www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Eternidad
Posty: 336
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad » 04.11.2013, 17:19

Nikt mimo wszystko nie napisał że przejmujemy miasto bo byłoby to kłamstwem. Więc skończcie z tymi docinkami, faktem jest że te 20 około osób było na wyjeździe i basta.



amiN
Posty: 415
Rejestracja: 09.03.2012, 09:04
Lokalizacja: Ciemna Strona Miasta

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: amiN » 04.11.2013, 19:40

White1910Pride pisze: Jeśli to nie tajemnica to jaka liczba Piotrkowskich Ełkaesiaków na ostatnim meczu w Moszczenicy?

43 osoby

RTS Tomaszów
Posty: 10
Rejestracja: 05.04.2010, 13:25
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RTS Tomaszów » 04.11.2013, 22:21

MAF-ie jak chcesz trzymać poziom rozmowy to chyba rzeczywiście trzeba troszeczke lepiej dobierać słowa.
OBA posty do skasowania ;)

Jeśli wasza liczba Kutna jest prawdziwa to rzeczywiście coś godnego uwagi i przeważnie coś takiego często się uwiecznia na focie, macie może coś takiego?
ŁÓDZKI WIDZEW

jaboland
Posty: 70
Rejestracja: 20.05.2011, 01:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: jaboland » 04.11.2013, 22:47

Eternidad pisze:Nikt mimo wszystko nie napisał że przejmujemy miasto bo byłoby to kłamstwem. Więc skończcie z tymi docinkami, faktem jest że te 20 około osób było na wyjeździe i basta.
Docinkami... No dawno takiego tekstu jak 20 wrw z Kutna to nie czytalem :) Tak jak napisal kolega z TM, macie jakies foto? iż taka liczba ''rodowitych'' z Kutna byla by z pewnością Waszym rekordem wyjazdowym wiec pewnie istnieje jakaś fotografia która uwieczniła ten baśniowy moment :)
acab !

kkk78
Posty: 177
Rejestracja: 24.09.2012, 13:28
Lokalizacja: ŁKS Łódź Polska

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kkk78 » 05.11.2013, 07:43

Jak usłyszałeś kilka lat wstecz,że ŁKS jest w Piotrkowie,to też pewnie miałeś ubaw,co?Nie rozwalcie tematu głupimi tekstami...internet nie jest miejscem,żeby sobie cokolwiek udowadniać

Chojny=osiedle na Górnej.Osiedle Widzewa,ŁKS w zdecydowanej mniejszości.Na chwilę obecną Widzew dominuje pod każdym względem,na zmiany się nie zapowiada,ale nie zawsze tak było..W latach 90 na Chojnach było sporo "starszyzny" z ŁKSu i Widzewiacy,mimo swojej przewagi ilościowej na pewno nie czuli się bezpiecznie.Dochodziło do wielu sytuacji,gdy starsi pochlali i tłukli Widzewiaków,gdy ci się napatoczyli.Inne czasy były,wiadomo.W tej chwili nastąpiła diametralna zmiana pokoleń...młodzi wyrośli,a stara wiara,że tak powiem się wykruszyła.A szkoda,bo było ciekawue

altgr
Posty: 305
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: altgr » 05.11.2013, 08:22

jaboland pisze:
Eternidad pisze:Nikt mimo wszystko nie napisał że przejmujemy miasto bo byłoby to kłamstwem. Więc skończcie z tymi docinkami, faktem jest że te 20 około osób było na wyjeździe i basta.
Docinkami... No dawno takiego tekstu jak 20 wrw z Kutna to nie czytalem :) Tak jak napisal kolega z TM, macie jakies foto? iż taka liczba ''rodowitych'' z Kutna byla by z pewnością Waszym rekordem wyjazdowym wiec pewnie istnieje jakaś fotografia która uwieczniła ten baśniowy moment :)
Ale juz nie przeszkadza ci wierzyc w bajkowe opisy waszego "Widzewskiego Polesia" czy Teofilowa ?
Najpierw spojrz na wlasne podworko, porownaj, przemysl i dopiero wypowiadaj sie.
ŁKS Łódź Polska !

