Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 10.11.2013, 11:48

Pytanie do moderatorów/adminów Maf,Lodzer,mensch itp.Dlaczego kasujecie posty i banujecie kibiców Widzewa.Nie można z wami wymieniać argumentów bo jeśli udowadnia wam sie kłamstwo banujecie użytkowników min.tak jak zbanowaliście np.urzytkownika o niku pomidor82 który udowadniał że kłamiecie.Jak to jest że swoje wpisy obrażające Widzew zostawiacie,tolerujecie pisanie z małej litery itp. a za konkretną i rzeczową wymiane bez ubliżania komukolwiek dajecie bana.Zrobiliście sobie z tego forum swoją tube propagandową a jak ktoś chce pewne sprawy wyjaśnić i naprostować blokujecie dostęp.Czego sie boicie?prawdy?Rywalizujcie z nami na zdrowych zasadach.
LUDZIE HONORU



Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 10.11.2013, 12:07

Lodzer'mensch pisze:hahaha skad ty zes sie urwał pierdem w dziub? jesi nie widzisz nic dziwnego we tej bazie co tam stwotrzyliscie to gratuluje, idź do policji tam takich potrzebują, ale ty pewnie nawet nie wiesz o co chodzi stad take głupoty wypisujesz , Rodowici Łodzianie to na szyko stworzona propaganda?? ku*** gdzie ty zyjesz na jaki swiecie sie rodzą tacy debile? ROdowici Łodzianie, to hasło ma z 50 lat, wtedy nawet nikt w Polsce nie słyszał o takim tworze jak rts widzew .To wy zaczeliscie nas pierwsi cisnac od zydów?? jak tylko pojawił sie u was jakis ruch kibicowski i zaczeliscie tworzyc jakas siłe to pojawiło sie na was określenie ŻYDZI bo byliscie tutaj w Łodzi nie u siebie, byliscie zarazą , czymś nowym i nienawidzonym przez nas, czymś jak TSP w bielsku, wszystkie stare ziny galera miały grafiki w której byliscie przedstawiani jako żydzi . Wy wtedy nawet nie wiedzieliscie co to zin. Pozniej okazało sie, co nie było trudne do przewidzenia że czesc władz ŁKS była pochodzenia żydowskiego i już poszło jak poszło , ale to było dopiero po 2000, a kiedys nie było takich mozliwosci, za komuny nie bylo dostepu do wszystkich archiwów i tak dalej, wasz przydomek pozostał do dziś nie ze względu na historie czy na sam wasz klub, ale kibiców który w Łodzi był utożsamieniem narodu żydowskiego i wszystkich ich cech.

I moze odpowiedz też na inne tezy whitepride08, czy już sa na tyle niewygodne ze nie ma o czym gadać?? A ze poł polski to wykorzystuje to co , my byliśmy z tym w Łodzi pierwsi, my staramy sie nie robić NIC co wy robiliscie jako pierwsi, jakis patent, projekt i tym podobne, a wy natomiast robicie wszystko co my zaczelismy, tak jak pisałem , na tajnym forum MIELISCIE TEMATY GDZIE PISALISCIE WSZYSTKO CO ROBIMY , GADZETY, AKCJE , GRAFY i tak dalej i rozkminialiscie co by tu z tego wprowadzic u was, taka jest róznica .

Jeszcze raz apeluje o zrobienie tu porządku i zostawienie tylko merytorycznych wypowiedzi.
Bajkopisarzu już raz kolega którego zbanowaliście udowodnił ci że w d**** byłeś i gówno widziałeś tu masz dowód z innego tematu
Lodzer'mensch pisze:
i co to niby za konkrety ? mniej internetu gościu , mniej for itp. - dla Twojego dobra . Temat sprzed 11 lat , w którym generalnie połowa wpisow jest taka że i tak na niego nie zagłosują bo jest z sld, a reszta to rozkmina czy warto i tak dalej. Tego już nie doczytałeś ? u was natomiast nie było nawet takich rozkmin i to jest najlepsze, poszło że wasi kibice startują z list sld bo tak wyszło, i tyle, i każdy ma się dostosować .

Tekst o Zdanowskiej wszystkim już znany, nie twierdze że nas nie faworyzowała, ale tak już jest że każdy ma swoje sympatie i tyle. Pozatym byliśmy w czarnej dziurze, konaliśmy i liczyliśmy na każdą pomoc, w tym mieście nie ma sponsorów zainteresowanych piłką, w kasie pusto , więc pomagało nam miasto . Wiem że was to wkurwia bo zawsze myślicie że jesteście najlepsi, jesteście świetymi krowami i to wam wszystko się należy wszak wasza megalomania jest powszechnie znana, ale jesteśmy w Łodzi , gdzie Ł.K.S jest wpisany w krajobraz tego miasta od ponad stu lat, i to na różnych płaszczyznach, nie mówie tylko o sekcji piłkarskiej ! Wy wkurwieni na cały świat że w przeciwieństwie do nas macie właściciela kasiastego, ale panowie nie nasza wina że jest on za Legią, i że jesteście dla niego tylko niepotrzebnym balastem.

