowania do uczestnictwa w obradach". Kłóci się to z waszymi wcześniejszymi ustaleniami i oświadczeniami.
Jak zwykle my musimy zawalczyć, wy jak zwykle walczycie w internecie.
https://t.me/pump_upp

opel
Posty: 237
Rejestracja: 12.09.2012, 12:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: opel » 13.05.2017, 06:43

WidzewskaCharyzma pisze:Jakoś szmaty milczycie w w sprawie przerwanego walnego przez "grupę kibiców nieposiadających formalnego umocowania do uczestnictwa w obradach". Kłóci się to z waszymi wcześniejszymi ustaleniami i oświadczeniami.
Jak zwykle my musimy zawalczyć, wy jak zwykle walczycie w internecie.
Do kogo to pisałeś, bo nie bardzo zrozumiałem?
Łódzki Klub Sportowy

stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg » 13.05.2017, 07:29

WidzewskaCharyzma pisze:Jakoś szmaty milczycie w w sprawie przerwanego walnego przez "grupę kibiców nieposiadających formalnego umocowania do uczestnictwa w obradach". Kłóci się to z waszymi wcześniejszymi ustaleniami i oświadczeniami.
Jak zwykle my musimy zawalczyć, wy jak zwykle walczycie w internecie.

Chłopaku piłeś to nic nie pisz bo głupoty wypisujesz.
:twisted:

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 13.05.2017, 10:29

Ja naprawde jestem w stanie zrozumiec że Łódź miasto derbowe i trzeba za wszelką cene ośmieszyć przeciwnika itd. Ale głupota,prymitywizm,i bujna wyobraźnia przechodzi w tym temacie ludzkie pojęcie. Za 5 dni derby,a tu zamiast konkretnych rozmów,rzeczowych dyskusji,pierdolenie jak w haremie. Moderator powinien blokować IP tych wszystkich durni którzy tu wypisują swoje traumy i posiadaja po 124 konta. Wiem że zdecydowana większość tutejszych "wojowników" to barany bez szkoły,ewentualnie dopiero w trakcie,ale ku*** na litość Boską! ZA CHWILE BĘDZIECIE TU PISAĆ ŻE ŁKS WYJEBAŁ NAM FLAGI DZIĘKI UFO KTÓRE JE NAMIERZYŁO I ŻE TO AKCJA BEZ HONORU ALBO ŻE NIE MA FOSY Z KROKODYLAMI WOKÓŁ SEKTORA GOŚCI DLATEGO ŁKS NIE WEJDZIE.! Błagam was ludzie,napiszcie coś rzeczywistego,przestańcie już szerzyć opowieści z krypty. No chyba że faktycznie nie macie bladego pojęcia co sie dzieje wokół was,wtedy wszystko jestem w stanie zrozumiec. Tyle że w takim razie to nie forum dla was.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

Marcel1908
Posty: 54
Rejestracja: 23.04.2017, 20:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Marcel1908 » 13.05.2017, 11:35

Hustin Doffman czy nie za dużo wymagasz od co poniektórych ?

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 13.05.2017, 11:58

Marcel1908 pisze:Hustin Doffman czy nie za dużo wymagasz od co poniektórych ?

Poprostu uważam że skoro nie mam nic do powiedzenia zgodnie z prawdą to siedze cicho.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

konmetkol
Posty: 52
Rejestracja: 03.07.2016, 20:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: konmetkol » 13.05.2017, 12:10