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 05.11.2013, 09:56

Różnica między nami, a wami jest taka, że my działamy a wy piszecie. A co do fotki, może jeszcze adresy mam podać? Przypomina mi się nasza oprawa z derbów...

internet
Posty: 481
Rejestracja: 02.01.2012, 10:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: internet » 05.11.2013, 10:41

jaboland pisze:
Eternidad pisze:Nikt mimo wszystko nie napisał że przejmujemy miasto bo byłoby to kłamstwem. Więc skończcie z tymi docinkami, faktem jest że te 20 około osób było na wyjeździe i basta.
Docinkami... No dawno takiego tekstu jak 20 wrw z Kutna to nie czytalem :) Tak jak napisal kolega z TM, macie jakies foto? iż taka liczba ''rodowitych'' z Kutna byla by z pewnością Waszym rekordem wyjazdowym wiec pewnie istnieje jakaś fotografia która uwieczniła ten baśniowy moment :)
w tym momencie piszesz jako kibic Warty Sieradz czy Widzewa?

piotras
Posty: 46
Rejestracja: 26.02.2007, 21:29
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: piotras » 05.11.2013, 11:26

No to mamy zlot.

Trzy ostatnie wpisy do wywalenia i zbanowania, szkoda rozwalać taki temat.
Robotnicze Towarzystwo Sportowe WIDZEW Łódź

wibrator
Posty: 149
Rejestracja: 12.03.2013, 19:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wibrator » 05.11.2013, 11:49

20 osób to przecież tak mała liczba że chyba nie ma coś o co kłocić, czemu by ich nie mogło być 20? Kutno ma 45tys mieszkańców...

antyGW
Posty: 182
Rejestracja: 30.06.2011, 11:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: antyGW » 05.11.2013, 12:18

wnioskując , Zgierz i Kutno 50 osób, Piotrków 43 co w sumie daje 93.

czytałem że podaliście liczbę 500, więc te 3 fc to praktycznie 1/5 wszystkich Waszych wyjazdowiczów, jak ma się do tego liczba łódzkich osiedli ?
ŁKS INTERNET HOOLIGANS
rozpierdol pisze:
14.09.2017, 08:44
Na forum też same wariaty.Wywodzący się z kibolskiego grona Radicaal,znający ludzi z całej kibolskiej Polski Nikoś,siejący TERROR w ŁDZ łodzianin98,zapraszający na zbiórki MW10,no i mający w zanadrzu pińcet kont władca tematu entliczek.

PolnocnaStrona
Posty: 217
Rejestracja: 08.12.2011, 15:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PolnocnaStrona » 05.11.2013, 12:33

altgr pisze: Ale juz nie przeszkadza ci wierzyc w bajkowe opisy waszego "Widzewskiego Polesia" czy Teofilowa ?
Najpierw spojrz na wlasne podworko, porownaj, przemysl i dopiero wypowiadaj sie.
Jak usłyszałeś kilka lat wstecz,że ŁKS jest w Piotrkowie,to też pewnie miałeś ubaw,co?Nie rozwalcie tematu głupimi tekstami...internet nie jest miejscem,żeby sobie cokolwiek udowadniać
dobra pomijając już fakt tego Kutna może i było tyle osób od was, w sumie sam też coś kiedyś słyszałem o Łksie w Kutnie i okolicach, którzy zjawiają się przy al. Unii. Było to parę lat wstecz myślałem że to jakieś jednostki i tak naprawdę jakoś w te 20 osób ciężko mi uwierzyć zwłaszcza że podczas wystepów w E-klasie nie było o nich słychać nic a na 4 ligę jadą z rekordem wyjazdowym?! Porównywanie już miasta do Piotrkowa jest naprawdę bez sensu. Ale niech będzie, ULK nie wątpliwie musi się mieć na baczności;)
altgr- co jest baśniowego dla Ciebie w Polesiu(cała dzielnica nie tylko Stare Polesie) jeśli mowa o Widzewiakach?? Nie wierzysz że chodzi na mecze tyle osób ile pisałem wcześniej ?? Piszę oczywiście o całej dzielnicy. Co do Teofilowa to przyznam Ci rację w obecnej sytuacji ale nikt tu o tym osiedlu nie piszę z RTSu więc gdzie te baśnie? Grupa Widzewiaków aktywnych znacznie stopniała, brak organizacji parę osób jeździ na pewno ale to już mała grupa do tego co było 5-10 lat wstecz

Fjk
Posty: 101
Rejestracja: 11.10.2012, 14:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fjk » 05.11.2013, 13:00

antyGw liczba to 700 stowek pozatym w tych warunkach duzo osob odpuszcza wyjazdy...

krokiet_z_grzybami
Posty: 763
Rejestracja: 18.01.2009, 13:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krokiet_z_grzybami » 05.11.2013, 13:19

