www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
C_2
Posty: 10
Rejestracja: 02.09.2016, 00:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C_2 » 14.04.2017, 21:11

Najgłośniej napierdala ten dzwon, który wewnątrz jest najbardziej pusty. Weźcie sobie to do serc, internetowi chuligani. Tak trzy po trzy, to wszyscy którzy udają takich przekumatych po jednej i po drugiej stronie, to najwięksi frajerzy. Bo donoszą psom, którzy na stówe tu zaglądają nieświadomie. Banda c****, zamknąć mordy i won do koszyczków.
DB=1910=WA



abc123456
Posty: 17
Rejestracja: 03.04.2017, 19:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: abc123456 » 14.04.2017, 21:16

A co nie chciał cię zweryfikować kolega z eŁksy:)Dostałeś propozycję spotkania na meczu i ..tyle cie widzieli.Pedale nie jestem z Widzwa.Nie wciągniesz mnie w rozpierdalanie tematów,więc kończę z tobą(ty kończyłeś na forum już dziesiątki razy ale brak ci honoru)rozpuerdalaj dakej tenaty razem z jednym z moderatorow.

jizzah
Posty: 10
Rejestracja: 14.04.2017, 22:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: jizzah » 14.04.2017, 22:38

c*** wie kto to ten gringo. Ja go nie kojarze. Pewnie ciota jakas.
Mam ręce nimi kręcę a ty stoisz i się boisz :)

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck » 14.04.2017, 23:00

abc123456 pisze:A co nie chciał cię zweryfikować kolega z eŁksy:)Dostałeś propozycję spotkania na meczu i ..tyle cie widzieli.Pedale nie jestem z Widzwa.Nie wciągniesz mnie w rozpierdalanie tematów,więc kończę z tobą(ty kończyłeś na forum już dziesiątki razy ale brak ci honoru)rozpuerdalaj dakej tenaty razem z jednym z moderatorow.
Kolejny "obiektywny " nie związany z żadną stron, który wszystkie swoje posty napierdolil w tym temacie dziwnym trafem broniąc Widzewiakow z i srajac się do Łksu...
I ktory wcale nie rozpierdala tematów a co chwilę sra się i mnie wyzywa.

Hit ku*** , jesteście glupsi widzewioki niż ustawa przewiduje , a po stracie flag jak widać wstydzicie się pisać jako czerwoni , więc zgrywacie obiektywnych , nie-Widzewiakow hahahha

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: hWŁ » 14.04.2017, 23:16

Pokaż nam wszystkim gdzie on nas broni? Pojechał ci po rajtach parówo jebana, a że nie wiesz co odpowiedzieć to odwracasz temat na nas :)

Opoczno
Posty: 14
Rejestracja: 20.05.2016, 17:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Opoczno » 14.04.2017, 23:25

Ktoś tam z Widzewa napisał, że kibicowanie małym klubom jest bez sensu. Mieszkaj w małym mieście i wytrwaj w kibicowaniu swojemu klubowi nawet jak zalicza spadek i nie zanosi się na sukcesy, o wiele prościej jest jechać sobie na Widzew.
Byłem na kilku wyjazdach tego klubu ale często to farmazony. Teksty ilu nas dzisiaj około? A ile było Legii? Dobra to pisz tyle i tyle ;-) Skrojenie kilku małolatów a potem wciskanie kitu ziomkom jak to na mieście się pogoniło daną ekipę. Choć są też ludzie bardzo w porządku.
Widzew bardzo ładna frekwencja. Ale proszę was nie ośmieszajcie się jakimiś wielkimi sukcesami z tymi 4 mistrzami i 1 pucharem. Robicie z siebie nie wiadomo jaką potęgę piłkarską a prawda jest taka, że wygląda to skromnie.
Wyzywanie się wzajemne wasze od żydów gdy jedni mieli ich wśród założycieli a drudzy jako twórcę sukcesów i jeszcze oprawę mu robią komuchowi. Beka po prostu.
ŁKS to powinien sobie skołować jakieś nawet tymczasowe trybunki, bo wszyscy kibice uciekną na Widzew i zostanie hermetyczna grupka skazana na wymarcie.
Nie zastanawialiście się jak ta wasza wojna na murach wpływa na odbiór waszego kochanego miasta. Przecież to jest totalny syf z gilem wszystko wymazane jak w jakimś gettcie, chyba że tak lubicie.