Nie chcesz przyjąć moich argumentów więc kończe tą polemikę, ustaliliśmy że to, że Prezydentowej naszego miasta jest wyraźnie bliżej do ŁKS i obraca się w kręgu ŁKSiaków równa się temu, że żeby wejść do rady miasta dogadaliście się z SLD, i wystawiliście swoich kiboli z lis komuny ? tak ? no dobra niech ci będzie, każdy ma swój rozum i sam sobie rozkmini co i jak . I nie odpisuj już a najlepiej nie poruszaj kwestii ŁKS tutaj bo będziesz się tylko ośmieszał

Udowodniłem Ci że kłamiesz a Ty pokrętnie opowiadasz że jesteście wpisani w krajobraz Łodzi.Nikt wam nie zarzuca że nie ma was w Łodzi
Proponuje osobom postronnym poczytać to nieprzypadkowe forum i wyciągnąć własne wnioski.Przecież ta cała rozkminka jest po fakcie poparcia waszego człowieka i pojawiają sie żale po porażce.Wy też swego czasu mieliście zwariowanego sponsora który robił sobie co chciał zmieniając nawet nazwe na ŁKS PTAK więc nie wyskakuj mi tu z Cackiem i Legią.Zwróc uwage że przyznajesz sie w swoich wpisach do tego czemu zaprzeczałeś kilka wpisów wcześniej.Zamiast ubliżać i kompromitować sie jeszcze bardziej uznaj fakty.
kilka cytatów które dowodza ze popieraliście postkomuniste oficjalnie jako kibice ŁKS:

"Na stronie lksfans.pl była prowadzona intensywna kampania popierająca Jagiełłę.
Nie było sensu próbować zmienić nastawinia kibiców ŁKSu, bo odkąd Jagiełło pomógł koszykarkom stworzyła się wokół niego euforia. Były okrzyki pochwalne na meczach na jego cześć. Niektórzy kibice ŁKSu próbowali wpłynąć na decyzję innych, by go nie popierać ale ich głosy były szybko wykasowywane z forum lksfans.pl. "
"Na forum lksfans trochę kibiców przyznało się, że nie głosowało na Jagiełłe właśnie ze względów politycznych, bo mają jasne antySLDowskie poglądy. Mam nadzieję, że wyciągniemy wnioski i już nigdy nie będziemy popierać SLD!
A za pół roku następne wybory! W sprawie Unii Europejskiej. Jeżeli i w tej sprawie mamy zająć jako Klub Kibica ŁKS oficjalne stanowisko to ja jestem PRZECIW wstąpieniu do UE. '
" Bez sensu troche bo zamienia sie to w dialog, ale może mi wytłumaczysz X-Man jak to sie stało, że z klubu kiedyś utożsamianego w Polsce wyraźnie z Prawicą (obok Lechii, Śląska czy Legii - nie ma to nic wspólnego z sympatiami kibiców) staliśmy się prawie SLD-owską przybudówką. Kolesie z UF robią znakomitą robotę ultrasowską, ale czy fakt że kilku z nich popiera Sojuz (niektórzy nawet jak syn Skwarki - wolno mi pisać bo chłopak się z tym nie kryje - przez koligacje rodzinne) to wystarcza żeby wszystko odwrócić w dosłownie kilka lat.....? Pisząc prawica nie chodzi mi o konkretne popieranie czy ruchu NS czy NOP albo ZChN, tylko ogólną świadomość antykomunistyczną, niepodległościową, narodową. W sprawie UE jestem oczywiście przeciw, chociaż nie wiem czy jest sens zajmować stanowisko jako kibice bo to raczej mało dotyczy klubu. "
Jeśli mnie nie zbanujecie tak jak moich kolegów jestem gotów do rzeczowej i kulturalnej wymiany argumentów.
LUDZIE HONORU

Koszelin
Posty: 8
Rejestracja: 15.02.2013, 20:35

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Koszelin » 10.11.2013, 12:25

Czy w Łodzi są FC innych klubów spoza Łodzi ?

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 10.11.2013, 12:32

Koszelin pisze:Czy w Łodzi są FC innych klubów spoza Łodzi ?
Nie ma, w tak ciśnieniowym mieście nie miałyby racji bytu.

Mmmm
Posty: 113
Rejestracja: 17.05.2013, 17:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Mmmm » 10.11.2013, 12:36

Uuuła Łódź 1910 pachnie mi kolejnym banem.
Wystarczy nazwać się Hess a wszyscy zapomną że jesteś żydem

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 10.11.2013, 12:43

Mmmm pisze:Uuuła Łódź 1910 pachnie mi kolejnym banem.