Interesuje mnie jak wygląda sytuacja na "Wróbla" ?
pamiętam, że kiedyś.. te 5-10 lat temu, ŁKS się często chwalil i podpisywał , ŁKS WRÓBLA, jako mocna ulica/dzielnica?
jak teraz tam wygląda sytuacja?

altgr
Posty: 305
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: altgr » 05.11.2013, 13:34

PolnocnaStrona pisze:
altgr pisze: Ale juz nie przeszkadza ci wierzyc w bajkowe opisy waszego "Widzewskiego Polesia" czy Teofilowa ?
Najpierw spojrz na wlasne podworko, porownaj, przemysl i dopiero wypowiadaj sie.
Jak usłyszałeś kilka lat wstecz,że ŁKS jest w Piotrkowie,to też pewnie miałeś ubaw,co?Nie rozwalcie tematu głupimi tekstami...internet nie jest miejscem,żeby sobie cokolwiek udowadniać
dobra pomijając już fakt tego Kutna może i było tyle osób od was, w sumie sam też coś kiedyś słyszałem o Łksie w Kutnie i okolicach, którzy zjawiają się przy al. Unii. Było to parę lat wstecz myślałem że to jakieś jednostki i tak naprawdę jakoś w te 20 osób ciężko mi uwierzyć zwłaszcza że podczas wystepów w E-klasie nie było o nich słychać nic a na 4 ligę jadą z rekordem wyjazdowym?! Porównywanie już miasta do Piotrkowa jest naprawdę bez sensu. Ale niech będzie, ULK nie wątpliwie musi się mieć na baczności;)
altgr- co jest baśniowego dla Ciebie w Polesiu(cała dzielnica nie tylko Stare Polesie) jeśli mowa o Widzewiakach?? Nie wierzysz że chodzi na mecze tyle osób ile pisałem wcześniej ?? Piszę oczywiście o całej dzielnicy. Co do Teofilowa to przyznam Ci rację w obecnej sytuacji ale nikt tu o tym osiedlu nie piszę z RTSu więc gdzie te baśnie? Grupa Widzewiaków aktywnych znacznie stopniała, brak organizacji parę osób jeździ na pewno ale to już mała grupa do tego co było 5-10 lat wstecz
Dokladnie to samo co ŁKS z Kutna. Prosze cie wysil swoj umysl i zrozum jedna rzecz dla was abstrakcja jest ŁKS z Kutna, a dla nas Widzew z Polesia. Dziala to na takiej samej zasadzie. Sprobuj pomyslec to nie boli, bo to, ze ty cos widziales to nie znaczy, ze ja tez to widzialem i na odwrot, rozumiesz ?
Inna sprawa napisales, ze na Manhattanie przewaga Widzewa - gdzie ? jezdzie tam do dziewczyny i spotkalem tylko kilku Ełkaesiakow, jestem czesto w barwach, w ogole nie widzialem żadnego zjawiska swiadczacego o chocby jednej osobie z RTS......
Z Kutna to i w latach 90 jezdzilo pare osob na ŁKS, wiec znowu jakies proby kumatosci z twojej strony legly w gruzach.

ps . masakra ile ty masz lat ? zeby takie bledy proste popelniac to az w glowie sie nie miesci. Najbardziej rozjebalo mnie to slowo "chodź".
ŁKS Łódź Polska !

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 05.11.2013, 14:15

krokiet_z_grzybami pisze:Interesuje mnie jak wygląda sytuacja na "Wróbla" ?
pamiętam, że kiedyś.. te 5-10 lat temu, ŁKS się często chwalil i podpisywał , ŁKS WRÓBLA, jako mocna ulica/dzielnica?
jak teraz tam wygląda sytuacja?
Bez zmian.

internet
Posty: 481
Rejestracja: 02.01.2012, 10:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: internet » 05.11.2013, 14:44

piotras pisze:No to mamy zlot.

Trzy ostatnie wpisy do wywalenia i zbanowania, szkoda rozwalać taki temat.
a co ci nie pasuje w moim pytaniu do jabola? Wskaz mi choc jedno slowo, w ktorym sie napialem, a zwroce honor. No chyba, ze wedlug ciebie nie dotyczy sytuacji kibicowskiej w województwie łódzkim, ale wtedy nie mamy o czym rozmawiac...

Ten temat nigdy nie bedzie fajny dopoki beda sie tu wpisywac ludzie co znaja sytuacje w Łodzi i okolic z opisow w internecie, przekazow slownych jakis papciów czy opisow magika Romana.