Bywałem na wszystkich Derbach od 93 roku zarówno tych na Widzewie jak i na Al. Unii. Nawet jak nas było 300 na Widzewie zawsze czuło się satysfakcję z tego że jesteś jednym z Tych których tak bardzo nienawidzi przeciwnik. Zawsze ale to Zawsze to Miasto żyło Derbami. Pamiętam czasy małolata jak siedziało się w LO i tydzień przed derbami już było rozkminiane co się będzie działo
Na dzień dzisiejszy zarówno Miasto - budując pierdolony Bubel u Nas na al. Unii nie wiem nigdy nie byłem zadowolony z budowy na Etapy czegokolwiek bo wiadomo że jak się czegoś nie zrobi od razu to już nigdy się nie zrobi, DWA działacze Widzewa , balonik napompowany , sponsorzy czekają na Fetę ... no i niestety coś czego nie rozumiem jakieś 15000 JANUSZY bo sami przyznacie ze ludzi ogarniętych i żyjących na co dzień Derbami Oprawami i h będzie stanowiło max jakieś 2000 ludzi, Dla tych 15000 Ważniejsze jest zjedzenie popcornu i wypicie piwa na stadionie w spokoju bez bluzg , i będzie tak zawsze ... Niestety co powiecie jeśli awansujecie jak będzie do was miała Legia Przyjechać ??Czy Lech ?? Też lepiej nie wpuszczać przyjezdnych >?< Sami chcecie aby was wpuszczać wszędzie bo PNDK i takie tam Zabiliście to i doskonale wiecie ...Czemu nie pierdolniecie Bojkotu Derbów bez ŁKS ?? Bez dopingu czy bez Flag ?? Bo PO CO liczy się dla was oglądanie meczu a nie RYWALIZACJA. Mieliście szansę pokazać że Nowy Stadion można w koncu zrobić Derby jak za dawnych lat ... jednak wybraliście MODERN Football niestety.

Pozdrawiam Wszystkich Prawdziwych Fanatyków dla których derby Łodzi to już tylko wspomnienie.

ldzwdz1910
Posty: 114
Rejestracja: 31.05.2015, 23:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ldzwdz1910 » 13.05.2017, 12:24

konmetkol pisze:Bywałem na wszystkich Derbach od 93 roku zarówno tych na Widzewie jak i na Al. Unii. Nawet jak nas było 300 na Widzewie zawsze czuło się satysfakcję z tego że jesteś jednym z Tych których tak bardzo nienawidzi przeciwnik. Zawsze ale to Zawsze to Miasto żyło Derbami. Pamiętam czasy małolata jak siedziało się w LO i tydzień przed derbami już było rozkminiane co się będzie działo
Na dzień dzisiejszy zarówno Miasto - budując pierdolony Bubel u Nas na al. Unii nie wiem nigdy nie byłem zadowolony z budowy na Etapy czegokolwiek bo wiadomo że jak się czegoś nie zrobi od razu to już nigdy się nie zrobi, DWA działacze Widzewa , balonik napompowany , sponsorzy czekają na Fetę ... no i niestety coś czego nie rozumiem jakieś 15000 JANUSZY bo sami przyznacie ze ludzi ogarniętych i żyjących na co dzień Derbami Oprawami i h będzie stanowiło max jakieś 2000 ludzi, Dla tych 15000 Ważniejsze jest zjedzenie popcornu i wypicie piwa na stadionie w spokoju bez bluzg , i będzie tak zawsze ... Niestety co powiecie jeśli awansujecie jak będzie do was miała Legia Przyjechać ??Czy Lech ?? Też lepiej nie wpuszczać przyjezdnych >?< Sami chcecie aby was wpuszczać wszędzie bo PNDK i takie tam Zabiliście to i doskonale wiecie ...Czemu nie pierdolniecie Bojkotu Derbów bez ŁKS ?? Bez dopingu czy bez Flag ?? Bo PO CO liczy się dla was oglądanie meczu a nie RYWALIZACJA. Mieliście szansę pokazać że Nowy Stadion można w koncu zrobić Derby jak za dawnych lat ... jednak wybraliście MODERN Football niestety.

Pozdrawiam Wszystkich Prawdziwych Fanatyków dla których derby Łodzi to już tylko wspomnienie.
Jeśli jesteś już tak wiekowy, to powinieneś mieć więcej oleju w głowie i pojąć te kwestie. Zarząd to większość Widzewiaków z krwi i kości i chcieliby derbowego rywala na trybunach, ale dobro klubu jest dla nich ważniejsze (czyt. ewentualny awans co przyciągnie sponsorów i wspomoże dalszą drogę do ekstraklasy). Jeśli sytuacja punktowa wyglądałaby inaczej (nie mielibyśmy szans na awans/zapewniony awans), to na 100% nie byłoby żadnych spekulacji o tym, czy ktoś odpali race, czy wybiegnie na murawę i będzie się o tym pisało w mediach. Reasumując przytaczanie przykładów Legii, czy Lecha jest nie na miejscu, bo jeśli sytuacja ligowa była by jasna i klarowna, to wszedłby każdy. Właściciele postawili na dobro klubu i tyle w temacie.