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O » 14.04.2017, 23:33

Ciekaw jestem bardzo kto się kryje pod tym nickiem Opoczno..

Bad1
Posty: 200
Rejestracja: 07.03.2017, 14:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Bad1 » 15.04.2017, 06:09

C1365O pisze:Ciekaw jestem bardzo kto się kryje pod tym nickiem Opoczno..
Zalecialo psem :)

abc123456
Posty: 17
Rejestracja: 03.04.2017, 19:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: abc123456 » 15.04.2017, 10:12

Czy kiedykolqiek w Łodzi była taka sytuacja by oba kluby grały w ten sam dzień o tej samej godzinie(pomijam derby:) ?
Ps.to mój kolejny post broniący Widzewa i srający do Łks;)

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 15.04.2017, 10:20

Low kick na kolano pisze:Widzew jest klubem sportowym, który spokojnie można porównać
do powstających ostatnio w różnych krajach Red Bulli
(nawet barwy te same i nazwa świętej pamięci zdechłego warszawskiego FC z ogłoszenia prasowego).
Tylko i wyłącznie wpompowana kasa oraz sztuczne wyniki sportowe za komuny
plus nieogarnięci kibice zebrani podobnie jak usypana w jedno miejsce kupa gówna.
PZPR-owscy bandyci władowali forsę w różne Bońki, Smolarki, Wójcickie i Młynarczyki,
ubrali te sprzedajne manekiny w jednolite koszulki i kazali występować, by zyskali uwielbienie niczym Lutek Sobolewski Rozenbaum.
Kto mi powie, jakich znanych wychowanków miał Widzew?
Powracając do tematu, podobnie jak kluby firmowane przez Red Bull powinniście być i właśnie dlatego jesteście napierdalani praktycznie przez wszystkich innych.
Ta sobota będzie powrotem do tematu :)
To mocno musicie być chujowi skoro daliście sobie odebrać pół miasta przez tych kibiców ''red bulla'' haha.

Widzew to uznana marka i tak zostanie.Z Łodzią kojarzony jest przede wszystkim Widzew:)
1910

whitepride08
Posty: 143
Rejestracja: 17.12.2012, 19:06
Lokalizacja: Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: whitepride08 » 15.04.2017, 10:32

rozpierdol pisze:
Low kick na kolano pisze:Widzew jest klubem sportowym, który spokojnie można porównać
do powstających ostatnio w różnych krajach Red Bulli
(nawet barwy te same i nazwa świętej pamięci zdechłego warszawskiego FC z ogłoszenia prasowego).
Tylko i wyłącznie wpompowana kasa oraz sztuczne wyniki sportowe za komuny
plus nieogarnięci kibice zebrani podobnie jak usypana w jedno miejsce kupa gówna.
PZPR-owscy bandyci władowali forsę w różne Bońki, Smolarki, Wójcickie i Młynarczyki,
ubrali te sprzedajne manekiny w jednolite koszulki i kazali występować, by zyskali uwielbienie niczym Lutek Sobolewski Rozenbaum.
Kto mi powie, jakich znanych wychowanków miał Widzew?
Powracając do tematu, podobnie jak kluby firmowane przez Red Bull powinniście być i właśnie dlatego jesteście napierdalani praktycznie przez wszystkich innych.
Ta sobota będzie powrotem do tematu :)
To mocno musicie być chujowi skoro daliście sobie odebrać pół miasta przez tych kibiców ''red bulla'' haha.

Widzew to uznana marka i tak zostanie.Z Łodzią kojarzony jest przede wszystkim Widzew:)
Chciałbyś...
W naszym mieście Łodzi gdzie łódeczka w herbie jest...