WhiteGreen1945
Posty: 3
Rejestracja: 20.10.2013, 14:53
Lokalizacja: Sieradz

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WhiteGreen1945 » 05.11.2013, 15:01

internet pisze:w tym momencie piszesz jako kibic Warty Sieradz czy Widzewa?
Jaboland z tego co mi wiadomo z Kutna nie z Sieradza. Osoby z Warty piszą wyłącznie jako kibice Warty - nie Widzewa.

RTS Tomaszów
Posty: 10
Rejestracja: 05.04.2010, 13:25
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RTS Tomaszów » 05.11.2013, 16:52

co do fotki - z mojej strony chodziło o czystą ciekawość a nie twarze i adresy jak tam już sie ktoś zagrzał bo kto ma wiedzieć to i tak pewnie wie.
swoją drogą można by było wrzucać coś ciekawego jakby ktoś posiadał.
skasowac kilka ostanich postów zaczynając od mojego poprzedniego i temat wróci na dobre tory.
ŁÓDZKI WIDZEW

łodzianin36
Posty: 1
Rejestracja: 05.11.2013, 18:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: łodzianin36 » 05.11.2013, 19:03

fajnie sie czytalo, zarejestrowalem sie zeby zaapelowac do pana maf o usuniecie kilku ostatnich postow oraz o zablokowanie tematu na jakis czas bo merytoryka zostala jakby wyczerpana a gowniarska napinka rosnie w sile, pan tez moglbny sie opamietac.. a prosze mi uwierzyc blizej mi do pana niz do "rozowych". moj tez usun szanowny panie administratorze.

niejadekPL
Posty: 14
Rejestracja: 11.04.2013, 18:06
Lokalizacja: EL

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: niejadekPL » 05.11.2013, 20:57

StareBałutyŁKS1908 pisze:Swoje lata mam, w jednym miejscu je przeżyłem więc raczej będę obiektywny.
Apropo Jagiełły to nie przypisujcie sobie tego osiedla czerwoni koledzy. Ktoś wyżej napisał, że na Jagiełły, na Łagiewnickiej i w jej okolicach jest grupa ŁKS. Jest i ma się dobrze. Problem (nasz) poega na tym, że u nas sporo chłopaków po 30tce i 40tce z rodzinami i nie biegamy po osiedl. Wam trzeba oddac dominację chlopakow 20 paru letnich, malujacych itd. ale nizej już wam nieco fermentu siejemy. Bez napinki.
No właśnie Was nie widać, mieszkać na pewno mieszkacie bo to największa ośka, ale o żadnym worzeniu się w barwach nie ma mowy. Wogóle sobie tego nie wyobrażam, dominacja Widzewa o Łksie nie ma co pisać.

Dzisiaj dwa autokary widziane w centrum Łodzi z dużym ogonem. To prawdopodobnie Zawisza do Chorzowa
WŁADCY CENTRALNEJ POLSKI

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 05.11.2013, 21:30

Najlepszy "lata" ŁKS w Kutnie(I OKOLICACH) ma już chyba za sobą.Byłem na tym meczu i ich widziałem.Przywitanie krotka rozmowa etc.Nie wiem jednak czy liczba 20 jest pewna na 100 %.Z ich wcześniejszych opowiadan wiem ze kibice Widzewa dobrze wiedzieli/wiedza o istnieniu fanow ŁKS.Miasto jest Widzewa wiec nie trudno było ich rozkminic.Zwlaszcza ze regularnie odwiedzali stadion w Łodzi i jeździli na wyjazdy.Dokladnie nie pamiętam ale obstawiam ze najwieksza aktywność tej grupy to lata 2005-2008.Ja wlasnie w takich okolicznościach wyjazdowych ich poznałem(Gdansk).Podobno kiedyś mieli nawet jaks walke z Widzewem z Kutna po 10 osob zakonczona przegrana.Potem czesc ma konflikty z prawem,czesc emigruje do Łodzi czy zagranice.Maksymalnie 5 osob pojawia się na ŁKS od tamtego czsu.Jezdza najczęściej z Wloclawkiem.Z reszta kiedyś przy okazji naszego wyjazdo na mecz z Kujawiakiem do Wloclawka wlasnie dosiadali się na legalu na dworcu w Kutnie nie kryjąc się z barwami itd.Wiadomo ze na dworcu była tez psiarnia :-) Nie umiem ocenic aktualnych możliwości tej grupki ale wiem ze na rewolucje podobna do Piotrkowa NA PEWNO się nie zanosi.Nie ma co się nie potrzebnie spinac.Podobnie jest z Tomaszowem Maz. z którego na rzeczonym wyjeździe tez byli fani ŁKS(15 osob)