konmetkol
Posty: 52
Rejestracja: 03.07.2016, 20:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: konmetkol » 13.05.2017, 12:45

ldzwdz1910 pisze:
konmetkol pisze:Bywałem na wszystkich Derbach od 93 roku zarówno tych na Widzewie jak i na Al. Unii. Nawet jak nas było 300 na Widzewie zawsze czuło się satysfakcję z tego że jesteś jednym z Tych których tak bardzo nienawidzi przeciwnik. Zawsze ale to Zawsze to Miasto żyło Derbami. Pamiętam czasy małolata jak siedziało się w LO i tydzień przed derbami już było rozkminiane co się będzie działo
Na dzień dzisiejszy zarówno Miasto - budując pierdolony Bubel u Nas na al. Unii nie wiem nigdy nie byłem zadowolony z budowy na Etapy czegokolwiek bo wiadomo że jak się czegoś nie zrobi od razu to już nigdy się nie zrobi, DWA działacze Widzewa , balonik napompowany , sponsorzy czekają na Fetę ... no i niestety coś czego nie rozumiem jakieś 15000 JANUSZY bo sami przyznacie ze ludzi ogarniętych i żyjących na co dzień Derbami Oprawami i h będzie stanowiło max jakieś 2000 ludzi, Dla tych 15000 Ważniejsze jest zjedzenie popcornu i wypicie piwa na stadionie w spokoju bez bluzg , i będzie tak zawsze ... Niestety co powiecie jeśli awansujecie jak będzie do was miała Legia Przyjechać ??Czy Lech ?? Też lepiej nie wpuszczać przyjezdnych >?< Sami chcecie aby was wpuszczać wszędzie bo PNDK i takie tam Zabiliście to i doskonale wiecie ...Czemu nie pierdolniecie Bojkotu Derbów bez ŁKS ?? Bez dopingu czy bez Flag ?? Bo PO CO liczy się dla was oglądanie meczu a nie RYWALIZACJA. Mieliście szansę pokazać że Nowy Stadion można w koncu zrobić Derby jak za dawnych lat ... jednak wybraliście MODERN Football niestety.

Pozdrawiam Wszystkich Prawdziwych Fanatyków dla których derby Łodzi to już tylko wspomnienie.
Jeśli jesteś już tak wiekowy, to powinieneś mieć więcej oleju w głowie i pojąć te kwestie. Zarząd to większość Widzewiaków z krwi i kości i chcieliby derbowego rywala na trybunach, ale dobro klubu jest dla nich ważniejsze (czyt. ewentualny awans co przyciągnie sponsorów i wspomoże dalszą drogę do ekstraklasy). Jeśli sytuacja punktowa wyglądałaby inaczej (nie mielibyśmy szans na awans/zapewniony awans), to na 100% nie byłoby żadnych spekulacji o tym, czy ktoś odpali race, czy wybiegnie na murawę i będzie się o tym pisało w mediach. Reasumując przytaczanie przykładów Legii, czy Lecha jest nie na miejscu, bo jeśli sytuacja ligowa była by jasna i klarowna, to wszedłby każdy. Właściciele postawili na dobro klubu i tyle w temacie.
Czyli tak jak pisałem wcześniej wybraliście Modern Football Liczy się kasa sponsorów i zadowoleni Janusze popcornowcy. naprawdę nie przetłumaczysz mi że gdyby była jasna sytuacja to by nas wpuścili ...Kiedyś graliśmy my czy wy z pierwszego miejsca a drudzy z drugiego i byli obecni kibice obu klubów Wiec proszę nie pisz bzdur . Mam kolegów zarówno z jednej i drugiej strony z waszego FC każdy mówi że derby bez ŁKS to jak stosunek z ręką ...niby orgazm jest ale brak pełnej satysfakcji. Dla prawdziwych kibiców liczą się emocje na Trybunach oprawy śpiewy ...mecz był tylko dodatkiem to tej całej otoczki. Mogli wasi działacze zgodzić się na ograniczoną liczbę kibiców np. 300 - 400 tak jak to bywało wcześniej nie padła taka propozycja ze stron działaczy bo ważniejsze jest sprzedanie biletów na sektory buforowe. Dla tego powtarzam Łódzkie Derby zostały zniszczone PRZEZ DZIAŁACZY I URZĘDNIKÓW. I tyle w temacie, Teraz Derby tylko na ulicach, na stadionie króluje Modern Football
Szkoda Polemizować naprawdę. Nie jesteśmy tutaj władni cokolwiek zrobić. A wyzywać się lepiej na STADIONIE przy pełnych trybunach a nie na kibice net.