Stary Wyjazdowicz
Posty: 241
Rejestracja: 18.04.2016, 11:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Stary Wyjazdowicz » 15.04.2017, 10:46

Kto mi powie, jakich znanych wychowanków miał Widzew? .............raczej w tamtych czasach pozbierał nie chcianych w Łks..ie ..oraz z innych zakątków Polski..gdy era brania do wojska i era górnictwa minela to Sobolewski mial swoje 5 min i zrobił drużynę. ..klubik istnieje od 1910 r a po 70 latach istnienia dorobil sie pierwszego mistrzostwa.....a to ze teraz ma kibicow zawdziecza tylko Łksie która olała temat w tamtych czasach ..osiagneli sukces piłkarski a co za tym idzie ściągnęli sobie kibiców na swoje mecze...i tak to się narodzilo....no jeden wychowanek Rzezniczak ale on bardziej legijny już niz widzewski....a tacy jak Surlitowie Rozborski Tlokinski Robakiewicz Wraga .Wojcicki Dziekan Michalski..to armia zacieżna ....żeby było bez spiny nie neguje tego co teraz znaczycie ale kiedyś byliście nikim ...i ci mlodzi niech popytaja gdzie ich tatusiowie wczesniej chodzili ..bo pewnie nie jeden ma po kącie pochowany stary szalik Łksu....

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 15.04.2017, 10:56

Stary Wyjazdowicz pisze:Kto mi powie, jakich znanych wychowanków miał Widzew? .............raczej w tamtych czasach pozbierał nie chcianych w Łks..ie ..oraz z innych zakątków Polski..gdy era brania do wojska i era górnictwa minela to Sobolewski mial swoje 5 min i zrobił drużynę. ..klubik istnieje od 1910 r a po 70 latach istnienia dorobil sie pierwszego mistrzostwa.....a to ze teraz ma kibicow zawdziecza tylko Łksie która olała temat w tamtych czasach ..osiagneli sukces piłkarski a co za tym idzie ściągnęli sobie kibiców na swoje mecze...i tak to się narodzilo....no jeden wychowanek Rzezniczak ale on bardziej legijny już niz widzewski....a tacy jak Surlitowie Rozborski Tlokinski Robakiewicz Wraga .Wojcicki Dziekan Michalski..to armia zacieżna ....żeby było bez spiny nie neguje tego co teraz znaczycie ale kiedyś byliście nikim ...i ci mlodzi niech popytaja gdzie ich tatusiowie wczesniej chodzili ..bo pewnie nie jeden ma po kącie pochowany stary szalik Łksu....
Caly czas pierdolicie o tym ze to forum kibicowskie wiec kolejny raz zapytam co ten wpis wnosi do tego tematu ?
A tak wogole to p********* od rzeczy ze az uszy szczypia bo rozumiem ze Lech Poznan nic nie znaczy przy Szombierkach Bytom ktore jednak w poznych latach 60 byly w czolowce 1 ligi a Lecha nawet tam nie bylo :))))
Takze Panowie Pyrusy na kolana przed potega z Bytomia :)

p.s. A jak mlodzi popytaja gdzie ich tatusiowie wczesniej chodzili to masz racje powiedza ze na stadion Lks przy Al. Uni ogladac WIELKI WIDZEW w meczu z Juventusem :)

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: hWŁ » 15.04.2017, 11:43

abc123456 pisze:Czy kiedykolqiek w Łodzi była taka sytuacja by oba kluby grały w ten sam dzień o tej samej godzinie(pomijam derby:) ?
Ps.to mój kolejny post broniący Widzewa i srający do Łks;)
Były takie sytuacje na pewno. Kojarzy mi się zakończenie sezonów i oba kluby akurat grały u siebie o podobnej porze, ale daty nie pamiętam. Dochodziło do sytuacji, że po jednej stronie ulicy na przystanku mpk stali kibice Widzewa i po drugiej stronie na przystanku stali kibice sąsiadek. Nie wiem czy Widzew czasem nie grał wtedy ze Stomilem.