Jestem tez szczerze zaskoczony takim odcinaniem się Warty Sieradz od Widzewa.Mi się to miasto zawsze kojarzylo z fanami tego klubu.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

SFh1945
Posty: 13
Rejestracja: 21.02.2013, 13:01

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: SFh1945 » 05.11.2013, 21:45

+Jestem tez szczerze zaskoczony takim odcinaniem się Warty Sieradz od Widzewa.Mi się to miasto zawsze kojarzylo z fanami tego klubu.+
I moze sie dalej kojarzyc z Widzewem i teraz z Warta Sieradz ktora skromnie bo skromnie ale od kilku lat dziala na swoja rekę :)
Fanatyzm nie zna granic!

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 05.11.2013, 22:29

SFh1945 pisze:+Jestem tez szczerze zaskoczony takim odcinaniem się Warty Sieradz od Widzewa.Mi się to miasto zawsze kojarzylo z fanami tego klubu.+
I moze sie dalej kojarzyc z Widzewem i teraz z Warta Sieradz ktora skromnie bo skromnie ale od kilku lat dziala na swoja rekę :)
Fajnie że Warta jeździ i działa, szkoda tylko że ma do nas (RTS) takie podejście nie inne. Mimo że bardzo głupio postąpili w pewnej sytuacji, to osobiście nic do nich nie mam. Aczkolwiek siłą nr 1 w Sieradzu jest nadal fc Widzewa i na zmiany się nie zanosi.

pRoTeStant
Posty: 31
Rejestracja: 06.11.2013, 00:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pRoTeStant » 06.11.2013, 01:53

Musiałem się zarejestrować i napisać cos od siebie. Mianowicie zastanawia mnie jedna rzecz:
Czy ogół kibicowski na galerze nadal uważa ze bycie "podmiejskimi" to wstyd? bo kiedys teksty typu "kazda wiocha Widzew kocha" była na porządku dziennym,a dzis waszym głównym celem jest przejmowanie wszystkich możliwych miasteczek i wiosek w województwie łódzkim. Wiec jak ma sie wasza "Rodowitość" do obecnych liczb które podajecie? Albo na waszych meczach liczba młyna czy ekipy wyjazdowej to 30-40% Fan Clubów z województwa,albo wasze liczby FC są celowo zawyżane dla lepszej propagandy(absolutnie wam tego nie zarzucam),ale jaki wtedy ma sens wieszać flage RODOWICI ŁODZIANIE?

stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg » 06.11.2013, 06:57

Zaraz od kogoś z ŁKS-u dostaniesz definicja określenia "rodowity łodzianin" to zrozumiesz na czym ta nagła zmiana podejścia do poza łódzkich FC polega. Jak to zwykle bywa biała część Łodzi na wszystko znajdzie wytłumaczenie.
:twisted:

amiN
Posty: 415
Rejestracja: 09.03.2012, 09:04
Lokalizacja: Ciemna Strona Miasta

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: amiN » 06.11.2013, 07:10

I co chcieliscie tymi postami wniesc mądrego do tematu?
Oba posty wyzej i moj do wywalenia.

stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stachuzrdg » 06.11.2013, 08:18

Co się czepiasz kolego amiN. Pytanie wcale nie jest głupie bo każdego kto zna Wasze wcześniejsze podejście do FC i wyśmiewanie się z FC Widzewa nurtuje jedno pytanie - czemu nagle taka zmiana Rodowitych Łodzian, Czy nagła miłość do Piotrkowa, Aleksandrowa, Poddębic czy Uniejowa jest reakcją na tracenie wpływów w mieście Łodzi
:twisted:

kkk78
Posty: 177
Rejestracja: 24.09.2012, 13:28
Lokalizacja: ŁKS Łódź Polska

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kkk78 » 06.11.2013, 08:24

stachuzrdg pisze:Co się czepiasz kolego amiN. Pytanie wcale nie jest głupie bo każdego kto zna Wasze wcześniejsze podejście do FC i wyśmiewanie się z FC Widzewa nurtuje jedno pytanie - czemu nagle taka zmiana Rodowitych Łodzian, Czy nagła miłość do Piotrkowa, Aleksandrowa, Poddębic czy Uniejowa jest reakcją na tracenie wpływów w mieście Łodzi
Nie pisz takich pierdół,bo jeszcze ktoś uwierzy.