Za co?za prawde?
LUDZIE HONORU

Zgierz
Posty: 192
Rejestracja: 08.01.2012, 14:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zgierz » 10.11.2013, 12:49

Koszelin pisze:Czy w Łodzi są FC innych klubów spoza Łodzi ?
Polonia Warszawa swojego czasu organizowała FC Łódź na swoim forum :)

z przymrużeniem oka
NA ZGIERSKIEJ ZIEMI WYCHOWANI - Z WIDZEWEM NA ZAWSZE ZWIĄZANI

kkk78
Posty: 177
Rejestracja: 24.09.2012, 13:28
Lokalizacja: ŁKS Łódź Polska

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kkk78 » 10.11.2013, 12:53

Łódź 1910 pisze:Pytanie do moderatorów/adminów Maf,Lodzer,mensch itp.Dlaczego kasujecie posty i banujecie kibiców Widzewa.Nie można z wami wymieniać argumentów bo jeśli udowadnia wam sie kłamstwo banujecie użytkowników min.tak jak zbanowaliście np.urzytkownika o niku pomidor82 który udowadniał że kłamiecie.Jak to jest że swoje wpisy obrażające Widzew zostawiacie,tolerujecie pisanie z małej litery itp. a za konkretną i rzeczową wymiane bez ubliżania komukolwiek dajecie bana.Zrobiliście sobie z tego forum swoją tube propagandową a jak ktoś chce pewne sprawy wyjaśnić i naprostować blokujecie dostęp.Czego sie boicie?prawdy?Rywalizujcie z nami na zdrowych zasadach.
pomidor82 pisze:Tadku wyraziłem sie źle,chodziło mi o to że łks ze Śródmieścia jest słabszy od RTSu z tej dzielnicy nie miałem oczywiście na myśli tego że łks jako całość nie ma podjazdu to Widzewa jako całości.
Tak więc nie narzekaj,po za tym praktycznie każdy jeden wpis uŻytkownika pomidor,to była prowokacja i ban był jak najbardziej słuszny.
Lepiej szykuj się na mecz,a nie zakładasz konto i znowu powracają gorzkie żale,w momencie gdy rozmowy w tym temacie wróciły do normalnego poziomu.
Oczywiście mój post i oba tego wyżej do wyjebania w kosmos

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 10.11.2013, 13:09

[quote="Lodzer'mensch"]hahaha skad ty zes sie urwał pierdem w dziub? jesi nie widzisz nic dziwnego we tej bazie co tam stwotrzyliscie to gratuluje, idź do policji tam takich potrzebują, ale ty pewnie nawet nie wiesz o co chodzi stad take głupoty wypisujesz , Rodowici Łodzianie to na szyko stworzona propaganda?? ku*** gdzie ty zyjesz na jaki swiecie sie rodzą tacy debile? ROdowici Łodzianie, to hasło ma z 50 lat, wtedy nawet nikt w Polsce nie słyszał o takim tworze jak rts widzew .To wy zaczeliscie nas pierwsi cisnac od zydów?? jak tylko pojawił sie u was jakis ruch kibicowski i zaczeliscie tworzyc jakas siłe to pojawiło sie na was określenie ŻYDZI bo byliscie tutaj w Łodzi nie u siebie, byliscie zarazą , czymś nowym i nienawidzonym przez nas, czymś jak TSP w bielsku, wszystkie stare ziny galera miały grafiki w której byliscie przedstawiani jako żydzi . Wy wtedy nawet nie wiedzieliscie co to zin. Pozniej okazało sie, co nie było trudne do przewidzenia że czesc władz ŁKS była pochodzenia żydowskiego i już poszło jak poszło , ale to było dopiero po 2000, a kiedys nie było takich mozliwosci, za komuny nie bylo dostepu do wszystkich archiwów i tak dalej, wasz przydomek pozostał do dziś nie ze względu na historie czy na sam wasz klub, ale kibiców który w Łodzi był utożsamieniem narodu żydowskiego i wszystkich ich cech.

I moze odpowiedz też na inne tezy whitepride08, czy już sa na tyle niewygodne ze nie ma o czym gadać?? A ze poł polski to wykorzystuje to co , my byliśmy z tym w Łodzi pierwsi, my staramy sie nie robić NIC co wy robiliscie jako pierwsi, jakis patent, projekt i tym podobne, a wy natomiast robicie wszystko co my zaczelismy, tak jak pisałem , na tajnym forum MIELISCIE TEMATY GDZIE PISALISCIE WSZYSTKO CO ROBIMY , GADZETY, AKCJE , GRAFY i tak dalej i rozkminialiscie co by tu z tego wprowadzic u was, taka jest róznica .
Wpisy tego typa tolerujecie a zbanowaliscie chłopaka od nas który pisał rzeczowo i sensownie,wytykając wam kłamstwa.Zacytuj napinke zbanowanego Widzewiaka.
LUDZIE HONORU