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 15.04.2017, 11:48

Ze Wam się chce.. Widzew ma dzisiaj święto z racji fajnego rywala.My też mamy swój mecz.Wszystko o tej samej godzinie w jednym mieście.Nikomu nie muszę co tłumaczyć jakie mogą być związane z tym atrakcjeatrakcje.Do tego mamy święta.Wszystkich nas czeka alkoholizacja w rodzinnym gronie i nie tylko.Jest na czym skupić uwagę a tutaj... Awantura o tak naprawdę c*** wie co.Rozkminy macie takie ze ja p*******.Liczy się to co tu i teraz

Wesołych Świąt
ŁKS Łódź Polska

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 » 15.04.2017, 12:07

Abr .... nie wytlumaczysz im tego. Zaraz zacznie sie napinka na nowo .... no moze wytrzymaja do 19/20:00. Co do pytania .... w sezonie 2001/2002 lyb rok wczesniej bylo tak ze Widzew grajac w ekstraklasie gral o tej samej godzinie co ŁKS w drugiej lidze .... Spokojnych !
:arrow:

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 15.04.2017, 12:13

Abr1908 pisze:Ze Wam się chce.. Widzew ma dzisiaj święto z racji fajnego rywala.My też mamy swój mecz.Wszystko o tej samej godzinie w jednym mieście.Nikomu nie muszę co tłumaczyć jakie mogą być związane z tym atrakcjeatrakcje.Do tego mamy święta.Wszystkich nas czeka alkoholizacja w rodzinnym gronie i nie tylko.Jest na czym skupić uwagę a tutaj... Awantura o tak naprawdę c*** wie co.Rozkminy macie takie ze ja p*******.Liczy się to co tu i teraz

Wesołych Świąt
Gdyby takie podejście prezentował każdy to myślę że nie byłoby takiego rozpierdolu ...
Także Wesołych Swiąt od rywala zza miedzy :)

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 15.04.2017, 12:31

1925 pisze:Abr .... nie wytlumaczysz im tego. Zaraz zacznie sie napinka na nowo .... no moze wytrzymaja do 19/20:00. Co do pytania .... w sezonie 2001/2002 lyb rok wczesniej bylo tak ze Widzew grajac w ekstraklasie gral o tej samej godzinie co ŁKS w drugiej lidze .... Spokojnych !

Możliwe ze jest właśnie tak jak napisałeś.Dałbym sobie rękę uciąć że podobna sytuacja do tej dzisiejszej miała.już miejsce
ŁKS Łódź Polska

Michu_Łódź
Posty: 181
Rejestracja: 23.05.2016, 12:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Michu_Łódź » 15.04.2017, 12:37

W sezonie 2001/2002 17 listopada 2001 r:
Widzew Łódź- Rks Radomsko (17:00)
Łódzki Ks Tłoki Gorzyce (17:00)
5 maja 2002 roku:
Łódzki Ks- Lech Poznań (17:00)
Widzew Łódź- Stomil Olsztyn (17:15)
W tamtym sezonie wiele spotkań było rozgrywanych tego samego dnia, a rożnica pomiędzy rozpoczęciem to 1.5-2 h.
Jeszcze jako ciekawostka. Na dzisiejszy mecz z rezerwami Legii Warszsawa zostało zwolnionych 1756 karnetów. Na to miejsce można było zakupić bilety,które zostały już sprzedane.

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 15.04.2017, 15:15

nikodem pisze:Ta megalomania widzewiaków jest do prawdy niebywała,wy to znani jesteście wsród kibicowskiej europy,ze straty flag ;),a z Łodzią jesteśmy kojarzeni na tym samym szczeblu mozesz mi wierzyć,takie rzeczy to może pisac np.Zawisza,do polonistów,że są kojarzeni z Bydgoszczą,albo Lech do Warciarzy,a ze jest was wiecej dzięki FC,to wie każdy,ale dobrze wiecie ze nie wiele z tego wynika,oprócz frekwencji,ale to było pewnie ze bedziecie mieli ja wysoką,po wybudowaniu nowego stadionu,a ze podchodzicie do na stak lekceważąco(przynjamniej na tym forum)to wasz błąd,za który już zapłaciliście i jeszcze nieraz zapłacicie,Poddębice,to była wasza klęska i dobrze o tym wiecie,najwieksze wojny wygrywa ŁKS.
Chyba Ci o bitwy chodziło...Nieważne. Święta są, idźcie do rodzin, a nie bezproduktywnie się przepychacie na forum eh