Lodzer'mensch
Posty: 80
Rejestracja: 22.12.2012, 20:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Lodzer'mensch » 06.11.2013, 10:34

pRoTeStant pisze:Musiałem się zarejestrować i napisać cos od siebie. Mianowicie zastanawia mnie jedna rzecz:
Czy ogół kibicowski na galerze nadal uważa ze bycie "podmiejskimi" to wstyd? bo kiedys teksty typu "kazda wiocha Widzew kocha" była na porządku dziennym,a dzis waszym głównym celem jest przejmowanie wszystkich możliwych miasteczek i wiosek w województwie łódzkim. Wiec jak ma sie wasza "Rodowitość" do obecnych liczb które podajecie? Albo na waszych meczach liczba młyna czy ekipy wyjazdowej to 30-40% Fan Clubów z województwa,albo wasze liczby FC są celowo zawyżane dla lepszej propagandy(absolutnie wam tego nie zarzucam),ale jaki wtedy ma sens wieszać flage RODOWICI ŁODZIANIE?
stachuzrdg pisze:Co się czepiasz kolego amiN. Pytanie wcale nie jest głupie bo każdego kto zna Wasze wcześniejsze podejście do FC i wyśmiewanie się z FC Widzewa nurtuje jedno pytanie - czemu nagle taka zmiana Rodowitych Łodzian, Czy nagła miłość do Piotrkowa, Aleksandrowa, Poddębic czy Uniejowa jest reakcją na tracenie wpływów w mieście Łodzi
nie chce wywoływać napinki ale wasza obłuda sięga zenitu, szczególnie widać wsród mlodszych kibicow wychowanych na waszej propagandzie od lat, wiadomo ze sa kibice którzy wybrali ŁKS w roznych miejscach Polski i nigdy nie mieli oni zadnych docinek czy nieprzyjemnosci, a wrecz zawsze z szacunkiem byli witani na al. Unii, ZAWSZE nasze fc jeśli chcialy działać to mogly liczyc na pomoc w ogarnięciu sie czy to jesli chodzi o gadzety, jakieś projekty , treningi . transport, czy grafy .

CO INNEGO U WAS - gdzie z powodu ogromnych kompleksow swego czasu byl konfikt miedzy Łodzią a FC, ktory widac do tej pory, głownie konflikt interesów, bo wiekszośc waszych FC nie prezentuje żadnej siły H, to u was kiedyś na wejsciu pod zegar był napis że osoby z poza Łodzi nie mają prawa tam wchodzić. Pozostałosci po tym widać do tej pory, wystarczy poszukac starych fotek gdzie pod zegarem i na prostej była masa flag FC, teraz są oni wypierdalani na niciarke, to wy wstydzicie sie swoich FC, i to waszym chłopaszkom z Łodzi sie w głowkach pojebało i doszli do wniosku że FC są juz im w sumie niepotrzrebne bo i tak nie biorą udziału a wojnie z nami, dodatkowo dla wielu waszych kibiców z roznych mieścin to nie my jestesmy wrogiem nr 1 , tylko np Legia , Korona itd. widać to po tym ile fan clubów zescie potracili, i to w waszych mocnych miastach gdzie teraz działają na własne konto. A co do rodowitości, to nie zmienicie historii i rzeczywistości, to u was swego czasu 2/3 ekipy pochodziła z podmiejskich wiosek i nawet frekwencje u siebie w wiekszosci kiedys robili dojeżdzający, a wiekszosc 1 ekipy DHW to skad niby byli? nie mowie juz o rodowodzie samego klubu który nie był wcale zakładany jako klub Łodzki. Nie chce wywolywac awantury ale takie wpisy mnie rozkładają na łopatki i wywołują tylko śmiech, i nie piszcie z kolei o jakiś korzeniach zydowskich bo akurat w Łodzi nie jest to niczym dziwnym

cwaniaKKK
Posty: 252
Rejestracja: 23.08.2013, 21:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cwaniaKKK » 06.11.2013, 10:35

ŁKS zmienił zdanie na temat fc jakieś 7, 6 lat temu, gdy ich piłkarze grali lepiej od Widzewa i okazało się, że na ŁKS chcą jeździć chłopaki nie tylko z Polesia, Retkini, Teofilowa ale i miasteczek oddalonych od stadionu o kilkadziesiąt kilometrów. Głupio było im powiedzieć "spierd*lać wieśniaki", "centrala" wyczuła, że jest szansa coś zmienić w województwie, robili im vlepki, czasem pojechali zrobić jakiegoś grafa. Argument "rodowitości" zawsze będzie używany, gdy nikt nie chce ruszyć d*** na mecz z bloku oddalonego o 3 kilometrów od stadionu. Duma z fc i wyzbycie się szyderstw pojawi się nagle, gdy ktoś z tej "wsi" chce przyjechać na mecz, dostanie bilet za darmo, puszkę farby by popularyzować swój klub w swojej "wsi", poklepią go po ramieniu "szacunek" itd.
1910