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 10.11.2013, 13:16

kkk78 pisze:
Łódź 1910 pisze:Pytanie do moderatorów/adminów Maf,Lodzer,mensch itp.Dlaczego kasujecie posty i banujecie kibiców Widzewa.Nie można z wami wymieniać argumentów bo jeśli udowadnia wam sie kłamstwo banujecie użytkowników min.tak jak zbanowaliście np.urzytkownika o niku pomidor82 który udowadniał że kłamiecie.Jak to jest że swoje wpisy obrażające Widzew zostawiacie,tolerujecie pisanie z małej litery itp. a za konkretną i rzeczową wymiane bez ubliżania komukolwiek dajecie bana.Zrobiliście sobie z tego forum swoją tube propagandową a jak ktoś chce pewne sprawy wyjaśnić i naprostować blokujecie dostęp.Czego sie boicie?prawdy?Rywalizujcie z nami na zdrowych zasadach.
pomidor82 pisze:Tadku wyraziłem sie źle,chodziło mi o to że łks ze Śródmieścia jest słabszy od RTSu z tej dzielnicy nie miałem oczywiście na myśli tego że łks jako całość nie ma podjazdu to Widzewa jako całości.
Tak więc nie narzekaj,po za tym praktycznie każdy jeden wpis uŻytkownika pomidor,to była prowokacja i ban był jak najbardziej słuszny.
Lepiej szykuj się na mecz,a nie zakładasz konto i znowu powracają gorzkie żale,w momencie gdy rozmowy w tym temacie wróciły do normalnego poziomu.
Oczywiście mój post i oba tego wyżej do wyjebania w kosmos
hehehe wróciły do normalnego poziomu bo...zbanowaliście Widzewiaków i zostawiacie tylko wygodne dla siebie wpisy ze swoją wersją...
LUDZIE HONORU

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 10.11.2013, 13:23

Lodzer'mensch pisze:
pRoTeStant pisze:Musiałem się zarejestrować i napisać cos od siebie. Mianowicie zastanawia mnie jedna rzecz:
Czy ogół kibicowski na galerze nadal uważa ze bycie "podmiejskimi" to wstyd? bo kiedys teksty typu "kazda wiocha Widzew kocha" była na porządku dziennym,a dzis waszym głównym celem jest przejmowanie wszystkich możliwych miasteczek i wiosek w województwie łódzkim. Wiec jak ma sie wasza "Rodowitość" do obecnych liczb które podajecie? Albo na waszych meczach liczba młyna czy ekipy wyjazdowej to 30-40% Fan Clubów z województwa,albo wasze liczby FC są celowo zawyżane dla lepszej propagandy(absolutnie wam tego nie zarzucam),ale jaki wtedy ma sens wieszać flage RODOWICI ŁODZIANIE?
stachuzrdg pisze:Co się czepiasz kolego amiN. Pytanie wcale nie jest głupie bo każdego kto zna Wasze wcześniejsze podejście do FC i wyśmiewanie się z FC Widzewa nurtuje jedno pytanie - czemu nagle taka zmiana Rodowitych Łodzian, Czy nagła miłość do Piotrkowa, Aleksandrowa, Poddębic czy Uniejowa jest reakcją na tracenie wpływów w mieście Łodzi
nie chce wywoływać napinki ale wasza obłuda sięga zenitu, szczególnie widać wsród mlodszych kibicow wychowanych na waszej propagandzie od lat, wiadomo ze sa kibice którzy wybrali ŁKS w roznych miejscach Polski i nigdy nie mieli oni zadnych docinek czy nieprzyjemnosci, a wrecz zawsze z szacunkiem byli witani na al. Unii, ZAWSZE nasze fc jeśli chcialy działać to mogly liczyc na pomoc w ogarnięciu sie czy to jesli chodzi o gadzety, jakieś projekty , treningi . transport, czy grafy .

CO INNEGO U WAS - gdzie z powodu ogromnych kompleksow swego czasu byl konfikt miedzy Łodzią a FC, ktory widac do tej pory, głownie konflikt interesów, bo wiekszośc waszych FC nie prezentuje żadnej siły H, to u was kiedyś na wejsciu pod zegar był napis że osoby z poza Łodzi nie mają prawa tam wchodzić. Pozostałosci po tym widać do tej pory, wystarczy poszukac starych fotek gdzie pod zegarem i na prostej była masa flag FC, teraz są oni wypierdalani na niciarke, to wy wstydzicie sie swoich FC, i to waszym chłopaszkom z Łodzi sie w głowkach pojebało i doszli do wniosku że FC są juz im w sumie niepotrzrebne bo i tak nie biorą udziału a wojnie z nami, dodatkowo dla wielu waszych kibiców z roznych mieścin to nie my jestesmy wrogiem nr 1 , tylko np Legia , Korona itd. widać to po tym ile fan clubów zescie potracili, i to w waszych mocnych miastach gdzie teraz działają na własne konto. A co do rodowitości, to nie zmienicie historii i rzeczywistości, to u was swego czasu 2/3 ekipy pochodziła z podmiejskich wiosek i nawet frekwencje u siebie w wiekszosci kiedys robili dojeżdzający, a wiekszosc 1 ekipy DHW to skad niby byli? nie mowie juz o rodowodzie samego klubu który nie był wcale zakładany jako klub Łodzki. Nie chce wywolywac awantury ale takie wpisy mnie rozkładają na łopatki i wywołują tylko śmiech, i nie piszcie z kolei o jakiś korzeniach zydowskich bo akurat w Łodzi nie jest to niczym dziwnym


takie wpisy zostawiacie i tolerujecie kłamstwo.dlaczego?
LUDZIE HONORU


Misza18
Posty: 78
Rejestracja: 15.10.2013, 17:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Misza18 » 10.11.2013, 15:57