ldzwdz1910
Posty: 114
Rejestracja: 31.05.2015, 23:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ldzwdz1910 » 13.05.2017, 12:59

konmetkol pisze:
Czyli tak jak pisałem wcześniej wybraliście Modern Football Liczy się kasa sponsorów i zadowoleni Janusze popcornowcy. naprawdę nie przetłumaczysz mi że gdyby była jasna sytuacja to by nas wpuścili ...Kiedyś graliśmy my czy wy z pierwszego miejsca a drudzy z drugiego i byli obecni kibice obu klubów Wiec proszę nie pisz bzdur . Mam kolegów zarówno z jednej i drugiej strony z waszego FC każdy mówi że derby bez ŁKS to jak stosunek z ręką ...niby orgazm jest ale brak pełnej satysfakcji. Dla prawdziwych kibiców liczą się emocje na Trybunach oprawy śpiewy ...mecz był tylko dodatkiem to tej całej otoczki. Mogli wasi działacze zgodzić się na ograniczoną liczbę kibiców np. 300 - 400 tak jak to bywało wcześniej nie padła taka propozycja ze stron działaczy bo ważniejsze jest sprzedanie biletów na sektory buforowe. Dla tego powtarzam Łódzkie Derby zostały zniszczone PRZEZ DZIAŁACZY I URZĘDNIKÓW. I tyle w temacie, Teraz Derby tylko na ulicach, na stadionie króluje Modern Football
Szkoda Polemizować naprawdę. Nie jesteśmy tutaj władni cokolwiek zrobić. A wyzywać się lepiej na STADIONIE przy pełnych trybunach a nie na kibice net.
Kasa sponsorów = dalsza droga do ekstraklasy. Wątpię, że gdyby Wasz zarząd miał podobną sytuację postąpiłby inaczej. Nie chodzi o żadnych Januszy. Mariany i Andrzeje ponarzekaliby, popisali w necie i temat by się rozszedł po kościach. Kiedy graliśmy z pierwszych i drugich miejsc nie było dwóch tak nisko upadłych klubów, sytuacja była w miarę stabilna, a teraz Widzew ma szanse wrócić na salony i działacze chcą to wykorzystać, prosta sprawa. Nie musisz mi mówić o prawdziwych emocjach na trybunach podczas derbów, bo czekałem na to 8 lat z łezką wspomnień. U mnie też większość znajomych była za wpuszczeniem i są rozczarowani. Śmieszy mnie jak tutaj wypisują się jakieś pędzle, że Widzewiacy się obsrali i nie chcą rywala w klatce. Poczytali nasze forum, gdzie jest kółko własnej adoracji ok dwudziestu osób i na tej podstawie ferują opinie.

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 13.05.2017, 13:09

Zróbcie bojkot.

Radicaal
Posty: 453
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 13.05.2017, 13:10