Zgierz
Posty: 192
Rejestracja: 08.01.2012, 14:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zgierz » 06.11.2013, 10:49

cobytu pisze:Najlepszy "lata" ŁKS w Kutnie(I OKOLICACH)
Rozumiem, że podana liczba Kutna i Zgierza na ostatnim meczu dotyczy również okolic? Czyli ktoś pojechał na mecz np ze Zgierza, Ozorkowa i Parzęczewa to podajecie to jako 20 głów FC Zgierz?
Temat "rodowitości" i "podmiejskości" był już wałkowany i nigdy nie doszło do konsensusu. Co do flag i obecności FC na stadionie Widzewa to już nie musicie się martwić. Wystarczy przejrzeć zdjęcia z jakiegokolwiek meczu by zobaczyć, iż w młynie znajdują się kibice FC praktycznie z całego województwa jak i dalej.
Chciałbym się dowiedzieć od użytkownika Lodzer'mensch jakie to FC "pogubił" Widzew? Bo chyba nie rozmawiamy o przerzutach z Piotrkowa czy dawnej sytuacji na linii dwóch fan klubowych miast? Widzewskie FC mają się bardzo dobrze, a niejednokrotne skandowanie całego stadionu "Fan Cluby Dumą Widzewa" znakomicie oddaje stosunek jaki panuje pomiędzy miastem wojewódzkim, a innymi miejscowościami. To coś czego wy nigdy nie doświadczyliście i raczej nie doświadczycie.
NA ZGIERSKIEJ ZIEMI WYCHOWANI - Z WIDZEWEM NA ZAWSZE ZWIĄZANI

Lodzer'mensch
Posty: 80
Rejestracja: 22.12.2012, 20:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Lodzer'mensch » 06.11.2013, 10:55

na Rts-ie fan cluby zaczęły wam z kolei przeszkadzać bo obrośliscie w piórka w Łodzi i wstyd wam było że wam ŁKS cisnie od wieśków, dodatkowo owe wieśki mają flagi , jezdza na wyjazdy i tak dalej ale są niebywale łatwym celem do trafienia o czym sie pare razy przekonaliście, teraz to wy z FC ŁÓDŹ uzywacie argumentów że gdyby nie Łodź to by wieśniaki nawet na mecze nie docierali, a kiedyś gdyby nie ci z wiosek to by wam ŁKS latał po stadionie pewnie do tej pory, ot jakie życie bywa zmienne

Zgierz
Posty: 192
Rejestracja: 08.01.2012, 14:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zgierz » 06.11.2013, 11:11

Powtarzasz usłyszane od znajomych frazesy, że ciągle używasz słowa "wieśniak"? :) Od ponad 20 lat śmigam na Widzew i ani razu nie spotkałem się z sytuacją by jeden kibic drugiego wyzywał od "wieśniaka". Macie jakiś utarty mit, który w żaden sposób nie pokrywa się z rzeczywistością. Wymyślasz coś na tej swojej klawiaturze i myślisz, że jak spłodzisz bzdury na k-net to każdy ci przytaknie i powie, że masz racje. Otóż jesteś w błędzie i odsyłam do postu powyżej w kwestii relacji Łódź - FC.
Co do flag i "niebywale łatwego celu do trafienia" to jakoś z waszej strony poza trafieniem flagi New Yadów nie przypominam sobie jakiś spektakularnych akcji obijania Widzewskich FC (chyba, że za takie uznawać rzucanie kamieniami w wynajęte autokary wjeżdżające do Łodzi). W tej materii to bardziej znane są potyczki z FC Legii, aniżeli z wami.
Żeby wybić ci kolejny bzdurny argument z ręki ostatnie trafienia flag przeciwnych zespołów są dziełem FC, także kolejny mit obalony.
PS. Nadal czekam na te "pogubione" FC.
NA ZGIERSKIEJ ZIEMI WYCHOWANI - Z WIDZEWEM NA ZAWSZE ZWIĄZANI