Zgierz pisze:
Koszelin pisze:Czy w Łodzi są FC innych klubów spoza Łodzi ?
Polonia Warszawa swojego czasu organizowała FC Łódź na swoim forum :)

z przymrużeniem oka
W pewnym miejscu, po wschodniej stronie Łodzi istnieje staary graf KSP :)

gwardia1975
Posty: 1
Rejestracja: 10.11.2013, 15:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gwardia1975 » 10.11.2013, 16:01

kibol wbiega na boisko ełksy są foty z tego [link]

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 11.11.2013, 07:35

http://www.widzewtomy.net/widzew-legia1314-sasho/
galeria z wczorajszego meczu Widzew-Legia w tym min.zdjęcia ze zbiórek i pochodów opisywanej tu Dąbrowy i Bałuckiej młodzieży.Myśle że jak najbardziej w temacie miasta Łodzi.
LUDZIE HONORU

J_ag
Posty: 178
Rejestracja: 21.07.2011, 19:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: J_ag » 11.11.2013, 08:18

Komu kibicuje sie w Rzgowie?

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 11.11.2013, 08:36

J_ag pisze:Komu kibicuje sie w Rzgowie?
Raczej Widzewowi z racji bliskości mocnego Widzewskiego osiedla Chojny i Pabianic choć pewnie i Rodowici Łodzianie też sie w tej mieścince znajdą.W Tuszynie jest paru Łksiaków wiec pewnie i w Rzgowie też są.Rzgów moim zdaniem jest odpowiednikiem Waszego Chwaszczyna.
LUDZIE HONORU

Koszelin
Posty: 8
Rejestracja: 15.02.2013, 20:35

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Koszelin » 11.11.2013, 13:19

Jak wygląda sytuacja w gminie Parzęczew ?

PierdemWdziub
Posty: 96
Rejestracja: 30.04.2012, 18:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PierdemWdziub » 11.11.2013, 16:08

ŁKS ale na tupnięcie nogą

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 11.11.2013, 16:24

PierdemWdziub pisze:ŁKS ale na tupnięcie nogą


Ten temat widać musi być taki jak podobne do niego... ech... Napina,napina,napina....
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

LuKaSS08
Posty: 44
Rejestracja: 13.12.2012, 18:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LuKaSS08 » 11.11.2013, 17:18

PierdemWdziub pisze:ŁKS ale na tupnięcie nogą
hmmyy a no nie wiem czy tak do końca, bo kilka (2-3 tygodnie) temu zagalopowało się kilku co w pogoni za ŁKSem wbiegło tam gdzie nie po potrzeba 9mowa o Rewolucji 1905r.) i musiało szybko zmieniać kierunek i prędkość biegu... Więc nie pisz farmazonów.

Chyba, że mówisz o Rewolucji bliżej Uniwersyteckiej !!!
Photos Terminators

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 11.11.2013, 17:18

cobytu pisze:
PierdemWdziub pisze:ŁKS ale na tupnięcie nogą


Ten temat widać musi być taki jak podobne do niego... ech... Napina,napina,napina....
Już nie przesadzaj że taka napina bo w porównaniu z wypocinami waszych net-hoolsów min.moderatora tego forum to jest kulturka przez duże K.Chłopaczyna napisał jak jest i tyle.zaprzeczysz?
LUDZIE HONORU

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 11.11.2013, 17:34

LuKaSS08 pisze:
PierdemWdziub pisze:ŁKS ale na tupnięcie nogą
hmmyy a no nie wiem czy tak do końca, bo kilka (2-3 tygodnie) temu zagalopowało się kilku co w pogoni za ŁKSem wbiegło tam gdzie nie po potrzeba 9mowa o Rewolucji 1905r.) i musiało szybko zmieniać kierunek i prędkość biegu... Więc nie pisz farmazonów.

Chyba, że mówisz o Rewolucji bliżej Uniwersyteckiej !!!
Jeśli było faktycznie tak jak piszesz to zastanów sie ile razy ostatnimi laty w tym rejonie Śródmieścia zwyciesko z takich potyczek wychodził Widzew a ile razy Łks.
LUDZIE HONORU

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 11.11.2013, 17:36

Łódź 1910 pisze:
cobytu pisze:
PierdemWdziub pisze:ŁKS ale na tupnięcie nogą


Ten temat widać musi być taki jak podobne do niego... ech... Napina,napina,napina....
Już nie przesadzaj że taka napina bo w porównaniu z wypocinami waszych net-hoolsów min.moderatora tego forum to jest kulturka przez duże K.Chłopaczyna napisał jak jest i tyle.zaprzeczysz?