ldzwdz1910 pisze:
konmetkol pisze:
Czyli tak jak pisałem wcześniej wybraliście Modern Football Liczy się kasa sponsorów i zadowoleni Janusze popcornowcy. naprawdę nie przetłumaczysz mi że gdyby była jasna sytuacja to by nas wpuścili ...Kiedyś graliśmy my czy wy z pierwszego miejsca a drudzy z drugiego i byli obecni kibice obu klubów Wiec proszę nie pisz bzdur . Mam kolegów zarówno z jednej i drugiej strony z waszego FC każdy mówi że derby bez ŁKS to jak stosunek z ręką ...niby orgazm jest ale brak pełnej satysfakcji. Dla prawdziwych kibiców liczą się emocje na Trybunach oprawy śpiewy ...mecz był tylko dodatkiem to tej całej otoczki. Mogli wasi działacze zgodzić się na ograniczoną liczbę kibiców np. 300 - 400 tak jak to bywało wcześniej nie padła taka propozycja ze stron działaczy bo ważniejsze jest sprzedanie biletów na sektory buforowe. Dla tego powtarzam Łódzkie Derby zostały zniszczone PRZEZ DZIAŁACZY I URZĘDNIKÓW. I tyle w temacie, Teraz Derby tylko na ulicach, na stadionie króluje Modern Football
Szkoda Polemizować naprawdę. Nie jesteśmy tutaj władni cokolwiek zrobić. A wyzywać się lepiej na STADIONIE przy pełnych trybunach a nie na kibice net.
Kasa sponsorów = dalsza droga do ekstraklasy. Wątpię, że gdyby Wasz zarząd miał podobną sytuację postąpiłby inaczej. Nie chodzi o żadnych Januszy. Mariany i Andrzeje ponarzekaliby, popisali w necie i temat by się rozszedł po kościach. Kiedy graliśmy z pierwszych i drugich miejsc nie było dwóch tak nisko upadłych klubów, sytuacja była w miarę stabilna, a teraz Widzew ma szanse wrócić na salony i działacze chcą to wykorzystać, prosta sprawa. Nie musisz mi mówić o prawdziwych emocjach na trybunach podczas derbów, bo czekałem na to 8 lat z łezką wspomnień. U mnie też większość znajomych była za wpuszczeniem i są rozczarowani. Śmieszy mnie jak tutaj wypisują się jakieś pędzle, że Widzewiacy się obsrali i nie chcą rywala w klatce. Poczytali nasze forum, gdzie jest kółko własnej adoracji ok dwudziestu osób i na tej podstawie ferują opinie.




ŁKS też ma szansę wrócić na salony,dlatego na jesieni przygotował dla Was 900 (!) biletów.Chociaż trybuna ma pojemność
5700 (!).To chyba troszeczkę więcej niż 5 %,prawda?
Prawda jest jedna: Nie ma flag/nie ma biletów.

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 13.05.2017, 13:21

Komentkol zgadzam się z Tobą w kwesti braku kibiców ŁKS. Ja równiez uważam że była szansa na stworzenie wspaniałego widowiska na trybunach a bedzie wielki gniot. Zarząd się skompromitował i tyle. Teraz jedna z ekip awansuje do 2 ligi i c*** wie kiedy będą nastepne derby. U was derbów nie zobaczymy dopóki nie powstanie reszta stadionu,tak więc nasz zarząd zbłaźnił sie podwójnie bo narazie tylko u nas była szansa na prawdziwe derby. Można się tu zasypywać agumentami ZA jak i PRZECIW ale mimo wszystko najlepsze derby w Polsce powoli staja sie historią i zamiast ratować te derby wjebalismy kolejny gwóźdz do derbowej trumny.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

Janiol
Posty: 547
Rejestracja: 20.02.2017, 20:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Janiol » 13.05.2017, 13:45

Jakby Łks został wpuszczony to na 90% doszło by do starć na trybunach. Nie mam na myśli flag, bo przecież i tak by ich nie wnieśli. Jak czytam entliczka, że spaliliby fany to mi się śmiać chce. Tak czy inaczej po stronie Widzewa znalazłoby się wielu chętnych by przedostać się pod sektor gości i wyjaśnić Łksiakom pewne rzeczy. W perspektywie Widzew miałby spore problemy, bo posypały by się duże kary a na to nie można sobie w obecnym czasie pozwolić.

Ogólnie to nie ma się co tłumaczyć hipokrytom z Łksu, którzy już zapomnieli jak zachowali się 5 lat temu.
NORYMBERGA DLA KOMUNY

error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: error04 » 13.05.2017, 13:58