Lodzer'mensch
Posty: 80
Rejestracja: 22.12.2012, 20:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Lodzer'mensch » 06.11.2013, 11:32

dobra czas skonczyc tą polemike bo do niczego to nie doprowadzi a włączają sie do dyskusji coraz to nowi zawodnicy, widac pamiec masz słabą bo swego czasu wzielsmy sie za wasze fc, ozorkow, tomaszow i jeszcze jeden , nie pamietam który nagle zjechal z trasy i schował sie w lesie, były to nabite autokary ale nic dobrego z tego nie bylo, zreszta kazdy wie jak bylo, nie ma co bić piany, nie jest żadnym zaszczytem dla kibica jeśli wjezdza do autokaru wroga a tam jakies dziadki, dzieciaki, kobity, generalnie ryk i płacz zeby nie bić i tak dalej. a do waszych stosunkow miedzy Łodzią a fc, wbijam w to nie będe sie kłocił widac albo gówno wiesz albo dalej piszesz tą waszą propagande, nie będe sie kopał z koniem hehe, swego czasu przez ponad rok mielismy (jak pewnie wiesz albo i nie jak jestes gamoniem) wjazd na wasze tajne fora , gdzie oprocz tego ze wrzuciliscie ponad 100 osob od nas z ekipy z adresami, blachami aut, zdjeciami itd pisaliscie takze bardzo mądrze i rzeczowo, omawiając rózne taktyki, studiując to co my robimy itp, wiec nie wmowisz mi ze czesci tych fan clubów nie traktujecie jak 5 koło u wozu, zresztą to co tam pisaliscie o sytuacji u was, a także o nas , gdyby tu sie znalazło pewnie nie jednego z was by zawstydziło, i pewnie wtedy to dopiero by sie zaczely tlumaczenia co mieliscie na myśli, c*** było minelo, dzieki temu posiedlismy na wasz temat sporą wiedze, nikt tego nie będzie upubliczniał bo wszędzie przewijały sie nasze dane, jak miałes tam dostęp wiesz o czym mowa, jeśl nie żyj dalej w niewiedzy elo. proponuje wyjebac z 10 ostatnich postów, i trzymać sie w tym temacie zasady zeby nie poruszać tematu drugiego klubu tylko psać to co dotyczyc naszego, moze obędzie sie wtedy bez napinki

Zgierz
Posty: 192
Rejestracja: 08.01.2012, 14:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zgierz » 06.11.2013, 11:43

Zero rzeczowych argumentów. No, ale czego ja się mogłem spodziewać... :) Popracuj nad interpunkcją bo niezrozumiale się czyta twoje posty :)
NA ZGIERSKIEJ ZIEMI WYCHOWANI - Z WIDZEWEM NA ZAWSZE ZWIĄZANI

benyRBHOpoczno
Posty: 118
Rejestracja: 25.08.2011, 18:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: benyRBHOpoczno » 06.11.2013, 11:48

A Ś.........k dalej sponsoruje vlepki i flagi, dokładacie dalej chłopakom do paliwa czy już sami za swoje jeżdżą ;)
jeśli to nie tajmnica napiszcie liczby waszych wszystkich FC pozałodzkich

benyRBHOpoczno
Posty: 118
Rejestracja: 25.08.2011, 18:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: benyRBHOpoczno » 06.11.2013, 11:49

chodzi mi o wasz ostatni wyjazd

tebe78
Posty: 6
Rejestracja: 29.01.2013, 22:14

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: tebe78 » 06.11.2013, 13:31

Kiedyś pytałem się o Opoczno, ale stary temat fc został zamknięty, więc spytam się tutaj. Czy to prawda, że Ceramika chciała się odciąć swego czasu od Widzewa i zaczęła działać na własne konto, były to stare czasy, kiedy walczyła o awans do ekstraklasy.
Może być pw.
Pozdro

pRoTeStant
Posty: 31
Rejestracja: 06.11.2013, 00:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pRoTeStant » 06.11.2013, 16:28

I to jest własnie najwiekszy ból w miastach derbowych,zapytałem o fakt,którego nie rozumiem. Odpowiedzi są na poziomie jak ta pana amiN,skoro nie znam odpowiedzi lub faktycznie poruszony został czuły punkt,typa zbanować,post w hasior i zrobic ze mnie niekumatego pajaca. Dziekuje za uwage. Od siebie życze wam Rodowici jak najszybciej powrotu do elity,a sobie jak najszybszych derbów.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adik, Cyklon, hanysek6448, majki, pRusok, Sedzia, UrzadSkarbowy, warczka i 249 gości