A gdzie nie jesteśmy na tupniecie noga według Ciebie? Sa takie miejsca?
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 11.11.2013, 17:49

A gdzie nie jesteśmy na tupniecie noga według Ciebie? Sa takie miejsca?[/quote]


hehehe na pewno Teofilów,Limanka,Koziny ew.Stare Polesie,Piotrków Trybunalski,Włocławek lub Aleksandrów Łódzki reszta waszych terenów to MOIM zdaniem mizeria.Na oś.Mireckiego macie też dobrych wariatów,na Retkini,Rudzie,Śródmieściu,Rokiciach itp.fanatyków jest was garstka.
LUDZIE HONORU

LuKaSS08
Posty: 44
Rejestracja: 13.12.2012, 18:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LuKaSS08 » 11.11.2013, 17:51

Łódź 1910 pisze:
LuKaSS08 pisze:
PierdemWdziub pisze:ŁKS ale na tupnięcie nogą
hmmyy a no nie wiem czy tak do końca, bo kilka (2-3 tygodnie) temu zagalopowało się kilku co w pogoni za ŁKSem wbiegło tam gdzie nie po potrzeba 9mowa o Rewolucji 1905r.) i musiało szybko zmieniać kierunek i prędkość biegu... Więc nie pisz farmazonów.

Chyba, że mówisz o Rewolucji bliżej Uniwersyteckiej !!!
Jeśli było faktycznie tak jak piszesz to zastanów sie ile razy ostatnimi laty w tym rejonie Śródmieścia zwyciesko z takich potyczek wychodził Widzew a ile razy Łks.

Ja nie jestem tu od wytykania palcami bo takich sytuacji jest pełno na mieście w weekendy.
Mowa tu tylko o takich rzeczach jak ktoś tam pisze, a sam siedzi w domku :)
Tupnąć to można na każdego w mniejszej grupie..
Jeżeli coś piszemy i zabieramy głos to nie bójmy się przyznać do takich rzeczy, że nasi koledzy zostali gdzieś tam pogonieni, bo wiemy jakie jest Śródmieście.. przykład dam tu taki: Idziemy wschodnia / pomorską bliżej PL. Wolności mijamy skrzyżowanie z Kilińskiego i tam juz mamy drugie oblicze kibicowskie...

Temat wypisywanie nie prawdy czy też głupot nie ma sensu bo ten temat znowu zrobi furorę i jak to zawsze to będzie zostanie zamknięty...

Kibicowskie poZdrowienia :)
Photos Terminators

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 11.11.2013, 17:57

Łódź 1910 pisze:A gdzie nie jesteśmy na tupniecie noga według Ciebie? Sa takie miejsca?

hehehe na pewno Teofilów,Limanka,Koziny ew.Stare Polesie,Piotrków Trybunalski,Włocławek lub Aleksandrów Łódzki reszta waszych terenów to MOIM zdaniem mizeria.Na oś.Mireckiego macie też dobrych wariatów,na Retkini,Rudzie,Śródmieściu,Rokiciach itp.fanatyków jest was garstka.[/quote]

W takim układzie ja dziekuje Bogu za ta "garstke fanatykow" z która nie możecie sobie poradzić.Mimo wszystko ciesze się ze Nas lekceważysz..Ta rozmowa do niczego nie prowadz.Pozdro.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 11.11.2013, 18:25

cobytu pisze:
Łódź 1910 pisze:A gdzie nie jesteśmy na tupniecie noga według Ciebie? Sa takie miejsca?

hehehe na pewno Teofilów,Limanka,Koziny ew.Stare Polesie,Piotrków Trybunalski,Włocławek lub Aleksandrów Łódzki reszta waszych terenów to MOIM zdaniem mizeria.Na oś.Mireckiego macie też dobrych wariatów,na Retkini,Rudzie,Śródmieściu,Rokiciach itp.fanatyków jest was garstka.
W takim układzie ja dziekuje Bogu za ta "garstke fanatykow" z która nie możecie sobie poradzić.Mimo wszystko ciesze się ze Nas lekceważysz..Ta rozmowa do niczego nie prowadz.Pozdro.[/quote]
Wydaje mi sie ze to ja powinienem napisać to co Ty napisałeś.Przecież to wy od lat twierdzicie że w Łodzi to jest nas garstka i większość miasta jest zdominowana przez Łks.Napisałem o garstce fanatyków bo tak ostatnio przy waszej mobilizacji wypadliście poza wymienionymi przeze mnie waszymi mocnymi osiedlami z innych rejonów było was po kilkanascie osób.Lekceważyć was?nigdy więcej...
LUDZIE HONORU

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 11.11.2013, 18:28

Ja nie jestem tu od wytykania palcami bo takich sytuacji jest pełno na mieście w weekendy.
Mowa tu tylko o takich rzeczach jak ktoś tam pisze, a sam siedzi w domku :)
Tupnąć to można na każdego w mniejszej grupie..
Jeżeli coś piszemy i zabieramy głos to nie bójmy się przyznać do takich rzeczy, że nasi koledzy zostali gdzieś tam pogonieni, bo wiemy jakie jest Śródmieście.. przykład dam tu taki: Idziemy wschodnia / pomorską bliżej PL. Wolności mijamy skrzyżowanie z Kilińskiego i tam juz mamy drugie oblicze kibicowskie...