Master1
Posty: 106
Rejestracja: 14.01.2017, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Master1 » 15.04.2017, 19:04

Wesołych Świąt patusy z kalesu,ha ha .Źycze wam żebyście mieli co do talerza włożyć, bo na metę wam wystarczy .Jak zwykle w Naszym cieniu ,ha ha... Ilu tam was było dzisiaj ,że 2 tysie cosinusa ?. Widzew,Wisła, Ruch,Elana...Alleluja

kkk78
Posty: 177
Rejestracja: 24.09.2012, 13:28
Lokalizacja: ŁKS Łódź Polska

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kkk78 » 15.04.2017, 19:23

Ty to na prawdę jakiś upośledzony jesteś.Idź sobie pobiegaj,poćwicz albo pierdolnij w jajko,bo widzę,że nie masz gdzie swojej energii wyładować,a robiąc to w tym miejscu nie tylko robisz z siebie błazna ale rozpierdalasz ten temat i robisz przypał normalnym osobom z Widzewa.
Oczywiście post mój i tej prowokatorki do usunięcia

Master1
Posty: 106
Rejestracja: 14.01.2017, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Master1 » 15.04.2017, 19:37

My juz świętujemy a wy źule dalej do bram .Low-down ,podejdź na Górna na jajko,bo sam ich nie masz ha ha.Giniecie powoli lumpy,miasto juz zamawia siatkę do getta na Polesiu,ha ha Odwiedziliście groby waszych założycieli judasze? Alleluja

Janiol
Posty: 547
Rejestracja: 20.02.2017, 20:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Janiol » 15.04.2017, 19:49

Wielka Sobota i 17 koła na meczu 3 ligowym. I gdzie są Łksiaki co ostatnio pisali, że frekwencja będzie na meczu otwarcia a potem będzie chodziło po 5 tysięcy.

Zaaaawszeeee nad Wami!!
NORYMBERGA DLA KOMUNY

Carcassonne
Posty: 135
Rejestracja: 01.04.2016, 20:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Carcassonne » 15.04.2017, 19:50

Low kick na kolano pisze:Co to jest kałes?
Brzmi jak nazwa potrawy na Pesach,
którą ci twoja stara babka Fryma Rozenbaum podaje i zmusza do wpierdalania na zmianę z macą.
W sumie nie wiem, co tam żydzewiaku obchodzisz,
ale równie serdecznie pozdrawiam żebyś k**** się nacieszyła tymi trzema punktami i frekwencją i sponsorami,
czyli tym wszystkim co dla was pizdy jest najważniejsze.
Rozumiem że jesteś już buraku z powrotem na swojej zapadłej wsi, bo zdążyłeś spierdolić przed pomeczowym biciem.
Zatem skończ uprzątać obornik, zamieć pod stodołą i masz w już lokalnej żydowskiej karczmie swoje święta.
Pochwalisz się ile barw skroiłeś na tym pomeczowym biciu?
Napisz jak skończysz bo rozumiem że piszesz w trakcie krojenia.
Miasto moje a w nim..

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 15.04.2017, 20:29

Na Dąbrowie dzisiaj spierdolka przed meczem. Na Chojnach przed meczem w******* i po meczu poprawiny.

Wiele aut wyłapanych i obitych pod parkingiem na Fali w tym naćpane rodowite chłopaki z Konstantynowa.

Życie.

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 15.04.2017, 20:50

Część lumpów w za krótkich dresach i białych skarpetach z logotypem AP ŁKS, którzy spijali Harnasie na Żeromskiego po bramach jako before party przed startem z Barlika też wyłapuje w pizdeczkę i ucieka po kamienicach. Między inymi przy numerze 46 skąd rzucają butelkami, dwiema święconkami i jakimiś śmieciami w dół. High life na Polesiu - Cosinus jutro zamknięty.