konmetkol pisze:Bywałem na wszystkich Derbach od 93 roku zarówno tych na Widzewie jak i na Al. Unii. Nawet jak nas było 300 na Widzewie zawsze czuło się satysfakcję z tego że jesteś jednym z Tych których tak bardzo nienawidzi przeciwnik. Zawsze ale to Zawsze to Miasto żyło Derbami. Pamiętam czasy małolata jak siedziało się w LO i tydzień przed derbami już było rozkminiane co się będzie działo
Na dzień dzisiejszy zarówno Miasto - budując pierdolony Bubel u Nas na al. Unii nie wiem nigdy nie byłem zadowolony z budowy na Etapy czegokolwiek bo wiadomo że jak się czegoś nie zrobi od razu to już nigdy się nie zrobi, DWA działacze Widzewa , balonik napompowany , sponsorzy czekają na Fetę ... no i niestety coś czego nie rozumiem jakieś 15000 JANUSZY bo sami przyznacie ze ludzi ogarniętych i żyjących na co dzień Derbami Oprawami i h będzie stanowiło max jakieś 2000 ludzi, Dla tych 15000 Ważniejsze jest zjedzenie popcornu i wypicie piwa na stadionie w spokoju bez bluzg , i będzie tak zawsze ... Niestety co powiecie jeśli awansujecie jak będzie do was miała Legia Przyjechać ??Czy Lech ?? Też lepiej nie wpuszczać przyjezdnych >?< Sami chcecie aby was wpuszczać wszędzie bo PNDK i takie tam Zabiliście to i doskonale wiecie ...Czemu nie pierdolniecie Bojkotu Derbów bez ŁKS ?? Bez dopingu czy bez Flag ?? Bo PO CO liczy się dla was oglądanie meczu a nie RYWALIZACJA. Mieliście szansę pokazać że Nowy Stadion można w koncu zrobić Derby jak za dawnych lat ... jednak wybraliście MODERN Football niestety.

Pozdrawiam Wszystkich Prawdziwych Fanatyków dla których derby Łodzi to już tylko wspomnienie.
A ja sie z Toba nie zgode w wielu sprawach.
1. Napisz mi kiedy to ŁKS zrobil bojkot z braku kibicow Widzewa. Z tego co wiem dobrze sie bawiliscie na derbach bez naszego udzialu.
2. Widzew nie wpuszczony do Was zbiera sie i probuje isc na mecz a wy grzecznie pod telebimem sie zbieracie. (nie napinka ale fakty)
3 Z tymi 1500 januszami i 2000 fanatykami fantazja poniosla po raz kolejny niestety. Przypominam ze na mlych wchodzi 3500 osob a na B i C tez nie brakuje ogarnietych osob.
Bo jesli u was chodza tylko fanatycy (frekwecja ok 3500) a niby nasza polowa zegara to janusze to chodz porownamy obie trybuny jak sie zachowuja przez caly mecz a nie 2 minutowe zrywy.

Co do reszty zgodze sie. Lipa ze was nie bedzie i ta wiadomosc udezyla nie tylko w was. Ja zawsze wrzucam do puchy a nawet przelewy robie na oprawy ale jakos nie moge sie zebrac zeby zrobic to na derbowy mecz bo info o nie wpuszczeniu gosci to tak jakby ktos zdmuchna mi swieczke z mojego tortu.
Z drugiej strony nie mam pretensji do naszego zarzadu bo ich obowiazkiem jest odrodzenie Widzew i staty/niestety robia to bardzo dobrze.

Radicaal
Posty: 453
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 13.05.2017, 14:08

Janiol pisze:Jakby Łks został wpuszczony to na 90% doszło by do starć na trybunach. Nie mam na myśli flag, bo przecież i tak by ich nie wnieśli. Jak czytam entliczka, że spaliliby fany to mi się śmiać chce. Tak czy inaczej po stronie Widzewa znalazłoby się wielu chętnych by przedostać się pod sektor gości i wyjaśnić Łksiakom pewne rzeczy. W perspektywie Widzew miałby spore problemy, bo posypały by się duże kary a na to nie można sobie w obecnym czasie pozwolić.

Ogólnie to nie ma się co tłumaczyć hipokrytom z Łksu, którzy już zapomnieli jak zachowali się 5 lat temu.
Matko Boska i wszyscy święci! To wielkie szczęście,że "tam" nie idziemy.Widzew chciał nam "coś" wyjaśnić.
Z perspektywy fotela autokarowego,przez szybę? Nie wiem.
Wiem jedno,Bóg nad nami czuwa....eeehhh

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O » 13.05.2017, 14:32

Tak nudno w autobusie, że na forum siedzisz?:)

Radicaal
Posty: 453
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 13.05.2017, 14:51

C1365O pisze:Tak nudno w autobusie, że na forum siedzisz?:)
Dam Ci większe pole do popisu.Ostatni mecz Łódzkiego Klubu Sportowego,na żywo,widziałem późną wiosną tamtego roku.
A teraz "konstruktywnie" się do mnie dopie..dol...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adiqPOL, Andrzej Buła, Dziejos, DZnr1, mali2323, Rafix, umulung i 549 gości