Temat wypisywanie nie prawdy czy też głupot nie ma sensu bo ten temat znowu zrobi furorę i jak to zawsze to będzie zostanie zamknięty...

Kibicowskie poZdrowienia :)[/quote]
Piszesz rzeczy oczywiste wiadomo jak jest w mieście derbowym,raz jest sie zwierzyną a raz myśliwym.Odpowiedz zatem obiektywnie i szczerze kto w tej części Śródmieścia kogo cześciej gania i obija Łks Widzew czy na odwrót?
LUDZIE HONORU

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 11.11.2013, 18:46

Łódź 1910 pisze:
cobytu pisze:
Łódź 1910 pisze:A gdzie nie jesteśmy na tupniecie noga według Ciebie? Sa takie miejsca?

hehehe na pewno Teofilów,Limanka,Koziny ew.Stare Polesie,Piotrków Trybunalski,Włocławek lub Aleksandrów Łódzki reszta waszych terenów to MOIM zdaniem mizeria.Na oś.Mireckiego macie też dobrych wariatów,na Retkini,Rudzie,Śródmieściu,Rokiciach itp.fanatyków jest was garstka.
W takim układzie ja dziekuje Bogu za ta "garstke fanatykow" z która nie możecie sobie poradzić.Mimo wszystko ciesze się ze Nas lekceważysz..Ta rozmowa do niczego nie prowadz.Pozdro.
Wydaje mi sie ze to ja powinienem napisać to co Ty napisałeś.Przecież to wy od lat twierdzicie że w Łodzi to jest nas garstka i większość miasta jest zdominowana przez Łks.Napisałem o garstce fanatyków bo tak ostatnio przy waszej mobilizacji wypadliście poza wymienionymi przeze mnie waszymi mocnymi osiedlami z innych rejonów było was po kilkanascie osób.Lekceważyć was?nigdy więcej...[/quote]


Kto tak twierdzi i gzdie?! Facet o czym ty do mnie piszesz? Tak to mogą sobie pisać jakies oszołomy z ginazjum których nie brakuje po obu stronach.Nie robmy chocia my syfu w tematach "wojewódzkich"

I tak dla przypomnienia.

"Poza tym, nie oszukujmy się, każda ekipa wymyśla sobie jakieś hasła reklamowe i pewnego rodzaju strategię i tego się trzyma. Kto je traktuje całkowicie poważnie ten jest raczej mało poważny. Wy jesteście dumni z fc, my z rodowitości. Co wcale nie oznacza, że u Was nie ma łodzian, a u nas nie ma ludzi spoza Łodzi"
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

WITAM2
Posty: 273
Rejestracja: 07.05.2011, 20:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WITAM2 » 11.11.2013, 19:02

No ale akurat na Retkinie sami narzekacie, że jak na tak duże i jedno z większych osiedli w Łodzi liczby mają słabe.

mcmlxv
Posty: 45
Rejestracja: 02.08.2013, 09:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mcmlxv » 11.11.2013, 19:08

Bo tak jest. Nie zmienia to jednak faktu, że to osiedle całe białe, choć nieco uśpione. Ale zaprzeczanie temu, że to nasz bastion jest nieco zabawne :) . Na Retce nawet za moich czasów było mniej więcej dokładnie tak jak teraz - biało, ale na mecze chodzili nieliczni. Ale jak co do czego przyszło, to było jak było :) .

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 11.11.2013, 19:16

WITAM2 pisze:No ale akurat na Retkinie sami narzekacie, że jak na tak duże i jedno z większych osiedli w Łodzi liczby mają słabe.
Robimy celowa rozkmine żeby zrobić na zlosc tym którzy twierdza ze ŁKS jest tylko na Retkini."Tym" mitycznym o których pisze Łódź 1910.Na sile chcemy udowodnić ze tak nie jest :-) Rozmawiajmy poważnie alebo dajmy sobie spokoj.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

LuKaSS08
Posty: 44
Rejestracja: 13.12.2012, 18:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LuKaSS08 » 11.11.2013, 19:16

Łódź 1910 pisze:Ja nie jestem tu od wytykania palcami bo takich sytuacji jest pełno na mieście w weekendy.
Mowa tu tylko o takich rzeczach jak ktoś tam pisze, a sam siedzi w domku :)
Tupnąć to można na każdego w mniejszej grupie..
Jeżeli coś piszemy i zabieramy głos to nie bójmy się przyznać do takich rzeczy, że nasi koledzy zostali gdzieś tam pogonieni, bo wiemy jakie jest Śródmieście.. przykład dam tu taki: Idziemy wschodnia / pomorską bliżej PL. Wolności mijamy skrzyżowanie z Kilińskiego i tam juz mamy drugie oblicze kibicowskie...