Master1
Posty: 106
Rejestracja: 14.01.2017, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Master1 » 15.04.2017, 21:01

Ha ha ,mówiłem wiele razy ze to ostatni sort...do tego gringus matce świeconke wyjebał ,ha ha Źal mi was patusy,ale poza tym ze jesteście dno to przecież macie ukradzione z partyzanta flagi.Za to tez bekniecie, aż wam się te wszystkie wypite nalewki odbija,..trzy literowa ,to...alleluja

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 15.04.2017, 21:41

Na Dąbrowie dzisiaj spierdolka przed meczem. Na Chojnach przed meczem w******* i po meczu poprawiny.

Wiele aut wyłapanych i obitych pod parkingiem na Fali w tym naćpane rodowite chłopaki z Konstantynowa.

Życie.
Teraz wzorem żydowskiej diaspory trzeba powiadomić wszystkie fejsbuki, przydała by się jakaś fotka i już na k.net można ogłosić masakre koszernych.
https://t.me/pump_upp

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 15.04.2017, 22:07

WidzewskaCharyzma pisze:
Na Dąbrowie dzisiaj spierdolka przed meczem. Na Chojnach przed meczem w******* i po meczu poprawiny.

Wiele aut wyłapanych i obitych pod parkingiem na Fali w tym naćpane rodowite chłopaki z Konstantynowa.

Życie.
Teraz wzorem żydowskiej diaspory trzeba powiadomić wszystkie fejsbuki, przydała by się jakaś fotka i już na k.net można ogłosić masakre koszernych.
Dokladnie :)

Zaraz wpadnie entlicheck , low kick czy inny gimbus i wymysli jakas historyjke o terrorze na miescie :)
I to oni mowia o megalomani Widzewa ... choc dzis żałoba bo panienki umoczyly z Elkiem ;)

pomidor12
Posty: 32
Rejestracja: 29.06.2013, 14:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pomidor12 » 15.04.2017, 22:47

Są jakieś zdjęcia ŁKSu z Ełkiem? Czy to jest jakaś wielka tajmnica

Winkler
Posty: 103
Rejestracja: 25.03.2016, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Winkler » 15.04.2017, 22:56

Sorki panowie z Widzewa,ale to aż mdli....Czy nasze koleżanki nikogo nie wykroiły z nas dzisiaj,tak jak my ich?Po co ta napinka?Nie wiem,czy byliśmy dzisiaj lepsi,czy nie,ale czy te 10 szalików w jedną stronę coś zmieni?Tu jest wojna od 40 lat,połowa Łodzi jest nasza,druga ich,różnicę robią nasze FC,ogromną różnicę,czy w takim razie jest powód do napinki?Oni znają swoje miejsce,my też,to forum tego nie zmieni,nawet szczycenie się Piotrkowem i gadanie o małych klubach,bo sami by chcieli je mieć jako swoje,ale to się nie zdarzy....W Aleksandrowie mają teraz przewagę,jakoś nie widziałem tekstu,aby j**** Sokół....A to mały klub przecież.....Na samodzielność też nie pozwolą,ale cisza o tym....Zacznijcie o swoich klubach pisać,a nie odpowiadać na patusa wyzwiska!On jeszcze 100 razy nicki zmieni,a ja z rocznika jestem,co szanował wroga,ale nie takich idiotów i przez jego wpisy aż żal mi kumpli po drugiej stronie barykady,że takie gówno ich tu reprezentuje....
PS.U nas dzisiaj ładnie,dla mnie kosmos,ale żegnam się z tym forum,obiecuję jedynie czytać od czasu do czasu,bo tu jest dno w tym temacie i stratą czasu grozi....

CzBCz
Posty: 34
Rejestracja: 01.05.2015, 11:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: CzBCz » 15.04.2017, 23:58

Winkler - pełna zgoda. Ja się tylko zastanawiam po co wywoływać wilka z lasu. Jak nawet nic nie pisze to zaraz posty o nim. Tęsknicie? Dajcie mu spokój. Niech ten temat da się w końcu czytać. Wiem, że raczej płonne nadzieje na to, ale pamiętajcie, że dzwon dlatego głośny, bo pusty w środku. Niech każdy robi swoje.