Temat wypisywanie nie prawdy czy też głupot nie ma sensu bo ten temat znowu zrobi furorę i jak to zawsze to będzie zostanie zamknięty...

Kibicowskie poZdrowienia :)
Piszesz rzeczy oczywiste wiadomo jak jest w mieście derbowym,raz jest sie zwierzyną a raz myśliwym.Odpowiedz zatem obiektywnie i szczerze kto w tej części Śródmieścia kogo cześciej gania i obija Łks Widzew czy na odwrót?[/quote]


Odpowiedzą obiektywną będzie taka jak napiszę, że tak na prawdę nikt tu się nie gania... W po przednich latach można było zobaczyć tak zwane "wjazdy" na poszczególne miejscówki na Śródmieściu i tereny wroga.. Teraz nie jest to na świetle dziennym o ile się takie "wjazdy" zdarzają to zazwyczaj tylko by obsmarować mury wrogiego klubu... Takie pojedyncze wypady raczej nie mają już zbytu, bo wiadomo jak to się kończy. Weekendowe wypady na miasto i potyczki pomiędzy klubowe są praktycznie co tydzień coś się dzieje i to raczej tego nie zaliczam do zorganizowanych akcji. Dla mnie ganianie jest to takie coś jak 70 osób robi chaos i goni czy też tłucze się z podobną liczbą, a nie takie jak tam 5 chłopa pogoni 2 typa, bo byli w czapkach.. Takie akcje zdarzają się na Widzewskich terenach jak i eŁKaeSiackich.

Dla mnie na Śródmieściu nie będzie raczej pewnej przewagi w ganiankach. Mogę tylko powiedzieć, że ŚRD jest podzielone w kolory bardziej... Od strony Pomorskiej / Radiostacji znajdziemy tam Czerwono i to bardzo a od strony Tyłów.. Piotrkowska / PL. Wolności strona stroi w Bieli..
Photos Terminators

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódź 1910 » 11.11.2013, 20:07

Ja widzę to zupełnie innaczej.wydaje mi sie że troche wymijająco odpowiadasz.doskonale wiemy kto jakim potencjałem dysponuje na Śródmieściu i my i wy.Śródmieście na Widzewie było zawsze mocnym i ważnym osiedlem skupiającym miłośników raczej mocniejszych wrażeń wy natomiast na Łksie byliście i chyba nadal jesteście delikatnie mówiąc przeciętnym osiedlem,choć ostatnio pokazaliście sie na Łksie ponoć niezła paką:)takie jest moje zdanie
LUDZIE HONORU

Jarcar
Posty: 143
Rejestracja: 23.01.2011, 12:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jarcar » 11.11.2013, 21:14

Kur*a mać, na ostatnie 34 posty, 15 postów należy do ''Łódź 1910'' czy możesz poluzować zwieracze i nie spinać się do monitora przy każdym poście albo przynajmniej ograniczyć się i pisać wszystko w jednym, a nie 3 pod rząd?
@WITAM2
Po prostu od Retkini wymagałoby się trochę więcej od tego co prezentuje pod względem organizacyjnym (tak jak jest np. na Starym Polesiu), ale można to tłumaczyć po części tym, że jest zamknięta Trybuna gdzie jak chodziłem zawsze było stamtąd mnóstwo pikników, którzy teraz raczej na mecze nie chodzą. Koziny też na ostatniej zbiórce przysnęły i rozumując tak jak kolega ''pomidorr'' to tam ŁKS ma słabą ekipę ;).
Łódzki Klub Sportowy jedynym słusznym wyborem,
nigdy nie zejdę na złą stronę.

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 11.11.2013, 23:15

Zamknijcie ten temat i pokasujcie ostatnie posty.

BalutyRTS
Posty: 22
Rejestracja: 10.04.2012, 07:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: BalutyRTS » 11.11.2013, 23:20

Na pewne posty aż szkoda odpisywać , Co do śródmieścia to chyba nie temat o tym kto kogo przegania i robi to częściej , a o tym żeby rozjaśnić sobie sytuację na danym osiedlu teraz i ostatnich latach. Takie głupoty jakie tu się czyta czasami to bezsensu kontynuować ten temat .

WhiteRedWhite
Posty: 56
Rejestracja: 11.03.2012, 11:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WhiteRedWhite » 13.11.2013, 21:30

Zapowiedź meczu ŁKS Łódź - Zjednoczeni Stryków!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sUUhNL_SyyU[/youtube]
Obrazek


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bugi2017, DZnr1 i 150 gości