Master1
Posty: 106
Rejestracja: 14.01.2017, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Master1 » 16.04.2017, 00:08

To się icki pochowaly po melinach i płaczą, a tu cisza,a chodzą słuchy o kolejnych wpierdolach na mieście. ..lecicie na dno patusy,a wasz salski was godnie pogrzebie ha ha.Wy jednak macie historie..i swoich paraolimpijczyków, ha ha. Alleluja i do przodu. kałes zawsze w Naszym cieniu

yurez
Posty: 380
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez » 16.04.2017, 00:18

Master1 pisze:To się icki pochowaly po melinach i płaczą, a tu cisza,a chodzą słuchy o kolejnych wpierdolach na mieście. ..lecicie na dno patusy,a wasz salski was godnie pogrzebie ha ha.Wy jednak macie historie..i swoich paraolimpijczyków, ha ha. Alleluja i do przodu. kałes zawsze w Naszym cieniu
Ciulu masz siano w głowie jak ten gringo czy mistrz1909 i inne dziewczyny , wyloguj się wstyd przynosisz .

Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fanatycy Widzewa » 16.04.2017, 00:54

Widzew - Legia II

Obrazek

EL 1910
Posty: 194
Rejestracja: 16.02.2014, 12:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: EL 1910 » 16.04.2017, 08:02

Wy od stylóweczki jak w ogóle śmiecie komentować czy to oprawy, czy frekwencję na Widzewie? Jak wam ku*** wstyd nie jest?
KocURy przygotowały w tej rundzie juz 3 oprawy, a wy czym możecie się pochwalić ścisłe top 3 polskiej sceny ultras? Chyba że to taka styloweczka... Wasze przepowiednie co do frekwencji tez wzięły w łeb. Widzew póki co z 3 frekwencją w kraju, karnetów jak się okazuje nie kupiła emigracja po 10 na jedną osobę. Kibolska Polska jest pod wrażeniem, ale dr hab z cosiunusa, którzy ani razu nie zapełnili swojej wiatki będą się tu pluli.

Wiem, wiem flagi i Poddębice....

staryfan
Posty: 29
Rejestracja: 21.11.2016, 07:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: staryfan » 16.04.2017, 09:04

....

Ciemno już.
Posty: 1
Rejestracja: 16.04.2017, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Ciemno już. » 16.04.2017, 09:37

Miliard pisze:Ten pajac który pod różnymi nickami rozpierdolił całkowicie ten temat został już dawno rozkminiony...

http://www.facebook.com/profile.php?=7432645066541

P.S
Wesołych świąt :)))
I po co frajerzyno wrzucasz tu czyjeś profile? Wiesz że to może być kosztowna zabawa?

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Entlicheck » 16.04.2017, 09:48

showmustgoon pisze:Na Dąbrowie dzisiaj spierdolka przed meczem. Na Chojnach przed meczem w******* i po meczu poprawiny.

Wiele aut wyłapanych i obitych pod parkingiem na Fali w tym naćpane rodowite chłopaki z Konstantynowa.

Życie.
twoje zycie to wymyslanie takich bredni i chec wypromowania jakiejs aktywnosci Widzewa kompletnymi farmazonami. Czy to nie ty pizdzielcu pisales tutaj wymysłów o konkretnym biciu na jakie niby zalapali sie nasi na Teofilowie, w co uwierzyly twoje glupie kolezanki i sami zaczeli ten farmazon powtarzac? cyrk na kolkach heehhe


A co do opraw Widzewa to zejdzcie na ziemie czerwoni, zrobienie nieczytelnej sektorowki na 1 meczu, rozwinięcoie starej sektorowki skrojonej flagi na drugim i teraz oklepany juz do bólu motyw oldschoolowy plus prosciutka kartoniada,
nie wiem czy macie sie akurat czym nad nami wywyższać....

oczywicie pisze o samych oprawach ich tresci i wykonaniu, bo liczbowo czy tam pod wzgledem frekwencji wypadacie zajebiscie, i na pewno kazdy normalny obojetnie skad ma tego świadomosc.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Aleksiok, Blaszok64, MonteGreen, NG_M i 510 gości